Dojrzała kobieta :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-16, 19:33   #4621
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova życzę zdrowia i wytrwałości. Tego trzeba kiedy człowiek zaczyna ganiać po specjalistach.
Byłam również w lesie i nad jeziorem. Już słychać gwar ptasi, ale u mnie jeszcze nie widać pączków na drzewach. Jedynie leszczyna już jest obudzona.
Słońce było i spacer uważam za udany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 19:46   #4622
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova, zdrówka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 20:11   #4623
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

U mnie padało praktycznie cały dzień, ale powietrze już inne, wiosenne
Podobno za tydzień ma być nawet 19c jestem umówiona na wymianę opon w środę
Jutro fryzjer, a w czwartek wizyta w biurze paszportowym. Czyli po drodze zdjęcie paszportowe. Masakra, kryminał, poszukiwany, poszukiwana .. zwał jak zwał

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cmentarz w Hamburgu ciągle pozostaje w mojej pamięci. To w sumie bardziej park niż cmentarz w naszym mniemaniu. Taki dla mnie osobiście jest piękniejszy i bardziej chwyta za serce.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 17:59   #4624
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

na zdjeciach paszportowych człowiek ma zawsze gotowy portret do listu gonczego
dzis bylismy w koszalinie. kocia kawiarnia troche taka sobie, moze dlatego, ze tylko 3 kocich rezydentow zechciało sie pokazac
W tkmax sumiennie obejrzałam rozne sukienki, ale najlepsze w nich były...metki znanych firm. zadna jednak, mimo obnizki cen - mnie nie skusiła. kupiłam za to lekki wdzianko-mini dres z weluru a la aksamit, w slicznym morskim kolorze, tez znanej firmy. z racji ukochanego turkusu i materiału zapłaciłam te 98 zł, choc regularnej ceny czyli 350 nigdy bym nie dała Polo czy nie - to szmatka,. w dodatku krociutka...
Przymierzyłam tez nowy model stanika triumfa, reklamowany jako...bardotka Bardotka to konkretny krój i efekt ktory znam, bo miałam i mam iles bardotek. byłam ciekawa, jakim cudem z płaskiego i gumowanego stanika, majacego sie dopasowywac - da sie zrobic efekt bardotki, czyli podniesienia i uwypuklenia biustu, zwłaszcza w gorze. no to sie nie da i jestem pewna, ze to dotyczy nie tylko mego biustu. osiagnełam dokładnie to, co sugerował kroj, nie nazwa stanika, czyli tubowate spłaszczenie na całosci...Zdejmowałam z niesmakiem...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 20:47   #4625
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wczoraj był bardzo fajny dzień A dzisiaj zaczyna się tydzień wspaniałej pogody: 15-19 stopni, co w praktyce oznacza znacznie więcej
Co prawda treningi na świeżym powietrzu zaczęłam już w marcu, nie ma to jednak jak zrzucić te wszystkie wełniane bluzki i kurtki.

Byliśmy na wystawie Chagalla, uczta, po prostu uczta dla oczu!
Niby nie jestem wielką fanką - ale te kolory, faktury - bajka.. byłam pod ogromnym wrażeniem. Warto zobaczyć, w Polsce też szykuje się wystawa - w Warszawie.

Henie Onstad Kunstsenter jest pięknie położone nad zatoką, więc - lunch z widokiem - to jeśli chodzi o dokarmianie ciała
Do tego koncert muzyki elektronicznej na wystawie New Visions. A dzieciaki miały radochę na warsztatach malarskich. I do tego wpadły w toalecie na ..Królową Sonję. No radochy co niemiara

A wieczorem dwugodzinny trening formy z chińskim mieczem nad samym morzem. Po prostu idealny dzień

(Powtarzam post z Piękne, Młode itd.)

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Kama, wrzuć link do tego cud-stanika, aż się zaciekawiłam.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-17, 20:58   #4626
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

https://pl.triumph.com/wyscielany-st..._Sugar%20coral
w sklepie był reklamowany duzym napisem jako bardotka własnie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 01:02   #4627
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Wybaczcie, to bedzie troche copy&paste, bo jestem padnieta, nowa praca, bardzo absorbujaca

Pisze, bo w koncu mam jakies lepsze wiesci

Moja siostrta juz ponad 3 tyg. po przeszczepie, przeszczep sie udal, szybko zaczela regenerowac, wyniki krwi sie poprawily, sa nawet w normie!!! W zeszly piatek miala biopsje szpiku, dzis wyniki, ze nowy szpik jest zdrowy, dobry i nie wykryto choroby resztkowej!!!!! jutro wraca do domu (po ponad 6 tyg. pobytu w szpitalu).
Dowiedzielismy sie tez, ze ten Wspanialy Czlowiek, ktory uratowal mojej siostrze zycie, jej blizniak genetyczny, jest 28 letnim mezczyzna, Polakiem (mamy Braciszka!!! a zawsze chcialam miec brata ), zgodnosc byla 10/10!!! Nawet grupe krwi (co akurat w tym przypadku nie ma znaczenia) maja ta sama Nasz kochany Braciszek, mam nadzieje, ze kiedys sie poznamy

Co do Mamusi, to jak wczesniej pisalam, po wycieciu dziadostwa i 18 chemiach, CA markery w normie Martwilismy sie tylko tymi zmianami ogniskowymi na watrobie i nadnerczu, bo lekarzom nie udalo sie zrobic biopsji, ale dzis Mamusia miala badanie i sie dowiedzialam, ze 2 z 3 zmian na watrobie zniknely, ta ostatnia sie zmiejszyla, wiec sie wchlonie w/g pani dr, a zmiany na nadnerczu pani dr uznala za lagodne!!!! Ufffff!!!
Co za ulaga w koncu, po tylu miesiacach zycia w zawieszeniu, jakies dobre wiesci, ale az czlowiek boi sie cieszyc, bo my mielismy jednak ta czarna serie w rodzinie od paru lat... No, ale nic, postanowilam, myslec juz teraz tylko pozytywnie!! Dosyc stresow!

Co do nowej pracy (juz prawie 2 miechy tam pracuje) to jednak praca pielegniarki w szpitalu jest baaaardzo ciezka, wymagajaca, stresujaca, niewiadomo gdzie wsadzic rece, czasem nie ma czasu zrobic siusiu, ale o dziwo, przynosi mi wiecej satysfakcji (choc czasem sa dni, ze jest strasznie ciezko, ale mamy super ekipe i wszyscy sobie nawzajem pomagamy ) Swietnych ludzi poznalam i choc jest ciezej, to nie zaluje zmiany. Zarobki i benefity tez o wiele lepsze niz w starej, choc pracuje jeden dzien mniej i bez nadgodzin (nie bede ukrywac, ze to zawazylo na decyzji zmiany pracy), wiec raczej zmiana na plus

Z innych nowosci, to wykastrowalismy szczeniaczka, no niestety musielismy, strasznie nam zaczal znaczyc teren (czytaj: szczal gdzie popadnie, czeka nas remont). Psiak zniosl to dzielnie i juz znow 'lata po scianach' jak to JRT, ale juz nie obsikuje nam kazdego mebla w domu

To tyle u mnie, troche Was ponadrabialam, ale nie do konca

Kosmetycznie, to z perfum zakupilam coco mademoiselle EDT bo slabszy zapach i w pracy przejdzie
Caffe napomknela cos o Shiseido, a to zawsze byla moja ukochana marka (choc jakis czas temu przerzucilam sie na elemis, bo tez mi bardzo podszel), no ale skoro Caffe przypomniala mi o Shiseido, to weszlam na stronke Macy's, ot tak, bo przeciez mam zapasy elemis (byly znizki wiec dokupilam), no i akurat w Macys mieli znizki na shiseido, w dodatku, jesli bym kupila cos powyzej $85, to bym miala miniaturki gratis (co jest zawsze bardzo mile) i juz mialam brac, mimo zapasow, bo niestety dostaje malpiego rozumu przy znizkach ale ze dalej Was nadrabialam i doczytalam post LaMary, w ktorym napomknela o tym Image skincare, wiec mi narobila ochoty, zwlaszcz, ze zawsze bardzo mi podchodzily produkty, ktore polecala, wiec sie skusilam Krem dzis doszedl, i choc obiecywalam sobie, ze otworze dopiero jak skoncze moj elemis na noc, to jednak sie nie moglam powstrzymac i zaaplikowalam sobie. Bardzo przyjemny krem, ladny delikatny zapach. Cos czuje, ze sie polubimy

Anyzku dziekuje za polecenie Redkena, musze powiedziec, ze u mnie sie sprawdza

Kama na bardotke to mi to nie wyglada

Sovka zdrowka!!

Aha, kupilam sobie ladna bluzke (IMO) RL, wsadze fotke a jutro maja dostarczyc mi moje spodenki blekitne RL, mam juz takie same bezowe i zastanawiam sie, czy nie dokupic jasno rozowych, albo granatowych?? W dodatku zrobilam swietny interes, wczoraj kupilam kamizelke pikowana kremowa/biala (oczywiscie RL ), ale zaplacilam $64 mniej od regularnej ceny!!! Mieli w Macys znizki, i jeszcze sie wczoraj zalapalam, dzis juz w regularnej cenie, takiej samej jak na stronce RL. No takie znizki to ja lubie


Pozdrawiam serdecznie, buziaki

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-04-21 o 02:23
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 09:02   #4628
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Świetne wieści Reign! Ogromnie się cieszę i niezmiennie życzę zdrowia dla najbliższych. Trudno mi sobie wyobrazić przez co przechodziłaś...

Rozumiem też twoje zaangażowanie w nową pracę. Widzę tę pasję, tak jak kiedyś widziałam ją u mojej mamy. Ta praca to powołanie, chociaż wymaga ogromnych predyspozycji i poświecenia. Ty je masz bo kochasz ludzi.
A wiesz, że mojej mamie zawsze włącza się lampka działania, mimo że od lat jest na emeryturze. Ona po prostu musi dbać o dobrostan świata Niestety jako dziecko tego nie rozumiałam. Bo ją pochłaniała praca a latanie z kluczem na szyi i brak jej w momentach nomen omen kluczowych były delikatnie mówiąc mało komfortowe dla mnie i siostry.

Wiadomość o zakupie kremu image wywołała uśmiech na twarzy. Co prawda kupiłam go w zestawie podróżnym i miał raptem 7 ml ale po zdenkowaniu hydropeptide, biologique recherche i Tegoder (a tego kremu z 200 ml niełatwo zdenkowac hehe) na pewno kupię. Ale za to kupiłam z tej serii Image max serum (super) szkoda tylko że kody rabatowe topestetic mają wręcz żałosne.

A kastracja to najlepsze rozwiązanie. Każdy kto ma zwierzaka powinien zadbać o komfort swojego pupila. I swój rzecz jasna

Jestem na konferencji. Na szczęście w naszym mieście. Nuuuuda. Sama sobie wybrałam szkolenie więc teraz cierpię na własne życzenie haha.. Prowadząca prelekcje każdą kwestię nadyma do granic możliwości, co więcej niezależnie od poruszanego tematu mówi anemicznie. A szukałam w ofertach szkoleniowych czegoś nowego i ciekawego... na ta konferencja na pewno uprości mi życie Chyba ulżę sobie i użyję brzydkie słowo, które powszechnie uważane jest za obraźliwe i ewakuuję się stąd...

To miłego dnia

https://www.topestetic.pl/image-skin...nerujaca-30-ml

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-04-18 o 11:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 11:51   #4629
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Przypomniało mi się, że robiłam zdjęcie tego zestawu…

A tak w ogóle donoszę że jeszcze siedzę na konferencji i słucham… poświęcam się w imię czego…??

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-04-25 o 07:32
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 16:45   #4630
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, bardzo sie ciesze, to wspaniałe wiesci dla całej Twojej rodziny nareszcie troche stres odpusci...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 16:47   #4631
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign super wiadomości

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 17:48   #4632
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign az mi sie paszcza smieje, super wiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 19:57   #4633
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Caffe wystawa mnie zainteresowała, sprawdzę kiedy będzie w Wwie. Będę tam na koniec maja kilka dni i w czerwcu na koncercie Beyoncè.
Może się uda.
Trening nad morzem brzmi super. To relaksuje mózg maksymalnie.

Kama czy ten linkowany stanik to ich nowa seria ? Bo mnie ta nowa seria właśnie zainteresowała. Moja bielizna powinna być gładka, miękka. I z tego względu pomyślałam, że to jest to co lubię. A tu taka słabiutka ocena…

Reign zawsze jak czytam wątek to czekam na wieści od Ciebie. Podobno planety zmieniły układ od marca …i niejednym życie będzie usłane płatkami róż ! Tego życzę Tobie i rodzinie. Ogromne się cieszę, że wychodzicie z tak poważnych tarapatów
To jakaś nowa wersja Chanel?
Kupiłam ten najnowszy Miss Dior. Na ciepłe dni odpowiedni, ale z trwałością i jakością to jakby inna marka. Co nowość to jakby gorsza.

Dobrze, że tak fajnie Ci w nowej pracy. Szpital/oddział uzależnia. Tam toczy się równoległe, inne życie. To zdanie lekarzy jak i pielęgniarek. Ciężko, odpowiedzialnie, ale to jak kokaina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-19, 10:29   #4634
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

W każdej sytuacji szukam czegoś pozytywnego ale przy dzisiejszej przygnębiającej pogodzie, nieprzypominającej w ogóle wiosny nie mam nic na pokrzepienie serc 😉



Ogarnęłam toaletkę i zrobiłam zdjęcie zapachu i serum.



Na przekór pogodzie życzę optymistycznego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-04-25 o 07:32
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-19, 13:29   #4635
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, jak się cieszę! Trzymałam kciuki i będę dalej trzymać za twoją Mamę - oby wszystko się pomyślnie zakończyło. I jak najszybciej!


Bluzka bardzo strojna, fajny zakup
Widzę ją do czarnych jeansów i glanów. No ale ja wszystko widzę do glanów

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Kama, rzeczywiście bez sensu ten stanik, zupełnie nie podkreśla kształtów.

Ja mam taki:


I mogę polecić. Zupełnie miękki, ale ma takie wstawki po bokach więc nieźle trzyma. Do tego bardzo wygodny. Ze względu na koronki raczej do swetrów itp.

No i jest w turkusie
https://pl.triumph.com/biustonosz-be...lor=7731_Topaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe wystawa mnie zainteresowała, sprawdzę kiedy będzie w Wwie. Będę tam na koniec maja kilka dni i w czerwcu na koncercie Beyoncè.
Może się uda.
Trening nad morzem brzmi super. To relaksuje mózg maksymalnie.
Załapiesz się Chagall jest od maja do sierpnia, Muzuem Narodowe w Warszwie.

Ja też ostatnio ..koncertowo
Byliśmy na Fever Ray, nie wiem czy znasz Royksopp lub The knive, ta sama ekipa. Zagrali intro z the Vikings, które bardzo, bardzo lubię. To klimaty mojego Tżta, ale mnie też wciągnął.

https://www.youtube.com/watch?v=EBAzlNJonO8

Wybieramy się też na Tori Amos, lubicie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-19, 13:44   #4636
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, super wiadomość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-19, 17:55   #4637
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Anyz, o ile klasyki z Triumpha czasem mi podchodziły to ich bezszwowe serie nigdy. ta moz ei ejst bezszwowa, ale lezy na mnie fatalnie...i mamnostwo gumy w srodku Dla mnei to było nieprzyjemne, miałam ponadto skojarzenia z sado-maso Ale nei zniechecam - mnie nie podchodza kompletnie, lecz moze mały biust i bez awersji do gumy - bedzie zadowolony
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-19, 20:42   #4638
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Caffe nie znam Twoich polecajek. Z chęcią posłucham. Teraz mam możliwości: wyjeżdżam z domu 40 minut wcześnie ( co jest dużym wyczynem i jestem z siebie dumna). Parkuje przed dużym parkiem i idę do pracy już pieszo. Przez park słucham ptaków w naturze. Jak wyjdę już z parku to jakieś 15 minut idę uliczkami i słucham wtedy książek, muzyki, najwiecej podcastów.
Posłucham więc i Twojej muzyki.
Te poranki spacerowe są super. Dobrze mi to robi jak wychodzę z pracy. Schodzi mi napięcie, rozluźniam się i szczelnie zamykam drzwi wyjściowe ze szpitala.

Kama właśnie nie mam małego biustu. Mam biust dość ciężki i obwód samej piersi dość spory. Ciężko dobrać mi komfortowy stanik. Teraz preferuje sportowe, ale to dobre rozwiązanie w porze zimowej. Już zakładam lekkie góry, wiec rozglądam się za bielizną taka która również wygląda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-20, 16:24   #4639
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ja mam 70-75 F. Ten biustonosz triumpha wystepuje w 4 (!) rozmiarach, przy czym powiekszenie obwodu oznacza powiekszenie gory, iscie po socjalistycznemu...Do przymierzenia dostałąm nr 2, ktory był dobry w obwodzie, ale za mały w miseczce, czyli spłaszczył ja fatalnie. A kolejny z wieksza miseczka byłby na pewno za duzy w obwodzie. wielki mi komfort i odkrycie firmy...
a tu dwie polecajki kosmetyczne ode mnie
https://allegro.pl/oferta/bandi-well...oc-12062596690
przyjemny krem na noc i nie tylko z bardzo ciekawym zapachem
https://allegro.pl/oferta/only-bio-r...ne-13032145894
a tu olejek do ciała, rowniez bardzo dobrze sie uzywa
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-20, 17:13   #4640
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Mam od popołudnia założonego holtera ciśnienieniowego. Co to za sh...t. szok! Jakoś przeżyję do jutra , ale nigdy więcej to już sama wolałabym mierzyć sobie ciśnienie co godzinę czy pół godziny...
Zła jestem. Z treningu nici dzisiaj. Ok. Zrobię w sobotę. Ale jak ja będę spać dzisiaj? Przecież się z tym nie da. A jutro do pracy. Masakra. Ale sobie zafundowałam atrakcje 🫣

Składałam dzisiaj wniosek na paszport. Zarejestrowana wizyta internetowo miesiąc temu na określoną godzinę. No i oczywiście wizyta okazała się ponad godzinę opóźniona. To po co to umawianie na godzinę?

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 02:28   #4641
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Jestescie bardzo kochane!! Bardzo Wam dziekuje za te wszystkie cieple slowa i kciuki!! Widac, ze szczerze trzymane

Siostra jest jeszcze bardzo slabiutka, bardzo schudla, ale wszyscy z Mamusia na czele nad nia skacza i jej dogadzaja Jeszcze ja czeka dluga droga, najwazniejsze te 100 pierwszych dni, zeby nie bylo odrzutu! ale jestesmy dobrej mysli, zreszta, kurcze, jednak moja siostra miala wielkie szczescie, bo to wcale nie tak latwo zdobyc dawce! Nawet rodzenstwo to tylko 25% szans aby byla zgodnosc! A z osoba niespokrewniona 1 do 20 000!!!
Ale juz teraz musi byc wszystko dobrze!!

LaMary dziekuje Oj Ty kusicielko, ladnie to tak kusic jeszcze przed wyplata?? Juz znalazlam, ale poczekam do wyplaty Ten krem na noc bardzo przyjemny, poki co odstawilam elemis

https://imageskincare.com/collection...ize-technology

Ten tez mnie zainteresowal, mialas moze okazje wyprobowac?

https://imageskincare.com/collection...tour-gel-creme

Chyba mamy to samo lusterko albo bardzo poodbne

Kama dziekuje ehh ten stres dal mi niezle popalic...
Oplulam monitor, jak przeczytalam o tym sado-maso

Aussie dziekuje Moje kocuaki i szczeniaczek, tez mi wlaza do zmywarki LoloBobop jeszcze probuje sie dostac do suszarki, hehe

Sova dziekuje

Anyzku dziekuje co do Chanel, to nie mam pojecia, czy to nowe? ja zwsze lubilam EDP, ale potrzebowalam tez cos nowego do pracy (choc jest zakaz perfum, wiec stad pomysl na wode toaletowa, bo slabsza), takze to byly dwie pieczenie na jednym ogniu...czy jakos tak sie to mowilo...

Pachna podobnie (zobilam experyment, popsikalam jeden nadgarstek EDP, drugi EDT), EDP bardziej intensywna, ale zaraz po psiknieciu to pachna podobnie (na pierwszy rzut nosem), przynajmniej na mnie, potem EDT jest subtelniejszy zapach, a EDP bardziej sie rozwija. EDP bardziej mi sie jednak podoba, ale nie zaluje zakupu, bo EDT tez sie przyda, wlasnie np. do pracy

Caffe bardzo dziekuje Milo mi tez, ze bluzka sie podoba, z glanami to jest swietna mysl A Ty jaki sliczny staniczek wsadzilas Super muza

Gosiu dziekuje a jak u Was wszystko ok? tak rzadko piszesz ostatnio, pewnie praca?

Moje spodenk doszly, czekam jeszcze na kamizelke, w miedzy czasie zamowilam granatowa bluzeczke RL, bo byly znow jakies przeceny

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-05-01 o 14:16
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 09:02   #4642
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign nie miałam okazji testować kremu Image na owal (?!) no nie, nie wierzę 🤣 na razie wystarczają mi stymulatory. Sądzę że jak już coś zacznie opadać to w tym przypadku, z tym serum będzie mission impossible hehe..

podjechałam do Hebe po ten podlinkowany przez Kamę krem ale nie było, w R również nie widziałam… za to do koszyka wpadło: serum Tołpy my skin changer 😉 olejek do ust Nivea, w kolorze beżowo-różowym, balsam do ust Miya i peeling do ust z tej serii. To z taniości do przetestowania. Oraz serum pod oczy, które powinno być tańsze, ale nie jest… no aktualnie w promocji, Basiclab odżywienie i ujędrnienie. Denkuję pierwsze opakowanie.

Pozdrawiam z gabinetu.. dziś botoks.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-04-25 o 07:32
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 09:11   #4643
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pominęłam zakup dezodorantu w kremie Miya.

Dziś słonecznie i ciepło od rana.

Słonecznego dnia ☀️
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 12:59   #4644
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

no własnie, piekna pogoda
Aussie, jak wyniki holtera? wygodne toto na pewno nie ejst, brat miał, ale jednak najdokładniejsze pomiary. oby pomogły Ci ustalic, co potrzebne
LaMary, kupowałam przez net, ze strony firmy, na pewno sa tez na all, skad linkowałam.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 14:26   #4645
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Właśnie Aussie wyspałaś się z Holterem
Cos niedobrego dzieje się z Twoim sercem?

Spotkałam dziś kuzynkę, lat 50 (stara ta moja kuzynka, co? Rozmawiałysmy chwilę a ona jak w tym wierszu Tuwima, lokomotywa... uch, jak gorąco, puf, jak gorąco, uf, jak gorąco... i para buch!... mówi, że uderzenia gorąca dobijają ją w najmniej odpowiedniej chwili. Menopauza... Powinnam chyba na klęczkach podążać do Częstochowy dziękując za brak jakichkolwiek objawów Czekam na Godota...

Pod koniec maja czeka mnie urodowo jeszcze biostymulator z hydroksyapatytem wapnia i juz się boję. Po wcześniejszym stymulatorze miałam przez 4 dni twarz jak nadmuchany materac...wiem, wiem że prawdziwe piękno ( moje podrasowane hehe) nie bierze się znikąd, ale życie przez kilka dni pod kamieniem to, jak dla mnie wyzwanie

Testuję (już) Nivea pielęgnujący olejek do ust...nie ma to jak użyć magii słów Olejek... Balsamem koloryzującym nazwałabym. Słowo klucz "olejek" stanowczo na wyrost. Z nawilżaniem radzi sobie średnio.

Balsam do ust Miya. Zaczęło się nietypowo, od wysiłku fizycznego Nie dałam rady wycisnąć produktu z tubki. Przypartego do muru (nie tylko w przenośni) pozbawiłam na poczekaniu z 1/4 drogocennego balsamu hehe... Przyjemny zapach, produkt spełnia swoje zadanie, jestem na TAK.

Z wyciskaniem dezodorantu Miya było identycznie, tak, że odwołuję się do balsamu Miya. zapach subtelny, działanie...się okaże produkt ma postać kremu z benefitem pod postacią grudek które trzeba rozgrzać w dłoni. Jest niezła zabawa i z samym rozgrzewaniem produktu na dłoni, i rozsmarowywaniem pod pachami. W czasach instant specyfik chyba tylko dla zwolenników stoicyzmu

peeling Miya zwyczajny, przyjemnie pachnie jak rzeczony balsam do ust. Działanie jak w większości produktów. Żadnego zachwytu.

Serum nawilżającego Tołpy również byłam ciekawa... intensywnie pachnie tanim mydłem w kostce kolor też specjalnie nie zachęca, szaro-bury perłowy płyn, ale nie zostawia na twarzy "naturalnej" poświaty, co uważam na plus. Zapach ulotny. O działaniu nic jeszcze nie napiszę...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 14:36   #4646
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zapomniałam o serum Tołpy…

Polecam serum kremowe pod oczy Basiclab. Cudów pod oczami nie robi ale porządnie dba o ramę oka.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-04-25 o 07:33
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-21, 18:44   #4647
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Olejki nivea mm dwa-obie wersje kolorystyczne i mam podobne wrazenie-wyglada fajnie chwile ale zero nawilzenia, wrecz powodowal wysyp pozadzieranych skorek
Skusilam sie na krem z ceramidmi z bielendy professional- w rosku w promce obecnie, ciekawa jestem jaki bedzie
Umowilam sie do gina po majowce- mam dosc nocnego wybudzania z oblewaniem potami...normalnie od okolo 2-3msc mam takie atrakcje, maz wyzywa ze w nocy laze i wietrze chalupe a mnie jest goraco...eh zycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-22, 15:47   #4648
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

no to ja jak LaMary powinnam chyba dziekowac, ze nie mam objawów... Uderzen goraca ani niczego podobnego...Miesiaczki niby jeszcze sa, oczywiscie nieregularnie, plastry uzywane, wiec nie znam dnia ani godziny. Ja jak ja, ale jak mój mąz narzeka
Hydroksyapatyt miałam jakies 2 lata temu, nie było obrzekow...
Z olejkow dop ust niezmienie polecam te clarinsa - i ładnie wygladaja i pielegnuja.
https://allegro.pl/oferta/clarins-li...ry-13247156920
a na noc balsam z Glov, ale to słoiczek.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-23, 08:05   #4649
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nie było tak źle w nocy. Pobudka co jakiś czas 🫣 schowałam większość aparatury pod poduszkę i przeżyłam wizytę u kardiologa mam 22maja i nie spodziewałam się rewelacji. W sumie już prawie nie mam ataków arytmii. Myślę, że to meno dała mi taki objaw. I plasterki pomogły również na to

Tak pięknie było wczoraj u mnie dzisiaj już chmury i ma padać.
Piję kawę i lecę na jogging póki jeszcze jest w miarę ok

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Olejki nivea mm dwa-obie wersje kolorystyczne i mam podobne wrazenie-wyglada fajnie chwile ale zero nawilzenia, wrecz powodowal wysyp pozadzieranych skorek
Skusilam sie na krem z ceramidmi z bielendy professional- w rosku w promce obecnie, ciekawa jestem jaki bedzie
Umowilam sie do gina po majowce- mam dosc nocnego wybudzania z oblewaniem potami...normalnie od okolo 2-3msc mam takie atrakcje, maz wyzywa ze w nocy laze i wietrze chalupe a mnie jest goraco...eh zycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana koniecznie idź do gina. Po co się męczyć. A próbowałaś preparatów z koniczyny? Niektórym wystarczają

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-23, 13:38   #4650
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie no wlasnie sie zastanawialam nad koniczyna... ale czy ja mozna stosowac biorac tabletki anty?
U mnie dzis pieknie, wczoraj tez byla super.. spacer zaliczony, obiad zjedzony i czekamy na dziadkow bo starsza ma jutro urodziny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.