53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-02, 22:07   #2551
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Sortuję dla M, bo dostał na Święta zestaw. Później on układa, a ja mu podaję odpowiednie części.

U mnie też strajk jeśli chodzi o spanie. Najpierw sen od 19.40 do 20.40, a później próby usypiania aż do teraz. Nici z moich planów, leżę w łóżku i chyba tylko przeczytam kilka stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 22:43   #2552
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Moja siostra tez legomaniaczka. Teraz sortuje ostatnia partię lego na kg co ode mnie dostała

Zerkam na Incepcje jednym okiem...
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2023-01-02 o 22:45
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 06:09   #2553
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Moja siostra tez legomaniaczka. Teraz sortuje ostatnia partię lego na kg co ode mnie dostała

Zerkam na Incepcje jednym okiem...
U nas dużo mają lego. Klocki jak klocki upchane do szuflad ale te pudełka to mnie wkurzają. Leżą mi na szafie i się kurzą.

Bry!

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 06:22   #2554
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Dzień dobry
Ach te lego - zaczynasz od prezentu na roczek i aż do 100 urodzin można zestawy zbierać
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 07:30   #2555
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 08:10   #2556
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry!
Mowicie zeby lego w prezencie nie kupowac malemu bo mozna przepasc?
Moze wciagne go w puzzle w takim razie.

Co to za epidemia bolow brzucha?? Zdrowka dziewczyny.
Moja core tez wczoraj rozlozylo, modle sie zeby na nas nie przeszlo, zwlaszcza na malego

Kasia - dam znac jak ksiazka
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 08:50   #2557
bedlamite
Pojawiam się i znikam >.<
 
Avatar bedlamite
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 704
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Dzień dobry

Z psem już lepiej, noc przespana to i ja mam więcej energii

Rok temu czytałam "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" i kocham, kocham, kocham tę książkę!!! Gdyby nie to, że mam do przeczytania 645363 książek, to przeczytałabym ją jeszcze raz

Mam w planach popołudniowy spacer, bo chcę w końcu przetestować nowy telefon

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2020: 65
filmy: 2020/8


Miałem ochotę przestać istnieć. Nie, nie popełnić
samobójstwo, nie umrzeć ale przestać istnieć.
Zamienić się w nic.

Jarosław Borszewicz - "Mroki"
bedlamite jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 09:29   #2558
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Gwiazdka oj mozna mozna..u nas duplo lego city lego friends (choć te musze posegregowac i sprzedać bo się nie bawią nudne jak flaki z olejem). Do tego kilka pudel lego podobnych (cobi i inne)

Właśnie dostałam wiadomość od spoldzielni gdzie wynajęłam mieszkanie pewnej pani. W święta była wielka awantura policja itd. Dzisiaj muszę pojechać rozmówić się z wynajmującą. Ehhh coś nie umiem trafić na super lokatora.



Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tajemniczalatarnia
Czas edycji: 2023-01-03 o 09:34
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 09:32   #2559
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Hej.
No mnie wirus pokonał 🥺 cała nocka była wyjęta z życia. Wzięłam na żądanie..choć bardzo, bardzo rzadko biorę. No byłam nie do życia z rana. Dopiero wstałam. Jedynie co czuje to ból głowy. Będę żyć.
U nas lego bardziej się przyjęło niż puzzle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 09:35   #2560
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry!

Gwiazdko, oj można przepaść w Lego! I to w każdym wieku. M dostał zestaw ode mnie chyba 2-3 lata temu i teraz ciągle coś kupuje w okolicach Świąt.

Ola, cieszę się że piesek lepiej się czuje. Jak będziesz mieć fotki okolic to podziel się, co? Teskni mi się... Masz tą książkę jako epub może? Albo w coś fajnego na czytnik? Coś z literatury faktu na przykład. Teraz czytam Instynkt od Ciebie.

Hania, oby to nie było nic poważnego! Strach się bać na takie wieści.

Bell, ale Cie dopadło! Zdrowia! Idziesz do lekarza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez HellcatRedeye
Czas edycji: 2023-01-03 o 09:36
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 09:46   #2561
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry!

Bell biedna jestes

ja noc mam przespana tak ze 4h maks - miałam takie atak kaszlu, ze myslałam, ze sie udusze.... Zmeczona jestem. Nawet chyb a dzisiejszy pilates odwołam

Gwiazdka zdrówka dla córy!
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 10:14   #2562
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez bedlamite Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Z psem już lepiej, noc przespana to i ja mam więcej energii

Rok temu czytałam "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" i kocham, kocham, kocham tę książkę!!! Gdyby nie to, że mam do przeczytania 645363 książek, to przeczytałabym ją jeszcze raz

Mam w planach popołudniowy spacer, bo chcę w końcu przetestować nowy telefon

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cale szczescie ze piesek juz lepiej

Mowisz, ze ksiazka taka dobra? To juz sie nie moge doczekac zeby zaczac czytac

Beell, Jasia- duzo sil do walki z chorobskami! Co to za dziadostwo sie panoszy wszedzie

Jasia koniecznie sprobuj te ziolka co Ci polecalam. Naprawde maja mnostwo rekomendacji i moze akurat pomoga i tobie.

Ale paskudna pogoda! . Mamy dzisiaj rutynowa wizyte u lekarza z malym, na szczescie do przychodni mam 5 min od domu.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 10:27   #2563
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Bry!

Gwiazdko, oj można przepaść w Lego! I to w każdym wieku. M dostał zestaw ode mnie chyba 2-3 lata temu i teraz ciągle coś kupuje w okolicach Świąt.

Ola, cieszę się że piesek lepiej się czuje. Jak będziesz mieć fotki okolic to podziel się, co? Teskni mi się... Masz tą książkę jako epub może? Albo w coś fajnego na czytnik? Coś z literatury faktu na przykład. Teraz czytam Instynkt od Ciebie.

Hania, oby to nie było nic poważnego! Strach się bać na takie wieści.

Bell, ale Cie dopadło! Zdrowia! Idziesz do lekarza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nostrach. Bo nie wiadomo komu wynajmiesz. U mnie na kieszkajiu pani z 2 dzieci.kazde dziecko z innym mężczyzna. No i jeden niedzielny tatuś przypomniał sobie w święta że jest tatusiem. Kobiety nie było w domu bo pojechała do swojej matki na święta a on rozrabiał na klatce. Wezwali patrol spisali.itd. No ale smród pozostał. Sąsiedzi od wczoraj dzwojiki do spoldzielni że patologia się tam robi. Jic muszę pojechać rozmówić się z kobietą i jeśli się potwierdzi że na mieszkaniu nie teges to wypowiedzieć umowę.

Ja dzwoniłam do przychodni po receptę dla dzieci bo zasmarkane kaszla. To mam wizytę telefoniczna na piątek za 1.5tygodnia. Jeszcze mu rejestracji mówi że o recepty to się trzeba wczesniej zadbać. No właśnie wczesniej dbam bo mi się skończą za kilka dni. Wkurzyłam się bo pytam się jak to jest że kinister dal rozporządzenie że wizyta telefojiczna najpóźniej ma się odbyć dnia kolejnego od zgłoszenia. A ona mi mowi że minister se może mowic. No Szlag.



Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tajemniczalatarnia
Czas edycji: 2023-01-03 o 10:31
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 11:20   #2564
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Nie masz opcji się gdzieś przepisać do innej przychodni Tajemniczalatarnia? U mnie na dzielnicy jest to samo, ale wystarczyło podzwonić nieco dalej i okazywało się, ze wizyta jest następnego dnia czy tam teleporada. Kiedyś też tak czekałam na teleporadę. Miałam najprawdopodobniej covida, więc zanim wysłano mnie na badania to już mi nic nie wykryło. Jak się zapytałam co mam zrobić, bo nie mogę zbytnio oddychać to kazali mi dzwonić na karetkę. To jest też tak, że często ludzie umawiają się z nudów do lekarza.. Mieszkam na dzielnicy gdzie mieszkają sami emeryci i realnie wydaje mi się, ze oni z braku laku idą do ośrodka zdrowia.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 11:39   #2565
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry za oknem pochmurno i coraz zimniej, chociaż słoneczko czasem się przebija.
Zdrowia dla potrzebujących i dla pieska.
My dziś trochę sprzątamy. Siedem mężów czytałam, ale coś mnie to nie zachwyciło. Addie Larue tylko też kiedyś tam zaczęłam, chyba odrzuciło mnie, że to takie długie tomiszcze. A nowy rok zaczęłam z "Listami do gestapo" - Marii Paszyńskiej.
LEGO z doświadczenia nie znam. Puzzle z MM już drugi rok czekają na ukończenie...
Ja dziś też dzwoniłam do przychodni, pięknie i szybko udało mi się załatwić sprawę. No czuję wręcz malutką wdzięczność, bo nie zawsze jest łatwo.

Rozczarowana jestem próbami sparowania Xiaomi z Huawei. No bardzo rozczarowana... Nie chcą we wszystkim działać wspólnie.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 12:19   #2566
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry ☕️

Zdrowia dziewczyny dla wszystkich potrzebujących!
Sobie też życzę, bo już od tylu tygodni nie mogę powiedzieć, że jestem zdrowa i nic mnie nie boli. Ciągle coś. Jak do końca tyg nic mi nie przejdzie, to dzwonię do lekarza.
Czy można naraz brać 2 różne antybiotyki Wiecie może?

Ja w tym roku mam już odsłuchane 2 książki, 2 pierwsze części Wiedźmina. Wciągnęło mnie na maxa. Tyle, że 2 ostatnich części nie ma na Legimi w formie audiobooków, więc w weekendy będę musiała czytać. W ogóle to chcę się wziąć za czytanie też, nie tylko słuchanie, chociaż po troszku i moje papierowe książki chciałabym też czytać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 12:50   #2567
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Gosia zalezy jakie antybiotyki.


Poszłam w ślady Bell i wyszlam z pracy. No nie mam zupelnie sily. Musze sie polozyc.
Szef na HO sie nie zgodzil, bo wg niego nie ma takiej potrzeby. A ze chrypie i kaszle to trudno "teraz wszyscy kaszlą". Zeby byla jasnosc -jego asystentka wlasnie jest na HO, bo zle sie czuje. Ja wzięłam urlop - niech spada. Kiedy wrócę to bede. A co!
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2023-01-03 o 12:53
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 13:01   #2568
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Gosia zaleY jakie i na co te antybiotyki...

No jiestety u mnie 3 przychodnie w tej koło mnie jest tak samo a w 3 to nie przyjmują deklaracji. Dramat. Ja ogólnie nie potrzebuje lekarza do dziecka.. ot wypisać jakieś skierowanie czy właśnie receptę. Wiem już co im pomaga. CAsem tylko muszę podejść do osłuchania. Bo jak najmłodsza nie zinhaluje na początku to rzuca się jej na płuca. Myślałam żeby prywatnie lekarza do domu. No ale nawet takiego u nas brak.



Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Bry

Zdrowia dziewczyny dla wszystkich potrzebujących!
Sobie też życzę, bo już od tylu tygodni nie mogę powiedzieć, że jestem zdrowa i nic mnie nie boli. Ciągle coś. Jak do końca tyg nic mi nie przejdzie, to dzwonię do lekarza.
Czy można naraz brać 2 różne antybiotyki Wiecie może?

Ja w tym roku mam już odsłuchane 2 książki, 2 pierwsze części Wiedźmina. Wciągnęło mnie na maxa. Tyle, że 2 ostatnich części nie ma na Legimi w formie audiobooków, więc w weekendy będę musiała czytać. W ogóle to chcę się wziąć za czytanie też, nie tylko słuchanie, chociaż po troszku i moje papierowe książki chciałabym też czytać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja słucham teraz Katarzynę Bonde "że zlosci". Strasznie się wkręciłam ale to aż 12 godzin nagran. Jie wiem kiedy skończę.

Jasia No co za szef...Ale.wiadomo zawsze są równi i równiejsi

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tajemniczalatarnia
Czas edycji: 2023-01-03 o 12:58
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 13:28   #2569
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Gosia zalezy jakie antybiotyki.


Poszłam w ślady Bell i wyszlam z pracy. No nie mam zupelnie sily. Musze sie polozyc.
Szef na HO sie nie zgodzil, bo wg niego nie ma takiej potrzeby. A ze chrypie i kaszle to trudno "teraz wszyscy kaszlą". Zeby byla jasnosc -jego asystentka wlasnie jest na HO, bo zle sie czuje. Ja wzięłam urlop - niech spada. Kiedy wrócę to bede. A co!
O dobrze zrobiłaś Jasia. Kuruj się! Do łóżka i ładowanie.
Daleko mi dobrego samopoczucia ale mogę już stanąć na nogi. Łeb rozsadza..
Jeszcze ok 12 dzwoni wychowawca syna..czy może puścić syna do domu bo skarży się na ból brzucha aż byłam zielona. Od razu przyszła na myśl mi jelitowa! Ale nie jest źle. Stwierdził że bardziej z głodu go bolał i chciał wrócić do domu mi pomóc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 13:31   #2570
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

To ja audiobooki słucham tylko na przyspieszeniach.
Mnie też czasami kusi żeby się przenieść, ale w każdej przychodni będą plusy i minusy.

Nic nie robię, tylko czytam... I szukam idealnego bardzo prostego kalendarza. Tylko kalendarza, bez miliona funkcji zapisywania niewiadomoczego.

Gosia, a na własną rękę chcesz brać dwa antybiotyki? Może lepiej zapytać lekarza. Dodatkowo szczegółowo czytać ulotki.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 13:53   #2571
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
To ja audiobooki słucham tylko na przyspieszeniach.
Mnie też czasami kusi żeby się przenieść, ale w każdej przychodni będą plusy i minusy.

Nic nie robię, tylko czytam... I szukam idealnego bardzo prostego kalendarza. Tylko kalendarza, bez miliona funkcji zapisywania niewiadomoczego.

Gosia, a na własną rękę chcesz brać dwa antybiotyki? Może lepiej zapytać lekarza. Dodatkowo szczegółowo czytać ulotki.
Ale jak to na przyspieszeniach? To ja normalnym tempem słucham, delektuję się, nie chcę, żeby mi gadało jak katarynka.
Kalendarza książkowego szukasz? Takich prostych powinno być sporo. Ja mam zwyczajny, u mnie tylko musi być opcja, że jakoś się zamyka, bo czasem karteczki luzem tam wkładam itd
Nie no, nie na własną rękę, ja nie kupuję antybiotyków gdzieś tam pokątnie, do lekarza chciałam dzwonić. Ale na ten pęcherz zamówiłam furaginę, może pomoże.



Cytat:
Napisane przez Tajemniczalatarnia Pokaż wiadomość
Gosia zaleY jakie i na co te antybiotyki...

No jiestety u mnie 3 przychodnie w tej koło mnie jest tak samo a w 3 to nie przyjmują deklaracji. Dramat. Ja ogólnie nie potrzebuje lekarza do dziecka.. ot wypisać jakieś skierowanie czy właśnie receptę. Wiem już co im pomaga. CAsem tylko muszę podejść do osłuchania. Bo jak najmłodsza nie zinhaluje na początku to rzuca się jej na płuca. Myślałam żeby prywatnie lekarza do domu. No ale nawet takiego u nas brak.



Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Ja słucham teraz Katarzynę Bonde "że zlosci". Strasznie się wkręciłam ale to aż 12 godzin nagran. Jie wiem kiedy skończę.

Jasia No co za szef...Ale.wiadomo zawsze są równi i równiejsi

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka


No Wiedźmin też po 12-14 h nagrań, ale w pracy prawie całą zmianę mogę słuchać, no chyba, że na przeciw mnie stoi jakaś gaduła, to wtedy gadam, chyba że to gaduła za którą nie przepadam, to staram się uciec gdzie indziej jeśli się da.

Dzisiaj nie bardzo posłucham, bo będę mieć trening na nowym sorterze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...

Edytowane przez gosia261282
Czas edycji: 2023-01-03 o 13:55
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 14:10   #2572
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale jak to na przyspieszeniach? To ja normalnym tempem słucham, delektuję się, nie chcę, żeby mi gadało jak katarynka.
Kalendarza książkowego szukasz? Takich prostych powinno być sporo. Ja mam zwyczajny, u mnie tylko musi być opcja, że jakoś się zamyka, bo czasem karteczki luzem tam wkładam itd
Nie no, nie na własną rękę, ja nie kupuję antybiotyków gdzieś tam pokątnie, do lekarza chciałam dzwonić. Ale na ten pęcherz zamówiłam furaginę, może pomoże.







No Wiedźmin też po 12-14 h nagrań, ale w pracy prawie całą zmianę mogę słuchać, no chyba, że na przeciw mnie stoi jakaś gaduła, to wtedy gadam, chyba że to gaduła za którą nie przepadam, to staram się uciec gdzie indziej jeśli się da.

Dzisiaj nie bardzo posłucham, bo będę mieć trening na nowym sorterze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No nie masz Gosia czegoś takiego jak przyśpieszenie? U mnie jest od 1 do nawet 3. Ja słucham różnie, w zależności od lektora, każda osoba też czyta w innym tempie. Słucham czasem na 1.3, czasem na 1.7...

Kalendarza szukam do telefonu. Tylko instaluję i wywalam. Świetny miałam na starym telefonie, no ale już nie ma tej wersji.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 14:39   #2573
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Ja nie wiem co to przyspieszenie bo ja na Yt słucham. Ale też delektuje się. Mimo że lektor.nie ma dobrych recenzji no i muzyka lekka w tle ale fajnie się słucha. Myślę że do końca tygodnia skończę słuchać. Apotem wezmę się za e-booka bo czeka i czEka.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
No nie masz Gosia czegoś takiego jak przyśpieszenie? U mnie jest od 1 do nawet 3. Ja słucham różnie, w zależności od lektora, każda osoba też czyta w innym tempie. Słucham czasem na 1.3, czasem na 1.7...

Kalendarza szukam do telefonu. Tylko instaluję i wywalam. Świetny miałam na starym telefonie, no ale już nie ma tej wersji.
Aaa to ja myślałam że kalendarza do torebki. Ja co roku kupuje taki nauczycielski...zawsze jest spisany od a do z.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tajemniczalatarnia
Czas edycji: 2023-01-03 o 14:41
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 14:42   #2574
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Cytat:
Napisane przez Tajemniczalatarnia Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co to przyspieszenie bo ja na Yt słucham. Ale też delektuje się. Mimo że lektor.nie ma dobrych recenzji no i muzyka lekka w tle ale fajnie się słucha. Myślę że do końca tygodnia skończę słuchać. Apotem wezmę się za e-booka bo czeka i czEka.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Aaa to ja myślałam że kalendarza do torebki. Ja co roku kupuje taki nauczycielski...zawsze jest spisany adres a do z.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
W ustawieniach jest ta opcja, jakbyś chciała się przekonać z ciekawości jak to jest słuchać na szybszych obrotach

Ja dziennie słucham max do 3 godzin. Tak samo mam z filmami, serialami. Nie za dużo... Moje uszy nie lubią za dużo bodźców. Popołudniami nawet jak mam abonament na audiobooki, to już i tak wtedy coś czytam.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 15:32   #2575
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Mag, mam przyspieszenie, ale nie lubię jak mi pędzi, nie słucham przecież byle szybciej. Tak jak i czytać umiem szybko, ale to bardziej jak informacyjnie coś czytam, a dla przyjemności, to zwalniam tempo i się delektuję, dla mnie to mega przyjemność, nie lubię pędzić z książką.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 16:56   #2576
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Chyba dwa antybiotyki nie bardzo… ale najlepiej dopytac lekarza.

Beell- kochany synek, martwil sie o mamusie

Jasia- a ty mialas antybiotyk chyba i co? Nie przeszla choroba?

Apropo przychodni i lekarzy, ja bylam pierwszy raz w nowej odkad sie przeprowadzilismy i pierwsze wrazenie raczej negatywne
Pani doktor ledwo spojrzala na malego, wrecz zbywala odpowiedziami, a na jedno moje pytanie wrecz spytala co ja mysle
Do tej pory mialam pozytywne doswiadczenia z lekarzami tutaj… no ale nic, na szczescie nic sie nie dzieje, to byla rutynowa kontrola 8tyg.

Patrze na rolety i dalej nie moge sie zdecydowac na nic… Jasia, dzieki za pomysl, narazie chyba taka opcja podoba mi sie najbardziej
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 17:16   #2577
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Przespalam cięgiem 4h
Antybiotyk mialam przed tym wirusem - wtedy zaatakowala angina. Jeszcze bylam oslabiona po nim jak Mlody tego wirusa RSV przyniósł....

Gwiazdka moze akurat tylko ta lekarka taka niefajna? Nie ma tam innego pediatry?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2023-01-03 o 17:19
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 18:33   #2578
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Bry

Zdrówka wszystkim paskudne wirusy panują

Kate, co kolorujesz? Ja mam różne książki do kolorowania, czasem podbieram młodemu kredki i bawię się w kolorowanki

Wciagnęłam się w audiobook Wyspa Victorii Hislop, nie czytałam jeszcze nic tej autorki. Klimat podobny jak u Lucindy

I zaczęłam oglądać serial Echa. Próbuję się połapać kto jest kim a kto udaje
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 18:38   #2579
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Tapatalk w końcu wyczerpał moja cierpliwosc, zainstalowalam od nowa. Jak już to nie pomoże to już nie wiem.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-03, 18:50   #2580
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 53 - klimatyczne, jesienno - zimowo - świąteczne BRY!

Mala właśnie usnęła. Robimy zakłady ile pośpi? Ja obstawiam 20.40 na pobudkę.

Jasia, nieźle. To miałaś dziś pewnie i ciezki dzień jak mało co spałaś. Oby ta noc była lepsza! A co do HO to uważam takie podejście szefa za zwyczajnie niesprawiedliwe. Albo daje je w takich sytuacjach albo nie. Ale jak widać są ludzie równi i równiejsi. Właśnie czytam, że Hania to samo napisała.

Hania, to w sumie ta kobieta u Ciebie na mieszkaniu nie jest winna, że jej były taki stęskniony był. Może ona jest spokojna. Pytanie tylko czy będzie w stanie w przyszłości takie sytuacje wyeliminować.

Magu, my ostatnio też parowaliśmy telefony dwóch różnych marek, mało z siebie nie wyszliśmy z bratem.

Gosia, nadal trzymam kciuki żeby Ci w końcu odpuściło! Domyślam się, że Twoja cierpliwość się kończy.

Bell, jakiego masz opiekuna! I jak się oboje czujecie?

Gwiazdko, to jak widać fachowa pani doktor skoro Ciebie pyta o zdanie. Też by mnie coś takiego zdenerwowało, szczególnie że chodzi o niemowlaka.

Sand, mam 4 kolorowanki dla dorosłych. Później jak mi się uda to zrobię zdjęcia. Uwielbiam kolorowanki, tylko czasu mało. A Ty co masz fajnego? Podziel się zdjęciem, też tego co już skończyłaś. Lubię się zainspirować. A tą książkę chyba nawet mam na półce, ale nie czytałam.

Evelka, co się dzieje z Tapatalk?

Zaczęłam dziś "Wszystkie złe miejsca" Joy Fielding i już mi się podoba. Chciałam się przekonać jak ona pisze bo mam sporo jej książek po niemiecku, a chce wiedzieć czy opłaca się je ruszać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:52:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.