jaki puder/podkład dla lata? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 14:08   #1
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Talking

jaki puder/podkład dla lata?


witam Wizażanki. wybieram się na zakupy i mam zamiar zaopatrzyć się w jakiś puder/fluid/podkład. nie mam pojęcia jaki odcień. mam jasną cerę, o odcieniu różowawym (tak przynajmniej mi się wydaje), troche problemową (czasami zdażają się wypryski). myślałam żeby kupić jakiś puder brązujący (jakiś niedrogi bo pusto w portfelu) bo wyglądam jak śmierć taka blada, ale nie wiem jaki odcień kupić żeby nie wyglądać nienaturalnie.a jaki podkład nadawałby się do takiej cery? Acha-jeszcze jedno pytanie. mam sińce pod oczami i chce kupić korektor żeby je zatuszować-w jakim odcieniu powinien być?wyczytałam że ma byc jasniejsz od cery.czy taki mam kupić? dzieki za rady.pozdrawiam
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:27   #2
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: jaki puder/podkład dla lata?

Nysiunia!Napisałaś własciwie tylko o odcieniu cery a tu ważne są również inne aspekty(jaki chcesz osiagnać efekt-rozświetlony,kryjacy),czy też rodzaj cery:naczynkowa,trądzikow a itp.Ja też mam cerą naturalnie jasno-różowa,taka trochę porcelanową...i NIEpolecam Ci odcieni z różem..Tymbardziej,że w większości ten róż jest stanowczo za mocny.Ja używam odcieni typu:sand,nude,fawn-one są takie transparentno-beżowe(np.Dream Mate Muss Maybelline)ale jeśli jestes w tym temacie"zielona"to może na poczatek coś tańszego-dobry jest fluid matujacy z Erisu(Seria poniżej20)w kolorze naturalny-naprawdę daje efekt opalonej ceryNo i kochana bierz sie do roboty-brązujacych specyfików oraz pudrów jest mnóstwo(!!!!)zatem przeszukaj dokładnie to forum,wejdż też na recenzje kosmetykówŻyczę udanego zakupu
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:19   #3
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: jaki puder/podkład dla lata?

podkłąd musisz dobrać jak o odcieniu jak najbardziej zbliżonym do Twojej skóry.Na rynku jest tak wiele podkładów.Dobrze pisze aniolek 19 z markami.Zobacz forum.Ale pamiętaj ,że kupując puder brązujacy nie może on być dużo ciemniejszy od naturalnego koloru Twojej cery
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:02   #4
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: jaki puder/podkład dla lata?

dziekuę za odpowiedzi.spróbuje tego fluidu, który proponuje ANiołek19.dzieki jeszcze raz
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.