Grudniowe mamy 2023 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-22, 11:06   #271
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Nie jest źle na krzywej mi smakowała. Spokojnie wytrzymałam w poczekalni.

Jakbym teraz miała ją robić to pewnie bym zwymiotowała. Wczoraj lepiej się czułam i zjadłam trochę jedzenia a dziś znowu mdli jak nie wiem co

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 11:48   #272
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Wstałam o 6:30 i nic nie załatwiłam badań rano tłumy ,byłam o 10 to 30 osób było czynne do 11 . Wróciłam głodna i sfrustrowana. Właśnie jesteśmy w ogrodzie wstawiam wyspę dla syna wodną. Słoneczko piękne . Więc u mnie wielka butla wody cytryna - mięta i hamak

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 11:56   #273
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Mansikkaa podobno gdzieniegdzie mają smakową. Mam nadzieję, że u mnie też taka będzie.

Kurde, kolejne usg mam dopiero 12.06, wizyte 13.06, a taka jestem ciekawa jak tam maluszek. Czemu ten czas do wizyt aż tak sie ciągnie? Tego 13.06 ide do innej lekarki - chce porównać,czy aby na pewno dobrze wybrałam lekarza prowadzącego..

Mam nadzieję, że przed pobraniem krwi na nifty będę miala jakieś usg, skoro mam wizytę lekarska.

Ewkap zazdroszczę! Ja też siedzę z wodą z cytryną, ale niestety w biurze. podoba podziwiam przez okno 8-go piętra w biurowcu...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 12:20   #274
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Mansikkaa podobno gdzieniegdzie mają smakową. Mam nadzieję, że u mnie też taka będzie.

Kurde, kolejne usg mam dopiero 12.06, wizyte 13.06, a taka jestem ciekawa jak tam maluszek. Czemu ten czas do wizyt aż tak sie ciągnie? Tego 13.06 ide do innej lekarki - chce porównać,czy aby na pewno dobrze wybrałam lekarza prowadzącego..

Mam nadzieję, że przed pobraniem krwi na nifty będę miala jakieś usg, skoro mam wizytę lekarska.

Ewkap zazdroszczę! Ja też siedzę z wodą z cytryną, ale niestety w biurze. podoba podziwiam przez okno 8-go piętra w biurowcu...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja od czerwca zaczynam pracę. Bałam się, że mnie nie przyjmie bo wiadomo pójdę na L4 . A tu miłe zaskoczenie będę miała pracę zdalną. Do września w biurze ,a później w domu .
Ja krzywą miałam cytrynowa i smak dzieciństwa jak herbatka cytrynowa granulowana samkowało. Mi gorzej było wysiedzieć tyle czasu .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 12:39   #275
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Nie jest źle na krzywej mi smakowała. Spokojnie wytrzymałam w poczekalni.

Jakbym teraz miała ją robić to pewnie bym zwymiotowała. Wczoraj lepiej się czułam i zjadłam trochę jedzenia a dziś znowu mdli jak nie wiem co

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Raz jest lepiej raz gorzej
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Wstałam o 6:30 i nic nie załatwiłam badań rano tłumy ,byłam o 10 to 30 osób było czynne do 11 . Wróciłam głodna i sfrustrowana. Właśnie jesteśmy w ogrodzie wstawiam wyspę dla syna wodną. Słoneczko piękne . Więc u mnie wielka butla wody cytryna - mięta i hamak

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
A nie było opcji, że w ciąży to bez kolejki? Podobno poniedziałek rano w labie to masakra
Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Mansikkaa podobno gdzieniegdzie mają smakową. Mam nadzieję, że u mnie też taka będzie.

Kurde, kolejne usg mam dopiero 12.06, wizyte 13.06, a taka jestem ciekawa jak tam maluszek. Czemu ten czas do wizyt aż tak sie ciągnie? Tego 13.06 ide do innej lekarki - chce porównać,czy aby na pewno dobrze wybrałam lekarza prowadzącego..

Mam nadzieję, że przed pobraniem krwi na nifty będę miala jakieś usg, skoro mam wizytę lekarska.

Ewkap zazdroszczę! Ja też siedzę z wodą z cytryną, ale niestety w biurze. podoba podziwiam przez okno 8-go piętra w biurowcu...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Z tego co kojarzę to chyba samemu można kupić smakową glukozę i Ci podadzą taką
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ja od czerwca zaczynam pracę. Bałam się, że mnie nie przyjmie bo wiadomo pójdę na L4 . A tu miłe zaskoczenie będę miała pracę zdalną. Do września w biurze ,a później w domu .
Ja krzywą miałam cytrynowa i smak dzieciństwa jak herbatka cytrynowa granulowana samkowało. Mi gorzej było wysiedzieć tyle czasu .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Super z pracą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 13:09   #276
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

To super, że tak do tego podeszli! Nie wiedziałam, że można kupić swoją- będę musiała dopytać.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 08:38   #277
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Dobijcie mnie 7:15 stoję i czekam . Emeryci widać doświadczenie woda + taborecik rozkładany mają. Jak powiedziałam jestem w ciąży mogę pierwsza dostałam litanie ,że tu na wojnie walczyli też powinni mieć pierwszeństwo. Kiedyś tego nie było ,za moich czasów.. Wysłałam męża na drugi koniec miasta do innego laboratorium by sprawdził,a tam zamknięte Będę czekać,ale jak tam ma być co miesiąc to zwariuję.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-23, 09:07   #278
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Współczuję! Na szczęście u mnie wszystko jest na godziny i maksymalne opóźnienia to tak +/- 10 min.

Masz możliwość wyboru innego labu, czy musisz w konkretnym?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 10:09   #279
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dobijcie mnie 7:15 stoję i czekam . Emeryci widać doświadczenie woda + taborecik rozkładany mają. Jak powiedziałam jestem w ciąży mogę pierwsza dostałam litanie ,że tu na wojnie walczyli też powinni mieć pierwszeństwo. Kiedyś tego nie było ,za moich czasów.. Wysłałam męża na drugi koniec miasta do innego laboratorium by sprawdził,a tam zamknięte Będę czekać,ale jak tam ma być co miesiąc to zwariuję.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
To nie ciekawie. Starsi ludzie mający cały dzień wolny, a zachowują się tak jakby im się niewiadomo jak spieszyło. Ja ostatnio trochę czekałam ale byłam z teściową i dziadkiem więc nawet nie myślałam by wbić się w kolejkę . Jakbym źle się czuła to ona by mi pilnowała kolejki . Ale była też kobieta z małym dzieckiem to pielęgniarka sama poprosiła bez kolejki ich .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 10:56   #280
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Grudniowe mamy 2023

U mnie wisiala karteczka że kobiety w ciąży i małe dzieci mają pierwszeństwo.
Ja z tego czasem korzystałam.
Teraz muszę robić wyniki w laboratorium w szpitalu i nie wiem jak tam jest ale jak będzie taka karteczka to mam w nosie co powiedzą inni. Wchodzę bez kolejki i niech cmokną mnie w tyłek. Nie będę siedziała bo zwymiotuje z głodu

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 11:08   #281
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Nie mam . Chodzę do lekarza na NFZ . Nigdy tego problemu nie było. Zamknęli dwa punkty i teraz jest sporo ludzi. 11:00 ja dopiero wchodziłam. Wiecie jaka jestem głodna. Nie mogli znaleźć żyły to akurat jest normą bo ich nie mam . Znalazła żyłę,to probówka uszkodzona , żyła uciekła, wyciągnęła igłę. Biedna kobieta się zestresowała podejrzewam, że się uczyła. Siedziałam 20 minut jak ci ludzie się na mnie patrzyli blada wyszłam i cała w plastrach.
Trochę słabo bo jest tylko jedno stawowisko do pobierania i idzie wolno.
Nikogo nie wpuścili, była kobietka w ciąży i z wózkiem . Jak pielęgniarka nie zauważy to nie masz szans się tam dopchać.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
U mnie wisiala karteczka że kobiety w ciąży i małe dzieci mają pierwszeństwo.
Ja z tego czasem korzystałam.
Teraz muszę robić wyniki w laboratorium w szpitalu i nie wiem jak tam jest ale jak będzie taka karteczka to mam w nosie co powiedzą inni. Wchodzę bez kolejki i niech cmokną mnie w tyłek. Nie będę siedziała bo zwymiotuje z głodu

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Ja widziałam karteczkę o dawcy krwi ,kombatanci wojenni i gdzieś na dole drzwi o kobietach w ciąży. Nawet szans się dopchać nie było . Poczekałam grzecznie . Ale na glukozę na 100% nie pójdę sama . Bo wiem co to jest i jak się czuje po tym . A tam mini poczekalnia miejsc siedzących 4 .
Moje też jest przyszpitalna. Nawet jeden chłopak stwierdził , że taka kolejka jakby za darmo coś dawali . Muszę chyba wychaczyć dobry dzień tygodnia .


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-23, 15:35   #282
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ale wam współczuję tych przepraw z tymi laboratoriami. Ja robie badania w luxmedzie i teraz zapisują na godzinę konkretną i nawet weszłam szybciej niż powinnam, pełen luksus. W pierwszej ciąży czekałam grzecznie w kolejkach ale teraz chyba bym już się wpychała, pierwszeństwo to pierwszeństwo. Raz babka po prostu nie pytała czy może pierwsza tylko oznajmiła wszystkim, że zamierza skorzystać z przywileju jej należnego i wchodzi pierwsza i mi kopara opadła, bo ja zbyt grzeczna jestem, ale na szczęście powoli mi przechodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 15:52   #283
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ale wam współczuję tych przepraw z tymi laboratoriami. Ja robie badania w luxmedzie i teraz zapisują na godzinę konkretną i nawet weszłam szybciej niż powinnam, pełen luksus. W pierwszej ciąży czekałam grzecznie w kolejkach ale teraz chyba bym już się wpychała, pierwszeństwo to pierwszeństwo. Raz babka po prostu nie pytała czy może pierwsza tylko oznajmiła wszystkim, że zamierza skorzystać z przywileju jej należnego i wchodzi pierwsza i mi kopara opadła, bo ja zbyt grzeczna jestem, ale na szczęście powoli mi przechodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak fajnie brzmi najbliższa placówka 70 km odemnie . Liczę, że to stan przejściowy taki okres badań. W zimę zawszę są pustki .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 09:40   #284
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Wychodzi na to , że ja najwięcej czasu mam ciągle tu zaglądam. Wyniki mam nic nowego anemia ,ale czuję będzie cukrzyca ciążowa. Już rozmawiałam z moją położną o tym , mówiła poczekać do krzywej i trochę zmienić rano co jem. Więc od przyszłego tygodnia zaczynamy inne odżywianie , rozpiskę godzin i jedzenia . Nie zaszkodzi mi . Jedno zauważyłam po 19 jestem mega głodna.

Czy komuś się śnią dziwne rzeczy ? Mi jakieś stare czasy szkolenie się śnią,dawne koleżanki Niby śpię całą noc wstaję nie wyspana.
Swojemu lekarzowi o tym nie powiem , chociaż go lubię. Ma zero poczucia humoru.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 10:08   #285
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Wychodzi na to , że ja najwięcej czasu mam ciągle tu zaglądam. Wyniki mam nic nowego anemia ,ale czuję będzie cukrzyca ciążowa. Już rozmawiałam z moją położną o tym , mówiła poczekać do krzywej i trochę zmienić rano co jem. Więc od przyszłego tygodnia zaczynamy inne odżywianie , rozpiskę godzin i jedzenia . Nie zaszkodzi mi . Jedno zauważyłam po 19 jestem mega głodna.

Czy komuś się śnią dziwne rzeczy ? Mi jakieś stare czasy szkolenie się śnią,dawne koleżanki Niby śpię całą noc wstaję nie wyspana.
Swojemu lekarzowi o tym nie powiem , chociaż go lubię. Ma zero poczucia humoru.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ja mam mega dużo wolnego czasu bo siedzę na zwolnieniu, w domu za dużo nie mam do zrobienia bo większość teściowa robi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 10:11   #286
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja mam mega dużo wolnego czasu bo siedzę na zwolnieniu, w domu za dużo nie mam do zrobienia bo większość teściowa robi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna teściowa Moja ma wszystko w nosie i do niczego się nie wtrąca teraz. Mieszkamy z moimi rodzicami ,ale oni pracują . Więc siedzę w domu z 3 latkiem i jego genialnymi pomysłami. Dobrze ,że jest ogródek* bo bym zwariowała.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2023-05-24 o 10:22
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 10:26   #287
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Fajna teściowa Moja ma wszystko w nosie i do niczego się nie wtrąca teraz. Mieszkamy z moimi rodzicami ,ale oni pracują . Więc siedzę w domu z 3 latkiem i jego genialnymi pomysłami. Dobrze ,że jest ogródek* bo bym zwariowała.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Tu się muszę zgodzić, bo mi nie pozwala na robienie wielu rzeczy bo jestem w ciąży i mi nie wolno . Czasami z nudów rozpakuję zmywarkę czy obiad zrobię. Chociaż z obiadem to zależy od dnia, bo jak nie mogę patrzeć na jedzenie to nie ma szans na obiad. Ostatnio miałam kilka dobrych dni a dzisiaj już nie bardzo, rano mnie zemdliło, a teraz zjadłam i też mi się niedobrze zrobiło aż musiałam się położyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 10:40   #288
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Tu się muszę zgodzić, bo mi nie pozwala na robienie wielu rzeczy bo jestem w ciąży i mi nie wolno . Czasami z nudów rozpakuję zmywarkę czy obiad zrobię. Chociaż z obiadem to zależy od dnia, bo jak nie mogę patrzeć na jedzenie to nie ma szans na obiad. Ostatnio miałam kilka dobrych dni a dzisiaj już nie bardzo, rano mnie zemdliło, a teraz zjadłam i też mi się niedobrze zrobiło aż musiałam się położyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się czuję fantastycznie jak nie w ciąży. Fakt wczoraj puls miałam 130 ,wina pogody było duszno. Właśnie robię kluski śląskie pierwszy raz ja za to mogę w kuchni być 24 godziny i coś gotować. Gorzej z jedzeniem . Przynajmniej wszyscy w domu się cieszą , że są obiady gotowe . Na wieczór w planach jest robięnie sernika Wszystko robię normalnie ogródek,warzywa ,koszenie trawy ,pranie,prasowanie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 19:59   #289
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja mam mega dużo wolnego czasu bo siedzę na zwolnieniu, w domu za dużo nie mam do zrobienia bo większość teściowa robi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę wam zazdroszczę tego zwolnienia ale tylko trochę ja mam teraz w pracy koniec projektu i dużo rzeczy na głowie i cierpię na wielki brak czasu. Ale przynajmniej lubię moja pracę więc jest ok. Pod koniec lipca lecimy na wakacje i do tego czasu mam nadzieję zwolnienie nie będzie mi potrzebne. A potem powinno być już luźniej w pracy. Byłam dzisiaj na pobraniu krwi do PAPPA, jutro mam ortopedę, cały czas kurde lekarze, skad tutaj wziąć więcej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-24, 21:33   #290
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja swoją pracę lubię, a przede wszystkim część osób w dziale jednak to zbyt stresująca praca jak na ciążę i niestety ale narażony człowiek jest na różne wirusy i bakterie. U mnie wszystkie dziewczyny bardzo szybko uciekają na zwolnienie bo jednak mundurówka dla kobiety w ciąży przyjazna nie jest .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 10:42   #291
Sankur91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 15
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja tez jak na ciążę czuję się super. Mdłosci mam tylko jak o nich pomyśle, za to w ostatnim czasie budzi mnie głód w nocy. Co do slodyczy tak jak przy ciazy z synem jadłam same kiszonki i owoce, tak teraz ciagnie mnie do slodkiego szczególnie do żelków. Ostatnio miałam mega smaka az musiałam sobie zrobić na zupkę chinską . Wczoraj kulki śledziowe z octem zapijałam mleczkiem w tubce. W pierwszej ciazy miałam cukrzyce wiec tez się boję nawrotu ale smaki są nie do ogarnięcia..
Zapachy podobnie mąż wraca z pracy to w butach idzie do lazienki, bo już czuję jego skarpetki.
Współczuję tym, które walczą z mdłościami, w pierwszej ciąży nie moglam wyjść z domu bez tik takow, bo zaraz mnie mdliło.
Kiedy jakies wizyty? U mnie już we wtorek.

Wysłane z mojego 2201117TY przy użyciu Tapatalka
Sankur91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 10:46   #292
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Mnie ostatnio znów rano mdli, na spokojnie ciężko wstać z łóżka.
Ja mam w poniedziałek prenatalne, a we wtorek wizytę u swojego lekarza. Jeszcze jutro rano muszę zrobić glukozę z krwi i Toxo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 11:23   #293
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

W piątek mam Ciekawe co powie na moje wyniki Ja tej cukrzycy ciążowej się znowu obawiam. Nawet już wyciągnęłam glukometr. Mąż dostał listę jakie pieczywo ma mi kupić pożegnałam żółty ser .

My lecimy w sierpniu do Tajlandi. Muszę lekarzowi o tym powiedzieć .


A dziś pobudka 5:15 umieram rano z głodu . A teraz właśnie idę na zakupy szukać wygodnych butów na lato .

Ktoś zamawiał może biustonosz do karmienia ? Szukam jakiegoś fajnego .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 11:31   #294
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
W piątek mam Ciekawe co powie na moje wyniki Ja tej cukrzycy ciążowej się znowu obawiam. Nawet już wyciągnęłam glukometr. Mąż dostał listę jakie pieczywo ma mi kupić pożegnałam żółty ser .

My lecimy w sierpniu do Tajlandi. Muszę lekarzowi o tym powiedzieć .


A dziś pobudka 5:15 umieram rano z głodu . A teraz właśnie idę na zakupy szukać wygodnych butów na lato .

Ktoś zamawiał może biustonosz do karmienia ? Szukam jakiegoś fajnego .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Mi polecono z H&M i z Bon prixa, że są dobre i w miarę cenowo . Ja obecnie chodzę w staniku sportowym, bo tylko on mnie nie uwiera, bo od fiszbin to mi się czerwono robiło między piersiami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 12:16   #295
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Mi polecono z H&M i z Bon prixa, że są dobre i w miarę cenowo . Ja obecnie chodzę w staniku sportowym, bo tylko on mnie nie uwiera, bo od fiszbin to mi się czerwono robiło między piersiami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam sportowy właśnie z bon prix. Zerkne czy coś jest w tym H&M .

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 12:39   #296
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Polecam pod koniec ciąży kupić stanik
Ja kupiłam chyba 2 miesiące przed rozwiązaniem a i tak wyszło że był za mały
Ale kupiłam taki najzwyklejszy. Na mój duży biust i tak ciężko znaleźć

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:19   #297
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Dawno mnie nie było
Moje mdlosci odpuściły w dzień, za to koło 19 mnie kładą kompletnie. Także jeśli mam cos jesc, to tylko między 10 a 18, bo ani wcześniej ani pozniej nie wejdzie. I non stop mam czkawkę!
Kolejna wizytę mam dopiero 12.06 prenatalne i 13.06 lekarza, woec jeszcze kawal czasu. A w najbliższy wtorek robię nifty.
Niepokoi mnie, że boli mnie regularnie podbrzusze. Dostałam ten duphaston ale nie czuje żadnej zmiany... jak rozpoznać, czy ten bol jest od rozciągającej się macicy czy jednak cos innego?

Jak świętujecie dzień matki?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Staniki noszę póki co normalne do pracy, a w domu zmieniam na sportowy. Do karmienia chyba kupię tak jak Mansikkaa radzi, pod sam koniec, jak poznam finalny rozmiar.

Edytowane przez Cruxia
Czas edycji: 2023-05-26 o 16:20
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:31   #298
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja znów rano mam lekkie mdłości. W poniedziałek mam prenatalne i nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy jest wszystko ok z ciążą. Chociaż się trochę obawiam jak to będzie, czy nic nie wyjdzie itp.

Ja dzisiaj odebrałam wyniki na posiew moczu i czysto, a jak robiłam 02.05 mocz to miałam bakterie i wałeczki w moczu. Ale następnym razem chyba badanie moczu zrobię w szpitalu, a nie w diagnostyce. Tam jednak robią na bieżąco. Powtarzałam też glukozę w krwii i miałam już niższą. Wtedy miałam 101, a dzisiaj 96. Jeszcze z ciekawości zrobię w poniedziałek rano w szpitalu .
Udało się też odebrać zaświadczenie o grupie krwii .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 16:39   #299
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Z tym 'niedoczekaniem sie' kolejnego usg tez tak mam. W dodatku tyle czasu jest między jedną a drugą wizytą... w pracy mam powiedzieć oficjalnie o ciazy 6.06, z moją rodziną widzę się dopiero 8.06 i tak się zastanawiam, czy nie zrobic przed tym prywatnie usg, żeby się upewnić, że wszystko jest ok. Bardzo dramatyzuje i czarno widzę?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 18:42   #300
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja chyba mam największy luz dziś mnie przyjął pierwszą . Wyniki glukozy 91 . Zapisał mi szelazo sr , jakoś tak teraz mama mi mówi, że to te co mnie uczuliło.Więc pójdę do ogólnego po inne. 13 czerwca kolejna wizyta.
Chodzę dziś zła i głodna. Stałam się strasznie zapominalska co nie zgadza się bo jestem skrupulatna i lubię być wszędzie na czas.

Śni mi się od wczoraj ananas
Codziennie na noc jem paluszki wtedy czuję się wspaniale
I najgorsze nie mogą jeździć autem ,jako kierowca.

Ja sobie na próbę zamówiłam z internetu totalnie w ciemno stanik ,nawet nie mogłam się z rozmiarem jakoś wbić .



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 10:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.