Pisałam innemu "kocham" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-20, 15:08   #61
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Nie wiem dlaczego piszecie na szaro jakby to bylo offtopem, to przeciez czesc historii ktora mocno laczy sie z watkiem.

Hagrid, ten caly "przyjaciel" to psychol i jego miejsce jest w psychiatryku a nie w twoich DMach.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 15:52   #62
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez KiedysToBylo Pokaż wiadomość
I co jeszcze
Podobne przyciąga podobne. To nie jest tak, że jedna osoba jest zdrowa a w około sami toksycy.
Zdrowi ludzie od razu uciekają od zaburzonych i mają dobre relacje z normalnymi, dzięki temu nie są zdani na tych, którzy nie spełniają norm.

Sama byłam w takim miejscu, dużo pracowałam nad sobą, aby odciąć się od toksyczności, i wiecie co.... Pierszym krokiem jest zmiana siebie.
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 15:58   #63
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez SugarFinn Pokaż wiadomość
Podobne przyciąga podobne. To nie jest tak, że jedna osoba jest zdrowa a w około sami toksycy.
Zdrowi ludzie od razu uciekają od zaburzonych i mają dobre relacje z normalnymi, dzięki temu nie są zdani na tych, którzy nie spełniają norm.

Sama byłam w takim miejscu, dużo pracowałam nad sobą, aby odciąć się od toksyczności, i wiecie co.... Pierszym krokiem jest zmiana siebie.
Ależ oczywiście, że jestem zaburzona. Samo to, że napisałam do osoby, o której wiedziałam, że będzie to wykorzystywała przeciwko mnie, świadczy o tym, że nie do końca twardo stąpam po ziemi.
Ale narcyzką nie jestem na 100%. Nie mam za bardzo cech narcyza, psychiatra twierdzi, że mam osobowość bierno-zależną, ale zrobiła to po kilku minutach rozmowy więc też nie wiem, czy warto ufać takiej diagnozie.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 16:45   #64
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

A jaki on ma stosunek do terapii, na którą się wybierasz i która ma na celu poprawę jakości życia? Do tego niezbędne będzie pozbycie się szkodników psujów. W tym jego. Trochę w kropce musi być.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 16:57   #65
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A jaki on ma stosunek do terapii, na którą się wybierasz i która ma na celu poprawę jakości życia? Do tego niezbędne będzie pozbycie się szkodników psujów. W tym jego. Trochę w kropce musi być.
Mój facet? Wie, że idę na terapię, ale nic nie powiedział.
Swoją drogą, dziwi mnie jedna rzecz. Przecież ten mój "kolega" przez te wszystkie miesiące ciągle mnie obrażał i mną pomiatał, miał do mnie wieczne pretensje, no totalnie nic mu we mnie nie pasowało. Nic a nic.
A mimo to jak zerwałam znajomość, to posuwa się do całkiem psychopatycznych działań, żebym znowu zaczęła z nim rozmawiać (i to po tym, jak zniszczył mi związek). Dlaczego tak jest? Po co on chce się zadawać z kimś, kogo nawet nie lubi.
No chyba że wie, że nie znajdzie drugiego takiego worka treningowego, na którym się można bezkarnie wyżywać
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 17:18   #66
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

To zapytaj co myśli. Pewnie będzie podważał sluszność tej decyzji, bo nie jest w jego interesie, żebyś się rozprawiła ze swoją osobowością bierno zależną i przestała tańczyć jak Ci zagra. Może nie dziś, bo nie wypada w tej całej euforii powrotu, ale z czasem tak będzie.

Szkoda energii na zastanawianie się co kierowało psycholem. To zupełnie nie jest istotne. Lepiej zastanów się nad sobą.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:06   #67
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
To zapytaj co myśli. Pewnie będzie podważał sluszność tej decyzji, bo nie jest w jego interesie, żebyś się rozprawiła ze swoją osobowością bierno zależną i przestała tańczyć jak Ci zagra. Może nie dziś, bo nie wypada w tej całej euforii powrotu, ale z czasem tak będzie.

Szkoda energii na zastanawianie się co kierowało psycholem. To zupełnie nie jest istotne. Lepiej zastanów się nad sobą.
Wątpię, żeby podważał... On nie wierzy w terapie i terapeutów, ale kiedyś jak byłam w bardzo złym stanie, to proponował, żebym może poszła na terapię. Zresztą też miałam zawsze negatywny stosunek do terapii, ale zastanawiam się, czy to nie był mój mechanizm obronny, żeby nie próbować sobie pomóc? W końcu terapia nie musi pomóc, ale może. A zaszkodzić nie zaszkodzi bo i tak jestem w totalnej doopie i na skraju samobójstwa, te moje bardzo regularne myśli samobójcze zaczęły przeradzać się w plany, to mnie totalnie wystraszyło. A to, że byłam regularnie gnębiona przez psychola też nie poprawiało mojego stanu

Ale też pomyślałam, że w sumie odebranie sobie życia to takie pójście na łatwiznę. Uciec od problemów zamiast się z nimi zmierzyć, zwłaszcza, że mam jakieś obowiązki i muszę od siebie wymagać.

Co do motywów tego "kolegi", to faktycznie szkoda czasu, zwłaszcza, że on może sam ich nie znać. Kiedyś, po kolejnym zmieszaniu mnie z błotem, pytałam go czemu właściwie tak mu zależy na tej znajomości skoro uważa, że we mnie nie ma nic dobrego, to gadał, że jestem super i on nie wie, o co chodzi. Przez całą tę jego nielogiczność i ignorowanie swoich zaburzeń cierpi kilka osób - no cóż... Jak wysłał mojemu facetowi screen z "kocham", to napisałam do jego siostry i wysłałam jej groźby jakie mi wysyła, straszyłam policją. Siostra powiadomiła ich matkę, a "kolega" wpadł w jeszcze większą furię i wysłał mojemu facetowi w ogóle zalew screenów z naszych rozmów, mających mnie chyba skompromitować, ale w sumie nic w tych screenach nie było, więc nie wiem dlaczego miały być kompromitujące. Jakieś moje lamenty o tym, że skrzywdziłam swojego "kolegę" chcąc zerwać z nim kontakt i kajanie się
Potem mu się odwidziało i zaczął pisać do mojego faceta "wybacz jej, wróć do niej". Najpierw wysyła coś, co rozwala związek, a potem się dziwi, że związek się rozpadł i pisze "wróć". W jednej godzinie chce szkodzić, w drugiej ratować. Rzygać mi się chce jak o tym wszystkim myślę
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-20, 18:21   #68
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby podważał... On nie wierzy w terapie i terapeutów, ale kiedyś jak byłam w bardzo złym stanie, to proponował, żebym może poszła na terapię. Zresztą też miałam zawsze negatywny stosunek do terapii, ale zastanawiam się, czy to nie był mój mechanizm obronny, żeby nie próbować sobie pomóc? W końcu terapia nie musi pomóc, ale może. A zaszkodzić nie zaszkodzi bo i tak jestem w totalnej doopie i na skraju samobójstwa, te moje bardzo regularne myśli samobójcze zaczęły przeradzać się w plany, to mnie totalnie wystraszyło. A to, że byłam regularnie gnębiona przez psychola też nie poprawiało mojego stanu

Ale też pomyślałam, że w sumie odebranie sobie życia to takie pójście na łatwiznę. Uciec od problemów zamiast się z nimi zmierzyć, zwłaszcza, że mam jakieś obowiązki i muszę od siebie wymagać.

Co do motywów tego "kolegi", to faktycznie szkoda czasu, zwłaszcza, że on może sam ich nie znać. Kiedyś, po kolejnym zmieszaniu mnie z błotem, pytałam go czemu właściwie tak mu zależy na tej znajomości skoro uważa, że we mnie nie ma nic dobrego, to gadał, że jestem super i on nie wie, o co chodzi. Przez całą tę jego nielogiczność i ignorowanie swoich zaburzeń cierpi kilka osób - no cóż... Jak wysłał mojemu facetowi screen z "kocham", to napisałam do jego siostry i wysłałam jej groźby jakie mi wysyła, straszyłam policją. Siostra powiadomiła ich matkę, a "kolega" wpadł w jeszcze większą furię i wysłał mojemu facetowi w ogóle zalew screenów z naszych rozmów, mających mnie chyba skompromitować, ale w sumie nic w tych screenach nie było, więc nie wiem dlaczego miały być kompromitujące. Jakieś moje lamenty o tym, że skrzywdziłam swojego "kolegę" chcąc zerwać z nim kontakt i kajanie się
Potem mu się odwidziało i zaczął pisać do mojego faceta "wybacz jej, wróć do niej". Najpierw wysyła coś, co rozwala związek, a potem się dziwi, że związek się rozpadł i pisze "wróć". W jednej godzinie chce szkodzić, w drugiej ratować. Rzygać mi się chce jak o tym wszystkim myślę
A mi jak o tym czytam.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:30   #69
Liso7ogonach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Mnie tylko zastanawia jak to się stało że twój ,,przyjaciel,, ma telefon do twojego partnera??
Liso7ogonach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:34   #70
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Liso7ogonach Pokaż wiadomość
Mnie tylko zastanawia jak to się stało że twój ,,przyjaciel,, ma telefon do twojego partnera??
Nie ma telefonu. Znalazł go na FB.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:37   #71
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 494
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Liso7ogonach Pokaż wiadomość
Mnie tylko zastanawia jak to się stało że twój ,,przyjaciel,, ma telefon do twojego partnera??
Pewnie nie ma pewnie wysylal Facebooku

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Nie ma telefonu. Znalazł go na FB.
Ah widze ze zgadlam
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-20, 18:49   #72
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma pewnie wysylal Facebooku

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Ah widze ze zgadlam
Nom. To w sumie przerażające, że przez te media społecznościowe taki stalker może se pisać do członków rodziny, znajomych, pracodawców itp. praktycznie do oporu.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:52   #73
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Nom. To w sumie przerażające, że przez te media społecznościowe taki stalker może se pisać do członków rodziny, znajomych, pracodawców itp. praktycznie do oporu.
Ale jak to jest twoj stalker skoro ty sama sie do niego odezwalas i rozgadalas mu o swoim facecie prywatne sprawy?
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 18:55   #74
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
Ale jak to jest twoj stalker skoro ty sama sie do niego odezwalas i rozgadalas mu o swoim facecie prywatne sprawy?
Po tym jak postanowiłam z nim zerwać zaczął zakładać dziesiątki kont, żeby tylko do mnie pisać, zresztą sam siebie nazwał stalkerem: "od teraz będę cię stalkował".
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 19:04   #75
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Po tym jak postanowiłam z nim zerwać zaczął zakładać dziesiątki kont, żeby tylko do mnie pisać, zresztą sam siebie nazwał stalkerem: "od teraz będę cię stalkował".
Bo jest psychiczny, wiedzialas o tym. Nie rozumiem po co ci bylo odnawianie kontaktu z kims takim.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 19:12   #76
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
Bo jest psychiczny, wiedzialas o tym. Nie rozumiem po co ci bylo odnawianie kontaktu z kims takim.
Doskonale to wiedziałam. Zachowałam się jak ofiara napadu, która jeszcze na odchodne zatrzymuje złodzieja i mu daje swój zegarek. Nie potrafię tego wytłumaczyć, zresztą takie dociekania zakładają, że miałam jakiś zamysł w tym wszystkim, a to chyba była czysta głupota i działanie w stresie, bez żadnego "po co". Trochę jak uczeń, który ucieka z lekcji chociaż wie, że w domu ojciec-sadysta go za to skatuje.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 19:14   #77
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Doskonale to wiedziałam. Zachowałam się jak ofiara napadu, która jeszcze na odchodne zatrzymuje złodzieja i mu daje swój zegarek. Nie potrafię tego wytłumaczyć, zresztą takie dociekania zakładają, że miałam jakiś zamysł w tym wszystkim, a to chyba była czysta głupota i działanie w stresie, bez żadnego "po co". Trochę jak uczeń, który ucieka z lekcji chociaż wie, że w domu ojciec-sadysta go za to skatuje.
Masz material do swojej listy zagadnien na terapie.
1. dlaczego cignie cie do relacji z psychopata jak muche do lepa
2. dlaczego dajesz soba pomiatac psycholom
3. dlaczego wracasz do relacji z facetem co cie nie szanuje i jestes tylko laska na boku
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 22:26   #78
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Mogę Ci poradzić coś co sama przetestowałam.

Skup się na razie na sobie, nie na chłopaku, nie na psycholu. Powiedz, że musisz znaleźć w sobie odpowiedzi, "jakie uczucia i myśli doprowadziły mnie do takich dziwnych i nieprzyjemnych sytuacji?" To pewnie potrwa... Polecam zasadę 5 x dlaczego?. Dlaczego z psycholem pisałaś? Bo chciałaś sie wygadać.
Dlaczego chciałas sie wygadac? Bo nie moglas ze swoim partnerem tego zrobić. Dlaczego?..... i tak dalej. Jestem ciekawa jaka będzie odpowiedz na piąte dlaczego ?
Przpracuj jak najszybciej na terapii swoje dziwne sytuacje, jak wyzdrowiejesz w naturalny sposób zaczniesz unikać toksycznych ludzi a oni Ciebie.
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 23:48   #79
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Ta metoda słabo u mnie działa bo ja nie wiem jakie były moje motywy. Czemu tak naprawdę nie porozmawiałam ze swoim facetem, albo z kimś innym.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-21, 02:35   #80
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Facet znowu chciał ode mnie odejść, uznał, że to nie ma sensu Że jednak mi nie wybaczy i odchodzi Że nie zaufa mi, że to nie ma sensu, że zawsze będzie się zastanawiał, czy nic nie odwalę

Ale przez godzinę do niego krzyczałam, że rozumiem swój błąd, że jestem przeorana przez tę sytuację, że nigdy go nie zranię, żeby dał mi szansę, zaczął płakać

Więc pewnie teraz będą takie wzloty i upadki... Aż się wszystko ustabilizuje... Ale może jeszcze uzna, że jednak odchodzi... Chociaż jak nie odszedł na początku, kiedy ból jest w sumie największy, to teraz szansa, że odejdzie, jest chyba mniejsza niż większa
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-21, 08:09   #81
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 494
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Facet znowu chciał ode mnie odejść, uznał, że to nie ma sensu Że jednak mi nie wybaczy i odchodzi Że nie zaufa mi, że to nie ma sensu, że zawsze będzie się zastanawiał, czy nic nie odwalę

Ale przez godzinę do niego krzyczałam, że rozumiem swój błąd, że jestem przeorana przez tę sytuację, że nigdy go nie zranię, żeby dał mi szansę, zaczął płakać

Więc pewnie teraz będą takie wzloty i upadki... Aż się wszystko ustabilizuje... Ale może jeszcze uzna, że jednak odchodzi... Chociaż jak nie odszedł na początku, kiedy ból jest w sumie największy, to teraz szansa, że odejdzie, jest chyba mniejsza niż większa
A wy wogole mieszkacie razem?
Czy to taki zwiazek na telefon/(smsy) jak z tym" przyjacielem"?
Według mnie powinnas przestac go blagac i dac spokoj ,niech odchodzi,z tego nic nie będzie tylko zszarpane jeszcze bardziej nerwy
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-01-21 o 09:40
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-21, 09:04   #82
Effy_Es
Raczkowanie
 
Avatar Effy_Es
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 168
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
A wy wogole mieszkacie razem?
Czy to taki zwiazek na telefon/(smsy) jak z tym" przyjacielem"?
Wedlog mnie powinnasprzestac go blagac i dac spokoj ,niech odchodzi,z teho nic nie będzie tylko zszarpane jeszcze bardziej nerwy
Czemu walisz tyle byków ortograficznych i nie stosujesz interpunkcji?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Facet znowu chciał ode mnie odejść, uznał, że to nie ma sensu Że jednak mi nie wybaczy i odchodzi Że nie zaufa mi, że to nie ma sensu, że zawsze będzie się zastanawiał, czy nic nie odwalę

Ale przez godzinę do niego krzyczałam, że rozumiem swój błąd, że jestem przeorana przez tę sytuację, że nigdy go nie zranię, żeby dał mi szansę, zaczął płakać

Więc pewnie teraz będą takie wzloty i upadki... Aż się wszystko ustabilizuje... Ale może jeszcze uzna, że jednak odchodzi... Chociaż jak nie odszedł na początku, kiedy ból jest w sumie największy, to teraz szansa, że odejdzie, jest chyba mniejsza niż większa
Wybacz, ale odpuściłabym już sobie. Odszedł i wcale mnie to nie dziwi. Nie rozumiem utrzymywania zbyt bliskich relacji z "przyjaciółmi" i potem tego zdziwienia, że partnerowi/partnerce to nie odpowiada.
Effy_Es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-21, 13:54   #83
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 247
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość

Ale przez godzinę do niego krzyczałam, że rozumiem swój błąd, że jestem przeorana przez tę sytuację, że nigdy go nie zranię, żeby dał mi szansę, zaczął płakać
Jezu. Idź na terapię i zacznij wchodzić w związki, gdy się ogarniasz.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-21, 15:04   #84
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
A wy wogole mieszkacie razem?
Czy to taki zwiazek na telefon/(smsy) jak z tym" przyjacielem"?
Według mnie powinnas przestac go blagac i dac spokoj ,niech odchodzi,z tego nic nie będzie tylko zszarpane jeszcze bardziej nerwy
Nie mieszkamy razem.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-21, 15:30   #85
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 494
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem.
ile ty masz lat i ile jestes w zwiazku z tym facetem?
moim zdaniem uczepilas sie bycia w tym zwiazku chociaz wiesz ze to nie ejst dobra relacja,po co?
zastanow sie dlaczego tak bardzo chcesz utrzymac ten zwiazek w ktorym nie jestes szczesliwa ktory kosztuje cie tyle nerwow
to nie jest dobra relacja,daj mu odejsc ,wez sie za terapie a pozniej szukaj kogos normalnego z kim zaczniesz wszystko z czysta karta
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 21:57   #86
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Odszedł na dobre. Wszędzie mnie poblokował. Napisał, że jestem psycholką.

Właściwie już tydzień temu powiedział, że jednak nigdy mi nie zaufa, że to nie ma sensu, żebym już mu dała spokój. Ale znając go, wiedziałam, że jest duża szansa, że zmieni zdanie. Latałam za nim, przekonywałam, ale zbywał mnie, czasem wysyłał smutną minkę.
No i dzisiaj ten psychol napisał mojemu facetowi "Bruma wygadała mi na co jesteś chory!".
Wpadł w szał, zwyzywał mnie od psycholek (i słusznie) i zablokował. Już jest pewne, że mi nie wybaczy, ponieważ i tak już nie był skłonny do wybaczenia, chciał odejść.
Ale z tego co mi pokazywał, to ten psychol ciągle do niego pisze z różnych kont i gada na mnie i mu dogaduje ("lubię cię wkurzać").

Ja z tym psycholem gadałam rok. Mógłby wyciągać jeszcze masę rzeczy, które stawiają mnie w złym świetle. Zawiodłam na całej linii.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
ile ty masz lat i ile jestes w zwiazku z tym facetem?
moim zdaniem uczepilas sie bycia w tym zwiazku chociaz wiesz ze to nie ejst dobra relacja,po co?
zastanow sie dlaczego tak bardzo chcesz utrzymac ten zwiazek w ktorym nie jestes szczesliwa ktory kosztuje cie tyle nerwow
to nie jest dobra relacja,daj mu odejsc ,wez sie za terapie a pozniej szukaj kogos normalnego z kim zaczniesz wszystko z czysta karta
31 lat, z facetem 4 lata.
Ale 99% tego związku to było dla mnie cierpienie i to straszne. Ostatni miesiąc to w ogóle tragedia, ale tutaj głównie z mojej winy. Mojej i psychola.
Od rana byłam w tragicznym stanie... Ale jak mnie zablokował, to poczułam ulgę... Pomyślałam: "może i lepiej, że przeciął to, jakby ten związek miał trwać, to dalej byłoby 99% cierpienia, nie warto", ale mam świadomość, że to mechanizm obronny bo strasznie, ale to strasznie kocham swojego (ex) faceta i nie wiem jak mam żyć bez niego, nigdy czegoś takiego nie czułam.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 23:37   #87
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 247
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

99% związku to cierpienie, ale gościa kochasz?

Terapia, raz-raz.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 23:48   #88
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 243
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
99% związku to cierpienie, ale gościa kochasz?

Terapia, raz-raz.
On mnie też, jestem tego pewna.
Jak tydzień temu do mnie wrócił to zrobił to w emocjach, bo nie mógł wytrzymać z tęsknoty. Ale potem emocje opadły i uświadomił sobie, że tak naprawdę nie ma sensu ze mną być, nie zaufa mi.

Ten związek to cierpienie ale nie dlatego, że ten facet mnie aktywnie krzywdzi - raczej przez to, że krzywdził mnie swoją biernością, ale on taki jest. W gruncie rzeczy był w tej relacji bardzo egoistyczny. Ja, mimo, że go okłamywałam i zachowywałam się skandalicznie, to jednak w wielu aspektach nie byłam egoistką, starałam się dla niego. On dla mnie nie. Nie lubił rozmów telefonicznych, więc nie rozmawialiśmy, nie lubił filmów, więc nie oglądaliśmy, chciałam spędzić rocznicę w ciekawy sposób - nie, bo on nie lubi rocznic. No nie było opcji, żeby się postarał, zrobił coś dla mnie, żeby znosił jakieś niewygody dla mnie. Ale widziałam, że bardzo tęskni i rozpacza, że mnie nie ma przy nim. Może to sentymentalista. Ma silne i żywe uczucia, ale nie przekładają się na jego działania.

Budziłam się rano spanikowana, przytłoczona tęsknotą. Pisałam do niego, ale często ignorował moje wiadomości. Dopiero wieczorem się uruchamiał i zaczynaliśmy rozmawiać, czułam się kochana. Ale tego było coraz mniej. Ostatnio było trudno żeby chociaż jeden wieczór w tygodniu skupił się na mnie, okazywał mi uczucia. Ale mój poprzedni związek też byl z facetem niedostępnym emocjonalnie - dopiero teraz widzę ten schemat. Na początku było inaczej a potem - panowie zaczynali robić się oschli, nie chcieli spędzać razem czasu.

Zresztą to było dziwne, bo jak pisałam, to często mnie ignorował, pisałam "spędźmy razem czas, skup się na mnie" to mówił: "a po co?", a jak jeden dzień milczałam, to szalał z tęsknoty i wpadał w rozpacz, pisał mi rozpaczliwe wiadomości. No sinusoida, zero logiki. Eh.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 23:56   #89
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

masz jakies zamilowanie do szekspirowskiego dramatu
w ciagu tygodnia 5 razy sie rozstajecie i schodzicie, niby ten zwiazek to same cierpienie, ale tak strasznie go kochasz, nie wiadomo wsm czemu
matko kochana, dlaczego nie mozesz wejsc w normalny zwiazek i normalnie gadac z jakims czlowiekiem, a nie bawic bawic sie w broadway
masz serio jakis powazny problem, niezly cyrk, a Ty jak malpa niezle sie w tym odnajdujesz
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 23:57   #90
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 247
Dot.: Pisałam innemu "kocham"

Ależ ja nie wątpię. Tyle że to miłość toksyczna, niszcząca, dusząca cię. Nie taka ma być miłość.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-27 23:30:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.