Panny młode 2023! - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-17, 19:44   #3511
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Jejku, czytam o waszych stażach związku i czuję się tak dziwnie, bo w porównaniu z wami jesteśmy razem krótko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sensie jak krótko? Ja nie uważam, żeby było coś dziwnego, że ktoś szybko na ślub się decyduje, jeśli wie czego od życia chce. Bardziej od stażu liczy się moim zdaniem forma związku. Można 5 lat bujać się z kimś tylko na randkach, bez mieszkania razem i potem srogo zdziwić się jak będzie wyglądać codzienność czy seks po ślubie.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
M bierzemy ślub dokładnie w szóstą rocznicę pierwszego spotkania
To fajnie, że się wam tak udało trafić z datą. Z drugiej strony... my mamy zamiar obchodzić dwie rocznice
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 19:44   #3512
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
W sensie jak krótko? Ja nie uważam, żeby było coś dziwnego, że ktoś szybko na ślub się decyduje, jeśli wie czego od życia chce. Bardziej od stażu liczy się moim zdaniem forma związku. Można 5 lat bujać się z kimś tylko na randkach, bez mieszkania razem i potem srogo zdziwić się jak będzie wyglądać codzienność czy seks po ślubie.

W czerwcu będą dwa lata. Mam takie samo zdanie jak Ty, tylko tak mi się rzuciło jak piszecie, że chyba (?chociaż nie znam wszystkich historii) mamy tu najkrótszy staż.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 19:45   #3513
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
W czerwcu będą dwa lata. Mam takie samo zdanie jak Ty, tylko tak mi się rzuciło jak piszecie, że chyba (?chociaż nie znam wszystkich historii) mamy tu najkrótszy staż.
Ja też po takim czasie byłam gotowa na ślub z TŻtem, ale on miał czas
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 20:07   #3514
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
My jesteśmy 7 lat wiec ten nasz ślub to tam w sumie nic nie zmienia

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
No u nas tez nic. Jedynie moje nazwisko

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 20:11   #3515
Cudawianki_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 135
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez klapecznik Pokaż wiadomość
My mamy w czerwcu ślub a nadal nie wybraliśmy tortu. nie mogę się na nic zdecydować. Umówiliśmy się na sesję narzeczeńska cieszę się, że się na nią zdecydowaliśmy, oswoimy się z naszą panią fotograf. W tygodniu też jesteśmy umówieni z księdzem.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Spokojnie, macie czas My ślub mamy w sobotę, smak tortu i wygląd ustaliliśmy z cukiernią 2 dni temu

Przyznam się, że Was, dziewczyny, podczytuje od jakiegoś czasu. Widze, że macie rzeczt pozałatwiane miesiące przed datą ślubu - bardzo dobrze, bo my jak zawsze wszystko na fuksie i spontanie i kiedyś się na tym przejedziemy jak nic

Ślub zorganizowaliśmy w 4 miesiące - robimy przyjęcie, w sumie dla 85 osób (taki obiad z tortem, drugim daniem, muzyką w tle nie do tańca, słodkościami i zimną płytą).

Odliczamy już dni Wszystko w sumie udało nam się ładnie spiąć. Tylko koszta nas trochę jednak zaskoczyły. Fundusze na ślub mamy, więc nas to nie stresuje, ale jak nasze przyjęcie tyle wyszło, to na "pełne wesele" pewnie byśmy przebujali wkład własy
Cudawianki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 20:15   #3516
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
W czerwcu będą dwa lata. Mam takie samo zdanie jak Ty, tylko tak mi się rzuciło jak piszecie, że chyba (?chociaż nie znam wszystkich historii) mamy tu najkrótszy staż.

Ja się zgadzam z przedmówczyniami Ale też dodam od siebie, że bardziej niż staż związku liczy się Wasz wiek i poziom takiej życiowo-ogólnej dojrzałości. Dużo znam par które miały staż rok-dwa zanim wzieli slub, ale spotkali się na takim etapie w swoim życiu ze i jedno i drugie chciało tego jako ten naturalny nastepny krok Wtedy faktycznie po co zwlekać, jesli oboje wiecie co i jak widzicie dla siebie w przyszłości.

My mamy chyba najdłuższy staż z tych tu co dzisiaj opowiadalyscie, ale w tym było liceum, studia, okres szukania porządnej pierwszej pracy, no wiec tych lat nie liczę tak samo jak tych po osiągnięciu jakiejs tam jednak życiowej stabilizacji i doświadczenia, dojrzałości

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Cudawianki_ Pokaż wiadomość
Spokojnie, macie czas My ślub mamy w sobotę, smak tortu i wygląd ustaliliśmy z cukiernią 2 dni temu

Przyznam się, że Was, dziewczyny, podczytuje od jakiegoś czasu. Widze, że macie rzeczt pozałatwiane miesiące przed datą ślubu - bardzo dobrze, bo my jak zawsze wszystko na fuksie i spontanie i kiedyś się na tym przejedziemy jak nic

Ślub zorganizowaliśmy w 4 miesiące - robimy przyjęcie, w sumie dla 85 osób (taki obiad z tortem, drugim daniem, muzyką w tle nie do tańca, słodkościami i zimną płytą).

Odliczamy już dni Wszystko w sumie udało nam się ładnie spiąć. Tylko koszta nas trochę jednak zaskoczyły. Fundusze na ślub mamy, więc nas to nie stresuje, ale jak nasze przyjęcie tyle wyszło, to na "pełne wesele" pewnie byśmy przebujali wkład własy

Wow! To gratuluję mega jednak organizacji żeby tyle ogarnąć w 4 miesiące My od poczatku przygotowań do slubu mamy 6 miesięcy i juz to mi się wydawało krótkim czasem!

Powodzenia na sobotę, plan Waszego przyjęcia brzmi super
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 21:54   #3517
Cudawianki_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 135
Dot.: Panny młode 2023!

[1=911814027737b2fb3720807 5fbc353dc82d7d123_64640b1 bca2a5;89558933]Wow! To gratuluję mega jednak organizacji żeby tyle ogarnąć w 4 miesiące My od poczatku przygotowań do slubu mamy 6 miesięcy i juz to mi się wydawało krótkim czasem!

Powodzenia na sobotę, plan Waszego przyjęcia brzmi super [/QUOTE]

A robicie pełnowymiarowe wesele? Bo jak tak, to jednak macie więcej rzeczy do ogarnięcia, także rozumiem poczucia presji czasowej
Cudawianki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-17, 22:00   #3518
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Cudawianki_ Pokaż wiadomość
A robicie pełnowymiarowe wesele? Bo jak tak, to jednak macie więcej rzeczy do ogarnięcia, także rozumiem poczucia presji czasowej

Nie, też obiad/przyjęcie tak jak Wy, ale planujemy też tańce wieczorem
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 06:41   #3519
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Ja w przyszłym tygodniu idę na wesele, gdzie para zaręczyła się w grudniu 2022. Jedyna różnica między typowym weselem to taka, że impreza skończy się ok. 1 w nocy i nie będzie oczepin.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 07:55   #3520
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

[1=911814027737b2fb3720807 5fbc353dc82d7d123_64640b1 bca2a5;89558933]Ja się zgadzam z przedmówczyniami Ale też dodam od siebie, że bardziej niż staż związku liczy się Wasz wiek i poziom takiej życiowo-ogólnej dojrzałości. Dużo znam par które miały staż rok-dwa zanim wzieli slub, ale spotkali się na takim etapie w swoim życiu ze i jedno i drugie chciało tego jako ten naturalny nastepny krok Wtedy faktycznie po co zwlekać, jesli oboje wiecie co i jak widzicie dla siebie w przyszłości.

My mamy chyba najdłuższy staż z tych tu co dzisiaj opowiadalyscie, ale w tym było liceum, studia, okres szukania porządnej pierwszej pracy, no wiec tych lat nie liczę tak samo jak tych po osiągnięciu jakiejs tam jednak życiowej stabilizacji i doświadczenia, dojrzałości

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------




Wow! To gratuluję mega jednak organizacji żeby tyle ogarnąć w 4 miesiące My od poczatku przygotowań do slubu mamy 6 miesięcy i juz to mi się wydawało krótkim czasem!

Powodzenia na sobotę, plan Waszego przyjęcia brzmi super [/QUOTE]


I tak było - oboje wiedzieliśmy. Zresztą, u nas wszystko dość szybko się potoczyło, tzn na tyle szybko, ile mogło, bo początkowo był to związek na odległość, dokładnie w pierwszą rocznicę wynajęliśmy wspólnie mieszkanie, TŻ przeprowadził się w moje strony. Ale od poczatku oboje mówiliśmy, że z założeniem rodziny nie chcemy długo czekać.
Cytat:
Napisane przez Cudawianki_ Pokaż wiadomość
Spokojnie, macie czas My ślub mamy w sobotę, smak tortu i wygląd ustaliliśmy z cukiernią 2 dni temu



Przyznam się, że Was, dziewczyny, podczytuje od jakiegoś czasu. Widze, że macie rzeczt pozałatwiane miesiące przed datą ślubu - bardzo dobrze, bo my jak zawsze wszystko na fuksie i spontanie i kiedyś się na tym przejedziemy jak nic



Ślub zorganizowaliśmy w 4 miesiące - robimy przyjęcie, w sumie dla 85 osób (taki obiad z tortem, drugim daniem, muzyką w tle nie do tańca, słodkościami i zimną płytą).



Odliczamy już dni Wszystko w sumie udało nam się ładnie spiąć. Tylko koszta nas trochę jednak zaskoczyły. Fundusze na ślub mamy, więc nas to nie stresuje, ale jak nasze przyjęcie tyle wyszło, to na "pełne wesele" pewnie byśmy przebujali wkład własy
Gratuluję ogarnięcia wszystkiego w takim czasie! My wszystko organizujemy w 7 miesięcy (też obiad z tortem, słodkim stołem, zimną płytą i kolacją, bez tańców, na 50 osób). Szczerze - moglibyśmy szybciej, ale mając jeszcze jeden duży zaplanowany wydatek w tym roku zaplanowaliśmy to na jesień. Ilość ogarniętych rzeczy to w dużej mierze chyba kwestia tego, że na codzień nie ma nas na miejscu uroczystości, mieszkamy 120 km dalej, więc każdy nas przyjazd w rodzinne strony wykorzystujemy żeby coś załatwić - a to tort, a to sala, a to urząd.
Życzę powodzenia w sobotę, oby wszystko było po waszej myśli

Prawdopodobnie będziemy mieć jutro/czwartek gotowe zaproszenia. Mam nadzieję, że się uda, bo przed majówką jedziemy w Bieszczady zahaczając o rodzinne miejscowości więc liczymy, że damy radę dać pierwsze zaproszenia.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 08:25   #3521
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No u nas tez nic. Jedynie moje nazwisko

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
U nas nawet nazwiska bez zmian hehe

Cytat:
Napisane przez Cudawianki_ Pokaż wiadomość
Przyznam się, że Was, dziewczyny, podczytuje od jakiegoś czasu. Widze, że macie rzeczt pozałatwiane miesiące przed datą ślubu - bardzo dobrze, bo my jak zawsze wszystko na fuksie i spontanie i kiedyś się na tym przejedziemy jak nic

Ślub zorganizowaliśmy w 4 miesiące - robimy przyjęcie, w sumie dla 85 osób (taki obiad z tortem, drugim daniem, muzyką w tle nie do tańca, słodkościami i zimną płytą).
Myśmy zaczęli 10 miesięcy przed organizować i już w sumie był problem z terminami u niektórych usługodawców.

Cytat:
Odliczamy już dni Wszystko w sumie udało nam się ładnie spiąć. Tylko koszta nas trochę jednak zaskoczyły. Fundusze na ślub mamy, więc nas to nie stresuje, ale jak nasze przyjęcie tyle wyszło, to na "pełne wesele" pewnie byśmy przebujali wkład własy
Nas też, w sumie jakbym wiedziała, że pójdzie tyle pieniędzy to bym się pewnie nie zdecydowała i namawiała mojego faceta na coś skromniejszego intensywniej. A tak to już płyniemy z falą.

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
W czerwcu będą dwa lata. Mam takie samo zdanie jak Ty, tylko tak mi się rzuciło jak piszecie, że chyba (?chociaż nie znam wszystkich historii) mamy tu najkrótszy staż.
Dwa lata w okolicach 30 to całkiem spoko staż na podejmowanie zobowiązań.

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja w przyszłym tygodniu idę na wesele, gdzie para zaręczyła się w grudniu 2022. Jedyna różnica między typowym weselem to taka, że impreza skończy się ok. 1 w nocy i nie będzie oczepin.
Myśmy w czerwcu 2022 i niektórzy mocno zdziwieni, że ślub we wrześniu 2023, bo 'co tak szybko?'.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 09:44   #3522
Cudawianki_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 135
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Gratuluję ogarnięcia wszystkiego w takim czasie! My wszystko organizujemy w 7 miesięcy (też obiad z tortem, słodkim stołem, zimną płytą i kolacją, bez tańców, na 50 osób). Szczerze - moglibyśmy szybciej, ale mając jeszcze jeden duży zaplanowany wydatek w tym roku zaplanowaliśmy to na jesień. Ilość ogarniętych rzeczy to w dużej mierze chyba kwestia tego, że na codzień nie ma nas na miejscu uroczystości, mieszkamy 120 km dalej, więc każdy nas przyjazd w rodzinne strony wykorzystujemy żeby coś załatwić - a to tort, a to sala, a to urząd.
Życzę powodzenia w sobotę, oby wszystko było po waszej myśli

Prawdopodobnie będziemy mieć jutro/czwartek gotowe zaproszenia. Mam nadzieję, że się uda, bo przed majówką jedziemy w Bieszczady zahaczając o rodzinne miejscowości więc liczymy, że damy radę dać pierwsze zaproszenia.
Dziękuje

120 km jednak trochę utrudnia - my wszystko pod nosem i dużo rzeczy się udało załatwic po/przed/w trakcie pracy

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Myśmy zaczęli 10 miesięcy przed organizować i już w sumie był problem z terminami u niektórych usługodawców.

Nas też, w sumie jakbym wiedziała, że pójdzie tyle pieniędzy to bym się pewnie nie zdecydowała i namawiała mojego faceta na coś skromniejszego intensywniej. A tak to już płyniemy z falą.

Dwa lata w okolicach 30 to całkiem spoko staż na podejmowanie zobowiązań.

Myśmy w czerwcu 2022 i niektórzy mocno zdziwieni, że ślub we wrześniu 2023, bo 'co tak szybko?'.
Z terminami nie mieliśmy żadnych problemów, bo kwiecień to nie jest najbardziej chodliwy termin na wesela. Wrzesień jest teraz bardzo popularny.

My dobiliśmy do maksimum tego, co jestem skora wydać na imprezę. Polskie wesela są mega wystawne i mega drogie. Nie żałuje, że nie robimy pewłnoprawnego wesela. Między innymi dlatego mamy możliwość już w poniedziałek jechania na podróż poślubną i odpoczynku
Cudawianki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 09:57   #3523
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Myśmy w czerwcu 2022 i niektórzy mocno zdziwieni, że ślub we wrześniu 2023, bo 'co tak szybko?'.
A to też często słyszymy, że „już w październiku?!”, że gdzie ja suknię tak szybko ogarnę i w ogóle cała reszta. A mamy już wszystko całkiem ładnie ogarnięte. A, no i co z nas za narzeczeństwo jak ja pierścionka nie mam

Dostaliśmy info z drukarni, zaproszeni gotowe! Nie mogę się doczekać kiedy je odbierzemy. TŻ cały drży nad nad nimi bo to od zera głównie jego projekt.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 10:46   #3524
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

My zaczęliśmy planowanie 2,5 roku przed i nasza sala miała już wtedy ostanie wolne terminy. Z tym,że my celowalismy w czerwiec lub sierpień,bo tak nam pasuje najbardziej ze względu na drugą pracę tzta. Mogliśmy w naszą rocznicę wziąć ślub ale akurat ten termin też był zajęty.
Cieszę się,że udało się to ogarnąć na spokojnie, uzbierac kasę i dzięki temu nie musimy się spinać i starczy nam na inne rzeczy jeszcze

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 11:11   #3525
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

U nas to dziwnie było, bo byliśmy zaręczeni jakoś trochę ponad pół roku i mówię "Ej! Bo w tym roku 7.10 wypada w sobotę, może weźmiemy ślub?" na co TŻ "No można" i tak jakoś to wyszło

W ogóle mój TŻ to jest zawsze taki "entuzjastyczny" , że masakra
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:05   #3526
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Mój mi w listopadzie powiedział,że na razie nie chce się zaręczac,a w styczniu się oświadczył
Chciał mi zrobić niespodziankę,tak mówił

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:09   #3527
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

To my zaczęliśmy 2 tygodnie po zaręczynach, 14 miesięcy przed ślubem. Dużo osób nam mówiło, że nie zdążymy, że się nie wyrobimy, ale wszystko na spokojnie.

Narzeczonemu zależało na tradycyjnym weselu, a ja postawiłam warunek, że jak wesele to max. w kolejnym roku, żeby nie planować 2-3 lata. I ze względu na nasz wiek i na naszych rodziców. Mieliśmy szczęście załapać się na termin wakacyjny i nie wiem kiedy to minęło, że zostały niecałe 3 miesiące
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:14   #3528
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

U nas temat wisiał od jakiegoś czasu. Zastanawialiśmy się tylko, czy w tym czy w następnym roku. I tak została ta kwestia otwarta, aż pewnego dnia na plaży TŻ się oświadczył i zaczęliśmy planować ślub.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:19   #3529
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
U nas temat wisiał od jakiegoś czasu. Zastanawialiśmy się tylko, czy w tym czy w następnym roku. I tak została ta kwestia otwarta, aż pewnego dnia na plaży TŻ się oświadczył i zaczęliśmy planować ślub.

Kurcze, same plusy tego mieszkania blisko morza

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

U nas w sumie podobnie jak u Imperfecty, postanowiliśmy wziąć ślub i pierwsze co ustaliliśmy, to że chcemy jeszcze w tym roku, żeby nie planować nie wiadomo jak długo (takie duże przedsięwzięcia mnie przerastają), więc ja zasugerowałam że o taka fajna data wypada w sobotę akurat w tym roku i na tym jakoś tak stanęło
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 12:23   #3530
klapecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 282
Dot.: Panny młode 2023!

U nas też dosyć szybko poszło ogarnianie, w maju zaręczyny, odrazu ustaliliśmy, że ślub w kolejnym roku i pod koniec Lipca zarezerwowaliśmy sale na czerwiec.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
klapecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:24   #3531
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Panny młode 2023!

Moja przyjaciółka planowała ślub 3 lata, tzn. 3 lata od zaręczyn do daty ślubu. Oni mieli wielkie tradycyjne wesele i bardzo konkretną salę gdzie terminy były od 2,5-3 lat wprzód, więc była taka potrzeba. Ale oni też czerpali ogromną radość ze wszystkich pierdółek typu „winietki takie czy takie, a może kwiatki do butonierek takie a może takie”, a ja wiedziałam, że ja ani nie chcę tego poziomu detali ani wydawania tylu pieniędzy, tych rozkmin co do najmniejszych szczegółów. Nie hejtuję - jej to sprawiało ogromną frajdę i super. Ale ja obserwując to z bardzo bliska uznałam że to kompletnie nie dla mnie

Zresztą ja osobiście nie chciałam sytuacji w której jakaś jedna konkretna na przykład sala bierze górę nad datą właściwiej ceremonii w kościele.
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:26   #3532
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

My zaręczyny sierpień 2020, a zaczęliśmy myśleć dopiero w lutym 2021, a w kwietniu 2021 była rezerwacja sali (która już nie istnieje )
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:29   #3533
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Panny młode 2023!

Bo momentami wydawało mi się, że moja przyjaciółka zapomina że w tym wszystkim chodzi o jej ślub z jej TŻtem a nie o królewską imprezę I w sumie łatwo w to wpaść jak się otworzy pinteresta i ma trochę środków i czas na rozbieranie dowolnej praktycznie kwoty i nie dziwię się jej - dlatego chciałam jak najdalej od tego bo i ja pewnie bym w to wpadła

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
My zaręczyny sierpień 2020, a zaczęliśmy myśleć dopiero w lutym 2021, a w kwietniu 2021 była rezerwacja sali (która już nie istnieje )

Ojej jak to? Musieliście przenosić się do innej czy po prostu już nie przyjmują nowych rezerwacji?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Przepraszam że tyle pojedynczych postów mi się wysyła - moja apka fatalnie działa i czasem edycja mi nie wchodzi
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:32   #3534
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

[1=911814027737b2fb3720807 5fbc353dc82d7d123_64640b1 bca2a5;89559346]Moja przyjaciółka planowała ślub 3 lata, tzn. 3 lata od zaręczyn do daty ślubu. Oni mieli wielkie tradycyjne wesele i bardzo konkretną salę gdzie terminy były od 2,5-3 lat wprzód, więc była taka potrzeba. Ale oni też czerpali ogromną radość ze wszystkich pierdółek typu „winietki takie czy takie, a może kwiatki do butonierek takie a może takie”, a ja wiedziałam, że ja ani nie chcę tego poziomu detali ani wydawania tylu pieniędzy, tych rozkmin co do najmniejszych szczegółów. Nie hejtuję - jej to sprawiało ogromną frajdę i super. Ale ja obserwując to z bardzo bliska uznałam że to kompletnie nie dla mnie

Zresztą ja osobiście nie chciałam sytuacji w której jakaś jedna konkretna na przykład sala bierze górę nad datą właściwiej ceremonii w kościele.[/QUOTE]


Mam podobnie ja Ty. Tzn nic do tradycyjnego wesela nie mam, ale po prostu to nie dla nas. Nie jesteśmy imprezowymi typami, nie lubimy być w centrum uwagi, poszliśmy więc w raczej siedzącą imprezę, szukamy oszczędności ale też nie na siłę. Dużo rzeczy tez robimy sami (jak choćby zaproszenia czy winietki) i daje nam to mnóstwo radości, ale - raczej - nie popadamy w przesadę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:37   #3535
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

[1=911814027737b2fb3720807 5fbc353dc82d7d123_64640b1 bca2a5;89559346]Moja przyjaciółka planowała ślub 3 lata, tzn. 3 lata od zaręczyn do daty ślubu. Oni mieli wielkie tradycyjne wesele i bardzo konkretną salę gdzie terminy były od 2,5-3 lat wprzód, więc była taka potrzeba. Ale oni też czerpali ogromną radość ze wszystkich pierdółek typu „winietki takie czy takie, a może kwiatki do butonierek takie a może takie”, a ja wiedziałam, że ja ani nie chcę tego poziomu detali ani wydawania tylu pieniędzy, tych rozkmin co do najmniejszych szczegółów. Nie hejtuję - jej to sprawiało ogromną frajdę i super. Ale ja obserwując to z bardzo bliska uznałam że to kompletnie nie dla mnie

Zresztą ja osobiście nie chciałam sytuacji w której jakaś jedna konkretna na przykład sala bierze górę nad datą właściwiej ceremonii w kościele.[/QUOTE]

Ja jestem gdzieś pomiędzy, trochę spontan a trochę cieszą mnie takie detale typu jakie winetki, kolory itp
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 12:37   #3536
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Mam podobnie ja Ty. Tzn nic do tradycyjnego wesela nie mam, ale po prostu to nie dla nas. Nie jesteśmy imprezowymi typami, nie lubimy być w centrum uwagi, poszliśmy więc w raczej siedzącą imprezę, szukamy oszczędności ale też nie na siłę. Dużo rzeczy tez robimy sami (jak choćby zaproszenia czy winietki) i daje nam to mnóstwo radości, ale - raczej - nie popadamy w przesadę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to dokładnie tak jak my, a dzięki temu, że lista gości mała to mogliśmy postawić na ręczne zaproszenia itp i też nam to dużo radości sprawiło Tylko że te tańce jednak będą, bo w takim kameralnym sosie to w sumie nawet lubimy się pobawić Ale jednak na wielkim weselu czulibyśmy się bardzo nieswojo.
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 13:10   #3537
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

[1=911814027737b2fb3720807 5fbc353dc82d7d123_64640b1 bca2a5;89559350]Bo momentami wydawało mi się, że moja przyjaciółka zapomina że w tym wszystkim chodzi o jej ślub z jej TŻtem a nie o królewską imprezę I w sumie łatwo w to wpaść jak się otworzy pinteresta i ma trochę środków i czas na rozbieranie dowolnej praktycznie kwoty i nie dziwię się jej - dlatego chciałam jak najdalej od tego bo i ja pewnie bym w to wpadła

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------




Ojej jak to? Musieliście przenosić się do innej czy po prostu już nie przyjmują nowych rezerwacji?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Przepraszam że tyle pojedynczych postów mi się wysyła - moja apka fatalnie działa i czasem edycja mi nie wchodzi[/QUOTE]


Musieliśmy szukać nowej. Koleżanka napisała do mnie w czerwcu 2022, że nasza sala się zamyka. Byłam w szoku, bo ja nic o tym nie wiedziałam. Dzwoniłam na drugi dzień do właścicielki, a ona nie odbierała cały dzień telefonu. Jak odebrała to powiedziała, że oddzwoni. Nie oddzwoniła, wysłała smsa z rozwiązaniem umowy. Zostaliśmy bez sali prawie rok przed. Potem w Internecie znalazłam, ze wystawiła swoją knajpę na sprzedaż już w lutym 2022...
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 13:17   #3538
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Musieliśmy szukać nowej. Koleżanka napisała do mnie w czerwcu 2022, że nasza sala się zamyka. Byłam w szoku, bo ja nic o tym nie wiedziałam. Dzwoniłam na drugi dzień do właścicielki, a ona nie odbierała cały dzień telefonu. Jak odebrała to powiedziała, że oddzwoni. Nie oddzwoniła, wysłała smsa z rozwiązaniem umowy. Zostaliśmy bez sali prawie rok przed. Potem w Internecie znalazłam, ze wystawiła swoją knajpę na sprzedaż już w lutym 2022...
To było już tyle czasu temu?! Mam wrażenie, jakbyś ledwie miesiąc temu o tym pisała
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 13:20   #3539
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To było już tyle czasu temu?! Mam wrażenie, jakbyś ledwie miesiąc temu o tym pisała
No niedługo będzie rok od tego wydarzenia
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 13:20   #3540
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
No niedługo będzie rok od tego wydarzenia
Czas leci jak szalony nie mogę się doczekać pierwszych relacji z wątkowych ślubów
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 16:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.