Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 21:08   #451
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Nie musimy tego wątku robić na wizażu, na gazecie są chyba możliwości utworzenia prywatnego pokoju. Jak ktoś ma czas i ochotę (bo ja padam na pysk) to niech spojrzy przez weekend, ja wracam dopiero w niedzielę wieczorem.

Ania cieszymy się, że wróciłaś, martwiłyśmy się o Ciebie.

Ja też nie pilnuję Mai przez cały czas, jak gotuję obiad/myję się/idę do wc/robię herbatę itp. to zostawiam ją w salonie z włączonymi bajkami, nie dajmy się zwariować. Najwyżej wysypie ziemię z doniczki albo wychrzani mi ręczniki z szafy. Wszelkie rzeczy, które mogłyby poważnie zagrozić jej zdrowiu mamy pochowane wysoko, nie da rady się do nich dostać nawet jak będzie większa.

Nie wiem kiedy i na jakim kanale leci Dobranocny Ogród, mam go z wiadomego źródła.

Acha, Maja teraz polubiła Clifforda w wersji wyrośniętej, muszę się postarać o jakiś sezon.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:19   #452
an!a123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Cześć dziewczyny. Też zastanawiam się nad prezentem dla Natali i oczywiście cała rodzina. Myślałam nad klockami drewnianymi, bo jeszcze nie ma. I może do tego jakieś nowe bajki. Większość znam już na pamięć od tego czytania, tak mnie Natala męczy. Dzisiaj z samego rana dostalam bajką w głowę, bo Natala chciała żebym koniecznie jej przeczytała przed śniadaniem. Weszła na łóżko, położyła się obok mnie i mówi: mama tu tu tu.
Z tymi prezentami to nie jest tak łatwo. U nas bywało tak, że Natalia wolała bawić się zwykłą butelką, dużym kartonem niż drogimi zabawkami. Wiem że pod choinkę od dziadka dostanie sanki, tylko zastanawiam się czy będzie śnieg?!

Jeśli chodzi o wygląd piersi to są nieco niżej niż były, chodź mąż mówi że tylko mi się wydaje.

A termometr mamy elektroniczny i jak narazie jestem zadowolona.

Pozdrowienia dla wszystkich!
an!a123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:31   #453
Anndraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 305
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

I teraz wyszłąm na nadgorliwą, nie pilnuje non stop, ale cały czas mam baczne oko,bo sie boje. Mam dosc histori ze dziecko wypadlo z balkonu,przewrocilo meble na siebie,a cala rodzinka w pokoju obok, wiec zaczynam dawac mu luzu, bo jest to mega uciazliwe.

Kuba zasnalwreszcie koło 21, sukces,wiec chyba musze zaczac go wybudzac w dzien kolo 16, bo nieraz mi bylo szkoda, jak smacznie spal i spal do 17 lub17:30 a zasypial 22. Robiłamto troche z egoizmu tez, bo wtedy w dzien moglam ogarnac dom i wreszcie usiasc wypic kawke przed kompem,a nikt mi nie wylaczal i nie absorbowal swojej uwagi. Czy wasze dzieci tez jak na zlosc kiedy zajmiecie sie czyms dla siebie, ciagna was za rece. Bo jak czytam gazete kuba daje mi spokoj, ale jak juz chce sie wciagnac w jakas ksiazke to mnie zaczepia. Jakby na zlosc. A przeciez nie zna chyba moich priorytetow.

Ale moj Kuba ma ostatnio apetyt, je az mu sie uszy trzesa, i jak przebiera nozkami jak mu niose jedzonko do stolika. Wreszcie, bo ostatnio miał dni ze jedzenie było blee.

A co do rekawiczek, kuba ma je na rekach zaledwie pare sekund, nie chce i juz. wiec ani razu nie udalo mi sie wyjsc w nich na spacer, a ma takie 5-palczaste wiec nie krepuja ruchow.

A co do forum, to niby mozna o wszystkimpisac,i przed znajomymi ktore wiedza ze tujestem nie mam tajemnic, ale np:moj szef,czy znajomi z pracy nie musieli by koniecznie wiedziec, co robilam dziecku na obiad, jak uklada mi sie z mezem i jakie mam cycki A na pewno ktos kto by chcial mnie znalezc zrobi to wkladajac niewiele trudu.

Znalazlam te bajke na youtube, taka w stylu teletubis, jutro puszcze kubie zobacze jak mu sie podoba.
__________________
KUBUŚ

ALBUM

Edytowane przez Anndraa
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:58
Anndraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 07:41   #454
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

O tym, że jestem aktywna na wizażu wie tylko moja najlepsza przyjaciółka, nie specjalnie mam ochotę się chwalić naokoło i żeby ktoś znajomy mi tu czytał moje posty - niby na forum a jednak osobiste. Przerąbane, jak nawet na męża nie można ponarzekać jak np. Gosik, bo zaraz jej chop to wyczyta. Tak więc jestem jak najbardziej ZA prywatnym klubem, pokojem czy jak to sie nazywa

Moje dziecię od samego rana GADA przez duże G, buzia mu sie nie zamyka na chwilę, komentuje to co robi, nawołuje, pokrzykuje, podśpiewuje, i co chwila wybucha śmiechem a przed nami 4 cudowne dni razem!!! muszę wykorzystać na maksa te wspólne chwile, bo przez pracę tyle tracę z jego życia. Teraz z tatusiem malują kredkami i "apopopem" czyli długopisem

Wczoraj byłam na comiesięcznym zlocie czarownic, czyli na spotkaniu z koleżankami. Przesiedziałyśmy w pubie od 18 do 23.30 No, ale i tak nie pobiłyśmy naszego rekordu czyli pełnej dniówki, kiedyś przesiedziałyśmy ponad 8 godzin... wariatki

Teraz Marcelino tańczy bo w Rock Your Baby leci Simon Dance

Gosik, chciałabym widzieć Twoja minę po 8-mym razie wywalenia doniczki ja bym chyba ze złości przekręciła się na drugą stronę...

No i Ania- witaj!!! już oddałam cię do kontaktów, możesz pooglądać sobie Marcelka, ale potem koniecznie go pochwal

Edytowane przez bebe97
Czas edycji: 2009-01-28 o 17:26
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 12:15   #455
beauty
Raczkowanie
 
Avatar beauty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 358
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

No to dziewczynki, kto ma konto na gazetowym to prosze podać mi na priv . Kto nie ma musi założyć.
Oto nasze miejsce do rozmowy o sprawach osobistych
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=86329


Na innym forum mamy z dziewczynami taki osobny prywatny wątek i super sie sprawdza, o sprawach jawnych piszemy sobie na głownym, a o "tajemnicach " tam.

Szymek , gdy nie śpi nie pozwala mi dosłownie nic zrobić dla siebie. Jak tylko zobaczy ,że podchodzę do kompa to zaraz wisi mi na nogach, to samo gdy zbyt długo robie cos w kuchni.

Miałam pomysł na jeden prezent dla małego na Mikołaja, zestaw majsterkowy: śrubokrety, wiertara, kombinerki itp. , ale tatuś znalazł cosik takiego i oczywiście kupił synkowi i natychmiast mu dał. Jedyny plus tego jest taki,ze Szymek potrafi bawić sie swoimi sprzetami przez dłuższy czas

A!nia, nie pamiętam czy Cię już witałam czy nie?W każdym razie miło że jesteś z nami ( btw. mój Szymek miał być Natalką )
__________________
album

Edytowane przez beauty
Czas edycji: 2008-11-08 o 12:24
beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:27   #456
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Beauty zaraz Ci wyślę. Fajnie, że będzie takie miejsce, chociaż akurat nikt z moich znajomych nie wie, że tu piszę, poza Adamem. Przyjechałam na parę godzin do domu żeby posprzątać i zrobić zakupy, teraz mam długi weekend a lodówa i szafki puste. Kupiłam sobie 30dag przepysznych łazanek w realu... tyle, że wtedy nie wiedziałam, że są AŻ TAK dobre, teraz żałuję, że nie mam więcej.

Zmykam, musze się zabrać za prasowanie.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 14:01   #457
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Marczello jak zwykle słodki, fajne ma kapciochy, ale przy zdjeciu na nocniku chcialam zgłosic nadużycie

A ja wlasnie wrocilam z zakupów w ciuchlandach nakupowałam mnostwo fajnych rzeczy, prawdziwe perełki jak dla mnie, dwie reklamówki za 62 zł...to moze uzalezniac wczesniej nie umialam kupowac w takich sklepach, ale sie nauczyłam, trzeba sie mocno skoncentrowac na przegrzebce i lekcewazyc wchodzacych na ciebie ludzi (ewentualnie mozna odpychac ich łokciem lub dla chwilowego obezwładnienia celowac palcami w splot słoneczny)

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-08 o 14:21
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 14:17   #458
Anndraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 305
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Super pomysł ja już wysłałam info do beauty.

Ale pogoda

Ania zazdroszcze zakupów,ja też się zbieram i nie moge sie zebrac, a zawsze coś by się przydało z ciuchów.
__________________
KUBUŚ

ALBUM
Anndraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 15:07   #459
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Świetny pomysł z tym prywatnym wątkiem. Dzisiaj nie zdążę, ale jutro zakładam konto i się dołączę.

Ania, jak dobrze że się odezwałaś! Usunęłaś konto na NK i nie miałyśmy jak skontaktować się z Tobą. Najważniejsze że już lepiej u Ciebie. Może też stwórz album i pokaż nam "aktualną" Julkę?

Co do prezentów to polecam jeszcze arkę noego. My mamy taką, ale wiem że inne firmy też mają. Laura uwielbia bawić się tymi zwierzakami, chociaż niekoniecznie w statku
http://www.e-mama.pl/index.php?d=produkt&id=5935
Poza tym króluje u nas basen z piłeczkami i dom, który tata zrobił z wielkiego kartonu.

To dobranocny ogród leci w tv? Na jakim kanale???

Ja Laurę zostawiam samą w pomieszczeniu. Tak naprawdę najgorsze jej 'wypadki" (z zębami), przydarzyły się gdy oboje byliśmy z nią pokoju. Wychodzę z założenia że i tak nie jestem w stanie wszystkiemu zapobiec (musiałabym ją trzymać w klatce, ew. w kojcu), i tak na nic wszelkie moje zakazy, najlepiej uczy się na własnych błędach.
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 15:46   #460
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Pyciaczku my mamy "Dobranocny ogrod" na Ceebeebes, leci o 8:15 i 16:15

Mam jedna fotke narazie, w album trzeba wejsc z mojego profilu, bo wizaż otwiera mi sie ostatnio tylko z jednej wyszukiwarki (Opery) a tutaj nie wyswietlaja mi sie zadne znaczki przy pisaniu wiadmomosci np. i nie moge zrobic przekierowania z podpisu, emotikonek tez nie widac...kaszana :/

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-08 o 16:37
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:42   #461
Anndraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 305
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

śledziłam temat zmiany lozeczka ze szczebelkami na lozeczko normalne i bylamw szoku,ze dzieci spia do 3 prawie 4 lat, bo u nas kuba w zyciu by nie wytrzymal, byzmy sie meczyli z nim w jednym. A moze my go rozpuscilismy, bo podobno dzieci spia,az nieraz wylaza gora.

Puscilam kubie ta bajke, patrzyl jak zauroczony, my z malzem ogladalismy z mieszanymi uczuciami,moze by i dluzej ogladal ale byla na kompie i potem zaczelo go interesowac regulowanie jaskrawocsi itp, ale rzeczywiscie maluchy wciaga.
__________________
KUBUŚ

ALBUM
Anndraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 14:58   #462
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Aandra, mojej koleżanki syn spał w niemowlęcym łóżeczku do 6 lat. Nowe dostał dopiero jak tamte zarwało się pod nim.

My niestety nie mamy tego kanału ceebeebes, będę musiała kupić płyty z bajką. A Ty Aniu (refleksyjna) wyglądasz wprost kwitnąco.

Czy Wasze dzieci bawią się plasteliną? Zastanawiam się nad kupnem, ale chyba ciastoliny (jest bardziej miękka?). A jakimi kredkami rysują? Laura ma bambino, wszystkie połamała, a brązową nawet zjadła.Muszę kupić jakieś grube i twarde, drewniane.

Jakie macie buty na zimę (dla dzieci)? Ja jeszcze nie kupiłam ale czaję się na bartka, tylko ta cena-170zł. Miałyście buty bartka? Są warte swojej ceny? Dla mnie liczy żeby zimowe dobrze grzały i nieprzmakały.

A jakie Wasze maluchy mają stopy? W sensie czy płaskie? Laura ma zupełnie i zastanawiam się czy to już płaskostopie, czy w tym wieku tak jeszcze jest?
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:28   #463
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Cytat:
Napisane przez pyciaczek Pokaż wiadomość
My niestety nie mamy tego kanału ceebeebes, będę musiała kupić płyty z bajką. A Ty Aniu (refleksyjna) wyglądasz wprost kwitnąco.
dzięki to napewno zasługa podkładu Affinitone Maybelline oraz perełek rozświetlająco-brązujących Avonu (plus czarna kredka do oczu i tusz do rzęs Volumetrix Astora) kilka osób które widziały ta fotkę mówiły, że wyglądam na niej jakbym przed chwilą skończyła płakac, ja tez tak sądze, no cóż, tak ostatnio wychodze na zdjęciach.

Nie moge sie doczekac az kupię małej ciastolinę, zawsze miałam ochotę się nią pobawic narazie boje sie ze Julia bedzie chciala to zjesc, poczekam jeszcze troszkę.

Ja tez nie mam jeszcze dla Julii typowych butów zimowych, mamy narazie takie za kostkę ocieplane z Gufo, ja tez sie czaję na Bartka, pamietam że Asika ma z Ecco a Gosik chyba z Bartka (?)

Julia ma chyba normalne stopy, tzn. nie widze płaskostopia, wygladaja jak małe poduchy.

Lece lepic pierogi (ruskie, cała rodzina je uwielbia)

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-09 o 21:05
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:43   #464
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

od nas dopiero wybyli goście, całe popołudnie w domu wesoło i głośno bo dwoje dzieci- marcel i 7-miesięczny kubuś
artur chyba sobie popił, jakos nie kontrolowałam ilości piw, ale po jego zachowaniu teraz wnioskuję, że sporo, ja po dwóch lamkach wina, więc na mnie scedował sie obowiązek kąpania naszego szczęścia

Ania, oczywiście,że super wyglądasz, zresztą jak zwykle a Julka na zdjęciu wyszła taka drobniutka, czy taka chudzinka z niej jest?
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:16   #465
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

bebe Julka waży 11 kg, jest drobniutka, fakt, ale chuda nie jest, lekarka mówi ze taka jej uroda aha i dzięki nie umiem przyjmowac komplementów..

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-09 o 20:48
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:11   #466
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Aniu wyglądasz naprawdę świetnie. Zauwżyłam, że Julka też nie je skórek?

Kaja ostatnio cały czas ćwiczy ubieranie. Najpierw coś zdejmie a potem zakłada. Udało sie jej ostatnio założyć spodnie i skarpetki, jestem dumna .
Wariuje mi coś z usypianiem. wczoraj miałam wychodne, to chyba wyczuła i usypiałam ją ponad godzię dziś było tylko trochę lepiej. Nie wiem, czy tak boi się, że zniknę, czy co? Trzyma mnie za rękę albo i za dwie i mimo, że oczy się zamykają to twardzielka z niej i nie daje łatwo za wygraną.

Bebe niedługo chyba jak Ty będę potrzebować odwyku.

Nigdy Kai nie kupiłam butów bartka, trochę za drogo jak na parę miesięcy i do tego czytałam opinie, że wcale nie są takie super extra, więc po co przepłacać.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:30   #467
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Ja Marcelowi kupuje buty w CCC. Ostatnio i jesienne i zimowe. I są ok.

Buena staraj się, staraj, ale do mnie Ci jeszcze brakuje co najmniej rok nałogowego picia oszukuję sie już piwami bezalkoholowymi i karmi, ale marne skutki... mój organizm potrzebuje chmielu by żyć a wino to tak dla towarzystwa dzisiaj, bo jeśli nie ma kogo częstować, to stoją te flaszki i kurzem sie pokrywają

Dobra, wrzucam nowe foty do albumu. Z dzisiejszych ekscesów marcelowo-kubusiowych i w ogóle
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 21:38   #468
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Majka też nie je skórek.

Ania wygląda super jak zwykle, nie wiem czemu miałoby się to zmienić.

My wróciłyśmy od moich rodziców, poza tym nic ciekawego.

Bartków nigdy młoda nie miała chociaż pierwsze buciki kupiliśmy z tych droższych firm ze znakiem zdrowej stopy. Nauczyłam się sprawdzać to, czy but jest odpowiedni i teraz kupuję jej tańsze ale dobre. Na zimę ma kozaki z CCC za 40zł.

Mańka nie ma już całkiem platfusowatych stopek, pojawiły sie lekkie wgłębienia tam gdzie być powinny.

Majka na razie jest chyba za głupia na ciastolinę ale może się mylę. Nie wiem jak mogłaby się tym bawić. Plasteliny jej nie dawałam. W użyciu są kredki woskowe, obecnie zużywa 3cią paczkę, ale są trochę do bani. Musze kupić jej grube woskowe, widziałam gdzieś takie. Lubi mocne, widocznie linie więc zwykłe kredki odpadają.

Forum jest już zrobione, przejrzyste jak wizaż. Jest to forum ukryte, nikt poza nami nie będzie miał do niego dostępu. Na wszelki wypadek podaję adres na PW, chociaż to niepotrzebne. Forum zacznie działać od wtorku lub poniedziałku wieczorem, rejestrujcie się kobity. Gdybym komuś zapomniała wysłać PW to napiszcie na tym forum.

Forum już działa gdyby ktoś chciał pisać. Ja zmywam się do łóżka, dobranoc.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2008-11-09 o 22:09
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:19   #469
beauty
Raczkowanie
 
Avatar beauty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 358
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Padam na twarz.
Cały dzień chodziliśmy po bazarze. Na szczescie udało mi sie coś kupić i tak jestem szcześliwą posiadaczka nowych kozaków, sukienki i swetra-tuniki

Szymek lubi oglądać ceebebees, prym wiodą "dobranocny ogród", "teletubisie", " traktor Tom" i chyba " pieć minut" czy jakos tak...

Ciastoliną bawił sie kilka razy i polegało to głownie na dziamdzianiu w łapce i przyklejanie placków do kartki.
Kredki ma grube świecowe ( połamane) ale woli długopisy.

Tutaj nie ma specjalnie mrozów ani tym bardziej śniegu i kupiłam mu lekko ocieplane półbuciki ( lekko za kostkę) z deichmana\ nie wiem jak sie pisze\.

Platfusa nie sprawdzałam, ale generalnie dzieci do 3-4 roku ż. maja platfusa
naturalnego i dopiero w tym wieku zaczynaja sie formować stópki

Spadam bom padnieta, miłego poniedziałku życze
__________________
album
beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 22:47   #470
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Jestem ZŁA
Idę spać, tylko melduję, że żyję.
PS. Gośka dostałam po zalogowaniu taki komentarz:
Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:49   #471
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Powinno być już ok.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:52   #472
joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 472
GG do joasia
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Witam, nie wiem od czego zacząć bo tyle się nagromadziło.

Aniu witam, brakowało tu ciebie

Pomysł co do nowego forum bardzo dobry, czasami brakowało mi sie wygadać ale jakoś tamowała mnie świadomość że ktoś czyta. Zaraz się zaloguje

Co do Kuby to mi bardzo często puszczały nerwy zresztą to chyba nic dziwnego, każdej się zdarzało moje dziecko jak wie że przegięło to przychodził, przytulał się do mnie całował i wszystko już było ok, a jak zaczynał histerie to sadzałam go samego w pokoju aż się uspokoi i po chwili przychodził i jak pisałam buzi buzi i jest ok

Dobranocnego ogrodu nie znamy ale dziś spróbuje sciągnąć i zobaczymy jak mu przypasuje, rano przed odwiezieniem malego do babci jak mama sie stroi to ogląda razem z tata Śniegusie, Tomek i przyjaciele i cos jak Klaun Ciri nie wiem jak się pisze pytam Krzyśka co oglądają

Kuba nie bardzo z malowaniem kredkami, woli dlugopis a ciastoliny też mu narazie nie kupie bo sie boje że będzie jeść

Buty kupuję w CCC płacilam 59,99 za butki z kożuszkiem na zimę, Kuba nie ma platfusa ma ukształtowaną stopę normalnie, z wygłębieniami gdzie trzeba.

My z łóżeczka zrezygnujemy ja tylko w końcu skończymy remont pokoju malego i tam od razu juz bedzie spal na łóżku, wogóle on woli spać na łóżku gdzie ma masę wolnego miejsca i nie budzi sie przywalając w szczebelki Zapewne tak jest dlatego że od 5 miesiąca jak ja poszłam do pracy a babcia zaczela go pilnować to spał na łóżku u babci w ciągu dnia.

Dobra a jeszcze sie pochwalę, dziś byłam za zakupowych szaleństwach i kupiłam sobie w końcu kozaki na zimę, golf,trzy bluzki, spodnie eleganckie i dżiny. Jestem zadowolona jak małe dziecko z zabawki
Ale się rozpedziłam z pisaniem, jak nigdy
joasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:56   #473
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Gocha no jakże mogłaś uczynić takie fo pa kobity w ciąży nie przepuścić w kolejce do forum
Aneta, kobieto a dlaczego jesteś zła? miejmy nadzieję, ze to tylko ciążowe fanaberie

a jeśli mowa o fanaberiach, taka śmiesznostka: na spotkaniu z moimi dziewczynami w piątek ciężarna 8-my tydzień skarży się, że jej coś odp..., że bez powodu wybucha płaczem, czasem jest skłonna rzucić się na kogoś (męża) z pięściami i ogólnie nie wie co się z nią dzieje, na to dwie obecne przy tym świeże matki - tekst spontaniczny i wypowiedziany jednocześnie:TO NORMALNE
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 07:25   #474
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Aneta już cię aktywowałam, bo rozumiesz, tylko JA mogę ci zezwolić na uczestnictwo w forum. Jak możecie to sprawdzcie czy już da się tam pisać, ja działam tam pod nickiem sarsaparilla.

Edit: Pisać na pewno możecie bo Ania już to zrobiła.

Anndraa odbierz PW i się zarejestruj.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2008-11-10 o 11:51
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:10   #475
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

No to już przeczytałam te 5 czy 6 postów Zaraz coś może napiszę

A zła to byłam, bo mi mąż na odcisk nadepnął
Ale dziś poszłyśmy obydwie na zakupy. Wydałam kilkaset złotych i już mi lepiej. Kupiłam mężowi koszulę na wesele, sobie spodnie i tunikę, Tonce buty zimowe (z których średnio jestem zadowolona, ale nic na nią nie pasowało) i...

reszta później, bo mama idzie
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:38   #476
an!a123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

U nas z butami jest tak samo jak pisała Gosia. Pierwsze buty były drogie. Teraz kupuje takie które spełnaiją wszyskie moje wymogi, ale nie muszą być drogie. Buty na zimę kupiłam w CCC za 50zł. Kurtkę i kombinezon też już mamy. Czapka i rękawiczki również. Brakuje nam tylko szalika.
Natalia najbardziej lubi pisać długopisem i mazakami. Kredki za słabo widać, a grube świecówki od razu wyrzuca.
Ciastolinę mam w planach kupić, ale jeszcze nie teraz.
A jeśli chodzi o stopy to ma lekkie wgłębienie. Dla zabawy chodzimy czasem po domu na palcach i piętach, ale to jeszcze za wcześnie żeby sie martwić o stopy.
an!a123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:18   #477
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

za 4 godz kończy sie aukcja Bartków rozmiar 22, unisex, uzywane ale stan idealny, fajne są i 20 zł jak narazie stoją...
http://www.allegro.pl/item474681803_...k_rozm_22.html

a co myślicie o takich EMU dla dziewczynki? mi się bardzo podobają, ale czy one są ciepłe...http://www.allegro.pl/item474601009_...4_22_nowe.html

Julia rzeczywiscie nie jada skórek od chleba itp. za mało ma chyba jeszcze zęboli

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-10 o 15:42
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:29   #478
kasia8120
Raczkowanie
 
Avatar kasia8120
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 39
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

ja tylko się przywitam, poczytałam co u Was i ma konto na gazecie więc też chcę dołączyć do grona....jak siedzę i piszę to właśnie kapie mi z nosa...dopadło mnie przeziębienie:m ad:
kasia8120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:42   #479
beauty
Raczkowanie
 
Avatar beauty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 358
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Dziewczyny, ponieważ nikomu nie podobał sie uklad i forma tamtego forum, to je usunęlam. Prosze wiec juz mi nie przysylac nicków

Bardzo dziś u nas wieje i chyba przez to mam takiego nerwa, że szok. Dzieciaki schodza mi z drogi, niech no tylko TZ wroci z pracy to tez mu sie dostanie, tylko jeszcze nie wiem za co

Kasia zdrowiej szybciutko
__________________
album
beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:55   #480
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

dziewczyny, moja koleżanka jest w ciąży z bliźniakami (ta niby bez szans na ciążę)!! warto było czekać 5 lat
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-24 14:27:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.