Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-26, 08:00   #1231
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine 🤪 - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:05   #1232
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3252.jpg (51,8 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3253.jpg (67,5 KB, 256 załadowań)
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:13   #1233
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Fotki
Ta druga sukienka babcina?


Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Dla mnie te sukienki nie są babcine - tej pierwszej bym nie ubrała, ale druga tak (szkoda ze poliester)

Co do spodni i adidasów - widzę głównie młodzież albo na isnta. Sama tak nie chodzę, tzn mam parę szerokich spodni i noszę raczej szpilki do nich jeśli są długie, jakieś fajne baleriny jak pasują, czaaaasem trampki (też jak pasują).

Aktualna moda średnio mi się podoba - za dużo oversajzu w niej, za mało kobiecości, delikatności (dla mnie oczywiście bo ja tak raczej lubie chodzić).

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:18   #1234
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dla mnie tak 🫠

W ogóle ta długość do połowy łydki średnio wyglada. Nie wiem, mam wrażenie, że mało komu pasują takie wzorki i nie wygląda w nich jak przebrany.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:27   #1235
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mi się podoba. W ogóle mam sentyment do mody lat 90., a tu widać takie echa.
Spodnie z szerokimi nogawkami do adidasów sama nosiłam kiedyś tam, wszyscy w sumie nosili.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:28   #1236
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Dla mnie tak 🫠

W ogóle ta długość do połowy łydki średnio wyglada. Nie wiem, mam wrażenie, że mało komu pasują takie wzorki i nie wygląda w nich jak przebrany.
Dla mnie obie sukienki bardzo fajne Jak ktoś je uważa za babcine to trudno, normalna sprawa, że każdy ma swój gust. Pierwszej bym nie kupiła, bo nie pasuje do mojej sylwetki.
Ale jakie wzorki? Z tego co widzę, to po prostu wzory w drobne kwiatki, mam wrażenie że od lat są takie, czy to na koszulach, czy na sukienkach właśnie.
Najczęściej właśnie kupuje sukienki o długości do połowy łydki - na modelce to jest midi, ja ze swoim wzrostem 1,50 w kapeluszu mam dzięki temu sukienki maxi, których nie muszę skracać
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 08:45   #1237
4ec13cb18ab3f27b597089ea0d0eff6e72b7e954_64f11b724e7cd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 422
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja kocham długość midi i obie sukienki są całkiem spoko.
Brandie, to jakie nie są według Ciebie babcine?

Sportowe buty noszę do wszystkiego jeśli mam taką ochotę, a już do szerokich spodni pasują wręcz idealnie.
4ec13cb18ab3f27b597089ea0d0eff6e72b7e954_64f11b724e7cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-26, 09:08   #1238
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=4ec13cb18ab3f27b597089e a0d0eff6e72b7e954_64f11b7 24e7cd;89590634]Ja kocham długość midi i obie sukienki są całkiem spoko.
Brandie, to jakie nie są według Ciebie babcine?

Sportowe buty noszę do wszystkiego jeśli mam taką ochotę, a już do szerokich spodni pasują wręcz idealnie.[/QUOTE]Też lubię midi, mimo mojego 158 cm czuje się w nich bardzo dobrze i jeśli sama się sobie w tym podobam to lotto czy ktoś pomyśli że moje lydki źle wyglądają.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:35   #1239
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dla mnie sukienka w kwiatki zawsze spoko lubie takie i dobrze sie w nich czuje. Dlugosci rozne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:42   #1240
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=4ec13cb18ab3f27b597089e a0d0eff6e72b7e954_64f11b7 24e7cd;89590634]Ja kocham długość midi i obie sukienki są całkiem spoko.
Brandie, to jakie nie są według Ciebie babcine?

Sportowe buty noszę do wszystkiego jeśli mam taką ochotę, a już do szerokich spodni pasują wręcz idealnie.[/QUOTE]

Midi do życie. Tysiąc razy jest mi wygodniej i chłodniej e spódnicach midi niż krótkich spodenkach.

A te ciuchu są ok. Gdzie babcine? Plus obecnie jest chyba moda na wszystko. Rurki, szerokie spodnie, eleganckie buty, sportowe... Mix.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:43   #1241
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów




Zależy od sylwetki.
ja wyglądam fatalnie, jedna moja córka - ma zupełnie inne proporcje ciała niż ja- świetnie.


i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine 🤪 - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.

Ja bym w tych sukienkach wyglądała okropnie, zwłaszcza ze względu na długość i unikanie butów na wysokich obcasach. Te wzorki i krój tez nie dla mnie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-26, 10:02   #1242
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine 🤪 - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.
Ja mam problem z długością takich spodni. Mam wrażenie, że sporo ludzi nosi je przykrótkie. A z drugiej strony za długie będą się ciorać po ziemi... Kiedyś miałam jedne takie letnie szerokie spodnie, o które się potykałam.

Z sukienek druga mi się podoba, w pierwszej wyglądałabym, jakbym szła sprzątać albo jak w koszuli nocnej, ale to przez połączenie kroju, koloru i wzoru, takie jest raczej nie dla mnie. Za samą długością midi też nie przepadam.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 10:27   #1243
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja bardzo lubię sukienki midi, dobrze sie w takich czuję. A szerokie spodnie noszę z trampkami (niskimi albo ma platformie). Ale mam czasem dylemat z doborem butów do niektórych spodni zwłaszcza jesli sa nieco krótsze.

To co dla mnie wyglada juz niemodnie to krotkie obcisłe sukienki.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 10:37   #1244
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine 🤪 - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.
Mam podobne zdanie. Nie podobają mi się sukienki ze zdjęć. Tak samo szerokie spodnie do sportowych butów, a najgorzej jak między skarperami a nogawkami skóra prześwituje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 11:01   #1245
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 530
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:58
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 12:08   #1246
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Z mody to na YT ostatnio widać tzw. stealth wealth czy quiet luxury
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 12:48   #1247
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine �� - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.
Do takich sukienek trzeba mieć odpowiedni typ urody. Ja wyglądam w nich fatalnie, wszystko jest w nich złe, krój, długość, materiał, wzór,
więc unikam. Na innych może mi się podobać, chociaż fakt, że mają pewien retro vibe.

Szerokie spodnie szerokim spodniom nierówne. Efekt zależy od długości, kroju i tego, jak się układa materiał. Sama noszę, ale raczej w wersji kuloty niż pełna długość, nie znoszę ciągnięcia się po ziemi, brudzenia i przecierania szwu albo co najgorsze nasiąkania wodą od podłoża.
Niektóre szerokie, materiałowe spodnie z kantem mają dziadkowy vibe, zwłaszcza jak są w gamie beż-brąz, ale to też kwestia reszty stroju, bo przecież moda na tym polega, że stare elementy osadza się w nowym kontekście.

Z szerokich spodni bardzo nie podobają mi się te typu cargo i szerokie dresy bez ściągacza - strasznie niechlujnie to dla mnie wygląda. Oraz taki look jak na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230525_130001_Brave.jpg (58,2 KB, 190 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 13:16   #1248
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Nie lubie dlugosci midi. Glownie dlatego, ze w dziecinstwie mnie matka zmuszala.

Mi sie te sukienki nie podobaja.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 13:45   #1249
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

dla mnie na tych zdjęciach te klapki są okropne
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-26, 14:13   #1250
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 205
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Fotki
Ta druga jest bardzo sexy i kobieca. Jeśli kobieta jest w miarę wysoka i szczupła, to będzie wyglądać rewelacyjnie.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 14:17   #1251
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo jestem ciekawa co sądzicie o spodniach z szerokimi nogawkami do adidasów i takich sukienkach, bo widzę sporo ludzi w takich stylówkach.

Ja się w ogóle nie mogę przekonać, szerokie spodnie nie są raczej korzystane dla mojej sylwetki plus po prostu mi się nie podobają, a sukienki są dla mnie babcine - jeszcze w połączeniu z mokasynami.

Na szczęście w tym sezonie mniej jest pstrokatych wzorów na ciuchach, ale i tak mam trochę problemów żeby coś sobie wybrać na zakupach.
Szerokie spodnie z adidasami mi się nie podobają (ale z trampkami już tak), chyba, że mają lekko zwężane nogawki do kostki albo są kulotami. Nie podoba mi się jak materiał się kładzie na adidasach.

Te sukienki nie są w moim stylu, ale jak ktoś ma romantyczny look i odpowiednią urodę, to czemu nie, same w sobie są ładne.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szerokie spodnie szerokim spodniom nierówne. Efekt zależy od długości, kroju i tego, jak się układa materiał. Sama noszę, ale raczej w wersji kuloty niż pełna długość, nie znoszę ciągnięcia się po ziemi, brudzenia i przecierania szwu albo co najgorsze nasiąkania wodą od podłoża.
Niektóre szerokie, materiałowe spodnie z kantem mają dziadkowy vibe, zwłaszcza jak są w gamie beż-brąz, ale to też kwestia reszty stroju, bo przecież moda na tym polega, że stare elementy osadza się w nowym kontekście.
Dokładnie. A takie dziadkowe lubię i noszę właśnie tak jak piszesz, z kolorowym t-shirtem, kolorowymi marynarkami lub bluzami. W ogóle lubię taki eklektyzm


Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 14:57   #1252
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

A ja uważam, że przede wszystkim trzeba się w danym ciuchu czuć. Mogę, według, innych źle w czymś wyglądać ale jeśli czuje się w tym świetnie to i tak to noszę. A mogę rzekomo dobrze wyglądać, np. w ostrym różu, tylko co z tego jak źle się w tym kolorze czuje.

Często słyszę że midi to nie dla niskich osób a ja się czuje w nich czuje bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 15:34   #1253
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dokładnie. A takie dziadkowe lubię i noszę właśnie tak jak piszesz, z kolorowym t-shirtem, kolorowymi marynarkami lub bluzami. W ogóle lubię taki eklektyzm


Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Bardzo lubię eklektyzm, ale głównie na innych, bo sama niestety nie bardzo mam do niego warunki i mogę udźwignąć niewielką dozę ekstrawagancji.



Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Często słyszę że midi to nie dla niskich osób a ja się czuje w nich czuje bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Wzrost jest tylko jednym z czynników, które sprawiają, czy się dobrze wygląda w danej długości. Ja mam średni wzrost i szczupłą proporcjonalną budowę ciała, co bynajmniej nie sprawia, że (jak mówi znana mądrość) wszystko mi pasuje. Jest raczej odwrotnie, a midi należy właśnie do tych wielu rzeczy, które prawie nigdy nie wygladaja na mnie dobrze.


Jeszcze co do tych szerokich spodni, to trochę nie rozumiem, że komuś mogą nie pasować ŻADNE. Jest cała masa estetyk i krojów wśród szerokich spodni, powiedziałabym nawet że o wiele bardziej różnorodna niż wśród wąskich.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:30   #1254
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że przede wszystkim trzeba się w danym ciuchu czuć. Mogę, według, innych źle w czymś wyglądać ale jeśli czuje się w tym świetnie to i tak to noszę. A mogę rzekomo dobrze wyglądać, np. w ostrym różu, tylko co z tego jak źle się w tym kolorze czuje.

Często słyszę że midi to nie dla niskich osób a ja się czuje w nich czuje bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Ale Ty chodzisz duzo w obcasach z tego co kojarze


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:40   #1255
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale Ty chodzisz duzo w obcasach z tego co kojarze


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
To też prawda. Dla mnie ciuch, który wymaga założenia obcasów odpada, a midi akurat najczęściej właśnie dobrze wygląda z obcasami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:43   #1256
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 301
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Nie potrafiłabym do konca wyjaśnić ale te ''szwedy'' w jakich pomyka sporo nastolatków bardzo mi się podobają. Patrząc na to widać jakiś taki naturalny luz a zarazem nie bezkształtny wór. Adidasy nigdy mi się nie podobały ale teraz są różne fajne także klasyczne trampki z grubymi spodami.

Te sukienki mi się nie podobają. Może z większą ilością boho dodatków byłoby lepiej.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 17:28   #1257
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale Ty chodzisz duzo w obcasach z tego co kojarze


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
50/50 bym powiedziała. Do midi też często wybieram trampki/baleriny w szpic a latem sandałki płaskie/espadryle plaskie i na koturnie.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 17:44   #1258
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To też prawda. Dla mnie ciuch, który wymaga założenia obcasów odpada, a midi akurat najczęściej właśnie dobrze wygląda z obcasami.

Dawniej kobiety nosily czesciej buty na obcasach, stad kreacje z epoki/retro sa czesto pasujace pod takie obuwie. Te same kobiety dzis sa juz w takim wieku, ze wogole sukces ze chodza i maja plaskie wygodne obuwie. Do tych samych kreacji z ich mlodosci. Stad skojarzenia, ze to styl babciny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 17:47   #1259
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mam jedne szerokie spodnie i próbowałam je nosić z adidasami, ale jednak to średnio na mnie wygląda (jestem niska).
Mam zamiar je nosić z sandałami i butami z czubkiem (płaskimi, bo nie noszę obcasów).
Sukienki nie w moim stylu. Ponoć midi to najbardziej skracająca długość.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 19:17   #1260
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Dawniej kobiety nosily czesciej buty na obcasach, stad kreacje z epoki/retro sa czesto pasujace pod takie obuwie. Te same kobiety dzis sa juz w takim wieku, ze wogole sukces ze chodza i maja plaskie wygodne obuwie. Do tych samych kreacji z ich mlodosci. Stad skojarzenia, ze to styl babciny.
Mnie się te buty na tych obcasiczkach chocby z lat 40 kojarza tak samo babcinie jak wiele ówczesnych kreacji. Brak obcasa w ogóle nie jest dla mnie wyznacznikiem "babciności".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.