Brudne mieszkanie ojca chłopaka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-21, 10:21   #61
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Faktycznie student po prawie nie wybije się jak nie ma znajomości, ale jeśli się robi aplikacje np prokuratorska lub sędziowska to ma się pracę od państwa po aplikacji.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Mój chłopak jest mądry. Na prawie trzeba się jakoś też utrzymać. To nie są takie studia hop siup jeszcze na publicznej uczelni jaka jest na UŚ. Tam serio jest za☠☠☠☠☠☠☠ i jak ktoś ma oceny 4.5, 5.0 to musi być zwyczajnie inteligentny. Sprzątanie nie ma nic związanego z inteligencja. Sprzątaczki w końcu zazwyczaj nie mają nawet szkoły średniej skończonej a umieją sprzątać. Więc nie mam pojęcia czemu to wiążecie ze sobą.

Ktoś mi zarzucił, że obrażałam na innym forum i chyba mnie z kimś pomylił, bo jedynie to wy tu mnie wysmiewacie i obrażacie...


Sprzątanie dużo ma do człowieka. Tylko jakiś patus siedzi w takiej mielinie. Samo to, że zaprasza dziewczynę na takie okropne warunki świadczy o tym, że brak mu obycia i kultury.

No jestem ciekawa Twojego życia na salonach. Żeby zaraz się nie okazało, że w tym całym sądzie będzie epatował elegancją, a z Tobą jak nie posprzątasz będzie żył na melinie, a wasze pałace będą wyglądały jak noclegownia bezdomnych w pustostanie
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 10:41   #62
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Miss_suze wątpię, że tak będzie, ale śmiej się dalej. Akurat to chcemy w przyszłości jakieś ładne mieszkanko wynająć

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Sprzątanie nie ma nic do tego jakim jest człowiekiem. Tu się bardzo mylisz. Przeceniasz sprzątanie to zwykła umiejętność jaka powinno się nabyć, ale nie świadczy o niczym tylko o tym że trzeba sprzątać aby nie zarosnąć w brudzie tyle i aż tyle. Patrzysz bardzo stereotypowo i przypisujesz sprzątaniu jakieś cechy dobrego człowieka. A ile jest psychopatów pedantycznych którzy sprzątają a szkodzą innym.

Mój chłopak jest kulturalny bardzo. Musiałabym cię z nim poznać, ale to nie jest możliwe. Nie warto tak oceniać człowieka tylko po tym co pisze na jakimś forum, bo to głupie. Sprzątać trzeba to racja, ale nie świadczy to nic o człowieku jak myślisz.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:23   #63
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 780
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

A co twój chłopak myśli o tym w jaki sposób opisałaś go w pierwszym poście?

Bo pamiętasz że to ty napisałaś tu z prośbą o pomoc, bo twój chłopak mieszka w chlewie i nie umiesz go przekonać do sprzątania? Pamiętasz że to ty napisałaś że mieszka w chlewie, że musiałaś go poprosić aby wywietrzyl smród psiej kupy bo sam na to nie wpadł?

Jak myślisz czy twoje własne słowa z pierwszego posta nie są obraźliwe dla twojego chłopaka?

Ciekawe co by pomyśleli o nim jego wykładowcy gdyby zobaczyli w jakim syfie mieszka?

Ciekawe co by pomyśleli o nim jego przyszli pracodawcy gdyby zobaczyli w jakim syfie mieszka?

No i skoro jest taki inteligentny i majętny to czemu nie pomyślał o zatrudnieniu sprzątaczki?

Kiedy chcecie zamieszkać razem? Dlaczego nie teraz?


A ty co czułaś jak wchodziłas do takiej usyfionej łazienki i siadalas na takim brudnym sedesie?
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:26   #64
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Nie jest majętny, bo jest studentem, ale od lat dorabia sobie przez wakacje w różnych miejscach stąd ma oszczędności.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:33   #65
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Asha możesz się ode mnie odczepić? A nie ma stalkujesz na różnych forach. Zmieniłam się i to bardzo. Daj sobie już ze mną spokój. Plis. Bo to zaczyna być creepy.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Aleora tak trudno się dostać, ale chce mój chłopak startować. Wyjdzie w praniu czy się dostanie. Jeśli nie to dalej z nim będę. Bo kocham go za całokształt. Wierzę że sobie poradzimy i tak. Wspieram go w tym że ma marzenia i chce je spełniać.
Dziewczyno Ty masz konkretne problemy psychiczne. Plus manię prześladowczą wiesz, ze ludzie korzystają z różnych for? Może zaczniesz rozwiązywać swoje problemy sama, z bliskimi albo u terapeuty bo fora Ci nie służą i potem atakujesz innych. Zadbaj o siebie dziewczyno i nie godz się na byle co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:38   #66
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Asha. Nic o mnie nie wiesz. Tam mam problemy to prawda jak chcesz już tu to wyciągać a wątek jest o czymś zupełnie innym. To ty mnie prześladujesz i wyciągasz brudy sprzed tylu lat. Leczę się psychiatrycznie i chłopak mnie w tym wspiera. Jeździ ze mną do psychiatry również. Akurat trafiłam dobrze. Pomimo tego nieszczęsnego sprzątania to traktuje mnie bardzo dobrze i planujemy ze sobą przyszłość. Moi rodzice też go lubią i mają o nim dobre zdanie. Często też u mnie przebywa. Nawet jedziemy w wakacje z moimi rodzicami w góry na 3 dni więc wszystko super się układa. Jak już tak bardzo chcesz wiedzieć. Nie godzę się na byle co. Jestem w końcu w fajnym związku gdzie facet dobrze mnie traktuje i dba o mnie. Na dodatek jest inteligentny. Zamykam wątek, bo ktoś tu mnie prześladuje i próbuje mi coś wmówić. Daj sobie jeszcze raz ze mną spokój.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:49   #67
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Miss_suze wątpię, że tak będzie, ale śmiej się dalej. Akurat to chcemy w przyszłości jakieś ładne mieszkanko wynająć

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Sprzątanie nie ma nic do tego jakim jest człowiekiem. Tu się bardzo mylisz. Przeceniasz sprzątanie to zwykła umiejętność jaka powinno się nabyć, ale nie świadczy o niczym tylko o tym że trzeba sprzątać aby nie zarosnąć w brudzie tyle i aż tyle. Patrzysz bardzo stereotypowo i przypisujesz sprzątaniu jakieś cechy dobrego człowieka. A ile jest psychopatów pedantycznych którzy sprzątają a szkodzą innym.

Mój chłopak jest kulturalny bardzo. Musiałabym cię z nim poznać, ale to nie jest możliwe. Nie warto tak oceniać człowieka tylko po tym co pisze na jakimś forum, bo to głupie. Sprzątać trzeba to racja, ale nie świadczy to nic o człowieku jak myślisz.
Co z tego, że ładne mieszkanko skoro przez brak sprzątania te mieszkanie może zasyfić? Zresztą zejdź kobieto na ziemię, jesteś z nim pół roku. Nawet z nim nie mieszkasz jeszcze, a już sobie układasz w planie wasze wspólne mieszkanie. Równie dobrze jutro już możecie parą nie być.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-21, 11:51   #68
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Dzisiaj posprzątał przy mnie mieszkanie i powiedział, że lubi myć podłogi i możemy się podzielić w przyszłości że ja będę kurze myć a on podłogi i się śmialiśmy o tym i był dobry nastrój. Zamykam jeszcze raz wątek. Dzięki za wszystkie wypowiedzi również te negatywne.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:51   #69
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 228
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Seks co spotkanie?
W tym syfie i z ojcem za ściana?
Podziwiam Twoja determinację i poświęcenie dla Twojego wymyślonego przyszego życia w luksusach xD
I zastanawia mnie dalej jak bardzo Cię oderwało od rzeczywistości . Spójrz na to jak teraz to wyglada ..,
Zakochałaś się w jego wyimaginowanym w swojej głowie potencjale który nijak się ma do rzeczystodvu

A oceny na srudiach nic nie maja do tego co kto osiągnie szczególnie w środowiskach prawniczych
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:56   #70
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Szczególnie mają oceny znaczenie, bo wybacz, ale testy na aplikacje to wiedza z wszystkich 5 lat studiów na prawie więc chyba mało wiesz. Plus mój chłopak chce się przygotowywać na aplikacje przez wakacje. Lubi się uczyć i chce dużo osiągnąć. To ty masz wyimaginowy obraz w swojej głowie. Ale wierz w sobie chcesz. Przecież ci nie zabronię.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tak układam sobie w głowie, bo jak z kimś jesteś i planujesz zaręczyny to chyba oczywiste jest, że o tym się też myśli i marzy?
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:56   #71
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 120
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Nie jest majętny, bo jest studentem, ale od lat dorabia sobie przez wakacje w różnych miejscach stąd ma oszczędności.
Wymieniałaś wyjścia, restauracje, teatry, wyjazdy za granicę, itp, i nie stać go żeby zatrudnić kogoś do sprzątania raz w tygodniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-21, 11:57   #72
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Szczególnie mają oceny znaczenie, bo wybacz, ale testy na aplikacje to wiedza z wszystkich 5 lat studiów na prawie więc chyba mało wiesz. Plus mój chłopak chce się przygotowywać na aplikacje przez wakacje. Lubi się uczyć i chce dużo osiągnąć. To ty masz wyimaginowy obraz w swojej głowie. Ale wierz w sobie chcesz. Przecież ci nie zabronię.
Nadal te oceny i zdobyta wiedza nie gwarntują bogactwa i owocnej kariery zawodowej. Żyjesz myślą co będzie w przyszłości (a Twoja wersja może się nie sprawdzić), a nie żyjesz tym co jest teraz. A teraz nie masz za partnera prokuratora z wielką willą i nowym autem z salonu, a masz studenta, który dorabia w wakacje i mieszka z ojcem. Ja się zastanawiam też jak wy uprawiacie seks w tym syfie i jego ojcem za ścianą. Żebyś się jakiejś infekcji nie nabawiła.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:58   #73
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 228
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Szczególnie mają oceny znaczenie, bo wybacz, ale testy na aplikacje to wiedza z wszystkich 5 lat studiów na prawie więc chyba mało wiesz. Plus mój chłopak chce się przygotowywać na aplikacje przez wakacje. Lubi się uczyć i chce dużo osiągnąć. To ty masz wyimaginowy obraz w swojej głowie. Ale wierz w sobie chcesz. Przecież ci nie zabronię.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tak układam sobie w głowie, bo jak z kimś jesteś i planujesz zaręczyny to chyba oczywiste jest, że o tym się też myśli i marzy?
A on już wie ze się z zToba będzie zaręczał?��

Masz jskis plan na siebie oprócz tego czy zamierzasz znosić seks w syfie przez kolejne lata w oczekiwaniu na wymarzone luksusy?

Wiesz tez ze on może poprostu się z Tobą rozstać? i nici z poświęceń

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-02-21 o 11:59
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:58   #74
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
SzczególTak układam sobie w głowie, bo jak z kimś jesteś i planujesz zaręczyny to chyba oczywiste jest, że o tym się też myśli i marzy?
No ja dopiero zaczęłam o takich rzeczach myśleć na poważnie po dwóch latach razem i jakiegoś czasu wspólnego mieszkania. Wcześniej to były gadki, czego oczekujemy od życia i związku, a nie jakieś konkretne rozmowy i plany. Jesteś zauroczona i zgaduję, że bardzo młoda.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:00   #75
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 780
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

A czy twoi rodzice byli u niego w mieszkaniu? Widzieli ten syf?

Skoro ma oszczędności a nie chce mu się sprzątać to niech zatrudni sprzątaczkę.

Skoro tak lubi myć podłogi dlaczego wcześniej tego nie robił? Dlaczego wcześniejsze rozmowy nie przynosiły skutku? Co mu teraz powiedziałaś że nagle podziałało (w odróżnieniu od poprzednich rozmów)?
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:02   #76
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Miss_suze, ale o co ci chodzi? Żyje tym co teraz. Dobrze sobie radzi na studiach, ma ambicje więc w tym go wspieram. Nie ma pewności nigdy w życiu, ale jak ktoś chce coś osiągnąć i do tego dążysz to człowieka wspierasz a nie mówisz, że może się nie udać. Ja w niego wierzę a jak będzie w przyszłości to się oczywiście zobaczy.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:03   #77
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 228
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
A czy twoi rodzice byli u niego w mieszkaniu? Widzieli ten syf?

Skoro ma oszczędności a nie chce mu się sprzątać to niech zatrudni sprzątaczkę.

Skoro tak lubi myć podłogi dlaczego wcześniej tego nie robił? Dlaczego wcześniejsze rozmowy nie przynosiły skutku? Co mu teraz powiedziałaś że nagle podziałało (w odróżnieniu od poprzednich rozmów)?
Haha pewnie mu smęcila i zdjął pajęczyny z mopa i przetarł
W końcu nie łatwo my będzie znaleźć druga która do tego syfu będzie przychodzić i uprawiać z nim tam seks i ojcem za ściana
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:05   #78
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 780
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Kiedy razem zamieszkacie?
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:06   #79
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Masz jskis plan na siebie oprócz tego czy zamierzasz znosić seks w syfie przez kolejne lata w oczekiwaniu na wymarzone luksusy?
I to jest chyba najważniejsze przesłanie tego wątku. Żeby mieć plan na siebie. Żeby dzięki sobie mieć życie na poziomie, być samodzielną i niezależną, a nie uczepiać się portek, bo z nimi różnie bywa.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-21, 12:07   #80
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Flashdance ale ty nie rozumiesz chyba życia. Tak ma oszczędności, ale do kina wyjście to 50 zł, spektakl w teatrze z ugla studencką za osobę to 80 zł. Dżerba to tani kierunek i płacisz we wrześniu około 2-3 tysięcy za osobę ( każdy płaci za siebie). Więc na takie rozrywki jak kino, teatr się ma pieniądze bo chodzimy co miesiąc a nie co tydzień. Może czasem 2 razy w miesiącu. A tak to lubimy chodzić po górach, spacery które nie wymagają kosztów. Na sprzątaczkę dodatkowo go nie stać i sam mówi, że woli sam sprzątać.

Mieliśmy poważna rozmowę i przyznał, że mam rację, że powinien sprzątać i mówi, że będzie co tydzień, bo sam się lepiej wtedy czuje w mieszkaniu.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:10   #81
MIRANDA007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 76
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

JEZU dziewczyny czepiacie się, po prostu facet będzie się realizował cale życie jako prawnik a Ona będzie jego sprzątaczką. A teraz na poważnie naprawdę facetowi nie było wstyd zapraszać cię do domu gdzie jest patologiczny syf? Ja po wizycie w takim domu to bym się domestosem myła, a przed wizyta brała komplet szczepionek jak przed wyjazdem do Afryki by się czymś nie zarazić ..obrzydliwe serio..
MIRANDA007 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:12   #82
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Mam plan na siebie. Studiuje pedagogikę. Dorabiam sobie w McDonaldzie narazie aby mieć kasę na studia. Planuję też psychologię. Nie uczepiłam się portek ale dobrze mi z nim i planujemy przyszłość co w tym złego?
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:14   #83
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Kajix22 Pokaż wiadomość
Flashdance ale ty nie rozumiesz chyba życia. Tak ma oszczędności, ale do kina wyjście to 50 zł, spektakl w teatrze z ugla studencką za osobę to 80 zł. Dżerba to tani kierunek i płacisz we wrześniu około 2-3 tysięcy za osobę ( każdy płaci za siebie). Więc na takie rozrywki jak kino, teatr się ma pieniądze bo chodzimy co miesiąc a nie co tydzień. Może czasem 2 razy w miesiącu. A tak to lubimy chodzić po górach, spacery które nie wymagają kosztów. Na sprzątaczkę dodatkowo go nie stać i sam mówi, że woli sam sprzątać.

Mieliśmy poważna rozmowę i przyznał, że mam rację, że powinien sprzątać i mówi, że będzie co tydzień, bo sam się lepiej wtedy czuje w mieszkaniu.
Abstrahując od tematu wątku - polecam kartę unlimited. Pobiera mi 38 ziko raz na miesiąc, a do Cinema City mogę chodzić ile chce, i na co chce. Za jedzenie w kinie mam zniżki. Wystarczy dwa razy w miesiącu iść do kina, a karta się już zwraca.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:19   #84
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 780
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

No to coś za coś. Nie stać go na sprzątaczkę musi to robić sam. Pytanie dlaczego dorosłemu facetowi trzeba to tłumaczyć? Dlaczego dorosły facet doprowadza swoje mieszkanie do takiego stanu. Bo czarny od brudu kibel to nie jest kwestia tego że był przez tydzień niemyty. On był niemyty dużo dużo dłużej niż tydzień. Dlaczego dorosły podobno inteligentny facet sam z siebie nie wpadł na to że trzeba go umyć?

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2024-02-21 o 12:22
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:21   #85
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 260
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Abstrahując od tematu wątku - polecam kartę unlimited. Pobiera mi 38 ziko raz na miesiąc, a do Cinema City mogę chodzić ile chce, i na co chce. Za jedzenie w kinie mam zniżki. Wystarczy dwa razy w miesiącu iść do kina, a karta się już zwraca.
Zakładając, że w mieście jest Cinema City, bo u nas zwinęło się 6 lat temu i mimo zapowiedzi nie wróciło
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:22   #86
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 228
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
No to coś za coś. Nie stać go na sprzątaczkę musi to robić sam. Pytanie dlaczego dorosłemu facetowi trzeba to tłumaczyć? Dlaczego dorosły facet doprowadza swoje mieszkanie do takiego stanu. Bo czarny od brudu kibel to nie jest kwestia tego że był przez tydzień nie myty. On był niemyty dużo dużo dłużej niż tydzień. Dlaczego dorosły podobno inteligentny facet sam z siebie nie wpadł na to że trzeba go umyć?
Bo studiuje prawo żeby zapewnić luksusy swojej półrocznej sympatii
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:24   #87
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez miami_drink Pokaż wiadomość
Zakładając, że w mieście jest Cinema City, bo u nas zwinęło się 6 lat temu i mimo zapowiedzi nie wróciło
Aj A może inne kina też mają coś podobnego?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
No to coś za coś. Nie stać go na sprzątaczkę musi to robić sam. Pytanie dlaczego dorosłemu facetowi trzeba to tłumaczyć? Dlaczego dorosły facet doprowadza swoje mieszkanie do takiego stanu. Bo czarny od brudu kibel to nie jest kwestia tego że był przez tydzień niemyty. On był niemyty dużo dużo dłużej niż tydzień. Dlaczego dorosły podobno inteligentny facet sam z siebie nie wpadł na to że trzeba go umyć?
Flashdance, serio jeszcze się łudzisz, że autorka odpowie na Twoje pytania? Ona doskonale zna na nie odpowiedź, ale nie odniesie się, bo teraz jej misją jest udowodnienie wizażowi, że złapała Pana Boga za nogi i ona ma tak idealnego faceta
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:28   #88
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Mis_suze nie jest idealny oczywiście, bo nikt nie jest

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Już odpowiem na pytania, bo widzę, że chcecie udowodnić, że nie jest inteligentny, bo nie sprzątnął kibla. Okej nie jest. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę. Będę mieć przerąbane z nim i tak dalej. Nie ma sensu ciągnąć tematu tego watku, bo i tak wiecie swoje nie ważne co odpowiem. Miłego dnia wam życzę i żegnam.
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:33   #89
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 780
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Piszę absolutnie szczerze. Nie ważne jak inteligentny i miły dla mnie byłby facet, nieważne co by studiował i ile fakultetów. Gdyby gość mieszkał w takich warunkach jak opisane w pierwszym poście od razu bym go zostawiła. Po wejściu do takiego mieszkania miałabym odruch wymiotny i tyle.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 12:36   #90
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 580
Dot.: Brudne mieszkanie ojca chłopaka

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Piszę absolutnie szczerze. Nie ważne jak inteligentny i miły dla mnie byłby facet, nieważne co by studiował i ile fakultetów. Gdyby gość mieszkał w takich warunkach jak opisane w pierwszym poście od razu bym go zostawiła. Po wejściu do takiego mieszkania miałabym odruch wymiotny i tyle.
To samo. Ale autorka zaślepiona.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 12:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.