Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-26, 08:43   #31
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
trzeba być mega atrakcyjną, też uważam, że Autorka jest już trochę za stara, żeby bogaci faceci, na nią lecieli, tylko z uwagi na sam wygląd, bo bądźmy szczerzy jak ktoś jest jakimś milionerem, to go stać na kucharkę i sprzątaczkę. Trzeba się było w to bawić 5 lat temu, no i najlepiej to być jakąś modelką, prezenterką. Jeszce można miec ciekawą osobowość, zainteresowania, na to też ktoś może polecieć. Zresztą to zalezy co Autorka rozumie przez słowo bogaty, bo wspomina o mieszkaniu (to można miec dwa pokoje po babci), jakies all in clusive w Grecji to też nie są duże wydatki. Czy jej wystarczy taki co zarabia np z 25 k jakiś programista czy chce milionera
On ma sobie bez problemu pozwolić na zakup mieszkania, auta i częste wycieczki. Nawet mały lot do Grecji, gdy jest częsty będzie dużym wydatkiem.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 08:53   #32
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 098
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89613697]On ma sobie bez problemu pozwolić na zakup mieszkania, auta i częste wycieczki. Nawet mały lot do Grecji, gdy jest częsty będzie dużym wydatkiem.[/QUOTE]

A podróże zagraniczne mocno podrożały, więc jeśli autorka sama nie zarabia ponadprzeciętnie to trochę lipa z częstymi wycieczkami.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 09:14   #33
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89613697]On ma sobie bez problemu pozwolić na zakup mieszkania, auta i częste wycieczki. Nawet mały lot do Grecji, gdy jest częsty będzie dużym wydatkiem.[/QUOTE]


Tylko określenia dużo, często sa subiektywne. Dla mnie te 25 tys to duzo, tak samo podróżować 3 razy do roku też często, także autorka niech sprecyzuje metraż, model samochodu i częstotliwość wyjazdów
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 09:44   #34
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
trzeba być mega atrakcyjną, też uważam, że Autorka jest już trochę za stara, żeby bogaci faceci, na nią lecieli, tylko z uwagi na sam wygląd, bo bądźmy szczerzy jak ktoś jest jakimś milionerem, to go stać na kucharkę i sprzątaczkę. Trzeba się było w to bawić 5 lat temu, no i najlepiej to być jakąś modelką, prezenterką. Jeszce można miec ciekawą osobowość, zainteresowania, na to też ktoś może polecieć. Zresztą to zalezy co Autorka rozumie przez słowo bogaty, bo wspomina o mieszkaniu (to można miec dwa pokoje po babci), jakies all in clusive w Grecji to też nie są duże wydatki. Czy jej wystarczy taki co zarabia np z 25 k jakiś programista czy chce milionera
Zależy od gustu. Dla mnie może być atrakcyjna, a dla kogoś innego nie. Poza tym też nie jest tak, ze każda kobieta wpadnie w oko. Raz trafisz na dwie, innym razem na pięć, itd. Różnie bywa. Tak samo z wiekiem + niekoniecznie młodsze osoby mogą/chcą wydawać tyle pieniędzy na jeden wieczór. A co dopiero regularnie, jeśli poszukiwania wciąż trwają.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 12:20   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

NIe wiedzialam ze 28 lat to juz mogila i nieatrakcyjna bo sa mlodsze.
WEz autorko nie sluchaj tych ☠☠☠☠☠☠☠.

Nie maja pokrycia w zyciu.

Mezczyzna lecacy na 18latki ma nierowno pod sufitem.

Nie wiem skad przekonanie ze bogaci mezczyzni szukaja tylko mlodek i modelek. To nie ma pokrycia w rzeczywistosci.
Oczywisci sa tacy seryjni oblatywacze jak Leo Dicaprio
sa tacy co spotykaja sie tylko z modelkami itd
Sa tez tacy ktorzy szukaja kobiety w podobnym wieku albo mlodszej albo starszej.

Co jest wazne? Kregi w jakich sie obracasz. Twoje obycie, to jak sie prezentujesz swiatu.
To co masz do zaoferowania partnerowi.
_ wyglad?
_pieniadze?
_imponujesz osiagnieciami?
_ jestes znana, masz szerokie kregi znajomych?
_ krecisz sie na imprezach branzowych? finanse, bankowosc, gielda? tam poznaje sie sporo par.

W weekendy chodzisz do drogich restauracji, klubow dla osob z pieniedzmi?
A moze kluby prywatne?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 12:46   #36
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 15:56
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 12:47   #37
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
NIe wiedzialam ze 28 lat to juz mogila i nieatrakcyjna bo sa mlodsze.
WEz autorko nie sluchaj tych ☠☠☠☠☠☠☠.

Nie maja pokrycia w zyciu.

Mezczyzna lecacy na 18latki ma nierowno pod sufitem.

Nie wiem skad przekonanie ze bogaci mezczyzni szukaja tylko mlodek i modelek. To nie ma pokrycia w rzeczywistosci.
Oczywisci sa tacy seryjni oblatywacze jak Leo Dicaprio
sa tacy co spotykaja sie tylko z modelkami itd
Sa tez tacy ktorzy szukaja kobiety w podobnym wieku albo mlodszej albo starszej.

Co jest wazne? Kregi w jakich sie obracasz. Twoje obycie, to jak sie prezentujesz swiatu.
To co masz do zaoferowania partnerowi.
_ wyglad?
_pieniadze?
_imponujesz osiagnieciami?
_ jestes znana, masz szerokie kregi znajomych?
_ krecisz sie na imprezach branzowych? finanse, bankowosc, gielda? tam poznaje sie sporo par.

W weekendy chodzisz do drogich restauracji, klubow dla osob z pieniedzmi?
A moze kluby prywatne?

Bardzo często, gdy pokazują partnerki milionerów, to albo są to osoby z ich kręgów lub młode atrakcyjne modelki
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-26, 13:08   #38
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 098
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Bardzo często, gdy pokazują partnerki milionerów, to albo są to osoby z ich kręgów lub młode atrakcyjne modelki
Ewentualnie jeszcze istnieje przypadek, gdzie swoją "normalną" żonę poznali zanim się dorobili. Ona skupiła się na życiu rodzinnym i domu, a oni na karierze. W takich przypadkach takiej żony raczej nikt nie podejrzewa o gold digging nawet jak dysproporcja zarobków jest bardzo duża.

Ale to raczej nie przypadek dla autorki, bo raz, że trzeba mieć szczęście i na takiego faceta trafić zanim rozwinie skrzydła. Dwa raczej to związki z czasów studenckich, a nie zawierane przed 30 czy po.

Edytowane przez PumpkinEyes
Czas edycji: 2023-06-26 o 13:10
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 13:15   #39
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ewentualnie jeszcze istnieje przypadek, gdzie swoją "normalną" żonę poznali zanim się dorobili. Ona skupiła się na życiu rodzinnym i domu, a oni na karierze. W takich przypadkach takiej żony raczej nikt nie podejrzewa o gold digging nawet jak dysproporcja zarobków jest bardzo duża.

Ale to raczej nie przypadek dla autorki, bo raz, że trzeba mieć szczęście i na takiego faceta trafić zanim rozwinie skrzydła. Dwa raczej to związki z czasów studenckich, a nie zawierane przed 30 czy po.

To też i takich ludzi znam osobiście i to sporo, ale sądzę, że Autorka szuka takiego, który ma już teraz duże zasoby
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 13:49   #40
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 15:57
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 14:05   #41
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 418
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Najlepiej byłoby gdybyś sama miała pieniądze wtedy możesz zaznaczać w opisie że szukasz kogoś o podobnej stopie życiowej (w sumie dość racjonalne, skoro ktoś przywykł do określonego poziomu życia). W innym przypadku myślę, że będzie bardzo ciężko, bo facet który dorobił się raczej myśli racjonalnie że kobiety mogą interesować się nim tylko ze względu na status finansowy, a konkurencja nie śpi. Bajka o Kopciuszku i księciu raczej nie ma pokrycia w rzeczywistości, nawet na Wizażu było sporo wątków, że lepiej zarabiający partner oczekiwał od dziewczyny żeby dzieliła koszty życia, dokładała się do wydatków i droższych wyjazdów zamiast radośnie wszystko jej fundować.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-26, 14:21   #42
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Pozostają jeszcze pewnie jakieś portale dla obcokrajowców (może gdzieś jakiś szejk szuka żony, kto wie )

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 15:43   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
IMO, gdyby Autorka spełniała powyższe kryteria, nie zakładałaby tego wątku, ba sama potrafiłaby udzielić sobie odpowiedzi na postawione pytanie. Skoro jako jedyne co ma do zaoferowania poza atrakcyjnością wymienia sprzątanie i gotowanie, to raczej pieniędzy, osiągnięć i imprez branżowych tam nie ma.
moze jest atrakcyjna ale nie umie sie zakrecic w odpowiednim miejscu?

Nie pisalam ze musi byc wszystko na raz- ale jakies skladowe musza byc zeby zainteresowac takiego faceta:0
Sama uroda tez wystarczy jak sie postara

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Bardzo często, gdy pokazują partnerki milionerów, to albo są to osoby z ich kręgów lub młode atrakcyjne modelki
prawda: osoby pochodzace z tych samych kregow
mlode atrakcyjne tez prawda

mozna sie wkrecic do wyzszych sfer jak Agnieszka Szulim Budziak WOzniak Starak , Meghan Markle itd
Mozna miec urode i zero mozgu jak Karolina Pisarek
mozna krecic sie w wyzszych sferach, miec po mezu biznesy jak przetakiewicz ktora wyrwala Kulczyka
Mozna byc znanym z tv/ internetu jbo mezczyzni lubia miec u boku kogos kim moga sie pochwalic zeby zaimponowac
\
drog jest wiele
mozna polowac na sportowcow
mozna wozic sie z gangusami jak bodajze Lukomska i Boruc
)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 15:53   #44
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 15:58
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 17:15   #45
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 05:32
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 18:06   #46
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Szansę na wkręcenie się zawsze są. Trudniejsze może być pozostanie tam na dłużej, czy bycie jakkolwiek "zaakceptowanym". Są ludzie co wola partnera/rke ze swoich kręgów, inni zaś stronią od tego, albo nie odpowiada im by ktoś był dosłownie z tej samej branży, ale jednak dalej na ich poziomie. Znane osoby też mają problem by poznać kogoś, kto właśnie nie poleci na ich hajs, czy zasięgi, itd. A jak na tinderze wyskoczy im znana twarz, wpadnie match, rozmowa jest super, świetne flow, mógłby być z tego fajny związek i... tu jest wiele wątpliwości co tak naprawdę podoba się tej drugiej osobie i czy rzeczywiście się dogadują, czy może ktoś się chce podlizać i wykorzystać. Natomiast są i tacy, którym to po prostu nie przeszkadza i dla nich może być to plusem, że dzięki pieniądzom mogą randkowac/być z taką osobą.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 18:08   #47
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 05:32
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 06:06   #48
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Cześć
Od kilku miesięcy jestem sama i zarejestrowałam się na aplikacji randkowej, chciałabym znaleźć bogatego faceta, proszę po sugestię na co zwracać uwagę na profilach żeby takiego znaleźć? Nie chodzi mi o to żeby miał miliony ale takiego który bez problemu mógłby sobie pozwolić na zakup mieszkania, auta premium i częste wycieczki.

Mam aktualnie 28 lat, trzej moi wcześniejsi partnerzy w kwestiach finansowych nie byli zbytnio rozgarnięci, wszystko co zarobili na bieżąco wydawali, tylko ja potrafiłam coś odłożyć to pożyczali ode mnie...

Proszę nie mieszać mnie z błotem tylko postarać się pomóc i napisać konkrety, wybór mężczyzn jest bardzo duży wiec myślę że tacy też tam są. Ostatnio spotkałam się z dwoma facetami którzy na zdjęciach byli z drogimi samochodami ale okazało się że to nie ich auta.
Z góry dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc.
Na tinderze panowie fura/skóra/komóra to zazwyczaj fake profile/pozerzy/sciemniacze/wyrośnięte bananowe dzieci lub typ który chce wyrwać na kasę ale wtedy to zazwyczaj Panie mają dużą rotację
Jak się ktoś dorobił, i szuka partnera, to na zdjęciach nie szpanuje samochodami czy zegarkami, bo nie chce być oceniany przez pryzmat pieniędzy aby uniknąć hum, w sumie takich jak Ty xD


Są kosztowne sporty które zazwyczaj uprawiają majętni, są zawody gdzie zazwyczaj kręci się duże dochody, są imprezy/kluby/knajpy gdzie przeciętny Kowalski nie chodzi, więc raczej za takimi wskazówkami trzeba się rozglądać.



Pytanie co Ty masz do zaoferowania, bo takich zazwyczaj stać i na sprzątaczkę i na catering z jedzeniem, ma "ogarnięte" a i sprzątaczki ze sobą na wakacje ciągać nie musi : P
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 20:00   #49
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
NIe wiedzialam ze 28 lat to juz mogila i nieatrakcyjna bo sa mlodsze.
WEz autorko nie sluchaj tych .

Nie maja pokrycia w zyciu.

Mezczyzna lecacy na 18latki ma nierowno pod sufitem.

Nie wiem skad przekonanie ze bogaci mezczyzni szukaja tylko mlodek i modelek. To nie ma pokrycia w rzeczywistosci.

Dokładnie. Mam zdziwko, bo z jednej strony leci tu ostry hejt na wykopków, a z drugiej powielane są właśnie ich ☠☠☠☠☠☠☠olo o terminie przydatności kobiet. Masakra.

W pracy mam do czynienia z bogatymi facetami i żaden nie jest z dziewczyną w wieku studenckim. Są różnice wieku typu 10 lat, ale pokroju on 50 lat, ona 40. Takie związki widuję tylko na Pudelku. I gdyby podbijał do mnie gość, który interesuje się tylko 20,30,40 lat młodszymi kobietami, to bym właśnie pomyślała, że coś z nim nie tak, traktuje kobiety przedmiotowo i tak naprawdę jest seksistą, a takiego faceta nie chce mieć.

Jeśli jesteś atrakcyjną babką i dbasz o siebie to w każdym wieku masz powodzenie, a tym bardziej w tych czasach, gdzie jest tyle możliwości dbania o zdrowie i urodę. Tylko kaman, autorka ma 28 lat i jest kuźwa młoda, nie wiem co się odwala w tym wątku XD

Nie wiem czy żyję w jakieś bańce, ale:
1. Znane mi babki, które mają bogatych partnerów niczym szczególnym się nie wyróżniają - po prostu poznali się gdzieś i zaiskrzyło oraz nie ma między nimi dużych różnic wieku.
2. Znane mi babki koło 40tki, 50tki jeśli chcą randkować to randkują i chętnych na te randki mają.

Inną kwestią jest to, że Autorka sama stawia siebie w roli laleczki-utrzymanki, bo nie napisała nic o swoich zainteresowaniach, jak lubi spędzać czas, tylko to sprzątanie i gotowanie To jest w sumie smutne.

A poznać majętnych facetów można tak naprawdę wszędzie i jak każdego - trzeba być otwartym, sympatycznym, wychodzić do ludzi i próbować aktywności, bywać w różnych miejscach.
Ale takie nastawienie na poszukiwanie dobrej partii daje się wyczuć, więc możesz przyciągać osoby, które interesuje układ a nie związek. Czy to dla Ciebie plus czy minus - sama najlepiej wiesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-28, 21:18   #50
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

A ile ty zarabiasz?

Czy będziesz atrakcyjna dla takiego faceta? Gdzie pracujesz? Co wniesiesz do związku?

Zastanów się co jest ważne faktycznie w związku. Osobowość? Charakter? Mój obecny mąż gdy się poznaliśmy był bez pracy a obecnie zarabia 13 tys brutto. Gdybym była tobą to przegapiłabym wartościowa osobę.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 22:43   #51
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 05:32
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 08:03   #52
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89616092]Treść usunięta[/QUOTE]


tylko czy taki będzie sponsorował? bo oto autorce chodzi, wiele słyszałam historii o facetach wypominających zonie wszystko, chociaż mieli pieniądze. Można trafić na bogatego ale niehojnego
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 08:17   #53
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 098
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89616092]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja to zrozumiałam, że jest powoli za stara na bycie sugar baby jakiegoś bogatego pana, który będzie jej fundował luksusowe wycieczki, udostępniał swoje nieruchomości czy woził jakimś autem premium, a nie że za stara na jakikolwiek związek w ogóle. Sponsoring to jest jednak specyficzna dynamika relacji, do której sponsorzy często szukają po prostu zależnych 'dziewczynek', a nie atrakcyjnych 30 latek z jako tako ułożonym życiem.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 08:43   #54
MandarynkaBlue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Autorko większość porad z tego wątku jest totalnie oderwana od rzeczywistości.

Przevuez autorka nie szuka miliardera tylko fsceta z mieszkaniem i dobrym autem a takich jest naprawdę dużo w wieku 30-40 lat.

Mówię z perfektywy osoby która jest z facetem raczej zamoznym ; może nie milionerem ale jak na warunki polskiej wyższej klasy średniej żyje nam siè naprawdę dobrze z jego dochodów. Czasem kupię sobie coś sama ale zdecydowana większość wydatków on pokrywa.

Poznaliśmy siè na zupełnie zwyczajnie na T. I nie miał żadnych zdjęć z autem bo nikt poważny sobie takich zdjęć nie robi. Miał zdjęcia sylwetki bez koszulki co już często było dla mnie dyskwalifikacja ale jego opis mnie na tyle zachęcił ze dostał like.

Nie mam ani wielkiej kariery ani nie jestem modelka.
Mamy zwyczajny związek z kilkuletnia różnica wieku . Mój facet jest tez atrakcyjny fizycznie trenuje itd

Przestańcie wieszać psy na autorce … szukanie faceta ktiry zapewni Ci jakiś standard życia jest mądre i naturalne dla kobiety ktira chce założyć rodzine. Spójrzcie na topowy wątek teraz „narzeczony i ciągły brak pieniędzy”.. tam padaja wlasnie rady by poszukać „ogarniętego faceta” ..

Autorko facet z mieszkaniem czy nawet domem to nie jest jakiś biały kruk. Nie jesteś ani za stara ani zbyt mało lotna tylko jeśli szukasz na portalach randkowych musisz wybierać specyficzny typ zdjęć

Na zdjęciach nie może być zbędnego szpanu ani tez zdjęcia nie mogą być niechlujne
Żadnych zdjęć jedzenia drinków czy zegarków
Żadnych gołych klat samochodów itd
Ciekawy opis mówiący o hobby
Zdjęcia jakieś przedstawiające hobby czy coś co jest dla fsceta ważne

Jesli chodzi o stroj- niezbyt niechlujny ale tez nie zbyt wymuskany.

Unikaj facetów co uwielbiają opowiadać i snują plany o swojej wielkiej przyszłości bogactwie w Twojej obecności i „budowaniu wspólnego imperium” itd

No i jeśli facet zaprasza Cię na kawę czy spacer zamiast zorganizować randkę to tez powinnaś go odrzucić (ale to tyczy każdej kobiety chyba nie tylko tych o Twoich preferencjach xD)

Jesli chodzi o mnie to mogę jeszcze powiedzieć ze facet o takiej mentalności wymaga od kobiety żeby tworzyła domowe ognisko ktire mu pozwala na regenerację po długim dniu; chce spędzać z Tobą miło czas a nie słuchać marudzenia i narzekania. Czasem ma dużo spraw na głowie i potrafi zapomnieć o jakiś waszych wspólnych planach czy czyms o co go prosisz i nie możesz siè na to obrażać. Nie wynika to ze złych intencji tylko nadmiaru obowiązków.

Trochę tez muszę powiedzieć „coś za cośâ€ - taki facet oczekuje raczej uległego „miękkiego” charakteru i sympatycznego przyjaznego nastawienia do świata. Lubi czuć ze ma kontrole i musisz byc boosterem jego ego (ale to chyba dotyczy wszystkich facetów xD). Raczej wszuxtko musi byc tak jak on sobie wymyśli -często zapyta Cię o zdanie ale przekona Cię raczej do swojego jeśli wasze zdania się różnią
Fajnie jak masz jakieś artystyczne hobby- taniec śpiew malarstwo coś takiego właśnie miękkiego i kobiecego mężczyźni bardzo to lubią

Napewno jeśli jesteś typem karierowiczki ktira „konkuruje” z mężczyzna to nie przyciągniesz takiego typu. Zdecydowanie powinnaś oddać mu kontrole i nie narzucsc się i „byc wyzwaniem” dla niego ale tez bez przesady bo siè łatwo zniechęci

Czym możesz takiemu mężczyźnie zaimponować? Dobry posiłek to zdecydowanie dobra droga ale tez musicie mieć wspólne teksty do rozmow. Mnie od zawsze interesuje ekonomia polityka sytuscja na świecie wiec zawsze miałam o czym rozmawiać z takimi mężczyznami i teraz jak jestem w związku tez często wymieniamy poglądy i o czyms dyskutujemy

Edytowane przez MandarynkaBlue
Czas edycji: 2023-06-29 o 08:49
MandarynkaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 08:49   #55
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 098
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Bardziej bzdurnego postu jak powyżej jeszcze nie czytałam. To chyba musi być troll.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 08:55   #56
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez MandarynkaBlue Pokaż wiadomość
Autorko większość porad z tego wątku jest totalnie oderwana od rzeczywistości.

Przevuez autorka nie szuka miliardera tylko fsceta z mieszkaniem i dobrym autem a takich jest naprawdę dużo w wieku 30-40 lat.

Mówię z perfektywy osoby która jest z facetem raczej zamoznym ; może nie milionerem ale jak na warunki polskiej wyższej klasy średniej żyje nam siè naprawdę dobrze z jego dochodów. Czasem kupię sobie coś sama ale zdecydowana większość wydatków on pokrywa.

Poznaliśmy siè na zupełnie zwyczajnie na T. I nie miał żadnych zdjęć z autem bo nikt poważny sobie takich zdjęć nie robi. Miał zdjęcia sylwetki bez koszulki co już często było dla mnie dyskwalifikacja ale jego opis mnie na tyle zachęcił ze dostał like.

Nie mam ani wielkiej kariery ani nie jestem modelka.
Mamy zwyczajny związek z kilkuletnia różnica wieku . Mój facet jest tez atrakcyjny fizycznie trenuje itd

Przestańcie wieszać psy na autorce … szukanie faceta ktiry zapewni Ci jakiś standard życia jest mądre i naturalne dla kobiety ktira chce założyć rodzine. Spójrzcie na topowy wątek teraz „narzeczony i ciągły brak pieniędzy”.. tam padaja wlasnie rady by poszukać „ogarniętego faceta” ..

Autorko facet z mieszkaniem czy nawet domem to nie jest jakiś biały kruk. Nie jesteś ani za stara ani zbyt mało lotna tylko jeśli szukasz na portalach randkowych musisz wybierać specyficzny typ zdjęć

Na zdjęciach nie może być zbędnego szpanu ani tez zdjęcia nie mogą być niechlujne
Żadnych zdjęć jedzenia drinków czy zegarków
Żadnych gołych klat samochodów itd
Ciekawy opis mówiący o hobby
Zdjęcia jakieś przedstawiające hobby czy coś co jest dla fsceta ważne

Jesli chodzi o stroj- niezbyt niechlujny ale tez nie zbyt wymuskany.

Unikaj facetów co uwielbiają opowiadać i snują plany o swojej wielkiej przyszłości bogactwie w Twojej obecności i „budowaniu wspólnego imperium” itd

No i jeśli facet zaprasza Cię na kawę czy spacer zamiast zorganizować randkę to tez powinnaś go odrzucić (ale to tyczy każdej kobiety chyba nie tylko tych o Twoich preferencjach xD)

Jesli chodzi o mnie to mogę jeszcze powiedzieć ze facet o takiej mentalności wymaga od kobiety żeby tworzyła domowe ognisko ktire mu pozwala na regenerację po długim dniu; chce spędzać z Tobą miło czas a nie słuchać marudzenia i narzekania. Czasem ma dużo spraw na głowie i potrafi zapomnieć o jakiś waszych wspólnych planach czy czyms o co go prosisz i nie możesz siè na to obrażać. Nie wynika to ze złych intencji tylko nadmiaru obowiązków.

Trochę tez muszę powiedzieć „coś za cośâ€ - taki facet oczekuje raczej uległego „miękkiego” charakteru i sympatycznego przyjaznego nastawienia do świata. Lubi czuć ze ma kontrole i musisz byc boosterem jego ego (ale to chyba dotyczy wszystkich facetów xD). Raczej wszuxtko musi byc tak jak on sobie wymyśli -często zapyta Cię o zdanie ale przekona Cię raczej do swojego jeśli wasze zdania się różnią
Fajnie jak masz jakieś artystyczne hobby- taniec śpiew malarstwo coś takiego właśnie miękkiego i kobiecego mężczyźni bardzo to lubią

Napewno jeśli jesteś typem karierowiczki ktira „konkuruje” z mężczyzna to nie przyciągniesz takiego typu. Zdecydowanie powinnaś oddać mu kontrole i nie narzucsc się i „byc wyzwaniem” dla niego ale tez bez przesady bo siè łatwo zniechęci

Czym możesz takiemu mężczyźnie zaimponować? Dobry posiłek to zdecydowanie dobra droga ale tez musicie mieć wspólne teksty do rozmow. Mnie od zawsze interesuje ekonomia polityka sytuscja na świecie wiec zawsze miałam o czym rozmawiać z takimi mężczyznami i teraz jak jestem w związku tez często wymieniamy poglądy i o czyms dyskutujemy

Autorka nie sprecyzowała czy wystarczą jej dwa pokoje czy to musi być apartament 200 m2 Ja zrozumiałąm jej post, że szuka kogoś z naprade dużymi dochodami anie powyzej średniej krajowej. Bo tak powyżej średniej krajowej to wielu w IT zarabia
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 09:04   #57
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Bardziej bzdurnego postu jak powyżej jeszcze nie czytałam. To chyba musi być troll.
To tylko DobrawaJadwiga wróciła ze swoimi mundrościami Ten styl rozpoznam wszędzie xD

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 09:13   #58
MandarynkaBlue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Autorka nie sprecyzowała czy wystarczą jej dwa pokoje czy to musi być apartament 200 m2 Ja zrozumiałąm jej post, że szuka kogoś z naprade dużymi dochodami anie powyzej średniej krajowej. Bo tak powyżej średniej krajowej to wielu w IT zarabia
Myśle ze dwa pokoje nie zapewniają jakiegoś komfortu wiec pewnie chodzi o jakieś mieszkanie powyżej 60 m.
No mówiąc szczerze autorka nie ma jakiś szczególnych wymagan co do mężczyzny myske ze jest wielu takich którzy je spełniają w rożnym przedziale wiekowym i atrakcyjnych również fizycznie.
A tutaj jest na niĂâ˜☠ pojazd jskby miliardera szukała xD

To pokazuje jaki jest poziom biedy w kraju i jak niskie są standardy kobiet w dzisiejszych czasach skoro taki dacet to według niektórych partia zarezerwowana tylko dla wybranych i 28 lat to już za późno zdecydowanie xD

Edytowane przez MandarynkaBlue
Czas edycji: 2023-06-29 o 09:15
MandarynkaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 09:23   #59
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 901
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89616092]Treść usunięta[/QUOTE]
Oczywiście, ale nadal kobieta musi mieć to "coś", umieć wpasować się w towarzystwo, i oferować coś więcej poza urodą.
Bo dla seksu to się bierze studentkę na sponsoring, z którą można też wyjechać na urlop a nie planować wspólne życie.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 09:45   #60
MandarynkaBlue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale nadal kobieta musi mieć to "coś", umieć wpasować się w towarzystwo, i oferować coś więcej poza urodą.
Bo dla seksu to się bierze studentkę na sponsoring, z którą można też wyjechać na urlop a nie planować wspólne życie.
Uroda i umiejetność sprawnego prowadzenia domu , organizacja i ogólna wiedza o świecie i właśnie poruszania się w towarzystwie. Oraz zdolności do stworzenia domowej rodzinnej atmosfery. I właśnie ciepła miła osobowość .
U mnie to wszuxtko jesr naturalne nie narzucam sobie niczego i jakoś tak się dobraliśmy.

Mysie ze ten typ mężczyzn właśnie zwraca uwagę na te cechy wnioskując z tego co mi mówi mój facet i za co mnie chwali

Mój facet właśnie podkreśla jakie to dla niego ważne ze odnajduje siè wszędzie, umiem ubrać stosownie do okazji i nigdy się nie musi za mnie „wstydzić”. I jest pierwszym facetem który mi na wiele moich „atutów” zwrócił uwagę i są dla niego duża wartością .. a ja sama ani wcześniejsi moi faceci nigdy na to nie zwracali uwagi.

Większość osób wypowiadających siè tutaj w ogóle nie wie o czym mówi i patrzy z kobiecej perspektywy bo kobieta rzadko kiedy chce faceta biedniejszego od niej wiec myślą ze faceci myślą tak samo. Ogólnie jedna wielka projekcja . Widać tez ze nie obcowaly w prywatnych sytuacjach z mężczyznami o których się wypowiadają z taka pewnością jakby wiedziały czego ci mężczyźni potrzebują

Kobieta jest wartością sama w sobie dla odpowiedniego mężczyzny nie musi wnosić pieniędzy ani niczego materialnego
Mężczyźni maja trudniej i musza ns miłość często „zasłużyć” xD

Edytowane przez MandarynkaBlue
Czas edycji: 2023-06-29 o 09:53
MandarynkaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-03 01:43:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.