Eurowizja 2023 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-10, 21:12   #331
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy TVP aż tak planuje do przodu. Choć byłabym zadowolona jakby coś takiego zrobili. To by był dopiero twist eurowizji.
Widziałam na jakieś stronie zagranicznej chyba najlepszy komentarz jak dla mnie do Blanki. "Piosenka Blanki to ukryty skarb, który jednak powinien pozostać ukryty". Mogła by zostać przy tej wersji radiowej i playbacku na sylwestrze TVP a teraz wszyscy słyszą jak śpiewa.
Ciekawe jak wypadnie dzisiaj. Jak na razie Solo to numer jeden piosenek z największą ilością łapek w dół na youtube.
8 osób pisało Solo? Jak? Ta piosenka nie ma aż tylu słów aby 8 osób nad tym pracowało.

TVP jak miało problem z Jannem to mogliby chociaż Dominika Dudka wysłać. On przynajmniej występ miał dobry. Można by było to jakoś obronić. No ale Blanki się nie da i te tłumaczenia z każdej stron są słabe. Nikt w te ich wyjaśnienia nie wierzy. Występ Blanki brzmi jak karaoke i to jeszcze w złym wydaniu.
Ja nie wiem czy TVP w ogóle by wpadło na taki genialny pomysł bo oni są chyba na to za prości.
A gdzieś czytałam ten komentarz, złoto! ale były też takie typu ,,Fajna ta piosenka, szczególnie na wyłączonych głośnikach'' albo ,,włączyłem na imprezie, wszyscy wyszli'' ej dobra, bo zaraz będziecie krzyczeć, że jestem niemiła!

Blanka - Solo
Produced by: Mikołaj Trybulec, Maciej Puchalski
Music: Maciej Puchalski, Mikołaj Trybulec, Bartłomiej Rzeczycki,
Marcin Górecki, Blanka Stajkow
Lyrics: Blanka Stajkow, Maria Broberg, Julia Sundberg
Mastered by: Lex Barkey

Osiem osób jak bonie dydy nie wiem jak może pracować tyle osób i wypuścić takie coś.. szczególnie przy Gladiatorze, którego skomponował i tekst napisał tylko i wyłącznie Janek. Normalnie przepaść.

A widziałyście te zagraniczne reakcje na występ Blanki? przecież dziewczyna będzie miała zaraz milion memów ze sobą w roli głównej i to wcale nie uroczych..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 10:08   #332
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Eurowizja 2023

Jestem zdziwiona, że aż 8 osób pracowało nad solo bo to brzmi jak najbardziej generyczna pop piosenka. Sztuczna inteligencja może coś podobnego napisać. Przecież to "baybeeee" na początku to jest złoto
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2023-03-11 o 10:48
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 16:04   #333
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Eurowizja 2023

Te komentarze pod Solo na youtubie to złoto.
Na miejscu Blanki bym zrezygnowała a na miejscu tego profesjonalnego jury które ja wybrało zapadła się pod ziemię.
A co do melodiefest to jest transmisja na stronie stv czyli szwedzkiej tv ,mam nadzieje ze będzie po angielsku .Chętnie obejrzę jakieś porządne preselekcje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Voytkova
Czas edycji: 2023-03-11 o 19:02
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 21:39   #334
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Eurowizja 2023

Ja chyba też bym zrezygnowała no Blanka pewnie pojedzie. Niech całą Europa usłyszy jej śpiew. To "baybeeeah" na pewno wszyscy zapamiętają. Jak chce być memem eurowizyjny to jej sprawa. Jeden komentarz mi się jeszcze podobal, "Blanka miała tak słaby występ, że na swoim osiedlu wśród sąsiadów na pewno znajdziesz lepszych piosenkarzy". Najbardziej się jej dziwię, że ona w to idzie. Chyba musi być świadoma tego, że ta Eurowizja jej wyjdzie bokiem i będzie znana jako twarz przekrętu TVP.

Wiecie co, ja chyba na miejscu Rafała, planowała bym teraz jakiś comeback. Teraz dużo osób cieplej myśli o the ride. Normalnie dla niego to super sytuacja.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 22:13   #335
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2023

Abstrahując od tematu preselekcji, łapcie to coś do robienia topek:
https://esc.gerbear.com/sorter2023.htm
Z czasem pewnie tych piosenek będzie coraz więcej jbc xd
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-19, 20:40   #336
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2023

W końcu przesłuchałam wszystkie piosenki, jakie zostały wysłane na Eurowizję 2023 Oto moje krótkie komentarze:

Chorwacja - To jest dla mnie niezłe zaskoczenie tegorocznej Eurowizji. Nieźle polecieli i mogą zająć przez to naprawdę wysokie miejsce!

Irlandia - Nic specjalnego. Zwyczajna piosenka, która przepadnie wśród pozostałych. Ja już tuż po jej przesłuchaniu totalnie o niej zapomniałam.

Łotwa - O nie, nie, nie! Psychodeliczna piosenka. Nie cierpię takich. Jestem pewna, że daleko nie zajdzie. Nie ma w niej nic odkrywczego.

Malta - Oni pokazują świetnie, jak można się bawić na scenie. Widać, że piosenkarze podchodzą na luzie do swojego występu.

Norwegia - Ta dziewczyna ma świetny głos i to jest jeden z moich faworytów. Jest to świetny utwór, który zostaje w głowie na dłużej, ciężko o nim zapomnieć.

Portugalia - Pierwsze, z czym mi się ten utwór skojarzył to ogniste tango. W sumie piosenka wpada w ucho. Nie jest taka zła, chociaż na początku nie byłam do niej przekonana i cieszę się, że nie jest to kolejna ballada.

Azerbejdżan - Kurczę, jakie to jest dobre i inne od pozostałych utworów! Chłopaki mają swój własny styl, dzięki czemu wyróżniają się w jakiś sposób. To moje nowe odkrycie. Miło się tej piosenki słucha i myślę, że zostanie ze mną na dłużej, chociaż raczej wątpię, że ludziom aż tak się spodoba, żeby wygrać. U mnie najpewniej będzie na pierwszym miejscu.

Czechy - To jest dla mnie totalna pomyłka. Kompletnie nie rozumiem tego, co chcieli tu pokazać. Dno i kilometr mułu. Jakieś wymalowane dziewczyny, które śpiewają nie wiadomo o czym. Chyba, że nadrobią występem na żywo, ale nie wiem, co by musiało się dziać na scenie, żebym zmieniła zdanie odnośnie tej propozycji.

Finlandia - To znów jakaś pomyłka. No paskudne to jest, nie wiem, kto mógł coś takiego wybrać… Widzę, że nie tylko u nas preselekcje wypadły, jak wypadły. Przy tego typu utworach, nasza Blanka wypada naprawdę nieźle.

Holandia - Jest to ładna i bardzo romantyczna piosenka. Idealnie nadaje się na utwór do pierwszego tańca na weselu, co wcale jej nie umniejsza.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 02:31   #337
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Eurowizja 2023

Mnie się Finlandia bardzo podoba, mój faworyt do zwycięstwa Zwłaszcza zmiana klimatu utworu w dalszej części mi przypadła do gustu i ogólna charyzma wykonawcy. Zaraz po tym jest Norwegia, trochę może sztampowa, ale właśnie takie utwory na Eurowizji lubię
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-20, 04:47   #338
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 08:09   #339
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Eurowizja 2023

Ja jeszcze nie przesłuchałam wszystkich piosenek i w sumie nie wiem, czy do samej Eurowizji najdzie mnie wena żeby zapoznać się z każdym utworem Ale na to, co przesłuchałam do tej pory:

- Norwegia dla mnie absolutny top i faworyt do zwycięstwa, dziewczyna ma kawał głosu, super wykonanie na żywo, piosenka wpada w ucho i jak dla mnie jest w typowym "eurowizyjnym" stylu

- piosenka Loreen dla mnie w ogóle bez szału, ale pewnie zajdzie wysoko (mam nadzieję że nie wygra)

- Francja dla mnie sztos! Słucham niemal codziennie

- Szwajcaria mi się bardzo podoba, ale pewnie w głosowaniu jakiegoś wielkiego szału nie zrobi

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 08:44   #340
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Mnie się Finlandia bardzo podoba, mój faworyt do zwycięstwa Zwłaszcza zmiana klimatu utworu w dalszej części mi przypadła do gustu i ogólna charyzma wykonawcy. Zaraz po tym jest Norwegia, trochę może sztampowa, ale właśnie takie utwory na Eurowizji lubię
Mnie też. Ta mieszanka stylów i duży plus, że śpiewa w lokalnym języku. Właściwie jedyna piosenka, która mi na razie zapadła w pamięć, a trochę już przesłuchałam. Cha-cha-cha
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 18:23   #341
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 248
Dot.: Eurowizja 2023

Przesłuchałam piosenki i absolutnie żadna mi się nie podoba, słaby to będzie dla mnie konkurs
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-20, 19:17   #342
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość

- Norwegia dla mnie absolutny top i faworyt do zwycięstwa, dziewczyna ma kawał głosu, super wykonanie na żywo, piosenka wpada w ucho i jak dla mnie jest w typowym "eurowizyjnym" stylu
Podpisuję się pod tym Finlandia dla mnie dziwna i mało taka melodyjna. Bez życia.

Dalszy ciąg moich przesłuchań:

Izrael - Znów nuda i nic nadzwyczajnego. I ta piosenkarka strasznie się drze, jakby chciała, by cały świat ją usłyszał. Proszę pani, nikt tutaj nie jest aż tak głuchy, może pani ciut ciszej śpiewać.

Mołdawia - Proszę przestać śpiewać! Po sekundzie: Proszę jednak zostać. Hm, nie jest to takie złe, jak się z początku wydaje. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że przy dłuższym słuchaniu ta piosenka zyskuje jeszcze więcej.

Szwajcaria - To kolejne zaskoczenie tegorocznej Eurowizji dla mnie. Tym razem zaskoczył mnie chłopak swoim przepięknym głosem. Utwór ten jest bardzo przyjemny dla mnie i z pewnością zostanie ze mną na dłużej.

Szwecja - O, to jest mój kolejny faworyt tegorocznej Eurowizji. Piosenkarka ma ciekawą barwę głosu, czym z pewnością się wyróżnia wśród innych uczestników tego Konkursu. Sama piosenka ma też w sobie takiego, co sprawia, że już teraz czuję, że będę mieć spory problem z wyborem utworu, na który zagłosuję smsem.

Armenia - To kompletnie nie mój utwór, nie mój styl. Chociaż ta gadana wstawka brzmi ciekawie i intrygująco i możliwe, że dla kogoś będzie to coś innego. Dla mnie w tej piosence nie ma nic ciekawego.

Belgia - A tu już mamy kolejny utwór, który dołącza do grupy pomyłek. Nie ma tu nic fajnego i przyciągającego wzrok czy ucho. Zwyczajnie nie ma na czym ich zawiesić. Bye, bye, poproszę lepszy utwór!

Cypr - Ta piosenka za to dołącza do grupy perełek. Od razu bardzo mi się spodobała i przez pewien czas nie potrafiłam przestać jej słuchać. Chociaż nie uważam, aby miała jakieś ogromne szanse na wygraną w Konkursie, to nie zmienia to faktu, że dla mnie jest nowym muzycznym odkryciem i że pozostanie ze mną na nieco dłuższy czas.

Dania - A tu mamy piosenkę, która nadawałaby się do jakiejś bajki dla dzieci, gdzie pojawia się landrynkowa kraina. Idealnie, by pasowała do soundtracku tejże. Można jej posłuchać i to nawet z jakąś tam przyjemnością, ale czy ma szansę na zajęcie wyższego miejsca w Eurowizji? Wątpię. Poproszę następny utwór!

Estonia - To również nie jest kompletnie moja bajka ani mój utwór. Chociaż skłamałabym, gdybym nie wspomniała o tym, że po raz kolejny pojawia się na scenie świetny głos, z ciekawą barwą. Myślę, że znajdą się fani i tego utworu, dla mnie jest on słaby i nie ma czym mnie zaciekawić.

Grecja - A tu mamy do czynienia z kolejną bardziej romantyczną piosenką. I chociaż spodobała mi się ona praktycznie od pierwszego słuchania i pewnie zostanie na jakiś czas na mojej playliście to jednak mam spore wątpliwości, czy uda się jej wyróżnić aż do tego stopnia, żeby wygrać tegoroczną Eurowizję.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-23, 07:14   #343
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Eurowizja 2023

EBU podało już kolejność startową w półfinałach.
Reprezentantka TVP "zaśpiewa" jako 9.
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-26, 18:57   #344
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Eurowizja 2023

Po przesłuchaniu piosenek stwierdzam ze nic mnie w tym roku nje powala.Tym bardziej szkoda mi Janna bo pewnie jego piosenka wyróżniałaby się na tym tle .
Podoba mi się Loreen choć Tatoo nie umywa się do Euphorii i piosenka z Serbii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-26, 19:05   #345
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Po przesłuchaniu piosenek stwierdzam ze nic mnie w tym roku nje powala.Tym bardziej szkoda mi Janna bo pewnie jego piosenka wyróżniałaby się na tym tle .
Podoba mi się Loreen choć Tatoo nie umywa się do Euphorii i piosenka z Serbii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się kilka nawet podoba. Musiałabym przesłuchać całą listę, ale tak na szybko - francuska jest spoko, Niemcy mają szansę nie zająć ostatniego miejsca, Norwegia ładna, Czechy mi się podobają bardzo, Chorwacja śmieszna, ale wryła mi się w mózg.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 19:31   #346
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Eurowizja 2023

Moje dalsze słuchanie zaowocowało takimi opiniami:

Islandia - O, a tu już kolejna piosenka, która mi się spodobała. Piosenkarka ma trochę vibe niczym Pink (chociaż nie aż tak bardzo, jak ona). W sumie ta piosenka też trochę przypomina utwory tej piosenkarki, co nie zmienia faktu, że słuchanie “Power” to dla mnie swego rodzaju przyjemność.

Rumunia - Tym razem zaczynając odsłuchiwanie tego utworu kompletnie nie spodziewałam się tego, co usłyszę! Jaki ten chłopak ma wspaniały i elektryzujący głos! I jaką on ma skalę głosu, tu piszczy wręcz, żeby zaraz śpiewać niczym jakiś metalowiec. Jestem zachwycona! To również utwór, który będzie plasował się w mojej topce gdzieś na wyższych miejscach. Co tym bardziej jest zaskakujące, bo ja z reguły nie słucham tego typu utworów, a ten wpadł mi w ucho wręcz od razu.

Albania - Jest to utwór dość intrygujący i przyjemny dla ucha. Mam wrażenie, że śpiewają go z ogromną łatwością i lekkością. I tu znów muszę napisać, że nie słucham z reguły takiego typu muzyki, ale ten konkretny utwór jest dla mnie przyjemną odmianą.

Australia - Jest to piosenka, która z początku wydaje się być taka, jak większość z tych, słyszanych w radio. Ale te wrażenie zmienia się dość szybko, po odsłuchaniu może z 30 sekund tego utworu. Jest to znów coś nowego i innego, ale z drugiej strony kompletnie nie w moim stylu. Myślę, że dość łatwo może ta piosenka tak czy siak przepaść wśród pozostałych.

Austria - A tu już piosenka, która znów jest bardzo zwyczajna, niczym nie zaskakuje ani nie szokuje. Może tylko ta wstawka śpiewana niczym w operze może się jawić jako oryginalna, ale cała reszta ją i tak przyćmiewa. Kolejny utwór, który ma sporą szansę przepaść wśród pozostałych propozycji.

Gruzja - To kolejna piosenka na tak zwane “jedno kopyto”. Jest bez najmniejszego polotu. I jeszcze bardzo mi przeszkadzały te udziwnienia na teledysku. No takie dziwadło.

Litwa - O, a ta piosenka za to bardzo mi się spodobała. Wiecie, ma ona w sobie coś takiego, że chce się jej słuchać jeszcze raz i kolejny. Ma w sobie taką pozytywną energię, że za każdym razem, jak jej słucham to pojawia się na mojej twarzy szeroki uśmiech. No i bardzo przyjemnie się jej słucha, w ogóle nie męczy.

Polska - No i nasza kontrowersyjna piosenka. Mówcie, co chcecie, ale mi z każdym jej przesłuchaniem podoba się coraz bardziej. I naprawdę na tle tylu dziwnych utworów, które wybrały inne kraje, to nasza nie wypada wcale źle. U mnie pozostanie z pewnością na dłużej, a w okresie wakacyjnym to myślę, że będę ją wręcz katować!

San Marino - A tu jest utwór, który mogłabym zaliczyć nawet do tych fajniejszych, gdyby nie jeden jego mankament. Mianowicie to, że piosenkarz ma brzydką manierę darcia się wręcz do mikrofonu. No kolejny, któremu się marzy to, żeby calutki świat go usłyszał. No ludzie kochani, to naprawdę psuje piosenkę i jej odbiór.

Słowenia - Ten utwór to kolejna perełka, którą w tym roku odkryłam, dzięki Eurowizji. Spodobał mi się praktycznie od razu, pojawia się ciekawa barwa głosu i muzyka brzmi oryginalnie. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Francja - I tu odkrycie totalne tegorocznej Eurowizji dla mnie! Ciekawa barwa głosu, piosenka poprawdzona w oryginalny sposób, a do tego ciekawa prezencja piosenkarki na scenie. I naprawdę ma ona niezły głos i niezłą jego rozpiętość. Po prostu zarąbista jest ta piosenka, jak i sama piosenkarka, zarówno pod względem głosu, jak i swojego imagu.

Hiszpania - A tutaj totalne rozczarowanie, jak dla mnie. Do tej pory Hiszpania raczej wysyłała na Konkurs przyjemne utwory, takie wiecie radosne i pełne energii. I wtedy przychodzi rok 2023 i wchodzi na scenę takie coś. No nie jest to kompletnie mój styl, nie podoba mi się tu dosłownie ani jedna rzecz. Na próżno mi szukać tu jakiś plusów, bo ich zwyczajnie nie ma. Piosenka ta jest okropna i aż uszy krwawią od słuchania tego.

Niemcy - A tutaj może nie, że odkrycie roku, ale gdy pierwszy raz odsłuchałam ten utwór moją pierwszą myślą, było to, że idealnie on pasuje właśnie do tego kraju. Utwór sam w sobie nie jest w ogóle w moim stylu, ale z drugiej strony skłamałabym, gdybym nie stwierdziła, że mnie on w jakimś stopniu zaintrygował i przyciągnął mój wzrok. Bo tak właśnie było. Nie słucham go teraz zbyt często, bo to nie jest moja muzyka, ale nie uważam, aby był zły. I pokuszę się nawet o stwierdzenie, że mogą mieć oni sporą szansę na wygraną, tak jak swego czasu Lordi.

Ukraina - O, pokusili się o wysłanie osoby czarnoskórej. Okej, ale nie zmienia to faktu, że piosenka jest okropna, zupełnie nijaka, nie potrafię tego słuchać więcej razy, niż ten jeden, który musiałam przeżyć, aby móc wam cokolwiek napisać o tym utworze. Dla mnie to nie jest nawet muzyka. Ma się wrażenie, że padają tu zupełnie przypadkowe dźwięki. Kto w ogóle na to zagłosował??

Wielka Brytania - Przyzwyczaiłam się do tego, że akurat ten kraj wysyła zawsze na Konkurs piosenki zwyczajne i takie jakich pełno w radio. Ale tegoroczny utwór mnie zaskoczył jedną rzeczą. Mianowicie tym, że aż tak mi się spodobał. Uważam, że nie ma on kompletnie szans na wygraną, ale przynajmniej te 3 minuty występu można spędzić naprawdę przyjemnie. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Włochy - Muszę przyznać, że wysłali przystojnego faceta. Może dlatego, by odwracał uwagę od swego utworu? Bo szczerze mówiąc, nie ma w nim nic nadzwyczajnego i chwytającego za serce. Ta piosenka jest tego typu, że się jej słucha, a chwilę potem już się o niej kompletnie nie pamięta. Szkoda, bo niekiedy Włochy mają naprawdę interesujące propozycje, jak na przykład miało to miejsce w roku 2021, w którym wygrał właśnie zespół włoski, Maneskin.

Serbia - O matko, myślałam, że jeden psychodeliczny utwór to już jest za dużo. A tu mamy kolejny taki typ muzyczny. Nie no, zupełnie się nie da tego słuchać. Nie wiem zupełnie, jak coć takiego można nazywać muzyką… Nie ma tu kompletnie niczego, co chociaż trochę by mi podpasowało i odrobinę podwyższyło moją ocenę tej piosenki.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-02, 11:20   #347
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-02, 16:58   #348
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Po przesłuchaniu piosenek stwierdzam ze nic mnie w tym roku nje powala.Tym bardziej szkoda mi Janna bo pewnie jego piosenka wyróżniałaby się na tym tle .
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że sporo mógłby zdziałać patrząc na całą stawkę. Szkoda.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bardzo mocno. Do tego stopnia, że piosenka zdążyła mi się przejeść pięćdziesiąt razy bo puszczali ją w radiu non stop, później w TV, ale głównie w radiu.

Głosowali tylko z tego co wiadomo Janek miał zdobyć trzy razy więcej głosów - tak jak wcześniej było to tu wspominane przy takim systemie głosowania (które jak wiemy zostało zmienione na trzy dni przed preselekcjami) dające jury większy wpływ na wybór Blanka musiałaby być aż na piątym miejscu u widzów, żeby nie wygrać a piosenka jednak była mocno promowana.


Wracam powoli do tematu eurowizyjnego. Przesłuchuje sobie piosenki, które zostały wybrane po naszych preselekcjach, kiedy to musiałam się odciąć na chwilę od tematu bo mnie to wszystko co się działo wokół wyboru Blanki przytłoczyło i przebodźcowało.. a taka ,,przerwa'' jest do mnie niepodobna
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-02, 19:34   #349
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Eurowizja 2023

Dla mnie Blanka brzmi jak zabawa w karaoke... Zaczelam sprawdzac na yt co jeszcze mozna uslyszec w jej wykonaniu i w jednej z piosenek z sylwestra brzmiala troche lepiej. Natomiast piosenki eurowizyjnej nie potrafi zaspiewac. Troche pokrzykuje, troche przemilczy, bo nadrabiają chorki. Nie podoba mi sie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-02, 20:30   #350
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 07:09   #351
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Myślę, że sporo mógłby zdziałać patrząc na całą stawkę. Szkoda.



Bardzo mocno. Do tego stopnia, że piosenka zdążyła mi się przejeść pięćdziesiąt razy bo puszczali ją w radiu non stop, później w TV, ale głównie w radiu.

Głosowali tylko z tego co wiadomo Janek miał zdobyć trzy razy więcej głosów - tak jak wcześniej było to tu wspominane przy takim systemie głosowania (które jak wiemy zostało zmienione na trzy dni przed preselekcjami) dające jury większy wpływ na wybór Blanka musiałaby być aż na piątym miejscu u widzów, żeby nie wygrać a piosenka jednak była mocno promowana.


Wracam powoli do tematu eurowizyjnego. Przesłuchuje sobie piosenki, które zostały wybrane po naszych preselekcjach, kiedy to musiałam się odciąć na chwilę od tematu bo mnie to wszystko co się działo wokół wyboru Blanki przytłoczyło i przebodźcowało.. a taka ,,przerwa'' jest do mnie niepodobna

co do pogrubionego to miałam identycznie. kilka razy w ciągu 8 godzin pracy w radio słyszałam.. żeby to jeszcze była dobra piosenka.. ale to zupełnie nie mój styl muzyczny. taka potupajka jakich wiele, z muzyką zachaczającą o nurt disco polo... no nie. o umiejętnościach wokalnych Blanki (lub ich braku) się nie wypowiadam. dla mnie dziewczyna na siłę chce śpiewać, a tymczasem paru dzwięków w jednej skali nie potrafi dobrze i czysto wydobyć.


co do innych utworów to nie mam faworyta do zwycięstwa. Prawdopodobna Szwecja jest bardzo ok, ale nie porywa w 100%.
z tegorocznej stawki lubię utwory Słowenii, Czech, Austrii, Francji, Litwy, Szwajcarii, Norwegii, Gruzji i Armenii.
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 21:34   #352
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 21:59   #353
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niestety niezbyt długo

Tytuł clickbaitowego artykułu na FB: "Blanka straciła głos"
Pierwszy z komentarzy: "nie mogła stracić czegoś, czego nie ma".
Szanuję


Byłam dziś na koncercie Janna. Mały klub, a świetny stageing, mega charyzma.
Kurde, szkoda naprawdę tej Eurowizji.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-16, 09:03   #354
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja miałam być dzisiaj, ale koleżanka się rozchorowała i musiałyśmy zrezygnować.. tak na ostatni moment. Ja do Warszawy muszę podjechać (około półtorej godziny jazdy) i miałam u niej nocować więc tym bardziej.. mega żałuję bo czekałam..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-16, 20:39   #355
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Eurowizja 2023

Szczera i sprawiedliwa opinia o polskiej propozycji na Eurowizję: https://youtu.be/nwSyVQuLKEE.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
(...)
Belgia - A tu już mamy kolejny utwór, który dołącza do grupy pomyłek. Nie ma tu nic fajnego i przyciągającego wzrok czy ucho. Zwyczajnie nie ma na czym ich zawiesić. Bye, bye, poproszę lepszy utwór!
(...)
No to aż się wstydzę przyznać, ale to na razie jedyna podobająca mi się "od pierwszego odsłuchania" propozycja. Duch lat 90-tych, rytm, życie. Dla mnie super.
https://youtu.be/aleNY5uAN5o
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-04-16 o 20:41
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 14:09   #356
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Eurowizja 2023

Moim zdaniem, z tego typu piosenką wygralibyśmy RAMONA REY - JAK TY.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2023-04-20 o 14:11
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-21, 18:02   #357
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Szczera i sprawiedliwa opinia o polskiej propozycji na Eurowizję: https://youtu.be/nwSyVQuLKEE.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



No to aż się wstydzę przyznać, ale to na razie jedyna podobająca mi się "od pierwszego odsłuchania" propozycja. Duch lat 90-tych, rytm, życie. Dla mnie super.
https://youtu.be/aleNY5uAN5o

Aż sobie włączyłam i dla mnie to tez jest super!
I w dodatku facet dobrze śpiewa .Myśle ze finał ma zapewniony .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-21, 18:38   #358
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-21, 18:49   #359
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Takie trochę w duchu niektórych mówiono-śpiewanych utworów Rammstein.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-28, 06:41   #360
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Eurowizja 2023

Bylam na koncercie Janka i ten chłopak to prawdziwe złoto .Jak on śpiewa!Stwierdziliśmy z ekipą ze na eurowizji byłaby co najmniej pierwsza piątka .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Voytkova
Czas edycji: 2023-04-28 o 06:43
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-14 11:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.