DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 00:16   #1741
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
WROCŁAW - obydwoma rączkami podpisuję się pod tym co pisały dziewczyny pare stron wczesniej - dr Jakub Śliwa z przychodni na Łowieckiej, świetny lekarz. Dziś byłam na pierwszej wizycie, dr był bardzo mily, sympatyczny, chwile ze mna porozmawiał, zalecił komplet badan, włączając usg piersi jesli mam chęc (bo odpłatnie), włączył mnie do programu profilaktyki antyrakowej szyjki macicy... no po prostu niebo a ziemia, w porownaniu do ginekologa do ktorego chodziłam w Lublinie. Polecam!!
a prywatnie czy na NFZ?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:11   #1742
anusiakkk89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA

z racji tego ze moj Ginekolog zachorowal powaznie, przestal przyjmowac pacjentki w tym tygodniu i dopiero na pon sie moge do niego dostac. skonczylam 2 opakowanie tabletek harmonet, musze tabletke przyjac jutro wieczorem! dlatego szukam ginekologa ktory bez zadnego badania wypisze mi 1 recepte na tabletki, i ktory nie wezmie za to wiecej niz 50zl.

BłAGAM WAS O POMOC BO SZUKAM JUZ OD RANA I WSZEDZIE TYLKO Z BADANIEM... a ja na badanie ide do sprawdzonego gin w pon.

z gory dziekuje za kazda odpowiedz
anusiakkk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:14   #1743
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez anusiakkk89 Pokaż wiadomość
WARSZAWA

z racji tego ze moj Ginekolog zachorowal powaznie, przestal przyjmowac pacjentki w tym tygodniu i dopiero na pon sie moge do niego dostac. skonczylam 2 opakowanie tabletek harmonet, musze tabletke przyjac jutro wieczorem! dlatego szukam ginekologa ktory bez zadnego badania wypisze mi 1 recepte na tabletki, i ktory nie wezmie za to wiecej niz 50zl.

BłAGAM WAS O POMOC BO SZUKAM JUZ OD RANA I WSZEDZIE TYLKO Z BADANIEM... a ja na badanie ide do sprawdzonego gin w pon.

z gory dziekuje za kazda odpowiedz
idź do lekarza rodzinnego..
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 14:09   #1744
anusiakkk89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

niestety nie mam takiej mozliwosci
anusiakkk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:09   #1745
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

o00agus, sama wizyta na NFZ niektore badania są odpłatne, ale nie wszystkie chyba, zreszta nie wiem jeszcze dokladnie. Ide jeszcze 28 pazdziernika na komplet badan i 31 na cytologie to moge Cie dokladnie poinformowac
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 00:18   #1746
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
o00agus, sama wizyta na NFZ niektore badania są odpłatne, ale nie wszystkie chyba, zreszta nie wiem jeszcze dokladnie. Ide jeszcze 28 pazdziernika na komplet badan i 31 na cytologie to moge Cie dokladnie poinformowac
byłabym wdzięczna a także za dokładniejszy opis gdzie to i jak tam dotrzeć bo ja jestem wrocławianką od niedawna i jeszcze się nie orientuję za dobrze
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 10:42   #1747
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

hmm... czy dr. Hoffman przyjmuje jeszcze na nfz? Wie ktoś?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 14:38   #1748
Deszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam,

Przejrzałam większą cześć postów w tym wątku ( głównie te starsze ) i nie znalazłam interesującej mnie informacji. Otóż, czy któraś z was mogłaby mi polecić sprawdzoną ginekolożkę przyjmującą w ramach NFZ w Lublinie ? ( najlepiej Czuby, Poręba, LSM ale nie koniecznie)

Edytowane przez Deszcz
Czas edycji: 2008-10-16 o 23:19
Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:07   #1749
JustMe123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
hmm... czy dr. Hoffman przyjmuje jeszcze na nfz? Wie ktoś?
Owszem dr Hoffman przyjmuje na NFZ na Kłopotowskiego. Żeby sie dostac trzeba byc sporo przed 8 i zając sobie kolejkę. Pozdrawiam
JustMe123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:02   #1750
belise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wizażanki znacie jakiegoś dobrego ginekologa z Lublińca lub okolic?
belise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:36   #1751
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
byłabym wdzięczna a także za dokładniejszy opis gdzie to i jak tam dotrzeć bo ja jestem wrocławianką od niedawna i jeszcze się nie orientuję za dobrze
ja tez wrocławianką jestem od niedawna (4 miesiące) a dra Śliwę znalazłam wlasnie dzięki Wizazowi.
Ulica Łowiecka znajduje się na północ od Rynku, bezpośrednio na Łowiecką nie da się dojechać niczym - tak mi sie wydaje - ale w pobliże jeżdża tramwaje, musiałabys podjechac na ul Pomorską i stamtad podejść na piechote, przychodnia jest troszkę "zakamuflowana" za jakims zupelnie innym budynkiem ale są tablice i znaki które do niej kierują wlasnie w głąb jakiegos kompleksu budynków ktore nie mają z nią nic wspolnego. Tu masz zaznaczone na mapce:

http://img236.imageshack.us/my.php?i...owieckaah5.jpg

jeszce napiszę po badaniach co i ile mnie kosztowalo, wiem na pewno ze cytologia płatna, ale nie wiem dokladnie ile - chyba 20 zl. Wykonuje ją połozna, do ktorej trzeba sie dodatkowo umawiac.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 19:52   #1752
mmiiii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Mam pytanie odnośnei Agnieszki Hoffman
1.Chciałabym zapytać o której godzinie przyjmuje ginekolog Agnieszka Hoffman i czy wizyta jest płatna?

2.Jeżeli jestem studentką i mieszkam poza województwem mazowieckim, mogę zostać przyjęta u tej pani?

3.Trzeba się zapisywać wcześniej?

4.Gdzieś przeczytałam, ze wizyta do 11 bodajże jest bezpłatna, czy to prawda?
mmiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 22:01   #1753
JustMe123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez mmiiii Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnei Agnieszki Hoffman
1.Chciałabym zapytać o której godzinie przyjmuje ginekolog Agnieszka Hoffman i czy wizyta jest płatna?

2.Jeżeli jestem studentką i mieszkam poza województwem mazowieckim, mogę zostać przyjęta u tej pani?

3.Trzeba się zapisywać wcześniej?

4.Gdzieś przeczytałam, ze wizyta do 11 bodajże jest bezpłatna, czy to prawda?
ad 1. wtorki i piatki 8:15 - 11:30 ul. Kłopotowskiego, Warszawskie Centrum Medyczne, po 11:30 wizyta jest płatna, na która trzeba sie zapisac, kosztuje 70 zł

ad.2. nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze to nie jest problem wystarczy pokazac wazny dowód ubezpieczenia zdrowotnego np ksiązeczka ubezpieczeniowa dla członka rodziny pracownika najlepiej zadzwon i upewnij sie

ad.3. Na wizyte płatną wystaczy zadzwonic rano, na NFZ radze byc przed miedzy 7 a 8 zeby sie dostac, bo nie ma zapisów przez telefon.

ad.4. Zgadza sie bo p. dr Hoffman przyjmuje takze w ramach NFZu, po godzinie 11 badz 11:30 trzeba zapłacić za wizyte i takie wizyty przyjmuje do ok. 13.

Numer telefonu 022 698 51 38

Pozdrawiam
JustMe123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:01   #1754
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wrocław

Centrum Zdrowia Kobiety Corfamed, ul. Kluczborska.
Polecam. Cena wizyty 100zł, w tym USG, mili lekarze, ładne i dobrze wyposażone gabinety. O nic nie trzeba prosić, wszystkie badania robią na miejscu!! Naprawdę godne uwagi miejsce. Ja jestem ich pacjentką od 2 lat i ani razu nie bylam niezadowolona. Pozdrawiam.
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:06   #1755
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

JustMe123, dzięki za odpowiedź
Chciałabym jeszcze, o ile jest taka możliwość, czy ktoś się orientuje ile kosztuje komplet badań prywatnie?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:09   #1756
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Wrocław

Centrum Zdrowia Kobiety Corfamed, ul. Kluczborska.
Polecam. Cena wizyty 100zł, w tym USG, mili lekarze, ładne i dobrze wyposażone gabinety. O nic nie trzeba prosić, wszystkie badania robią na miejscu!! Naprawdę godne uwagi miejsce. Ja jestem ich pacjentką od 2 lat i ani razu nie bylam niezadowolona. Pozdrawiam.
A do jakiego lekarza Ty chodzisz? Do wszystkich?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:08   #1757
JustMe123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
JustMe123, dzięki za odpowiedź
Chciałabym jeszcze, o ile jest taka możliwość, czy ktoś się orientuje ile kosztuje komplet badań prywatnie?
Wszystko zależy od tego jakie to będą badania. Hormonalne np nie należą do tanich...niestety. Ale jeśli chodzi, o takie w trakcie brania tabletek (morfologia Aspat, Alat) to ja ostatnio zapłaciłam 39 zł więc można przeżyć.

Pozdrawiam
JustMe123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:53   #1758
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Chodzi mi o wszystkie niezbędne, żeby dobrze "dobrać" pigułki
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:35   #1759
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez mente_captus Pokaż wiadomość
Szpiegu, ile kosztuje wizyta?
Masz ubezpieczenie - 0zl, nie masz - 70zl
Przepraszam ze tak pozno...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 00:11   #1760
JustMe123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Chodzi mi o wszystkie niezbędne, żeby dobrze "dobrać" pigułki
Z reguły lekarz przeprowadza jedynie wywiad, badanie ginekologiczne, ew. cytologie, natomiast badania laboratoryjne wykonywane są zazwyczaj po pewnym okresie czasu przyjmowania tabletek aby zobaczyc jak ogranizm reaguje. Aczkolwiek myśle ze w duzej mierze zalezy to od lekarza do jakiego sie wybierzesz, ja nie byłam u wielu wiec nie chce generalnizowac. Najlepiej bedzie jak sie po prostu wybierzesz do lekarza i porozmawiasz na temat tabletek.

Pozdrawiam
JustMe123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:35   #1761
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witajcie
Ja z czystym sumieniem mogę polecić białostoczankom dra Zdzisława Pieciukiewicza
Przyjmuje na abpa. Jałbrzykowskiego (os. Wysoki Stoczek) i na Parkowej - link do gabinetu http://www.zdzislawpieciukiewicz.ginweb.pl/.
A oto dlaczego go polecam:
- po pierwsze jest bardzo miły- nie jakoś przesadnie, ale po prostu normalny, konkretny facet
- zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, jak trzeba to cierpliwie i po kilka razy
- nie faszeruje bez sensu lekami
- na każdej wizycie bada: badanie nie jest bolesne (a jak coś zaboli, to zawsze można mu powiedzieć i to uwzględnia), podchodzi do człowieka bardzo spokojnie, tłumaczy co robi i po co, często pożartuje (ale nie chamsko, na tematy "bezpieczne" )
- cytologię sam proponuje i dzwoni, by powiadomić o wynikach (niezależnie, czy złe, czy dobre, dzwoni i przekazuje)
- uczy samobadania piersi, i na każdej wizycie je również bada
- ma w gabinecie USG, które robi bez narzekania, dokładnie, wszystko tłumaczy i pokazuje (ma również do USG wielki monitor na ścianie przed oczyma pacjentki, aby można było widzieć co robi), zawsze daje wydruk
- robi wszystko, by człowiek sie nie stresował i był spokojny: zagaduje o naprawdę różne rzeczy
- gdy przepisuje leki, zawsze dokładnie mówi, po co, jak przyjmowac, itd itp
- można go spytać dosłownie o wszystko
- ma fajny gabinet, z oddzielnym pomieszczeniem, by się przebrać, w którym jest toaleta, bidet,p rysznic, umywalka...
- nie ma problemów z umówieniem się do niego- można przyjść nawet ot tak, z ulicy, a zawsze przyjmie
- wizyta nie jest bardzo droga (50zł), za USG trzeba dopłacić, ale np. mi ostatnio powiedział, że studenci mają lepsze powody do wydawania kasy niz lekarze, i zrobił mi za free

Pozdrawiam, i naprawdę bardzo polecam
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:03   #1762
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Klempaa, aż miło się czyta o takich lekarzach
Na szczęście jestem z Białego, już sobie zapisałam kontakt
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:48   #1763
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A do jakiego lekarza Ty chodzisz? Do wszystkich?
Obecnie do Dr Doroty Wickiewicz. Raz byłam u innego ze względu na niepasujące godziny. Ale moje koleżanki chodzą do innych lekarzy w tej poradni i wszystkie sobie chwalimy - dlatego mówię, że lekarze są mili ;-)
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:54   #1764
aganieszkaaganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

kraków

słyszałam od wielu kolezanek, ze dr Anna Springwald jest mila, bardzo sympatyczna i rzetelna, dlatego na pierwsza swoja wizyte zapisalam sie do niej. wizyte ma we wtorek, mam nadzieje, ze bedzie ok. na pewno zdam relacje jak tylko wroce.
pozdrawiam
aganieszkaaganieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:16   #1765
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
WARSZAWA

dr Ilona Gruzińska
przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie na Bolesławickiej.

piszemy tą opinię z TŻ jednym głosem - chociaż on tylko siedział na poczekalni i obgryzał paznokcie ze stresu same plusy, mogę polecić z czystym sumieniem.

od razu założona karta, pełen profesjonalizm i na dodatek miła atmosfera. zniżka studencka i wizyta kosztuje 80 a nie 100 polecam w "nagłych" przypadkach. żadnego moralizowania, stękania, czegokolwiek. widać różnicę między wizytą u państwowego lekarza do którego chodziłam do tej pory a dr Gruzińską. niebo a ziemia!

Również polecam.

Przesympatyczna, witając podaje rękę. Bardzo miła. Nie krytykuje i potrafi wysłuchać pacjenta. Byłam u niej ostatnio (była to moja pierwsza wizyta u p. Guzińskiej (bitter podała złe nazwisko)). Dr Guzińska przepytała mnie o wszelkie choroby zaistniałe u mnie lub w rodzinie. Sama dodałam od siebie o przebytej ostrej chorobie nerek. Wszystko zapisała w karcie (przekręciłam z nerwów nazwę choroby a dr mnie poprawiła - widać że się zna). Zbadała ciśnienie. Zrobiła badanie (+badanie piersi), przepisała takbsy które już biorę dość długo i na kartce wymieniła mi badania, któe powinnam zrobić i przynieść je na następną wizytę. Na wizytę czekałam niespełna 4 dni.

Jak dla mnie to super lekarz (wcześniej chodziłam do państwowych i tam poza podstawowym badaniem i cytologią nic mi nie badali ani nawet nie kazali robić żadnych dodatkowych badań). (nawet ciśnienia mi nie badano)
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 19:52   #1766
JustMe123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Czy p. dr Gruzińska o której tak dobrze sie wypowiadacie przyjmuje jeszcze w innym miejscu oprócz Bolesławickiej???
JustMe123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:13   #1767
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Lublin

Dr. Marek Schellenberg

- z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Konkretny, dociekliwy, o wszystkim z taką łatwościa i dookładnością mówi,że ja za pierwszym razem w szoku byłam!
Przyszedł do przychodni na zastępstwo innego mojego lekarza z którego też byłam zadowolona, ale ten jako pierwszy lekarz (a było ich wieeelu) zapytał się czy wykonuję samokontrolne badanie piersi! jako pierwszy wykonał próby wątrobowe (od 4 lat biorę tabletki i ani razu nie miałam) od razu z cytologią - wszystko bez problemu, bez proszenia itp! Odpowiada na nawet najgłupsze pytania bez problemu i widać że pacjentka się liczy (wizyta trwa jak się zagada nawet 40-50 minut)
Teraz przyjmuje na Jutrzenki (czuby), żeby się zapisać trzeba po prostu zadzwonić :
081-527-73-85

pozdrawiam

Edytowane przez _Maya_
Czas edycji: 2008-10-25 o 12:48
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 15:28   #1768
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziś byłam u ginekologa, moja pierwsza wizyta. Byłam u pani Agnieszki Hoffman i jestem baaardzo zadowolona! na prawdę, super kobieta i lekarz, polecam bardzo bo jest ciepłą, miła, gadatliwą osobą i wszystko dokładnie tłumaczy
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 20:11   #1769
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Rzeszów

przeszukałam wątek i przypominam ginekologów z Rzeszowa:
pani dr Ferenc, dr Młynarczyk (przychodnia Femina), dr Kluz przychodnia ul. Fredry, dr Rzucidło,

szukam również informacji o ginekologach z NFZ w Rzeszowie, wizyty bezpłatne
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 17:30   #1770
molpyd
Raczkowanie
 
Avatar molpyd
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny mam pytanie, takie trochę może głupie, no ale trudno
Bo ja zwykle chodziłam do lekarzy państwowych, a teraz chciałam się do gina wybrać prywatnie. No i teraz zrodziło się w mojej głowie pytanie, kiedy się płaci? Jakoś na początku do jakiejś rejestracji się idzie? I w ogóle już pomijając płacenie, jakoś się gdzieś zaznacza swoje przyjście? Aż mi głupio takie pytania zadawać, ale kurczę, jakoś niedoświadczona jestem w takich sprawach.
Taki to trochę off, ale tylko troszeczkę, a głownie interesuje mnie jak to wygląda u Pani dr Hoffmann na Kłopotowskiego.
molpyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.