Zdrada czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-20, 14:06   #1
Ona2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 3

Zdrada czy nie?


Cześć, bardzo proszę o ocenę sytuacji. Mój mąż (jesteśmy dwa lata po ślubie,mamy roczne dziecko) był w czerwcu na wieczorze kawalerskim kolegi. Ostatnio dowiedziałam się, że podczas tego wieczoru tańczył z jakąś dziewczyną. Wszystko byłoby w porządku, bo ogólnie ja nie zabraniam mu tańczyć z innymi dziewczynami, więc luz, ale to nie był zwykły taniec, tylko taki bardziej zmysłowy, gdzie byli ze sobą blisko przytuleni. Dowiedziałam się, ponieważ zostawił na moim laptopie włączony chatGPT i wpisał tam zapytanie "czy taniec z kobietą w którym się przytulamy to zdrada" - więc czuł, że zrobił coś nie właściwego, ale sam mi o tym nie powiedział, dopiero jak go skonfrontowałam z tym że znalazłam to zapytanie to odpowiedział mi tą sytuację z kawalerskiego. Jestem tym załamana i nie potrafię przestać myśleć o tym że przytulał się, dotykał w sposób zmysłowy innej kobiety i podobno trwało to ok 20 min...sama nie jestem w stanie sobie odpowiedzieć na pytanie czy to już zdrada? Czuję się nim rozczarowana i brzydzi mnie to co zrobił. Czy wy byście coś takiego wybaczyły?
Ona2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 14:27   #2
Astra_86
Raczkowanie
 
Avatar Astra_86
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 415
Dot.: Zdrada czy nie?

Jeśli on się zastanawia nad tym czy jest to zdrada czy nie ( bo to szuka odpowiedzi w Google- to pominę milczeniem) to 1.dla niego to coś znaczyło ( co wie tylko on ) 2. czuję że coś było w tym więcej niż taniec - inaczej by tego nie analizował.
__________________
Per aspera ad astra...
Astra_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 15:36   #3
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zdrada czy nie?

Nie ma jednej definicji zdrady. Skoro to tak partnera gryzie, to chyba jednak była to dla niego zdrada. A dla ciebie?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 16:02   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zdrada czy nie?

Rozumiem, że jako młodą mężatkę mogło cie to zaboleć, masz prawo do swoich uczuć itp ble ble ble ale no, bez przesady, twój mąż nie zrobił nic aż tak niestosownego, żeby to tak przeżywać.

Szkoda nerwów.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 16:28   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 402
Dot.: Zdrada czy nie?

Skoro tańczyli tak ze sobą 20 minut (tyle powiedział) to chyba sam czuje, że przesadził. Może ona zapadła mu w pamięć, jest teraz rozdarty i stąd to szukanie odpowiedzi. Chyba przede wszystkim szczerze porozmawiajcie, bo wujek Google nie załatwi tego za Was. I ogólnie współczuję, bo po takiej akcji możesz obawiać się, co mąż znowu zrobi, gdy nie będzie Cię w pobliżu.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 17:16   #6
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez Ona2023 Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, ponieważ zostawił na moim laptopie włączony chatGPT i wpisał tam zapytanie "czy taniec z kobietą w którym się przytulamy to zdrada" - więc czuł, że zrobił coś nie właściwego, ale sam mi o tym nie powiedział, dopiero jak go skonfrontowałam z tym że znalazłam to zapytanie to odpowiedział mi tą sytuację z kawalerskiego.
Czy on ma 10 lat? trzeba być naprawdę mało sprytnym żeby coś takiego wpisywać do czatu i do tego jeszcze zostawić to na widoku.
A tak na poważnie, jakieś przytulanki przez 20 minut, po których męczy go sumienie to dla mnie zdecydowanie czerwona flaga.
Podejrzewam, że mogło tam dojść do czegoś więcej, ale łatwiej się przyznać do jakiejś półprawdy w stylu tańca przytulańca (nawet przed samym sobą).

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez this_witch
Czas edycji: 2023-09-20 o 17:19
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 19:15   #7
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Zdrada czy nie?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-20, 19:25   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Czy on ma 10 lat? trzeba być naprawdę mało sprytnym żeby coś takiego wpisywać do czatu i do tego jeszcze zostawić to na widoku.
nie chcę się tu bawić w tanią psychologię ale to aż się prosi o interpretację, że podświadomie chciał aby ona to zobaczyła, bo nie mógł znieść napięcia tkwienia w wyrzutach sumienia
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 19:31   #9
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
nie chcę się tu bawić w tanią psychologię ale to aż się prosi o interpretację, że podświadomie chciał aby ona to zobaczyła, bo nie mógł znieść napięcia tkwienia w wyrzutach sumienia
Dokładnie to samo pomyślałam.
Moja teoria, jako kanapowego detektywa jest taka: do czegoś tam doszło z tą dziewczyną, może pocałunku, może coś więcej, może nawet jakaś dłuższa zdrada emocjonalna. Pana dręczyły wyrzuty sumienia, być może pojawiła się okazja że się to wyda, więc postanowił zrobić ustawkę, "przyznać się" do tańca i przytulanek, pokajać się i jak dobrze pójdzie mieć alibi i zamknąć temat
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 11:49   #10
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Zdrada czy nie?

chatgpt zaczyna zastępować google
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 05:15   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Zdrada czy nie?

Zdrada.

Jeżeli ktoś sobie po prostu tańczy, to schodzi z parkietu, idzie w swoją stronę i jest koniec historii.

A jeśli rozkmina miesiącami, czuje się winny i przyznaje się partnerowi (bo tak to wyglądało, ten czat był zostawiony specjalnie), to coś większego tam było. Może jakaś fizyczność, może emocje, ale nie był to po prostu taniec.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-22, 09:14   #12
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Zdrada czy nie?

Wg. mnie nie jest to zdrada.

Emocjonalnie boli go to, że może był napity i potańczył, ale jednak bardziej myślę, ze gryzie go sumie, że zrobił to a nie chciał cię skrzywdzić. Jeżeli masz wątpliwości to zapytaj się go czy i co to dla niego znaczyło. o czym obecnie myśli. Czy żałuje czy chciałby być wolnym duchem..
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 15:06   #13
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
Wg. mnie nie jest to zdrada.

Emocjonalnie boli go to, że może był napity i potańczył, ale jednak bardziej myślę, ze gryzie go sumie, że zrobił to a nie chciał cię skrzywdzić. Jeżeli masz wątpliwości to zapytaj się go czy i co to dla niego znaczyło. o czym obecnie myśli. Czy żałuje czy chciałby być wolnym duchem..
Nie ma opcji żeby jakiś tam taniec aż tak go gryzł od czerwca. Jakby to nic nie znaczyło/nic się nie wydarzyło to już dawno by zapomniał o sytuacji.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 13:57   #14
Yunalesca
Raczkowanie
 
Avatar Yunalesca
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 99
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Skoro tańczyli tak ze sobą 20 minut (tyle powiedział) to chyba sam czuje, że przesadził. Może ona zapadła mu w pamięć, jest teraz rozdarty i stąd to szukanie odpowiedzi. Chyba przede wszystkim szczerze porozmawiajcie, bo wujek Google nie załatwi tego za Was. I ogólnie współczuję, bo po takiej akcji możesz obawiać się, co mąż znowu zrobi, gdy nie będzie Cię w pobliżu.
Wydaje mi się, że partner mógł to po prostu za bardzo to wziac do siebie, miała kaca moralnego i stąd całe zamieszanie. Plus może po prostu jest na tyle pewny swoich uczuć do autorki że czuje sie wobec niej nie fair.
Yunalesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:40   #15
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 402
Dot.: Zdrada czy nie?

Cytat:
Napisane przez Yunalesca Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że partner mógł to po prostu za bardzo to wziac do siebie, miała kaca moralnego i stąd całe zamieszanie. Plus może po prostu jest na tyle pewny swoich uczuć do autorki że czuje sie wobec niej nie fair.
Też tak czuję, że on zdaje sobie z tego sprawę i po prostu może mieć wyrzuty sumienia. Nie zakładam od razu, że doszło tam do jakichś radykalnych rzeczy jak zdrada fizyczna. Wytrzeźwiał, czar chwili prysł i może naszła go refleksja, że postąpił tak jak nigdy nie zachowałby się w innej sytuacji.

I też rozumiem, dlaczego Autorka wzięła to tak do siebie mając pod opieką roczne dziecko, gdy mąż wychodzi na kawalerski kolegi i ma później jakieś rozterki moralne po tym, co tam zrobił.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-28, 15:54   #16
malinkas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 21
Dot.: Zdrada czy nie?

Niestety, ale cos w tym jest.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Nie ma opcji żeby jakiś tam taniec aż tak go gryzł od czerwca. Jakby to nic nie znaczyło/nic się nie wydarzyło to już dawno by zapomniał o sytuacji.
Niestety, ale musze sie z tym zgodzic. Cos w tym moze byc. Maz znajomej przyszedl z imprezy w pracy i chodzil struty, potem sie przyznal, ze 'blisko tanczyli' z kolezanka z pracy. Okazalo sie, ze spali ze soba, a znajoma jest juz po rozwodzie.

Edytowane przez malinkas1
Czas edycji: 2024-01-28 o 15:56 Powód: dodanie 'z kolezanka z pracy'.
malinkas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-29, 22:16   #17
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 297
Dot.: Zdrada czy nie?

Każdy ma inną definicję zdrady. Czy Ty czujesz się zdradzona przez partnera? Czy, gdyby Wasze role się zamieniły, to byłoby w porządku dla obu stron?
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-31, 10:18   #18
Dusia669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zdrada czy nie?

Taniec nie jest zdradą! Jeśli mężczyzna się nad tym zastanawia, to prawdopodobnie czuje się z tym źle. Może w tamtej chwili zadziałał alkohol, atmosfera... Tak się dziej na imprezach! Nie masz mu, co wybaczać. Po prostu jesteś zazdrosna o tę sytuację, bo to był Twój mąż.
Dusia669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-31 11:18:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.