dzień dobry - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-19, 10:21   #31
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: dzień dobry

Gdyby był w stosunku do Ciebie uczciwy, to poszedłby z tobą i kierowałby rozmowę, tak żeby ona się nudziła, bo opowiadałby o was, i ona nie miała więcej ochoty na spotkania.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 10:39   #32
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MIRANDA007 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, bardzo dziękuję za spojrzenie z boku na mój problem. Wczoraj mój partner sam zaczął wieczorem rozmowę ten temat. Cały czas mnie przekonywał że się znają tak długo, ze nic miedzy nimi nie ma, ze mogę być spokojna, i UWAGA ,,że jeśli mam coś przeciwko to On nie musi tam w ogóle iść , Tylko dzięki waszym sugestiom przypuszczałam ze takie zdanie padnie i nie dałam się zagonić w poczucie winy. Powiedziałam że nie mam nic przeciwko tej kawie bo pójdziemy tam razem. Szkoda ze nie widziałyście tego zaskoczenia . Od razu była kontra ze będę się nudziła.. Powiedziałam ze przy Nim nigdy się nie nudzę, ze będą tematy o ludziach których nie znam. Ja na to ze w takim razie poznam chociaż z opowieści...I macie racje ze nasz związek właściwe wchodzi w ostatnia fazę i nawet nie wiem czy jest mi z tego powodu przykro.
Na czym stanęło, autorko? Bo w sumie nie napisałaś, jak ostatecznie ta rozmowa się skończyła. Idzie sam, nie idzie, albo z Tobą?

Wiem, że to tak łatwo mówić, ale mimo, że jeszcze do niczego między nimi nie doszło uznałabym to za tzw. zdradę emocjonalną i rozstałabym się z tym Panem.

Widać, że on na coś liczy, manipuluje Tobą, wzbudza poczucie winy, wnosi chaos do waszego związku. Gdyby on tak bardzo się Tobą przejmował to by nie utrzymywał z nią kontaktu albo zabrałby Ciebie na spotkanie, a rozmową pokierowałby tak, abyś też mogła swobodnie się wypowiadać i nie czuć się niekomfortowo.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 12:20   #33
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Na czym stanęło, autorko? Bo w sumie nie napisałaś, jak ostatecznie ta rozmowa się skończyła. Idzie sam, nie idzie, albo z Tobą?

Wiem, że to tak łatwo mówić, ale mimo, że jeszcze do niczego między nimi nie doszło uznałabym to za tzw. zdradę emocjonalną i rozstałabym się z tym Panem.

Ja podobnie, ale jeszcze bym poszła na tą wspólną kawkę. Z czystej ciekawości.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 12:23   #34
MIRANDA007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 68
Dot.: dzień dobry

Spotkanie ma być w piątek...ale mój partner zaszokowany moja asertywnością ma obecnie chyba wewnętrzny wylew, bądź elektrony w mózgu dostały zwarcia bo nie wie jak ma biedny zrobić, żeby wymiksować mnie z tego spotkania. Najgorsze jest to ze zaczęłam czuć złośliwa satysfakcje z tego przebiegu sprawy, jest to nowe uczucie dla mnie ale skłamała bym gdybym powiedziała ze jest mi z nim złe .
MIRANDA007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 12:49   #35
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: dzień dobry

No ciekawe jak się to potoczylo albo będzie toczyć. Ja zakładam, że typek odwołał spotkanie i nie chce konfrontacji w trójkowym składzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MIRANDA007 Pokaż wiadomość
Spotkanie ma być w piątek...ale mój partner zaszokowany moja asertywnością ma obecnie chyba wewnętrzny wylew, bądź elektrony w mózgu dostały zwarcia bo nie wie jak ma biedny zrobić, żeby wymiksować mnie z tego spotkania. Najgorsze jest to ze zaczęłam czuć złośliwa satysfakcje z tego przebiegu sprawy, jest to nowe uczucie dla mnie ale skłamała bym gdybym powiedziała ze jest mi z nim złe .
Ooo, nie wyświetlał mi się ten komentarz jak napisałem swój.

Lepeij złośliwa satysfakcja niż rozpacz
Też mi się chce z niego śmiać.
Ciekawe co jeszcze wykombinuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 12:51   #36
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: dzień dobry

Obstawiam, że Tobie powie, że odwołane, a potem na ostatnią chwilę będzie musiał wyjść "do kumpla" i ruszy na spotkanie :P Według mnie typ już buduje sobie podwaliny na zdradę.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 12:55   #37
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 347
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MIRANDA007 Pokaż wiadomość
Spotkanie ma być w piątek...ale mój partner zaszokowany moja asertywnością ma obecnie chyba wewnętrzny wylew, bądź elektrony w mózgu dostały zwarcia bo nie wie jak ma biedny zrobić, żeby wymiksować mnie z tego spotkania. Najgorsze jest to ze zaczęłam czuć złośliwa satysfakcje z tego przebiegu sprawy, jest to nowe uczucie dla mnie ale skłamała bym gdybym powiedziała ze jest mi z nim złe .
Już samo jego kręcenie i kombinowanie w takiej w sumie błahej sprawie jak wspólne wyjście na kawę daje do myślenia. Gdyby miał czyste sumienie, raczej nie miałby problemu żeby iść z Tobą i rozmawiać z byłą w Twojej obecności, bo co to za problem żeby ona np. opowiedziała o swoim życiu za granicą, a Wy o Waszych planach albo jakichś luźnych tematach?
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-19, 13:20   #38
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Obstawiam, że Tobie powie, że odwołane, a potem na ostatnią chwilę będzie musiał wyjść "do kumpla" i ruszy na spotkanie Według mnie typ już buduje sobie podwaliny na zdradę.
tez mi sie wydaje, ze "odwola", a potem bedzie akurat musial wyjsc "gdzies indziej". jesli jest chociaz troche sprytny, to przelozy randke z byla na inny termin, zeby sie obecna nie polapala.

i tak zaufanie do kosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 14:23   #39
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MIRANDA007 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, bardzo dziękuję za spojrzenie z boku na mój problem. Wczoraj mój partner sam zaczął wieczorem rozmowę ten temat. Cały czas mnie przekonywał że się znają tak długo, ze nic miedzy nimi nie ma, ze mogę być spokojna, i UWAGA ,,że jeśli mam coś przeciwko to On nie musi tam w ogóle iść , Tylko dzięki waszym sugestiom przypuszczałam ze takie zdanie padnie i nie dałam się zagonić w poczucie winy. Powiedziałam że nie mam nic przeciwko tej kawie bo pójdziemy tam razem. Szkoda ze nie widziałyście tego zaskoczenia . Od razu była kontra ze będę się nudziła.. Powiedziałam ze przy Nim nigdy się nie nudzę, ze będą tematy o ludziach których nie znam. Ja na to ze w takim razie poznam chociaż z opowieści...I macie racje ze nasz związek właściwe wchodzi w ostatnia fazę i nawet nie wiem czy jest mi z tego powodu przykro.
Haha, pięknie go podeszłaś. Jednak kombinować też trzeba umieć, a szczęśliwie dla Ciebie za sprytny to ten chłopina nie jest, mam nadzieję, że klapki z oczu opadły Ci na dobre i wymiksujesz się z tej relacji w miarę bezboleśnie.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 18:22   #40
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: dzień dobry

Dziewczyny, czytam Wasze odpowiedzi i wróciły do mnie niedawne rozterki. Jestem niedługo po rozstaniu, gdzie powodem nr 1 była niespójność planów na przyszłość, a powodem nr 2 - jego przyjaźń z byłą, byli razem kilka lat i planowali wspólna przyszłość.
Ja, wchodząc w ten związek miałam już niefajne doświadczenia z innym partnerem "przyjaźniącym się z eks" (skończyło się oczywiście tak, że rogami rysowałam sufit). Nowy partner jednak poinformował mnie o fakcie ich przyjaźni dopiero po kilku miesiącach związku. Czułam się okropnie zawiedziona i trochę oszukana, ale próbowałam to jednak zaakceptować i zmienić swoje nastawienie. Koniec końców ich przyjaźń okazała się na tyle bliska (np. rozmowy o problemach w naszym związku), a kontakty tak częste, że wyszłam z inicjatywą rozstania, mówiąc wprost, że nie czuję się w tej sytuacji komfortowo. On wtedy postanowił, że nie będzie się z nią już kontaktował - w końcu to ze mną planuje życie, nie z nią, i że z początku będzie mu jej pewnie brakowało, ale nie wpłynie to jakoś znacząco na jego życie. Przystałam na to. Po pewnym czasie on wrócił do tematu, a właściwie krążył wokół niego, stwierdził, że "niektóre rzeczy w naszym związku mu nie pasują", a pociągnięty za język w końcu wydusił z siebie, że chciałby jednak mieć kontakty z eks. I przyznał, że kilka dni temu już do niej napisał

Sprawa jest nadal dość świeża, więc swoim zwyczajem wszystko analizuję i maltretuję temat w głowie. Głównie mam coś na kształt poczucia winy, wrażenia, że byłam zazdrosną wariatką, że może powinnam być bardziej wyrozumiała? Rozsądek z kolei gani mnie w takich chwilach, że jestem głupia.
Będę wdzięczna za Waszą opinię, bo cały czas próbuję to sobie poukładać w głowie.

Miranda, wybacz, że się podczepiam, ale Twój wątek mnie zainspirował i na maksa podziwiam Twoje podejście, pewność siebie i poczucie własnej wartości Jak dorosnę, to chcę być taka jak ty!

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 19:23   #41
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 102
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam Wasze odpowiedzi i wróciły do mnie niedawne rozterki. Jestem niedługo po rozstaniu, gdzie powodem nr 1 była niespójność planów na przyszłość, a powodem nr 2 - jego przyjaźń z byłą, byli razem kilka lat i planowali wspólna przyszłość.
Ja, wchodząc w ten związek miałam już niefajne doświadczenia z innym partnerem "przyjaźniącym się z eks" (skończyło się oczywiście tak, że rogami rysowałam sufit). Nowy partner jednak poinformował mnie o fakcie ich przyjaźni dopiero po kilku miesiącach związku. Czułam się okropnie zawiedziona i trochę oszukana, ale próbowałam to jednak zaakceptować i zmienić swoje nastawienie. Koniec końców ich przyjaźń okazała się na tyle bliska (np. rozmowy o problemach w naszym związku), a kontakty tak częste, że wyszłam z inicjatywą rozstania, mówiąc wprost, że nie czuję się w tej sytuacji komfortowo. On wtedy postanowił, że nie będzie się z nią już kontaktował - w końcu to ze mną planuje życie, nie z nią, i że z początku będzie mu jej pewnie brakowało, ale nie wpłynie to jakoś znacząco na jego życie. Przystałam na to. Po pewnym czasie on wrócił do tematu, a właściwie krążył wokół niego, stwierdził, że "niektóre rzeczy w naszym związku mu nie pasują", a pociągnięty za język w końcu wydusił z siebie, że chciałby jednak mieć kontakty z eks. I przyznał, że kilka dni temu już do niej napisał

Sprawa jest nadal dość świeża, więc swoim zwyczajem wszystko analizuję i maltretuję temat w głowie. Głównie mam coś na kształt poczucia winy, wrażenia, że byłam zazdrosną wariatką, że może powinnam być bardziej wyrozumiała? Rozsądek z kolei gani mnie w takich chwilach, że jestem głupia.
Będę wdzięczna za Waszą opinię, bo cały czas próbuję to sobie poukładać w głowie.

Miranda, wybacz, że się podczepiam, ale Twój wątek mnie zainspirował i na maksa podziwiam Twoje podejście, pewność siebie i poczucie własnej wartości Jak dorosnę, to chcę być taka jak ty!

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Dobrze zrobiłaś. Znajomość z nią była dla niego ważniejsza niż Twoje dobre samopoczucie. Żadna znajomość nie powinna stać ponad komfortem partnera. A on dodatkowo i tak się z nią skontaktował, mimo że było ustalone inaczej. Co najwyżej by się lepiej z tą znajomością krył. Trudno komuś takiemu zaufać jeśli nawala w tak prostych sprawach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-19, 19:33   #42
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: dzień dobry

Tak jak ktoś napisał wyżej - byłabym mocno podejrzliwa, jeśli odwoła spotkanie. Bo nie wiadomo, czy nie przełoży go na inny termin. Odwołanie spotkania też świadczy, że z tej ex żadna przyjaciółka - przecież z przyjaciółmi chętnie dzielimy się naszą radością i przedstawiamy im naszych partnerów...
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 21:50   #43
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Odwołanie spotkania też świadczy, że z tej ex żadna przyjaciółka - przecież z przyjaciółmi chętnie dzielimy się naszą radością i przedstawiamy im naszych partnerów...
dla mnie to oni sie umowili na randke, moze fizycznosci by od razu nie bylo, ale z daleka widac, ze chlopak ma romantyczne nastawienie na to spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-19, 22:36   #44
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: dzień dobry

Mnie tak teraz naszło pod wpływem tego wątku, że jakie to straszne uczucie być z kimś tyle czasu, a nagle z dnia na dzień ta osoba robi Ci krzywdę... 1,5 roku to nie jest wcale jakoś krótko.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 07:24   #45
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam Wasze odpowiedzi i wróciły do mnie niedawne rozterki. Jestem niedługo po rozstaniu, gdzie powodem nr 1 była niespójność planów na przyszłość, a powodem nr 2 - jego przyjaźń z byłą, byli razem kilka lat i planowali wspólna przyszłość.
Ja, wchodząc w ten związek miałam już niefajne doświadczenia z innym partnerem "przyjaźniącym się z eks" (skończyło się oczywiście tak, że rogami rysowałam sufit). Nowy partner jednak poinformował mnie o fakcie ich przyjaźni dopiero po kilku miesiącach związku. Czułam się okropnie zawiedziona i trochę oszukana, ale próbowałam to jednak zaakceptować i zmienić swoje nastawienie. Koniec końców ich przyjaźń okazała się na tyle bliska (np. rozmowy o problemach w naszym związku), a kontakty tak częste, że wyszłam z inicjatywą rozstania, mówiąc wprost, że nie czuję się w tej sytuacji komfortowo. On wtedy postanowił, że nie będzie się z nią już kontaktował - w końcu to ze mną planuje życie, nie z nią, i że z początku będzie mu jej pewnie brakowało, ale nie wpłynie to jakoś znacząco na jego życie. Przystałam na to. Po pewnym czasie on wrócił do tematu, a właściwie krążył wokół niego, stwierdził, że "niektóre rzeczy w naszym związku mu nie pasują", a pociągnięty za język w końcu wydusił z siebie, że chciałby jednak mieć kontakty z eks. I przyznał, że kilka dni temu już do niej napisał

Sprawa jest nadal dość świeża, więc swoim zwyczajem wszystko analizuję i maltretuję temat w głowie. Głównie mam coś na kształt poczucia winy, wrażenia, że byłam zazdrosną wariatką, że może powinnam być bardziej wyrozumiała? Rozsądek z kolei gani mnie w takich chwilach, że jestem głupia.
Będę wdzięczna za Waszą opinię, bo cały czas próbuję to sobie poukładać w głowie.

Miranda, wybacz, że się podczepiam, ale Twój wątek mnie zainspirował i na maksa podziwiam Twoje podejście, pewność siebie i poczucie własnej wartości Jak dorosnę, to chcę być taka jak ty!

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Nie jesteś zazdrosna wariatką. Rozmowy z ex o problemach w obecnych związku wykluczają moim zdaniem zdrowy związek. Emocjonalnie on jest z nią ciągle związany.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 07:26   #46
MIRANDA007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 68
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam Wasze odpowiedzi i wróciły do mnie niedawne rozterki. Jestem niedługo po rozstaniu, gdzie powodem nr 1 była niespójność planów na przyszłość, a powodem nr 2 - jego przyjaźń z byłą, byli razem kilka lat i planowali wspólna przyszłość.
Ja, wchodząc w ten związek miałam już niefajne doświadczenia z innym partnerem "przyjaźniącym się z eks" (skończyło się oczywiście tak, że rogami rysowałam sufit). Nowy partner jednak poinformował mnie o fakcie ich przyjaźni dopiero po kilku miesiącach związku. Czułam się okropnie zawiedziona i trochę oszukana, ale próbowałam to jednak zaakceptować i zmienić swoje nastawienie. Koniec końców ich przyjaźń okazała się na tyle bliska (np. rozmowy o problemach w naszym związku), a kontakty tak częste, że wyszłam z inicjatywą rozstania, mówiąc wprost, że nie czuję się w tej sytuacji komfortowo. On wtedy postanowił, że nie będzie się z nią już kontaktował - w końcu to ze mną planuje życie, nie z nią, i że z początku będzie mu jej pewnie brakowało, ale nie wpłynie to jakoś znacząco na jego życie. Przystałam na to. Po pewnym czasie on wrócił do tematu, a właściwie krążył wokół niego, stwierdził, że "niektóre rzeczy w naszym związku mu nie pasują", a pociągnięty za język w końcu wydusił z siebie, że chciałby jednak mieć kontakty z eks. I przyznał, że kilka dni temu już do niej napisał

Sprawa jest nadal dość świeża, więc swoim zwyczajem wszystko analizuję i maltretuję temat w głowie. Głównie mam coś na kształt poczucia winy, wrażenia, że byłam zazdrosną wariatką, że może powinnam być bardziej wyrozumiała? Rozsądek z kolei gani mnie w takich chwilach, że jestem głupia.
Będę wdzięczna za Waszą opinię, bo cały czas próbuję to sobie poukładać w głowie.

Miranda, wybacz, że się podczepiam, ale Twój wątek mnie zainspirował i na maksa podziwiam Twoje podejście, pewność siebie i poczucie własnej wartości Jak dorosnę, to chcę być taka jak ty!

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Dzień dobry, nie ma tu czego wybaczać, od tego jest to forum. Ja po prostu już trochę żyje na tym świecie i wiem jak to wszystko się kończy. Był tutaj taki watek o kobiecie i ex-zonie jej partnera ..no jak bym czytała o swoim byłym związku .. Na początku zapewnienia ze to już,, było i nie wróci więcej,,...a potem okazało się ze spotykał się z nami obiema tylko ze Ona o tym wiedziała a Ja nie.. Ach doszły jeszcze oszustwa w postaci kasowania całej historii z Messengera, i okłamywanie o miejscu przebywania.. Niestety dla Niego gps w samochodzie prawdę ci powie....Tamten związek kosztował mnie zdrowie i rozwalił psychicznie, moje poczucie własnej wartości było 6 stop pod ziemia.. Wiec wiem z czym się mierzysz , kochana w związku nie ma miejsca na osoby 3 typu Ex, po prostu tworzy się emocjonalny trójkąt w którym o zgrozo tylko Twój partner będzie wgranym. Masz być silna i nie dać sobą pomiatać jak by co pisz do mnie na priv. Ściskam mocno i niech moc będzie z TOBA !
MIRANDA007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 14:18   #47
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Nie jesteś zazdrosna wariatką. Rozmowy z ex o problemach w obecnych związku wykluczają moim zdaniem zdrowy związek. Emocjonalnie on jest z nią ciągle związany.

Czy ja wiem. Mi się były żali z problemów w swoim obecnym związku.


Z jednej strony rozumiem, jak to może wyglądać w zewnątrz, ale no nic tam nie ma. Mogę obiecać tylko ze swojej strony oczywiście, ale jestem prawie pewna, że z jego strony powrotu też nie będzie.


Bardziej chodzi o dbanie o komfort partnera no i liczenie się z tym, że ta relacja nigdy nie będzie taka, jakbyśmy naprawdę i serio byli tylko przyjaciółmi, no bo nie byliśmy.


No u mnie rozstanie było przez kwestię, z którą nie dało się nic zrobić, i której nie jesteśmy w stanie cofnąć.


Tutaj problem jest taki, że główna przeszkoda, dla której ich związek nie wyszedł została usunięta i to całkiem naturalne, że człowiek rozważa opcję powrotu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 19:01   #48
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: dzień dobry

x

Edytowane przez Kaviaa
Czas edycji: 2023-11-20 o 16:47
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-21, 17:18   #49
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: dzień dobry

I co tam? Spotkanie się odbyło?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-21, 18:56   #50
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem. Mi się były żali z problemów w swoim obecnym związku.


Z jednej strony rozumiem, jak to może wyglądać w zewnątrz, ale no nic tam nie ma. Mogę obiecać tylko ze swojej strony oczywiście, ale jestem prawie pewna, że z jego strony powrotu też nie będzie.


Bardziej chodzi o dbanie o komfort partnera no i liczenie się z tym, że ta relacja nigdy nie będzie taka, jakbyśmy naprawdę i serio byli tylko przyjaciółmi, no bo nie byliśmy.


No u mnie rozstanie było przez kwestię, z którą nie dało się nic zrobić, i której nie jesteśmy w stanie cofnąć.


Tutaj problem jest taki, że główna przeszkoda, dla której ich związek nie wyszedł została usunięta i to całkiem naturalne, że człowiek rozważa opcję powrotu.
Dlaczego się na to godzisz?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-21, 19:15   #51
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: dzień dobry

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89631866]Dlaczego się na to godzisz?[/QUOTE]


Na co?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-21, 19:21   #52
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: dzień dobry

No właśnie, odbyło się to spotkanie? Jak dla mnie masakra, ciekawe, czy twój facet w ogóle powiedział swojej byłej, że teraz jest w związku Najwyraźniej wróciła do kraju, czuję się teraz samotna i chciałaby te znajomość odnowić. Bo to dziwaczne, żeby zapraszać kogoś z okazji "imienin" bez osoby towarzyszącej. Albo dzwonić do ex który jest w związku, żeby mieć podwózkę z lotniska - to autobusy ani taksówki nie kursują Niestety jak twój facet sam nie chce stawiać granic i sam jej nie spławił, to niestety pewnie mu nie przeszło. Ciekawa jestem czy doszło do tego spotkania i jak się sytuacja rozwinie?
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 09:07   #53
MIRANDA007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 68
Dot.: dzień dobry

Dzień dobry. Mój partner cały czas kołował wokół tematu wyjścia ze swoją Ex na tą kawę. Chciał mnie wziąć na ,,zmęczenie materiału,, i urobienie ale u mnie asertywność ,,sto milionów,,. Więc temat kilka razy dziennie pojawiał się i znikał. Ja trwałam przy swoim że idziemy radośnie razem ,On że to bez sensu i jako troskliwy mężczyzna tłumaczył mi czemu będę się nudziła (a był bogaty w argumenty że ho ho). I w sumie chyba to najbardziej mi nie grało. Poprostu znasz swojego partnera i wiesz że coś jest na rzeczy. Ale do rzeczy, 8 miesięcy temu mieliśmy bardzo poważny kryzys. On wyprowadził się z mojego mieszkania mieliśmy 2 tygodnie na przemyślenie spraw. Powrót ,rozmowy udało się jest super. Od tego czasu żyje nam się naprawdę dobrze, ustalone różne rzeczy jednym słowem wzorowy związek. Jak wiecie mój partner utrzymuje kontakt na message z Ex pisałam o tym. Ja nic do tego nie mam rozumiem to. I trudno ale weszłam na jego messengera. Cóż się okazało mój Romeo informował swoją byłą o naszym kryzysie o tym że się wyprowadził tylko hym..zapomniał ja poinformować że wróciliśmy do siebie i że razem mieszkamy i żyjemy...🤣🤣🤣🤣🤣. Jego Ex żyje w przeświadczeniu że On jest singlem nasz związek się wtedy rozpadł..a po mnie ślad zaginął ..Wyjaśniły się więc te telefony z lotniska i ta prośba o pomoc przy meblach. Chyba książkę o tym napiszę. Dopisze resztę jak wrócę z bieżni ,fajnego dnia wam życzę 😁😁😁😁
MIRANDA007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 10:39   #54
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MIRANDA007 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Mój partner cały czas kołował wokół tematu wyjścia ze swoją Ex na tą kawę. Chciał mnie wziąć na ,,zmęczenie materiału,, i urobienie ale u mnie asertywność ,,sto milionów,,. Więc temat kilka razy dziennie pojawiał się i znikał. Ja trwałam przy swoim że idziemy radośnie razem ,On że to bez sensu i jako troskliwy mężczyzna tłumaczył mi czemu będę się nudziła (a był bogaty w argumenty że ho ho). I w sumie chyba to najbardziej mi nie grało. Poprostu znasz swojego partnera i wiesz że coś jest na rzeczy. Ale do rzeczy, 8 miesięcy temu mieliśmy bardzo poważny kryzys. On wyprowadził się z mojego mieszkania mieliśmy 2 tygodnie na przemyślenie spraw. Powrót ,rozmowy udało się jest super. Od tego czasu żyje nam się naprawdę dobrze, ustalone różne rzeczy jednym słowem wzorowy związek. Jak wiecie mój partner utrzymuje kontakt na message z Ex pisałam o tym. Ja nic do tego nie mam rozumiem to. I trudno ale weszłam na jego messengera. Cóż się okazało mój Romeo informował swoją byłą o naszym kryzysie o tym że się wyprowadził tylko hym..zapomniał ja poinformować że wróciliśmy do siebie i że razem mieszkamy i żyjemy...🤣🤣🤣🤣🤣. Jego Ex żyje w przeświadczeniu że On jest singlem nasz związek się wtedy rozpadł..a po mnie ślad zaginął ..Wyjaśniły się więc te telefony z lotniska i ta prośba o pomoc przy meblach. Chyba książkę o tym napiszę. Dopisze resztę jak wrócę z bieżni ,fajnego dnia wam życzę 😁😁😁😁
O ja pierdziu, ale krętacz. Współczuję.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 11:44   #55
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 347
Dot.: dzień dobry

To teraz jasno widać, że oni ciągle mają się ku sobie, a Ty niestety jesteś z braku laku. Facet nie postawi żadnych granic byłej, pogoń go zanim sam oznajmi Ci że wracają do siebie i chcą spróbować jeszcze raz.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 11:45   #56
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: dzień dobry

Współczuję, ale dobrze, że to wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 11:45   #57
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Na co?
Na bycie w trójkącie.
Bo tym jest zwierzanie się ex z problemów w obecnym związku.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 16:20   #58
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: dzień dobry

wspolczuje, poltora roku zwiazku to nie jest takie nic. jak obuchem w glowe dowiedziec sie, ze partner to kretacz i klamca.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 18:29   #59
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 136
Dot.: dzień dobry

Ojejku wspolczuje bardzo. Ale lepiej ze sie to wydalo teraz a nie za kilka lat. Na Twoim miejscu bym tej lasce powiedziala prawde.
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 20:20   #60
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: dzień dobry

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89632161]Na bycie w trójkącie.
Bo tym jest zwierzanie się ex z problemów w obecnym związku.[/QUOTE]

Nie myślałam o tym w ten sposób, bo mi to w ogóle nie przeszkadza.

Wszystkie koleżanki mi się zwierzają z problemów u siebie i jakoś się nie czuję w trójkącie, nie wiem, czemu miałoby być inaczej dlatego, że to eks. Nie ciągnie mnie do powrotu, on jest zadowolony w nowym związku, ja się spełniam na swój sposób i nigdy nie byłam szczęśliwsza niż od ostatnich dwóch lat.

Tuż po rozstaniu były granice, ale jakoś tak 6 miesięcy później emocje całkiem opadły i mamy zwykłą relację koleżeńską.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 11:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.