Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-28, 11:34   #61
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Coś jeszcze chciałabym dodać ,podobno zjawisko seksu na pierwszej randce jest w dzisiejszych czasach powszechnie akceptowalne i występuje w przyrodzie . Podobno ludzie mają różne podejście do seksualność ,inni luźniejsze a z kolei są tacy którzy bardziej zachowawcze. Tutaj facet rzuca jakieś aluzje seksualne i dostał nagle łatkę totalnego hama ,buraka i prostaka . Też mnie ciekawi ta dziwna zależność .
Nie, on nie rzuca aluzji. On jest obleśny i chamski. To różnica.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 12:14   #62
undecided_1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 395
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Jak uważam, że z seksem na pierwszej randce nie ma nic złego jeżeli obie osoby są chętne, tak takich typów jak tutaj opisany trzeba omijać. Na wszystko jest czas i miejsce i na takie teksty można sobie pozwolić albo z kimś z kim już seks uprawiamy, albo z kimś z kim długo flirtujemy i ten flirt przeradza się z delikatnych sugestii, dwuznacznych tekstów właśnie w taką bezpośredniość. Tutaj niesmacznie mi się zrobiło jak czytałam o tej sytuacji, więc ja bym się z nim już nie umówiła, zwłaszcza że piszesz że szukasz czegoś poważnego, a on na 99% nie. Nawet jak mu powiesz o swoich oczekiwaniach, to ja raczej obstawiam że to jest jedna z tych osób, która przeczeka ile trzeba będzie aby zaliczyć konkretną osobę bo lubi wyzwania, ale zapewne na boku by podrywał kilka innych kobiet i zerwał zaraz po tym jak by do seksu doszło. Po co zawracać sobie głowę kimś, co do kogo mamy wątpliwości już po pierwszej randce? Nie warto tracić czasu.
Tak w ogóle to ja dostaje na social mediach w wiadomościach prywatnych takie teksty od obcych typów i to dosłownie kopiuj wklej i mi to taką desperacją trąci. Ten twój jest poziom wyżej tylko dlatego, że na tej jednej randce byliście.

Edytowane przez undecided_1994
Czas edycji: 2023-01-28 o 12:22
undecided_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 12:47   #63
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 355
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Nie do końca tak jest. ..
Kiedyś umawiając się z facetem ,spotkaliśmy się u niego w mieszkaniu po którejś randce i musiałam go wręcz siłą od Siebie odpychać tak próbował coś zainicjować . .. po tych kilku randkach też człowiek nie wie do końca z kim ma do czynienia. Na wariata można trafić zawsze.

Opisałaś zachowanie gościa i zapytałaś czy warto się z nim ponownie umówić, bo on jawnie namawia do seksu i rzuca niewybredne aluzje, a Ty nie jesteś na to gotowa. Wiele osób pisało Ci, że teksty tego mężczyzny są słabe i obleśne, zaś jego zachowanie potencjalnie niebezpieczne. Sama piszesz że w przeszłości miałaś sytuację gdy praktycznie siłą odpychałaś równie napalonego gościa. Dostałaś wiele rad i opinii (raczej zgodnych), a mimo tego upierasz się że uprawiamy tutaj jakiś victim blaming i w sumie to sama zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Jak po takiej sytuacji z przeszłości nie wyciągnęłaś wniosków i pakujesz się w coś podobnego, to żadne pytanie na Wizażu nie zmieni Twojego nastawienia.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 13:01   #64
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Jakby mi facet z takimi tekstami wyskoczył na jednej z pierwszych randek to zwiewałabym, aż by się kurzyło. Tu już nawet nie o napalenie chodzi, nie takie pioruny sycylijskie się działy, a o sposób jego wyrażania - prostacki i niepokojący. Kto takie rzeczy do obcych kobiet gada? Facet, który tego nie pojmuje musi mieć albo bardzo mocne deficyty umysłowe albo iść świadomie w kierunku szybkiego zaliczenia i do widzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 18:04   #65
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89481464]Jakby mi facet z takimi tekstami wyskoczył na jednej z pierwszych randek to zwiewałabym, aż by się kurzyło. Tu już nawet nie o napalenie chodzi, nie takie pioruny sycylijskie się działy, a o sposób jego wyrażania - prostacki i niepokojący. Kto takie rzeczy do obcych kobiet gada? Facet, który tego nie pojmuje musi mieć albo bardzo mocne deficyty umysłowe albo iść świadomie w kierunku szybkiego zaliczenia i do widzenia.
[/QUOTE]

Dokładnie. To, że tacy prostacy istnieją to jedno, ale to, że niektóre kobiety się na to łapią i ich to nie obrzydza, to już serio . Przeraża, że takie parki czasami mają dzieci, w tym synów. I koło się zamyka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 19:07   #66
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Seks na pierwszej randce jest spoko. Ale fajne ciałko, plecki, stópki itd sprawiły, że to byłoby nasze ostatnie spotkanie, nawet jakbym chciała tylko seksu, bleh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:01   #67
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 274
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Komplementował ze jest piękna śliczna ,powabna i mam fajne ciałko ,ogólnie że jest pod wielkim wrażeniem mojej osoby. Do tego zwierzył się że gdybym tylko chciała to u niego może mi zrobić relaksacyjny masaż plecków i moich stópek ,potem gdy już byliśmy u niego w domu to próbował mnie obejmować ,pocałować ..nie był jakoś mocno nachalny jednak jego wyznania stawały się coraz bardziej odważne ,stwierdził że mógłby nawet językiem ściągać moje buty , że nosem jeździłby bo moim ciele i że jestem tak piękna że zaraz mu eksploduje (wiadomo c0)
To są subtelne aluzje? Jesteś definicją lekkomyślności patrząc na Twoje powyższe kazanie i jak bardzo pchasz się do typa i rozmiękczasz jego bardzo konkretne teksty twierdząc że łóżko cię nie interesuje. Ofiara nie jest winna ale szemrany typ ma to gdzieś. Coś wygrasz traumą i racją ? Jak nie masz kasy na taksę a koniecznie musisz wracać z imprezy sama w nocy to chociaż weź sobie lepsze buty na przebranie.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-01-28 o 20:02
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 20:36   #68
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Sprawiasz wrażenie bardzo naiwnej młodej dziewczyny, rojąc sobie, że facet, który na pierwszej randce chce zdejmować z Ciebie buty językiem, będzie czekał żeby odkryć Twój zarąbisty charakter i złote serce.

50 twarzy Greya wyrządziło kobietom wiele szkód.
Ale też nie udawajmy, że to się absolutnie wyklucza.

Kwestia dobrania się - czasem z seksu na pierwszej randce wyjdzie związek, czasem nie.

Jeśli nie wyjdzie, to ludziom i tak nie było po drodze (z dowolnego powodu), a jak akurat mają szczęście, to super.

Tylko trzeba być kobietą o odpwoiednio luźnym podejściu do tematu seksu. A autorka nie jest i to w sumie nic złego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:52   #69
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Seks na pierwszej randce jest spoko. Ale fajne ciałko, plecki, stópki itd sprawiły, że to byłoby nasze ostatnie spotkanie, nawet jakbym chciała tylko seksu, bleh
Z mojej strony również.

No ale może są na świecie kobiety, którym się podobają takie teksty. Nie mnie oceniać, pewnie też niejedną obiektywnie żenadę w łóżku usłyszałam/powiedziałam i mi się podobało.

Jestem też w stanie sobie wyobrazić, że można być napalonym na faceta tak mocno, że w sumie nie ma większego znaczenia, co mówi.

No ale to raczej nie przypadek autorki.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Baśka, gdzie Twój instynkt samozachowawczy? Koleś prezentuje poziom dna a Ty się nad nim zastanawiasz?
Ale z drugiej strony jeśli teksty, że eksploduje na Twój widok (no wiecie co, ha ha) Cię bawią, to może jednak nadajecie na podobnych falach.
Matko, rzeczywiście. Nie, jednak nie wszystko da się obronić.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Coś jeszcze chciałabym dodać ,podobno zjawisko seksu na pierwszej randce jest w dzisiejszych czasach powszechnie akceptowalne i występuje w przyrodzie . Podobno ludzie mają różne podejście do seksualność ,inni luźniejsze a z kolei są tacy którzy bardziej zachowawcze. Tutaj facet rzuca jakieś aluzje seksualne i dostał nagle łatkę totalnego hama ,buraka i prostaka . Też mnie ciekawi ta dziwna zależność .
Jak już napisałąm wyżej to nie jest problem, że facet jest napalony i chce seksu od razu.

Tylko te teksty są potwornie żenujące i przykro się je czyta, po prostu. Jeżeli szukasz dobrego seksu to w sumie nie ma większego znaczenia, że facet cię uprzedmiotawia, to może być dla kogoś nawet plus. Ale do związku absolutnie nie.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Nie do końca tak jest. ..
Kiedyś umawiając się z facetem ,spotkaliśmy się u niego w mieszkaniu po którejś randce i musiałam go wręcz siłą od Siebie odpychać tak próbował coś zainicjować . .. po tych kilku randkach też człowiek nie wie do końca z kim ma do czynienia. Na wariata można trafić zawsze.
No ale to chyba oczywiste, po co osoba, z którą randkujesz zaprasza cię do siebie, o ile nie jesteście 15-latkami.

Oczywiście masz prawo powiedzieć nie, a on musi to uszanować, ale powinnaś popracować nad instynktem samozachowawczym. Bo w każdym sądzie, moralnie, legalnie i pod każdym względem będziesz miała absolutną rację - ale po co tworzyć dziwne sytuacje, które do tego mogą być dla ciebie niebezpieczne?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 21:08   #70
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 09:29   #71
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Ja tylko dodam, że każdy zamordowany człowiek ma świętą rację, że nikt nie miał prawa go mordować. Tylko co mu z tej racji.
Dlatego nie pcha się do mieszkania widocznie napalonego faceta na pierwszej randce, tym bardziej po tak żenujących tekstach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-29, 11:42   #72
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
[/B]

No masz racje.

Z tym że seks na pierwszej randce ,z nowo poznanym facetem również jest dla kobiety potencjalnie niebezpieczny, bo w sumie nie zna dobrze mężczyzny z którym przebywa. Tym bardziej jeśli to ma miejsce w aucie gdzieś poza miastem albo u niej w mieszkaniu czy u niego.

Edytowane przez Basia303030
Czas edycji: 2023-01-29 o 11:43
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 11:46   #73
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Stwierdziłam że nie będę czekać i od razu napisałam do niego sms . Że nic z tego nie będzie na dłuższą metę i obecnie chyba nie szukam nikogo. Dzwonił.. nie odebrałam ,odpisał potem że ok ,oczywiście.

Więc po sprawie ,oby tylko w pracy się nie czepiał . Bo jednak jest moim współpracownikiem i widujemy się na co dzień . A tłumaczyć się nie mam ochoty.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



[/B]

No masz racje.

Z tym że seks na pierwszej randce ,z nowo poznanym facetem również jest dla kobiety potencjalnie niebezpieczny, bo w sumie nie nie zna dobrze mężczyzny z którym przebywa. Tym bardziej jeśli to ma miejsce w aucie gdzieś poza miastem albo u niej w mieszkaniu czy u niego.
Po co skłamałaś? To że się z nim umówiłaś znaczy że kogoś szukasz, po prostu macie inne oczekiwania wobec tej znajomości.

Jeżeli będzie się Ciebie czepiał, zgłoś to w kadrach.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 11:52   #74
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Nie wiem czy jest sens żeby rozmawiać. Z tego co widzę to 90% typów teraz myśli, że seks im się należy, najlepiej na pierwszych 3 spotkaniach, a jak się nie zakochają to elo i kolejna. Jak facet nie widzi w tobie człowieka, tylko obiekt seksualny - to odpowiedz sobie sama jakie on ma oczekiwania w odniesieniu do Ciebie.

Ja już od razu ucinam rozmowę i blokuję typa jak tylko schodzi na takie tematy w pierwszych tygodniach znajomości. Mam wrażenie, że chłopy dostały przyzwolenie teraz na zachowywanie się jak napalone debile i myślą, że to jest ok, bo jedna laska na 15 zawsze da dupy, a wszystko ułatwiają appki randkowe.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 11:52   #75
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89482226]Po co skłamałaś? To że się z nim umówiłaś znaczy że kogoś szukasz, po prostu macie inne oczekiwania wobec tej znajomości.

Jeżeli będzie się Ciebie czepiał, zgłoś to w kadrach.[/QUOTE]

Bo nie chciałam się tłumaczyć , poza tym dziewczyn pisały że może być z tych cierpliwych i wziąć mnie na przeczekanie jeśli mu powiem otwarcie w czym problem.

Edytowane przez Basia303030
Czas edycji: 2023-01-29 o 11:54
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 06:00   #76
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Bo nie chciałam się tłumaczyć , poza tym dziewczyn pisały że może być z tych cierpliwych i wziąć mnie na przeczekanie jeśli mu powiem otwarcie w czym problem.
Napisałaś mu ze obecnie nikogo chyba nie szukasz.

Moim zdaniem to zaproszenie do namawiania i przeczekania.

Gdybyś stwierdziła że rozmijacie się w oczekiwaniach wobec relacji to zamyka sprawę.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 07:28   #77
kokolins
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 172
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Basia303030 Pokaż wiadomość
Chyba muszę sprostować parę rzeczy ...

Pomijając główny temat tego wątku . To chyba niektóre osoby tutaj troszeczkę poniosło , zwykle jest tak że po którejś randce ludzie spotkają się u Siebie w mieszkaniu ,nie chodzą cały czas tylko po teatrach czy kinach . Spotkanie w mieszkaniu absolutnie nie oznacza zgody na seks i dziwi mnie ze w dzisiejszych czasach gdzie trąbi się na ten temat non stop w przestrzeń publicznej wciąż są osoby które wygłaszają takie brednie .''Nie chciałaś seksu a poszłaś do niego do mieszkania ? ''To kiedy jest odpowiedni moment na taką wizytę jak już będę przekonana że tego seksu chce ?! "Lepiej żeby Ci zmarzła dupa na mrozie niż żeby kolesi Cię zgwałcił"' Może zimą i jesienią w ogóle kobiety powinny odpuścić sobie randkowanie przecież tak szybko robi się ciemno ,a nigdy nie wiadomo na jakiego świra trafimy ? w ogóle jak to absurdalnie brzmi...To samo tyczy się środków transportu ,co ma zrobić kobieta która nie ma może własnego samochodu bądź jest w naprawie ,iść przez pół miasta pierwszo zimą czy rozjeżdżać się taksówkami ( a nie to też odpada bo przecież nie wiemy kim jest ten owy taksówkarz ) a może powinna poprosić kogoś z rodziny żeby ją podwiózł i odebrał z randki ? same kwiatki w tym wątku.


Zamiast skupić się na potępianiu przemocy seksualnej wciąż obarczą się winą za to zjawisko ofiarę. Gdybym ja miała stosować się to tych wszystkich rad to w ogóle nie wychodziłabym z domu, bo bałabym się własnego cienia.
Dobrze, że sobie tego gościa odpuściłaś, ale Twoje wyjaśnienia wskazują na to, że niestety, to raczej nie będzie ostatnia tego typu akcja...

Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
kokolins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 11:06   #78
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89482748]Napisałaś mu ze obecnie nikogo chyba nie szukasz.

Moim zdaniem to zaproszenie do namawiania i przeczekania.

Gdybyś stwierdziła że rozmijacie się w oczekiwaniach wobec relacji to zamyka sprawę.[/QUOTE]
Są takie namolne dupki, których nic nie zniechęca. Miałam wątpliwą przyjemność trafić na takiego, któremu powiedziałam wprost:
Nie chcę się z tobą spotykać.
A on na to:
To kiedy ci się zachce?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 11:35   #79
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie chcę się z tobą spotykać.
A on na to:
To kiedy ci się zachce?
Bo dla przeciętnego faceta fakt, który nie ma racjonalnego uzasadnienia, nie jest faktem, tylko negocjowalną opinią.

Gdybyś mu powiedziała, że nie chcesz się z nim spotykać, bo jest za niski, kiepsko wykształcony, ma maniery jaskiniowca, albo jest zwyczajnie nieatrakcyjny, to nie zadawałby więcej pytań.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-30, 16:13   #80
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 877
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Bo dla przeciętnego faceta fakt, który nie ma racjonalnego uzasadnienia, nie jest faktem, tylko negocjowalną opinią.

Gdybyś mu powiedziała, że nie chcesz się z nim spotykać, bo jest za niski, kiepsko wykształcony, ma maniery jaskiniowca, albo jest zwyczajnie nieatrakcyjny, to nie zadawałby więcej pytań.
Albo flirtem, zaczepką, sprawdzeniem reakcji i 10 innych opcji,
bo życie weryfikuje, że to co kobieta mówi a myśli lub oczekuje to często 2 różne światy
Więc prawda, stwierdzenie lepiej uzasadnić czymś racjonalny, i jakikolwiek powód by to nie był o ile brzmi wiarygodnie sumuje się w konkretne oczekiwanie/stwierdzenie i wtedy powinien dać sobie spokój
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 18:58   #81
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Bo dla przeciętnego faceta fakt, który nie ma racjonalnego uzasadnienia, nie jest faktem, tylko negocjowalną opinią.

Gdybyś mu powiedziała, że nie chcesz się z nim spotykać, bo jest za niski, kiepsko wykształcony, ma maniery jaskiniowca, albo jest zwyczajnie nieatrakcyjny, to nie zadawałby więcej pytań.
No to przeciętny facet przestanie zachowywać się jak niedorowzój umysłowy i zrozumie, że "Nie." to pełne zdanie i nie trzeba po nim żadnego wyjaśnienia niczego.

Dlaczego mamy się zniżać do jego poziomu?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 19:07   #82
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Są takie namolne dupki, których nic nie zniechęca. Miałam wątpliwą przyjemność trafić na takiego, któremu powiedziałam wprost:
Nie chcę się z tobą spotykać.
A on na to:
To kiedy ci się zachce?
Nom właśnie .
A w ogóle to widziałam dzisiaj mojego adoratora w pracy ,podszedł do mnie powiedział że nie mam się czym przejmować, najważniejszy jest wybór bo w końcu jestem kobietą i absolutnie on nie ma mi tego za złe. Myślę że nie ma sensu niczego tłumaczyć i wyjaśniać ,spotkaliśmy się raz więc to nawet dziwne by było gdyby oczekiwał czegokolwiek ode mnie.

Ciężko mi patrzeć na typa bo mi oczka puszcza jak mnie widzi

Edytowane przez Basia303030
Czas edycji: 2023-01-30 o 19:48
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 19:52   #83
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No to przeciętny facet przestanie zachowywać się jak niedorowzój umysłowy i zrozumie, że "Nie." to pełne zdanie i nie trzeba po nim żadnego wyjaśnienia niczego.

Dlaczego mamy się zniżać do jego poziomu?
Ponieważ:
Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Bo dla przeciętnego faceta fakt, który nie ma racjonalnego uzasadnienia, nie jest faktem, tylko negocjowalną opinią.
Życie to nie koncert życzeń.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 22:12   #84
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ponieważ:

Życie to nie koncert życzeń.
Wciąż nie rozumiem. Mówię nie i sobie idę. Problamy przeciętnego faceta mnie niespecjalnie obchodzą.

Im więcej kobiet się tłumaczy, tym więcej wody na młyn, że to "tylko kokietowanie" albo "sprawdzanie, czy ci zależy".

Niestety komedie romantyczne nie robią nam przysługi w tym zakresie, ale mężczyźni ich chyba nie oglądają.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 23:53   #85
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wciąż nie rozumiem. Mówię nie i sobie idę.

I wtedy właśnie facet zamęcza pytaniami. "Nie" bez pokrycia nic nie znaczy. Jak w telemarketingu. Trzeba przełamać nieznane obiekcje.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 00:41   #86
0f643d7e0eb80be769f4d2e71b082a5b1f614667_6583843f28cab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 199
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
I wtedy właśnie facet zamęcza pytaniami. "Nie" bez pokrycia nic nie znaczy. Jak w telemarketingu. Trzeba przełamać nieznane obiekcje.
Jak to nic nie znaczy? Nie to znaczy NIE, koniec i kropka. Czego tu nie rozumieć? Idąc twoim tokiem myślenia - to nie koncert życzeń, że kobieta będzie pisać dlaczego to śmiała powiedzieć "nie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f643d7e0eb80be769f4d2e71b082a5b1f614667_6583843f28cab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 01:00   #87
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Szkoda, że kiedy to faceci ghostują w najlepsze bez słowa to już nagle żadnych wyjaśnień nie trzeba i się do nich nie poczuwają, magia Taka to logika "przeciętnego samca".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2023-01-31 o 01:02
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 01:27   #88
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 877
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

[1=0f643d7e0eb80be769f4d2e 71b082a5b1f614667_6583843 f28cab;89483879]Jak to nic nie znaczy? Nie to znaczy NIE, koniec i kropka. Czego tu nie rozumieć? Idąc twoim tokiem myślenia - to nie koncert życzeń, że kobieta będzie pisać dlaczego to śmiała powiedzieć "nie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie trzeba od razu zabijać posłańca
Ot wypowiedź do autorki jak się "pozbyć" i czemu coś nie działa.
Taki tok myślenia, póki nie ma dosadnie i z uzasadnieniem to się włączy tryb myśliwego i będzie próbował "wychodzić"/przekonać do siebie/poderwać zwał jak zwał.


Można spróbować zastosować, żeby ograniczyć sobie irytacji i tyle, nie trzeba próbować "zrozumieć".

W wielu kwestiach podejście do relacji/związków i tutejszych rad jest mocno odklejona od toku rozumowania przeciętnego faceta, więc fajnie poczytać co myślą po "2 stronie barykady", nie wszystko trzeba zrozumieć
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 08:22   #89
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

[1=0f643d7e0eb80be769f4d2e 71b082a5b1f614667_6583843 f28cab;89483879]Jak to nic nie znaczy? Nie to znaczy NIE, koniec i kropka. Czego tu nie rozumieć? Idąc twoim tokiem myślenia - to nie koncert życzeń, że kobieta będzie pisać dlaczego to śmiała powiedzieć "nie".
[/QUOTE]

Witamy w dorosłym życiu, w którym zasady są odmienne od Twoich oczekiwań, a ludzka psychika bardziej skomplikowana niż słownik języka polskiego.
Jeśli dziewczyna nie chce być zamęczana tymi "może jednak?", "kiedy zmienisz zdanie?", "kiedy ci się zachce?", powinna ograniczyć pole negocjacyjne zamkniętymi stwierdzeniami.

Gdyby każde "nie" brać śmiertelnie poważnie, ludzkość nigdy by się nie ucywilizowała, bo to by oznaczało brak jakichkolwiek negocjacji i niemożność wypracowania konsensusu.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2023-01-31 o 08:25
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 08:32   #90
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy jest się czego obawiać? Nowo poznany facet i seks.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-02 06:45:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.