Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 19:18   #601
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

no i juz po, zostaje przy Y
juz mi sie wszystko uspokoilo i nastepna wizyta niepredko
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy

Edytowane przez mloda_to_glupia
Czas edycji: 2008-11-06 o 21:57
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:46   #602
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

hej dziewczyny
ja biore tabletki od 8 miesiecy. w zasadzie od tego czasu nic sie nie zmienilo. Nie mam zmiennych humorow, waga i biust takie same jak kiedys.
jedyne co to okolo 3-4 opakowania zaczely sie pojawiac krostki na twarzy a skora piekla i byla wrazliwa. zmienilam kosmetyki na te do skory suchej i wrazliwej i przeszlo moze nie tyle po samych kosmetykach, ale poprostu tak bywa.
miesiaczka pojawia sie zawsze w tym samym czasie.
mimo wszystko caly czas jest taki maly niepokoj mimo iz obiecywalam juz sobie milion razy ze nie bede sie martwic, ale i tak zawsze czekam na miesiaczke, ale to juz mi chyba tak zostanie;p
ostatnio tylko pobolewa mnie brzuch ale to raczej spowodowane tym, ze dlugo jestem na nogach bo wstaje przed 6 klade sie przed 24 no i nie zawsze jem reguralne, porzadne posilki, w zasadzie to rzadko, ale teraz mam duzo wolnego to odpoczne
pozdrowienia dla was
konatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:03   #603
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam!
ytdzień temu zaczęłam przyjmować tabletki Yasminelle.
Mam pytanie do dziewczyn które również je stosują: jakie jest prawdopodobieństwo że przy stosowaniu tych pigułek przytyję, i od czego ewentualnie jest to zależne?
jestem osobą bardzo szczupłą i ze względu na metabolizm trudno jest mi przytyć, więc może hormony coś zadziałają w tym kierunku?
prosze o porady!
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:06   #604
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Witam!
ytdzień temu zaczęłam przyjmować tabletki Yasminelle.
Mam pytanie do dziewczyn które również je stosują: jakie jest prawdopodobieństwo że przy stosowaniu tych pigułek przytyję, i od czego ewentualnie jest to zależne?
jestem osobą bardzo szczupłą i ze względu na metabolizm trudno jest mi przytyć, więc może hormony coś zadziałają w tym kierunku?
prosze o porady!
widzę, że sama już tu trafiłaś
nie pisz tego samego w kilku wątkach, bo tylko forum zaśmiecasz...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:10   #605
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

napisałam w dwóch wątkach bo liczę na konstruktywną radę...
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:11   #606
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
napisałam w dwóch wątkach bo liczę na konstruktywną radę...
wystarczy jak napiszesz w jednym
i dostałaś radę w tym drugim
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:31   #607
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dobra mialam napisac jak sie czuje przy braniu Y.
oto więc zostalo mi do konca opakowania 3 tabl.

-piersi mnie bola caly czas-urosly chyba o rozmiar a raczej wypelnily sie woda;]
-plamienie milama jakies 2 tyg...powoli zanika ze juz w zasadzie ni ma;]
-samopoczucie ok zero bólów głowy
-apetyt? zwykly, normalny, biore Y. wieczorem co by pojsc spac i nie walczyc z chetkami jedzeniowymi, nie przytyłam poki co..

poki co odpukac jest dobrze
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 17:10   #608
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
dobra mialam napisac jak sie czuje przy braniu Y.
oto więc zostalo mi do konca opakowania 3 tabl.

-piersi mnie bola caly czas-urosly chyba o rozmiar a raczej wypelnily sie woda;]
-plamienie milama jakies 2 tyg...powoli zanika ze juz w zasadzie ni ma;]
-samopoczucie ok zero bólów głowy
-apetyt? zwykly, normalny, biore Y. wieczorem co by pojsc spac i nie walczyc z chetkami jedzeniowymi, nie przytyłam poki co..

poki co odpukac jest dobrze
szczesciara
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:26   #609
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a ja dzis skonczylam kolejne opakowanie i oczekuje na krwawienie powinno byc najpozniej w czwartek rano wszystko bylo ok wiec nie jestem zaniepokojona
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:27   #610
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
a ja dzis skonczylam kolejne opakowanie i oczekuje na krwawienie powinno byc najpozniej w czwartek rano wszystko bylo ok wiec nie jestem zaniepokojona
hehe to widze, ze bierzemy tabletki tak samo bo ja dzisiaj tez biore osttanią tabletkę a krwawienie zwykle w czwartek tez mam tyle ze wieczorem
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:28   #611
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a ja strasznie tęsknie za tabletkami....
gumki to zło
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 23:44   #612
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a ja strasznie tęsknie za tabletkami....
gumki to zło
<przytul> domyślam się.. nie wyobrażam sobie seksu w gumkach eh.. ale co mus to mus...


ja od tygodnia lecę na logestach i póki co czuję się dobrze - cera zaczyna się poprawiać (przy yasminelle coś zaczęło się psuć:/), w dodatku nie mam już tych humorków różnych.. strasznie męczące to było :/ libido jeszcze bez zmian, ale nie zrażam się, dopiero co zmieniłam tabletki, pożyjemy zobaczymy jestem dobrej myśli
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:09   #613
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Marwari zobaczysz szybko minie
fakt-gumki to zło;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:53   #614
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

witam, biore yasminelle od ponad pol roku wczoraj wzielam ostatnia tebletke z blistra, ale po chwili sie zwymiotowalam, wiec tabletka napewno sie nie wchlonela. Od dzis zaczynam tydzien przerwy i teraz nie wiem czy normalnie wziac tabletke w niedziele czy moze juz w sobote?
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:36   #615
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
witam, biore yasminelle od ponad pol roku wczoraj wzielam ostatnia tebletke z blistra, ale po chwili sie zwymiotowalam, wiec tabletka napewno sie nie wchlonela. Od dzis zaczynam tydzien przerwy i teraz nie wiem czy normalnie wziac tabletke w niedziele czy moze juz w sobote?
ulotka mówi wyraźnie, że w takim przypadku dzień w którym zwymiotowałyśmy tabletkę trzeba potraktować jako pierwszy dzień przerwy.. czyli sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i w sobotę zaczynasz nowy blister.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:05   #616
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dołączam się do Waszego grona, ale nie wiem na jak dlugo

jestem po 3 tabletce i czuje sie troche zaniepokojona wracajac co sedna: pobolewaja mnie konczyny szczegolnie lewa łydka i palce u rak, czuje dziwne odretwienie, da sie przezyc, ale odczuwam duzy dyskomfort. do tego jestem jakby otępiala, pozbawiona emocji, jakbym sie nie do konca dobudzila.

łykam aspiryne na rozrzedzenie krwi, jest chyba lepiej z tymi nogami.

do tego oczy mam wysuszone na wior, bez kropli ani rusz

wiem, ze moze sie wydawac, ze to za szybko, ale moje gruczoly łojowe zdecydowanie zwolnily prace, roznica jest zauwazalna, mialam problem z lojotokiem i zwiazanym z tym ŁZS.

jestem osoba bardzo wrazliwa na czynniki wewnetrzne (pokarmy, leki) i moze stad moja blyskawiczna reakcja.

nie wiem czy mam rzucic w trybie natychmiastowym Yasminelle(objawy zakrzepicy) i leciec do lekarza czy odczekac

Yasminelle to moje drugie tabletki, dwa lata temu zaczelam brac Yasmin, przez pierwsze tygodnie brania mialam podobne objawy(bole konczyn), suche oczy a dodatkowo silne migreny. w swej nieswiadomosci wzielam bole konczyn za skurcze-wynik odwodnienia. pozniej te objawy ustapily. niestety po paru miesiacach brania stalam sie strasznie nerwowa, placzliwa i zdolowana, nie czulam sie soba, nie moglam skupic sie na niczym. rzucilam te tabletki w cholere i zrobilam polroczna przerwe od brania.

niedawno zdecydowalam sie na powrot do tabletek i dostalam recepte na Yasminelle, moze to glupie, ale pomyslalam, ze beda slabiej dzialac, bo maja mniejsza dawke. czuje sie niestety gorzej fizycznie niz po Yasmin.

dziewczyny, poradzcie co zrobic

edit: w mojej rodzinie nie bylo nigdy chorob serca ani zakrzepicy, a cisnienie krwi mialam zwykle zbyt niskie, a teraz mam wrazenie, ze serce pracuje szybciej i kofeina dziala silniej

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-09 o 12:08
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:16   #617
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

truskawkowawiosno, ja polecę Ci jeszcze pić magnez- to też może pomóc na drętwienie kończyn..
miałaś może robione jakieś badania na krzepliwość krwi? jeśli nie, to może następnym razem porozmawiaj o tym z ginem..
masz może telefoniczną możliwość skontaktowania sie ze swoim lekarzem? zakrzepica to nie żarty, ale z drugiej strony, to niekoniecznie musi być to.. organizm się jeszcze przyzwyczaja
osobiście bym jeszcze wstrzymała się z odstawieniem- piła magnez i aspirynę - ale jeśli objawy będą się nasilać- jak najszybciej do gina
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:30   #618
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
truskawkowawiosno, ja polecę Ci jeszcze pić magnez- to też może pomóc na drętwienie kończyn..
miałaś może robione jakieś badania na krzepliwość krwi? jeśli nie, to może następnym razem porozmawiaj o tym z ginem..
masz może telefoniczną możliwość skontaktowania sie ze swoim lekarzem? zakrzepica to nie żarty, ale z drugiej strony, to niekoniecznie musi być to.. organizm się jeszcze przyzwyczaja
osobiście bym jeszcze wstrzymała się z odstawieniem- piła magnez i aspirynę - ale jeśli objawy będą się nasilać- jak najszybciej do gina
biore magnez+b6 rowniez, jem duzo warzyw i owocow, porcja potasu tez zaspokojona. zero kawy, zero papierosow, zero alkoholu

dzieki za pomysl ze zrobieniem badan na krzepliwosc krwi, przy nastepnej wizycie zapytam o to

kurde, mam nadzieje, ze za miesiac bedzie lepiej, wiem, ze organizm musi sie przyzwyczaic...

sama w sumie jestem na siebie zla, bo nie posluchalam lekarza gdy bylam w zeszlym tygodniu po recepte zdecydowana na Yasminelle lekarz napomknal o Diane35, ktora tez dziala antyandrogenowo, ale w tym momencie stanely mi przed oczami wszystkie straszne posty z Wizazu na temat tych tabletek, ze to "siekierka", szczegolnie dla osob o bardzo niskiej masie ciala. no sama nie wiem, moze po nich byloby inaczej, ale zwyczajnie sie wystraszylam, pare kolezanek bralo i bylo zdecydowanie na NIE dla Diane35. tak przyznaje, glupio zareagowalam, kazdy organizm jest inny! ale to zrozumialam dopiero po wyjsciu z gabinetu.

wystraszylam sie, ze skoro Yasmin byla dla mnie za "mocna" i powodowala megadola, to Diane35 mnie powali totalnie. lekarz powiedzial, ze moge brac Yasminelle przez 3 miesiace, a jezeli pojawia sie nieprzyjemne odczucia to zmienimy na inne.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:50   #619
nasti
Raczkowanie
 
Avatar nasti
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 41
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam
ja bralam Y przez 4 miesiace, ale je rzuciłam ponieważ stwierdziłam, (tak samo jak koleżanka wyżej )że stalam sie płaczliwa, nerwowa a nawet czasami bliska depresji co też zauważyl mój chlopak:/
i jeszcze jedno, niewidziałam żeby ktoś o tym pisał...bardzo spadło moje LIBIDO zamiast korzystać z tych tabletek, musiałam się zmuszać do przyjemnosci...to bylo okropne!

jedyny plus jaki zauważyłam to prawie bezbolesne i nie obfite mieśiączki...noi większy rozmiar stanika)
teraz nie uzywam zadnych anty i czuję sie o wiele lepiej! niewiem czy kiedykolwiek wroce bo zraziłam się troszke Y(
__________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne ..gdzie chcą...


Razem od 10.09.2004rpowiemy tak w 2011..cdn.
nasti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 15:20   #620
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

po raz pierwszy planuje połączyc 2 opakowania gdyz plamienie w pnajblizszym czasie w zwiazku z pewnymi zmianami otoczenia bedzie mi tylko przeszkadzac. czy ktoras z was to praktykuje? czy mozna sobie raz zlaczyc 2 opakowania a potem znow z 7 dniową przerwa?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:30   #621
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam dziewczyny!
Kolejna osóbka dołacza do Was - wczoraj wzielam pierwsza tabletke Narazie nic sie nie dzieje, ale jestem przerazona troche jak czytam niektore posty... Mam nadzieje, ze mnie sie nic nie bedzie dzialo, ale zdam wam relacje jak cos zaobserwuje
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:33   #622
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ja jestem teraz w trakcie 4 lub 5 opakowania Y i ogolnie czulam sie swietnie... co prawda kilka razy zemdlalam i mialam zawroty glowy i silne bole, ale nie wiazalam tego z tabletkami a to chyba ich "wina"... dopiero jak lekarz spytal czy stosuje antykoncepcje hormonalna zdalam sobie sprawe, ze o tym nie pomyslalam i chyba wezme to opakowanie i nastepne i sie powaznie zastanowie...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:15   #623
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
fakt-gumki to zło;/
Oj wy o tych gumkach ze to zlo..ale wam powiem ze kurcze juz wole gumki od Y
Moje skutki uboczne po dwoch opakowaniach przewazaja nad pozytywami.
I tez zauwazylam dretwienie konczyn, rece - dzis na uczelni momentalnie reka mi zdretwiala, straszne dziwne uczucie, a skora jest tak przezroczysta ze wszytskie zyly mi widac, nawet z tylu na nogach. Nie mowiac o pozostalych skutkach. Dzis biore ostatnia tabletke. I bede czekac na okres, choc nie boli leci ze mnie jak woda z kranu.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:17   #624
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a ja mam wizyte 1 grudnia u gin i wtedy podejmiemy decyzję czy zostają Y czy zmiana na tańsze.... Co prawda humor się mi poprawił, nie mam już nudności ale tak jak kiedyś pisałam-cena jest teraz dla mnie za wysoka... Zobaczymy co powie gin.

KAmila- bierzesz 2 opakowania pod rząd a po drugim robisz normalną 7-dniową przerwę i potem kolejne opakowanie... Antykoncepcja zachowana...

Andziuchna-no to niefajnie z tymi omdleniami... chyba lekarz powinien się temu bardziej przyjrzeć...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:49   #625
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
po raz pierwszy planuje połączyc 2 opakowania gdyz plamienie w pnajblizszym czasie w zwiazku z pewnymi zmianami otoczenia bedzie mi tylko przeszkadzac. czy ktoras z was to praktykuje? czy mozna sobie raz zlaczyc 2 opakowania a potem znow z 7 dniową przerwa?
ja tak robiłam kilka razy i wszystko było ok
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:03   #626
patka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Hej. Mam pytanie: brałam yasminelle ok 4 miesięcy i równocześnie leki antydepresyjne setaloft100mg i hydroxzinum25mg i też miałam zapalenie pęcherza i brałam furagine i teraz boję się czy to nie wpłynęło na skuteczność? Teraz odstawiłam tabletki już ponad trzy tygodnie i kochalam się z moim facetem ale bez końca w środku. Teraz spoźnia mi się okres i nie ukrywam ze się martwię. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie coś na ten temat
patka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 05:44   #627
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

kochalas sie bez tabletek jak rozumiem?? to mozesz sie teraz martwic..
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:12   #628
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez patka26 Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie: brałam yasminelle ok 4 miesięcy i równocześnie leki antydepresyjne setaloft100mg i hydroxzinum25mg i też miałam zapalenie pęcherza i brałam furagine i teraz boję się czy to nie wpłynęło na skuteczność? Teraz odstawiłam tabletki już ponad trzy tygodnie i kochalam się z moim facetem ale bez końca w środku. Teraz spoźnia mi się okres i nie ukrywam ze się martwię. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie coś na ten temat
skoro odstawilas tabletki i uprawiałaś seks, to możesz być ciąży, chyba proste?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:59   #629
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam
Już kiedyś pisałam do Was i udało mi się uzyskać poradę więc po raz kolejny postanowiłam się odezwać
Otóż biorę tabletki Yasminelle od ponad roku już. I wszystko pięknie ale martwię się tym iż ostanio okres mi się "przelożył". Ostatnią tabletkię z opakowania zawsze biorę w poniedziałek czyli od wtorku przerwa. Okres pojawiał mi się w sobotę zazwyczaj pod wieczór. Od jakiegoś czasu zaczął się pojawiać nie w sobotę ale w niedzielę.....a ostatnie dwa miesiące to już poniedziałek.....czyli okres dostaję w osotnim dniu przerwy....

No i mamy już poniedziałek...a okresu jak nie było tak nie ma....naprawdę jestem w kropce bo te tabletki biorę nie ze względu na antykoncepcję (w sumie to też ale miałąm inny powód- bolesne okresy-o ile już ten okres się pojawił w czasie;P) ale właśnie po to aby okres mieć w miare stały i zebym mogła w tym czasie jakoś funkcjonować.......
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:16   #630
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

hmmm moze pora na zmiane tabletek? trzeba znalesc przyczyne dlaczego 'okres' sie przekłada....

ja po roku stosowania Harmonetu mialam zawsze tak samo..
a jeszcze wczesniej potrafila przez 3 tuyg miec takie mocne krwaiwenia wtedy dostalam na 2 miesiace inne tabletki a potem wracalam do harmonetu.

wybierz sie do lekarza, warto sie dowiedziec dlaczego tak sie dzieje
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3

Edytowane przez smv
Czas edycji: 2008-11-10 o 17:18
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.