Pampersy przyczyną niepłodności???! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-15, 06:59   #1
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191

Pampersy przyczyną niepłodności???!


Wczoraj w kosciele na kursie przedmalzenskim uslyszalam szokujaca informacje - ze uzywanie pampersow konczy sie u chlopcow niepłodnością. Prowadząca wytlumaczyla to w ten sposob ze u chlopca narzady rodne sa na zewnatrz - zeby plemniki mialy nizsza temperature. jezeli uzywamy pampersa to tak jakbysmy zakrecily chlopca w worek foliowy na 24h i przegrzewamy mu narzady rodne. Zalecila zeby uzywac pampersow tylko do wyjscia do lekarza itp. Jestem przyszla mama i nie wiem jak potraktowac ta informacje... pampersy przeciez dopuszczone sa do uzytku wiec nie moga byc az tak szkodliwe zeby powodowac nieplodnosc!! Mam prac pieluchy jak moja babcia iles tam lat temu?....
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 07:35   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

błagam,litosci ,czy ksiądz czy tez moherowy beret miał jakies badania,wyniki? czy po prostu podał ta wiadomosc na podstawie "bo ja wiem lepiej"

zanim twoj syn zapłodni dziewczyne minie 20 lat i przez te 20 lat bedzie przegrzewał jądra laptopem ,bedzie rozmawial przez komórke ,bedzie nosił obcisłe ciuchy,bedzie jeżdził w gorące klimaty a to wszytsko moze prowadzic do niepłodnosci a nie tylko te nieszczesne pieluchy.

zapewniam cie ze w tetrowych pileuchach tez jest gorąco a jest istna sauna gdy jest mokra a na dworze 20 stopni.

takie poglądy sa dla mnei czystą głupotą ,radze zapytac o teoriie niepłodnsci u kobiet,
moze podawanie zielonego smoczka?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 08:06   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Paula78 masz rację. A Ty Gorylku nie przejmuj się za bardzo poradami z kursów przedmałżeńskich.Traktuj je z przymrużeniem oka
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 08:30   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!


No to Gorylku macie wesoło na tych kursach, a cóż to za bzdura totalna
Ciekawe czy ta prowadząca siada na misce kiedy ma okres? No bo kurka od olłejsów niby też może stać się bezpłodna i nie da rady wyrobić na regulaminowy tuzinek dzieci...
No i która normalna matka trzyma dziecko w jednej pieluszce /obojętnie jakiej/ przez 24 godziny?
Dopisek: a jeszcze odnosnie chłopców- to, wiadomo, pierwsze plemniczki wytwarzają się juz w okresie płodowym- no to dopiero niesprzyjające temperatury, non stop 37- 38st w brzuchu mamy...

Paula- uwielbiam Twój sposób ekspresji
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 10:16   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez Mariqa

No to Gorylku macie wesoło na tych kursach, a cóż to za bzdura totalna
Ciekawe czy ta prowadząca siada na misce kiedy ma okres? No bo kurka od olłejsów niby też może stać się bezpłodna i nie da rady wyrobić na regulaminowy tuzinek dzieci...
No i która normalna matka trzyma dziecko w jednej pieluszce /obojętnie jakiej/ przez 24 godziny?
Dopisek: a jeszcze odnosnie chłopców- to, wiadomo, pierwsze plemniczki wytwarzają się juz w okresie płodowym- no to dopiero niesprzyjające temperatury, non stop 37- 38st w brzuchu mamy...

Paula- uwielbiam Twój sposób ekspresji
Szkoda, że ja mam te kursy zaliczone na lekcjach religii w szkole... Jakich rzeczy bym mogła się dowiedzieć!
Podpisuje sie pod postem pauli
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 11:35   #6
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

he he he jakaś bzdura kompletna !!! he he he bardziej śmiesznej teori nie słyszałam hy hy hy
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 18:40   #7
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Naprawde koszmar opowiadać takie bzdury w 21 wieku czy ta Pani miała na to jakies dowody? U mnie na kursach pokazywali poród Pani rodziła uśmiechnieta pieknie wygladajaca wogóle nie parła a ja troche inaczej wspominam poród .... hahahaha bzdura za bzdurą
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 19:03   #8
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Co to za androny ???!!!
Wedlug teorii tejze pani , narazilam mojego syna na nieplodnosc??!!! O ja, wyrodna matka!!!
Kto przy zdrowych zmyslach trzyma dziecko w pampersie przez 24h na dobe non stop??
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 22:10   #9
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez paula78
błagam,litosci ,czy ksiądz czy tez moherowy beret miał jakies badania,wyniki? czy po prostu podał ta wiadomosc na podstawie "bo ja wiem lepiej"

zanim twoj syn zapłodni dziewczyne minie 20 lat i przez te 20 lat bedzie przegrzewał jądra laptopem ,bedzie rozmawial przez komórke ,bedzie nosił obcisłe ciuchy,bedzie jeżdził w gorące klimaty a to wszytsko moze prowadzic do niepłodnosci a nie tylko te nieszczesne pieluchy.

zapewniam cie ze w tetrowych pileuchach tez jest gorąco a jest istna sauna gdy jest mokra a na dworze 20 stopni.

takie poglądy sa dla mnei czystą głupotą ,radze zapytac o teoriie niepłodnsci u kobiet,
moze podawanie zielonego smoczka?

Brawo Paula, super odpowiedz Mysle, ze Gorylek powinna to przekazac osobie prowadzacej nauki przedslubne, ciekawe co na to odpowie
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 22:27   #10
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

ło rany... ale się uśmiałam
Ciekawe, czy ta pani, to sama doszła do takich wniosków... ech
Gorylku, przymróż oko na takie wypowiedzi
... a jeszcze te porównania do owijania w folię...
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 12:37   #11
emzetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

no nieźle nieźle ....
ciekawe skąd się biorą takie bzdury - co to miało na celu - jakaś propaganda reklamowa ?? ale czego - pieluch tetrowych??
emzetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 07:56   #12
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez manolita
Kto przy zdrowych zmyslach trzyma dziecko w pampersie przez 24h na dobe non stop??
Tutaj cos wyjasnie bo juz druga osoba zle zrozumiala to co napisalam. nie chodzi o to ze matka trzyma w JEDNYM pampersie przez 24h tylko ze ogolnie dziecko caly czas ma zalozone pampersy 24h/dobe.

Ta osoba w ogole wydawala sie jakas radykalna i jej teorie byly troche naiwne jak to w kosciele. pampers = nieplodnosc a tabletki antykoncepcyjne = smierc. Ta druga teorie tez udawadniala, w skrocie tak to mozna napisac, kto je zazywa juz teraz moze "zbierac manatki na tamten swiat" to sa slowa tej pani. Przytoczyla iles tam przykladow z poradni, ze kobiety zazywajace je przez wiele lat, konczyly z nowotworem.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:28   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

własnie dlatego nie bede miała slubu koscielnego bo nie wytrzymałabym na takich "naukach"

szkoda ze pani zapomniała o kobietach które uwierzyly w taki bzdury,nie mialy dostepu do antykoncepcji i między innymi dzieki temu zabiły swoje dzieci.

mam nadzieje ,że nikt nie bierze tego typu uwag na serio bo niby co ksiądz ,czy zakonnica czy pani w berecie moze wiedzie co prawdziwym zyciu .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:43   #14
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez paula78

mam nadzieje ,że nikt nie bierze tego typu uwag na serio bo niby co ksiądz ,czy zakonnica czy pani w berecie moze wiedzie co prawdziwym zyciu .
Paula jestes swietna !!!
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:50   #15
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Myśle, że nalepiej zapytać panią z jakiego zródla uzyskała takie informacje i czy są poparte jakimiś badaniami?
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 08:58   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez Nadin
Myśle, że nalepiej zapytać panią z jakiego zródla uzyskała takie informacje i czy są poparte jakimiś badaniami?
badania badaniami szczególnie te z stronek LPR są średnoi wiarygodne a na świecie nie mało oszołomów wiec i badania mozna podkolorowac.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 16:27   #17
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

a ja dowiedzialam sie tego samego co Gorylek po urodzeniu mojego syna- pani polozna powiedziala, ze chlopcy od pampersow staja sie bezplodni i ona w zyciu nie pozwoli swojej corce zakladac dzieciom pampersy. Oczywiscie podziekowalam pani za informacje i olalam zupelnie... moze i w szkole im powiedziano, ze w Stanach olbrzymi odsetek facetow byl bezplodny (badania przeprowadzone udowodnily, ze to od pampersow)- ale litosci... bylo to jakies 30 lat temu, pampersy byly wykonane z calkiem innego materialu, byla to nieprzepuszczalna powietrza cerata, a baby dopiero uczyly sie tego uzywac i moze pol dnia trzymaly dzieci w jednej pieluszcze. Ale teraz pampersy sa wykonane z przepuszczajacego powietrze tworzywa, sa nasaczone specjalnymi wyciagami z aloesu, ktore lagodza odrazu odparzenia i nie sa grozne... Predzej od mokrej tetry mozna przeziebic ,,sprzet" dziecka... spokojnie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 17:52   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez Impersona
przeziebic ,,sprzet" dziecka... spokojnie

extra tekst
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:06   #19
kasia8120
Raczkowanie
 
Avatar kasia8120
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 39
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
a ja dowiedzialam sie tego samego co Gorylek po urodzeniu mojego syna- pani polozna powiedziala, ze chlopcy od pampersow staja sie bezplodni i ona w zyciu nie pozwoli swojej corce zakladac dzieciom pampersy. Oczywiscie podziekowalam pani za informacje i olalam zupelnie... moze i w szkole im powiedziano, ze w Stanach olbrzymi odsetek facetow byl bezplodny (badania przeprowadzone udowodnily, ze to od pampersow)- ale litosci... bylo to jakies 30 lat temu, pampersy byly wykonane z calkiem innego materialu, byla to nieprzepuszczalna powietrza cerata, a baby dopiero uczyly sie tego uzywac i moze pol dnia trzymaly dzieci w jednej pieluszcze. Ale teraz pampersy sa wykonane z przepuszczajacego powietrze tworzywa, sa nasaczone specjalnymi wyciagami z aloesu, ktore lagodza odrazu odparzenia i nie sa grozne... Predzej od mokrej tetry mozna przeziebic ,,sprzet" dziecka... spokojnie
dobre, mój tam też w pampersach śmiga
kasia8120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 16:56   #20
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Powiem szczerze, ze nie jestem sobie w stanie wyobraic tych badan naukowych odnosnie papmersow i ich szkodliwosci. Zreszta co tu duzo pisac, jeszcze w zyciu nie slyszalam czegos tak absuradlnego.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:36   #21
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez Gorylek Pokaż wiadomość
pampers = nieplodnosc a tabletki antykoncepcyjne = smierc.



Gdyby od pampersów dziecko miałoby być w przyszłości niepłodne to chyba gatunek ludzki byłby juz na skraju wyginiecia

Na takich naukach przedmałżeńskich można dowiedzieć się na prawdę ciekawych rzeczy
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:33   #22
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

hehehe - niesamowite są te baby z nauk.

Mi jedna opowiadała że stosując pampersy naraża się dziecko na problemy z jego samooceną bo dzicko cierpi na syndrom"niedopieszczenia" czy jakoś tak. Bo matka używając tetrę bardziej dopieszcza i dotyka swoje dziecko od tej, która używa pampersy :O

I wiele innych bardzo kontrowersyjnych teorii na temat relacji mąż - zona.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:19   #23
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

ponoć podgrzewanie jąder faktycznie ma efekt antykoncepcyjny ale krótkotrwały i w pełni odwracalny no i dotyczy dojrzałych płciowo osobników
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:27   #24
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość

Mi jedna opowiadała że stosując pampersy naraża się dziecko na problemy z jego samooceną bo dzicko cierpi na syndrom"niedopieszczenia" czy jakoś tak. Bo matka używając tetrę bardziej dopieszcza i dotyka swoje dziecko od tej, która używa pampersy :O
Ale nie mogę zrozumieć co ma rodzaj pieluszki do dopieszczania?
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:20   #25
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

ja też - ale mówiła to z takim przekonaniem, jakby to co najmiej miało sens
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:49   #26
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

ach te nauki... nieocenione źródło "złotych myśli" i "złotych porad życiowych" !!
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 09:57   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Co za bzdura. Nawet w szpitalu uzywaja pampersow. Poza tym sa przewiewne.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 09:36   #28
bialymotyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

ech....co oni wyprawiają...i jak teraz wierzyć w nauki przed małzeńskie....parodia.... na prawde trzeba trafić w dobre miejsce zeby czas spędzony na siedzeniu na takich naukach nie był czasem straconym. Ja osobiscie byłam w Dominikanów w Krakowie i na prawde polecam...Było tam takie małżęnsto ktore nie mówiło o pampersach tylko przedstwaiło sytułacjie ze swojego zycia. Oni opowiadali jak dawali sobie rade w kryzysach oraz jak wychowują dzieci. To byli młodzi ludzie a nie mocherowe berety...az chciało sie chodzić i ich słuchać.... wymyslali razem z jednym z braci dominikanów zabawy przez ktore dowiadywalismy się jak bysmy się zachowali w niektorych sytułacjiach małżenskich....o ktorych nawet nie pomyslelismy że tak mozemy się w tedy zachować... do tej pory trzymam karteczke z wypisanymi plasnami na przyszłość...ile planuje miec dzieci, gdzie spedzimy pierwsze swieta,kto bedzie słał łożko, kto bedzie myć naczynia? Mąż też ma tą swoją kartke i czasem wyciagam je z pudeleczka i smieje się z naszych "przeciwnych" planów....
ta pani od pampersów to tez troszke chyba jest zacofana....z innej epoki...
bialymotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 09:42   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Dodam jeszcze ze skad nieplodnosc u facetow w wieku lat 30 + wtedy nie bylo pampresow i laptopow ktore przegrzewaja "sprzet" ;-)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 16:35   #30
ewelinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pampersy przyczyną niepłodności???!

Witam,
a ja się doczepię do inncyh części wypowiedzi założycielki wątku - jeżeli wypowiedź pani z nauk była cytowana - że faceci nie mają narządów rodnych tylko rozrodcze, w myśl biologii - pan zapładnia a pani rodzi a poza tym, zastanawia mnie skąd taka wiedza o pampersach, przecież w Polsce pojawiły się kilkanaście lat temu (pierwsza reklama, ta z chłopczykiem i dziewczynką "proszę oto sok jabłkowy" i pieluszki osobno dla dziewczynek i chłopców), więc skąd już takie wyniki badań, czyżby nastolatkowie cierpieli na bezplodność
ewelinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.