Z³y ch³opak - rozterki Myszuni19. Zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-09-08, 13:31   #151
przerysowna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warmia i Mazury :>
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: co zrobiæ aby mowi³ wiêcej mi³ych rzeczy

oj ja tez tak mam.. moj chlopak kiedys mi pisal tak ladnie na dobranoc .. albo rano..tak slodko.. ale teraz.? tak rzadko piszemy nawet.. na dobranoc o 21 pisze ze idzie spac bo ciezki dzien i tak ciagle i ciagle.. no coz.. pozdrawiam Was wszystkiee
przerysowna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-08, 16:18   #152
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: dylemat

Wiecie co, be¿sesnu jest pisanie autorce tego, ¿eby do niego nie pisa³a, nie odpisywa³a, nie dozywa³a siê, a najlepiej rozsta³a siê z nim... Przeciez do niej nic z tych napisanych s³ów nie dociera! Wydaje mi siê, ¿e ucieszy³aby siê gdyby¶my anpisa³y jej "poni¿aj siê przed nim, we¿ winê na siebie, Ty poep³nias b³±d, odpisuj, zapomnij o przykro¶ciach!"... Ona jest od neigo tak uzalezniona, ze szkoda s³ów... Pytasz nas o to co masz zrobiæ, ale nie stosujesz siê do tych rad... Zero seksu? Na ile? Dzieñ, dwa, tydzieñ? On przyjdzie, zrobi s³odkie oczka, powie, ¿e ¿a³uje i zaci±gnie Ciê do ³o¿ka, a Ty wierz±c, ze na prawdê za³uje dasz mu to i zapomnisz o sparwie... Zal mi Ciebie!
__________________

"Trudno jest z³apaæ wiatr,
braæ na ¿arty ten szalony ¶wiat.
Trudno jest, przecie¿ wiem,
wierzyæ w bajki, jeszcze w ¿ycie wplataæ je..."



"To, czego tylko chcê - ja z Tob± w ch³odnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-08, 16:37   #153
Dosiak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2 543
Dot.: dylemat

I jak Myszuniu siê sprawy uk³adaj±? Czy Twój T¿ chocia¿ przyszed³ i przeprosi³ Ciê za swoje zachowanie?
Dosiak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-08, 19:06   #154
AporiaCrataegi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: dylemat

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, be¿sesnu jest pisanie autorce tego, ¿eby do niego nie pisa³a, nie odpisywa³a, nie dozywa³a siê, a najlepiej rozsta³a siê z nim... Przeciez do niej nic z tych napisanych s³ów nie dociera! Wydaje mi siê, ¿e ucieszy³aby siê gdyby¶my anpisa³y jej "poni¿aj siê przed nim, we¿ winê na siebie, Ty poep³nias b³±d, odpisuj, zapomnij o przykro¶ciach!"... Ona jest od neigo tak uzalezniona, ze szkoda s³ów... Pytasz nas o to co masz zrobiæ, ale nie stosujesz siê do tych rad... Zero seksu? Na ile? Dzieñ, dwa, tydzieñ? On przyjdzie, zrobi s³odkie oczka, powie, ¿e ¿a³uje i zaci±gnie Ciê do ³o¿ka, a Ty wierz±c, ze na prawdê za³uje dasz mu to i zapomnisz o sparwie... Zal mi Ciebie!
te¿ tak my¶lê.
g³owa w mur....
AporiaCrataegi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-09, 11:15   #155
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 92
GG do Diamante
Dot.: co zrobiæ aby mowi³ wiêcej mi³ych rzeczy

Cytat:
Napisane przez Innos Poka¿ wiadomo¶æ
„Ju¿ mnie nie kochasz”
„dlaczego nie zadzwoni³e¶”
„wolisz przyjació³ ode mnie”


To s± najgorsze teksty jakie mo¿esz powiedzieæ swojemu facetowi co jaki¶ czas temu amerykanie zrobili ankietê na najgorszy tekst ze strony kobiety i wygra³ „Ju¿ mnie nie kochasz” co ciekawe wygra³ on z tekstami typu „¶mierdzisz” daje to wiele do my¶lenia.

Przeczyta³em na tym forum kilkana¶cie jak nie set postów i tylko w jednym autor postu dopatrywa³ siê tego co robi ¼le, a w pozosta³ych winê zawsze zwalono na faceta. Byæ mo¿e taka jest wasza natura ¿e ³atwiej jest znale¼æ koz³a ofiarnego a samym zostaæ nieskazitelnie czystym, bez jakiejkolwiek winy.

Dlaczego ca³y czas skupiasz siê na ty co on robi ¼le? Przemy¶l swoje zachowanie i wyci±gnij z niego wnioski nic nie dzieje siê bez przyczyny, musia³ byæ powód dlaczego akurat z tob± jest tak samo jest powód dlaczego tak a nie inaczej siê zachowuje. Je¶li wp³yniesz na niego w odpowiedni sposób mo¿e zacz±æ siê ¶miaæ, cieszyæ,mo¿e siê zdenerwowaæ tak samo jak i mo¿e zacz±æ pisaæ ta smsy!!!!

Ps. Je¶li kogo¶ obrazi³em tym postem to sorki ale musia³em to napisaæ.

POZDRO!!!!!!!!!
Dla mnie najlepszym sposobem na to, by T¯ by³ mi³y jest BYÆ DLA NIEGO MI£¡! A nie drêczyæ go pytaniami, a co Ci jest, a czemu, a powiedz mi co my¶lisz, co czujesz Aczkolwiek mój T¯ to mój narzeczony, czyli ten wyj±tkowy i wybrany, wiêc musia³ mnie czym¶ uj±æ. A tym, ¿e odgadywa³ moje my¶li i pragnienia i robi³ co¶, zanim o tym jeszcze zd±¿y³am zamarzyæ... Wiêc mo¿e to nie to? Albo on ma jaki¶ poblem? Albo ma Ciê do¶æ? Ale to nigdy nie jest tak, ¿e wina jest Twoja albo jego. Wina jest wspólna. rozmowa, rozmowa i rozmowa. Mój T¯ do dzisiaj powtarza, ¿e dziêkuje mi za nasze rozmowy (inicjowane przeze mnie), bo on nie jest zbyt wylewny, ale chyba umia³am z nim rozmawiaæ. Rozmowy zbli¿y³y nas chyba bardziej ni¿ seks...
Diamante jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-10, 00:14   #156
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 714
Dot.: On ci±gle pracuje...

myszunia,jakbym siebie czytala Moj tez pracuje non stop od wieczora do rana,bywa ,ze nie odzywa sie kilka dni.Niepokoje sie wtedy strasznie,mysli mam takie ,ze mu nie zalezy,ze ma mnie gdzies...Nawet jak sie spotykamy to dalej dzwonia do niego rozni ludzie...Spotykamy sie raz na tydzien [mimo ,ze mieszkamy w tym samym miescie ,ale na dwoch odleglych koncach niestety] i tez mi nigdy nie powiedzial ,ze tesknil...jednak mysle ,ze to nie slowa licza sie najbardziej.Chociaz tez mam obawy ,ze on nie teskni...Jednak w tym momencie przypomina mi sie pewna sytuacja..sytuacja kiedy to musialam wyjechac na dwa tygodnie.Nasze pozegnalne spotkanie,ten jego wzrok i taka minka smutna i oczy kiedy odjezdzalam autobusem....to bylo ciezkie spotkanie.Nie powiedzial ,ze bedzie tesknil czy cos ,ale ja to widzialam i czulam.A jak wrocilam przytulil mnie tak mocno jak jeszcze nigdy wczesniej....i dopiero po czasie wyszedl nawet do mnie z lekkimi pretensjami ,ze nie pisalam mu smsow [a pisalam,ale zazwyczaj to on pisal pierwszy]
Zdazylam przyzwyczauc sie do tego ,za pracuje,ze ma malo czasu,do tego dochodzi hobby i znajomi,nie ograniczam go,nawet nie chce...co nie zmienia faktu ,ze chcialabym moc go czesciej przytulic,pocalowac...

Cytat:
Napisane przez Fresa Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ nie trzeba pisaæ codziennie smsów, nie ka¿dy to lubi.
Po drugie, mê¿czy¼ni s± mniej wylewni od kobiet i bardziej sk±pi w okazywaniu uczuæ, wiêc nie oczekuj raczej, ¿e nagle bêdzie do Ciebie non-stop "kotku" mówi³ czy pisa³.
dokladnie tak,moj T¯ ma wlasnie takie podejscie do komorki..mowi ,ze nie lubi smsow pisac itd,jednak po moich rozmowach z nim troche sie juz zmienil pod tym wzgledem i zaczal do mnie sam czasem pisac pierwszy,odpisywac tez,ale to tez nie za czesto ogolnie ,nie smsujemy codziennie,nie rozmawiamy codziennie.Teraz na przyklad 2 dni juz nie pisalismy do siebie...ale to ja ostatnia wyslalam smsa,czekam teraz na jego ruch...Nie ukrywam ,ze ciezko mi z tym jest ,bo chcialabym miec z nim kontakt codziennie albo chociaz co 2 dni...Kiedys rozmawialismy codziennie na gg,jednak to tez sie zmienilo,przestal pisac,ja tez.Stwierdzil ,ze nie wchodzi na gg,nie lubi siedziec i ze wlasciwie to tylko ze mna pisal.Pewnego razu nawet wielce sie zdziwil ,ze wlaczyl gg ,a tu od tygodnia zadnej wiadomosci ode mnie Mialam uczucie ,ze sie narzucam,dlatego sobie odpuscilam troche...Innym razem nie pisalam tez smsow kilka dni i zaraz dostalam od niego smsa "hej kotek,czemu sie nie odzywasz?" :P Hmm tego sie nie spodziewalam.Nie dzwoni tez do mnie 'ot tak' ,to ja czasami do niego dzwonie tak bez powodu ,kiedy zatesknie,a wtedy tak mi sie rozgaduje przez komorke ,ze oj I wtedy zastanawiam sie wlasnie dlaczego sam nie mogl zadzwonic?
Jednak przez to ze sie rzadko spotykamy to mam przeczucie ,ze nie traktuje mnie powaznie....a jak juz sie spotkamy to moje obawy czesciowo mija,potem znowu narastaja i tak w kolko...chcialabym z nim o tym szczerze porozmawiac ,ale chyba nie potrafie.Tak sie sklada,ze ja tez nie naleze do tych wylewnych,ja tez nie powiedzialam nigdy ,ze tesknie albo cos w tym stylu,chociaz naprawde chcialabym to powiedziec,ale w momencie gdy od niego nie slysze nic takiego to sama mam obawy przed tym ,zeby nie zostac odrzucon±...Ja wiem co czuje,chcialabym ,zeby on to wiedzial...wiem ,ze szukal kogos kto go pokocha i chcialabym ,zeby wiedzial ,ze wlasnie znalazl taka osobe,tylko ,ze mysle ,ze o tym akurat nie wie.Chcialabym kiedys powiedziec te dwa magiczne slowa,bo wiem ,ze bylyby szczere...wolalabym jednak uslyszec je pierwsza....a dlaczego? znowu pojawia sie obawa przed odrzuceniem i ta my¶l ,¿e "mi³o¶æ jest piêkna, nawet przyjemna, lecz tylko wtedy, kiedy wzajemna" A tego czy on czuje to samo niestety nie jestem w 100% pewna...czesto mysle ,ze nie czuje do mnie nic wiecej jak tylko jakiejs tam sympatii wlasnie.Nie wiem,a chcialabym to w koncu wiedziec...
Pamietam tylko jak bylo keidys,te codzienne rozmowy na gg,te jego starania,tlumaczenia,prze praszanie i te jego slowa kiedy mnie znalazl (poznalismy sie przez internet) : "Jak cie znalaz³em?? Kto szuka ten znajdzie, trochê
czasu i cierpliwo¶ci, ale by³o warto Twoje oczy mnie zahipnotyzowa³y, i nie mog³em siê im oprzeæ." Prawda,ze ladne? Przypominam to sobie zawsze wtedy gdy wydaje mi sie ,ze cos sie zmienilo,ze juz nie jest tak jak kiedys.Z duzym sentymentem wspominam chwile keidy sie poznawalismy i moment kiedy zaczelismy zachowywac sie jak para Chcialabym wrocic do tego.....
Przepraszam ,ze tak sie rozpisalam,ale jakos mnie natchnelo
__________________


"Najlepsza mi³o¶æ to ta,która budzi duszê...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogieñ a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dok³adka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2008-09-10 o 00:46
mysiamysia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-10, 06:47   #157
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 8 299
Dot.: On ci±gle pracuje...

Myszunia,jak bedziesz taka natarczywa,to on sie na pewno starac nie bedzie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 07:14   #158
Mi¶ka84
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 5 075
Dot.: On ci±gle pracuje...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Poka¿ wiadomo¶æ
mial wczoraj znalezc czas... nie znalazl. mam pare waznych spraw do omowienia i nie mam kiedy. napisal w nocy. ale w jego smsach nie ma nic milego. zadnego Kotku, kochanie. wczoraj nie wytrzymalam i zapytalam czy "czy ktos moze do mnie mowic Kotku?" chodzilo mi ogolnie. chcialam go podpuscic. odpisal mi "czasami". za caly tydzien nie przyszlo mu do glowy zeby do mnie zadzwonic... czy to jest normalne? prosze niech ktos powie co o tym mysli bo ja mam metlik bo nie wiem czy on chce byc ze mna tylko nie ma czasu czy tez pieprzy takie glupoty i mnie przetrzymuje. choc w sumie po 5 miesiacach wrocil i powiedzial ze mu zalezy. nie pisze do niego od rana. czy dobrze robie?
Szczerze? Dziewczyny ka¿± Ci byæ cierpliwe, ale mi siê wydaje, ¿e on po protu Ciê olewa NIE ZADZWONI£ PRZEZ CA£Y TYDZIEÑ???
Do mnie mój dzwoni z pracy 10 razy dziennie, chocia¿ widzimy siê codziennie. Mo¿e zale¿y mu na Tobie w jaki¶ sposób, ale czy to prawdziwa mi³o¶æ??? Jak siê kocha to têskni, to chyba oczywiste.
Mi¶ka84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-11, 12:04   #159
moniczek223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: On ci±gle pracuje...

O tak rozumiem Was kobietki. Mój T¯ tez pracuje i koñczy magisterkê a co za tym idzie kompletny brak czasu, choæ trudno uwierzyæ ¿e go nie ma nawet w weekend gdy jestem w tym samym miescie (bo pochodzimy z ró¿nych) lub na kilka minut rozmowy czy sms. Wiem ¿e du¿o nalezy zrozumieæ ale sama mam powazne problemy ze zdrowiem i nie czuje wsparcie najbli¿szej mi osoby. Nie wiem czy ma to sens bo w³asnie widze jak zachowuje siê w trudnej sytuacji ¿yciowej.Nie wiem czy to przetrwa.. No nic pozdrawiam i powodzenia.
moniczek223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-11, 14:24   #160
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: On ci±gle pracuje...

Ja mam to samo... Wiecznie zapracowany T¯ :/
Z tym ¿e on nie ma nikogo na utrzymaniu, mieszka u rodziców a zarabia wy³±cznie dla siebie(jest studentem, wiêc chodzi o prace wakacyjna)....
Najgorsze jest to, ¿e umawia siê ze mn± dajmy na to w poniedzia³ek, po czym dzwoni w poniedzia³ek gdzie¶ po 18 ¿e nie przyjedzie bo dopiero przyszed³ z pracy.... sytuacja potrafi siê powtarzaæ nawet 4 dni pod rz±d. Na pocz±tku sama twierdzi³am ¿e nie powinnam siê burzyæ bo to egoistyczne.... Ale kiedy po raz kolejny odwo³uje spotkanie ze mn± a na treningi zawsze znajdzie czas... nie wytrzyma³am! W ci±gu 3letniego zwi±zku taka sytuacja zdarza siê chyba po raz 4. Ju¿ mam tego po dziurki w nosie!! Czujê siê, jakby mu w ogóle nie zale¿a³o((
__________________
Byæ spadaj±c± gwiazd± w czyich¶ marzeniach i spe³niaæ ka¿de ¿yczenie.
Barbara Rosiek
Pamiêtnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-11, 14:30   #161
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 7 258
Dot.: On ci±gle pracuje...

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam to samo... Wiecznie zapracowany T¯ :/
Z tym ¿e on nie ma nikogo na utrzymaniu, mieszka u rodziców a zarabia wy³±cznie dla siebie(jest studentem, wiêc chodzi o prace wakacyjna)....
Najgorsze jest to, ¿e umawia siê ze mn± dajmy na to w poniedzia³ek, po czym dzwoni w poniedzia³ek gdzie¶ po 18 ¿e nie przyjedzie bo dopiero przyszed³ z pracy.... sytuacja potrafi siê powtarzaæ nawet 4 dni pod rz±d. Na pocz±tku sama twierdzi³am ¿e nie powinnam siê burzyæ bo to egoistyczne.... Ale kiedy po raz kolejny odwo³uje spotkanie ze mn± a na treningi zawsze znajdzie czas... nie wytrzyma³am! W ci±gu 3letniego zwi±zku taka sytuacja zdarza siê chyba po raz 4. Ju¿ mam tego po dziurki w nosie!! Czujê siê, jakby mu w ogóle nie zale¿a³o((
A my¶la³a¶ o tym, ¿eby np. umówiæ siê z T¯, ¿e czasami to Ty bêdziesz do niego przyje¿d¿aæ?
Np. kiedy d³ugo pracuje, mo¿ecie siê umawiaæ, ¿e Ty wtedy do niego wpadniesz. On nie bêdzie taki "wycieñczony" tym, ¿e wróci³ z pracy, biegiem wzi±³ prysznic, pewnie nie mia³ czasu co¶ zje¶æ, bo ju¿ jecha³ do Ciebie. A tak, móg³by wszystko zrobiæ spokojniej, i mia³by te¿ Ciebie po pracy
__________________
P F C
maja55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 14:44   #162
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: On ci±gle pracuje...

Zdarza³o siê tak ale wy³±cznie z mojej inicjatywy....
On sam nigdy tego nie zaproponowa³ choæ mówi³am mu ¿e to ¿aden problem...
A poza tym on potrafi siê ca³y dzieñ nie odezwaæ, nie daæ znaku ¿ycia....:/

Jest cz³owiekiem bardzo ma³o asertywnym, bierze na siebie masê roboty, tylko dlatego, ¿e nie potrafi odmówiæ... Stad te jego wieczne nadgodziny. I jeszcze wzi±³ sobie na g³owê drug± robotê, któr± co prawda mo¿e wykonywaæ w domu, ale te¿ potrzebuje spokoju.
__________________
Byæ spadaj±c± gwiazd± w czyich¶ marzeniach i spe³niaæ ka¿de ¿yczenie.
Barbara Rosiek
Pamiêtnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-11, 15:17   #163
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 7 258
Dot.: On ci±gle pracuje...

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdarza³o siê tak ale wy³±cznie z mojej inicjatywy....
On sam nigdy tego nie zaproponowa³ choæ mówi³am mu ¿e to ¿aden problem...
A poza tym on potrafi siê ca³y dzieñ nie odezwaæ, nie daæ znaku ¿ycia....:/

Jest cz³owiekiem bardzo ma³o asertywnym, bierze na siebie masê roboty, tylko dlatego, ¿e nie potrafi odmówiæ... Stad te jego wieczne nadgodziny. I jeszcze wzi±³ sobie na g³owê drug± robotê, któr± co prawda mo¿e wykonywaæ w domu, ale te¿ potrzebuje spokoju.
No to problem jest bardziej z³o¿ony.
Je¶li on sam nie proponuje Ci aby¶ do niego przyjecha³a, to faktycznie chyba nie warto, bo mo¿e odebraæ to jako formê narzucania siê.

Chyba nie do koñca nie jest asertywny, bo Tobie potrafi odmówiæ spotkania tu¿ przed wyznaczon± godzin± spotkania. Jest chyba "wybiórczo asertywny":/.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:33   #164
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4 241
pytanie trudne

czy wasz tz-t nie odzywa sie przez pare dni? chodzi mi tu o zupelny brak kontaktu-nawet sms.
Myszunia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:36   #165
moniczorek
Podró¿niczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 826
Dot.: pytanie trudne

Raczej nie.
moniczorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:40   #166
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: pytanie trudne

nie, codziennie sie ze mn± kontaktuje.
EmilkaZ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:40   #167
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: p³ock/Wroc³aw/Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 873
Dot.: pytanie trudne

to chyba nie jest normalne...
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:45   #168
sisy20
Raczkowanie
 
Avatar sisy20
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: somewhere in the world
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: pytanie trudne

Cytat:
Napisane przez shiral Poka¿ wiadomo¶æ
to chyba nie jest normalne...
to napewno nie jest normalne
sisy20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 21:53   #169
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4 241
Dot.: pytanie trudne

Cytat:
Napisane przez sisy20 Poka¿ wiadomo¶æ
to napewno nie jest normalne

ale chodzi mi o to ze ciagle pracuje i nieraz nie napisze nic... jak to odbieracie
Myszunia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 21:59   #170
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4 123
Dot.: pytanie trudne

Pytanie jest proste- tak ad. tytu³u
Mój nie ma takiej mo¿liwo¶ci bo mieszkamy razem a nawet jak siê na siebie troszkê pogniewamy to trzeba w kwestiach "organizacyjnych" zamieniæ kilaka s³ów. Poza tym nawet jak ja jadê bez niego w odwiedziny do mamy, to zawsze do siebie dzwonimy

Mój pracuje czêsto po 16h na dobê i zawsze ma czas na to ¿eby mi wys³aæ smsa, nawet jak ma m³yn w robocie
DariaKom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:03   #171
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 706
Dot.: pytanie trudne

Cytat:
Napisane przez sisy20 Poka¿ wiadomo¶æ
to na pewno nie jest normalne
otó¿ to.
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:06   #172
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: pytanie trudne

Mój odzywa siê do mnie, nawet kilka razy dziennie... Nie wyobrazam sobie ¿eby nie napisa³ chocia¿ jednego SMSa w ciagu dnia, a co tu dopiero mówiæ o kilku dniach...! Chyba wysz³abym z siebie i stanê³a obok ze zmartwienia czy mo¿e wszystko w porz±dku...
__________________

"Trudno jest z³apaæ wiatr,
braæ na ¿arty ten szalony ¶wiat.
Trudno jest, przecie¿ wiem,
wierzyæ w bajki, jeszcze w ¿ycie wplataæ je..."



"To, czego tylko chcê - ja z Tob± w ch³odnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:07   #173
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 494
Dot.: pytanie trudne

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Poka¿ wiadomo¶æ
czy wasz tz-t nie odzywa sie przez pare dni? chodzi mi tu o zupelny brak kontaktu-nawet sms.
Nie, nie ma takiej opcji. Je¶li danego dnia nie mo¿emy siê zobaczyæ, wy¶lemy sobie choæ kilka smsów i zazwyczaj do tego dochodzi kilka krótkich telefonów.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:08   #174
marcia39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: pytanie trudne

ja mia³am podobn± sytuacje,tzn. pare dni to przesada ale ze jestem pamiêtliwa i skrupulatnato pamêtam ¿e zda¿y³o mu siê przez 3 dni nie odezwaæ,co prawda nie pracowa³ ale mia³ sesje na g³owie,powiedzia³am ok.rozumiem ale te¿ bardzo ³adnie poprosi³am¿eby jednak jednego króciutkiego esemeska codziennie wysy³a³chodzi mi o to ¿eby zupe³nie na luzie,delikatnie i bez pretensji zwróciæ uwage
marcia39 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:09   #175
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 5 201
Dot.: pytanie trudne

taki brak kontaktu nie jest normalny.
z tz zawsze mam kontakt o ka¿dej porze dnia i nocy.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla ma³ej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:14   #176
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: pytanie trudne

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Poka¿ wiadomo¶æ
czy wasz tz-t nie odzywa sie przez pare dni? chodzi mi tu o zupelny brak kontaktu-nawet sms.

zawsze mamy jakis kontakt. Nie wyborazam sobie nie miec z nim kontaktu przez caly dzien, nie wiedziec co robi ;/ to napewno nie jest normalne
magdaaa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:21   #177
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznañ / Warszawa
Wiadomo¶ci: 474
Dot.: pytanie trudne

Codziennie mamy ze soba kontakt. Nawet jak caly dzien jestesmy zabiegani, to zawsze jest chociaz telefon przed snem. Ale normalnie to tak 3 telefony dziennie. Kilka dni bez kontaktowania siê jest dla mnie dziwne...
Elizabeth:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:26   #178
anka86
Przyczajenie
 
Avatar anka86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ustroñ
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: pytanie trudne

ale widzia³a¶ siê z nim chocia¿? jeste¶ pewna ¿e nic mu nie jest? odpukac.
anka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:36   #179
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piek³o
Wiadomo¶ci: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: pytanie trudne

Z T¯ mam kontakt codziennie, jesli nie mamy mozliwo¶ci siê zobaczyæ to dzwoni do mnie chocby na minute by mnie us³yszeæ I tak jest odk±d zdoby³ mój numer..
Nie wyobra¿am sobie dnia bez jakiego kolwiek kontaktu z moim T¯..
Ale gdyby sie tak sta³o ¿e niemia³by czasu nawet na krótki telefon (choæ na minute rozmowy przez ca³y dzieñ nie wierze ¿e mo¿na nie mieæ czasu!), nie uwaza³abym ¿e to cos z³ego z jego strony, po prostu bym siê martwi³a czy co¶ mu siê nie sta³o..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
w³osy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robiê - robiê tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest co¶ co lubie,
tych co pracuj± i siê ucz± nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 22:41   #180
bziuuumek
Raczkowanie
 
Avatar bziuuumek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: pytanie trudne

u mnie te¿ czego¶ takiego nie by³o, to znaczy T¯ ma wiele ró¿nych zajêæ i ca³y dzieñ siê nie odzywa, co mi nie przeszkadza bo te¿ mam inne sprawy ale zawsze po 20 ze sob± piszemy, a je¶li i na to nie mamy czasu to chocia¿ krótkie "dobranoc kochanie, kocham Ciê" przeczytam. sytuacji ¿e w ogóle zero kontaktu przez kilka dni nie wyobra¿am sobie szczerze
__________________
''Et Si tu N'Existais Pas, Dis-Moi Common J'existerais''
I Je¶li by¶ Nie istnia³ powiedz, jak ja mia³abym istnieæ.

Dietka SB od 1 wrze¶nia 2008
62 60 68 56 54
bziuuumek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.