Cykliczny problem włosowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-06-16, 16:52   #1
Kucineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-06
Wiadomości: 1

Cykliczny problem włosowy


Hej. Chciałabym opisać mój problem z włosami, który pojawia się u mnie co jakiś czas (około 4/5 razy w roku).

Mam włosy cienkie, srednioporowate, szybko przetłuszczające się , z bardzo odrośniętym ombre. Głównie są one gładkie i błyszczące, proste, sypkie i odpowiednio dociążone. Suszę je lekko podeschnięte na obrotowej suszarko szczotce. Ogólnie mówiąc można uznać, że wyglądają dobrze.

Niestety raz na jakiś czas tak po prostu po umyciu włosy nagle nie wiedzieć czemu stają się ekstremalnie cienkie, "fruwające" (nie można ich niczym dociążyć) , sianowate, suche jak wiór a na dodatek po umyciu wyglądają na nieświeże. Nie mam pojęcia od czego to zależy i jest to w moim przypadku trochę jak loteria i nigdy nie wiem kiedy staną się kapryśne i z w miarę ładnych włosów mam na głowie siano i kitkę o połowę mniejszą na objętości. Przez okres około 2/3 tygodni nic im nie pomaga i są właśnie takie beznadziejne. Przylizane i strasznie niesforne. Myślałam, że to może przez twardość wody , ale nawet po szamponie chelatującym średnio widać poprawę. Generalnie muszę czekać na dzień, aż w końcu im się odwidzi i wrócą do poprzedniego stanu. Wtedy już podczas mycia czuję, że jest ich jakby więcej, są gładsze i dopiero wtedy wiem, że problem minął. Ale tylko na jakiś czas. Bo po paru miesiącach sytuacja znów się powtarza. Nie wiem jak sobie z tym poradzić , czy któraś z Was ma może podobnie z włosami ?
Kucineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-16 17:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.