Czy jestem dla niego tylko opcją? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-19, 15:50   #1
Zaklopotana92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1

Czy jestem dla niego tylko opcją?


Cześć kochani, spotykam od od ponad pół roku z pewnym mężczyzną, na początku znajomości pisaliśmy codziennie potrafiliśmy pół dnia pisać ze sobą, kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie bo ma dużo na głowie ale nie mówi że nigdy nie będziemy razem, od tamtej pory często jest tak że obiecuje spotkanie a jednak w dniu spotkania nie pojawia się nie informując mnie albo twierdząc że jest zmęczony, od ponad miesiąca znajduje zauważyłam że gdy napisze jakaś wiadomość to odczytuje i nie odpowiada na wiadomość albo pojawia się a wiadomość odczytuje po paru dniach, zazwyczaj to ja pierwsza odzywam się do niego, on od naszej nawiązanej znajomości napisał pierwszy może że 3 razy. w momencie kiedy chce kończyć znajomość to nagle znajduje czas by odpisać. Nie raz przyłapałam go na kłamstwie. Wiem że ma portal randkowy założony ale twierdzi że z nikim tam nie pisze. Niewiem co robić czy w prostu napisać że ta znajomość do niczego nie prowadzi czy wyznać mu co do niego czuje i mnie rani swoją postawą czy poprostu najlepiej zupełnie nic nie pisać i nie odpisywać kiedy on napisze z tekstem "cześć co słychać". Wiem że jestem dla niego tylko opcją.
Zaklopotana92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 16:41   #2
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Odpowiedziałaś sobie w ostatnim zdaniu.
Zablokuj i zapomnij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 16:58   #3
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 798
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

„kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie bo ma dużo na głowie ale nie mówi że nigdy nie będziemy razem, od tamtej pory często jest tak że obiecuje spotkanie a jednak w dniu spotkania nie pojawia się nie informując mnie albo twierdząc że jest zmęczony”. Od pół roku chyba się nie spotykacie, jak widać od dobrych kilku tygodni wysyłasz wiadomość w eter, bo gość zapewne po łóżkowej przygodzie od razu kontakt ograniczył. Daj sobie z nim spokój, facet jak widać z Twojej wypowiedzi ciągle poszukujący i nie jest w żaden sposób zainteresowany. Znajdź kogoś kto będzie szanował Twój czas, a przede wszystkim będzie Ciebie.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 17:18   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez Zaklopotana92 Pokaż wiadomość
Cześć kochani, spotykam od od ponad pół roku z pewnym mężczyzną, na początku znajomości pisaliśmy codziennie potrafiliśmy pół dnia pisać ze sobą, kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie bo ma dużo na głowie ale nie mówi że nigdy nie będziemy razem, od tamtej pory często jest tak że obiecuje spotkanie a jednak w dniu spotkania nie pojawia się nie informując mnie albo twierdząc że jest zmęczony, od ponad miesiąca znajduje zauważyłam że gdy napisze jakaś wiadomość to odczytuje i nie odpowiada na wiadomość albo pojawia się a wiadomość odczytuje po paru dniach, zazwyczaj to ja pierwsza odzywam się do niego, on od naszej nawiązanej znajomości napisał pierwszy może że 3 razy. w momencie kiedy chce kończyć znajomość to nagle znajduje czas by odpisać. Nie raz przyłapałam go na kłamstwie. Wiem że ma portal randkowy założony ale twierdzi że z nikim tam nie pisze. Niewiem co robić czy w prostu napisać że ta znajomość do niczego nie prowadzi czy wyznać mu co do niego czuje i mnie rani swoją postawą czy poprostu najlepiej zupełnie nic nie pisać i nie odpisywać kiedy on napisze z tekstem "cześć co słychać". Wiem że jestem dla niego tylko opcją.
nie wiem dlaczego nie zadalas mu tego pytania zanim poszliscie do lozka skoro to bylo dla ciebie wazne?

tu nie ma zabardzo pola do manewru,facet jasno ci powiedzial kim jestes i swoim zachowaniem potwierdza to ze jestes nawet mniej niz kolezanka,to ty sie ranisz przedewszystkim wypisujac do niego,obwieszczajac mu ze konczysz znajomosc i jej nie konczac-po co to robisz?myslisz ze to zmieni jego uczucia w stosunku do ciebie?nie nie zmieni,on wie ze wystaczy ze ci wcisnie pare bajerow i znowu bedziesz czekac i pisac.
odpusc sobie z tego nic nie bedzie,na twoim miejscu oszczedzilabym sobie pisania(mowienia)mu o tym ze ciebie rani itp,jestes osoba dorosla,masz mozg ktorego powinnas uzywac,on nie chce z toba tworzyc zwiazku,skoro nie pasuje ci taka opcja to po co za nim latasz?nic sie nie zmieni nawet jak sie uzewnetrznisz ,jego to naprawde gowno interesuje co ty do niego czujesz on jasno ci powiedzial co czuje do ciebie ,nie zakocha sie w tobie bo ty czujesz sie zraniona

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-11-19 o 17:19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 23:27   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 386
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez Zaklopotana92 Pokaż wiadomość
kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie
Ale o czym Ty jeszcze chcesz z nim pisać i prosić się po jego słowach? Jasno powiedział, za kogo Cię ma. Myślisz, że weźmiesz go na litość, gdy powiesz że jego zachowanie Cię rani i on wtedy przekona się niczym w jakiejś komedii romantycznej, że jednak jesteś dla niego taka ważna? Wiesz już, na czym stoisz - jak chcesz się z nim luźno spotykać to ok, ale skoro oczekujesz czegoś więcej to ten konkretny facet po prostu Ci tego nie da.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 06:51   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 121
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Tu nie ma co pisać, zwyczajnie go zablokuj. On pewnie się ucieszy, a Ty zachowasz choć resztki godności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 09:35   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez Zaklopotana92 Pokaż wiadomość
Cześć kochani, spotykam od od ponad pół roku z pewnym mężczyzną, na początku znajomości pisaliśmy codziennie potrafiliśmy pół dnia pisać ze sobą, kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie bo ma dużo na głowie ale nie mówi że nigdy nie będziemy razem, od tamtej pory często jest tak że obiecuje spotkanie a jednak w dniu spotkania nie pojawia się nie informując mnie albo twierdząc że jest zmęczony, od ponad miesiąca znajduje zauważyłam że gdy napisze jakaś wiadomość to odczytuje i nie odpowiada na wiadomość albo pojawia się a wiadomość odczytuje po paru dniach, zazwyczaj to ja pierwsza odzywam się do niego, on od naszej nawiązanej znajomości napisał pierwszy może że 3 razy. w momencie kiedy chce kończyć znajomość to nagle znajduje czas by odpisać. Nie raz przyłapałam go na kłamstwie. Wiem że ma portal randkowy założony ale twierdzi że z nikim tam nie pisze. Niewiem co robić czy w prostu napisać że ta znajomość do niczego nie prowadzi czy wyznać mu co do niego czuje i mnie rani swoją postawą czy poprostu najlepiej zupełnie nic nie pisać i nie odpisywać kiedy on napisze z tekstem "cześć co słychać". Wiem że jestem dla niego tylko opcją.
Ja sie odniose do pogrubionego - pytasz go o rzeczy typu portal randkowy, dlaczego on ci sie w ogole ma z tego tlumaczyc? Wyraznie ci powiedzial, ze jestes tylko kolezanka - nie jestes dla niego nikim istotnym, wiec nie bardzo rozumiem sens jakiegos przepytywania go. Pewnie na odwal sie mowi byle co, bylebys tylko sie odczepila. Jemu sie po prostu nie chce dla ciebie w zaden sposob wysilac, bo nic dla niego nie znaczysz.

Sama sobie robisz kuku, bo on ci bardzo jasno powiedzial jak traktuje wasza znajomosc - to ty dalej sie w to pchasz i widzisz szanse w tym, ze czasem pierwszy napisze. A czasem pisze pierwszy, bo jestes po prostu dla niego wygodna opcja, z ktora mozna bez wysilku pojsc do lozka.

Sorry za ostre slowa, ale powaznie - zrob sobie przysluge i zapomnij, nic do niego nie pisz, nie wyznawaj mu uczuc czy nie wyjezdzaj z tym, ze cie rani (1. zblaznisz sie i jednoczesnie polechcesz mu ego, 2. on ci absolutnie nic nie obiecywal, 3. wrecz wyraznie cie poinformowal, ze jestes tylko kolezanka, czyli generalnie ty i twoje uczucia obchodza go tyle, ile jakis random na ulicy). Pytanie w tytule watku bezzasadne, bo facet sam prosto w twarz dal ci odpowiedz, nie wiem nad czym tu sie zastanawiac.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 09:36   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Jesteś tylko koleżanką. Nikim więcej. Nikim więcej zapewne nigdy nie będziesz. Czego nie rozumiesz?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-11-20 o 15:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 13:27   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez Zaklopotana92 Pokaż wiadomość
kiedy wylądowaliśmy w łóżku w końcu zapytałam go kim dla niego jestem oznajmił mi że koleżanka i że on nie chce w żaden związek wchodzić na razie bo ma dużo na głowie ale nie mówi że nigdy nie będziemy razem,
Ty nawet nie jesteś opcją. Ty jesteś koleżanką do niezobowiązującego seksu.

W czym absolutnie nie ma nic złego, ale skoro oczekujesz czegoś więcej, to zrób sobie przysługę i daruj sobie tę znajomość.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 20:26   #10
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Wyparcie na poziomie jakiegoś zaburzenia wręcz bym powiedziała. Samooceną szorujesz po podłodze. Weź się opamiętaj dziewczyno. Krzywdzisz siebie, a nie on ciebie.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 21:14   #11
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 120
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Wyparcie na poziomie jakiegoś zaburzenia wręcz bym powiedziała. Samooceną szorujesz po podłodze. Weź się opamiętaj dziewczyno. Krzywdzisz siebie, a nie on ciebie.

Ty masz chyba jakąś dwubiegunówkę, bez kitu. Zajmij się swoimi wyparciami, swoim zonkosiem, którego nazywałaś z głupia frant towarzyszem życiowym, z którym zmarnowałaś x lat (chyba 4?) naiwnie licząc, że żona od niego odejdzie. A na koniec to on z Tobą zerwał doprowadzając do histerycznych reakcji...
Jeśli autorka samooceną szoruje po podłodze, to Twoja to dno wklęsłe, nawet od spodu zapukać nie można
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-21, 00:47   #12
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Czy jestem dla niego tylko opcją?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Ty masz chyba jakąś dwubiegunówkę, bez kitu. Zajmij się swoimi wyparciami, swoim zonkosiem, którego nazywałaś z głupia frant towarzyszem życiowym, z którym zmarnowałaś x lat (chyba 4?) naiwnie licząc, że żona od niego odejdzie. A na koniec to on z Tobą zerwał doprowadzając do histerycznych reakcji...
Jeśli autorka samooceną szoruje po podłodze, to Twoja to dno wklęsłe, nawet od spodu zapukać nie można
Nie mam dwubiegunówki XD Wiem, że oszukiwałam się. Uroiłam sobie, że ten facet był miłością mojego życia i muszę się "nie poddawać" Pewnie też mam zerową samoocenę, chociaż myślałam, że mam w normie.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-21 01:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.