Gej w związku z długim stażem. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-31, 22:46   #181
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Dla Ciebie nie ma, dla mnie są. Nie ma co zaczynać od początku. Kwestia indywidualna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, poprostu nie czytałam wszystkich postów i myślałam, że coś mi umknęło.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 07:04   #182
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89392522]Gdzie tu oczywisty wniosek, że jadą do domku, żeby tam uprawiać dzikie seksy? Gdyby chcieli to mogliby równie dobrze już to zrobić 50 razy i nie fatygować się w jakiś domek, tylko kolega mógłby skoczyć do tego opłaconego hotelu albo jakkolwiek inaczej. A że facet nie chce się spotkać przy zonie i dziecku z innym to mnie nie dziwi, ja też jak imprezuję czy idę na kawę to nie zabrałabym swojego dziecka gdybym je miała[/QUOTE]

W hotelu, w którym nocował mój partner, nocowały także inne osoby z jego pracy. Niewiele, ale zawsze. Jego kolega jest osobą trochę rozpoznawalną w swoim mieście, właśnie przez zawód jaki wykonują, więc nie - nie mogliby zostać w tym hotelu razem. To byłoby zbyt ostentacyjne i widoczne już nie tylko dla mnie.

Poza tym jeśli ja planowałabym zdradzić swojego partnera z osobą, która jest mi bliższa niż np. jednorazowe spotkanie z internetu, to raczej też bym sobie to próbowała romantiko zaplanować. To, że wybór padł na domek akurat jest dla mnie dość logiczne.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic kompletnie zdrożnego w tym, że będzie z tym znajomym w jego nieruchomości, oddalonej o 60km od jego domu i on nie będzie wracać do domu na nic. A co w tym dziwnego, oprócz dziwnych domysłów autorki wątku?? Naprawdę nie ogarniam. Jej mąż będzie w pobliżu zamieszkania tego typa, więc to normalne, że kolega proponuje mu gościnę, tym bardziej, że posiada tą nieruchomość. Dla mnie 60km to mała odległość. Mają okazję się spotkać, tym bardziej, że ten typ ma go szkolić. I co ma po nocach wracać do domu, bo to coś zdrożnego, spać w tym samym domu, co kolega.

Jak na razie, to domysły autorki, w żadnym argumencie nie widzę podstawy, by sądzić, że on jest gejem. A już na pewno nie przez głupi, acz bardzo popularny tekst z przeszłości, kiedy to jakiś chłopak nie jest w związku, a dla ludzi w związku jest to dziwne, podejrzane i musi być coś "na rzeczy".

Nie wiem, czy ja tu czegoś nie ogarniam, czy autorka nie mówi wszystkiego, ale ja tu nie widzę niczego nadzwyczajnego.

A wracając do odbierania telefonu i wychowania w inne ustronne, odosobnione miejsce, a to wy tak nie robicie?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Żebyś się nie zdziwiła, że chodzi jednak o inną kobietę.

Czego ci oczywiście nie życzę.
Niby nie widzisz nic zdrożnego, a jednak powiązałaś go z inną Panią.
Dziwisz się mi, że ja po 20 latach wspólnego życia razem mogę mieć prawo do podejrzeń? A wymyśliłaś mu inną kobietę.




Podsumowując wątek, piszę to dla osób, które rzeczywiście miały intencje, żeby mnie wesprzeć czy mi pomóc.
Mogę mówić, że z dniem 1 listopada żeby było oficjalnie mój związek umarł śmiercią nienaturalną. Mogę go opłakiwać. Oczywiście, że oficjalnego powodu nie ma, ale jednak szczegóły rozstania ustaliliśmy.

Ku przestrodze, ja chyba także będę zwolennikiem słuchania swojej intuicji w związkach. Zwłaszcza po wielu racjonalnych sygnałach ostrzegawczych.
Raz jeszcze Wam wszystkim dziękuję.
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 07:40   #183
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
W hotelu, w którym nocował mój partner, nocowały także inne osoby z jego pracy. Niewiele, ale zawsze. Jego kolega jest osobą trochę rozpoznawalną w swoim mieście, właśnie przez zawód jaki wykonują, więc nie - nie mogliby zostać w tym hotelu razem. To byłoby zbyt ostentacyjne i widoczne już nie tylko dla mnie.

Poza tym jeśli ja planowałabym zdradzić swojego partnera z osobą, która jest mi bliższa niż np. jednorazowe spotkanie z internetu, to raczej też bym sobie to próbowała romantiko zaplanować. To, że wybór padł na domek akurat jest dla mnie dość logiczne.






Niby nie widzisz nic zdrożnego, a jednak powiązałaś go z inną Panią.
Dziwisz się mi, że ja po 20 latach wspólnego życia razem mogę mieć prawo do podejrzeń? A wymyśliłaś mu inną kobietę.




Podsumowując wątek, piszę to dla osób, które rzeczywiście miały intencje, żeby mnie wesprzeć czy mi pomóc.
Mogę mówić, że z dniem 1 listopada żeby było oficjalnie mój związek umarł śmiercią nienaturalną. Mogę go opłakiwać. Oczywiście, że oficjalnego powodu nie ma, ale jednak szczegóły rozstania ustaliliśmy.

Ku przestrodze, ja chyba także będę zwolennikiem słuchania swojej intuicji w związkach. Zwłaszcza po wielu racjonalnych sygnałach ostrzegawczych.
Raz jeszcze Wam wszystkim dziękuję.
Przykro mi Mąż wrócił tak wcześnie i już zdążyliście się rozstać? Potwierdziły się Twoje przypuszczenia i przyznał się do pójścia w tany z kolegą czy całokształt zadecydował?

Tak czy siak, ciężko się z kimś rozstawać oo tylu latach razem. Życzę dużo siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 08:56   #184
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Z tego co Autorka wcześniej pisała, to jej mąż wracał w poniedziałek, więc pewnie rozmawiali wczoraj.

Bardzo Ci współczuję Autorko, ale skoro tak łatwo, to poszło, to chyba sama rozumiesz, że to najlepsze wyjście.

Jak ochłoniesz i będziesz mieć ochotę, to podziel się tym co mówił po powrocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 13:39   #185
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
W hotelu, w którym nocował mój partner, nocowały także inne osoby z jego pracy. Niewiele, ale zawsze. Jego kolega jest osobą trochę rozpoznawalną w swoim mieście, właśnie przez zawód jaki wykonują, więc nie - nie mogliby zostać w tym hotelu razem. To byłoby zbyt ostentacyjne i widoczne już nie tylko dla mnie.

Poza tym jeśli ja planowałabym zdradzić swojego partnera z osobą, która jest mi bliższa niż np. jednorazowe spotkanie z internetu, to raczej też bym sobie to próbowała romantiko zaplanować. To, że wybór padł na domek akurat jest dla mnie dość logiczne.






Niby nie widzisz nic zdrożnego, a jednak powiązałaś go z inną Panią.
Dziwisz się mi, że ja po 20 latach wspólnego życia razem mogę mieć prawo do podejrzeń? A wymyśliłaś mu inną kobietę.




Podsumowując wątek, piszę to dla osób, które rzeczywiście miały intencje, żeby mnie wesprzeć czy mi pomóc.
Mogę mówić, że z dniem 1 listopada żeby było oficjalnie mój związek umarł śmiercią nienaturalną. Mogę go opłakiwać. Oczywiście, że oficjalnego powodu nie ma, ale jednak szczegóły rozstania ustaliliśmy.

Ku przestrodze, ja chyba także będę zwolennikiem słuchania swojej intuicji w związkach. Zwłaszcza po wielu racjonalnych sygnałach ostrzegawczych.
Raz jeszcze Wam wszystkim dziękuję.
trzymaj sie kobieto
lepiej byc samej niz z kims kto nas rani
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 18:44   #186
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 07:54
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 20:48   #187
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-02, 13:48   #188
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

No dobrze, ale czy jest w ogóle jakaś pewnośc, że ten związek nie posypał się właśnie z powodu autorki wchodzącej swojemu partnerowi na głowę? Bo nie wiem, ale rzekome "symptomy" które opisywała nie musza w moim mniemaniu wskazywac w ogóle na to, że jej juz były partner jest gejem. Do tego co z tym jego kolegą? Czy on też ma zamiar odchodzić od swojej partnerki? A jeżeli nie to co niby ugrał na tym partner autorki rozstając się?
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 15:24   #189
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
No dobrze, ale czy jest w ogóle jakaś pewnośc, że ten związek nie posypał się właśnie z powodu autorki wchodzącej swojemu partnerowi na głowę? Bo nie wiem, ale rzekome "symptomy" które opisywała nie musza w moim mniemaniu wskazywac w ogóle na to, że jej juz były partner jest gejem. Do tego co z tym jego kolegą? Czy on też ma zamiar odchodzić od swojej partnerki? A jeżeli nie to co niby ugrał na tym partner autorki rozstając się?

Zgadzam się, poza tym jak dla mnie to wypowiedzi Autorki są momentami zbyt enigmatyczne żeby coś jednoznacznie zawyrokować. Ten ostatni post tez tak naprawdę nic nie mówi - partner tak na chillu po 20 latach zgodził się na rozstanie mimo tego, że „Oficjalnego powodu nie ma”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:13   #190
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
No dobrze, ale czy jest w ogóle jakaś pewnośc, że ten związek nie posypał się właśnie z powodu autorki wchodzącej swojemu partnerowi na głowę? Bo nie wiem, ale rzekome "symptomy" które opisywała nie musza w moim mniemaniu wskazywac w ogóle na to, że jej juz były partner jest gejem. Do tego co z tym jego kolegą? Czy on też ma zamiar odchodzić od swojej partnerki? A jeżeli nie to co niby ugrał na tym partner autorki rozstając się?
Brak komunikacji, brak poczucia bezpieczeństwa, brak zaufania, wyobcowanie, oddalenie partnerów od siebie - to są realne powody.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 19:02   #191
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Hanka158 Pokaż wiadomość
Próbuję sobie wyobrazić jak ja bym zareagowała gdyby mój TŻ miał takie podejrzenia. Myślę, że by mnie to po prostu bardzo rozbawiło. Więc zastanawiam się skąd ta agresja. Zadałas to pytanie spokojnie czy ze złością/wyrzutami? Może poczuł się atakowany? No chyba że często sie o to samo kłocicie i po prostu stracił cierpliwość?
Ja tak myślę, że u faceta jest z tym trochę gorzej. W sensie w odbiorze społecznym gorzej jest być gejem niż lesbijką, więc facet też może reagować bardziej agresywnie niż kobieta.

Plus fakt, że to pokolenie 40+, "ty pedale" to jedna z większych obelg lat 80. i 90., więc tutaj też może być coś zakodowane.

No i dochodzi jeszcze kwestia, że nie każdy będzie reagował tak samo jak ty, bo po prostu nie i już.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89390809]Pisała przecież, że koleś jest homofobem i już wielokrotnie wyrzygiwał swoje mądrości jacy to geje są obleśni i fuj. No to jak miał zareagować[/QUOTE]

No i to jest swoją drogą niesamowite, że tacy znajdują kobiety, które się z nimi ROZMNAŻAJĄ.

Jak sama siedzisz z homofobem, no to cóż, dziwne, ale twoja sprawa. Ale posiadanie z kimś takim dziecka, któremu przekaże takie ekstra wartości, albo co gorsza, które się okaże homoseksualistą to dla mnie rażące zabiedbanie.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiab777 Pokaż wiadomość
NO wlasnie dlatego ze jej nie powiedzial wczesniej ze kreca go faceci. BAl sie i ukrywal latami a ona mu sluzyla za przykrywke. GDybym to byla ja i facet mi powiedzial ze jest bi na poczatku znajomosci to nie ma problemu. Pomyslalbym ze jest zdradzajaca swinia i poszla dalej. Ale gdybym sie po 20 latach myslenia ze jest hetero dowiedziala ze mnie zdradza z facetem to bym sie czula oszukana 2 razy. Raz ze mnie zdradza dwa ze mnie uzywal bez mrugniecia okiem przez cale 20 lat.

Podwojnie obrzydliwe.
Szalona myśl, ale wysłuchaj mnie do końca.

Bo patrz, a może jej nie powiedział, że jest bi przez takie dzbańskie myślenie, którego piękny pokaz właśnie dałaś?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Przecież od początku piszemy i tłumaczymy, że głównie chodzi o to, że nie był szczery. Czy to od początku czy już później, gdy go olśniło w tym temacie. Chodzi tutaj o szacunek. To nie jest sprawą rangi, że woli pomidorową od rosołu. Weganka, która byłaby 20 lat z weganinem też by się czuła oszukana w jakiś sposób, gdyby się okazało, że on w domu je tylko rośliny, na widok mięsa w tv krzyczy mordercy i fuuj, a cichaczem biega na mielone i schabowe. A co dopiero, gdy mówimy o większym kalibrze i zdradzie.
Ale bycie bi i uprawianie seksu w monogamicznym związku z kobietą to nie jest to samo, co udawanie weganina i jedzenie mięsa cichaczem poza domem.

To się ani trochę nie wyklucza.

A o ile nie było na ten temat rozmowy i ona nie zapytała wprost, czy jest hetero, to nie doszło do żadnego kłamstwa. (Pozdrawiam Lisbeth! )

Kłamstwo jest wtedy, kiedy wchodząc w związek nie czujesz podniecenia do drugiej osoby i milczysz (na co nie ma dowodów), albo kiedy zdradzasz (na co też nie ma dowodów).

Nawet na biseksualizm nie ma tutaj żadnych dowodów, ale to moim zdaniem najsensowniejsze wyjaśnienie, jeśli w ogóle coś się dziwnego dzieje (znów, dowodów brak).

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Ale tak ciężko zrozumieć, że ktoś może nie chcieć być w związku z bi lub homo ? I ma prawo wiedzieć jaką orientację ma partner ? Nawet jak sobie to uzmysłowił rok temu, to powinien przyjść i pogadać, że coś się zmieniło i chyba odkrył, że lubi też albo tylko facetów ?

On może spełniać się i z dziurą w drzewie jak lubi, to nie chodzi o samo to co on lubi, tylko, że to ukrywa. Oglądając seks homo nie mówi: seks to seks, nieważne z kim, liczy się uczucie, gdybym był wolny i zakochał się w mężczyźnie, to nie miało by dla mnie żadnego znaczenia. On za to głośno wykrzykuje: obrzydliwe, fuj, przełącz to !
To się pyta, czy na pewno nie jest bi i zaznacza się, że to dla nas ważne. Wtedy możemy mówić o kłamstwie.

W innym wypadku to, co ty sobie w głowie dopowiedziałaś "jest w związku ze mną i leci na mnie, więc na 100% hetero" nie jest odpowiedzialnością nikogo poza tobą. Już nie wspomnę o tym, jakie to płytkie intelektualnie, ale twoje skojarzenia, twoja sprawa.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że spędza z nimi noc i jest ok?
A co mają zrobić osoby panseksualne?

W ogóle nie mieć znajomych?

Bo kurcze, bi to chociaż jeszcze mają osoby niebinarne, a osoba panseksualna to już ma siedzieć w domu sama zupełnie.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89394315]A jak czesto te wypady z kolegami si zdarzaja?

Moze on ma romans z kims innym I tych kolegow uzywa jako alibi?[/QUOTE]

Tak też może być.

Ja bym się rozstała, bo jeśli mam takie wątpliwości, to nie ma znaczenia, że nie ma żadnych dowodów, nie dałoby mi to spokoju.

Ale jeśli zależałoby mi na związku z jakiegoś powodu, to bym właśnie wynajęła detektywa. Orientacji seksualnej nie sprawdzi (bo jak), ale jeśli facet zdradza, to i tak jest główny problem, a kwestię homo- czy heterozdrady to sobie można potem rozważać, co gorsze i dlaczego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-02, 20:59   #192
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Homofoby istnieją i nie Tobie oceniać Limonko czy ich poglądy są dobre czy nie. To jest po prostu pogląd, stosunek do danej sprawy tak samo, jak np. Twój, że uważasz, że homo są ok. Dlatego nie pisz Autorce, że jak może siedzieć z homofobem, rozmnażać się i jeszcze dziecku takie super wartości wpoić. Ma prawo. Co więcej ma prawo również być sama homofobem i wychowywać dziecko według swoich wartości. Po prostu, bez względu na obecną tolerancję nikt nie ma obowiązku mieć tylko jednych słusznych poglądów, bo słusznych niby według kogo ?

Nie, nie jestem homofobem.

Zwyczajnie irytujące jest takie mówienie: o Boże, to homofob, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Tak samo inna osoba może powiedzieć: o Boże, on toleruje homo, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Mi tam homo są obojętni, ale już to całe pro homo wszędzie jest nikomu nie potrzebne.

Facet sobie tylko komentował przed tv we własnym domu, a nie biegał z kijem za homo. Także naprawdę bez przesady.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:03   #193
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Homofoby istnieją i nie Tobie oceniać Limonko czy ich poglądy są dobre czy nie. To jest po prostu pogląd, stosunek do danej sprawy tak samo, jak np. Twój, że uważasz, że homo są ok. Dlatego nie pisz Autorce, że jak może siedzieć z homofobem, rozmnażać się i jeszcze dziecku takie super wartości wpoić. Ma prawo. Co więcej ma prawo również być sama homofobem i wychowywać dziecko według swoich wartości. Po prostu, bez względu na obecną tolerancję nikt nie ma obowiązku mieć tylko jednych słusznych poglądów, bo słusznych niby według kogo ?

Nie, nie jestem homofobem.

Zwyczajnie irytujące jest takie mówienie: o Boże, to homofob, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Tak samo inna osoba może powiedzieć: o Boże, on toleruje homo, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Mi tam homo są obojętni, ale już to całe pro homo wszędzie jest nikomu nie potrzebne.

Facet sobie tylko komentował przed tv we własnym domu, a nie biegał z kijem za homo. Także naprawdę bez przesady.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, to nie jest "po prostu pogląd". Tak samo jak uważanie, że ktoś jest gorszy ze względu na płeć /kolor skóry /włosów /narodowość. Czy to kiedyś wreszcie dotrze do ludzi i przestaną powtarzać te bzdury, że dyskryminacja "to tylko poglądy"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:05   #194
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Homofoby istnieją i nie Tobie oceniać Limonko czy ich poglądy są dobre czy nie. To jest po prostu pogląd, stosunek do danej sprawy tak samo, jak np. Twój, że uważasz, że homo są ok.
Aha...

Myślę, że na tym poprzestaniemy, bo skoro dla ciebie homofobia to pogląd na równi z ulubionym smakiem lodów, a o gustach się nie dyskutuje no to nie widzę żadnego sensu w dalszej dyskusji.

EDIT. Ja tego nie oceniam, ja to WIEM. To są bardzo szkodliwe, paskudne poglądy, nie przynoszące żadnych korzyści, a powodujące wiele krzywdy na świecie. I mogę to stwierdzić kategorycznie, niezaprzeczalnie i każda nauka znana człowiekowi, poza teologią (która nie jest prawdziwą nauką, ale my tu nie o tym) się ze mną zgodzi.

Chociażby te biedne kobiety w związkach po 20/30 lat z gejami. Jak myślisz, skąd się wzięły? Gdyby nie było homofobii, to nie byłoby tego problemu, tylko by sobie geje uprawiali seks i wchodzili związki sami ze sobą wzajemnie. Chociażby tutaj musisz przyznać mi rację, bo rozumiem, że gej dla ciebie to gorszy sort człowieka i dla niego empatia się nie należy.

Ale te hetero kobiety. Te biedne dzieci z rozbitych rodzin. Chociaż dla nich trochę współczucia.

I już się zamykam. Ale musiałam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2022-11-02 o 21:11
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:06   #195
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Homofoby istnieją i nie Tobie oceniać Limonko czy ich poglądy są dobre czy nie. To jest po prostu pogląd, stosunek do danej sprawy tak samo, jak np. Twój, że uważasz, że homo są ok. Dlatego nie pisz Autorce, że jak może siedzieć z homofobem, rozmnażać się i jeszcze dziecku takie super wartości wpoić. Ma prawo. Co więcej ma prawo również być sama homofobem i wychowywać dziecko według swoich wartości. Po prostu, bez względu na obecną tolerancję nikt nie ma obowiązku mieć tylko jednych słusznych poglądów, bo słusznych niby według kogo ?

Nie, nie jestem homofobem.

Zwyczajnie irytujące jest takie mówienie: o Boże, to homofob, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Tak samo inna osoba może powiedzieć: o Boże, on toleruje homo, jak Ty możesz z nim być i się rozmnażać?

Mi tam homo są obojętni, ale już to całe pro homo wszędzie jest nikomu nie potrzebne.

Facet sobie tylko komentował przed tv we własnym domu, a nie biegał z kijem za homo. Także naprawdę bez przesady.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie gdzie tam, wcale nie jesteś homofobem
Każdy ma prawo oceniać homofobów, tak jak każdy ma prawo homofobem być. Nic nie poradzisz. Można też pisać o autorce, że coś z nią halo jeśli się zdecydowała na związek z homofobem. Między innymi od tego jest forum, żeby sobie można było wyrażać różne zestawy poglądów i nie tobie oceniać co kto może tutaj pisać
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:08   #196
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89397258]Nie, to nie jest "po prostu pogląd". Tak samo jak uważanie, że ktoś jest gorszy ze względu na płeć /kolor skóry /włosów /narodowość. Czy to kiedyś wreszcie dotrze do ludzi i przestaną powtarzać te bzdury, że dyskryminacja "to tylko poglądy"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No ale gdzie tu masz dyskryminację, że ktoś przed tv mówi fuuuj ? Tak samo na widok rudej osoby ktos powie fuuuj, no i ? Takie ktoś ma zdanie, taki ktoś ma pogląd i nic nie poradzisz. To nie jest dyskryminacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:09   #197
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
No ale gdzie tu masz dyskryminację, że ktoś przed tv mówi fuuuj ? Tak samo na widok rudej osoby ktos powie fuuuj, no i ? Takie ktoś ma zdanie, taki ktoś ma pogląd i nic nie poradzisz. To nie jest dyskryminacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to zayebiscie mądre to zdanie i wg twojej własnej logiki mam prawo mieć zdanie, że ktoś taki jest głupi, więc w czym masz problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:11   #198
zamyslonaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 165
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Dziewczyny, autorce postu się życie posypało... może sobie darujcie... jej to jest teraz niepotrzebne.
zamyslonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:12   #199
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
No ale gdzie tu masz dyskryminację, że ktoś przed tv mówi fuuuj ? Tak samo na widok rudej osoby ktos powie fuuuj, no i ? Takie ktoś ma zdanie, taki ktoś ma pogląd i nic nie poradzisz. To nie jest dyskryminacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No a ja mam zdanie, że taka osoba to debil. Pogląd jak każdy inny, nie tobie oceniać czy dobry czy zły
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-02, 21:20   #200
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89397263]No to zayebiscie mądre to zdanie i wg twojej własnej logiki mam prawo mieć zdanie, że ktoś taki jest głupi, więc w czym masz problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No nic nie poradzimy, że ludzie mają różne POGLĄDY i nie musimy się zgadzać wzajemnie.

Skoro ktoś krytykuje w jedną stronę, to ktoś inny może w drugą i tak sobie możemy odbijać piłeczkę do końca świata, ale nic to nie wniesie.

Nie zgadzam się z gadaniem w stylu jak ktoś może się rozmnażać i wychowywać dzieci z osobą, która nie jest pro homo. Jak jej to pasuje to może.

Zawsze będą w społeczeństwie osoby, które będą anty homo, mniej lub bardziej i tyle.

Więc w czym masz problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:25   #201
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
No nic nie poradzimy, że ludzie mają różne POGLĄDY i nie musimy się zgadzać wzajemnie.

Skoro ktoś krytykuje w jedną stronę, to ktoś inny może w drugą i tak sobie możemy odbijać piłeczkę do końca świata, ale nic to nie wniesie.

Nie zgadzam się z gadaniem w stylu jak ktoś może się rozmnażać i wychowywać dzieci z osobą, która nie jest pro homo. Jak jej to pasuje to może.

Zawsze będą w społeczeństwie osoby, które będą anty homo, mniej lub bardziej i tyle.

Więc w czym masz problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ktoś napisał autorce, że nie ma prawa rozmnażać się z homofobem? Ona ma prawo się rozmnażać, a my mamy prawo komentować zgodnie z naszymi POGLĄDAMI.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:29   #202
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
No nic nie poradzimy, że ludzie mają różne POGLĄDY i nie musimy się zgadzać wzajemnie.

Skoro ktoś krytykuje w jedną stronę, to ktoś inny może w drugą i tak sobie możemy odbijać piłeczkę do końca świata, ale nic to nie wniesie.

Nie zgadzam się z gadaniem w stylu jak ktoś może się rozmnażać i wychowywać dzieci z osobą, która nie jest pro homo. Jak jej to pasuje to może.

Zawsze będą w społeczeństwie osoby, które będą anty homo, mniej lub bardziej i tyle.

Więc w czym masz problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak ktoś ma poglądy, ze kobiety, a zwłaszcza Medins, są głupsze od mężczyzn i nadają się tylko do kuchni, to też uważasz, że to tylko poglądy i osoby twierdzące inaczej są pro-kobiety? Jeśli naprawdę nie widzisz, dlaczego takie "poglądy" są niebezpieczne i że trudno nazwać poglądami coś, co jest po prostu nieracjonalne, oparte na nienawiści i nie da się logicznie uargumentowac, to ja ci tego nie wytłumaczę, nle ma dla ciebie nadziei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:43   #203
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Aha...

Myślę, że na tym poprzestaniemy, bo skoro dla ciebie homofobia to pogląd na równi z ulubionym smakiem lodów, a o gustach się nie dyskutuje no to nie widzę żadnego sensu w dalszej dyskusji.

EDIT. Ja tego nie oceniam, ja to WIEM. To są bardzo szkodliwe, paskudne poglądy, nie przynoszące żadnych korzyści, a powodujące wiele krzywdy na świecie. I mogę to stwierdzić kategorycznie, niezaprzeczalnie i każda nauka znana człowiekowi, poza teologią (która nie jest prawdziwą nauką, ale my tu nie o tym) się ze mną zgodzi.

Chociażby te biedne kobiety w związkach po 20/30 lat z gejami. Jak myślisz, skąd się wzięły? Gdyby nie było homofobii, to nie byłoby tego problemu, tylko by sobie geje uprawiali seks i wchodzili związki sami ze sobą wzajemnie. Chociażby tutaj musisz przyznać mi rację, bo rozumiem, że gej dla ciebie to gorszy sort człowieka i dla niego empatia się nie należy.

Ale te hetero kobiety. Te biedne dzieci z rozbitych rodzin. Chociaż dla nich trochę współczucia.

I już się zamykam. Ale musiałam.
Nigdzie nie napisałam, że gej to gorszy sort człowieka, gdzie to wyczytałaś Limonko ?

Dla mnie gej, powinien zostać oficjalnie kawalerem, a nie żenić się z kobietą, bo presja społeczeństwa itd. Piszesz, gdyby nie bylo homofobii, to nie byłoby problemu. Myślę, że to zbyt duże uproszczenie. Ktoś kto chce żyć w zgodzie ze sobą i być w porządku wobec innych nie będzie zawierał fejkowego małżeństwa bez informowania o tym drugiego małżonka, bo krzywdzi siebie, żonę i dzieci. Nie oceniam takiej osoby przez pryzmat orientacji, tylko pod kątem nieuczciwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89397288]A jak ktoś ma poglądy, ze kobiety, a zwłaszcza Medins, są głupsze od mężczyzn i nadają się tylko do kuchni, to też uważasz, że to tylko poglądy i osoby twierdzące inaczej są pro-kobiety? Jeśli naprawdę nie widzisz, dlaczego takie "poglądy" są niebezpieczne i że trudno nazwać poglądami coś, co jest po prostu nieracjonalne, oparte na nienawiści i nie da się logicznie uargumentowac, to ja ci tego nie wytłumaczę, nle ma dla ciebie nadziei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Odpuść sobie personalne wycieczki.

Tak, istnieją ludzie, którzy uważają, że kobiety są głupsze niż mężczyźni i nadają się tylko do kuchni. No i co w związku z tym ? Świata się nie zmieni i trudno. Ja po prostu mam to w de, a nie dostaję piany. Ja wiem swoje, ktoś inny swoje, nie muszę się z tym zgadzać ani się kolegować. Nie mam też misji nawracania na słuszne poglądy. A jak mowa o homo to zaraz zlot i atak.

To dotyczy dosłownie wszystkiego w życiu, że są różni ludzie, z różnymi zapatrywaniami i możemy sobie osobiście uważać kogoś za debila, a ten ktoś nas.

Jak nie możecie się z tym pogodzić, to już Wasz problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:47   #204
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Odpuść sobie personalne wycieczki.

Tak, istnieją ludzie, którzy uważają, że kobiety są głupsze niż mężczyźni i nadają się tylko do kuchni. No i co w związku z tym ? Świata się nie zmieni i trudno. Ja po prostu mam to w de, a nie dostaję piany. Ja wiem swoje, ktoś inny swoje, nie muszę się z tym zgadzać ani się kolegować. Nie mam też misji nawracania na słuszne poglądy. A jak mowa o homo to zaraz zlot i atak.

To dotyczy dosłownie wszystkiego w życiu, że są różni ludzie, z różnymi zapatrywaniami i możemy sobie osobiście uważać kogoś za debila, a ten ktoś nas.

Jak nie możecie się z tym pogodzić, to już Wasz problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha xd To ciesz się, że ktos się jednak z takimi debilnymi poglądami w ciągu historii nie godził, bo inaczej siedziałabys w garach bez wykształcenia i rodziła jedno dziecko za drugim, bo nie miałabyś wyboru. Tyle ode mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 21:47   #205
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Współczuję. Zalatuje Tajemnica Brokeback Mountain. Mnie sam pomysł wyjazdu z kumplem 60 km dalej od tamtego żony nie razi, ot, odskocznia. Ale zbierając w całość, i polegajac na intuicji. Ufalabym jej a do roboty najela detektywa. Jak to sprawdza to jego rzecz. Po co szarpać się latami. Na magii rozmowy bym tu zbytnio nie polegała.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 22:01   #206
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89397305]Aha xd To ciesz się, że ktos się jednak z takimi debilnymi poglądami w ciągu historii nie godził, bo inaczej siedziałabys w garach bez wykształcenia i rodziła jedno dziecko za drugim, bo nie miałabyś wyboru. Tyle ode mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A co ma jedno do drugiego ? Zarówno czasy takich kobiet w Polsce minęły, jak i czasy robienia oczu jak 5 zł na parę gejów. Mimo wszystko są ludzie, który twierdzą, że kobiety to tylko do garów się nadają i tacy, co nie poprą związków homo. No są i tyle. Każdy ma prawo mieć inne podejście, ważne żeby otaczać się ludźmi, których poglądy, zapatrywania, stanowisko (zwał jak zwał) są zbieżne z naszymi na tyle, że czujemy się dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 22:03   #207
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89395599]Potwierdziły się Twoje przypuszczenia i przyznał się do pójścia w tany z kolegą czy całokształt zadecydował?

Tak czy siak, ciężko się z kimś rozstawać oo tylu latach razem. Życzę dużo siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dziękuję Kochana. Nie przyznał się, ale ja osobiście nie znam ŻADNEGO przypadku zdrady, gdzie osoba przyznałaby się nie będąc nakryta na gorącym uczynku. A czasem i wtedy są zaprzeczenia. Nie oczekiwałam spowiedzi.
Zadecydował brak szczerości. W wielu wymiarach, pogłębiający się.
Powyżej chyba Rilla to dobrze opisała.

Ja nie będę latać z detektywem. Szkoda mojego zdrowia i czasu. I pieniędzy. Jeśli obie strony dochodzą do kwestii, że chcą się rozstać to znaczy, że obu stronom to z jakiegoś powodu pasuje. Ja znam swój powód. Nie muszę mu nic udowadniać.


Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Z tego co Autorka wcześniej pisała, to jej mąż wracał w poniedziałek, więc pewnie rozmawiali wczoraj.

Bardzo Ci współczuję Autorko, ale skoro tak łatwo, to poszło, to chyba sama rozumiesz, że to najlepsze wyjście.

Jak ochłoniesz i będziesz mieć ochotę, to podziel się tym co mówił po powrocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci dziękuję Kochana za wsparcie.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89395856]trzymaj sie kobieto
lepiej byc samej niz z kims kto nas rani[/QUOTE]

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89396030]Treść usunięta[/QUOTE]

To była rozmowa, w której trzymałam fason. Ja tak mam. Nie pokażę po sobie emocji w takich sytuacjach i on o tym wie, ale nie była to przyjemna rozmowa.
Potem wyszłam z domu, bo musiałam, wsiadłam w samochód i jadąc już wiedziałam, że jakby mnie jakiś patrol policyjny w tym czasie zatrzymał, to bym temu policjantowi chyba nic nie dała powiedzieć i wyszlochała wszystko w rękaw. Sama mówić bym chyba też nie potrafiła. Na szczęście mnie nie zatrzymali.
Pojechałam w swoje miejsce, ochłonęłam, wróciłam.
Tak czy inaczej szczegóły mamy ustalone. Nie będę specjalnie się nimi dzielić, bo nie ma czym.

Dziewczyny, które dyskutują dalej. Niestety nie jesteście "lepsze" od homofobów. Wyzywacie siebie nawzajem, czy mnie czy mojego partnera od głupich, debili, wciągacie w to moje dziecko - na co nie pozwolę. Same wobec siebie zachowujecie się okropnie, z hejtem i to dlaczego - żeby udowodnić, która jest "mądrzejsza"? Ja sama czuję zażenowanie jak to czytam, może i Wam by to dobrze zrobiło.

Na temat homofobii nie będę się wdawać w polemikę, jednak jeśli którejś mocno zależy, mogę spróbować zapoznać ją z moim partnerem, co by mu spróbowała - po ludzku - przedstawić swój punkt widzenia, bez nienawiści, bo przecież wszystkie tu tolerancyjne jesteście.
Geje także mogą być homofobami. Być może właśnie z powodu braku akceptacji dla ich odmiennej orientacji. Takiego przekonania, czy takiego wychowania.
W razie potrzeby proszę o wiadomość prywatną.
Nie wywołujcie kolejnej rozróby, bo temat może się jeszcze komuś przydać.
Wspierajcie się.

Edytowane przez royalblue
Czas edycji: 2022-11-02 o 22:10
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 22:12   #208
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana. Nie przyznał się, ale ja osobiście nie znam ŻADNEGO przypadku zdrady, gdzie osoba przyznałaby się nie będąc nakryta na gorącym uczynku. A czasem i wtedy są zaprzeczenia. Nie oczekiwałam spowiedzi.
Zadecydował brak szczerości. W wielu wymiarach, pogłębiający się.
Powyżej chyba Rilla to dobrze opisała.

Ja nie będę latać z detektywem. Szkoda mojego zdrowia i czasu. I pieniędzy. Jeśli obie strony dochodzą do kwestii, że chcą się rozstać to znaczy, że obu stronom to z jakiegoś powodu pasuje. Ja znam swój powód. Nie muszę mu



Bardzo Ci dziękuję Kochana za wsparcie.





Dzięki Dziewczyny.



To była rozmowa, w której trzymałam fason. Ja tak mam. Nie pokażę po sobie emocji w takich sytuacjach i on o tym wie, ale nie była to przyjemna rozmowa.
Potem wyszłam z domu, bo musiałam, wsiadłam w samochód i jadąc już wiedziałam, że jakby mnie jakiś patrol policyjny w tym czasie zatrzymał, to bym temu policjantowi chyba nic nie dała powiedzieć i wyszlochała wszystko w rękaw. Sama mówić bym chyba też nie potrafiła. Na szczęście mnie nie zatrzymali.
Pojechałam w swoje miejsce, ochłonęłam, wróciłam.
Tak czy inaczej szczegóły mamy ustalone. Nie będę specjalnie się nimi dzielić, bo nie ma czym.

Dziewczyny, które dyskutują dalej. Niestety nie jesteście "lepsze" od homofobów. Wyzywacie siebie nawzajem, czy mnie czy mojego partnera od głupich, debili, wciągacie w to moje dziecko - na co nie pozwolę. Same wobec siebie zachowujecie się okropnie, z hejtem i to dlaczego - żeby udowodnić, która jest "mądrzejsza"? Ja sama czuję zażenowanie jak to czytam, może i Wam by to dobrze zrobiło.

Na temat homofobii nie będę się wdawać w polemikę, jednak jeśli którejś mocno zależy, mogę spróbować zapoznać ją z moim partnerem, co by mu spróbowała - po ludzku - przedstawić swój punkt widzenia, bez nienawiści, bo przecież wszystkie tu tolerancyjne jesteście.
Geje także mogą być homofobami. Być może właśnie z powodu braku akceptacji dla ich odmiennej orientacji. Takiego przekonania, czy takiego wychowania.
W razie potrzeby proszę o wiadomość prywatną.
Nie wywołujcie kolejnej rozróby, bo temat może się jeszcze komuś przydać.
Wspierajcie się.

Dużo siły. To wszystko, co teraz przechodzisz - w końcu minie.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 22:28   #209
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez zamyslonaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, autorce postu się życie posypało... może sobie darujcie... jej to jest teraz niepotrzebne.
Kochana, daj proszę znać, czy dostałaś wiadomość zwrotną. Dawno z tego nie korzystałam, wyszłam z wprawy i nie wiem czy się na pewno wysłała.
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dużo siły. To wszystko, co teraz przechodzisz - w końcu minie.
Dziękuję.
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 09:37   #210
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które dyskutują dalej. Niestety nie jesteście "lepsze" od homofobów. Wyzywacie siebie nawzajem, czy mnie czy mojego partnera od głupich, debili, wciągacie w to moje dziecko - na co nie pozwolę. Same wobec siebie zachowujecie się okropnie, z hejtem i to dlaczego - żeby udowodnić, która jest "mądrzejsza"? Ja sama czuję zażenowanie jak to czytam, może i Wam by to dobrze zrobiło.
to jest bardzo częste, takie osoby mają tendencje do wręcz agresywnego zachowania w kontakcie z ludźmi, którzy nie podzielają ich poglądów.

autorko, życzę ci dużo siły, taki przewrót w życiu po tylu latach jest zwyczajnie ciężki.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-25 23:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.