Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-28, 00:08   #1261
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Fotki
W moim przypadku obie byłyby ideale, gdyby w pakiecie z kiecka było kilka koz/ owiec i bacik

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 06:49   #1262
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;89591083]Mam jedne szerokie spodnie i próbowałam je nosić z adidasami, ale jednak to średnio na mnie wygląda (jestem niska).
Mam zamiar je nosić z sandałami i butami z czubkiem (płaskimi, bo nie noszę obcasów).
Sukienki nie w moim stylu. Ponoć midi to najbardziej skracająca długość.[/QUOTE]

Też jestem niska ale szerokie spodnie lubię. Jak mają wysoki stan to dobrze potrafią "modelować" sylwetkę.

Tak sobie myślę, że rurki mało komu pasowały, bo do nich trzeba mieć idealne nogi, a mimo to prawie każdy je nosił. Już takie luźniejsze spodnie są bardziej łaskawe dla sylwetki.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 07:58   #1263
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89591694]W moim przypadku obie byłyby ideale, gdyby w pakiecie z kiecka było kilka koz/ owiec i bacik

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]
Trochę tak
Ale takie sukienki nigdy na nikim mi się nie podobają. Nie wiem o jaki typ urody chodzi, że to będzie ładne, dla mnie to okropne kiecę. Akceptowalne chyba tylko na wyjście plażę i sobotnie sprzątanie
Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Też jestem niska ale szerokie spodnie lubię. Jak mają wysoki stan to dobrze potrafią "modelować" sylwetkę.

Tak sobie myślę, że rurki mało komu pasowały, bo do nich trzeba mieć idealne nogi, a mimo to prawie każdy je nosił. Już takie luźniejsze spodnie są bardziej łaskawe dla sylwetki.
Szerokie spodnie są fantastyczne, dla innych - nie gdy się ma krótkie nogi i jednocześnie niski wzrost... Rurki częściej pasują ludziom, nawet okrągłym figurom da się coś dobrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:01   #1264
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja dobrze wyglądam w rurkach i ciągle je nosze ale nie mogę mieć wybitnie płaskich butów do nich, bo wyglądam jakbym wbijała się kuprem w asfalt.
Szerokie gacie tez, byle nie boyfriendy czy inne bardziej bezkształtne.
Lepiej mi w wysokiej talii.

Ogólnie co do mody: bardzo wygodny jest fakt, ze sztywne wytyczne w naszej rzeczywistości odeszły już do lamusa i ze można de facto nosić to co się chce. Jak sobie pomyśle, ze kiedyś musiałabym obowiązkowo kapelusz, gorset czy inne poduszki na tyłek to mi się gorąco robi.
A styl babciny - mi się z nim kojarzą przede wszystkim rozpinane sweterki i koczki, ale najbardziej to vibe. Nie wiem, niektóre osoby w ciuchach uznanych za "babcine" wcale tak nie wyglądają a inne i owszem.

Styl retro mi sie podoba, kiedyś trochę próbowałam eksperymentować bo pyskiem pasuje, ale jest z tym tyle zachodu (wg mnie) ze jako patentowany len odpuściłam.

Ps. czy u Was tez wszędzie są falbanki? Myślałam, żeby może kupić sobie jedna letnia sukienkę, myślałam o czymś prostym, ale dosłownie każda ma falbanki czy inne bufki, ewentualnie małe kwiatuszki i judo kompletu jest w obrzydliwych pastelowych, mdłych kolorach (jak to w Norge) i z moimi zakupami.

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2023-05-28 o 08:04
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:19   #1265
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja lubie falbanki i kokardki, wiec mi to na reke. Z sukienek lubie fason babydoll, a kupuje je najczesciej w Naf Naf, bo te na mnie dobrze leza. Tylko ze tej firmy nie ma w Polsce.

Spodnie wole obcisle, zwlasza zima. A w lecie wole luzne i z cienkiego materialu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:21   #1266
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mi się niektóre falbanki tez podobają, ale tylko i wyłącznie na innych. Jakbym ja się w nie przystroila to wyglądałabym jak na sile ukwiecony buldożer.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:50   #1267
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nie wiem, niektóre osoby w ciuchach uznanych za "babcine" wcale tak nie wyglądają a inne i owszem.
O tak, ten sam ciuch potrafi diametralnie roznie wygladac na roznych osobach
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 09:32   #1268
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dlatego ten temat poruszyłam, bo moim zdaniem te sukienki mało komu pasują - te drobne retro kwiatki, pastelowe kolory i długość do połowy łydki - bardzo specyficzne kombo.
Sama lubię kwiatowe wzory, ale tych unikam. Na próbę kupiłam sobie dwie sukienki przed kolano w retro kwiaty, ale noszę je tylko do conversów i kurtki dżinsowej - w wydaniu na luzie. Na mieście widuje je w zestawieniu z loafersami, grubymi podeszwami, długimi swetrami, klapkami z kwadratowym noskiem… Takie babciowo-wiejskie klimaty przychodzą na myśl.



Jestem z pokolenia, które nosiło ekstremalnie obcisłe rurki i cały czas mam zakodowane, że szersze kroje są niemodne Mam jedną parę dżinsów lekko poszerzanych na całej długości, ale podwijam je sobie i mam dopasowane zakończenie przy kostce. Póki co to mój maks.

Loafersy też noszę tylko do dżinsów, do moich spódnic i sukienek nie grają.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 10:04   #1269
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Dla mnie spodnie z rozszerzanymi nogawkami, szwedy, dzwony - to czasy podstawówki i gimnazjum dopiero chyba jak byłam w liceum, zrobily się modne rurki. Także teraz widząc po latach te fasony znowu w sklepach i na ulicach, mam takie poczucie nostalgii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 11:02   #1270
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Dlatego ten temat poruszyłam, bo moim zdaniem te sukienki mało komu pasują - te drobne retro kwiatki, pastelowe kolory i długość do połowy łydki - bardzo specyficzne kombo.
Sama lubię kwiatowe wzory, ale tych unikam. Na próbę kupiłam sobie dwie sukienki przed kolano w retro kwiaty, ale noszę je tylko do conversów i kurtki dżinsowej - w wydaniu na luzie. Na mieście widuje je w zestawieniu z loafersami, grubymi podeszwami, długimi swetrami, klapkami z kwadratowym noskiem… Takie babciowo-wiejskie klimaty przychodzą na myśl.



Jestem z pokolenia, które nosiło ekstremalnie obcisłe rurki i cały czas mam zakodowane, że szersze kroje są niemodne Mam jedną parę dżinsów lekko poszerzanych na całej długości, ale podwijam je sobie i mam dopasowane zakończenie przy kostce. Póki co to mój maks.
Podpisuję się pod wszystkim co piszesz. Kiedyś, jak miałam te dwadzieścia kilka lat, sama nosiłam takie kwiatuszki, falbanki i słabo mi jak o tym myślę. Noszę grochy i one jakoś mnie nie rażą. Czasami krata, chociaż też rzadko. Wszystko inne to babcia level hard.

Ewentualnie elegancka bluzka z kwiaty może, w teorii by przeszła - ale nie spotkałam jeszcze takiej w praktyce.

Za to noszę "ryzykowne" kolory, np. różowe koszule biznesowe - chociaż raczej jasny róż, nie taki po oczach. TO drugie może by się sprawdziło gdybym miała zimowy kolor urody, chociaż nawet wtedy wątpię.

A jeśli chodzi o jeansy to dopiero niedawno spróbowałam nosić coś innego niż wersję slim/skinny, bo miałam wrażenie, że wyszły z mody. Noszę mom's jeansy i jest spoko, ale kilkanaście lat zajęło mi odejście od obcisłych jeansów.

Edytowane przez avocado77
Czas edycji: 2023-05-28 o 11:05
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 12:33   #1271
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Dlatego ten temat poruszyłam, bo moim zdaniem te sukienki mało komu pasują - te drobne retro kwiatki, pastelowe kolory i
do połowy łydki - bardzo specyficzne kombo.
.
Ja tez nie lubie pasteli.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi się niektóre falbanki tez podobają, ale tylko i wyłącznie na innych. Jakbym ja się w nie przystroila to wyglądałabym jak na sile ukwiecony buldożer.

Ja nie lubie jak jest za duzo i strojnie, raczej jeden detal a nie sto i moze jeszcze w brokacie. Przesada jest wrogiem elegancji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 13:25   #1272
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość

Szerokie spodnie są fantastyczne, dla innych - nie gdy się ma krótkie nogi i jednocześnie niski wzrost... Rurki częściej pasują ludziom, nawet okrągłym figurom da się coś dobrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krótkie nogi właśnie w rurkach widać w całej ich "krótkości". Nie ma tam za bardzo pola do modelowania. W szerszych spodniach jest ono większe przez różnorodność krojów, materiałów różnie się będą spodnie układały i pracowały w ruchu, w rurkach sam fakt ich mocnego przylegania do ciała bardziej te możliwości ogranicza. Wysoką talią można dodatkowo wydłużyć nogi, w rurkach aż tak mocno tej talii wizualnie nie podniesiesz, no bo one przylegają, więc więcej widać.

Na dole przykład dziewczyn między 150-160 cm wzrostu w szerokich spodniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230528_134152_Instagram.jpg (80,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230528_140821_Instagram.jpg (120,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230528_140346_Instagram.jpg (92,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230528_141356_Instagram.jpg (157,1 KB, 125 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:43   #1273
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o jeansy to dopiero niedawno spróbowałam nosić coś innego niż wersję slim/skinny, bo miałam wrażenie, że wyszły z mody. Noszę mom's jeansy i jest spoko, ale kilkanaście lat zajęło mi odejście od obcisłych jeansów.

Z chęcią nosiłabym coś innego niż rurki z wysokim stanem, ale wyglądam źle. Próbowałam najróżniejszych modeli i tragedia.



Bardzo podoba mi się luźny styl, który widzę u nastolatków, jednocześnie sama w tym wyglądam słabo i się źle czuje.


Odnośnie stylu babcinego. Tak cieszyłam się, gdy boho w końcu jako tako weszło w modę, bo miałam łatwy dostęp do ciuchów, które lubię. Kocham kwiatki.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:31   #1274
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89591920]Z chęcią nosiłabym coś innego niż rurki z wysokim stanem, ale wyglądam źle. Próbowałam najróżniejszych modeli i tragedia.



Bardzo podoba mi się luźny styl, który widzę u nastolatków, jednocześnie sama w tym wyglądam słabo i się źle czuje.


Odnośnie stylu babcinego. Tak cieszyłam się, gdy boho w końcu jako tako weszło w modę, bo miałam łatwy dostęp do ciuchów, które lubię. Kocham kwiatki.[/QUOTE]

Z tym, że źle się czujesz nie można polemizować, natomiast zły wygląd to może być kwestia subjektywna.

Ja też sądziłam, że źle wyglądam. Zaczęłam szukać innych jeansów niż slim/skinny, bo chcę móc chodzić do pracy w jeansach, a bardzo obcisłe są trochę zbyt mało eleganckie jak ja moje biuro. Teraz, po kilku miesiącach, rzadko zakładam slim fit, bo dziwnie się czuję, jak mi coś tak mocno przylega do ciała.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:36   #1275
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

To ja zimą jeśli spodnie to w 90 procentach będą to rurki. Pasują mi do emu, botek, szpilek, sztybletow. A na górę za to do luźniejszych swetrów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:42   #1276
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

I bardzo dobrze, że moda na szerokie nogawki/ w sumie regularne wróciła. Nigdy nie rozumiałam fenomenu takich spodni jak rurki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:42   #1277
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To ja zimą jeśli spodnie to w 90 procentach będą to rurki. Pasują mi do emu, botek, szpilek, sztybletow. A na górę za to do luźniejszych swetrów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Mam to samo Jak lubie jeansy o luźniejszym kroju i noszę je zazwyczaj do adidasów, tak w zimie żadnych butów nie mogę założyć do tego typu spodni

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 14:58   #1278
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

mi sie najbardziej w obecnej modzie mlodych nie podoba wszedobylski oversize, niektorzy od stop po czubek glowy sa tak ubrani, spodnie, koszula, na to za duzy plaszcz, jakby sie polozyli na lawce to pomylilabym z bezdomnym

nawet te obsmiewane kiedys biale kozaczki nie robily na mnie tak negatywnego wrazenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 15:08   #1279
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To ja zimą jeśli spodnie to w 90 procentach będą to rurki. Pasują mi do emu, botek, szpilek, sztybletow. A na górę za to do luźniejszych swetrów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Mam to samo Jak lubie jeansy o luźniejszym kroju i noszę je zazwyczaj do adidasów, tak w zimie żadnych butów nie mogę założyć do tego typu spodni

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Piąteczka, też tak mam Zima najlepiej mi się sprawdza Wajda nogawka i właśnie do tego obszerne mniej lub bardziej swetry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 15:49   #1280
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 306
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Mi się podobają zarówno wąskie spodnie (rurki legginsy i wariacje) i szerokie. Takie zwykle proste jakoś mnie niezbyt urzekaly. Jeszcze proste obcisle spoko.
Te sukienki od Brandie za bardzo mi tracą presja skromnosci i przyzwoitości, nawet zaniedbaniem. Kojarzą mi się (filmowo) z zapracowana kobieta na farmie, jeszcze chustka na głowę, zero szminki, sweter, rozklapciane buciory. Z wzorów kwiatowych najbardziej lubię duże kwiaty, nie łączke. Co do retro i vintage zawsze mam przed oczami m.in. Wiek Adeline i Blake Lively i to jest to co wg mnie ma sens. Ona ma tam super figurę, nowe swietnie skrojone ubrania i ten look mi się podoba.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 15:54   #1281
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Mam to samo Jak lubie jeansy o luźniejszym kroju i noszę je zazwyczaj do adidasów, tak w zimie żadnych butów nie mogę założyć do tego typu spodni

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
U mnie problem rozwiązuje krótsza nogawka, kuloty pasują do właściwie każdych butów z wyższą cholewką. Tylko wtedy okrycie wierzchnie muszę mieć krótkie, połączenie szerokie spodnie i dłuższy płaszcz wygląda na mnie bardzo nieforemnie, zwłaszcza jak go zapnę.
Do dłuższych okryc wierzchnich noszę węższe spodnie.


[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89591990]mi sie najbardziej w obecnej modzie mlodych nie podoba wszedobylski oversize, niektorzy od stop po czubek glowy sa tak ubrani, spodnie, koszula, na to za duzy plaszcz, jakby sie polozyli na lawce to pomylilabym z bezdomnym

nawet te obsmiewane kiedys biale kozaczki nie robily na mnie tak negatywnego wrazenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dużo ludzi ma skłonność do przesady w stosowaniu danego trendu.
Mnie rozwala moda na bardzo oversajzowe garnitury u kobiet, naprawdę mało kto w tym dobrze wygląda. Chociaż wydaje mi się, że to raczej trend obecny w sm, na ulicy się on nie przyjął, przynajmniej u mnie tego nie widuję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 15:58   #1282
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 16:44   #1283
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To ja zimą jeśli spodnie to w 90 procentach będą to rurki. Pasują mi do emu, botek, szpilek, sztybletow. A na górę za to do luźniejszych swetrów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Do glanów tez i jak i do sportowego obuwia, siostro w rurkach

Powszechny workowaty oversize mnie tez dziwi (tu widzę trochę takich dziewczyn), ale to przeminie, jak wszystko inne. Ja w sumie tez chodziłam w workowatych bluzach jako młodziutka dziewczyna, bo miałam wrażenie ze nosząc rozmiar 36 jestem otyła i muszę się zakrywać. Otoczenie mi niestety bardzo w tym pomagało. Dlatego no problem jeśli ktoś nosi bo lubi - zaburzeniowo zdecydowanie gorzej.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 17:57   #1284
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Biodrówki były niedawno lansowane ale nie przyjęły się na masową skalę.

Tu np. artykuł z Vogue (2020-2021) https://www.vogue.fr/fashion/article...nter-2020-2021

Był też taki mikro trend z wystającymi stringami albo tak uszytymi spodniami/spódnicami żeby przypomniały wystającą bieliznę

https://www.whowhatwear.co.uk/g-string-trend


Edytowane przez Pigeons
Czas edycji: 2023-05-28 o 17:56
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 18:20   #1285
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

U mnie wszystkie spodnie z wysokim stanem i tak sa pod pempkiem. Trudno trafic, a by to byl naprawde wysoki stan.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 18:27   #1286
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie spodnie z wysokim stanem i tak sa pod pempkiem. Trudno trafic, a by to byl naprawde wysoki stan.
U mnie wysoki stan konczy sie pod biustem dlatego nie lubie, wole regular.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 18:31   #1287
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
U mnie wysoki stan konczy sie pod biustem dlatego nie lubie, wole regular.

A jakiej firmy to spodnie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 19:07   #1288
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Był też taki mikro trend z wystającymi stringami albo tak uszytymi spodniami/spódnicami żeby przypomniały wystającą bieliznę

https://www.whowhatwear.co.uk/g-string-trend

To w sumie dość zabawne, bo z tego co pamiętam z czasów noszenia biodrówek, to wystające z nich stringi były niejako skutkiem ubocznym obniżonego stanu i wyłaziły ze spodni przy pochylaniu sie/kucaniu. Nie kojarzę, żebyśmy je wtedy celowo eksponowały. Pamiętam, że szukałam do biodrówek jak najniższych majtek, żeby ich właśnie nie było widać. Nie kojarzę też żadnej mojej koleżanki paradującej celowo z gaciami wystającymi ze spodni, a wszystkie nosiłyśmy biodrówki.
Pomimo kusości mody lat 00 pokazywanie bielizny nie było wtedy celowym zabiegiem, stąd zresztą ogromna popularność silikonowych ramiączek do staników (zwanych przed niektórych naramkami).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 19:09   #1289
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Kiedy widuję dyskusje, komu pasują szerokie spodnie, a komu nie, przypomina mi się, że gdy zaczynała się moda na rurki, powszechne były głosy, że przecież w tym mało kto dobrze wygląda. Sama jestem wysoka i nogi mam długie, ale zastanawiałam się, czy aby nie jestem za szeroka z biodrach albo nie mam za wielkiego tyłka. A dziś jestem na etapie, że jakoś bardziej widzę się w obcisłych lub prostych spodniach niż w szerokich... choć między innymi dlatego, że nie mam pomysłu, jak je ograć, jaką długość dobrać i tak dalej.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 19:39   #1290
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 098
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89592128]Kiedy widuję dyskusje, komu pasują szerokie spodnie, a komu nie, przypomina mi się, że gdy zaczynała się moda na rurki, powszechne były głosy, że przecież w tym mało kto dobrze wygląda. Sama jestem wysoka i nogi mam długie, ale zastanawiałam się, czy aby nie jestem za szeroka z biodrach albo nie mam za wielkiego tyłka. A dziś jestem na etapie, że jakoś bardziej widzę się w obcisłych lub prostych spodniach niż w szerokich... choć między innymi dlatego, że nie mam pomysłu, jak je ograć, jaką długość dobrać i tak dalej.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk[/QUOTE]

Bo taka jest prawda - mało kto dobrze wygląda w obcisłych ciuchach. Ale tak jak tutaj ktoś już wspomniał - ważniejsze jest jak, kto się czuje, a nie czy w pełni zaspokaja zmysły estetyczne otoczenia.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

I szerokie spodnie to nie muszą być od razu dzwony do ziemi. Ja się najlepiej czuję w spodniach typu straight albo mom. Uważam, że to dobry kompromis pomiędzy niewygodnymi slim fit, a jakimiś mocno oversizowymi fasonami.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.