Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-10, 09:07   #601
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię ładne i niedrogie ramki na zdjęcia?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Tedi, Action, Pepco
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 09:28   #602
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Byłam pod opieką mojej ginekolog, od razu po usg wystawiła mi skierowanie do szpitala i na badania krwi. Musiałam dzwonić do szpitala i umówić się na zabieg. Szłam licząc na laparoskopię, przy przyjęciu uznali że torbiel jest za duża i trzeba zrobić laparotomię (cięcie jak do cesarki i wycięcie skalpelem).
Miałam robiony tylko CA-125, więc niestety nie wiem jak interpretować ten drugi wynik. Znalazłam tylko informacje że nie każdy podwyższony wynik oznacza zmianę nowotworową i mocno trzymam kciuki żeby właśnie tak było u Ciebie ️ z tego co widziałam to trzeba się do tego badania przygotować, nie tylko zrobić je na czczo ale też przez kilka dni wcześniej nie ćwiczyć czy się nie stresować - mam nadzieję że coś u Ciebie zafałszowało wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź
A czy pamiętasz jakie badania krwi robiłaś do późniejszej diagnostyki?

Badania nie robiłam na czczo, tylko od razu po wizycie, po stresującym wydarzeniu. Podobno do testu ROMA nie trzeba się specjalnie przygotowywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 10:58   #603
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
A czy pamiętasz jakie badania krwi robiłaś do późniejszej diagnostyki?

Badania nie robiłam na czczo, tylko od razu po wizycie, po stresującym wydarzeniu. Podobno do testu ROMA nie trzeba się specjalnie przygotowywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno od razu po usg miałam pobraną cytologię bo wynik był potrzebny do przyjęcia na oddział. Potem właśnie ten CA-125 i to było wszystko co zlecała moja lekarka. W szpitalu już po przyjęciu miałam podstawowe badania krwi, różne hormony i amh. Po wycięciu torbieli czekałam około miesiąca na wynik histopatologii i na tym się skończyło.
Nie wiem co Ci powiedział lekarz który robił usg, ja miałam sporą torbiel bo ponad 7 cm ale już po samym badaniu i mojej historii (torbiele w przeszłości + pcos) lekarka uznała że jest to najprawdopodobniej niegroźna torbiel czekoladowa - taki też był wynik histopatologii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 11:06   #604
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez _Dzelcia_ Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś dobrej bazy pod cienie tak do stówki, co polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od siebie polecę bazę w słoiczku Paese i tę od Avon, ale ją można kupić jedynie gdzieś na necie, bo zniknęła z katalogu Mam tłuste powieki a te produkty sprawiają, że każdy makijaż trzyma mi się do końca, czy tanie cienie z Alie czy drogie od ABH
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 11:12   #605
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Nigdy nie znałam osoby, która nie lubi roślin. Nie ma ręki - jasne, ale nielubienie to raczej rzadko spotykane.
Jestem taką osobą, która nie lubi kwiatów doniczkowych, nie mam do nich serca ani ręki. Bukiet ciętych kwiatów okej, ale nie te zielone. I nie ucieszyłabym się z takiego prezentu, od razu poszukałby nowego domu.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 11:26   #606
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Patrzymy na wakacje na czerwiec 2023 - wstępnie wybrany hotel jest w okolicy Kusadasi w Turcji.
Jakie macie odczucia, na co warto tam zwrócić uwagę?

Jedziemy się poobijać w hotelu, planujemy zwiedzić miasto, bazarek tam i chyba tyle. Potrzebujemy po prostu odpoczynku, nie wielkiego zwiedzania, więc wydaje mi się, że ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 11:49   #607
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Mam problem z łydkami. Są bardzo suche, wrastają mi włoski po goleniu. Używam peelingów (próbowałam już różnych - kwasowych, mechanicznych, takich delikatniejszych jak j mocnych np. Kawowych) i problem dalej jest. Po goleniu i peelingu nawilżam i to nie zwykłym balsamem, a maścią bepanthen (oczywiście próbowałam już wielu specyfików, od drogeryjnych po apteczne, olejki na mokro itd).
Piję wodę i tak dalej.
Co mogę zrobić? Screenshot_20230410-124718.jpg

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-10, 12:29   #608
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam problem z łydkami. Są bardzo suche, wrastają mi włoski po goleniu. Używam peelingów (próbowałam już różnych - kwasowych, mechanicznych, takich delikatniejszych jak j mocnych np. Kawowych) i problem dalej jest. Po goleniu i peelingu nawilżam i to nie zwykłym balsamem, a maścią bepanthen (oczywiście próbowałam już wielu specyfików, od drogeryjnych po apteczne, olejki na mokro itd).
Piję wodę i tak dalej.
Co mogę zrobić? Załącznik 7788118

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Może spróbuj sobie kupić tonik z kwasem glikolowym i przecieraj nogi codziennie przed posmarowaniem balsamem.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 12:43   #609
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie bardzo chcę kupować szklanek, ani kubków itp. Jak się wprowadziliśmy do domu w którym mieszkamy, to połowa osób, która przyszła na parapetówkę dała nam kieliszki/szklanki/kubki, a druga połowa zestawy do serwowania przystawek dodam, że już mieliśmy swoje, więc w sumie bardziej się zastanawialiśmy co zrobić z 24 kieliszkami, bo nawet nie lubimy tylu osób

Ja z kolei dostałam od wielu osób zestaw kieliszków do wina, a do dzisiaj używam jednego, a reszta stoi. Z kolei innych szklanek praktycznie w ogóle nie dostałam, a że przy zmywarce używamy sporo to nie pogardziłabym.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 12:55   #610
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Na te "truskawkowe" nogi to moim zdaniem pomoc może tylko zmiana sposobu ich depilacji - przerzucić się na pastę cukrową na przykład.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 13:27   #611
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89552977]Na te "truskawkowe" nogi to moim zdaniem pomoc może tylko zmiana sposobu ich depilacji - przerzucić się na pastę cukrową na przykład.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Tak, u mnie problem zniknął od kiedy robię IPL.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-10, 13:38   #612
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam problem z łydkami. Są bardzo suche, wrastają mi włoski po goleniu. Używam peelingów (próbowałam już różnych - kwasowych, mechanicznych, takich delikatniejszych jak j mocnych np. Kawowych) i problem dalej jest. Po goleniu i peelingu nawilżam i to nie zwykłym balsamem, a maścią bepanthen (oczywiście próbowałam już wielu specyfików, od drogeryjnych po apteczne, olejki na mokro itd).
Piję wodę i tak dalej.
Co mogę zrobić? Załącznik 7788118

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Używałaś kremów do depilacji? Ja bym sprobowala. Najpierw bym odpuściła na parę dni depilacja. W tym czasie peeling np szczotka albo rekawica plus 2 razy dziennie balsam. Jak skora się trochę zregeneruje to krem do depilacji.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 13:40   #613
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ech, przyjrzałam się bliżej tym moim muszkom (fota po lewej) i to jednak raczej będą owocówki. Są raczej brązowo-szare (ziemiórki czarno-szare), mają krępą budowę z ledwo widocznymi czułkami (ziemiórki są bardziej wysmukłe z długimi odnóżami i czułkami w stosunku do ciała), mają większą głowę od ziemiórek. No i w okolicy kwiatków w ogóle ich nie widuję, tylko głównie w kuchni, na drugim miejscu łazience - tam nie mam żadnych roślin.

Ale kwiatki tak czy siak dzisiaj przesadzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Muszki 1.jpg (44,5 KB, 129 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 14:35   #614
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja z kolei dostałam od wielu osób zestaw kieliszków do wina, a do dzisiaj używam jednego, a reszta stoi. Z kolei innych szklanek praktycznie w ogóle nie dostałam, a że przy zmywarce używamy sporo to nie pogardziłabym.
A ja poprosiłam o (bo każdy pytał co potrzebujemy ) : zestaw szklanek termicznych do cappucino/latte, toster i opiekacz do kanapek/panini/gofrów. Dostaliśmy też bon do IKEA i patelnie do naleśników- wszystkiego używam.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 14:44   #615
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

My się zaraz wprowadzamy i wolałabym bony do Ikei /Zara home /homla /home&you.

Startowo mamy trochę talerzy, dostaliśmy też jeden zestaw na wesele, sztućce też. Są fajne, ale jednak gdybym wybierała sama, to byłoby to coś innego.

A tak, każdy kupi ten bon za ile chce i nie ma problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 16:18   #616
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Co można kupić znajomym na parapetówkę? To znajomi, którzy mają wszystko mieszkają już od dawna razem, po prostu się przeprowadzili do nowego mieszkania.
Nienawidzę durnostojek, lubię prezenty użyteczne, zarówno dostawać jak i dawać ale nie mam pojęcia co mogłabym im dać, nie wiem za bardzo w jakim stylu mają mieszkanie, ani w jakich kolorach, no generalnie nic.
Myślałam o komplecie fajnych ręczników, ale nie wiem czy to dobry pomysł

Ja bym zapytała, a jak nie powiedzą to też bym postawiła na bon. Osobiście nie lubię się zagracać nie potrzebnymi rzeczami, a nie wiadomo co ktoś potrzebuje. Z ręczników bym się średnio ucieszyła. Jak kupiłam mieszkanie, to kupiłam dwa komplety pościeli i tyle ręczników ile potrzebuje, wszystko białe żebym mogła razem prać. Więcej nie potrzebuję i szkoda mi miejsca na składowanie tego.


Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Patrzymy na wakacje na czerwiec 2023 - wstępnie wybrany hotel jest w okolicy Kusadasi w Turcji.
Jakie macie odczucia, na co warto tam zwrócić uwagę?

Jedziemy się poobijać w hotelu, planujemy zwiedzić miasto, bazarek tam i chyba tyle. Potrzebujemy po prostu odpoczynku, nie wielkiego zwiedzania, więc wydaje mi się, że ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A początek czy koniec czerwca? Bo dla mnie koniec to by było już a gorąco, ale zależy jakie macie upodobania
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 16:39   #617
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy ktoś miał problemy z tzw. pechęrzem nadreaktywnym?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 16:59   #618
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Co można kupić znajomym na parapetówkę? To znajomi, którzy mają wszystko mieszkają już od dawna razem, po prostu się przeprowadzili do nowego mieszkania.
Nienawidzę durnostojek, lubię prezenty użyteczne, zarówno dostawać jak i dawać ale nie mam pojęcia co mogłabym im dać, nie wiem za bardzo w jakim stylu mają mieszkanie, ani w jakich kolorach, no generalnie nic.
Myślałam o komplecie fajnych ręczników, ale nie wiem czy to dobry pomysł
Kartę podarunkową. Kupią to co będą potrzebować.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 17:49   #619
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ech, przyjrzałam się bliżej tym moim muszkom (fota po lewej) i to jednak raczej będą owocówki. Są raczej brązowo-szare (ziemiórki czarno-szare), mają krępą budowę z ledwo widocznymi czułkami (ziemiórki są bardziej wysmukłe z długimi odnóżami i czułkami w stosunku do ciała), mają większą głowę od ziemiórek. No i w okolicy kwiatków w ogóle ich nie widuję, tylko głównie w kuchni, na drugim miejscu łazience - tam nie mam żadnych roślin.

Ale kwiatki tak czy siak dzisiaj przesadzę.
Jak miałam atak ziemiórek - a jeszcze wtedy nie wiedziałam, że coś takiego jak ziemiórki istnieje - to widziałam tylko muszki latające w świetle lampy. Nigdy bym nie wpadła, że to od roślin.

Przesadzanie niekoniecznie, bo w ziemi kupnej też często są. Chyba, że wrzucisz do piekarnika.

Substral działa szybko. I sprawdź, czy wszystkie doniczki mają odpływ. U mnie problem wziął się z prezentu - dostałam kilka kwiatków i nie zauważyłam, że w jednej z doniczek nie było dziurek. Jak spojrzałam potem w doniczkę to cała się ruszała od ziemiórek, bleee.

Ewentualnie, polecane są takie preparaty owadobójcze do kontaktu. Obojętnie ziemiórki czy owocówki, powinno to przynajmniej tymczasowo usunąć problem.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-10, 17:57   #620
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Jak miałam atak ziemiórek - a jeszcze wtedy nie wiedziałam, że coś takiego jak ziemiórki istnieje - to widziałam tylko muszki latające w świetle lampy. Nigdy bym nie wpadła, że to od roślin.

Przesadzanie niekoniecznie, bo w ziemi kupnej też często są. Chyba, że wrzucisz do piekarnika.

Substral działa szybko. I sprawdź, czy wszystkie doniczki mają odpływ. U mnie problem wziął się z prezentu - dostałam kilka kwiatków i nie zauważyłam, że w jednej z doniczek nie było dziurek. Jak spojrzałam potem w doniczkę to cała się ruszała od ziemiórek, bleee.

Ewentualnie, polecane są takie preparaty owadobójcze do kontaktu. Obojętnie ziemiórki czy owocówki, powinno to przynajmniej tymczasowo usunąć problem.
Przesadziłam dzisiaj kwiatki i na jednym, stojącym na klatce schodowej, znalazłam zabłąkaną ziemiórkę - muszki w mieszkaniu wyglądają inaczej, więc to jednak nie jest inwazja ziemiórek. W starej ziemi z przesadzonych kwiatków też nie znalazłam żadnych larw.

Pogrubione to chyba byłaby dobra opcja
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 18:02   #621
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przesadziłam dzisiaj kwiatki i na jednym, stojącym na klatce schodowej, znalazłam zabłąkaną ziemiórkę - muszki w mieszkaniu wyglądają inaczej, więc to jednak nie jest inwazja ziemiórek. W starej ziemi z przesadzonych kwiatków też nie znalazłam żadnych larw.

Pogrubione to chyba byłaby dobra opcja
Są jeszcze ćmianki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 18:05   #622
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała, a jak nie powiedzą to też bym postawiła na bon. Osobiście nie lubię się zagracać nie potrzebnymi rzeczami, a nie wiadomo co ktoś potrzebuje. Z ręczników bym się średnio ucieszyła. Jak kupiłam mieszkanie, to kupiłam dwa komplety pościeli i tyle ręczników ile potrzebuje, wszystko białe żebym mogła razem prać. Więcej nie potrzebuję i szkoda mi miejsca na składowanie tego.





A początek czy koniec czerwca? Bo dla mnie koniec to by było już a gorąco, ale zależy jakie macie upodobania
Myślimy o wcześniejszym terminie, wylot w okolicy 7-10 czerwca. Liczę, że wtedy będzie ciepło, ale jeszcze nie skwar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 18:22   #623
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Jak Wy sobie radzicie z "ciężkim żołądkiem" po jedzeniu warzyw?

Chodzi o gazy, wzdęcia i podobne.

Tylko nie piszcie, że mój przewód pokarmowy musi się przyzwyczaić, bo odżywiam się zdrowo już blisko pół roku i nadal to mam. Leki odrzucam. Staram się jeść (różne) warzywa z każdym posiłkiem.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 18:40   #624
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Są jeszcze ćmianki
Nawet urocze, nie znałam. Pomyliłabym pewnie z molami spożywczymi (te już przerabiałam).

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Jak Wy sobie radzicie z "ciężkim żołądkiem" po jedzeniu warzyw?

Chodzi o gazy, wzdęcia i podobne.

Tylko nie piszcie, że mój przewód pokarmowy musi się przyzwyczaić, bo odżywiam się zdrowo już blisko pół roku i nadal to mam. Leki odrzucam. Staram się jeść (różne) warzywa z każdym posiłkiem.
Ja sobie nie radzę, dlatego prawie nie jadam wielu warzyw i owoców z tym że mam zdiagnozowane jelito drażliwe i najprawdopodobniej też SIBO, a przy tych dolegliwościach trzeba unikać indywidualnych triggerów, które są zawarte w węglowodanach, w tym też warzywach i owocach.

Widzisz jakieś prawidłowości, które produkty powodują u Ciebie te objawy?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:10   #625
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Ja sobie nie radzę, dlatego prawie nie jadam wielu warzyw i owoców z tym że mam zdiagnozowane jelito drażliwe i najprawdopodobniej też SIBO, a przy tych dolegliwościach trzeba unikać indywidualnych triggerów, które są zawarte w węglowodanach, w tym też warzywach i owocach.

Widzisz jakieś prawidłowości, które produkty powodują u Ciebie te objawy?
Mój żołądek ma się najlepiej po węglowodanach prostych i białku zwierzęcym. Warzywa to dramat - często nawet następnego dnia mam brzuch jak piłkę. Zwykle wrzucam jakieś warzywa na patelnię, mieszankę produktów kilku firm albo mieszanki sałatkowe i kiełki, więc trudno mi powiedzieć, co konkretnie tak działa. Czytałam, że kapustowate (brokuły, itd.) i strączkowe tak działają, ale wykluczenie tych dwóch grup to jednak spore wykluczenie.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:25   #626
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Dyson

Czy to prawda, że odkurzacze Dyson wciągają brud tylko wtedy, jak są pchane do przodu? Gdzieś mi się przewinął taki komentarz, że jadąc do tyłu tylko rozdmuchują kurz Po sprzęcie za taką kasę spodziewam się jednak wsysania w 2 strony #problemypierwszegoświata
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:29   #627
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dyson

Czy to prawda, że odkurzacze Dyson wciągają brud tylko wtedy, jak są pchane do przodu? Gdzieś mi się przewinął taki komentarz, że jadąc do tyłu tylko rozdmuchują kurz Po sprzęcie za taką kasę spodziewam się jednak wsysania w 2 strony #problemypierwszegoświata
No ja nie mam dysona, ale tak jest. Pewnie w nim też.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:33   #628
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dyson

Czy to prawda, że odkurzacze Dyson wciągają brud tylko wtedy, jak są pchane do przodu? Gdzieś mi się przewinął taki komentarz, że jadąc do tyłu tylko rozdmuchują kurz Po sprzęcie za taką kasę spodziewam się jednak wsysania w 2 strony #problemypierwszegoświata
Nie wiem czy to prawda ale odkurzając wykonuje ruchy przód - tyl (wiadomo) i nie zauważyłam żeby rozdmuchiwal coś na boki. Kursu bym pewnie nie zauważyła ale widziałabym że jakieś okruchy lecą w bok.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:36   #629
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Hej, mam jakiegoś pecha i wylałam dzisiaj perfumy na nową torebkę. Torebka ze skóry ekologicznej i zostały jasne ślady? Jest jakaś szansa żeby to usunąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:38   #630
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No ja nie mam dysona, ale tak jest. Pewnie w nim też.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No ok, ale ja pytam o Dysona.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to prawda ale odkurzając wykonuje ruchy przód - tyl (wiadomo) i nie zauważyłam żeby rozdmuchiwal coś na boki. Kursu bym pewnie nie zauważyła ale widziałabym że jakieś okruchy lecą w bok.
Hm, to dobrze, dzięki. Nie pamiętam właśnie czy przeczytałam to na stronie jakiegoś marketu / forum / grupie czy IG. Nie mogę tego znaleźć. Poczekam jeszcze na inne opinie
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.