Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-25, 09:37   #3151
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nieźle
Tak sobie tylko pomyślałam, że przyjdzie Cava i tak zaszachuje nas wszystkich, bo się okaże, że do poniedziałku była już na ośmiu zajęciach

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Też zawsze o tym myślę, ile bym nie zrobiła to cava zagnie system

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Ja chyba wpadam w taki rytm, że środa, sobota i niedziela to moje dni treningów bardzo się cieszę że w sobotę udało mi się znaleźć trening o pasującej mi godzinie
Też wpadłam w taki rytm, tylko że - wtorek, czwartek, sobota i niedziela coś na dobitkę
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 10:01   #3152
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nieźle
Tak sobie tylko pomyślałam, że przyjdzie Cava i tak zaszachuje nas wszystkich, bo się okaże, że do poniedziałku była już na ośmiu zajęciach

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Nie byłam.


Byłam od poniedziałku tylko na 2: tabata i funkcjonalny.
Za to w niedziele wyrobiłam 4 godziny wiec blisko.
To było szaleństwo, bo poszłam rano jak zwykle na funkcjonalny 1 godzina i jogę 1,5 godziny, a potem miałam wieczorem na kamerkach trening z fizjoterapeutą i mnie ćwiczył tez prawie 1,5 godziny- no ale to wiadomo - było dużo gadane.


Miałam meldowac jak oceniam współprace z portalem fizjoterapeutycznym.
No to mam za sobą pierwszy miesiąc i jestem bardzo zadowolona, bo plan ćwiczeń jaki mi ułożył- działa na moje problemy.
A przeciez zrobiłam przez ten miesiąc raptem 8 treningów.
Teraz własnie w niedziele rozpoczeliśmy 2 miesiac współpracy , mam już nowy plan, dzis pierwszy raz robię zmodyfikowany trening.


Zastrzeżenie jest jedno- moim zdaniem, jest to forma współpracy z fizjoterapeutami, dla osób które mają pojecie , są ćwiczące, umieją cwiczyć i przede wszystkim: sa w stanie same się zmotywować do rzetelnej i systematycznej pracy.
Mi zrobienie poprzedniego treningu zajmowało 1,15 godziny- sam trening- bez rozgrzewki, bez jakiegoś rozciągania po.
Obecny się ciut rozrósł, oceniam ze będzie to do 1,5 godziny + jakaś rozgrzewka, juz w nosie z tym rozciąganiem po, no jednak trwa.


Normalnym trybem dostaje się przykaz ćwiczenia 3 razy w tygodniu, ale ja sie uparlam ze chcę chodzić na swoje fitnesy bo sie zanudze na śmierć, no to wywalczyłam 2 razy w tygodniu tylko.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 18:03   #3153
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cava wracaj do sprawności

Ja dzisiaj poszłam na jogę, ale żałuję. Wychodzę, a tu dosłownie leje deszcz. Prowadząca się spóźniła 10 min, a następne 15 opowiadała o tym, żeby odpędzić od siebie zło i złych ludzi to powinniśmy przykrywać głowę fioletowym materiałem.
Sama praktyka też mi się nie podobała. Już kiedyś sobie zapisałam w głowie żeby nie iść do niej. No nic, trochę żałuję, że yt nie odpaliłam.
Muszę kiedyś pójdź do dobrej szkoły jogi z dobrymi opiniami, bo sobie obrzydzę zaraz

Jutro zajęcia z trenerem. Chociaż po zajęciach mam wrażenie, że nic specjalnego nie robiłam, to ogólnie moja postawa się poprawiła.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 18:07   #3154
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cwicze. Pomimo rozwalonego kolana. Kręcę hula hop.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:02   #3155
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Miałam dzisiaj biegać 6km ale pobiegłam 7. Jak do tego doszło, nie wiem bardzo dobrze mi się dzisiaj biegło, choć czasowo bez zmian.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:05   #3156
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj biegać 6km ale pobiegłam 7. Jak do tego doszło, nie wiem bardzo dobrze mi się dzisiaj biegło, choć czasowo bez zmian.

Ładny dystans!
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:09   #3157
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ładny dystans!
Dziękuję moim małym marzeniem jest 10km ciągiem.
Od początku kwietnia zaczęłam od 3km, później bardzo szybko, chyba po dwóch treningach przeskoczyłam na 5 i wydawało mi się, że nie dam rady dwa razy tyle, bo już w okolicach 4 miałam dość. Od początku maja biegam po 6, a dzisiaj jak wybiło 6 to stwierdziłam, że właściwie mogę jeszcze
Po tych 7, mój cel wydaje się zdecydowanie bardziej osiągalny
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-25, 19:20   #3158
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję moim małym marzeniem jest 10km ciągiem.
Od początku kwietnia zaczęłam od 3km, później bardzo szybko, chyba po dwóch treningach przeskoczyłam na 5 i wydawało mi się, że nie dam rady dwa razy tyle, bo już w okolicach 4 miałam dość. Od początku maja biegam po 6, a dzisiaj jak wybiło 6 to stwierdziłam, że właściwie mogę jeszcze
Po tych 7, mój cel wydaje się zdecydowanie bardziej osiągalny

10 jest w zasięgu… nogi? trzymam kciuki za powodzenie, wszystko idzie w dobrym kierunku

Ja swój sezon biegowy już zakończyłam na teraz, ale wrócę na jesień i tez planuje przymierzyc się do 10. Wcześniej biegałam głównie okolice 5, czasem więcej, ale jak bieg trwa > 45 min to zaczynam się już nudzić, i to chyba w tym najtrudniejsze, aby wytrwać.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:24   #3159
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
10 jest w zasięgu… nogi? trzymam kciuki za powodzenie, wszystko idzie w dobrym kierunku

Ja swój sezon biegowy już zakończyłam na teraz, ale wrócę na jesień i tez planuje przymierzyc się do 10. Wcześniej biegałam głównie okolice 5, czasem więcej, ale jak bieg trwa > 45 min to zaczynam się już nudzić, i to chyba w tym najtrudniejsze, aby wytrwać.
Mi pomaga muzyka, którą znam. Jak sobie zaczynam śpiewać w głowie, to baaardzo szybko mija czas albo obmyślam różne sprawy. Jak nie mam o czym myśleć i skupiam się tylko na tym ile jeszcze, to też mi się szybko nudzi.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-05-25 o 19:27
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:26   #3160
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mi pomaga muzyka, którą znam. Jak sobie zaczynam śpiewać w głowie, to baaardzo szybko mija czas albo obmyślam różne sprawy. Jak nie mam o czym myśleć i skupiam się tylko na tym ile jeszcze, to też mi się szybko nudzi.

O, sprytne. Lepiej brzmi „muszę przebiec tylko 8 piosenek” niż „muszę przebiec 5 km”
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:28   #3161
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
O, sprytne. Lepiej brzmi „muszę przebiec tylko 8 piosenek” niż „muszę przebiec 5 km”
O to, to! Ja właśnie tak to mniej więcej liczę

___

Pochwalę się jeszcze, że zostałam wybrana jako jedna z 20 osób z mojej firmy do reprezentowania w Poland Business Run. To będzie sztafeta 20km, pięć drużyn po 4km
To bieg charytatywny, za każdy kilometr pieniądze są przeznaczane na zakup wózków, chodzików itp dla osób niepełnosprawnych.
Zgłosiło się kilkaset osób z mojej firmy, więc szczerze zdziwiona byłam, kiedy dostałam maila, że biegnę

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-05-25 o 19:32
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-25, 20:23   #3162
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
O to, to! Ja właśnie tak to mniej więcej liczę

___

Pochwalę się jeszcze, że zostałam wybrana jako jedna z 20 osób z mojej firmy do reprezentowania w Poland Business Run. To będzie sztafeta 20km, pięć drużyn po 4km
To bieg charytatywny, za każdy kilometr pieniądze są przeznaczane na zakup wózków, chodzików itp dla osób niepełnosprawnych.
Zgłosiło się kilkaset osób z mojej firmy, więc szczerze zdziwiona byłam, kiedy dostałam maila, że biegnę
Serdecznie gratuluje
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 20:52   #3163
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Imp mega gratulacje



Byłam na jodze i kółku. Jesuuuu jak mi dobrze, to chyba te posportowe endorfiny
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 07:37   #3164
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
O to, to! Ja właśnie tak to mniej więcej liczę

___

Pochwalę się jeszcze, że zostałam wybrana jako jedna z 20 osób z mojej firmy do reprezentowania w Poland Business Run. To będzie sztafeta 20km, pięć drużyn po 4km
To bieg charytatywny, za każdy kilometr pieniądze są przeznaczane na zakup wózków, chodzików itp dla osób niepełnosprawnych.
Zgłosiło się kilkaset osób z mojej firmy, więc szczerze zdziwiona byłam, kiedy dostałam maila, że biegnę
O, ale extra!
Gratuluję, ale będziesz miała satysfakcję!

Tylko ostrzegam, ze po przebiegnięciu pierwszej 10 tki, ludziom się przepalają jakieś styki w mózgu i dzieją się z nimi bardzo dziwne rzeczy. Zaczyna się myślenie o półmaratonach, maratonach…
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:16   #3165
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89590427]Serdecznie gratuluje [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Imp mega gratulacje



Byłam na jodze i kółku. Jesuuuu jak mi dobrze, to chyba te posportowe endorfiny
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O, ale extra!
Gratuluję, ale będziesz miała satysfakcję!

Tylko ostrzegam, ze po przebiegnięciu pierwszej 10 tki, ludziom się przepalają jakieś styki w mózgu i dzieją się z nimi bardzo dziwne rzeczy. Zaczyna się myślenie o półmaratonach, maratonach…
Dziękuję za gratulacje
Cieszę się bardzo, bo to mniej niż mój "normalny" dystans, a jak mogę pomóc, to cieszy dwa razy bardziej

Oj cava, ja to coś czuję, że takie rzeczy mi nie grożą

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-05-26 o 08:27
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:25   #3166
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89590352]Cava wracaj do sprawności

Ja dzisiaj poszłam na jogę, ale żałuję. Wychodzę, a tu dosłownie leje deszcz. Prowadząca się spóźniła 10 min, a następne 15 opowiadała o tym, żeby odpędzić od siebie zło i złych ludzi to powinniśmy przykrywać głowę fioletowym materiałem.
Sama praktyka też mi się nie podobała. Już kiedyś sobie zapisałam w głowie żeby nie iść do niej. No nic, trochę żałuję, że yt nie odpaliłam.
Muszę kiedyś pójdź do dobrej szkoły jogi z dobrymi opiniami, bo sobie obrzydzę zaraz

Jutro zajęcia z trenerem. Chociaż po zajęciach mam wrażenie, że nic specjalnego nie robiłam, to ogólnie moja postawa się poprawiła.[/QUOTE]Uważam ze nie ma co się kietować opiniami innych tylko samemu sprawdzić. Moja przyjaciólka jest wtecz zachłyśnieta zajeciami z laską, ktora jest ekstremalną weganką, wierzy w cuda wianki, okadzanie szałwią itp. No mi się absolutnie nie podobało na zajęciach. Już sana szamańsko-tybetańska muzyka wprowadzała mnie w stan "wqurfa" 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
O to, to! Ja właśnie tak to mniej więcej liczę

___

Pochwalę się jeszcze, że zostałam wybrana jako jedna z 20 osób z mojej firmy do reprezentowania w Poland Business Run. To będzie sztafeta 20km, pięć drużyn po 4km
To bieg charytatywny, za każdy kilometr pieniądze są przeznaczane na zakup wózków, chodzików itp dla osób niepełnosprawnych.
Zgłosiło się kilkaset osób z mojej firmy, więc szczerze zdziwiona byłam, kiedy dostałam maila, że biegnę
Wielkie brawa za tą akcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:26   #3167
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje
Cieszę się bardzo, bo to mniej niż mój "normalny" dystans, a jak mogę pomóc, to cieszy dwa razy bardziej

Oj cava, ja to coś czuję, że takie rzeczy mi nie grożą
ja tam słyszałam na evencie zachęcającym do biegu na 10 km że taki dystans każdy może zrobić bez przygotowania. No może zrobi, ale na metę może dojśc długo po zamknięciu biegu
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:57   #3168
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wielkie brawa za tą akcje.
:cmok

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja tam słyszałam na evencie zachęcającym do biegu na 10 km że taki dystans każdy może zrobić bez przygotowania. No może zrobi, ale na metę może dojśc długo po zamknięciu biegu
O to, to! Ja się już przy tej piątce boję czy tak nie będzie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 11:41   #3169
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Wstyd sie przyznac ale swoja biegowa kariere skonczylam na 1000 m w gimnazjum chyba. Zawsze dobiegalam a raczej dowlekalam sie ostatnia z masakryczna kolka. Nienawidzilam tego.

Za to mega dobra bylam w krotkich dystansach.

O jesuuuu joga z weganka z tych co calemu swiatu musza powiedziec ze za vege, jakies wynurzenia o sensie istnienia, zyciu w harmonii z natura czy czym tam, wewnetrzych glosach + inne szmery bajery to tez nie dla mnie. Joga mi sluzy do rozciagniecia i popracowania nad postawa. Li i jedynie. Filozofia mnie nie kreci.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-26, 11:51   #3170
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

no zapisałam się na pole dance pierwsze zajęcia we wtorek
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 12:53   #3171
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Wstyd sie przyznac ale swoja biegowa kariere skonczylam na 1000 m w gimnazjum chyba. Zawsze dobiegalam a raczej dowlekalam sie ostatnia z masakryczna kolka. Nienawidzilam tego.

Za to mega dobra bylam w krotkich dystansach.

O jesuuuu joga z weganka z tych co calemu swiatu musza powiedziec ze za vege, jakies wynurzenia o sensie istnienia, zyciu w harmonii z natura czy czym tam, wewnetrzych glosach + inne szmery bajery to tez nie dla mnie. Joga mi sluzy do rozciagniecia i popracowania nad postawa. Li i jedynie. Filozofia mnie nie kreci.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Hahaha, u mnie z bieganiem to samo. Ale też nikt nigdy nie próbował nas przygotować do dłuższych dystansów. Pamiętam pierwszy wf po wakacjach i nagle bieg na 1000m na czas, bo trzeba korzystać póki ładna pogoda... Teoretycznie nie jest to niesamowity dystans, ale jednak dla takiej buły jak ja to był dramat.
Z jogą to samo, zupełnie mnie filozoficzna otoczka nie interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 13:26   #3172
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Gdy trenowałam lekkoatletykę jako nastolatka biegałam krótkie dystanse i skakałam w dal. Sprint to jest życie
Nie przebiegłabym 1000 m ciągiem, ale 10 startów na 100 m? Potrzymaj mi bidonik zatem biję pokłony wszystkim na dłuższych dystansach, ja wysiadam.

Nie umiem w jogę, jak wiszę głową w dół dostaję napadów śmiechu, dwa razy wyproszono mnie z zajęć.
Natomiast aktualnie pędzę z treningiem siłowym techniką push&pull, sylwetka robi się świetna a kolejny, większy ciężar cieszy niezmiernie. Dzisiaj robię dół więc skończę tydzień z 4 treningami na koncie.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 21:28   #3173
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość

Nie umiem w jogę, jak wiszę głową w dół dostaję napadów śmiechu, dwa razy wyproszono mnie z zajęć.
Natomiast aktualnie pędzę z treningiem siłowym techniką push&pull, sylwetka robi się świetna a kolejny, większy ciężar cieszy niezmiernie. Dzisiaj robię dół więc skończę tydzień z 4 treningami na koncie.
naprawdę przez śmiech?
Gratki za trening, brzmi fajnie cokolwiek to jest.

Dokładam do grona straumatyzowanych przez bieganie na wuefie. Dla mnie i krótkie i długie dystanse to był dramat.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 07:37   #3174
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no zapisałam się na pole dance pierwsze zajęcia we wtorek
Ojojoj, to czekamy na relacje, oby Ci się spodobało. U nas zawsze proponują minimum 3 godziny, żeby faktycznie poczuć (lub nie) bluesa.

Ja nb wczoraj wróciłam na rurkę po feriach i urazach, muszę się hmm wziąć za siebie - ale głową najszczęśliwsza.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość

Dokładam do grona straumatyzowanych przez bieganie na wuefie. Dla mnie i krótkie i długie dystanse to był dramat.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja podobnie jeśli idzie o krótkie dystanse. Teraz lubię biegać, w terenie, na własnych warunkach i w moim tempie i długo, ale ciagle jeszcze pamietam klimaty wuefowe, oceny i głupie komentarze mojej nauczycielki ze biegam za wolno, bo się nie rozpędzam od pierwszego wyciągnięcia nogi. No nie rozpędzam się. Przeprosić miałam czy co?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 11:02   #3175
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Melduję FBW, było zastępstwo i tak dała w kość, że łoooo! grubo było dodatkowo podjechałam sobie na tę siłownię rowerem, bo zawsze samochodem później jeszcze na zakupy.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 11:25   #3176
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mimo ze z barkiem jest lepiej, to wole jeszcze go oszczędzać i poczekac z powrotem do rutyny kilka dni, ale nogi mam wciąż sprawne, wiec dziś zrobiłam wolne wybieganie i od razu nastrój lepszy
Jak ten czas sie wlecze, kiedy nie można robić tego co sprawia nam największa przyjemność
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:13   #3177
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja dzis po body pump.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:16   #3178
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dwa dni hikingu pod rząd, dzisiaj wycieczka pt. czasem słońce, czasem deszcz.
I koncze moje wyzwanie brzuchowe, 2 cm mniej w talii, ale poniżej to ni huku, chyba muszę jeszcze raz je przejechać
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 15:55   #3179
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Magbet to za każdym razem jak je robisz jest na minus czy po jakiś czasie wraca do tylu co było?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 16:38   #3180
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89592031]Magbet to za każdym razem jak je robisz jest na minus czy po jakiś czasie wraca do tylu co było?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Nie, ja po prostu stopniuje cele wiadomo, ze organizm ma swoje ograniczenia i nie zejdę więcej niż mogę i niż jest zdrowo - dlatego lubię wracać do tych ćwiczeń/wyzwań - jest ich kilka nb.
W pierwszym rozdaniu spadło mi więcej, ale pewnie dlatego, ze była to nowość i organizm mi oszalał od nowości. Teraz mniej tez przez ciut dłuższe przerwy bo i plecy i kolano odmówiły na chwile posluszenstwa.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.