Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-18, 10:31   #3961
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

A co do czapki w kuchni to ja czasem zakładam, żeby mi włosy zapachów nie zebrały, zwłaszcza jak muszę gdzieś wyjsć a nie bede miala czasu, zeby je umyć. Albo jak gotuje dla gości i żeby mi wlos z glowy nie spadł do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 10:38   #3962
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A co do czapki w kuchni to ja czasem zakładam, żeby mi włosy zapachów nie zebrały, zwłaszcza jak muszę gdzieś wyjsć a nie bede miala czasu, zeby je umyć. Albo jak gotuje dla gości i żeby mi wlos z glowy nie spadł do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja w tym celu mam turban satynowy
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 10:45   #3963
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie dziwią dziewczyny noszące rozpuszczone włosy przy takich upałach.

Ja mam ochotę ogolić się na łyso.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też noszę rozpuszczone Ale ja praktycznie zawsze takie mam, wiążę tylko do gotowania, ćwiczeń itp. Chyba jestem do nich przywyczajona i nie odczuwam przez nie w lecie dyskomfortu. No chyba, że jest mega upał, ale wtedy to się cała kleje

Co do długich włosów, to na pewno jest więcej zabawy niż z krótkimi. No chyba, że ma się krótkie, które wymagają jakieś skomplikowanej stylizacji. W sumie ciężko mi powiedzieć o ile mniej czasu zajmowałaby mi pielęgnacja krótkich włosów, bo ja praktycznie zawsze miałam długie. Pielęgnację mam bardziej zaawansowaną, ale mam już wypracowany sposób żeby zajmowała jak najmniej czasu. No, ale odżywek i szamponów, to zużywam na potęgę


Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
U Kasi Nast kurs masażu członka na ktorym zywym modelem mial byc jej partner
Widziałam to Ktoś z tego cisnął na insta i miałam mocne wtf.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To mnie bardziej dziwi dlaczego kobiety ćwiczą w rozpuszczonych włosach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to dziwi. Albo w okularach i jakieś dużej biżuterii w dużej ilości

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To mnie też dziwi i w pełnym makijażu w sobotę rano.
Jak idę na siłownię prosto po pracy to jestem umalowana, ale jak idę tylko na siłownię, to się nie maluję, bo i po co? Skoro to po ćwiczeniach wygląda jeszcze gorzej niż przed.
To ja mam taką samą zasadę No, ale może ktoś ma jakieś kompleksy i się wstydzi bez makijażu.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
O matko, dopiero zdałam sobie teraz sprawę jaki ja życiowy sukces odniosłam i nawet o nim nie wiedziałam, jestem po 30 i mam nadal wszystkie zęby!
Hahaha jak tak samo, ja to nawet podwójny, bo nawet nigdy nie miałam robionego zęba

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89649765]Jesteś szara na twarzy czy zielona?
Jak można porównać się do ziemniaka?[/QUOTE]

A co w tym złego?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że to ewidentnie temat jak z jednego z odcinków Sex and the City, gdzie wybrały się na kurs tantryczny i był męski model
Nothing new.Ja zauważyłam taką prawidłowość na siłowni:
Wygląd dziewczyn jest odwrotnie proporcjonalny do wysiłku wkładanego w ćwiczenia. Im ładniej ułożone rozpuszczone włosy i fajny makijaż, tym lżejsze ćwiczenia.
W sumie bardzo rzadko widuję dziewczyny ćwiczące do granic, męczące ostatnie powtórzenia i testujące siebie. Większość robi komfortowe serie. U Was jest więcej "fighterek"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakoś bardzo nie zwracam uwagi na innych na siłowni czy fitnessie co robią inni i z jakim zaangażowaniem. Nigdy też nie wiaodmo czy ktoś nie jest pierwszy raz albo po jakiejś długiej przerwie. Ja nie ćwiczę do granic, bo i po co. Takie forsowanie organizmu wcale nie jest dobre. Kondycję mam dobrą, stopniowo ją poprawiam, ale jak czasem mam gorszy dzień, to nie robię nic na siłę.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
a tak w temacie zdziwień na siłowni. Jaki sens ma ćwiczenie w czapce z daszkiem na wewnętrznej siłowni?
Chyba tylko lans
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 11:48   #3964
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mój TŻ zawsze biega w grubej bluzie z kapturem, nawet latem, ja w jakiejś koszulce bez rękawów, a ten bluza, mimo że na ogół to mi jest zawsze zimniej niż jemu
Twierdzi, że to żeby więcej wypocić

Prędzej się odwodni. Przepocenie, przegrzanie nie przynosi żadnych korzystnych efektów. Stary mit. Organizm wytworzy więcej potu, żeby się nie przegrzać. Nie da to efektów w postaci lepszego treningu, schudnięcia, czy cokolwiek.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Płyny sobie uzupełni a na logikę jak sobie stwarza trudniejsze warunki to daje sobie większy wycisk. Nie żebym polecała ale tak mi się skojarzylo, że chyba to.

No nie. Trening będzie w tym przypadku mniej efektywny. Szybciej się męczymy. Na logikę, lepiej ćwiczyć podczas dzisiejszego upału 30 stopni, czy w klimatyzowanej sali?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 13:43   #3965
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

To mnie dziwia ludzie noszacy rozpuszczone wlosy do gotowania.
I denerwuje mnie to tez we wszelkich programach kulinarnych, u vlogerow itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 13:59   #3966
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Ja mam od razu spocony kark, więc muszę mieć związane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mi od razu jest gorąco w szyję i kark przy rozpuszczonych. Poza tym jak mi się ten kark poci, to się końcówki włosów zalepiają. Jestem w grupie, której wygodniej jest ze związanymi.
No właśnie to samo.
Od razu mam spocony kark, włosy posklejane w strączki, do tego włosy przyklejają mi się do spoconej twarzy i kremu z filtrem.

Bardzo często smaruje się na twarzy, szyi o karku spf, te kremy są dalekie od komfortowych, więc nawet sobie wygolilam włosy na karku,żeby nic mi się nie przyklejało do filtra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:02   #3967
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650017]Chodziłam kiedyś na zajęcia, jedne to było body pump, drugie jakieś inne, które z jedną instruktorką bywały bardzo intensywne i też podziękuję. Zdarzało mi się nawet, że chciałam podnieść rękę, a ona się nie podnosiła.

Nie czuję, żeby mi to cokolwiek więcej dało i nie mam zamiaru celowo czegoś podobnego powtarzać. A najgorzej, jak zrobię jakieś intensywniejsze cardio - w trakcie jestem pobudzona, ale potem czuję się tak tragicznie, że nie jestem przekonana, ze mi to służy. Raz przez pół nocy nie mogłam zasnąć, bo tętno mi szalało.
A już najgłupiej się czułam, jak z powodu zmęczenia i bólu mięśni jakoś tak automatycznie ograniczałam taki codzienny ruch - bilans raczej nie wychodził na plus.



Teraz rozumiem. Świat nie przestaje mnie zadziwiać.[/QUOTE]Zależy co miały Ci dać. Body pump to trening wytrzymałościowy, ciężko porównać go do codziennych spacerów.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-18, 14:07   #3968
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Po latach nie pojmuję zresztą, czemu tak uparcie się trzymałam tych długich, bo korzyści żadnych z nich nie miałam, taka sztuka dla sztuki.
To ja, tak z 10 lat temu. Od kiedy fryzjerka spaliła mi włosy rozjazniaczem wpadłam w fazę włosomaniactwa, zapuszczania, pielęgnowania.

W kilka lat zapuscilam włosy do pasa i takie nosiłam kilka lat. Kurczowo się ich trzymałam, chociaż to było bezsensu, bo
A) żadna fryzura nie trzyma się na takich włosach bo są zwyczajnie zbyt ciężkie i opadają pod wpływem długości
B)muszę je myć codziennie i suszenie tych włosów trwało wieki, bo mam włosy grube, zdrowe i niskoporowate
C) w zasadzie ja nie lubię nosić rozpuszczonych więc po co mi takie włosy?

Rok temu tak z upy wymyśliłam, że się obetnie na "krótko". Z włosów do pasa na takie do ramion. Mega drastyczna zmiana jak na mnie.

Kurde, normalnie to był odlot! Jak ja się dobrze w tych włosach czuje! Suszenie minuta, nic mi nie oklapuje, da się te włosy wystylizować i się jakoś trzymają. Do tego rozpuszczone nie zostają "przytrzaśniete" paskiem od torebki, siedzeniem na krześle.
Normalnie jakbym odkryła Amerykę na nowo

Oczywiście otoczenie nie mogło tego znieść i wiecznie te pytania "nie żal ci takich długich włosów".

Przestałam też stosować jakiekolwiek odżywki, maski, bo zwyczajnie mi się nie chce i nie muszę odkąd hennuję włosy.

Na kiego grzyba ja się męczyłam z tymi włosami tyle lat?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:11   #3969
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650017]
Nie czuję, żeby mi to cokolwiek więcej dało i nie mam zamiaru celowo czegoś podobnego powtarzać. A najgorzej, jak zrobię jakieś intensywniejsze cardio - w trakcie jestem pobudzona, ale potem czuję się tak tragicznie, że nie jestem przekonana, ze mi to służy. Raz przez pół nocy nie mogłam zasnąć, bo tętno mi szalało.
[/QUOTE]

To nie jest normalne, w sensie ze może być oznaką jakichś niedomagań ze strony układu krążenia albo przywspółczulnego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:17   #3970
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To ja, tak z 10 lat temu. Od kiedy fryzjerka spaliła mi włosy rozjazniaczem wpadłam w fazę włosomaniactwa, zapuszczania, pielęgnowania.

W kilka lat zapuscilam włosy do pasa i takie nosiłam kilka lat. Kurczowo się ich trzymałam, chociaż to było bezsensu, bo
A) żadna fryzura nie trzyma się na takich włosach bo są zwyczajnie zbyt ciężkie i opadają pod wpływem długości
B)muszę je myć codziennie i suszenie tych włosów trwało wieki, bo mam włosy grube, zdrowe i niskoporowate
C) w zasadzie ja nie lubię nosić rozpuszczonych więc po co mi takie włosy?

Rok temu tak z upy wymyśliłam, że się obetnie na "krótko". Z włosów do pasa na takie do ramion. Mega drastyczna zmiana jak na mnie.

Kurde, normalnie to był odlot! Jak ja się dobrze w tych włosach czuje! Suszenie minuta, nic mi nie oklapuje, da się te włosy wystylizować i się jakoś trzymają. Do tego rozpuszczone nie zostają "przytrzaśniete" paskiem od torebki, siedzeniem na krześle.
Normalnie jakbym odkryła Amerykę na nowo

Oczywiście otoczenie nie mogło tego znieść i wiecznie te pytania "nie żal ci takich długich włosów".

Przestałam też stosować jakiekolwiek odżywki, maski, bo zwyczajnie mi się nie chce i nie muszę odkąd hennuję włosy.

Na kiego grzyba ja się męczyłam z tymi włosami tyle lat?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie wiem dlaczego ludzie uważają, że gdy nosisz długie włosy, to musisz je nosić koniecznie rozpuszczone. Ja mam długie włosy, do pasa, codziennie kok i co chwila słyszę teksty, że taka szkoda, że noszę związane,a nie rozpuszczone. No nie szkoda, bo związane się tak nie niszczą
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:24   #3971
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to jest tzw. bro science, kiedys popularne i propagowane bylo wierzenie, ze jak sie bardziej poci podczas cwiczen to trening jest lepszy i bardziej spala sie tluszcz, dlatego jeszcze pare lat temu co druga osoba cisnela cardio w bluzie
w przypadku docietych osob to pewnie chodzilo tez o satysfakcje, ze jednak po takim wypoceniu sie jest lepsza definicja, analogicznie jak odwadnianie sie przed scena
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-18, 14:36   #3972
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To ja, tak z 10 lat temu. Od kiedy fryzjerka spaliła mi włosy rozjazniaczem wpadłam w fazę włosomaniactwa, zapuszczania, pielęgnowania.

W kilka lat zapuscilam włosy do pasa i takie nosiłam kilka lat. Kurczowo się ich trzymałam, chociaż to było bezsensu, bo
A) żadna fryzura nie trzyma się na takich włosach bo są zwyczajnie zbyt ciężkie i opadają pod wpływem długości
B)muszę je myć codziennie i suszenie tych włosów trwało wieki, bo mam włosy grube, zdrowe i niskoporowate
C) w zasadzie ja nie lubię nosić rozpuszczonych więc po co mi takie włosy?

Rok temu tak z upy wymyśliłam, że się obetnie na "krótko". Z włosów do pasa na takie do ramion. Mega drastyczna zmiana jak na mnie.

Kurde, normalnie to był odlot! Jak ja się dobrze w tych włosach czuje! Suszenie minuta, nic mi nie oklapuje, da się te włosy wystylizować i się jakoś trzymają. Do tego rozpuszczone nie zostają "przytrzaśniete" paskiem od torebki, siedzeniem na krześle.
Normalnie jakbym odkryła Amerykę na nowo

Oczywiście otoczenie nie mogło tego znieść i wiecznie te pytania "nie żal ci takich długich włosów".

Przestałam też stosować jakiekolwiek odżywki, maski, bo zwyczajnie mi się nie chce i nie muszę odkąd hennuję włosy.

Na kiego grzyba ja się męczyłam z tymi włosami tyle lat?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, pamiętam Twoje zdjęcia długich włosów ale kolor dalej masz ten sam?

Ja tam nie słyszałam, że szkoda włosów, tylko same komplementy, więc tym bardziej utwierdziło mnie to w przekonaniu, że te długie włosy pasowały mi jak pięść do oka. Teraz to nawet długi bob jest dla mnie za długi, zresztą mój fryzjer nie znosi tej długości i jak ostatnio przyszłam z odrośniętymi do ramion, to przyznał, że modlił się w duchu, żebym chciała znowu skrócić a nie tylko podciąć końcówki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:40   #3973
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja nie wiem dlaczego ludzie uważają, że gdy nosisz długie włosy, to musisz je nosić koniecznie rozpuszczone. Ja mam długie włosy, do pasa, codziennie kok i co chwila słyszę teksty, że taka szkoda, że noszę związane,a nie rozpuszczone. No nie szkoda, bo związane się tak nie niszczą
Ja też mam włosy prawie do pasa, bo mi się długie włosy podbają i lubię siebie w długich rozpuszczonych włosach. No niszczą się, ale włosy są dla mnie, a nie na odwrót. Gdbym miała je nosić codziennie upięte w kok, to bym je ścięła, bo nie ma bardzo widzę sens mieć długie włosy tylko po to żeby je myć i pielęgnować, a potem wiązać, bo się zniszczą
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:46   #3974
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Zależy co miały Ci dać. Body pump to trening wytrzymałościowy, ciężko porównać go do codziennych spacerów.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
No niby tak, ale można być po nim zwyczajnie zmęczonym, a nie zajechanym. Uważam, że przesada może być szkodliwa.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To nie jest normalne, w sensie ze może być oznaką jakichś niedomagań ze strony układu krążenia albo przywspółczulnego.
Nie wykluczam. Ale dlatego też boję się robić jakieś bardziej intensywne treningi.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To ja, tak z 10 lat temu. Od kiedy fryzjerka spaliła mi włosy rozjazniaczem wpadłam w fazę włosomaniactwa, zapuszczania, pielęgnowania.

W kilka lat zapuscilam włosy do pasa i takie nosiłam kilka lat. Kurczowo się ich trzymałam, chociaż to było bezsensu, bo
A) żadna fryzura nie trzyma się na takich włosach bo są zwyczajnie zbyt ciężkie i opadają pod wpływem długości
B)muszę je myć codziennie i suszenie tych włosów trwało wieki, bo mam włosy grube, zdrowe i niskoporowate
C) w zasadzie ja nie lubię nosić rozpuszczonych więc po co mi takie włosy?

Rok temu tak z upy wymyśliłam, że się obetnie na "krótko". Z włosów do pasa na takie do ramion. Mega drastyczna zmiana jak na mnie.

Kurde, normalnie to był odlot! Jak ja się dobrze w tych włosach czuje! Suszenie minuta, nic mi nie oklapuje, da się te włosy wystylizować i się jakoś trzymają. Do tego rozpuszczone nie zostają "przytrzaśniete" paskiem od torebki, siedzeniem na krześle.
Normalnie jakbym odkryła Amerykę na nowo

Oczywiście otoczenie nie mogło tego znieść i wiecznie te pytania "nie żal ci takich długich włosów".

Przestałam też stosować jakiekolwiek odżywki, maski, bo zwyczajnie mi się nie chce i nie muszę odkąd hennuję włosy.

Na kiego grzyba ja się męczyłam z tymi włosami tyle lat?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem kultu długich włosów i zawsze mnie dziwią komentarze na temat cudzych, czy nie było komuś żal ich obciąć, bo takie były długie - nieważne, że teraz są ładniejsze albo że nadal są wystarczająco długie i w wizerunku tej osoby niewiele się nie zmieniło.

Nigdy nie miałam włosów do pasa, najdłużej tak za zapięcie stanika, a i tak zdarzało się, że mi zawadzały.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja też mam włosy prawie do pasa, bo mi się długie włosy podbają i lubię siebie w długich rozpuszczonych włosach. No niszczą się, ale włosy są dla mnie, a nie na odwrót. Gdbym miała je nosić codziennie upięte w kok, to bym je ścięła, bo nie ma bardzo widzę sens mieć długie włosy tylko po to żeby je myć i pielęgnować, a potem wiązać, bo się zniszczą
Mam podobne podejście. Jak już ktoś ma długie, pasują mu, ma je ładne i zadbane, to bez sensu je spinać i ich nie eksponować. Do związania mogą być równie dobrze krótsze: mniej zachodu, a efekt podobny.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:56   #3975
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650307]No niby tak, ale można być po nim zwyczajnie zmęczonym, a nie zajechanym. Uważam, że przesada może być szkodliwa.

Nie wykluczam. Ale dlatego też boję się robić jakieś bardziej intensywne treningi.

Nie rozumiem kultu długich włosów i zawsze mnie dziwią komentarze na temat cudzych, czy nie było komuś żal ich obciąć, bo takie były długie - nieważne, że teraz są ładniejsze albo że nadal są wystarczająco długie i w wizerunku tej osoby niewiele się nie zmieniło.

Nigdy nie miałam włosów do pasa, najdłużej tak za zapięcie stanika, a i tak zdarzało się, że mi zawadzały.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------


Mam podobne podejście. Jak już ktoś ma długie, pasują mu, ma je ładne i zadbane, to bez sensu je spinać i ich nie eksponować. Do związania mogą być równie dobrze krótsze: mniej zachodu, a efekt podobny.[/QUOTE]Ja miałam do niedawna takie do zapięcia stanika i powiem szczerze, że już na nie patrzeć nie umiałam Końce potem cienkie, rozdwojone i ciągle czyms je ciagnelam- torebka, krzesłem w pracy. W zeszłym tygodniu ciachnelam tak do ramion i czuje się sto razy lepiej, fryzura układa się znów super, normalnie odzyskałam znów siebie Sporo ludzi hoduje takie meeega długie, ale też w sumie nie rozumiem po co (mam koleżankę z włosami za tylek, myje je jakaś godzinę).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 15:18   #3976
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650017]Chodziłam kiedyś na zajęcia, jedne to było body pump, drugie jakieś inne, które z jedną instruktorką bywały bardzo intensywne i też podziękuję. Zdarzało mi się nawet, że chciałam podnieść rękę, a ona się nie podnosiła.

Nie czuję, żeby mi to cokolwiek więcej dało i nie mam zamiaru celowo czegoś podobnego powtarzać. A najgorzej, jak zrobię jakieś intensywniejsze cardio - w trakcie jestem pobudzona, ale potem czuję się tak tragicznie, że nie jestem przekonana, ze mi to służy. Raz przez pół nocy nie mogłam zasnąć, bo tętno mi szalało.
A już najgłupiej się czułam, jak z powodu zmęczenia i bólu mięśni jakoś tak automatycznie ograniczałam taki codzienny ruch - bilans raczej nie wychodził na plus. [/QUOTE]

Po co tak sie zajezdzalas? a to, co napisals o tetnie w nocy brzmi bardzo niepokojaco...
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 15:18   #3977
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja też mam włosy prawie do pasa, bo mi się długie włosy podbają i lubię siebie w długich rozpuszczonych włosach. No niszczą się, ale włosy są dla mnie, a nie na odwrót. Gdbym miała je nosić codziennie upięte w kok, to bym je ścięła, bo nie ma bardzo widzę sens mieć długie włosy tylko po to żeby je myć i pielęgnować, a potem wiązać, bo się zniszczą
No przecież twoje włosy, twoja sprawa ja widzę sens w noszeniu dlugich wlosów cały czas spiętych, bo włosy są dla mnie, a nie ja dla włosów
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 15:32   #3978
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89650332]Po co tak sie zajezdzalas? a to, co napisals o tetnie w nocy brzmi bardzo niepokojaco...[/QUOTE]
Bo przecież "dam radę". I w trakcie się tego tak nie czuje, dopiero potem. Opis tętna był trochę dramatyzowany, ale jednak za długo to trwało, zanim się ustabilizowało.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 15:41   #3979
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650343]Bo przecież "dam radę". I w trakcie się tego tak nie czuje, dopiero potem. Opis tętna był trochę dramatyzowany, ale jednak za długo to trwało, zanim się ustabilizowało.[/QUOTE]

Takie rzeczy mogą się zdarzać u początkujących.
Jeśli rusza się w ogóle nie używane mięśnie.
Lub po długiej przerwie w treningach jak się za mocno zacznie.

Tak samo podejrzewam ze to nie puls ci szalał w nocy tylko czułaś ogólne pobudzenie, z tego powodu bezsenność oraz rozedrganie ogólne psycho-fizyczne , może jakieś drżenia zmęczonych mięśni do tego.

To tez normalne, zwłaszcza jak wysiłek odbył się po południu-wieczorem, poziom hormonów stresu nie zdążył opaść żeby umożliwić spokojny sen.

ale tez dowód na to, ze za mocno było zaczynane, za szybkie tempo progresu dla nie zahartowanego na wysiłek ciała.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-18, 16:25   #3980
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Póki nie znasz celu danego programu treningowego z którym ktoś przyłazi na siłownię, to nie bardzo można określać czy jest robiony za lekko, na odwal, dla picu czy może właśnie ma taką pracą wywołać określony efekt. Np. korekcyjny, rehabilitacyjny, jakiś. Ani hipertrofia mięśni, ani ciągłe zwiększanie ilości podźwigniętych kg . nie są jedynymi celami jakie ktoś potrzebuje uzyskać ćwicząc okołosiłowo.




Ja nie zauważyłam żeby posiadanie makijażu miało wpływ na jakość treningu.
W ogóle. Dziewczyny ćwiczące do startów w fitnes bikini były na ogół perfekcyjnie wymalowane i ogólnie wystrojone podczas swoich treningów. A one cisną morderczo.
Ja jak miałam problemy z cera to się trochę malowałam, zapewniało mi to po prostu komfort psychiczny. Jak nie mam już problemów z cera to raczej się nie maluję, choć czasem rzęsy machnę. Bo czemu nie?
Wiele kobiet też po prostu "boi się" siłowni i podejrzewam, że część z nich maluje się także "asekuracyjnie", aby dodać sobie pewności siebie. Z jednej strony jest to dla mnie abstrakcja, bo na siłowni pocę się jak dzik, z drugiej strony sama miałam trądzik i pamiętam czasy, kiedy w akcie desperacji waliłam na twarz Revlon Colorstay, dzień w dzień.

To samo z ćwiczeniami. Wiele kobiet boi się wolnych ciężarów czy dodawania dodatkowych kilogramów. Sama miałam z tym problem na początku, że brałam za mały ciężar, podczas gdy możliwości miałam dużo większe. Wszystko przyszło z czasem, kiedy oswoiłam się na siłowni i zaczęłam się bardziej wkręcać w technikę ćwiczeń i planowanie treningów.

Sama niedawno mogłabym zostać oceniona jako ładna wystrojona lasia, ponieważ zawsze mam ładne stroje i ogarnięte włosy(bo lubię ) i do tego robiłam bardzo lekkie ćwiczenia, typu przysiad z kettlem 8 kg. Sęk w tym, że to były pierwsze treningi po kontuzji i starałam się wyczuć, czy mogę robić wszystko, analizowałam każdy ruch i wsłuchiwałam się w swój organizm, czy coś boli

Obecnie ćwiczę z takim ciężarem, żebym miała uczucie, że zostało mi max 2 powtórzenia do załamania mięśniowego.
Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
a tak w temacie zdziwień na siłowni. Jaki sens ma ćwiczenie w czapce z daszkiem na wewnętrznej siłowni?
Słyszałam teorię o ochronie oczu przed lejącym się z czoła potem
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 16:29   #3981
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Do takiej długości to trzeba mieć odpowiedni kształt głowy i twarzy, specyficzny vibe, niezależnie od wieku. Do długich zresztą też, ale moim zdaniem więcej kobiet będzie korzystnie w długich niż w całkiem krótkich. Ale też nie jest tak, że długie włosy to z automatu korzystna opcja.
To prawda, krótkie włosy wymagają konkretnego kształtu czaszki. Bardzo podobają mi się takie fryzury i zazdroszczę kobietom które w nich dobrze wyglądają, mi niestety kompletnie nie pasują. A szkoda bo takie fryzury są super wygodne.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mam cienkie włosy i niezbyt gęste, do biustonosza, nie czuję wzmożonego gorąca czy są rozpuszczone czy związane
Dużo zależy od rodzaju włosów. Ja mam grube i gęste, jak były długie i zakrywały mi kark to ciągle czułam się jakbym siedziała w saunie.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
jak mam strzelac to albo ktos ma tluste wlosy, ale nie chcialo mu sie myc specjalnie przed silka, bo po co 2 razy, wiec lepiej wyglada
albo chec pozostania incognito
ja dalej widze ludzi co cisna cardio w bluzie, moze czapka to podobna logika u ludzi, ktorzy dalej wierza w sile potu, slyszalam tez, ze nektorzy po prostu lubia sie pocic (kaczmarek tak kiedys nawet mowila)
Znam osoby które po prostu wstydzą się swojego ciała i dlatego ćwiczą w luźnych bluzach. Byle tylko przy ćwiczeniach nie było im widać żadnej fałdki (również wyimaginowanej).
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 17:54   #3982
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, pamiętam Twoje zdjęcia długich włosów ale kolor dalej masz ten sam?

:
Tak, ten sam.
Czasem mnie kusi zmiana, ale cena farbowania u fryzjera skutecznie mnie odstrasza i studzi moje fantazje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:14   #3983
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:18   #3984
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Ścięłam rok temu z bardzo długich na długie (tak do paska stanika). W przypadku pielęgnacji to już jedna chwała. Nie liczę tej kropli odżywki więcej, czy 3 minut w suszeniu. Jednak jak kiedyś "zaszalałam" i ścięłam włosy do ramion to niebo, a ziemia. Suszenie, mycie, czesanie... wszystko szło lepiej. Przy czym to też zasługa fryzjerki.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:25   #3985
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650343]Bo przecież "dam radę". I w trakcie się tego tak nie czuje, dopiero potem. Opis tętna był trochę dramatyzowany, ale jednak za długo to trwało, zanim się ustabilizowało.[/QUOTE]To coś ala arytmia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:26   #3986
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Sporo ludzi hoduje takie meeega długie, ale też w sumie nie rozumiem po co (mam koleżankę z włosami za tylek, myje je jakaś godzinę).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
ale jakim cudem mozna myc wlosy godzine? nawet jak sa bardzo dlugie i geste to przeciez czynnosci sa te same co przy krotszych, jedyne co to dluzej schna
ja swego czasu sledzilam blogi i kanaly wlosomaniactwa i mialam odczucie, ze wiele dziewczyn tam zapuszczalo dla zapuszczania i takie zycie na zasadzie zyje dla wlosow, nie pokrece, bo sie zniszcza, nie uzyje lakieru, tylko jedwabne gumki i poduszka, nigdy rozpuszczone, bo sie niszcza
teraz sie to chyba zmienilo, jest wiekszy luz
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:27   #3987
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mycie zajmuje mi tyle samo czasu, bo myje tylko i tak przy skórze głowy, za to suszenie trwa super krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:29   #3988
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
ale jakim cudem mozna myc wlosy godzine? nawet jak sa bardzo dlugie i geste to przeciez czynnosci sa te same co przy krotszych, jedyne co to dluzej schna

ja swego czasu sledzilam blogi i kanaly wlosomaniactwa i mialam odczucie, ze wiele dziewczyn tam zapuszczalo dla zapuszczania i takie zycie na zasadzie zyje dla wlosow, nie pokrece, bo sie zniszcza, nie uzyje lakieru, tylko jedwabne gumki i poduszka, nigdy rozpuszczone, bo sie niszcza

teraz sie to chyba zmienilo, jest wiekszy luz
Nie mam pojęcia Powiedziała że zanim umyje je dwa czy tam 3 razy, splucze, nakłada tam jakieś cuda, potem czeka, potem znów plucze i cos w nie wciska,to się robi godzina (cytuję). Nigdy takich włosów nie miałam, więc w sumie wszystko możliwe (plus ma ich mega dużo).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:36   #3989
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 304
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89650142]Prędzej się odwodni. Przepocenie, przegrzanie nie przynosi żadnych korzystnych efektów. Stary mit. Organizm wytworzy więcej potu, żeby się nie przegrzać. Nie da to efektów w postaci lepszego treningu, schudnięcia, czy cokolwiek.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------




No nie. Trening będzie w tym przypadku mniej efektywny. Szybciej się męczymy. Na logikę, lepiej ćwiczyć podczas dzisiejszego upału 30 stopni, czy w klimatyzowanej sali?[/QUOTE]
Ale nie lansuję morderczych treningów, wręcz mogą być/będą szkodliwe, tylko na logikę w zależności co chcesz osiągnąć wiekszy sobie dajesz wycisk półgodzinnym hardkorem a nie truchtem.
Przypomina mi się fota jak Justyna Kowalczyk ciągnęła za sobą oponę. Mogła nie ciągnąć, jakiś zamysł był.



W mediach często widuje że ciemnoskóre dziewczyny noszą turbany do spania. Ktoś wie czemu, taki nawyk kulturowy czy faktycznie coś to daje? Lubie spać ze spiętymi, muszą być spięte górą żeby nic nie cisło i zastanawiam się czy może nie najprościej w turban.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:39   #3990
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia Powiedziała że zanim umyje je dwa czy tam 3 razy, splucze, nakłada tam jakieś cuda, potem czeka, potem znów plucze i cos w nie wciska,to się robi godzina (cytuję). Nigdy takich włosów nie miałam, więc w sumie wszystko możliwe (plus ma ich mega dużo).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Niewykluczone, że gdyby miała krótsze włosy, to wymagałyby takiej samej szczególnej troski i robiłaby to samo i zajmowałoby to tyle samo czasu.
Niektóre włosy trzeba szczególnie pielęgnować, żeby nie były spuszone, matowe, zbyt lekkie itp. niezależnie od długości. U mnie zmiana długości nie spowodowałaby, że mogłabym zrezygnować z mycia odżywką, trzymania maski pod czepkiem, nakładania żelu itp. Gdybym ścięła swoje nawet do ucha, to też musiałabym robić te wszystkie fikołki, żeby móc je nosić rozpuszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-07 12:37:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.