pomniejszenie i podniesienie biustu !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 14:32   #1
Danek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Question

pomniejszenie i podniesienie biustu !!


Właściwie to prosiłabym o porade i uwagi specjalisty! Mam 21 lat ale odkąd pamiętam zawsze wstydziłam się swojego biustu, jest duży i obwisły, nosze 75D a przy moim małym wzroście (155cm) to dość dużo! Wstyd mi ubrać się w strój i opalać na plaży! Jestem młoda, reszta figury jest okej! Coraz częściej mysle o operacji, tylko nie wiem ile to kosztuje, przynajmniej w jakich granicach się mieści cena... Może mi jeszcze jakiegoś dobrego chirurga polecicie?!
Danek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:18   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

no ja mam podobnie jednak mnie to az tak nie przeszkadza lubie swoje cialko, jednak przyznaje ze myslalam o zmniejszeniu biustu do C i lekkim podnesieniu bo w ciagu ostatnich 4lat mialam bardzo duze wachania wagi ( nawet do 12kg) i zrobily mi sie rozstepy i biust stracil z deka swoja jedrnosc co nieciekawie wyglada.jestem ciekawa ile taka operacja kosztuje?czy to boli?jak dlugo sie jest w szpitalu?czy sa jakies przeciwwskazania?
pozdrawiam
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:21   #3
Danek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Wink Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

Serfowałam po sieci i znalazłam kilka klinik chirurgicznych... cena wacha się od 6600 nawet do 8000 w tym oczysiście pobyt w klinice ok. 3-5 dni + 100zł za konsutlacje... więc 2 wypłaty w Anglii i będzie gites
Danek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 07:34   #4
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Post Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

haaaaaaaaa, no dwie wypłaty jak ktoś zarabia 4000 zł

Mam ten sam problem co Ty, i prawdopodobnie większy niż twój, i już dawno podjęłabym się operacji ale niestety nie zarabiam 4000 zł miesięcznie
Zeby pozwolić sobie na ta operację musiałabym zbierac cały rok, nie wydając ANI GROSZA z pensji. No cóż................... BEZ KOMENTARZA
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:05   #5
sara1500
Raczkowanie
 
Avatar sara1500
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: GDANSK
Wiadomości: 68
GG do sara1500 Send a message via Skype™ to sara1500
Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

Ja tez do niedawna sie wstydzilam swojego biustu ale teraz mi on zabardzo nie przeszkadza (75d) procz tego ze mam roztepy na piersiach:|(bez kometarza..)i bym chiala je kiedys troszke podniesc ile kosztuje podniesienie w takim razie biustu? jak by ktos wiedzial to prosze o odpowiedz
sara1500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:01   #6
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

Hmm, czytam tak WAS koleżanki, i przykro mi, że NIKT nam nie może pomóc. Ja ostatnio miałam problem z kregosłupem, po przeswietleniu okazało się, że mam trochę wiekszy problem KIedy z wynikiem poszłam do pani doktor, stwierdziła: hmm, no wie Pani, najlepiej żeby Pani trochę schudła, no nie w sensie ogólnym, tylko w biuscie bo to duże obicążenie dla kregosłupa, ale jak to zrobić, jak wszystko chudnie a to co powinno NIE ??? Brak mi sił do walki, i KASy do operacji, więc chyba niedługo będzie mnie witał z wilelka radością wózek, co ?
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:10   #7
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: pomniejszenie i podniesienie biustu !!

mi pare razy przemknela mysl o zmiejszeniu biustu.jednak ja nie odczuwam aby one byly jakims obciazeniem dla mojego kregoslupa moze nie waza tyle co pileczka do pingponga.zaczelam biegac i zauwazlylam ze moje DD zmiejszylo sie do malego D
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.