Randki przez Internet cz. 4. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-27, 11:53   #2671
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 508
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:51
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 13:03   #2672
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Naprawdę znasz w realnym życiu osoby, które nie chciałyby wiedzieć? Bo ja nie.

BTW, moim zdaniem zapominasz o fakcie, że jeżeli jakiejś dziewczynie siądzie psycha, bo się dowiedziała, że facet ją zdradza, to nie będzie wina osoby, która jej o tym powiedziała, a tylko i wyłącznie wina zdradzającego misiaczka.
Znam. Nie dywaguje nad tym czyja wina, tylko czemu mam mieć na sumieniu niewinna osobę, bo jej wepchne moje dobro, nie myśląc o jej.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:05   #2673
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

To, że mnie korci żeby coś zrobić nie znaczy, że to zrobię to po pierwsze.
Po drugie nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:19   #2674
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Pisałaś z moim ex?
Skubany też nigdy nie wstawiał zdjęć, ani nie chciał żeby go oznaczać. Okazało się, że miał pozakładane konta na portalach randkowych i udawał singla. W końcu wpadł, ale cieszyłabym się gdyby wcześniej mnie jakaś dziewczyna poinformowała, że mam rogi, które już rysują sufit. A tak nie wiem jak długo żyłam w niewiedzy i marnowałam czas.

Dlatego dla mnie jak ktoś wstawia całe życie do internetu, a swój związek chroni niczym miliony dolarów w skarbcu, bo 'ceni sobie prywatność' to dla mnie ogromny red flag


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jesteś męczydupa. Może dlatego zarówno kobiety jak i mężczyźni wolą przebywać z dala od Ciebie i nie słuchać, żebyś im nie psuł nastroju.

Całe szczęście został on zbanowany.


Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Czemu ma sobie wmawiać? Są różni ludzie. Jedna osoba sobie coś wmówi, a inna nie. Jedna chce wiedzieć, a inna nie. Jedna będzie wdzięczna, a innej siadzie psycha. Jedna odejdzie, a inna zostanie.
To, że dla mnie jest dobre, nie znaczy, że dla Ciebie również. Będzie ok jeśli będę wpychać Ci moje dobro, jeśli moze być ono twoim złem? Nie. A już szczególnie gdy kogoś nie znamy.

No, ale równie dobrze nie powiedzenie partnerce o zdradach jej partnera może jej wyrządzić zło. To jak wróżenie z fusów. Moim zdaniem lepiej wiedzieć, niż nie. A ty taką informacją nikomu życia nie niszczysz. To ten facet zniszczył zdradzając.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:25   #2675
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Dlatego dla mnie jak ktoś wstawia całe życie do internetu, a swój związek chroni niczym miliony dolarów w skarbcu, bo 'ceni sobie prywatność' to dla mnie ogromny red flag





Całe szczęście został on zbanowany.





No, ale równie dobrze nie powiedzenie partnerce o zdradach jej partnera może jej wyrządzić zło. To jak wróżenie z fusów. Moim zdaniem lepiej wiedzieć, niż nie. A ty taką informacją nikomu życia nie niszczysz. To ten facet zniszczył zdradzając.
Ten osobnik akurat nie publikował zbyt wiele na swojej tablicy, prawie żadnych zdjęć, tak więc mnie to trochę zmyliło.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:38   #2676
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 508
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:51
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 16:05   #2677
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jak zapatrujecie się na podawanie preferencji seksualnych w opisach na aplikacjach randkowych? Z jednej strony chciałoby się informacje o BDSM i innych skłonnościach zostawić na później, ale jeśli po kilku miesiacach ma nastąpić niedopasowanie pod tym względem, to może warto od razu wyłożyć kawę na ławę? Można dzięki temu zaoszczędzić czas i przyszłe rozczarowanie. Jest to apka typu T. ale czy nie jest to zbyt prostackie? Na żywo poznając kogoś nie ma z tym kłopotu, no bo w pierwszej rozmowie raczej nie wchodzi się na tak intymne tematy.

Edytowane przez Hairlooser
Czas edycji: 2023-05-27 o 16:06
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-27, 18:44   #2678
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jest prostackie O ile nie szukasz kogoś tylko do seksu, to ja bym tego nie dawała 😂 jak sam słusznie zauważyłeś, normalnie w pierwszej rozmowie się nie wchodzi na takie tematy, od tego są tygodnie na poznawanie się. Ogólnie myślę, że takie anonse sprawiają wrażenie, że delikwent powinien sobie po prostu zadzwonić po płatną panienkę do towarzystwa 😅
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 18:50   #2679
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hairlooser Pokaż wiadomość
Jak zapatrujecie się na podawanie preferencji seksualnych w opisach na aplikacjach randkowych? Z jednej strony chciałoby się informacje o BDSM i innych skłonnościach zostawić na później, ale jeśli po kilku miesiacach ma nastąpić niedopasowanie pod tym względem, to może warto od razu wyłożyć kawę na ławę? Można dzięki temu zaoszczędzić czas i przyszłe rozczarowanie. Jest to apka typu T. ale czy nie jest to zbyt prostackie? Na żywo poznając kogoś nie ma z tym kłopotu, no bo w pierwszej rozmowie raczej nie wchodzi się na tak intymne tematy.
Do wywalania całej listy swoich fetyszy raczej są lepsze portale, ale myślę, że dałoby się to ograć subtelną aluzją lub żartem w opisie, żeby faktycznie zainteresować osoby o podobnych upodobaniach i nie wyjść na prostaka. Tylko trzeba się liczyć z tym, że grono potencjalnych kandydatek poszukujących tylko związku raczej się zawęzi.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 19:29   #2680
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja parę lat miałam sytuacje, że podrywał mnie chłop, który miał narzeczoną, tylko, że na żywo w pubie, jakiś tam znajomy znajomego, oczywiście nie wiedziałam, że kogoś ma, wydawał mi się w porządku (na początku), potem zaczął pisać do mnie na messie, że jest zainteresowany "miłym" spotkaniem, chodziło o niezobowiązujący seks, nawet zdjęcie bez koszulki mi wysłał i inne jakieś, no tylko, że zapomniał zakryć status na profilu, że jest zaręczony. No ja napisałam do tej dziewczyny, ale to był ostatni raz, bo zostałam zjechana, że to na pewno ja podrywam jej misiaczka.

Trudno, ja już mam w dupie, choć osobiście ja bym wolała żeby ktoś mnie poinformował co robi mój partner, a tym bardziej narzeczony
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 20:32   #2681
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hairlooser Pokaż wiadomość
Jak zapatrujecie się na podawanie preferencji seksualnych w opisach na aplikacjach randkowych? Z jednej strony chciałoby się informacje o BDSM i innych skłonnościach zostawić na później, ale jeśli po kilku miesiacach ma nastąpić niedopasowanie pod tym względem, to może warto od razu wyłożyć kawę na ławę? Można dzięki temu zaoszczędzić czas i przyszłe rozczarowanie. Jest to apka typu T. ale czy nie jest to zbyt prostackie? Na żywo poznając kogoś nie ma z tym kłopotu, no bo w pierwszej rozmowie raczej nie wchodzi się na tak intymne tematy.

Uważam to za prostackie. Jakbym zobaczyła to w opisie pomyślałabym, że facet szuka tylko seksu. Moim zdaniem na takie tematy jest inny czas i miejsce. Nie wszystko da się sprawdzić teraz, zaraz, już, potrzeba czasu. Zresztą uważam, że jeśli dwoje ludzi stworzy zdrowy związek to znacznie mniejsze jest prawdopodobieństwo bycia niedopasowanym w łóżku. Dlaczego? Ponieważ takie pary ze sobą rozmawiają, komunikują swoje potrzeby, a druga strona stara się je spełniać.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-05-29 o 11:36
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-27, 20:51   #2682
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 508
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:51
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 21:34   #2683
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Z mojej perspektywy podanie specyficznych preferencji w opisie ułatwiłoby sprawę, obojętnie, czy szukałabym tylko seksu, czy związku - po prostu BDSM i inne mocno specyficzne upodobania to nie moje klimaty i nie widzę tu żadnego pola do kompromisu, a lepiej jak to wyjdzie zanim pojawi się jakaś nić sympatii. Z kolei gdybym lubiła takie rzeczy i oczekiwałabym tego od partnera, to pewnie by mnie to zachęciło, choć w przypadku nastawienia na poważną relację wolałabym, aby nie była to jedyna informacja w opisie.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 21:55   #2684
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mężczyzn piszących o seksie daję w lewo. Nie interesują mnie ani oni, ani tym bardziej ich seksualne upodobania. Takie informacje pasują mi do portali sprofilowanych typowo na umawianie się na seks.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:14   #2685
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

W ogóle poczytaj sobie, kiedy fetysz się staje zaburzeniem albo od razu skonsultuj się z lekarzem - jak przez to straciłeś zainteresowanie normalnym seksem, bez tego fetyszu w ogóle nie umiesz się podniecic, cierpi na tym twoja relacja, to już jest zaburzenie do leczenia 🤷 A nie coś, czym się warto chwalić na portalach
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 12:45   #2686
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
W ogóle poczytaj sobie, kiedy fetysz się staje zaburzeniem albo od razu skonsultuj się z lekarzem - jak przez to straciłeś zainteresowanie normalnym seksem, bez tego fetyszu w ogóle nie umiesz się podniecic, cierpi na tym twoja relacja, to już jest zaburzenie do leczenia A nie coś, czym się warto chwalić na portalach

O to to. W momencie gdy mamy do czynienia z dużym fetyszem, czyli dana rzecz musi wystąpić, by był seks, a druga osoba jest dodatkiem, to jest już zaburzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:35   #2687
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 312
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

A w mojej opinii lepiej od razu napisać, że jest się zwyrolem. Po co udawać normalnego i marnować komuś czas? Jeżeli dziewczyna z góry zakłada, że się z takimi ludźmi nie zadaje, to po co wgl marnować czas na rozmowę lub randkowanie?
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:38   #2688
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 252
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Posiadanie fetyszy to bycie zwyrolem? Ciekawe...
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:39   #2689
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-05-28 o 13:44
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 13:44   #2690
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 312
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

W sensie, że jak ktoś nie chce się bawić w te kolce, obroże czy pejcze, tylko szuka w miarę normalnej relacji, to lepiej mu jak najszybciej powiedzieć.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:47   #2691
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:52   #2692
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 312
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No dla mnie to są niepokojące zapędy. Bez obrazy, cofam tekst o zwyrolstwie, żeby nikogo nie urazić.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:06   #2693
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
No dla mnie to są niepokojące zapędy. Bez obrazy, cofam tekst o zwyrolstwie, żeby nikogo nie urazić.
Na szczęście ty nie jesteś żadnym ekspertem od tego co normalne i dopuszczalne, a co nie.

Ja bym doceniała informację o preferencjach seksualnych, ale niekoniecznie już w opisie. Raczej na drugiej randce, jeśli do niej dojdzie. Już bez przesady z tym marnowaniem czasu, bo randki to nie wyścigi i z wielu powodów można być niedopasowanym.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:19   #2694
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-05-28 o 14:22
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 15:14   #2695
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam akurat popcorn na chacie, więc czekam, aż przyleci jak-mu-tam co zawsze się masturbuje, jaki to jest kontrowersyjny i jak go tu głupie kobiety chcą rzekomo tępić za upodobania seksualne i wejdzie w polemikę z Piotrek95. XD
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 11:48   #2696
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Odnośnie informowania żony to ja bym w życiu do obcej kobiety nie pisała, zbyt wiele takich sytuacji widziałam, że kobieta doskonale wie, ale udaje że nie widzi, lub widzi ale wini kobiety, a nie misiaczka.
Dwie takie sytuacje miałam, że znałam te żony, choć nie były to moje koleżanki. I musiały zauważyć, że coś się stało, że nagle zerwałam kontakt z ich mężami. Jakoś żadna mnie nie pytała czemu, więc zakładam że wiedzą lub nie chcą wiedzieć.
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 14:22   #2697
yozane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jakie macie podejście do randkowania z kilkoma osobami naraz?
Od której randki dana osoba ma u was wyłączność?
yozane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 14:47   #2698
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez yozane Pokaż wiadomość
Jakie macie podejście do randkowania z kilkoma osobami naraz?
Od której randki dana osoba ma u was wyłączność?
Dla mnie to nie była kwestia ilości randek, tylko deklaracji, jakiś wspólnych planów itp. Jeżeli ewidentnie wynikałoby, że jestem z kimś w związku, a on wciąż randkowałby z innymi to poczułabym się oszukana. Jeżeli dopiero się poznajemy, relacja jest na stopie raczej przyjacielskiej, nie zdecydowaliśmy jakie zamiary mamy wobec siebie, to nie widzę problemu, żeby wciąż poznawać inne osoby.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 14:54   #2699
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

A co rozumiesz przez "wynikałoby"? Jednej osobie się może wydawać, że się zachowujecie jak para, a dla drugiej to będzie ciągle "nic zobowiązującego". Mi się bardziej wydaje, że jak już się całujemy, przytulamy, ewidentnie nie są to takie koleżeńskie spotkania, to chciałabym, żeby to już było na wyłączność. A nie, że w piątek randeczki z jedną, a w soboty z drugą W ogóle jak już było kilka takich poważniejszych, dłuższych randek to nie bardzo lubię takie umawianie się z dwoma na raz, nawet nie miałabym za bardzo na to czasu! Mam wrażenie, że wtedy ciężej się skoncentrować na jednej osobie, żeby ją dobrze poznać, tylko się zaczyna syndrom takiego wiecznego szukania, że a może za rogiem czeka "ktoś jeszcze lepszy" ;p
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 15:11   #2700
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
A co rozumiesz przez "wynikałoby"? Jednej osobie się może wydawać, że się zachowujecie jak para, a dla drugiej to będzie ciągle "nic zobowiązującego". Mi się bardziej wydaje, że jak już się całujemy, przytulamy, ewidentnie nie są to takie koleżeńskie spotkania, to chciałabym, żeby to już było na wyłączność. A nie, że w piątek randeczki z jedną, a w soboty z drugą W ogóle jak już było kilka takich poważniejszych, dłuższych randek to nie bardzo lubię takie umawianie się z dwoma na raz, nawet nie miałabym za bardzo na to czasu! Mam wrażenie, że wtedy ciężej się skoncentrować na jednej osobie, żeby ją dobrze poznać, tylko się zaczyna syndrom takiego wiecznego szukania, że a może za rogiem czeka "ktoś jeszcze lepszy" ;p
Nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie miałam problemu rozróżnić z kim jestem w związku i planuję przyszłość, a z kim nie. A jakbym miała to zostaje po prostu szczera rozmowa.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.