Dojrzała kobieta :) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-05-18, 21:07   #4741
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

K wczoraj przyniósł do domu króliczka, zaplątał się gdzieś w siatkę. Nie wiemy czy dziki czy nie, bo tam też działki są. Chciałam go wypuścić, ale tam pełno psów i kotów i się bałam, No i wygląda na to, że zostanie z nami IMG_9465.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 09:10   #4742
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, śliczny ten wielkanocny zajączek Tylko czy niewola dla dzikiego zwierzaka to dobra opcja? Może trzeba by oddać do jakieś fundacji, która przywróci szczęście zajączkowi/królikowi?

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
ja od 14.06 Korfu
Dziewczyny, rozumie się samo przez się... że zaczynam pękać z zazdrości
Ciekawa jestem, jak żyje się teraz ludziom w Chorwacji, po dołączeniu do strefy euro Czy nadal to tani kraj, internety piszą że nic się nie zmieni... żadnej inflacji, w końcu euro nie funduje podwyżek Wiem że kłamstwa w różnych opcjach bywają a nawet są niezbędne, a w przeciwieństwie do naszego kraju, tam na pewno żyją sami uczciwi ludzie Tak że Miszka będzie najbardziej wiarygodna

Do opalania ciała (od lat piszę) lubię Lancaster. Marka ma całą paletę do pielęgnacji, najlepsze te w formie mgiełek np. chłodząca, czy stosowana na mokre ciało.

Nowa knajpka brzmi apetycznie Kama, a ja wczoraj też późnym popołudniem czułam się jak bąk. Zgubią mnie kiedyś burgery McRoyal

Przedwczoraj po południu byłam z koleżankami na kawie. Przewiesiłam przez oparcie fotela swój trencz. No bezpiecznie... Okazało się, że niekoniecznie... prawdopodobnie wcześniej siedziała tam mama z dzieckiem, które swoje rączki oblepione lodami czekoladowo-owocowymi wytarło w pierwszy lepszy obiekt Rozpuszczone lody przylgnęły do mojego bezowego płaszcza. Niestety musiałam trencz oddać do czyszczenia Zastanawiam się, czy był to efekt przez mamusię niekontrolowany, czy może zwykłe wyrachowanie

... dobrego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 10:49   #4743
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

dziki krolik raczej nie dałby sie tak trzymac, Gosia ma doświadczenie z roznymi zwierzakami, wiec jesli juz to nie mogł trafic lepiej
z płaszczem faktycznie pechowo
Lancastera lubie filtry do twarzy, ale na upały holika jest lepsza. lancaster uzywam teraz, na spacery

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-05-19 o 10:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 10:59   #4744
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

No właśnie mnie się wydaję, że on uciekł komuś z działki, bo on mi od początku je z ręki, śpi u mnie w kieszeni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 11:12   #4745
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Holika- polecam

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 12:54   #4746
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

co do filtrow - dzis sie zirytowałam. dostałam gratisowo( bo nie pamietam bym kupowała) 5 tubeczek miniatury anthelios xl tinted. wersje podstawowa znam, stosowałam, bez strasznego zachwytu, ale do zuzycia. natomiast od zawsze nie lubie barwionych filtrow, bo duet ochrona/makijaz to dla mnei sprzecznosc. filtry nakładam hojnie, makijaz typu bb, cc, podkłady i podobne - bardzo oszczednie, wiec przy combo albo mam za mało ochrony albo za duzo tapety
No, ale miałam, zuzywam zapasy, sprobowałam. Okropne...Ciemny, tepy krem, ktory momentalnie zrobił mi maske bez poczucia nałozenia kremu ochronnego...Poczekałam chwile, odrobine zrobił sie jasniejszy, ale wrazenie ogolne było tak paskudne - ze zmyłam bez wahania, a tubeczki wyladowały w koszu. never more...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-05-19 o 12:56
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-19, 16:02   #4747
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, ja zawsze kupuję apteczne - Avene, LRP, Eris pharmaceris - sprawdzają się
Kupując w aptece mam przynajmniej gwarancję że były odpowiednio przechowywane.

Na twarz - koreańskie i raczej mineralne. (Mineralne lepiej i dłużej chronią) W tym roku znalazłam już swój faworyt. A może nawet dwa… jednak 30.
Mineralna 50-tka, która nie bieli i wyglada ok - takie chyba nie istnieją..

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Aha, testowałam najnowszy filtr Ole Henriksen (mineralny). Jest ciekawy, ma swoje plusy i minusy.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-19, 18:40   #4748
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dojrzała kobieta

Dziękuję kochane .
Cethapil ma do ciała balsam spf 50
Bo taki filtr muszę mieć
Balsam , krem , fluid
Bioderma,LPR też mam w schowku .
Byleby chronił i był przyjemny w używaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Gosia króliczek przeboski


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2023-05-19 o 18:39
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-21, 00:55   #4749
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Moja siostra nadal w szpitalu (juz ponad 2 tyg), wyniki sie poprawily, czeka ja trepanobiopsja, no i straszna chidzinka jest 50 kg do 174/175cm, no ale juz nie wymiotuje i zaczela w koncu jesc Szpital Kopernika bardzo ladnie sie zachowal i po podleczeniu jej, zapewnil transport do Gliwic, gdzie miala ten przeszczep (juz prawie 2 miesiace po przeszczepie).

Niestety, musi jeszcze troche pobyc w tych Gliwicach, co jej sie nie usmiecha, teskni za domem, za synkiem, zwlaszcza, ze jej synka urodziny byly 2 dni temu i widziala go tylko przez kamerke No, ale najwazniejsze, zeby malec mial zdrowa Mame!! a urodziny bedzie mial 2 w tym roku, a najlepszym prezentem chyba bedzie zyjaca Mama

Kosmetycznie to konczy mi sie tusz do rzes, ostatnio kupowalam (CF):
https://thrivecausemetics.com/produc...31881462906970

Polubilam, kupowalam kilka razy, baaardzo polecam, ale chcialam zmiany i mialam juz kupic Diora ten sam, ktory kupilam ostatnio siostrze, ale dostrzeglam promke na Lancome A wiecie jaka ja jestem lasa na promki

Wiec zamowilam(doszlo), promocja z $63 na $39 w dodatku serum w pakiecie grzech nie barac

https://www.macys.com/shop/product/l...tegoryID=28688

Przy okazji z rozmachu zamowilam i te spodnie

https://www.macys.com/shop/product/l...ategoryID=3485

Co za szczescie, ze zerknelam! Bo one mi sie podobaly i na stronce RL tez byly przecenione, ale nie az tyle, w dodatku nie bylo mojego rozmiaru, tylko same wielkie. A tu prosze, Macys nigdy nie zawiodzi


Ahhhh, LaMary Zamowilam dziekuje za polecenie

https://imageskincare.com/collection...ize-technology

Nadrobilam

Aussie przykro mi bardzo z powodu Charliego Bidulek! Ale dobrze, ze jest poprawa! i mam nadzieje, ze bedzie juz lepiej!! Daj namiary na ten link do pomocy

Sova super, ze z endo ok udanych wakacji!!

Miszka udanych wakacji!! co do filtrow nie podpowiem, bo ja kupuje tylko to, co jest akurat w promocji

Kama super, ze wypad do resto udany!! No i udanych wakacji

Ja zaczelam wyszukiwac bilety do Polski i az wlos mi sie zjezyl, zawsze w okresie letnim placilam wiecej, to fakt tak ok $1200/1300, potem przez pandemie ponad $1400 (chyba 1460??), a teraz prawie $1700 (I to sa ceny bez tego duzego bagazu check in) Chodzi mi o loty bez przesiadki.
Nie wiem tez dokladnie kiedy polece, musze wpierw przedstawic moj plan w pracy i jak zaakceptuja, to dopiero moge kupic bilety. A ceny sie zmieniaja, mam nadzieje, ze szybko rozpatrza.
no niestety nie mam juz takiej laby, jak wtedy, gdy pracowalam przez agencje pielegniarska... Wyjazd z mezem to chcemy jakos na jesieni (poznej), i mam nadzieje, ze tym razem wypali, bo w zeszlym roku zaplanowalismy Francje i Niemcy ze starsza corka i jej mezem, ale jak sie dowiedzialam o chorobie siostry, to od razu polecialam do Polski na 3 miechy i z mezem nigdzie nie bylam w zeszlym roku
Takze niby nic nie planuje, ale lepiej kupic bilety wczesniej No i mam nadzieje, ze dostane te urlopy z pracy, nawet bezplatne (bo dopiero 3 miechy pracuje, wiec malo wyrobilam). ahh, w dodatku ja bede miala duty w szpitalu podczas huraganow pewnie dlatego, ze jestem nowa, wszyscy nowi, maja duty w czasie huraganow, jak zauwazylam

Gosiu kroliczek slodki

Zrobilam sobie aperol i zaraz wskakuje do wody babelkowej

Milego weekendu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-05-25 o 02:27
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-21, 12:06   #4750
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reing zdrowia dla siostry 🫶
Oby już było tylko lepiej .

Filtry na ciało są dla mnie ważne , bo ja się zaraz spalę na czerwono i jest drama .

Zastanawiam się czy mój Power-proof Sunscreen 100 Cell Fusion C , otwarty 3 lata temu , jest zdatny do użycia ?
Idealny na twarz , ale jednak wiekowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-21, 14:46   #4751
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

z otwartym 3 letnim bym nie ryzykowała A jeszcze jesli był na zewnatrz, na słoncu - to juz w ogole, wywalam po sezonie. Fakt, ze filtrow na plazy nie otwieram wiecej, niz trzeba, na 2 tygodniowy urlop bierzemy 8 sztuk( 5 meza, 3 moje) i akurat sie w tym miescimy. On oczywiscie jeszcze do twarzy i ja tez, holika to 100 ml, czyli 2 urlopy obskakuje, bo szkoda wywalac.
Reign, oby z siostra było juz tylko lepiej, musi odbudowac siły...A dla Ciebie miłego relaksu, przyda Ci sie po tym ciezkim okresie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-21, 15:18   #4752
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej dziewczyny
U mnie piękna pogoda, 25stopni! Zaraz jedziemy na plażę.

Pochwałę się moim ostatnim zakupem - bardzo udany
Świetnie się czuję w tym lnianym komplecie
Jeszcze mam blezer, całość wygląda fajnie - elegancko ale na luzie
100% len, nawet podszewka jest fantastyczna, cieniutka i ładna, w drobne prążki.

Jedyny problem - okazało się że nie wygląda tak dobrze z nową lnianą torebką. Jest idealnie w tym samym kolorze ale ma czarne, skórzane wykończenia i pasek więc jest trochę zbyt ciężko/kontrastowo - ze względu na brązowe guziki przy kamizelce, spodniach i blezerze. Więc bu
Dopasowałem brązową torebkę.. ale kiedy w końcu zacznę używać tej lnianej..



---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Miszka - polecam Suntique, jest absolutnie fantastyczny. Gdybym nie wiedziała, że jest to 100%mineralny filtr - nie uwierzyłabym
Lekki, nawilżająco-mokry, nie zostawia białej maski.

Pomiędzy 50tką a 35tką jest znikoma różnica, u mnie lepiej się sprawdza bo po jakimś czasie i tak każdy filtr trzeba ponownie aplikować.

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-21, 22:27   #4753
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hey dzieki dziewczyny, no mam nadzieje, ze juz bedzie z siostra lepiej <3

Ja dalej w biletach, bo siostra by chciala, zebym pojechala z nimi nad morze, no oczywiscie wiadomo, jesli bedzie sie dobrze czula.

Miszka sprawdzilam co kupilam do opalania, LRP i to chyba Wyscie polecaly, no i zapomnialam napisac, zamowilam ten brightening brick Bobbi Brown, ktory ostatnio polecalas

Kama 8 sztuk??

Caffe piekny ten komplet

milej niedzieli, ja spadam sie ukuchenniac

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-05-25 o 02:25
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-22, 08:02   #4754
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobrze słyszeć Reign, że zdrowie siostry zmierza w dobrym kierunku
I fajne zakupy. Zastanawiam się, co sobie ostatnio kupiłam Nic...nie mam potrzeb...wróć, potrzeby zawsze się znajdą, ale nie mam napinki no może musiałabym w końcu kupić (a jednak) ten krem Holika aloe spv, o którym wspominacie, że taki dobry. Ja obecnie stosuję krem z filtrem Dermalogica, a na krem delikatnie daję perfect cover BB Missha. Filtry marki Cell Fusion bardzo lubię Używam od lat, i nie mam przebarwień.
https://www.topestetic.pl/dermalogic...-filtrem-50-ml

Jutro moja malutka córeczka podchodzi do poważnego egzaminu jakim jest egzamin ósmoklasisty. Witaj w klubie Sova
Następnie wybór szkoły średniej... o matko... ile matka (czyli ja) się nagada... bo dziecię nie może się zdecydować. Prawdopodobnie będzie to profil biol-chem z rozszerzonym angielskim, jest po olimpiadzie z biologii i angielskiego, więc powinno być git. ALE... ona w siebie nie wierzy. Nie mam pojęcia skąd u niej niska samoocena, bo nie jest społecznie biernym dzieckiem. Tak że mamy jeszcze to i owo do przepracowania...

A tak w ogóle to mam ostatnio zabiegane życie. Powinnam przystopować bo mi czas za szybko leci, a nie ma zmiłuj...czas się nie rozciągnie. Na szczęście ten weekend miałam tylko dla siebie (Tz z synem wyjechali nad morze). Spędziłam go na maksa leniwie, że dziś z rana zerknęłam w lustro, czy nie dorobiłam się odleżyn czy innych czyraków na pewnej części ciała...
No i w końcu znaleźliśmy a właściwie polecono nam, więc zakładamy że solidnych i rzetelnych fachowców, którzy wzięli się juz za zewnętrzną elewację naszego starego domu, który wynajmujemy (po pandemii mamy niestety trochę pustych przestrzeni ale jesteśmy dobrej myśli) Projekty leżą, materiały leżą a porządnych wykonawców szukaliśmy ze świecą Jeżeli wszystko przebiegnie sprawnie będą mogli zająć się też elewacją naszego najnowszego budynku.

W tym tygodniu miałam kondycjonować buzię u estetycznej ale zaplanowany mamy wyjazd w góry po egzaminach córki. A znając życie ten zabieg mocno by mi obniżył estetyczność Przełożyłam.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Przypomniało mi się... chyba nie pisałam, ze w drodze powrotnej z Wenecji mąż kupił mi perfumy Diptyque. Jeszcze zapach mi się nie znudził i przypuszczam, że będzie z tego miłość Gucci Bloom jest cudne ale... no właśnie... pachnie na mnie krótko a podana tuberoza w nucie bazowej zamienia się w wyschnięty bukiet, co mi trochę przeszkadza. Natomiast Diptyque od pierwszych sekund pachnie jak wiosenny poranek i zapach ten nie przemija. Co więcej, chyba podoba się innym, bo zgarniam sporo komplementów.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-22, 15:57   #4755
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

czyli faktycznie zabiegane zycie LaMary
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-25, 13:17   #4756
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zimno.
Z nowości kosmetycznych ,moje odkrycie i miłość to 111 skin.
Kupiłam miniatury po 15 ml ,dwie sztuki.
Krem jest świetny.
Testuję też :
https://makeup.pl/product/814933/
Bardziej to chusteczki ,niz płatki.
W kolejce czeka też Kloris olejek do twarzy Cbd

Co do wyjazdu :
Na razie kupiłam wode termalną do ciała z spf 25 jantar sun.
I piankę na ewentualne poparzenia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-25, 18:36   #4757
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ja aktualnie uzywam i chwale dobrze znane serum Time less z witamina C. I bardzo fajne filtry, polecane kiedys przez caffee chyba - z Klairs
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-27, 20:40   #4758
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Klairs ma kilka bardzo fajnych kosmetyków które wciąż kupuję. Niebieskie peptydowe kropelki, z serii niebieskiej Midnight Blue również krem i maska w płachcie, maska-krem z wit E, No i filtry oczywiście.



caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 18:53   #4759
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Caffe, nie kuś, jestem kosmetykowo full z górką A juz roznych kremików do demakijazu to mam tone, bo chetnie dodaja je do wszytskich zestawow...
Poki co - jestem tez z siebie zadowolona, zrzuciłam to i owo ze zbednych kilogramow, waga uprzejmie mi mówi, ze mam 38 lat , mozna jechac na urlop...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 22:03   #4760
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama - super! Ja też trochę - ale ostatnio szaleję z lodami, więc lepiej nie sprawdzać rezultatów

Olejku do mycia Klairs nie polecam, nie podoba mi się, za tłusty i za gęsty.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-29, 14:13   #4761
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

dzis jem naprawde smaczne truskawki, co ptrawda drozsze niz w szczecinie, a u nas jest w ogole drogo
Ostatnio zrobiłam kurczaka po...hm..chinsko tajsku Tzn zrobiłam kurczaka wg przepisu po chinsku - warzywa,przyprawa, soso sojowy, a na koniec dodałąm mleczko kokosowe, wiec tajski akcent Bardzo dobry wyszedł
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-30, 05:46   #4762
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jesteśmy od soboty w samym sercu Sudetów. Dzika natura a zwłaszcza cicha przyroda to taki kontrast dla mojego „metropolis” 😉 Wysokość gór mi odpowiada 😀 no i trafiliśmy w okno pogodowe, umajone góry przywitały nas słońcem, i patrząc na prognozy, jest duże prawdopodobieństwo że będą nas żegnać.

Pozdrawiam

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 17:50
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-30, 19:54   #4763
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

tutaj ciepło:0 To znaczy ciepło po południu, a zimno rano
Opowiem Wam pewna historie, ku przestrdze moze...Mam konto netflixa, od lat. na wstepie miałam z automatu swoj profil i profil dzieci, z ktorego oczywiscie nei korzystałam. ostatnio spodobało mi sie logowanie na netflixa na tv i wygodne ogladanie z fotela, nie przed kompem. I tak pare dni temu patrze, a zamiast 2 profili mam 4, doszła Galina i Raisa W pierwszej chwili pomyslałam, ze netflix cos dodał z racji tego stanowiska przez TV, ale zaczeło mnie to gryzc. po 2 dniach wywaliłam obie panie, ale nadal podejrzliwie obserwowałam platforme, choc nic nie wskazywało na to, by ktos zhakował mi kompa i hasło No i wczoraj chce ogladac serial...a tu zonk...nie moge na 2 urzadzeniach, bo dzieci ogladaja kreskówki...wtf, DZIECI?! dzieci wykopałam od razu i poleciałam sprawdzac konto. I co widze? mam 2 zarejestrowane telewizory - obecnego panasonica i samsunga, tego samego, ktory mi sie popsuł po miesiacu, ktory trafił do serwisu i za ktory otrzymałam zwrot kasy, bo zepsuty na amen...Cóz...najwyrazniej jednak dostał drugie życie , w dodatku z darmowym dostepem do netflixa na moim koncie dla jakis Rosjan czy Ukrainców, co sugeruja damskie imiona Przedzwoniłam do platformy, wylogowałam sie wszedzie i zalogowałam ponownie juz ze zmienionym hasłem, ale niesmak pozostał...To tak na przyszłosc - trzeba sie wylogowywac, jesli wypuszczamy z rak takie rzeczy. oczywiscie ja szansy nie miałam, bo po zepsuciu sie jzu po prostu nie uruchomił...szkoda tylko, ze jesli nawet serwis czy firma pusciła dalej ten egzemplarz - to nie zadbali o przywrocenie ustawien fabrycznych i wymazanie wszystkiego
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-31, 20:40   #4764
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Powiem Wam, ze jak popatrzyłam teraz na pogode na Korfu...to mnie z lekka zamurowało, bo porownanie do ubiegłego roku - to jak inna bajka Wyglada na to, ze duzy wpływ ma bliskosc Włoch, bo na Korfu teraz...pada. czesto. A temperatura tez mało grecka - 22-23 przez cały czerwiec? W ubiegłym było 30...Ja nie mowie, ze musze miec upały, jak 42 na Krecie, ale najwyrazniej powinnam popatrzec na wyciagnieta garderobe pod kątem czegos cieplejszego...? Moze wiatrowka zamiast letniej kiecki?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-01, 07:18   #4765
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama 38 lat powiadasz... fajny wiek, tak trzymać!
W głowie masz juz chyba pakowanie? w końcu zasłużone wakacje. A z pogodą niefajnie. Podobnie miałam z Włochami. W marcu liczyłam się z chłodniejszą aurą a trafiłam idealnie w okno pogodowe Słońca było aż nadto. Natomiast w maju Wenecja skąpana była w... deszczu. Bezustannie kropiło.
Ale historia z Netflixem. Pierwsze słyszę! Szczęśliwie (dla Ciebie hehe) pozbyłaś się personae non gratae - musiałam skorzystać z mądrości internetu, bo miałam watpliwości co do l.mn. Moja sprawność intelektualna z hukiem mi spada

Sova jak twoje samopoczucie po egzaminach ósmoklasistki? Bo przy dwójce dzieci to chyba dla ciebie to taki emocjonalny rollercoaster Szkoła średnia wybrana? Maturzystka wybiera się na studia?

Aussie miałam zapytać, a jak twój syn na studiach, bo w ogóle nic nie piszesz... I jak zdrowie Pana Kota?

Reign bilety do Polski kupione, urlop załatwiony?

Miszka twoje miasto jest piękne w porównaniu z moim, Wrocław dominuje pod każdym względem. Moje miasto jest po prostu prowincjonalne... kocham ale kolokwialnie mówiąc to dziura.

Wróciliśmy wczoraj a dziś jakaś taka z rana nieogarnięta jestem. A gdzie mnie ostatnio nie było... zoo, skansen, zamek (3. pod względem wielkości w Pl) no i góry, góry, góry...
Wrócę jeszcze pamięcią do Wrocławia... otóż zwiedzając miasto, namierzyłam na jednej lasce najnowszy model torebki Chylak https://chylak.com/pl/pl/bags/should...lack-crocodile
Słuszna reakcja na widok torebki powinna brzmieć: chcę!! Ale nie chcę Jednak trzęsienia ziemi i innych fajerwerków nie było. Weszłam później jeszcze na stronę salonu by upewnić się, czy faktycznie torebka nie wywołuje u mnie silnych emocji Nie było przymusu kupowania, czyli terapia zakupowa u mnie zakończona Faworytem od lat jest dl mnie klasyk, który zresztą gości w mojej szafie, i tak niech już zostanie.
Macie torebki polskich projektantów? Może mnie coś zainspiruje hehe...

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
ja aktualnie uzywam i chwale dobrze znane serum Time less z witamina C. I bardzo fajne filtry, polecane kiedys przez caffee chyba - z Klairs
Używam i chwalę serum czy tez olejek raczej... z Wit C Basiclab https://basiclab.shop/antyoksydacyjn...SABEgIyifD_BwE
Jestem uczulona na Wit c i jej pochodne. Ta w w formie tetra... i w niedużym stężeniu mnie nie uczula. Zdenkowałam buteleczkę 15 ml, na wyjazd kupiłam 30 ml. Olejek niestety nie radzi sobie w dzień, bo jest za tłusty, ale używam na noc zamiast kremu.

LexTusk... czy przymiotnik "demokratyczny" ma jeszcze jakieś znaczenie
Folwark zwierzęcy... dlaczego ta tematyka wciąż aktualna

Zarzucę zdjęciami później...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-01 o 07:21
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-01, 09:25   #4766
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
Kama no niezle tym netflixem, dobrze ze dalo sie ogarnac...
LaMary czuje sie wykonczona... mloda ostatni tydzien w szkole, jutro jedziemy nad morze i wracamy 19.06 wiec juz prawie na samo zakonczenie.... takze siedzi i jeszcze ogarnia jakies poprawy... starsza sie wybiera na studia, na politechnike... znalazla sobie design i projektowanie i jakis drugi kier ale jeszcze nie wie jaki...
Ja jeszcze dzisiaj w pracy, tylko do 14 i lece do domu bo jestem w czarnym lesie z pakowaniem...

Z torebkami nie pomoge... nosze z reguly wielkie workowate, mieszczace pol zycia.... z mniejszych bardzo lubie polkiego Slonia Torbalskiego, mam kilka sztuk i je bardzo lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-01, 10:40   #4767
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova, na szczęście chyba nie dotarłyśmy do kresu własnych pokładów energii 😉 ciekawy kierunek wybrała córa, super! Życzę dużo słońca nad morzem. Fajnie masz, odpoczniesz 😍

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 17:51
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-01, 10:43   #4768
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zamek Książ

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 17:50
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-01, 19:34   #4769
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

o, chetnie bym pozwiedzałą uwielbiam zamki i pałace...
Z torebek uzywam raczej nizej budzetowe Wittchen - jesli chodzi o polskie. No i takie małe nic mogłabym uznac za ciekawostke, ale to tyle - nosze zdecydowanie wieksze, bardzie pojemne, na ramie nie do reki.
Na innej stronie zdecydowanie ciekawsza pogoda na Korfu - 27 stopni i tego sie bede trzymac Ulzyło mi...
Dzis zrobiłam pyszny bigos - przepis mamy na mieszanke kapusty słodkiej i kwasnej, do tego suszone grzyby, sliwki, czerwone wino...Jutro chce popełnic placek z rabarbarem

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-06-01 o 20:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-02, 18:07   #4770
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kupiłam dziś tak pyszne (czyt: słodkie) truskawki, że pojechałam dokupić cały koszyk. Były na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Wprawdzie cieszę się ich smakiem ale na samą myśl o zjedzeniu kolejnej odbija mi się truskawką 🤣 Niestety samokontrola już w okolicy obiadu poszła w kąt i szlocha. Może odrobina bigosu Kamy, z młodej kapusty dobrze by mi zrobiła, mhy… 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 17:51
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.