Co założyc na ślub 8 listopada? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 12:40   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Co założyc na ślub 8 listopada?


Witam!
Mam taki malutki problem i chcialabym sie Was poradzic. 8listopada mam slub i zastanawiam sie jakie bolerko zalozyc na siebie. Kupilam cienkie z dlugim rekawem z tafty ale boje sie ze bedzie mi za zimno w kosciele bo do kosciola i z kosciola w samochodzie dojade ale w kosciele moze byt zimno. Z drugiej strony bardzo nie chce isc w futerku pooniewaz jakos nie bardzo mi sie podobaja i ogolnie bede wygladac jak eskimos. Ja wiem ze nie mozna przewidziec jaka bedzie pogoda ale napewno nie jedna z Was brala ślub w jesienno zimowym miesiacu.
pozdrawiam serdecznie
bede wdzieczna za rady
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 12:49   #2
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Skoro futerka nie chcesz, to pojawia się problem. Poza tym nie wiemy, jaką masz suknię- czy rybkę czy rozłożystą. Jeśli rybkę, to bardzo ładnie może się komponować płaszczyk długości sukni, taki jak na załączniku na przykład. Jeśli rozłożystą, możesz wybrać etolę na przykład.

Natknęłam się też na coś takiego:

http://sklep.kozle.com/product_info....96b2aa17e5390e

ale to nie pasuje do wszystkich typów sukienek

Ja miałam ślub we wrześniu, w nadziei, że będzie ciepło, nie planowałam okrycia wierzchniego. Całe szczęście, że pomyślała o mnie moja ciocia i kupiła mi futerko, dość zgrabne, i wcale źle nie wyglądało. Może powinnaś się też nad ta opcją zastanowić raz jeszcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg płaszczyk.jpg (10,1 KB, 74 załadowań)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:21   #3
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Ja mam ślub 17 pażdziernika i również sie zastanwiam nad tym co ubrać, bo nie wiadomo czy będzie ciepło.
I futerka mi sie też nie podobbają:/

a takie coś jak na zdjęciu agunia82 jest śliczne
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:33   #4
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Do tego co kupiłaś można pomyśleś o doszyciu podszewki z materiału cienkiego ale ciepłego, dobra krawcowa powinna to zrobić tak by nie było widać i sama doradzi ci materiał, jeżeli jest z krótkim rękawem to myślę, że przydadzą się długie rękawiczki przynajmniej do kościoła.

Pozormawiaj z kościelnym czy ewentualnie nie można podłączyć farelki lub podobnego urządzenia skierowanego na was aby przynajmniej wam było ciepło, wiem,że czasem tak robią.

Życzę spełnienia marzeń!!!
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 14:00   #5
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam taki malutki problem i chcialabym sie Was poradzic. 8listopada mam slub i zastanawiam sie jakie bolerko zalozyc na siebie. Kupilam cienkie z dlugim rekawem z tafty ale boje sie ze bedzie mi za zimno w kosciele bo do kosciola i z kosciola w samochodzie dojade ale w kosciele moze byt zimno. Z drugiej strony bardzo nie chce isc w futerku pooniewaz jakos nie bardzo mi sie podobaja i ogolnie bede wygladac jak eskimos. Ja wiem ze nie mozna przewidziec jaka bedzie pogoda ale napewno nie jedna z Was brala ślub w jesienno zimowym miesiacu.
pozdrawiam serdecznie
bede wdzieczna za rady
Masz może zdjęcie swojej sukni? Łatwiej byłoby dopasować do niej fason nakrycia, gdybyśmy wiedziały czy jest mocno wykrojona, czy zabudowana, z jakim dekoltem itp.

Ogólnie polecam przejrzenie wątku: Płaszcze, bolerka

Jeśli nie preferujesz futerka może pomyślałabyś o jakimś płaszczyku, koronkowym bądź satynowym nakryciu z dłuższym rękawem.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:14   #6
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

witaj
ja ślubuję także w listopadzie i mam bolerko z satyny z długim rękawkiem, ale na podszewce. tak jak i Ty nie chciałam futerka.
ponadto myślę, o takiej dużej białej wełnianej narzutce na czas składania życzeń przed kościołem, tak żeby coś zarzucić na ramiona, a poza tym myślę, że mnie emocje rozgrzeją czego życzę i Tobie.
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:29   #7
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Ahhh, ja zapomniałam dodać jedną rzecz- futerko miałam, na dworze było może z 8 stopni, kościół nie grzany. A ja na zachrystii już to futerko z siebie zrzuciłam, bo mi było wręcz gorąco. Tyle, że miałam suknie z długimi rękawkami z cienkiego materiału. I w kościele byłam bez futerka. Zimno poczułam dopiero w ostatnich 10 minutach mszy... No i futerko założyłam dopiero przed kościołem na życzenia
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 08:02   #8
sabimoto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

Siostra mojej znajomej też tak jesienią wychodziła za mąż i pod sukienką miała kosmate, wełniane kalesony Nic nie było widać, a wszyscy się zasatnawiali, co ona taka usmiechnięta na tym zimnie
sabimoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:14   #9
emilcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 19
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

ja również mam ten problem..
Suknie mam rybkę, ercu i ... tylko ślub cywilny z obiadem dla 8osób...
Wiec tylko ceremonia i dom
emilcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 17:53   #10
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Co założyc na ślub 8listopada?

dziewczyny zamin zalozycie futro/ futerko dobrze sie zastanowcie, mialam okazje widziec panne w sukni na kole i futrze dlugosci za pupe. wygldala jak kula sniegowa, fakt ze dziewczyna ogolnie byla pulchna ale wygladalo to FATALNIE, potem jak zdjela to szpetne okrycie prezentowala sie naprawde ladnie.
i chyba warto do futra darowac sobie dlugie welony...
ogolnie futro bylo sztuczne i - moze ekolozki mnie zgania - ale takie jednak piekne prawdziwe futro ma w sobie jakies dostojenstwo i swoista elegancje, sztuczne zawsze bedzie grugiej kategorii...
pozdrawiam przyszle panny mlode
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.