Randki przez Internet cz. 4. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-13, 04:47   #2911
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 05:37   #2912
yozane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Moja wczorajsza randka:
przychodzę i patrzę "o kurde ale fajny gość"
Później rozmawiamy i on mi zaczyna zadawać jakieś wymagające intelektualnie pytania - mam fetysz intelektualistów więc tym bardziej u mnie entuzjazm wzrasta
A potem schodzimy na temat ochrony zwierząt i on mówi m.in. że nie miałby problemu ze zjedzeniem konia ani psa, że z Ukrainy nie powinno się sprowadzać psów, bo można by zamiast tego sprowadzać ludzi to dość ciekawe że takim podejściem się wykazał, bo w moim profilu mam wpisane, że zajmuję się pomocą zwierzętom.
Pomimo tego starałam się utrzymać spotkanie do końca w miłej atmosferze, ale nie spodziewam się żeby napisał do mnie jeszcze (i mam nadzieję, że nie napisze) - w sumie to on miał też zbyt czarny humor i chyba nie mieliśmy nawet wspólnego vibe, a przede wszystkim rozbieżność wartości nie do pogodzenia.

Edytowane przez yozane
Czas edycji: 2023-06-15 o 05:38
yozane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 06:40   #2913
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez yozane Pokaż wiadomość
Moja wczorajsza randka:
przychodzę i patrzę "o kurde ale fajny gość"
Później rozmawiamy i on mi zaczyna zadawać jakieś wymagające intelektualnie pytania - mam fetysz intelektualistów więc tym bardziej u mnie entuzjazm wzrasta
A potem schodzimy na temat ochrony zwierząt i on mówi m.in. że nie miałby problemu ze zjedzeniem konia ani psa, że z Ukrainy nie powinno się sprowadzać psów, bo można by zamiast tego sprowadzać ludzi to dość ciekawe że takim podejściem się wykazał, bo w moim profilu mam wpisane, że zajmuję się pomocą zwierzętom.
Pomimo tego starałam się utrzymać spotkanie do końca w miłej atmosferze, ale nie spodziewam się żeby napisał do mnie jeszcze (i mam nadzieję, że nie napisze) - w sumie to on miał też zbyt czarny humor i chyba nie mieliśmy nawet wspólnego vibe, a przede wszystkim rozbieżność wartości nie do pogodzenia.
Tacy wielcy intelektualiści to z perspektywy czasu dla mnie to Red flag. Przecież nie przejdziesz z kimś życia gadając o filozofii i fizyce kwantowej. Z resztą to zazwyczaj jest na pokaz, bo potem się okazuje, że to jakaś toksyczna konserwa lub każda rozmowa z nim to wysiłek, bo z taką gadką o tym słynnym czarnym humorem non stop to zamęczyć się idzie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 08:34   #2914
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 312
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89605711]Tacy wielcy intelektualiści to z perspektywy czasu dla mnie to Red flag. Przecież nie przejdziesz z kimś życia gadając o filozofii i fizyce kwantowej. Z resztą to zazwyczaj jest na pokaz, bo potem się okazuje, że to jakaś toksyczna konserwa lub każda rozmowa z nim to wysiłek, bo z taką gadką o tym słynnym czarnym humorem non stop to zamęczyć się idzie.[/QUOTE]

+1

Miałam na koncie takiego gagatka; inteligencję i wiedzę cenię bardzo, różnorodność zainteresowań, chęć i umiejętność dyskusji również, ale w to trzeba też umieć i iść za tym musi wyczucie. Mój egzemplarz nie miał wyczucia za grosz, i szybko rozmowy z nim stały się męczące, bo człowiek czuł się jak na rozmowie o pracę - i to na takiej, w której przez wzgląd na swoje kwalifikacje powinien odnajdywać się swobodnie, ale koleś z haeru czynił z niej piekło. Każdą swoją opinię trzeba było ugruntowywać ('mhm, a dlaczego tak myślisz?'), potwierdzać pełne zrozumienie każdego rzuconego przez niego nawiązania (koszmarnie męczące - a nie daj buk chcesz moment poczekać aż wyklaruje się z kontekstu albo zrozumiesz opacznie, widocznie jesteś głupsza), rozmowa o rzeczach trywialnych była zbyt trywialna i albo nie odbywała się w ogóle, albo przeradzała w znów kolejną dysputę o wadze narodowej... Długo by wymieniać. To tak często idzie w parze z ogólną bufonowatością i takim surowym, jak paznokciem po tablicy, brakiem plastyczności, a także skrywanym brakiem pewności siebie, że od takich pseudointelektualistów nauczyłam uciekać się kurcgalopkiem bardzo szybko. Inteligencja emocjonalna jest równie ważna, jak nie ważniejsza.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 08:55   #2915
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Zbliża się lato, więc i kolejne randki z internetu

1. Pisałam z bardzo miłym chłopakiem, mieszka w mojej okolicy, więc dość szybko postanowiliśmy się spotkać. Na spotkanie założyłam sandały na słupku, sukienkę. Facet przyszedł w stroju jak na wyjście z kolegami, uważam, że niestosownie. Nic dziwnego, ponieważ jego pomysłem na randkę było piwko na kocu pośrodku lokalnego parku w naszej dzielnicy...

2. Spacer z Francuzem. Pisało się bardzo miło, przed spotkaniem nawet rozmawialiśmy przez telefon, ma w planach zostać w Polsce na dłużej i bardzo dobrze mówi po polsku (jak się okazało - usilnie szuka żony Polki). Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po spotkaniu napisał, że mu się bardzo podobało, a kolejnego dnia dostałam wiadomość: "życzę ci powodzenia"

3. Facet 36 lat, po rozwodzie. Umówiliśmy się na drinka w lokalu wybranym przez niego, ceny drinków relatywnie wysokie. Podczas spotkania opowiadał mi o sobie. A gdy przestał mówić o sobie, dla odmiany zaczynał temat imprez, kaca i jedzenia z McDonald's na kacu... Na koniec kelnerowi wręcz krzyknął, że płatność za drinka OSOBNO

Jeśli chodzi o samo pisanie, niestety aktualnie z nikim ciekawym nie nawiązałam kontaktu. Rozmowy są nijakie.
Nieustannie te same pytania: skąd pochodzisz, wynajmujesz mieszkanie (gdy jednemu napisałam, że mam swoje, zapytał: "jesteś prawnikiem mafii?").

Gdy dowiadują się, czym się zajmuję zawodowo, powtarzają ten sam żart: "Muszę uważać na to, co mówię, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko mnie"

Hitem był facet, który pytał mnie o sytuację rodzinną, czy mam rodzeństwo i zadał pytanie: "rodzice żywi?".
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 09:06   #2916
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Zbliża się lato, więc i kolejne randki z internetu

1. Pisałam z bardzo miłym chłopakiem, mieszka w mojej okolicy, więc dość szybko postanowiliśmy się spotkać. Na spotkanie założyłam sandały na słupku, sukienkę. Facet przyszedł w stroju jak na wyjście z kolegami, uważam, że niestosownie. Nic dziwnego, ponieważ jego pomysłem na randkę było piwko na kocu pośrodku lokalnego parku w naszej dzielnicy...

2. Spacer z Francuzem. Pisało się bardzo miło, przed spotkaniem nawet rozmawialiśmy przez telefon, ma w planach zostać w Polsce na dłużej i bardzo dobrze mówi po polsku (jak się okazało - usilnie szuka żony Polki). Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po spotkaniu napisał, że mu się bardzo podobało, a kolejnego dnia dostałam wiadomość: "życzę ci powodzenia"

3. Facet 36 lat, po rozwodzie. Umówiliśmy się na drinka w lokalu wybranym przez niego, ceny drinków relatywnie wysokie. Podczas spotkania opowiadał mi o sobie. A gdy przestał mówić o sobie, dla odmiany zaczynał temat imprez, kaca i jedzenia z McDonald's na kacu... Na koniec kelnerowi wręcz krzyknął, że płatność za drinka OSOBNO

Jeśli chodzi o samo pisanie, niestety aktualnie z nikim ciekawym nie nawiązałam kontaktu. Rozmowy są nijakie.
Nieustannie te same pytania: skąd pochodzisz, wynajmujesz mieszkanie (gdy jednemu napisałam, że mam swoje, zapytał: "jesteś prawnikiem mafii?").

Gdy dowiadują się, czym się zajmuję zawodowo, powtarzają ten sam żart: "Muszę uważać na to, co mówię, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko mnie"

Hitem był facet, który pytał mnie o sytuację rodzinną, czy mam rodzeństwo i zadał pytanie: "rodzice żywi?".
pogrubione -
co do pana numer 1 - sam pomysł nie byłby taki zły, jakby picie alkoholu w miejscu publicznym nie było karane mandatem, ciężko się zrelaksować w takiej sytuacji
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 09:17   #2917
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
pogrubione -
co do pana numer 1 - sam pomysł nie byłby taki zły, jakby picie alkoholu w miejscu publicznym nie było karane mandatem, ciężko się zrelaksować w takiej sytuacji
Gdyby to była kawa i przekąski to byłabym zachwycona ale alkohol w parku nie
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-15, 10:44   #2918
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89605711]Tacy wielcy intelektualiści to z perspektywy czasu dla mnie to Red flag. Przecież nie przejdziesz z kimś życia gadając o filozofii i fizyce kwantowej. Z resztą to zazwyczaj jest na pokaz, bo potem się okazuje, że to jakaś toksyczna konserwa lub każda rozmowa z nim to wysiłek, bo z taką gadką o tym słynnym czarnym humorem non stop to zamęczyć się idzie.[/QUOTE]

To samo. Dla mnie to snobowanie się i poza. Również mogę zacząć kogoś przepytywać z któregoś z moich "koników", tylko po co? Nie na tym powinna polegać stymulująca dyskusja.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Zbliża się lato, więc i kolejne randki z internetu

1. Pisałam z bardzo miłym chłopakiem, mieszka w mojej okolicy, więc dość szybko postanowiliśmy się spotkać. Na spotkanie założyłam sandały na słupku, sukienkę. Facet przyszedł w stroju jak na wyjście z kolegami, uważam, że niestosownie. Nic dziwnego, ponieważ jego pomysłem na randkę było piwko na kocu pośrodku lokalnego parku w naszej dzielnicy...

2. Spacer z Francuzem. Pisało się bardzo miło, przed spotkaniem nawet rozmawialiśmy przez telefon, ma w planach zostać w Polsce na dłużej i bardzo dobrze mówi po polsku (jak się okazało - usilnie szuka żony Polki). Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po spotkaniu napisał, że mu się bardzo podobało, a kolejnego dnia dostałam wiadomość: "życzę ci powodzenia"

3. Facet 36 lat, po rozwodzie. Umówiliśmy się na drinka w lokalu wybranym przez niego, ceny drinków relatywnie wysokie. Podczas spotkania opowiadał mi o sobie. A gdy przestał mówić o sobie, dla odmiany zaczynał temat imprez, kaca i jedzenia z McDonald's na kacu... Na koniec kelnerowi wręcz krzyknął, że płatność za drinka OSOBNO

Jeśli chodzi o samo pisanie, niestety aktualnie z nikim ciekawym nie nawiązałam kontaktu. Rozmowy są nijakie.
Nieustannie te same pytania: skąd pochodzisz, wynajmujesz mieszkanie (gdy jednemu napisałam, że mam swoje, zapytał: "jesteś prawnikiem mafii?").

Gdy dowiadują się, czym się zajmuję zawodowo, powtarzają ten sam żart: "Muszę uważać na to, co mówię, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko mnie"

Hitem był facet, który pytał mnie o sytuację rodzinną, czy mam rodzeństwo i zadał pytanie: "rodzice żywi?".
Co za ananasy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 13:54   #2919
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Zbliża się lato, więc i kolejne randki z internetu

1. Pisałam z bardzo miłym chłopakiem, mieszka w mojej okolicy, więc dość szybko postanowiliśmy się spotkać. Na spotkanie założyłam sandały na słupku, sukienkę. Facet przyszedł w stroju jak na wyjście z kolegami, uważam, że niestosownie. Nic dziwnego, ponieważ jego pomysłem na randkę było piwko na kocu pośrodku lokalnego parku w naszej dzielnicy...

2. Spacer z Francuzem. Pisało się bardzo miło, przed spotkaniem nawet rozmawialiśmy przez telefon, ma w planach zostać w Polsce na dłużej i bardzo dobrze mówi po polsku (jak się okazało - usilnie szuka żony Polki). Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po spotkaniu napisał, że mu się bardzo podobało, a kolejnego dnia dostałam wiadomość: "życzę ci powodzenia"

3. Facet 36 lat, po rozwodzie. Umówiliśmy się na drinka w lokalu wybranym przez niego, ceny drinków relatywnie wysokie. Podczas spotkania opowiadał mi o sobie. A gdy przestał mówić o sobie, dla odmiany zaczynał temat imprez, kaca i jedzenia z McDonald's na kacu... Na koniec kelnerowi wręcz krzyknął, że płatność za drinka OSOBNO

Jeśli chodzi o samo pisanie, niestety aktualnie z nikim ciekawym nie nawiązałam kontaktu. Rozmowy są nijakie.
Nieustannie te same pytania: skąd pochodzisz, wynajmujesz mieszkanie (gdy jednemu napisałam, że mam swoje, zapytał: "jesteś prawnikiem mafii?").

Gdy dowiadują się, czym się zajmuję zawodowo, powtarzają ten sam żart: "Muszę uważać na to, co mówię, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko mnie"

Hitem był facet, który pytał mnie o sytuację rodzinną, czy mam rodzeństwo i zadał pytanie: "rodzice żywi?".
Przypuszczam że tym wyświechtanym żartem na temat Twojego zawodu pokazują ból tyłka i już są przerażeni, że natrafili na inteligentną kobietę.
Tekst o rodzicach też dobry, subtelność walca drogowego.
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 13:57   #2920
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
Przypuszczam że tym wyświechtanym żartem na temat Twojego zawodu pokazują ból tyłka i już są przerażeni, że natrafili na inteligentną kobietę.
Tekst o rodzicach też dobry, subtelność walca drogowego.
Dokładnie. Akurat moi rodzice są "żywi", niemniej tak ohydne słowo mnie oburzyło i natychmiast skasowałam parę.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 14:44   #2921
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Zbliża się lato, więc i kolejne randki z internetu

1. Pisałam z bardzo miłym chłopakiem, mieszka w mojej okolicy, więc dość szybko postanowiliśmy się spotkać. Na spotkanie założyłam sandały na słupku, sukienkę. Facet przyszedł w stroju jak na wyjście z kolegami, uważam, że niestosownie. Nic dziwnego, ponieważ jego pomysłem na randkę było piwko na kocu pośrodku lokalnego parku w naszej dzielnicy...

2. Spacer z Francuzem. Pisało się bardzo miło, przed spotkaniem nawet rozmawialiśmy przez telefon, ma w planach zostać w Polsce na dłużej i bardzo dobrze mówi po polsku (jak się okazało - usilnie szuka żony Polki). Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po spotkaniu napisał, że mu się bardzo podobało, a kolejnego dnia dostałam wiadomość: "życzę ci powodzenia"

3. Facet 36 lat, po rozwodzie. Umówiliśmy się na drinka w lokalu wybranym przez niego, ceny drinków relatywnie wysokie. Podczas spotkania opowiadał mi o sobie. A gdy przestał mówić o sobie, dla odmiany zaczynał temat imprez, kaca i jedzenia z McDonald's na kacu... Na koniec kelnerowi wręcz krzyknął, że płatność za drinka OSOBNO

Jeśli chodzi o samo pisanie, niestety aktualnie z nikim ciekawym nie nawiązałam kontaktu. Rozmowy są nijakie.
Nieustannie te same pytania: skąd pochodzisz, wynajmujesz mieszkanie (gdy jednemu napisałam, że mam swoje, zapytał: "jesteś prawnikiem mafii?").

Gdy dowiadują się, czym się zajmuję zawodowo, powtarzają ten sam żart: "Muszę uważać na to, co mówię, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko mnie"

Hitem był facet, który pytał mnie o sytuację rodzinną, czy mam rodzeństwo i zadał pytanie: "rodzice żywi?".
Omg co do tego francuza to ten tekst z żoną skojarzył mi się z kolesiami z Europy zachodniej, którzy myślą, że Słowianki są "łatwe". Nie skończyło się w łóżku to nie widział sensu kontynuować rozmowy. Oczywiście to świadczy o nich, ale niestety to dosyć częste...

Piknik w parku spoko, ale właśnie - bez alkoholu jak dla mnie.

3 - to już nie trzeba pytać czemu po rozwodzie. Wiadomo, że była była psychiczna przecież, a nie że książę po prostu jest burakiem

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
+1

Miałam na koncie takiego gagatka; inteligencję i wiedzę cenię bardzo, różnorodność zainteresowań, chęć i umiejętność dyskusji również, ale w to trzeba też umieć i iść za tym musi wyczucie. Mój egzemplarz nie miał wyczucia za grosz, i szybko rozmowy z nim stały się męczące, bo człowiek czuł się jak na rozmowie o pracę - i to na takiej, w której przez wzgląd na swoje kwalifikacje powinien odnajdywać się swobodnie, ale koleś z haeru czynił z niej piekło. Każdą swoją opinię trzeba było ugruntowywać ('mhm, a dlaczego tak myślisz?'), potwierdzać pełne zrozumienie każdego rzuconego przez niego nawiązania (koszmarnie męczące - a nie daj buk chcesz moment poczekać aż wyklaruje się z kontekstu albo zrozumiesz opacznie, widocznie jesteś głupsza), rozmowa o rzeczach trywialnych była zbyt trywialna i albo nie odbywała się w ogóle, albo przeradzała w znów kolejną dysputę o wadze narodowej... Długo by wymieniać. To tak często idzie w parze z ogólną bufonowatością i takim surowym, jak paznokciem po tablicy, brakiem plastyczności, a także skrywanym brakiem pewności siebie, że od takich pseudointelektualistów nauczyłam uciekać się kurcgalopkiem bardzo szybko. Inteligencja emocjonalna jest równie ważna, jak nie ważniejsza.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Bardzo trafnie ujęte, o to mi chodziło.

Też miałam fazę na lewaków- intelektualistów. Ależ to jest rakowisko
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-15, 15:29   #2922
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Dla mnie takie propozycje, aby iść do parku i pić kojarzą się z nastoletnimi latami buntu i próbowania rzeczy zakazanych. Kumpel "zapraszający" na ławkę w parku, żeby wypić przemycone piwa. Tego typu historie.

Żadna ze mnie abstynentka, ale miałabym duże wątpliwości co do faceta, który pierwsze co, to proponuje napicie się z nim i to w dodatku w parku. Czyli podejrzewam, że większość jego aktywności może być związana z piciem i to najtańszym wydaniu.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89606022]Omg co do tego francuza to ten tekst z żoną skojarzył mi się z kolesiami z Europy zachodniej, którzy myślą, że Słowianki są "łatwe". Nie skończyło się w łóżku to nie widział sensu kontynuować rozmowy. Oczywiście to świadczy o nich, ale niestety to dosyć częste...
(...)
[/QUOTE]

Przecież wiadomo, że tą przyszłą żonę musi przetestować w łóżku. Pewnie już tak testuje te przyszłe żony Polki od x lat. A jak któraś się na to nie łapie, to "powodzenia w życiu".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 15:39   #2923
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie takie propozycje, aby iść do parku i pić kojarzą się z nastoletnimi latami buntu i próbowania rzeczy zakazanych. Kumpel "zapraszający" na ławkę w parku, żeby wypić przemycone piwa. Tego typu historie.

Żadna ze mnie abstynentka, ale miałabym duże wątpliwości co do faceta, który pierwsze co, to proponuje napicie się z nim i to w dodatku w parku. Czyli podejrzewam, że większość jego aktywności może być związana z piciem i to najtańszym wydaniu.

Tak, na tego typu zakazane winko, to mogę skoczyć z nowym chlopakiem na nasza, nie wiem, 10 randkę pobawić się właśnie w nastolatków i poczuć dreszczyk emocji, a później obmacywać się w krzakach.

Dziewczyny co do wyśmiewania się z Waszej pracy, zainteresowań itp. To nic innego jak zwykła pogarda, podręcznikowy wstęp do przemocy i jeden z 4 Jeźdźców Apokalipsy jednej z teorii z psychologii miłości. Właściwie nr 1 do rozwalenia relacji.

WPS ostatnio o tym też wspominała na stories. Z wykształcenia wojskowa, która zajmuje się baletem dla dorosłych i prowadzi warsztaty ze szpagatu itp. "Pracuje w internecie, więc to nie jest prawdziwa praca". No jakby gdzieś musiała zaisnstnieć, żeby te warsztaty się sprzedawały. Poza tym akurat dziewczyna ma takie poczucie humoru, że sama bym z nią na randkę poszła, choć raczej nie jestem bi.

Ja trafiłam na ten podział wyżej u dr Olgi Kamińskiej z SWPS w jej książce #LOVE, w której opisuje eksperymenty Gottmanów, tzw Love Lab.


Pamiętam, jak jakiś facet wyśmiał mnie pod koniec mojej bytności na Tinderze, bo miałam wpisane w zawód stażystka. Przebranżawiam się, zresztą nie jestem typem, który potrzebuje pokolorować rzeczywistość i pisać, że jest np Landlady, czy CEO


A moja internetowa relacja pod tytułem "Wygrzebał sobie mnie na Instagramie" kwitnie. Mieliśmy kilka konfliktów, różnic zdań, ale wszystko szybko przegadane i wyjaśnione. Głównie rozchodziło się o komunikowanie potrzeb, interpretację zachowań, czyli... poznajemy się. Zaraz nam stukną 3 mce
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 15:52   #2924
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A moja internetowa relacja pod tytułem "Wygrzebał sobie mnie na Instagramie" kwitnie. Mieliśmy kilka konfliktów, różnic zdań, ale wszystko szybko przegadane i wyjaśnione. Głównie rozchodziło się o komunikowanie potrzeb, interpretację zachowań, czyli... poznajemy się. Zaraz nam stukną 3 mce
Ale super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 17:22   #2925
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie takie propozycje, aby iść do parku i pić kojarzą się z nastoletnimi latami buntu i próbowania rzeczy zakazanych. Kumpel "zapraszający" na ławkę w parku, żeby wypić przemycone piwa. Tego typu historie.

Żadna ze mnie abstynentka, ale miałabym duże wątpliwości co do faceta, który pierwsze co, to proponuje napicie się z nim i to w dodatku w parku. Czyli podejrzewam, że większość jego aktywności może być związana z piciem i to najtańszym wydaniu.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Przecież wiadomo, że tą przyszłą żonę musi przetestować w łóżku. Pewnie już tak testuje te przyszłe żony Polki od x lat. A jak któraś się na to nie łapie, to "powodzenia w życiu".
Zgadzam się z Tobą, znacznie lepsza byłaby kawa. Poza tym nie uprzedził mnie, że spotkanie będzie wyglądało w ten sposób. Nie mam w zwyczaju pić w parku na kocyku pomiędzy bawiącymi się dziećmi Wstyd.

No to powodzenia, cóż zrobić
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 17:24   #2926
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 473
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:04
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 17:25   #2927
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, na tego typu zakazane winko, to mogę skoczyć z nowym chlopakiem na nasza, nie wiem, 10 randkę pobawić się właśnie w nastolatków i poczuć dreszczyk emocji, a później obmacywać się w krzakach.

Dziewczyny co do wyśmiewania się z Waszej pracy, zainteresowań itp. To nic innego jak zwykła pogarda, podręcznikowy wstęp do przemocy i jeden z 4 Jeźdźców Apokalipsy jednej z teorii z psychologii miłości. Właściwie nr 1 do rozwalenia relacji.

WPS ostatnio o tym też wspominała na stories. Z wykształcenia wojskowa, która zajmuje się baletem dla dorosłych i prowadzi warsztaty ze szpagatu itp. "Pracuje w internecie, więc to nie jest prawdziwa praca". No jakby gdzieś musiała zaisnstnieć, żeby te warsztaty się sprzedawały. Poza tym akurat dziewczyna ma takie poczucie humoru, że sama bym z nią na randkę poszła, choć raczej nie jestem bi.

Ja trafiłam na ten podział wyżej u dr Olgi Kamińskiej z SWPS w jej książce #LOVE, w której opisuje eksperymenty Gottmanów, tzw Love Lab.


Pamiętam, jak jakiś facet wyśmiał mnie pod koniec mojej bytności na Tinderze, bo miałam wpisane w zawód stażystka. Przebranżawiam się, zresztą nie jestem typem, który potrzebuje pokolorować rzeczywistość i pisać, że jest np Landlady, czy CEO


A moja internetowa relacja pod tytułem "Wygrzebał sobie mnie na Instagramie" kwitnie. Mieliśmy kilka konfliktów, różnic zdań, ale wszystko szybko przegadane i wyjaśnione. Głównie rozchodziło się o komunikowanie potrzeb, interpretację zachowań, czyli... poznajemy się. Zaraz nam stukną 3 mce
Bardzo ciekawe informacje, dzięki I oczywiście trzymam kciuki za dalszy rozwój znajomości z panem z Instagrama
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-15, 18:17   #2928
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 10:44   #2929
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Szczęka mi opada, jak czytam o takich "kolegach" z pracy. Stwierdzam, że jednak pracowałam z całkiem normalnymi ludźmi, chociaż nie zawsze tak myślałam.
U mnie w pracy kiedyś szefowa rozdawała smycze na klucze od jakiegoś przedstawiciela handlowego, z podkreśleniem, że są one tylko dla dzieciatych a że bezdzietną jestem ja i jedna koleżanka, wiadomo było do kogo ten przytyk. Roześmiałam jej się w twarz, czy serio myśli, że zależy mi na jakimś sznurku i co niby mam z nim zrobić. Przemyślała potem i dała wszystkim, ale ja nie wzięłam tego badziewia.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-18, 11:45   #2930
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 297
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89605711]Tacy wielcy intelektualiści to z perspektywy czasu dla mnie to Red flag. Przecież nie przejdziesz z kimś życia gadając o filozofii i fizyce kwantowej. Z resztą to zazwyczaj jest na pokaz, bo potem się okazuje, że to jakaś toksyczna konserwa lub każda rozmowa z nim to wysiłek, bo z taką gadką o tym słynnym czarnym humorem non stop to zamęczyć się idzie.[/QUOTE]


Tak! Podpisuję się pod tym rękami i nogami też Wydaje mi się też, że im więcej facet gada tym mniej potrafi. I tak czaruje, czaruje słowami, żeby zakryć bardzo istotne braki...
Koniec końców nie potrzebuję poematów ani wielogodzinnych dyskusji o naturze świata, ale żeby umiał wymienić uszczelkę i wniósł zgrzewkę wody na 5 piętro bez proszenia o to...
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:01   #2931
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 248
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

No to ja jednak potrzebuję w związku także partnera do rozmowy, a nie tylko robola :P
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:19   #2932
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
No to ja jednak potrzebuję w związku także partnera do rozmowy, a nie tylko robola :P
Ja też. Więc zgadzam się w połowie - takie gadki są, aby ukryć braki, ale nie takie że naprawa zlewu, tylko bycie w związku - umiejętność rozmowy, chęć pomocy i wsparcia, pełne zaangażowanie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:26   #2933
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
No to ja jednak potrzebuję w związku także partnera do rozmowy, a nie tylko robola :P
Dokładnie, ja mam w bloku windę (a w razie czego zgrzewkę sama dam radę wnieść), a do napraw zatrudniam fachowców

Chyba większość ludzi ceni sobie wartościowe rozmowy z partnerem, krytyce jest tu poddawane wymądrzanie się i bufonada.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:48   #2934
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Osobiście w ogóle nie lubię jak facet za dużo gadam. Spotkałam się raz z takim, który paplał bez sensu na różne tematy i w sumie mógłby tak wiele godzin. Lepiej by było mniej, ale z sensem 🙂.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:53   #2935
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=6f270d4e8c6dcf778f6b7ea a339056f9e260a162_657a458 271287;89607717]Dokładnie, ja mam w bloku windę (a w razie czego zgrzewkę sama dam radę wnieść), a do napraw zatrudniam fachowców

Chyba większość ludzi ceni sobie wartościowe rozmowy z partnerem, krytyce jest tu poddawane wymądrzanie się i bufonada.[/QUOTE]

Chyba o to najbardziej chodzi, o wymądrzanie się i stawianie drugiej osoby w niezręcznych sytuacjach, od razu kojarzy mi się to z tekstami typu kobieta, co ona może wiedzieć o budowie maszyn
Same rozmowy nie są niczym złym, czy luźne pogadanki, czy te bardziej wartościowe
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2023-06-18 o 13:54
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 13:54   #2936
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Chyba o to najbardziej chodzi, o wymądrzanie się i stawianie drugiej osoby w niezręcznych sytuacjach, od razu kojarzy mi się to z tekstami typu kobieta, co ona może wiedzieć o budowie maszyn
Ja uwielbiałam sytuację, jak facet zaczynał mi tłumaczyć oczywiste rzeczy, a jak mu przerywałam, że dla mnie to wiedza ogólna to i tak się potem okazywało, że on wie tyle co w pierwszym akapicie Wikipedii
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 14:13   #2937
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89607750]Ja uwielbiałam sytuację, jak facet zaczynał mi tłumaczyć oczywiste rzeczy, a jak mu przerywałam, że dla mnie to wiedza ogólna to i tak się potem okazywało, że on wie tyle co w pierwszym akapicie Wikipedii [/QUOTE]

No wiesz, jak mogłaś wiedzieć?

Mnie zaskakuje też generalizowanie cech wg płci, bo kobiety to... mężczyźni to... Rozmawiałam ostatnio z koleżanką w pracy na jakiś prywatny temat, o gotowaniu chyba i klient facet wtrącił się, że co takie dobre o czym rozmawiamy. Koleżanka odpowiedziała, że nic, tak sobie mówimy. Fochnął i stwierdził, że no to typowe dla kobiet, nie powiedzą o co chodzi, tylko trzeba się domyślać rozwalił system
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 14:18   #2938
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
No wiesz, jak mogłaś wiedzieć?

Mnie zaskakuje też generalizowanie cech wg płci, bo kobiety to... mężczyźni to... Rozmawiałam ostatnio z koleżanką w pracy na jakiś prywatny temat, o gotowaniu chyba i klient facet wtrącił się, że co takie dobre o czym rozmawiamy. Koleżanka odpowiedziała, że nic, tak sobie mówimy. Fochnął i stwierdził, że no to typowe dla kobiet, nie powiedzą o co chodzi, tylko trzeba się domyślać rozwalił system
Też tego nienawidzę. Ale spróbuj powiedzieć, że np. faceci mniej zajmują się domem, go zaraz oburzenie, że on przecież wynosi śmieci

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Bo o nieodpłatnej pracy domowej są badania i jasno z nich wynika, kto (wg płci) robi drugi etat.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 14:33   #2939
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=6f270d4e8c6dcf778f6b7ea a339056f9e260a162_657a458 271287;89607717]
(...)
Chyba większość ludzi ceni sobie wartościowe rozmowy z partnerem, krytyce jest tu poddawane wymądrzanie się i bufonada.[/QUOTE]

Właśnie o to chodzi. Aby rozmawiać ciekawie nie trzeba pozować na specjalistę od wszystkiego. I przede wszystkim należy również umieć słuchać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 15:12   #2940
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 473
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:07
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.