Tinder - brak wiadomości, co poprawić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-14, 14:27   #91
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Fajnie, że znowu przyszłaś mnie poinformować o swoich pomysłach na to co napisałam, co chcę osiągnąć i jaki jest stan mojej wiedzy
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 16:06   #92
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Jesuuu dziewczyny dajcie spokój...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 17:33   #93
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 120
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Błahy wątek o tinderze, a zaraz się posypią kartki
Indecence jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 17:41   #94
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-11-14 o 17:43
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 08:39   #95
Effy_Es
Raczkowanie
 
Avatar Effy_Es
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 174
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Są te matche, wiadomości, mi chodzi o to że mam w matchach jeszcze jakichś fajnych gości i chciałabym żeby się odzywali, a nie chcę pierwsza bo to nie ma sensu jak widać

Mnie też w realu nikt nie zaczepia, chyba że na jakichś festiwalach się zdarzało ale na ulicy to prawie nigdy. Zazwyczaj jak jakieś komplementy to od facetów z którymi już był jakiś kontakt, znajomych, w takich sytuacjach.

Ale już w sumie nie ma czym gadać, muszę dodać te zdjęcie sylwetki i tyle, może też jakieś inne foty mniej "miłe", a bardziej wylaszczone i się zobaczy. Chociaż właśnie wydawało mi się że mam bardzo korzystne te zdjęcia akurat, no ale widać niedostatecznie może.
A może warto zastanowić się nad tym, żeby niekoniecznie pogadać tylko z tymi fajnymi na pierwszy rzut oka? Mnie też raczej nie pisali jacyś Adonisi, tylko przeciętni faceci a jak już odezwał się ktoś przystojny, to nie miał nic za bardzo do powiedzenia/w ogóle nie starał się, ażeby rozmowa się jakoś toczyła. Swoją drogą ciekawa zależność Ale akurat żadna strata, ponieważ nigdy nie gustowałam w typowo przystojnych facetach.

Nie chodzi o to, żeby zmuszać się do pisania z kimś, kto ci się w ogóle nie podoba, ale może warto spróbować z kimś, kto wydaje się być może nie do końca w twoim typie, ale kto wie - może będzie ciekawym człowiekiem?
Effy_Es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 08:44   #96
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Moim zdaniem pisanie pierwszej na Tinderze nie jest dobrym pomysłem, bo chyba nie znam przypadku, gdzie się to dziewczynom opłaciło. Przeważnie faceci nie odpisują, odpisują krótko i bez zainteresowania albo usuwają parę.
Też mam dużo matchy, z których nic nie wynika. Jak już piszą to często odnoszą się do opisu i zdjęć. Ale co z tego, jeśli i tak bardzo trudno znaleźć tam kogoś fajnego po prostu do pogadania. A co dopiero do związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 16:00   #97
inc0gnito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 57
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Effy_Es Pokaż wiadomość
A może warto zastanowić się nad tym, żeby niekoniecznie pogadać tylko z tymi fajnymi na pierwszy rzut oka? Mnie też raczej nie pisali jacyś Adonisi, tylko przeciętni faceci a jak już odezwał się ktoś przystojny, to nie miał nic za bardzo do powiedzenia/w ogóle nie starał się, ażeby rozmowa się jakoś toczyła. Swoją drogą ciekawa zależność Ale akurat żadna strata, ponieważ nigdy nie gustowałam w typowo przystojnych facetach.

Nie chodzi o to, żeby zmuszać się do pisania z kimś, kto ci się w ogóle nie podoba, ale może warto spróbować z kimś, kto wydaje się być może nie do końca w twoim typie, ale kto wie - może będzie ciekawym człowiekiem?
Wiesz co, no właśnie tak robię, z wieloma fajnie mi się pisze, nawet jak mnie nie zachwycili przesadnie, nawet umawiałam się na spotkania, ale na tych spotkaniach klapa, zero chemii. Mimo że tak ogólnie nawet byśmy się dogadali. Ale też w sumie zdjęcia mieli dość przekłamane, i nie wiem czy nawet nie wzrost.

Żeby było śmieszniej, teraz jeden z takich niby dość typowo przystojnych (choć niezbyt wysokich) strasznie chce się spotykać, bo widzieliśmy się dwa razy, nawet mam wrażenie że w ogóle się jakoś napalił strasznie na tę znajomość, ale ja kompletnie wiem że to nie to...

Pisało mi się teraz super z jednym Ukraińcem, totalnie właśnie mój typ, z wyglądu, zainteresowania itd, dawał znać że mu się podobam, ale okazało się że jest tu od niedawna dopiero więc chyba uchodźca (myślałam na początku że właśnie jest tu już długo, bo miał dużo zdjęć i tak dalej, dopiero później to wyszło) i podejrzewam że albo nie szuka nic na serio albo jakieś onsy, albo w ogóle tak sobie tylko pisze z ludźmi bo mu się nudzi, choć nie pytałam wprost, ale nie proponuje spotkania

W ogóle to u mnie problem jest z tym że prawie nikt mi się nie podoba, tak żywo również, więc zdaję sobie sprawę że mam chyba trochę... skrzywienie? W całym życiu podobało mi się może z 3 facetów, ale wtedy to już tak na maxa (ogólnie mam tak że 100% albo nic). Chciałabym tak nie mieć ale wiadomo, nie ma się nad tym kontroli. W ogóle nie mogłabym być w związku z kimś przy kim nie mam tych emocji.

W ogóle zauważyłam że już kilku mi napisało że wyglądam na "normalną", więc chyba serio mam za grzeczne te zdjęcia

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pisanie pierwszej na Tinderze nie jest dobrym pomysłem, bo chyba nie znam przypadku, gdzie się to dziewczynom opłaciło. Przeważnie faceci nie odpisują, odpisują krótko i bez zainteresowania albo usuwają parę.
Też mam dużo matchy, z których nic nie wynika. Jak już piszą to często odnoszą się do opisu i zdjęć. Ale co z tego, jeśli i tak bardzo trudno znaleźć tam kogoś fajnego po prostu do pogadania. A co dopiero do związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jednak. Ja w sumie myślałam że tu ktoś napisze że warto pisać pierwszą i poznał kogoś w ten sposób, ale ostatnia nadzieja pogrzebana.

Edytowane przez inc0gnito
Czas edycji: 2022-11-15 o 16:03
inc0gnito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-15, 17:59   #98
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Pisało mi się teraz super z jednym Ukraińcem, totalnie właśnie mój typ, z wyglądu, zainteresowania itd, dawał znać że mu się podobam, ale okazało się że jest tu od niedawna dopiero więc chyba uchodźca (myślałam na początku że właśnie jest tu już długo, bo miał dużo zdjęć i tak dalej, dopiero później to wyszło) i podejrzewam że albo nie szuka nic na serio albo jakieś onsy, albo w ogóle tak sobie tylko pisze z ludźmi bo mu się nudzi, choć nie pytałam wprost, ale nie proponuje spotkania
A może nie czyń szesnastu założeń z niczego? Tylko zaproponuj spotkanie sama?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 10:23   #99
Effy_Es
Raczkowanie
 
Avatar Effy_Es
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 174
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Wiesz co, no właśnie tak robię, z wieloma fajnie mi się pisze, nawet jak mnie nie zachwycili przesadnie, nawet umawiałam się na spotkania, ale na tych spotkaniach klapa, zero chemii. Mimo że tak ogólnie nawet byśmy się dogadali. Ale też w sumie zdjęcia mieli dość przekłamane, i nie wiem czy nawet nie wzrost.

Żeby było śmieszniej, teraz jeden z takich niby dość typowo przystojnych (choć niezbyt wysokich) strasznie chce się spotykać, bo widzieliśmy się dwa razy, nawet mam wrażenie że w ogóle się jakoś napalił strasznie na tę znajomość, ale ja kompletnie wiem że to nie to...

Pisało mi się teraz super z jednym Ukraińcem, totalnie właśnie mój typ, z wyglądu, zainteresowania itd, dawał znać że mu się podobam, ale okazało się że jest tu od niedawna dopiero więc chyba uchodźca (myślałam na początku że właśnie jest tu już długo, bo miał dużo zdjęć i tak dalej, dopiero później to wyszło) i podejrzewam że albo nie szuka nic na serio albo jakieś onsy, albo w ogóle tak sobie tylko pisze z ludźmi bo mu się nudzi, choć nie pytałam wprost, ale nie proponuje spotkania

W ogóle to u mnie problem jest z tym że prawie nikt mi się nie podoba, tak żywo również, więc zdaję sobie sprawę że mam chyba trochę... skrzywienie? W całym życiu podobało mi się może z 3 facetów, ale wtedy to już tak na maxa (ogólnie mam tak że 100% albo nic). Chciałabym tak nie mieć ale wiadomo, nie ma się nad tym kontroli. W ogóle nie mogłabym być w związku z kimś przy kim nie mam tych emocji.
To wtedy nic na siłę, wiadomo.

Może mu po prostu napisz, że to chyba nie to i raczej się już nie spotkacie. Jeżeli nie chcesz wprost, to możesz np. odpisywać coraz mniej i rzadziej, odwoływać spotkania i chyba sam się domyśli. Tylko po co. Tak, czasem te zdjęcia nie są do końca adekwatne. Kiedyś umówiłam się z kimś, kto podał, że ma 173 a przyszedł gość, który był raczej mojego wzrostu: widziałam czubek jego głowy a nasze oczy były chyba na tej samej wysokości. Zresztą sam niepytany twierdził potem, że się garbi. Rozumiesz, 10 cm się garbi (mam zaledwie 163cm) A wg mnie nie powinno się zmyślać odnośnie wzrostu czy tam dodawać nieaktualne stare zdjęcia, bo to i tak przecież wychodzi na jaw.

Odnośnie tego ostatniego - zaproponuj spotkanie i zobaczysz, czy coś z tego wyjdzie.
Effy_Es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 20:36   #100
PuertoMico1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Obserwuje tego typu wątki zazwyczaj kobiety które nie maja matchy piszą „nie mam dużo fotek, nie mam makijażu, stawiam na naturalnisc”- widucxnie jest mało fanów naturalności.
Pamietam jak dodałam zdjęcia moich mega długich paznokci wtedy mnóstwo facetów zagadywalo bo tez mieli pretekst do napisania.

Dodaj zdjęcia sylwetki ale tez takie gdzie nie pozujesz jak dziewczynka w zoo tylko wyglądasz jak kobieta

Dodaj jakiś zaczepny opis

Masz ładne włosy, stopy, talie ? Dodaj zdjęcie eksponujące swoje atuty
Może np nosisz ciekawa biżuterię albo masz coś innego co Cię wyróżnia? Wyeksponuj to na zdjęciu i stwórz tym pretekst do zagadania

Wygląd to wstęp do zainteresowania sobą płci przeciwnej tym bardziej w internecie.
Zero opisu plus dwa zdjęcia twarzy to zdecydowanie za mało

Edytowane przez PuertoMico1
Czas edycji: 2022-11-17 o 20:41
PuertoMico1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 12:24   #101
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pisanie pierwszej na Tinderze nie jest dobrym pomysłem, bo chyba nie znam przypadku, gdzie się to dziewczynom opłaciło. Przeważnie faceci nie odpisują, odpisują krótko i bez zainteresowania albo usuwają parę.

A facetom się opłaca pisać do ciebie?
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-18, 17:26   #102
PuertoMico1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez stussy Pokaż wiadomość
A facetom się opłaca pisać do ciebie?
Ja tez potwierdzam. Kilka razy napisałam pierwsza i zawsze dostawałam odpowiedzi półsłówkami albo wcale
PuertoMico1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 17:34   #103
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

A ja zaprzeczam. Jak mam ochotę to piszę pierwsza i jakoś nie spotykam się z negatywnymi reakcjami. Nie ma nic głupszego niż traktowanie facetów jak jakiś inny gatunek ssaka.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 01:19   #104
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
A ja zaprzeczam. Jak mam ochotę to piszę pierwsza i jakoś nie spotykam się z negatywnymi reakcjami. Nie ma nic głupszego niż traktowanie facetów jak jakiś inny gatunek ssaka.
Ja też. Interesują mnie normalni faceci, nie żadne PUA i inne dziwne techniki podrywu, wychodzę z założenia, że normalny facet zachowuje się normalnie. Takie dziwne akrobacje i fikołki jak się zachować, żeby nie wyjść na łatwą/desperatkę kojarzą mi się z okresem liceum kiedy człowiek faktycznie w ten sposób postępował
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 05:27   #105
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Dla mnie pisanie pierwsza to po prostu strata czasu (oczywiście jeśli aplikacja nie działa w ten sposób, że to kobieta musi pierwsza napisać). Po prostu odpisuje mi jakiś nikły procent facetów, prawie nikt, a jak już odpisują, to konwersacja wkrótce umiera. Dlatego przestałam. Jeśli facet naprawdę jest zainteresowany, to sam napisze, jeśli nie, to widocznie polajkowal cię z braku laku czy tam bo lajkuje wszystko jak leci i już pisze z innymi. Tak to działa u mnie. Zwyczajnie nadal w kulturze dominuje, że to facet robi pierwszy krok, więc jeśli mu się podobasz, to go zrobi. Zawsze mi się sprawdza ta zasada, życiu zresztą też. A nie, dobra, raz to ja poderwałam faceta, ale na żywo to trochę co innego i po prostu trafiłam tak, że też mu się podobałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2022-11-21 o 05:30
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 08:03   #106
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Dla mnie facet kultywujący stare seksistowskie zwyczaje i tak nie jest obiektem zainteresowania, więc gdyby miał mnie odrzucić bo napisałam pierwsza, to nawet lepiej.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 10:31   #107
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Dla mnie facet kultywujący stare seksistowskie zwyczaje i tak nie jest obiektem zainteresowania, więc gdyby miał mnie odrzucić bo napisałam pierwsza, to nawet lepiej.
Ale przeciez w ogole nie o to chodzi
Odrzuci, bo skoro nie pisze pierwszy, to widac od poczatku nie jest zainteresowany. Gdyby byl, to by nie czekal jak ksiaze, tylko pisal.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 13:27   #108
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Ale przeciez w ogole nie o to chodzi
Odrzuci, bo skoro nie pisze pierwszy, to widac od poczatku nie jest zainteresowany. Gdyby byl, to by nie czekal jak ksiaze, tylko pisal.
Aha, a jak kobieta czeka jak księżniczka i nie pisze, to już jest wszystko w porządku, bo jej nie wypada być zainteresowaną...



No nie, gdyby facet nie był zainteresowany, to by nie było matcha w pierwszej kolejności. Zamiast robić domysły czemu nie napisał pierwszy, wystarczy traktować się jak równą jednostkę, a nie zasłaniać się jakimś wyobrażeniem o niby panującej w kulturze sytuacji, która przypadkiem stawia cię w roli niższej i bardziej podporządkowanej decyzji faceta.
Ja na przykład nie piszę od razu, bo najpierw robię przegląd i zbieram matche. Jeśli facet przez ten czas ktoś napisze, to spoko. Jeśli nie, to ja napiszę o ile będę mieć na to moce przerobowe. Nie widzę ani jednego sensownego powodu, by u facetów to nie miało działać w ten sam sposób.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 13:36   #109
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Aha, a jak kobieta czeka jak księżniczka i nie pisze, to już jest wszystko w porządku, bo jej nie wypada być zainteresowaną...



No nie, gdyby facet nie był zainteresowany, to by nie było matcha w pierwszej kolejności.
Taa jasne, to ciekawe czemu 99% facetów zagadanych jako pierwszych nie odpisuje (nie, nie piszę "Hej, co tam"). Przecież wielu facetów lajkuje jak leci i dopiero potem robi selekcję, pisząc do tych najbardziej dla nich atrakcyjnych.
Jak pisałam, mnie się ta zasada sprawdza niemal zawsze, więc nie chce mi się tracić czasu na pisanie do księcia, który i tak mi nie odpisze, bo zamiast tego woli zagadywać do dziewczyn, które są dla niego wow. I nie rozumiem, co ma na celu udawanie, że kultura nie istnieje - istnieje i stety lub niestety wygląda tak, że facet robi pierwszy krok, jeśli ktoś mu się podoba, no chyba że jest nieśmiały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 13:42   #110
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Taa jasne, to ciekawe czemu 99% facetów zagadanych jako pierwszych nie odpisuje (nie, nie piszę "Hej, co tam"). Przecież wielu facetów lajkuje jak leci i dopiero potem robi selekcję, pisząc do tych najbardziej dla nich atrakcyjnych.
Jak pisałam, mnie się ta zasada sprawdza niemal zawsze, więc nie chce mi się tracić czasu na pisanie do księcia, który i tak mi nie odpisze, bo zamiast tego woli zagadywać do dziewczyn, które są dla niego wow. I nie rozumiem, co ma na celu udawanie, że kultura nie istnieje - istnieje i stety lub niestety wygląda tak, że facet robi pierwszy krok, jeśli ktoś mu się podoba, no chyba że jest nieśmiały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No a do mnie odpisują.

Ty widocznie, świadomie lub nie, wybierasz takich, których twoje księżniczkowanie kręci i sami z siebie hołdują starożytnym seksistowskim zwyczajom. Dla mnie to jest tak odrzucające, że najmniejszy sygnał takiego podejścia w profilu faceta całkowicie go eliminuje.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:17   #111
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
No a do mnie odpisują.

Ty widocznie, świadomie lub nie, wybierasz takich, których twoje księżniczkowanie kręci i sami z siebie hołdują starożytnym seksistowskim zwyczajom. Dla mnie to jest tak odrzucające, że najmniejszy sygnał takiego podejścia w profilu faceta całkowicie go eliminuje.
A uwazasz, ze jak facetowi tak naprawde na 100% spodoba sie kobieta, to oleje temat i nie napisze pierwszy? Bo wedlug mnie zawsze napisze. No wiec ja po prostu chce sie komus podobac na 100%.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:20   #112
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
A uwazasz, ze jak facetowi tak naprawde na 100% spodoba sie kobieta, to oleje temat i nie napisze pierwszy? Bo wedlug mnie zawsze napisze. No wiec ja po prostu chce sie komus podobac na 100%.

Ale przecież nie każda do jakiej pisze podoba mu się na 100, bez przesady?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:25   #113
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale przecież nie każda do jakiej pisze podoba mu się na 100, bez przesady?

Sent from my iPhone using Tapatalk
I wedlug tej logiki ta, do ktorej nie pisze podoba sie bardziej? No wlasnie.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:27   #114
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
I wedlug tej logiki ta, do ktorej nie pisze podoba sie bardziej? No wlasnie.

Ty mówisz, ze chcesz się podobać komuś na 100%, podając za przykład, ze ktoś do Ciebie pisze. To tak nie działa.
A to, ze jak się do kogos nie pisze bo raczej nie wzbudza zainteresowania to logiczne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:36   #115
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ty mówisz, ze chcesz się podobać komuś na 100%, podając za przykład, ze ktoś do Ciebie pisze. To tak nie działa.
A to, ze jak się do kogos nie pisze bo raczej nie wzbudza zainteresowania to logiczne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No i wlasnie o to mi chodzi...
To, ze facet do mnie pisze oznacza po prostu tyle, ze chociaz na tyle mu sie podobam, zeby podjal ten "wysilek". Moze bardzo, moze az tak bardzo nie. Natomiast jak nie pisze, to wiadomo, wlasnie sama wyjasnilas.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:39   #116
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
A uwazasz, ze jak facetowi tak naprawde na 100% spodoba sie kobieta, to oleje temat i nie napisze pierwszy? Bo wedlug mnie zawsze napisze. No wiec ja po prostu chce sie komus podobac na 100%.
Ale co to w ogóle znaczy, że się podoba na 100%? Jak to obliczyć? Uważam, że ludzie nie piszą lub piszą z różnych powodów i raczej mało kto albo nawet nikt nie siedzi i nie rozmyśla, czy match się podoba na 100, 96 czy 75%. I tak szczegóły wyjdą dopiero w rozmowie, bo sam profil to za mało przestrzeni na coś więcej niż wstępna ocena. Poza tym nie uważam facetów i kobiet za osobne gatunki żeby im przypisywać domyślnie zupełnie różne i z góry założone schematy zachowań.
Co więcej uważam, że jeśli ktoś (niezależnie od płci) znajdzie jakiś super profil i się z nim zmatchuje, a nie napisze z powodu głupiego stereotypu, to jest zwyczajnym frajerem/frajerką

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
No i wlasnie o to mi chodzi...
To, ze facet do mnie pisze oznacza po prostu tyle, ze chociaz na tyle mu sie podobam, zeby podjal ten "wysilek". Moze bardzo, moze az tak bardzo nie. Natomiast jak nie pisze, to wiadomo, wlasnie sama wyjasnilas.
No właśnie nie wiadomo. Równie dobrze może nie miał czasu pisać do wszystkich interesujących par, uznać że i tak nie ma szans albo cokolwiek innego. Ja sama mam bardzo dużo powodów by pisać lub nie, więc dlaczego niby inne osoby na Tinderze miałyby mieć tylko jeden i to tylko dlatego, że są innej płci

Edytowane przez road_rage
Czas edycji: 2022-11-21 o 14:46
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:42   #117
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Ale co to w ogóle znaczy, że się podoba na 100%? Jak to obliczyć? Uważam, że ludzie nie piszą lub piszą z różnych powodów i raczej mało kto albo nawet nikt nie siedzi i nie rozmyśla, czy match się podoba na 100, 96 czy 75%. I tak szczegóły wyjdą dopiero w rozmowie, bo sam profil to za mało przestrzeni na coś więcej niż wstępna ocena. Poza tym nie uważam facetów i kobiet za osobne gatunki żeby im przypisywać domyślnie zupełnie różne i z góry założone schematy zachowań.
Co więcej uważam, że jeśli ktoś (niezależnie od płci) znajdzie jakiś super profil i się z nim zmatchuje, a nie napisze z powodu głupiego stereotypu, to jest zwyczajnym frajerem/frajerką
Czepianie sie słówek. Chodzilo mi po prostu o spodobanie sie bardzo, a nie "a niech juz będzie, co będę wybrzydzal".
No i ok, a ja uwazam, ze pewne zachowania powtarzaja sie na tyle, ze mozna z nich robic reguly.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:45   #118
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Czepianie sie słówek. Chodzilo mi po prostu o spodobanie sie bardzo, a nie "a niech juz będzie, co będę wybrzydzal".
No i ok, a ja uwazam, ze pewne zachowania powtarzaja sie na tyle, ze mozna z nich robic reguly.
Można z nich robić reguły działające u ciebie, a niekoniecznie u innych osób. Przecież nie każdy celuje na Tinderze w ten sam target.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:55   #119
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

A może autorka trafia na takich którzy są w danym momencie zajęci pisaniem z kimś innym? Co jeśli ktoś pisze z 3 osobami, napisze do niego kolejnych 5? Nie da się tak prowadzić rozmowy, no nie da się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 22:03   #120
jirenthegreat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Hm no jakoś tego ani nie kupuje ani nie kapuję. U mnie jakos 60-70% matchy ghostuje oO , gdzie tu logika? Ja 32 lvl chłop 188 dobrze zbudowany w realu mialem powodzenie ;>
jirenthegreat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 20:50:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.