Randki przez Internet cz. 4. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-24, 09:11   #2311
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
Nie wiem po co dalej dyskutujecie z tym trollem, przecież to narcyz, ściana, on jest epicentrum wszechświata, to ze wszystkimi innymi jest coś nie tak, nie z nim. Nie da się tego przetłumaczyć takiemu człowiekowi.
Niedawno spotkałam mojego narcystycznego ex. Pomimo rozstania w niemiłej atmosferze i mojego powiedzenia mu, że powinien iść na terapię, bo nie stworzy żadnej relacji z nikim, podlazł do mnie bez żadnej żenady, mimo że odwróciłam wzrok i jeszcze byłam z chłopakiem. Zaczął się ze mną witać jak z najlepszym przyjacielem, a jak go ignorowałam to mnie jeszcze w ramię szturchnął. I to jest właśnie taki zakuty łeb, zero refleksji "może ona nie chce ze mną gadać, może ma mi coś za złe". Nieee on jest krystaliczny, zero samokrytyki, a wszystko co mu wygarnęłam na do widzenia, to były "niesprawiedliwe zarzuty".
...
o Bosz ,wspólczuje, no ale tez skads to znam, cos otym wiem ..
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 14:53   #2312
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
Nie wiem po co dalej dyskutujecie z tym trollem, przecież to narcyz, ściana, on jest epicentrum wszechświata, to ze wszystkimi innymi jest coś nie tak, nie z nim. Nie da się tego przetłumaczyć takiemu człowiekowi.
Cytat:
Niedawno spotkałam mojego narcystycznego ex. Pomimo rozstania w niemiłej atmosferze i mojego powiedzenia mu, że powinien iść na terapię, bo nie stworzy żadnej relacji z nikim, podlazł do mnie bez żadnej żenady, mimo że odwróciłam wzrok i jeszcze byłam z chłopakiem. Zaczął się ze mną witać jak z najlepszym przyjacielem, a jak go ignorowałam to mnie jeszcze w ramię szturchnął. I to jest właśnie taki zakuty łeb, zero refleksji "może ona nie chce ze mną gadać, może ma mi coś za złe". Nieee on jest krystaliczny, zero samokrytyki, a wszystko co mu wygarnęłam na do widzenia, to były "niesprawiedliwe zarzuty".
To zupełnie coś innego. Jak ktoś mówi nie, to odpuszczam, po zerwaniu, zwłaszcza w takich okolicznościach, też nie próbowałbym odwalać takich akcji.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 19:10   #2313
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Najgorzej to jest się zauroczyć w kimś kto nigdy nie będzie dostępny dla nas, można jedynie wzdychać w ukryciu i liczyć, że kiedyś przejdzie...
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 19:26   #2314
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 874
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Najgorzej to jest się zauroczyć w kimś kto nigdy nie będzie dostępny dla nas, można jedynie wzdychać w ukryciu i liczyć, że kiedyś przejdzie...
To taki ogólny komentarz, czy coś poszło nie tak z facetem o którym wspominałaś?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 19:38   #2315
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To taki ogólny komentarz, czy coś poszło nie tak z facetem o którym wspominałaś?
Piszemy, ale ja portal randkowy traktuje na luzie, bo wiadomo jak jest, w facecie w którym się zauroczyłam poznałam w pracy, ale nie ma szans na nic więcej, bo jest żonaty, flirtował ze mną, ale bycie zabaweczką na boku to nie są moje "ambicje".
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 20:16   #2316
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez marolek12 Pokaż wiadomość
Widać twarz i sylwetkę. Zdjęcia robione przez znajomą, która jest fotografem i dużo osób twierdzi, że ładnie tam wyszłam. Zresztą kilka razy kombinowałam i zmieniłam zdjęcia na inne.

Ostatni raz gdy miałam Tindera mieszkałam w mieście wojewódzkim.
Ja unikam za dobrych zdjęć bo to często fejki, więc może faceci patrząc na Ciebie myślą podobnie.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Ja cały czas poświęcam się pasjom, chodzę po górach, gram w planszówki, daleko mi do nudnego, a i tak nie mam ani znajomych, ani dziewczyny.
No to najwyraźniej nie potrafisz budować długotrwałych relacji/nawiązywać relacji przyjacielskich. Polecam książkę "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" Carnegie Dale
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 20:44   #2317
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;89564497]Ja unikam za dobrych zdjęć bo to często fejki, więc może faceci patrząc na Ciebie myślą podobnie.[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Dokładnie! Dzisiaj tak rozmawiałam o Tinderze i rzuciłam tekstem, że nie lajkuję wielu osób, bo mało kto mi się podoba, a jak ktoś już mi się podoba, to myślę, że to fejk, bo nie wierzę, że normalny człowiek ma takie dobre zdjęcia
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 21:02   #2318
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Zastanawiałyscie się kiedyś nad swoimi stylami przywiązania w dorosłości i stylami przywiązania większości osób na portalach?

Dużo mi ta książka wyjaśniła. Teoria jest uznana w psychologii, dotyczyła jednak pierwotnie niemowląt.

IMG_7221.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 21:11   #2319
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Dzisiaj tak rozmawiałam o Tinderze i rzuciłam tekstem, że nie lajkuję wielu osób, bo mało kto mi się podoba, a jak ktoś już mi się podoba, to myślę, że to fejk, bo nie wierzę, że normalny człowiek ma takie dobre zdjęcia
Ja większość daje w lewo, no nie ma w czym wybierać, ale tak to jest na takich portalach, na żywo nawet jak facet nie był w moim typie wizualnym to spodobał mi się przez charakter, ale na portalach to jak sklep z zabawkami, siedzę na tym i ciągle w lewo daje
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 21:12   #2320
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Piszemy, ale ja portal randkowy traktuje na luzie, bo wiadomo jak jest, w facecie w którym się zauroczyłam poznałam w pracy, ale nie ma szans na nic więcej, bo jest żonaty, flirtował ze mną, ale bycie zabaweczką na boku to nie są moje "ambicje".
Pomysł, że nie jest taki fajny bo sobie flirtuje mimo, że sonaty jest.
No chyba ,że sie z żoną umówił, że flirtowanie z innym to nich nie jest problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 21:22   #2321
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Pomysł, że nie jest taki fajny bo sobie flirtuje mimo, że sonaty jest.
No chyba ,że sie z żoną umówił, że flirtowanie z innym to nich nie jest problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy, jakie to flirtowanie. Takie zwykłe jest formą interakcji społecznej i nie ma w tym nic złego, jeśli granice obu osób nie zostaną przekroczone. Flirt nie oznacza też od razu zainteresowania seksualnego. Chyba że ten facet składał Sylia166 jakieś propozycje dwuznaczne to wtedy faktycznie może być nie w porządku wobec partnerki, a poza tym to nieprofesjonalne, skoro pracują razem.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 21:25   #2322
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To zależy, jakie to flirtowanie. Takie zwykłe jest formą interakcji społecznej i nie ma w tym nic złego, jeśli granice obu osób nie zostaną przekroczone. Flirt nie oznacza też od razu zainteresowania seksualnego. Chyba że ten facet składał Sylia166 jakieś propozycje dwuznaczne to wtedy faktycznie może być nie w porządku wobec partnerki, a poza tym to nieprofesjonalne, skoro pracują razem.
Ja myślę, że każdy ma swoją interpretację flirtu, zdrady itp. i to zależy na co się z partnerem/partnerką umówią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 21:35   #2323
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Ja myślę, że każdy ma swoją interpretację flirtu, zdrady itp. i to zależy na co się z partnerem/partnerką umówią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby tak, ale bez przesady. Jeżeli to był niewinny flirt to naprawdę nie ma co się pocieszać, że facet jest łajdakiem, zdradzającym żonę. Myślę, że wiele ludzi, zwłaszcza w wieloletnich związkach, nie traktuje czegoś takiego w kategorii zdrady.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 21:46   #2324
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To zależy, jakie to flirtowanie. Takie zwykłe jest formą interakcji społecznej i nie ma w tym nic złego, jeśli granice obu osób nie zostaną przekroczone. Flirt nie oznacza też od razu zainteresowania seksualnego. Chyba że ten facet składał Sylia166 jakieś propozycje dwuznaczne to wtedy faktycznie może być nie w porządku wobec partnerki, a poza tym to nieprofesjonalne, skoro pracują razem.
Nie składał żadnych propozycji typu seks, ale mówi mi np. że bardzo ładnie wyglądam, że jestem fajną dziewczyną, proponuje kawę, ogólnie zagaduje do mnie i to nie jest typowe koleżeńskie zagadanie tylko coś więcej, może zauważył, że robiłam do niego maślane oczka, takie rzeczy da się rozróżnić, ale dowiedziałam się, że jest żonaty, bo obczaiłam jego profil na fejsie Wzięłam go na dystans dla swojego dobra, co jakiś czas będę go widziała niestety, przecież się nie zwolnię przez niego, niestety ja mam jakiegoś pecha
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 00:40   #2325
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zastanawiałyscie się kiedyś nad swoimi stylami przywiązania w dorosłości i stylami przywiązania większości osób na portalach?

Dużo mi ta książka wyjaśniła. Teoria jest uznana w psychologii, dotyczyła jednak pierwotnie niemowląt.
Jestem świeżo po przeczytaniu tej książki i żaluję, że nie znałam jej wcześniej. Sama jestem typowym unikaczem i w niektórych momentach aż mnie przechodziły dreszcze, takie to było dokładne, szczególnie opis związku - lękowiec - unikający. Teraz spotykam się z kimś, kto wygląda na bezpieczny styl przywiązania i mam nadzieję, że to już będzie mój ostateczny związek. Mimo wszystko jest mi trudno przeskoczyć pewne wbudowane mechanizmy i nie podoba mi się, jak jednak ta książka zrzuca dużo winy za nieudane związki na avoidantów, tak jakby robili to świadomie. A Ty co o niej sądziesz?
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 16:08   #2326
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam ochotę na tego żonatego, mam ochotę go przytulić, pocałować się, seks itd…Tak zdaję sobie z tego sprawę, że to niemoralne, paskudne, karma może wrócić itd, ale nic nie poradzę, że takie mam odczucia i chciałabym to zrobić. Wiem, że tylko sama sobie zrobię krzywdę, ale ta cholerna „chemia” mnie wykończy.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 16:38   #2327
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mam ochotę na tego żonatego, mam ochotę go przytulić, pocałować się, seks itd…Tak zdaję sobie z tego sprawę, że to niemoralne, paskudne, karma może wrócić itd, ale nic nie poradzę, że takie mam odczucia i chciałabym to zrobić. Wiem, że tylko sama sobie zrobię krzywdę, ale ta cholerna „chemia” mnie wykończy.
Takie odczucia czasami mogą się pojawić, ale często są bardzo mylące, dopóki nie żyjemy z kimś, nie mieszkamy z nim na co dzień, to często tak naprawdę mało o nim wiemy. W życiu codziennym mógłby się okazać nieznośnym typem i cała chemia by prysła. Przynajmniej ja tak mam, że nieważne jak ciekawy (na pierwszy rzut oka), przystojny, inteligentny byłby facet, jak odkryje w nim cechy narcyza czy innej łajzy, to z miejsca jestem odkochana, nawet nie muszę się starać o to odkochanie.
Tak samo na odwrót, mniej atrakcyjny lub ciekawy przy pierwszym wrażeniu facet, może dużo zyskać jeżeli dobrze go poznam i nazbiera plusów za świetną osobowość, uczciwość, inteligencję itd.
PS Ten tutaj opisywany jakoś nie wydaje się uczciwy, tak mi mówi intuicja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2023-04-25 o 16:41
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 19:16   #2328
breshxka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 58
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Wahałam się bardzo czy aby to tu napisać, ale stwierdziłam, że czemu nie.



A mianowicie Stylia166 wysłała mi swoje zdjęcie do oceny. Napisałam co myślę i okazało się, że mieszkamy w tym samym województwie i mamy podobny problem w relacjach damsko męskich, w podobnym wieku też jesteśmy. Więc stwierdziłam, że zaproponuje jej wymianę się komunikatorami. No i oczywiście mogła odmówić jeśli nie widzi sensu w takim kontakcie, ale tego nie zrobiła i się wymieniłyśmy.



Stylia odpisuje mi raz dziennie od kilku dni czasami nawet rzadziej. Myślałam, że może jest jakaś bardzo zajęta wiadomo, ale tu na forum się udzielasz, na snapa wychodzisz i specjalnie nie wyświetlasz moich wiadomości i bawi mnie to, że Ci się chce takie coś robić specjalnie. Wcale nie musiałaś podawać kontaktu dalej, nikt cię nie zmuszał. Po co bawienie się w takie coś? Mogłaś też mi po prostu nie odpisać, odpisać jakoś nie wiem bardzo wymijająco. A ty odpisujesz długo, pytasz się aby później odpisać mi po 24h kiedy tutaj normalnie się udzielasz. Jakby nie chce aby to były jakieś pretensje bo nie musisz chcieć ze mną kontaktu, ale dla mnie głupota jest robienie takiego czegoś.



Chciałam być otwarta, mila, bo ostatnio brakuje mi znajomych, ale no okej nie każdy musi chcieć, ale po co takie specjalne nie odpisywanie, nie wyświetlanie. Dla mnie to śmierdzi ghostingiem.
breshxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 19:29   #2329
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
Wahałam się bardzo czy aby to tu napisać, ale stwierdziłam, że czemu nie.



A mianowicie Stylia166 wysłała mi swoje zdjęcie do oceny. Napisałam co myślę i okazało się, że mieszkamy w tym samym województwie i mamy podobny problem w relacjach damsko męskich, w podobnym wieku też jesteśmy. Więc stwierdziłam, że zaproponuje jej wymianę się komunikatorami. No i oczywiście mogła odmówić jeśli nie widzi sensu w takim kontakcie, ale tego nie zrobiła i się wymieniłyśmy.



Stylia odpisuje mi raz dziennie od kilku dni czasami nawet rzadziej. Myślałam, że może jest jakaś bardzo zajęta wiadomo, ale tu na forum się udzielasz, na snapa wychodzisz i specjalnie nie wyświetlasz moich wiadomości i bawi mnie to, że Ci się chce takie coś robić specjalnie. Wcale nie musiałaś podawać kontaktu dalej, nikt cię nie zmuszał. Po co bawienie się w takie coś? Mogłaś też mi po prostu nie odpisać, odpisać jakoś nie wiem bardzo wymijająco. A ty odpisujesz długo, pytasz się aby później odpisać mi po 24h kiedy tutaj normalnie się udzielasz. Jakby nie chce aby to były jakieś pretensje bo nie musisz chcieć ze mną kontaktu, ale dla mnie głupota jest robienie takiego czegoś.



Chciałam być otwarta, mila, bo ostatnio brakuje mi znajomych, ale no okej nie każdy musi chcieć, ale po co takie specjalne nie odpisywanie, nie wyświetlanie. Dla mnie to śmierdzi ghostingiem.
Emm... ale wiesz że wymiana numerami do niczego nie zobowiązuje? Jak dla mnie pisanie raz dziennie to i tak byłoby dużo, bo z żadną, nawet najlepszą przyjaciółką, nie piszę codziennie.
To tylko znajomość koleżeńska z Internetu
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-25, 19:52   #2330
breshxka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 58
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

No nie wiem. A tu się udzielasz co chwila ale najlepszej przyjaciółce odpisujesz raz dziennie. Takie mało to logiczne. Chodzi mi o to że Stylia zagląda też na snapa bo widać aktywnośc i na dodatek tutaj się udziela więc dla mnie to specjalne nie odpisywanie. Głupia gierka. Bo można zwyczajnie olać jak się nie ma ochoty.
breshxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:12   #2331
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 874
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
No nie wiem. A tu się udzielasz co chwila ale najlepszej przyjaciółce odpisujesz raz dziennie. Takie mało to logiczne. Chodzi mi o to że Stylia zagląda też na snapa bo widać aktywnośc i na dodatek tutaj się udziela więc dla mnie to specjalne nie odpisywanie. Głupia gierka. Bo można zwyczajnie olać jak się nie ma ochoty.
Chybione porównanie, bo przecież z Was nie są "najlepsze przyjaciółki". Ba, Was nawet nie za bardzo można nazwać znajomymi. Nieco do siebie popisałyście i tyle. Co nie jest sprawą innych użytkowników forum. Nie powinnaś tutaj o tym pisać. Nie ma to związku z wątkiem i dotyczy kontaktów PW oraz spoza forum.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:19   #2332
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
No nie wiem. A tu się udzielasz co chwila ale najlepszej przyjaciółce odpisujesz raz dziennie. Takie mało to logiczne. Chodzi mi o to że Stylia zagląda też na snapa bo widać aktywnośc i na dodatek tutaj się udziela więc dla mnie to specjalne nie odpisywanie. Głupia gierka. Bo można zwyczajnie olać jak się nie ma ochoty.
... (bez komentarza)
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:36   #2333
breshxka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 58
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ale ja zdaję sobie sprawę że z nas żadne koleżanki. Tylko po co gierki jakieś długie nie odpisywanie kiedy osoba siedzi na necie. To mnie jedynie dziwi. Jak można było dawno olać i nie odpisywać. To po co jakieś rozpisywanie się i zadawanie pytań

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Dla mnie bez komentarza jest udzielanie się na forum co chwila a nie odpisywanie przyjaciółce najlepszej kilka dni. No dla mnie to są dopiero jaja.
breshxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:39   #2334
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dla mnie bez komentarza jest udzielanie się na forum co chwila a nie odpisywanie przyjaciółce najlepszej kilka dni. No dla mnie to są dopiero jaja.
Kompletnie nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi.

Ps. Z całym szacunkiem, polecam terapię
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:40   #2335
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 120
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
Ale ja zdaję sobie sprawę że z nas żadne koleżanki. Tylko po co gierki jakieś długie nie odpisywanie kiedy osoba siedzi na necie. To mnie jedynie dziwi. Jak można było dawno olać i nie odpisywać. To po co jakieś rozpisywanie się i zadawanie pytań

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Dla mnie bez komentarza jest udzielanie się na forum co chwila a nie odpisywanie przyjaciółce najlepszej kilka dni. No dla mnie to są dopiero jaja.

yyy, ale o co chodzi? jakie z was przyjaciółki?
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:44   #2336
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 874
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
yyy, ale o co chodzi? jakie z was przyjaciółki?
Serio. Jeden akapit o nie byciu koleżankami. A potem nagle znowu o nie odpisywaniu najlepszej przyjaciółce. Fajne trololollo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:55   #2337
breshxka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 58
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Już chodziłam na terapię i trzymam się bardzo dobrze. Ale dzięki za troskę. Kompletnie niepotrzebna.
breshxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:58   #2338
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Serio. Jeden akapit o nie byciu koleżankami. A potem nagle znowu o nie odpisywaniu najlepszej przyjaciółce. Fajne trololollo.
Oby trololo, a nie osoba zaburzona, bo brzmi to mocno creepy.

Czyżby to nowe wcielenie użytkowniczki na P., która nękała już tutaj jedną Wizażankę, bo się zafiksowała?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 20:59   #2339
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 120
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez breshxka Pokaż wiadomość
Już chodziłam na terapię i trzymam się bardzo dobrze. Ale dzięki za troskę. Kompletnie niepotrzebna.

Raczej potrzebna, skoro randomowa laska z neta wywołuje w Tobie takie skrajne emocje, że zachowujesz się jak jakaś nawiedzona stalkerka.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 21:03   #2340
breshxka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 58
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jeju, ale ja nikogo nie chce nękać?

Skąd takie ideologię i od razu lincz. Napisałam jedynie swoje zdanie i tyle. Przecież jak stylia nie chce ze mną pisać to spoko luz. Jej sprawa.



No moja terapeutka uważa że nie jest mi potrzebna. Chyba wie lepiej. Naprawdę dziewczyny dzięki za troskę, ale skończcie już lincz, bo widzę, że się zaczyna. Koniec tematu.
breshxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.