❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-20, 13:57   #1921
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ustaliliśmy z tztem,że choinkę ubieramy w okolicy 6 grudnia

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
ja dzisiaj muszę siąść do planu świątecznego i zaplanować działania, bo pomysłów milion... a jeszcze mam etat i firmę na głowie...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 14:21   #1922
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj muszę siąść do planu świątecznego i zaplanować działania, bo pomysłów milion... a jeszcze mam etat i firmę na głowie...
Tez nie mam kiedy na spokojnie zaplanować dzisiaj niedziela a już się wzięłam za te tłumaczenia z włoskiego, ludzie pilnie potrzebują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 14:52   #1923
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Jak myślicie... czy to już dobry czas na zakwas buraczany ?

O jaaaaa, u mnie barszcz czerwony na zakwasie to na Wielkanoc jest, pierwsze słyszę by ktoś go dawał na Wigilię
Ja sobie zakwas zrobiłam na teraz by trochę się wzmocnić i ładnie mi się ukisił


Cytat:
Ja mam tak, że lubię ciepełko, ale lubię też zimę ze śniegiem. Jednakże zima bez śniegu i mowa tu o miesiącach styczeń - luty to dla mnie stan depresyjny... Zawsze 1.01 wstaję rano i mam stan depresyjny...

Jakkolwiek grudzień to dla mnie cudowny czas tak zawsze mam wtedy zaostrzenie stanów lękowych-chyba podświadomie robię podsumowanie roku i się dołuję. Ale nie tym razem...ten rok był szalony, momentami dziwny, ale jednocześnie miał sporo dobrych chwil i przełomowych momentów
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 15:49   #1924
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wczoraj pisałam o wilku w okolicy, a dzisiaj szedł za mną pod dom jak wróciłam z mamą i psem z parku Ja się wykończę.
Zgłosiłam, podobno go namierzyli, ale czy go złapią? Może będą mieć motywację, był przy szkole i przy sklepie.
Podobno ma świerzba. Szkoda mi go bardzo


Choinkę wyjęłam, odświeżyłam na balkonie (tzn. wymroziłam ewentualne pająki) i stoi w pokoju. Bombki też. Na początku grudnia ubieram.

Koleżanka dała mi info i zapisałam się z chłopakiem (ona ze swoim) na jarmark do Wrocławia 17 grudnia Będzie autokar od nas o 12, a o 20 powrót. I super. Marzy mi się dobry grzaniec

-10 dzisiaj u mnie było.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 16:17   #1925
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że lubię ciepełko, ale lubię też zimę ze śniegiem. Jednakże zima bez śniegu i mowa tu o miesiącach styczeń - luty to dla mnie stan depresyjny... Zawsze 1.01 wstaję rano i mam stan depresyjny...
Też tak mam.

Pierwszy stycznia to dramat.
Na dworze żywej duszy nie ma, wszyscy śpią po sylwestrze, taki skapiczały dzień.
Święta się skończyły, nie ma na co czekać, kasa na prezenty wydana. Wolne te, się kończy, trzeba wracać do pracy itp.itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 16:37   #1926
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj muszę siąść do planu świątecznego i zaplanować działania, bo pomysłów milion... a jeszcze mam etat i firmę na głowie...
Ja nie mam praktycznie żadnych ozdob,więc czekają mnie duże zakupy

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 16:37   #1927
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
O jaaaaa, u mnie barszcz czerwony na zakwasie to na Wielkanoc jest, pierwsze słyszę by ktoś go dawał na Wigilię
Ja sobie zakwas zrobiłam na teraz by trochę się wzmocnić i ładnie mi się ukisił





Jakkolwiek grudzień to dla mnie cudowny czas tak zawsze mam wtedy zaostrzenie stanów lękowych-chyba podświadomie robię podsumowanie roku i się dołuję. Ale nie tym razem...ten rok był szalony, momentami dziwny, ale jednocześnie miał sporo dobrych chwil i przełomowych momentów
U mnie na Wielkanoc jest żurek

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-20, 17:32   #1928
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak mam.

Pierwszy stycznia to dramat.
Na dworze żywej duszy nie ma, wszyscy śpią po sylwestrze, taki skapiczały dzień.
Święta się skończyły, nie ma na co czekać, kasa na prezenty wydana. Wolne te, się kończy, trzeba wracać do pracy itp.itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, zgadzam sie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:00   #1929
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Tez nie mam kiedy na spokojnie zaplanować dzisiaj niedziela a już się wzięłam za te tłumaczenia z włoskiego, ludzie pilnie potrzebują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś miałam zajęcia, bo zachciało mi się zdobywać kolejne uprawnienia, co wiąże się z ogromną ilością nauki ....
Ale właśnie córa usnęła i za chwilę odpalam śmigła i czas zaplanować wiele spraw

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wczoraj pisałam o wilku w okolicy, a dzisiaj szedł za mną pod dom jak wróciłam z mamą i psem z parku Ja się wykończę.
Zgłosiłam, podobno go namierzyli, ale czy go złapią? Może będą mieć motywację, był przy szkole i przy sklepie.
Podobno ma świerzba. Szkoda mi go bardzo


Choinkę wyjęłam, odświeżyłam na balkonie (tzn. wymroziłam ewentualne pająki) i stoi w pokoju. Bombki też. Na początku grudnia ubieram.

Koleżanka dała mi info i zapisałam się z chłopakiem (ona ze swoim) na jarmark do Wrocławia 17 grudnia Będzie autokar od nas o 12, a o 20 powrót. I super. Marzy mi się dobry grzaniec

-10 dzisiaj u mnie było.
O matko. Strasznie boję się wilków oby go złapali

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak mam.

Pierwszy stycznia to dramat.
Na dworze żywej duszy nie ma, wszyscy śpią po sylwestrze, taki skapiczały dzień.
Święta się skończyły, nie ma na co czekać, kasa na prezenty wydana. Wolne te, się kończy, trzeba wracać do pracy itp.itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie... najgorszy dzień w roku . Lapie strasznego doła, z ktorego wychodzę 2 miesiące
Raz w życiu ten dzień udało mi się miło spędzić. Organizowaliśmy Sylwestra, zaprosiliśmy kilka par z którymi się trzymaliśmy i 1.01 przyjechali do nas pomóc sprzątać po zabawie , a przy okazji pogadaliśmy, wypiliśmy kawę. To bylo bardzo miłe


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja nie mam praktycznie żadnych ozdob,więc czekają mnie duże zakupy

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
To życzę powodzenia. Ja chce robić w tym roku sama ozdoby tj. zrobię trochę zestawów z makramy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Mam też pewien plan. Moja sztuczna choinka jest już trochę wyliniała i brzydka tak sobie myślę, że postawie ja u siebie w biurze , a do salonu kupie nowa przypominająca żywa. Nawet znalazłam już pewien model. Jedynie co to muszę przetrzepać skarpetę, bo to nie mały wydatek i gryzę się z tą myślą...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:38   #1930
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wczoraj dwa razy odśnieżałam auto
Aż mam dreszcze, jak myślę, co będzie jutro rano....

Rzuciły się wam może w oczy jakieś fajne świąteczne swetry męskie?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 20:23   #1931
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam zajęcia, bo zachciało mi się zdobywać kolejne uprawnienia, co wiąże się z ogromną ilością nauki ....
Ale właśnie córa usnęła i za chwilę odpalam śmigła i czas zaplanować wiele spraw

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

O matko. Strasznie boję się wilków oby go złapali

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

No właśnie... najgorszy dzień w roku . Lapie strasznego doła, z ktorego wychodzę 2 miesiące
Raz w życiu ten dzień udało mi się miło spędzić. Organizowaliśmy Sylwestra, zaprosiliśmy kilka par z którymi się trzymaliśmy i 1.01 przyjechali do nas pomóc sprzątać po zabawie , a przy okazji pogadaliśmy, wypiliśmy kawę. To bylo bardzo miłe


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

To życzę powodzenia. Ja chce robić w tym roku sama ozdoby tj. zrobię trochę zestawów z makramy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Mam też pewien plan. Moja sztuczna choinka jest już trochę wyliniała i brzydka tak sobie myślę, że postawie ja u siebie w biurze , a do salonu kupie nowa przypominająca żywa. Nawet znalazłam już pewien model. Jedynie co to muszę przetrzepać skarpetę, bo to nie mały wydatek i gryzę się z tą myślą...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
My stawiamy na żywa choinkę. Miejsca nie mamy jakoś dużo,więc kupimy taka w donicy

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-20, 22:07   #1932
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak mam.

Pierwszy stycznia to dramat.
Na dworze żywej duszy nie ma, wszyscy śpią po sylwestrze, taki skapiczały dzień.
Święta się skończyły, nie ma na co czekać, kasa na prezenty wydana. Wolne te, się kończy, trzeba wracać do pracy itp.itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, jeszcze jakiś debil strzeli czasem petardą…
I jeszcze te trzy miesiące, żeby przetrwać do jakiegoś lepszego momentu. Jedyne, co mnie „trzyma” to Tłusty Czwartek
Nie cierpię tego czasu od Sylwestra do końca marca. Albo nawet połowy kwietnia. No nie.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Ostatkiem sił, powstrzymuje sie, zeby juz wyciagnac kubki swiateczne i sluchac piosenek ale bede twarda , wytrzymam do 1 grudnia

Bardzo podziwiam. Ja do pracy kupiłam sobie ostatnio duży świąteczny kubek i nie ma opcji, żebym już nie popijała z niego kawki.


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanie ogólne: Chce sobie pooglądać jakieś filmy świąteczne , ale też ogólnie pooglądać jakieś seriale ogólne - rozmyślam, jaką platformę VOD wykupić: netflix, HBO Max, czy Disney plus ???
Ja korzystam z Netflix, który mi „pożycza” siostra, bo ja nie jestem netflixowa w ogóle, a i mam wrażenie, że wszystkie te świąteczne filmy tam to na jedno kopyto, takie same.
Oglądałam świąteczny serial „Facet na święta” i nawet spoko. „Over Christmas” i „Obłędnych świąt”mam zamiar obczaić. Za dwa/trzy tygodnie już pójdę na Listy do M. i na ten drugi polski Święta inaczej. Jak macie do polecenia jakis świąteczny film na tym Netflixie to please o info!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 06:29   #1933
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dokładnie, jeszcze jakiś debil strzeli czasem petardą…
I jeszcze te trzy miesiące, żeby przetrwać do jakiegoś lepszego momentu. Jedyne, co mnie „trzyma” to Tłusty Czwartek
Nie cierpię tego czasu od Sylwestra do końca marca. Albo nawet połowy kwietnia. No nie.



Bardzo podziwiam. Ja do pracy kupiłam sobie ostatnio duży świąteczny kubek i nie ma opcji, żebym już nie popijała z niego kawki.




Ja korzystam z Netflix, który mi „pożycza” siostra, bo ja nie jestem netflixowa w ogóle, a i mam wrażenie, że wszystkie te świąteczne filmy tam to na jedno kopyto, takie same.
Oglądałam świąteczny serial „Facet na święta” i nawet spoko. „Over Christmas” i „Obłędnych świąt”mam zamiar obczaić. Za dwa/trzy tygodnie już pójdę na Listy do M. i na ten drugi polski Święta inaczej. Jak macie do polecenia jakis świąteczny film na tym Netflixie to please o info!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziewczyny ,mam to samo,styczen,luty,marzec to dla mnie najgorsze miesiace

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wczoraj pisałam o wilku w okolicy, a dzisiaj szedł za mną pod dom jak wróciłam z mamą i psem z parku Ja się wykończę.
Zgłosiłam, podobno go namierzyli, ale czy go złapią? Może będą mieć motywację, był przy szkole i przy sklepie.
Podobno ma świerzba. Szkoda mi go bardzo


Choinkę wyjęłam, odświeżyłam na balkonie (tzn. wymroziłam ewentualne pająki) i stoi w pokoju. Bombki też. Na początku grudnia ubieram.

Koleżanka dała mi info i zapisałam się z chłopakiem (ona ze swoim) na jarmark do Wrocławia 17 grudnia Będzie autokar od nas o 12, a o 20 powrót. I super. Marzy mi się dobry grzaniec

-10 dzisiaj u mnie było.
Wilk ? ,dziewczyno ty uwazaj na siebie.

Moj maz wczoraj przyniosl mi moja mala choinke do sypialni ,bo kupilam na nia nowe ozdoby i chcialam zobaczyc czy wielkosciowo beda pasowaly ,teraz bedzie stala i zawadzala az do mikolaja bo dopiero wtedy ja ubiore ,mial tez przyniesc wycieraczke z mikolajem ale nie znalazl wydaje mi sie ,ze on ja kiedys przez przypadek wywalil
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 07:21   #1934
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć. U mnie lekki mrozek -2 do -4. Śniegu tyle co kot napłakał. Spadło trochę, ale malutko. Nawet pies nie zdązył się pocieszyć, a uwielbia się bawić w śniegu.

I tak jakoś nijako w ogrodzie. Przynajmniej ten mrozek trzyma to nie ma błota


Mam ambitny plan udekorować salon w tym roku wcześniej. Wziąć trochę wolnego i cieszyć się świętami dłużej... Jakoś krótko w tym roku przez to, że wigilia w sobotę


Powoli też ogarniam się ze sprzątaniem, wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy itd. Chociaż ja bym najchętniej zatrudniła kogoś do sprzątania, ale mama jest na nie ;___;

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość


Ja korzystam z Netflix, który mi „pożycza” siostra, bo ja nie jestem netflixowa w ogóle, a i mam wrażenie, że wszystkie te świąteczne filmy tam to na jedno kopyto, takie same.
Oglądałam świąteczny serial „Facet na święta” i nawet spoko. „Over Christmas” i „Obłędnych świąt”mam zamiar obczaić. Za dwa/trzy tygodnie już pójdę na Listy do M. i na ten drugi polski Święta inaczej. Jak macie do polecenia jakis świąteczny film na tym Netflixie to please o info!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też mam wrażenie, że wszystkie filmy są na jedno kopyto. Jak ktoś ma jakieś polecajki to też chętnie. Ze wszystkich platform


Mi się podobał w tamtym roku Wieczny singiel z netflixa
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 08:12   #1935
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dobra, chyba mam pomysły na prezenty dla mamy i tzta.
Mama dostanie szlafrok,a tz telefon.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 09:21   #1936
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Dziękuję. Jakoś dam radę

Może za dużo wszystkiego posiadasz i takie masz odczucie, że nie ma co wybrać Ja doszłam do takiego wniosku

Ostatnio kupowałam pojedyncze bombki w Action, Auchan, Dino. I całkiem fajnie się prezentują na choince. Bardzo mi się podobają. I białe łańcuchy

Ja na drzwi nie mogę dać, ale mam na meblach i stole
Właśnie nie posiadam dużo bo poza ozdobami na choinke to nie mam nic ale znowu pierwszy raz urzadzam nowe mieszkanie i chcialabym zeby bylo przytulnie i ze smakiem moze dlatego trudno mi sie zdecydować zeby nie wydawać kasy na cos co potem nie bedzie pasowało

Dla mnie tez ten okres po sylwestrze to jest kiepski... w sumie odliczam wtedy do urodzin bo wiem, ze juz bedzie zaraz wiosna
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 10:51   #1937
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, kochane

Temperatura sprawia, że powoli zaczęłam czuć klimat.
Wybrałam się dziś do Ikei nacieszyć oko i wypić w kawiarecne herbatę z korzennym syropem.
Ja na razie jestem zorganizowana świątecznie, jeśli chodzi o kosmetyki. mydełka do rąk, świąteczne mleko do kąpieli, żel do ciała i mus cynamonowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (94,5 KB, 77 załadowań)
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 13:08   #1938
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
O matko. Strasznie boję się wilków oby go złapali
Ja też. Dobrze, że wcześniej wiedziałam o nim, bo jakbym go spotkała, pewnie pomyślałabym, że to zabiedzony pies Ja pierwszy raz od prawie 35 lat mojego życia spotykam się, że w okolicy jest wilk. Nie słyszałam, żeby ktoś kiedyś widział.

Niestety, poszedł dalej.
Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,mam to samo,styczen,luty,marzec to dla mnie najgorsze miesiace

Wilk ? ,dziewczyno ty uwazaj na siebie.

Moj maz wczoraj przyniosl mi moja mala choinke do sypialni ,bo kupilam na nia nowe ozdoby i chcialam zobaczyc czy wielkosciowo beda pasowaly ,teraz bedzie stala i zawadzala az do mikolaja bo dopiero wtedy ja ubiore ,mial tez przyniesc wycieraczke z mikolajem ale nie znalazl wydaje mi sie ,ze on ja kiedys przez przypadek wywalil
Ja jakoś przetrwam myśląc o tym co zrobię w ogrodzie I pojawiają się już nasiona, hiacynty i inne pierdoły wiosenne, więc powoli sobie dokupuję to i owo.

Wczoraj dzwoniłam do tych co zajmują się dziką zwierzyną i powiedzieli, że poszedł dalej Dzisiaj mają znowu na niego "polować". Szkoda mi go, bo jest młody i chory
Trochę boję się wychodzić z domu, ogólnie to tak nie muszę, ale np. z psem wczoraj po ogródku chodziłam na smyczy.

Ja nie mogę mieć takiej wycieraczki, bo moja kocica może na nią sikać Tzn. na gumową ze szmatką nie sika, na dywany też nie, a jak miałam taką plastikową na wodę to tam sikała. Wolę nie ryzykować.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Wczoraj dwa razy odśnieżałam auto
Aż mam dreszcze, jak myślę, co będzie jutro rano....
Zazdroszczę

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
My stawiamy na żywa choinkę. Miejsca nie mamy jakoś dużo,więc kupimy taka w donicy

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Ja też chcę kupić taką niedużą, a w zasadzie małą, którą później wysadzę do ogródka

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Cześć. U mnie lekki mrozek -2 do -4. Śniegu tyle co kot napłakał. Spadło trochę, ale malutko. Nawet pies nie zdązył się pocieszyć, a uwielbia się bawić w śniegu.

I tak jakoś nijako w ogrodzie. Przynajmniej ten mrozek trzyma to nie ma błota


Mam ambitny plan udekorować salon w tym roku wcześniej. Wziąć trochę wolnego i cieszyć się świętami dłużej... Jakoś krótko w tym roku przez to, że wigilia w sobotę


Powoli też ogarniam się ze sprzątaniem, wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy itd. Chociaż ja bym najchętniej zatrudniła kogoś do sprzątania, ale mama jest na nie
U mnie po śniegu. Biało jest trochę od północnej strony, gdzie słońce już nie świeci.

Oj tak, właśnie wolę mróz, bo nie muszę suni wycierać łap, a i do pracy można jakoś przejść przez podwórko.

Ja wyjęłam już część ozdób, tj. lampiony i domki ceramiczne.

Też muszę powyrzucać. Trzymam tyle rzeczy, do których przez rok nie zajrzałam nawet

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Właśnie nie posiadam dużo bo poza ozdobami na choinke to nie mam nic ale znowu pierwszy raz urzadzam nowe mieszkanie i chcialabym zeby bylo przytulnie i ze smakiem moze dlatego trudno mi sie zdecydować zeby nie wydawać kasy na cos co potem nie bedzie pasowało
A, to ja też tak teraz mam Miałam tyle rzeczy wg. mnie do siebie nie pasujących, że też się 5 razy zastanowię czy aby na pewno to będzie mi pasowało


Dzisiaj były 4* , ale już jest 1 i wieje zimny wiatr. Miało przelotnie prószyć, ale słońce się przebiło
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 15:15   #1939
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 002
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć wszystkim



Witam się już dosyć świątecznie (mam już prawie wszystkie prezenty i pierogi zamówione ) i mam nadzieję że pomimo natłoku zostanę z Wami na dłużej tym razem.
W tym roku znów spędzamy wigilię tylko z mężem, pracuje do poźna i zdecydowaliśmy że zostaniemy w domu. Rok temu byliśmy okropnie chorzy i całe święta spędziliśmy bez bliskich. A ja jeszcze z przeziębieniem zapierniczałam w kuchni, tym razem stwierdziłam że nie będę tak gnać. Mam zakwas na barszcz już dawno zrobiony, dokupiłam jeszcze w butelce. Pierogi zamówione mamy z marchewką i masłem orzechowym, grzyby/kapusta oraz ukraińskie. Coś tam jeszcze mam w głowie i szykuję listę żeby się mocno nie narobić. No i czekają od 1 kalendarze adwentowe, czy ktoś jest tu jeszcze takim freakiem jak ja jeśli chodzie o nie?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,mam to samo,styczen,luty,marzec to dla mnie najgorsze miesiace

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------



Wilk ? ,dziewczyno ty uwazaj na siebie.

Moj maz wczoraj przyniosl mi moja mala choinke do sypialni ,bo kupilam na nia nowe ozdoby i chcialam zobaczyc czy wielkosciowo beda pasowaly ,teraz bedzie stala i zawadzala az do mikolaja bo dopiero wtedy ja ubiore ,mial tez przyniesc wycieraczke z mikolajem ale nie znalazl wydaje mi sie ,ze on ja kiedys przez przypadek wywalil

Dla mnie najgorsze miesiące to październik i listopad. Czuję się dramatycznie psychicznie i fizycznie. Za to od stycznia mam maraton urodzinowy, który błyskawicznie mija i zabiera czas
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 18:01   #1940
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
O jaaaaa, u mnie barszcz czerwony na zakwasie to na Wielkanoc jest, pierwsze słyszę by ktoś go dawał na Wigilię
Ja sobie zakwas zrobiłam na teraz by trochę się wzmocnić i ładnie mi się ukisił





Jakkolwiek grudzień to dla mnie cudowny czas tak zawsze mam wtedy zaostrzenie stanów lękowych-chyba podświadomie robię podsumowanie roku i się dołuję. Ale nie tym razem...ten rok był szalony, momentami dziwny, ale jednocześnie miał sporo dobrych chwil i przełomowych momentów
To mnie zdziwiłaś - barszcz czerwony tylko na wigilię na Wielkanoc zurek

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak mam.

Pierwszy stycznia to dramat.
Na dworze żywej duszy nie ma, wszyscy śpią po sylwestrze, taki skapiczały dzień.
Święta się skończyły, nie ma na co czekać, kasa na prezenty wydana. Wolne te, się kończy, trzeba wracać do pracy itp.itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego postanowiłam, że biorę urlop na 1 tydzień stycznia. Umilę sobie ten zdechły czas

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 19:56   #1941
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To mnie zdziwiłaś - barszcz czerwony tylko na wigilię na Wielkanoc zurek

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Dlatego postanowiłam, że biorę urlop na 1 tydzień stycznia. Umilę sobie ten zdechły czas

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Z tym barszczem na Wielkanoc to chyba jest nasz lokalny ewenement, bo jak chodziłam do policealnej to nauczycielka(mieszkająca w innej części Mazowsza)pytała się czy to prawda, że tam skąd pochodzę to na Wielkanoc je się barszcz czerwony na zakwasie
Nie znoszę żurku



Ja pierwszy tydzień stycznia urlopuję, planujemy z TŻtem góry
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 06:28   #1942
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja też. Dobrze, że wcześniej wiedziałam o nim, bo jakbym go spotkała, pewnie pomyślałabym, że to zabiedzony pies Ja pierwszy raz od prawie 35 lat mojego życia spotykam się, że w okolicy jest wilk. Nie słyszałam, żeby ktoś kiedyś widział.

Niestety, poszedł dalej.

Ja jakoś przetrwam myśląc o tym co zrobię w ogrodzie I pojawiają się już nasiona, hiacynty i inne pierdoły wiosenne, więc powoli sobie dokupuję to i owo.

Wczoraj dzwoniłam do tych co zajmują się dziką zwierzyną i powiedzieli, że poszedł dalej Dzisiaj mają znowu na niego "polować". Szkoda mi go, bo jest młody i chory
Trochę boję się wychodzić z domu, ogólnie to tak nie muszę, ale np. z psem wczoraj po ogródku chodziłam na smyczy.

Ja nie mogę mieć takiej wycieraczki, bo moja kocica może na nią sikać Tzn. na gumową ze szmatką nie sika, na dywany też nie, a jak miałam taką plastikową na wodę to tam sikała. Wolę nie ryzykować.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Zazdroszczę

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Ja też chcę kupić taką niedużą, a w zasadzie małą, którą później wysadzę do ogródka

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



U mnie po śniegu. Biało jest trochę od północnej strony, gdzie słońce już nie świeci.

Oj tak, właśnie wolę mróz, bo nie muszę suni wycierać łap, a i do pracy można jakoś przejść przez podwórko.

Ja wyjęłam już część ozdób, tj. lampiony i domki ceramiczne.

Też muszę powyrzucać. Trzymam tyle rzeczy, do których przez rok nie zajrzałam nawet

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



A, to ja też tak teraz mam Miałam tyle rzeczy wg. mnie do siebie nie pasujących, że też się 5 razy zastanowię czy aby na pewno to będzie mi pasowało


Dzisiaj były 4* , ale już jest 1 i wieje zimny wiatr. Miało przelotnie prószyć, ale słońce się przebiło

O właśnie kolejny plus mrozu nie trzeba wycierać psom łap. A moje to ciągle wchodzą i wychodzą, więc jak jest mokro i błoto to prawdziwy koszmar
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 06:43   #1943
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Hej, kochane

Temperatura sprawia, że powoli zaczęłam czuć klimat.
Wybrałam się dziś do Ikei nacieszyć oko i wypić w kawiarecne herbatę z korzennym syropem.
Ja na razie jestem zorganizowana świątecznie, jeśli chodzi o kosmetyki. mydełka do rąk, świąteczne mleko do kąpieli, żel do ciała i mus cynamonowy
Na mojej dzielnicy nadal ładnie biało

Kupiłam 2 opakowania swiatecznego papieru toaletowego
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 13:17   #1944
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nimfa biedne wilczydło, oby go odłapali i wyleczyli Martwi mnie to, że on nie w stadzie. Sam taki na zimę... Może stary. No mam serce miękkie jak gąbka do zwierząt wszelakich.

Teraz ktoś ogłosił pieska w Donetsk Oblast, robiono wywiad z panem 12.11, a 15.11 pan zginął od, nie zrozumiałam, odłamku? Musiałam wziąć parę wdechów, bo już bym darła po tego psa... A tak na spokojnie przetrawię przez dobę. Może ktoś go weźmie zanim ja napiszę.
Zresztą szlag mnie trafiał, że nie miałam prawka kiedy zaczęła się wojna, bo bardzo chciałam jakoś uczestniczyć w wywożeniu psów z UA. Często były busy i kennele, ale brak kierowców. To jednak ryzykowna i trudna wyprawa.

I współczuje bardzo strachu o psiaka. Chyba bym przestała wychodzić, bo ani wilka skrzywdzić nie chcę, ani psa narazić, a przecież wilk go jednym chapnięciem może życia pozbawić

Dlatego moich gnojków bym nie zabrała do lasu, choć chyba większy strach przez zapitymi myśliwymi. Tylko w ostatnich 2-3 dniach jeden zastrzelił dwa łosie przez pomyłkę, drugi postrzelił kolegę Dwa różne polowania. W 2004 zrobili swój wewnętrzny sondaż i na 48% polowań alkohol był regularnie, a kolejnych 21% okazjonalnie. I to są ludzie latający z naładowaną bronią. Ten, co zastrzelił teraz łosie, to dziadek 72 lata. "Pomylił je z dzikiem". Była zebrana taka lista, gdzie zginęło w sumie kilkanaście osób w kilka lat, wszystkie pomylone z dzikiem - żona, kolega, rowerzysta.

Napisałam wczoraj post i chyba wyłączyłam komputer zamiast wysłać

Dziś odkryłam z polecenia Julii Kawalec "Między Parami" na YT. To już trzeci odkryty kanał w tym mcu. Pewnie ze 100h materiału jak nic A ja jeszcze lubię robić notatki pod posty w SM, bo wtedy najlepiej zapamiętuję. W efekcie mam porozpoczynanych chyba 3-4 wykłady do połowy, a książek to z 8. Nie liczę na jakiekolwiek nadrobienie w te wolne 2-3 tygodnie na święta. Nadrobię w 3 mce wakacji za to Tylko kiedy to będzie

Któraś z Was chciała wioseczki. Action pełne przecudnych!

W Pepco tylko metalowy domek, aż jeden

W Sinsay już nic nowego, dużo ozdób mega badziewnych.

W Home&You promocja druga rzecz 10zł online i stacjo, ale nie udało mi się nic sensownie złożyć w zestaw, więc nie idę nawet. Podobają mi się "piernikowe" domki, tylko nie bardzo pasują do wystroju.

W Homla czekam na %%% po świętach.

Flying Tiger też bardzo badziewnie.

Już powoli ogarniam powierzchnię do sprzątania, bo jestem w trybie odgracania z nadmiaru przedmiotów-śmieci. Odesłałam i odniosłam wszystkie zwroty, które się walały.

Zrobiłam przy okazji jeszcze jeden bukiet, na konsoli. Tylko choineczka z lampkami i mam klimat w całości. Dzisiaj wieszam pozostałe dwie girlandy na okna. Musiałam do nich dokupić przedłużacze. I kennel do złożenia, bo synek nie pokochał. A dla kota nie będę trzymała wielkiej klatki w salonie.


W centrum śniegu nie widziano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7A0C7620-022D-4EE6-96D4-1F9CC352EEAC.jpg (107,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D850CAB9-167E-4099-81D0-FE4E8DAF0672.jpg (277,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3006.jpg (224,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3005.jpg (223,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3004.jpg (191,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3002.jpg (150,0 KB, 71 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 13:25   #1945
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Byłam dziś na szybko w Pepco i jest bardzo dużo ozdob świątecznych, ledwo się powstrzymałam zeby czegoś nie kupić,ale chce pojechać z tztem zebysmy razem wybrali te bombki
W Biedronce też dużo ozdob i bombek. Wzięłam na razie tylko podkładki na stol, zamierzam je położyć 1 grudnia.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 14:00   #1946
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Przychodzą do mnie pierwsze paczki świąteczne
Poduszka z napisem świątecznym, pierdółki do prezentów.
TZ przywieść ma paczki z prezentami do córki
Remanent materiałów makramowych zrobiony. Dzisiaj podciągam rękawy i działam


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 18:14   #1947
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie w mieście zaczęli wieszać dekoracje-lampki na latarniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 19:48   #1948
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A ja powiesiłam w końcu w sypialni girlandę
Przy okazji odsuwając łóżko objechałam już podłogi na kolanach pod meblami.
Została girlanda w kuchni, ale nie wiem czy dzisiaj wjedzie. Chociaż... mogłabym tę wstrętną drabinę schować w 10 kąt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3034(1).jpg (76,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3032.jpg (130,7 KB, 85 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 20:27   #1949
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 002
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A ja powiesiłam w końcu w sypialni girlandę
Przy okazji odsuwając łóżko objechałam już podłogi na kolanach pod meblami.
Została girlanda w kuchni, ale nie wiem czy dzisiaj wjedzie. Chociaż... mogłabym tę wstrętną drabinę schować w 10 kąt.
Wygląda cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 21:20   #1950
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie te panie z Ukrainy co mieszkają teraz w naszych biurach chciały przedświąteczny katalog Avonu i złożyły zamówienie u mojej koleżanki. Widziałam co szczególnie im się spodobało a one na to chyba już nie miały finansów (bo widziałam w zamówieniu że starały się wybrać tylko coś niedrogiego) i poprosiłam koleżankę, żeby dołączyła to co im się podobało a na co już je nie stać i ja lub ojciec zapłacimy. To nie są dla nas duże pieniądze, a tym kobietom sprawi coś w końcu radość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Strasznie tęsknię za Francją, spędziłam tam całą zimę 2015/2016 i chętnie znów bym weszła do jakieś malutkiego sklepiku z antykami pooglądać obrazy i lampy o dziwnych formach, zamykane puzderka i pozytywki jak z początku XX wieku. Tam za granicą w ogóle nie interesowały mnie imprezy, czas po szkole spędzałam sama albo w fabrykach perfum, albo cointreau albo przy antykach. Francuzi są bardzo fajni, jednak samotne zwiedzanie jest najciekawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.