Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 20:17   #1
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21

Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...


Mam problem Moze pomyslicie ze to bez sensu ale ja nie umiem sobie z tym poradzic, nie wiem co zrobic
Otuz chodze do klasy maturalnej, w styczniu studniówka a mój chłopak oswiadczył mi ze nie ma zamiaru wybrac sie ze mna na ta impreze Uwaza ze to sztywna impreza, on nie lubi chodzic w garniturze, mówi ze nikogo nie zna z tych ludzi którzy tam beda a do tego nie lubi i nie potrafi tanczyc w "taki sposub" - on tylko dyskoteki preferuje;-/

nie wiem co zrobic prubowalam juz z nim rozmawiac, przekonywac ze mi na tym zalezy ale nic z tego. on zostaje przy swoim. Nie mam zadnego kuzyna czy zaufanego kolegi zeby isc z kims innym. a koszty tej imprezy przeciez sa niemałe .....

pomózcie....powiedzcie co o tym sadzicie....
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:22   #2
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez asia891206 Pokaż wiadomość
Mam problem Moze pomyslicie ze to bez sensu ale ja nie umiem sobie z tym poradzic, nie wiem co zrobic
Otuz chodze do klasy maturalnej, w styczniu studniówka a mój chłopak oswiadczył mi ze nie ma zamiaru wybrac sie ze mna na ta impreze Uwaza ze to sztywna impreza, on nie lubi chodzic w garniturze, mówi ze nikogo nie zna z tych ludzi którzy tam beda a do tego nie lubi i nie potrafi tanczyc w "taki sposub" - on tylko dyskoteki preferuje;-/

nie wiem co zrobic prubowalam juz z nim rozmawiac, przekonywac ze mi na tym zalezy ale nic z tego. on zostaje przy swoim. Nie mam zadnego kuzyna czy zaufanego kolegi zeby isc z kims innym. a koszty tej imprezy przeciez sa niemałe .....

pomózcie....powiedzcie co o tym sadzicie....

A nie możesz iśc sama? Ja poszłam z moim TŻtem tylko dlatego, że nie chciałam, żeby poszedł z inną.

Edytowane przez Fryciaaaak
Czas edycji: 2008-10-22 o 20:23 Powód: Cytat
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:33   #3
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

sama?? na własna studniówke?? nie chce, bede sie głupio czuc. juz chyba wolałabym nie isc wcale
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:38   #4
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Asia (przepraszam ale nie chce mi się liczyć i pisać numerków), ja wiem, że święta zasada lansu zakazuje chodzić gdziekolwiek samemu a szczególnie na połowinki/studniówki/wesela ale pomyśl nie lepiej iść samej zamiast z kimś na siłę z kim będziesz się źle czła a na dodatek będziesz musiała za nią płacić?
A poza tym na początku wszyscy mówią, że ida z kimś a potem jednak okazuje się, że idą same.
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:39   #5
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Ja nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, że nie można iść samemu na studniówkę? Przecież masz się bawić ze swoją klasą i rocznikiem, a nie ze swoim facetem. Zresztą poza polonezem jest to po prostu dyskoteka z jedzeniem. Jak nie pójdziesz, to będziesz potem po latach żałować, gdy inni znajomi będą wspominać, a Ty powiesz, że nie poszłaś, bo Twój ówczesny TŻ nie chciał. Dopiero wtedy się głupio poczujesz.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:45   #6
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

sama nie wiem byłabym jedyna dziewczynas która poszła by sama. nie chce sie czuc jak przyzwoitka przy kolezankach.... a zapłacic i tak musze za 2 osoby(pare) bo rok temu przy rezerwacji zdeklarowałam sie ze ide z osoba towazyszaca.....
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:47   #7
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

A nie możesz zmienić tej deklaracji? Co za szkoła i organizacja?
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 20:48   #8
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Poproś jakiegoś dobrego kolegę/kuzyna żeby poszedł z Tobą.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:53   #9
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

nie no. deklaracji zmienic sie nie da. reszta klasy musiałaby zakładac za mnie pieniadze...;-/ ich koszty by wzrosły
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:59   #10
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Nie da się przekonać ten Twój chłopak? I czemu nie możesz go poznać ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy? To co wy wiecznie sami siedzicie? Wytłumacz mu, że to wcale nie musi być takie sztywne na jakie wygląda, w końcu po oficjalnej części to zwykła impreza, walca się tam nie tańczy. Skoro lubi dyskoteki to powinno nie być problemu.
A poza tym to jedyna, niepowtarzalna okazja kiedy będzie mógł Ciebie oglądać "odstrzeloną" do granic możliwości
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 21:05   #11
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

A kolega z klasy? a moze kolezanka ma kogos zaufanego ?
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 21:06   #12
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

tez tak sobie to wyobrazałam ja odszykowana jak księzniczka on w garniturze i idziemy prawie jak para młoda na slub:P ale jego to nie cieszy. ile razy rozpoczne ten temat konczy sie to katastroficzną kłutnią strasznie mi przykro ze on nie potrafi zrobić rzeczy na której mi zalezy.....:'(
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 21:32   #13
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

prawdę mówiąc gdyby mój chłopak oznajmił mi takie coś delikatnie mówiąc zdenerwowałabym się...no sorki, ale on powinien wiedzieć ze to wazne dla ciebie wydażenie...ja duzo razy byłam na studniówkach z kolegami, których dobrze nie znałam, o ich klasie nie wspomnę i zawsze dobrze się bawiłam (no prawie)...powiedz mu że to dla ciebie wazne...jezeli nie zgodzi sie proponuje zaprosić jakiegoś kolegę:P i zastanowiłabym sie tez nad waszym zwiazkiem...niby nic a daje do myślenia...przeciez powienien iść bynajmniej ze względu na ciebie...

Edytowane przez drazyboss
Czas edycji: 2008-10-22 o 21:33 Powód: błąd
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:01   #14
upominek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

sluchaj ten two chlopak to chyba jakas rodzina mojego ;P bo moj jest identyczny ;P jak idziemy gdzies na wesele albo na impreze ktora nie odbywa sie w dyskotece to siedzimy przy stole cala noc bo on nie umie niby tanczyc...tak jasne...a na dyskotekach to z parkietu go sciagnac nie moge...ostatnio bylismy na weselu u jego kuzynki i tez siedzial cale wesele i poprawiny;wynudzilam sie jak niewiem co....i przykro mi bylo ze wszyscy sie bawia a my siedzimy i ja bylam wkurzona na niego jak niewiem...co do studniowki to nie bede miala takiego problemuo jak ty bo on chodzi ze mna do klasy takze mam nadzieje ze i tak pojdzie..ale jakbym byla w twojej sytuacji to poszlabym z kims innym nawet nakrecala go ze ide tam z jakims kolega moze wtedy peknie i bedzie zazdrosny bo innego sposobu nie widze...dobrocia z facetami nie da rady...
upominek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:03   #15
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

no własnie sie zastanawiam nad "nami". juz niedawno prawie sie rozstalismy ale dalam mu szanse wszystko naprawic, mówil ze sie zmieni i zrobi wszystko zeby było ok. bo nie chce mnie stracic a teraz z ta studniówka tak sie zachował
gdy wspomnialam ze obiecał sie poprawic to mówi ze szantarzem nic nie zdziałam bo to nie "fer".
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:13   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez vogelek Pokaż wiadomość
Asia (przepraszam ale nie chce mi się liczyć i pisać numerków), ja wiem, że święta zasada lansu zakazuje chodzić gdziekolwiek samemu a szczególnie na połowinki/studniówki/wesela...



Ja na studniówce byłam sama i jakoś nie byłam jedyną dziewczyną, która nie zabrała faceta ze sobą.

Ja tam go rozumiem, nie ma ochoty tam iść bo nie będzie nikogo znał. Co do tańca, to możesz mu uświadomić, że to będzie taka dyskoteka, tylko w ładniejszych strojach. Ale naprawdę nie widzę sensu, żeby go tam na siłę ciągnąć. Nie zna nikogo, więc będziesz musiała być cały czas z nim. Będziesz cały czas z nim - więc nie będziesz mogła swobodnie wybawić się z klasą. To nie jest szczególnie fajna sytuacja.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:16   #17
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

zapraszasz faceta na swoja studiówkę i on za siebie płaci? dziwnie dziś działają "zaproszenia"...

jak nie pomoże argument, że może iść bez krawata, to znajdź lepiej innego partnera. po co macie się żreć, jak on już postanowił. możesz oczywiście, zerwać, robić awantury i strzelać fochy, ale tak naprawdę - czy coś w ten sposób osiągniesz? jeśli się zgodzi to będziesz mieć skopany wieczór, bo facet będzie siedział w kącie skwaszony i zmusi cię do wyjścia przy pierwszej okazji.

edit: a swoją drogą jego "nie mam ochoty" to dla ciebie powód do rozważania zerwać-nie zerwać... ah ta dzisiejsza młodzież...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 07:31   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, że nie można iść samemu na studniówkę? Przecież masz się bawić ze swoją klasą i rocznikiem, a nie ze swoim facetem. Zresztą poza polonezem jest to po prostu dyskoteka z jedzeniem. Jak nie pójdziesz, to będziesz potem po latach żałować, gdy inni znajomi będą wspominać, a Ty powiesz, że nie poszłaś, bo Twój ówczesny TŻ nie chciał. Dopiero wtedy się głupio poczujesz.
Też nie rozumiem. U mnie sporo osób szło samych. Moje siostry też były same i świetnie się bawiły (jako osobę towarzyszącą wzięły siebie nawzajem).

Natomiast znam dużo par, które "na siłę" poszły razem, a potem były pretensje, żale, nieudana zabawa, patrzenie tęsknym okiem na tych, którzy przyszli sami lub w parze (ale z kimś, kto lubi taką samą zabawę).

A studniówka to naprawdę taka dyskoteka, tylko w elegantszych strojach. U nas w pewnym momencie tańczył każdy z każdym, pojedyńczo, nie w parach, nawet boso. Wszyscy się świetnie bawili.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 08:59   #19
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez asia891206 Pokaż wiadomość
sama?? na własna studniówke?? nie chce, bede sie głupio czuc. juz chyba wolałabym nie isc wcale
u mnie pare dziewczyn na studniówkę poszło same i bawiły się tak samo dobrze jak reszta w koncu to nie koniec swiata tak samo moja siostra...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 10:15   #20
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja tam go rozumiem, nie ma ochoty tam iść bo nie będzie nikogo znał.
będzie znał ją, na tym chyba powinno mu zależeć najbardziej. Przecież w związku nie zawsze robimy to co nam się podoba, czasem uginamy się dla tej drugiej osoby. On nie chce iść bo się będzie źle czuł, a teraz Ona czuje się źle przez niego i teraz nie wie co zrobić. To po co się ma partnera? (oczywiście nie traktujcie tego pytania zbyt dosłownie)
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:47   #21
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

chyba, ze on zmuszanie do uczestnictwa w studniówce odbiera jako zamach na swoja wolna wole. Jako zaganianie pod pantofel. Wtedy sie uprze i za zadne skarby go nie musi do uczestnictwa.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 13:24   #22
Tequila909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Ja bym postawiła jasne ultimatum,albo zależy Ci na tym,żebym dobrze się czuła i nie chcesz mi sprawić przykrości,albo idę z kimś innym i jest dla mnie czysta sytuacja.Skoro pisałaś ,że obiecał,iż się zmieni,to niech robi coś w tym kierunku.Powiedz mu ,że dałaś mu szanse ,żeby pokazał ,że mu na Tobie zależy,a on robi takie chimery.

Nie wiem kto tam napisał,'ah ta dzisiejsza młodzież',ale uważam ,że nie słusznie.Podejrzewam,że niedokładnie przeczytałaś wszystkie posty dziewczyny i nie doczytałaś o tym,że byli już blisko zerwania,a ona dała mu kolejną szanse ,której on nie bardzo potrafi wykorzystać.Więc wydaję mi się,że takie stwierdzenie nie bardzo tu pasuje. A nawiasem mówiąc strasznie mnie razi stwierdzenie 'ah ta dzisiejsza młodzież'. Wiele młodych ludzi są bardziej dojrzali niż starsi.
Tequila909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:13   #23
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

nio własnie ja bym sie bardziej zgodziła ze zdaniem Elfir

Elfir Dot.: Problem z chłopakiem potrzebuje rady...
chyba, ze on zmuszanie do uczestnictwa w studniówce odbiera jako zamach na swoja wolna wole. Jako zaganianie pod pantofel. Wtedy sie uprze i za zadne skarby go nie musi do uczestnictwa.


on sie zachowuje taqk jakby bał sie ze chce go sobie podporzadkowac i wychowac. ze kaze mu robic wszystko co powiem.....a mi przeciez nie o to chodzi;-/
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:36   #24
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Jakby mi facet wywinal taki numer, to napewno spokojna bym nie byla. Jezeli wie, ze to dla Ciebie wazne, to powinien moim zdaniem zrobic to dla Ciebie. A jesli nie, to ja bym poszla na Twoim miejscu sama.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:56   #25
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez asia891206 Pokaż wiadomość
Mam problem Moze pomyslicie ze to bez sensu ale ja nie umiem sobie z tym poradzic, nie wiem co zrobic
Otuz chodze do klasy maturalnej, w styczniu studniówka a mój chłopak oswiadczył mi ze nie ma zamiaru wybrac sie ze mna na ta impreze Uwaza ze to sztywna impreza, on nie lubi chodzic w garniturze, mówi ze nikogo nie zna z tych ludzi którzy tam beda a do tego nie lubi i nie potrafi tanczyc w "taki sposub" - on tylko dyskoteki preferuje;-/

nie wiem co zrobic prubowalam juz z nim rozmawiac, przekonywac ze mi na tym zalezy ale nic z tego. on zostaje przy swoim. Nie mam zadnego kuzyna czy zaufanego kolegi zeby isc z kims innym. a koszty tej imprezy przeciez sa niemałe .....

pomózcie....powiedzcie co o tym sadzicie....
Mnie mój ówczesny chłopak też takie jazdy urządzał przed studniówką - w jeden dzień twierdził, że idzie, w drugi, że jednak nie idzie. Zapłaciłam za 2 osoby mimo wszystko, pomyślałam, że najwyżej pójdę z kolegą a ostatecznie z bratem. Wtedy stwierdził, że on jednak pójdzie.

W dzień studniówki kiedy czekałam na niego już gotowa w domu zadzwonił, że jednak nie idzie więc powiedziałam mu, że może już nigdy więcej do mnie nie przychodzić w takim razie (właściwie to powiedziałam coś gorszego, ale nie będę tutaj przytaczać Zamówiłam taksówkę i nim zeszłam na dół on już tam stał i czekał odstrzelony w garniturek. Zatańczył tego nieszczęsnego poloneza żując gumę i robiąc balony (dlatego min. wywaliłam kasetę ze studniówki, chociaż teraz trochę żałuję) ale cały wieczór kłóciliśmy się, gdyż wyraźnie okazywał moim koleżankom i kolegom, że ich nie lubi (zupełnie bez powodu). Morał z tego taki, że najlepiej było nie zmuszać tylko iść samej lub z kolegą i tobie radzę to samo.

PS
Masz maturę niedługo a błędy ort. sadzisz takie, że aż oczy bolą - pisz ze słownikiem (w przeglądarkach jest taka opcja) albo poczytaj kiedy piszemy "u" a kiedy "ó" bo tak to masakra.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:08   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
(...)

PS
Masz maturę niedługo a błędy ort. sadzisz takie, że aż oczy bolą - pisz ze słownikiem (w przeglądarkach jest taka opcja) albo poczytaj kiedy piszemy "u" a kiedy "ó" bo tak to masakra.
Właśnie, to tak naprawdę jest największy problem, nie tylko zresztą w tym wątku.

Klarissa, to było ekstra.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:41   #27
asia891206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

co do błedów ort to po pierwsze nie jest to na temat a po drugie jestem dyslektykiem. na maturze bede miec to zaznaczone. moglybyscie wziasc to pod uwage
asia891206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:50   #28
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Ja powiem tylko tyle, jeżeli z nim pojdziesz to znowu bedziesz cala noc za przysłowiowym stolem siedziała. U mnie na stodniowce, mimo że wiekszosc ludzi przyszla z osoba towarzyszaca, bawilismy sie wszyscy racem.Moja rada jest taka zebys poszla sama, jestem przekonana ze w tedy bedziesz miala milsze wspomnienia. nie siedziałabys wciaz przy stole
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:56   #29
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Powiem Ci Asiu, że ja nie wyobrażam sobie aby mój chłopak nie chciał iść ze mną na tak ważną zabawę jaka jest studniówka. Musisz z nim jeszcze raz pogadać. Powiedz, że Ci zależy itd. Jeżeli będzie dalej odmawiał to zaproponuj mu spotkanie ze swoimi znajomymi z klasy. Może kiedy ich trochę pozna zmieni zdanie.

Myślę, że jeżeli jest się z kimś w związku to samemu nie powinno się spędzać studniówki. Rozmumiem jak dziewczyna jest sama. Najwyżej jeżeli już nic go nie ruszy to zaproponuj wspólne pójście samotnemu koledze z klasy lub innemu znajomemu. Może jak powiesz swojemu menowi o tym to zmieni zdanie i z zazdrości nie będzie chciał Ciebie puścić samej!
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:19   #30
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: Problem z chłopakiem:(:(:( potrzebuje rady...

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Najwyżej jeżeli już nic go nie ruszy to zaproponuj wspólne pójście samotnemu koledze z klasy lub innemu znajomemu. Może jak powiesz swojemu menowi o tym to zmieni zdanie i z zazdrości nie będzie chciał Ciebie puścić samej!
Wtedy z nią pójdzie, będzie siedział nadąsany i zepsuje jej całą zabawę. Lepiej idź sama, potańczysz sobie ze znajomymi, nie będziesz musiała siedziec cały czas przy stoliku, bo przecież on nie tańczy, a nie zostawisz go samego, i co najważniejsze- nie zepsuje Ci dobrej zabawy.
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.