Jak zostać stewardessą? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 22:49   #211
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Talking Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dzięki Justin
Jak to miło spotkać pokrewną duszę, hehe. W sumie to i ja się musialam spotkać z tym check-in, skoro leciałam do Egiptu, Sharm itp. Generalnie uważam, że praca na lotnisku jest fascynująca. To coś innego, niepowtarzalnego, sama atmosfera...loty...tak, tak jest już ze mną chyba źle
Często jeżdżę z moim synkiem na nasze lotnisko, on bardzo lubi podziwiać startujące i przylatujące samoloty (chyba wiem po kim to ma ). Nawet bajki mu muszę kupować o takiej tematyce, hehehe.
A Ty chyba jeszcze nie masz swojej rodzinki, skoro tak elastycznie podchodzisz do ew. zmiany miejsca zamieszkania (w razie, gdybyś u siebie nie znalazła tego typu pracy)? Tak, wówczas jest na pewno łatwiej podjąć decyzję. Ja mam dziecko w wieku przedszkolnym, ale muszę też pomyśleć o sobie! Praca za zwykłym biurkiem to nuda, w ogóle chcę wreszcie coś robić, co da mi satysfakcje, nie tylko pieniądze...chyba mnie rozumiesz? A latać się w ogóle nie boję, ja to wręcz uwielbiam!
Buźka
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:54   #212
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hehe, pewnie że Ci rozumiem, ze mną jest tak samo
Ja jeszcze nie mam rodzinki, stąd zmiana miejsca zamieszkania nie jest dla mnie problemem
Także jakbyś coś znalazła ciekawego to pisz Fajnie, jakbyśmy pracowały razem
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 23:52   #213
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ok, dam Ci znać
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 07:08   #214
nowotarzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 2
GG do nowotarzanka
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dzięki bardzo za dodanie mi nadziei!!!bo już myślałam, że będę musiała poczekać aż mój syn nieco podrośnie i będzie bardziej samodzielny. Nie wiem czy to prawda ale na jednym z forum przeczytałam, że nie można mieszkać więcej jak godz jazdy samochodem od lotniska, to prawda?ja mieszkam 120 km od Balic w Krakowie, trochę daleko ale budują nam autostradę więc jestem dobrej myśli ale czy to przejdzie?
Z Margo Art się zgadzam, też powinnyśmy pomyśleć o sobie!mieć pracę taką, która nas będzie satysfakcjonować nie tylko pod względem zarobków, chodź od swoich przyjaciół słyszę negatywne opinie na ten temat. Ale chociaż tu można znaleść pokrewna dusze, która Cię zrozumie.
nowotarzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 13:45   #215
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Do Nowotarzanki:
Wiesz, ja też słyszałam, że trzeba być w stanie dorzeć na lotnisko wciągu 1h, ale na Twoim miejscu nie łamałabym sobie teraz tym głowy. Ja jestem chyba w gorszej sytuacji, bo na "swoje" lotnisko też mam spory kawał (drugi koniec miasta), gdzie korki, są prawdziwym dramatem, ale najgorsze jest to, że wrocławski port lotniczy nie "obsługuje" zbyt wielu lotów, a z tego, co wiem, żadna z linii lotniczych nie ma tu swojej bazy. Mam tylko nadzieję na rozbudowę i to, że zwiększy się liczba miejsc pracy (na ziemi, czy w powietrzu). Natomiast jestem skłonna do przeprowadzki do Poznania, a nawet samej Warszawy = tak bardzo zależy mi na tej pracy (cabin crew).
Dlatego apeluję: nie myśl o dojazdach jako o tragedii . Najważniejsze to dostać tę pracę, a później się będziesz martwić co z tym dalej zrobić, jak będzie z dojazdami na airport, itp. Tak ja to widzę
Głowa do góry!!!
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 22:56   #216
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Justin, odezwij się do mnie na gg, ok?
Jakoś tak ciężko ostatnio wpaść na Ciebie na tym forum
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:50   #217
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Przecież check-in to nic innego jak odprawa pasażerska!
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 14:48   #218
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czy znacie może jakieś filmy o stewardessach ?? znam tylko szkołę stewardess.
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 18:10   #219
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ja zadnego dobrego filmu niestety jeszcze nie widzialam

ps. wracajac do ludzi pracujacych przy check inie, to bym ich najchetniej wszystkich zwolnila, nie mozna generalizowac oczywiscie, ale wiekszosc z nich w ogole nie trzyma sie ograniczen bagazowych, pozwalaja ludziom pod sporym wplywem alkoholu przechodzi do terminala, generalnie bardzo kiepska odprawa nastała.......robia to tylko i wylacznie z tego powodu, gdyz nie maja ochoty na uzeranie sie z pasazerami i zostawiaja to nam, co do naszych obowiazkow nie nalezy......
w sumie bez sensu, poniewaz, majac nauczke nie wpuszczamy na poklad nikogo pijanego, wiec sprawa i tak wraca na lotnisko....

eh eh

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2008-11-04 o 18:14
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 10:41   #220
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Smile Dot.: Jak zostać stewardessą?

dla mnie praca stewardessy jest na razie w sferze marzen... jestem dosyc ladna, kilka kilo wiecej do kochania jest, jesli jednak trzeba, schudne nawet bardzo duzo przez maly okres czasu... mam ladne, blond wlosy, nieskazitelna cere, blekitne oczy, nosze szkla kontaktowe ( podobno okulary sa niedozwolone), mam idealny wrecz modelowy kregoslup, lekarz zapowiedzial ze nie bede miala problemow z zylakami ( bo to genetyczne, a ja podobno mam bardzo zdrowa linie zyl), mam mozliwosc przeprowadzania sie, nie mam leku wysokosci, znam perfect angielski, dosyc dobrze niemiecki, zaczelam uczyc sie francuskiego... mam dobra pamiec, a wiec moge nauczyc sie nowego jezyka w krotkim okresie czasu... jestem mila, kontaktowa, spokojna... nielatwo mnie zdenerwowac... wiem, ze do tego zawodu jestem stworzona dlatego zaraz po maturze lece na jakis pierwszy z rzedu nabor :P pozdrawiam
Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 15:16   #221
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hm zdeterminowana jesteś
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 16:57   #222
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

owszem bardzo zdeterminowana mam nadzieje, ze mi sie uda a to, ze schudne pare kilo czy w kilka miesiecy naucze sie jezyka to nie sa wielkie wyrzeczenia na razie jak mowie, znam angielski, niemiecki, podstawy francuskiego, jesli bedzie trzeba opanuje tez wloski albo hiszpanski... to naprawde nie jest trudne, ale trzeba miec glowe do jezykow, metode i checi reszta przyjdzie sama :P

Edytowane przez Hieromina
Czas edycji: 2008-11-06 o 16:59
Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:04   #223
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Hieromina Pokaż wiadomość
dla mnie praca stewardessy jest na razie w sferze marzen... jestem dosyc ladna, kilka kilo wiecej do kochania jest, jesli jednak trzeba, schudne nawet bardzo duzo przez maly okres czasu... mam ladne, blond wlosy, nieskazitelna cere, blekitne oczy, nosze szkla kontaktowe ( podobno okulary sa niedozwolone), mam idealny wrecz modelowy kregoslup, lekarz zapowiedzial ze nie bede miala problemow z zylakami ( bo to genetyczne, a ja podobno mam bardzo zdrowa linie zyl), mam mozliwosc przeprowadzania sie, nie mam leku wysokosci, znam perfect angielski, dosyc dobrze niemiecki, zaczelam uczyc sie francuskiego... mam dobra pamiec, a wiec moge nauczyc sie nowego jezyka w krotkim okresie czasu... jestem mila, kontaktowa, spokojna... nielatwo mnie zdenerwowac... wiem, ze do tego zawodu jestem stworzona dlatego zaraz po maturze lece na jakis pierwszy z rzedu nabor :P pozdrawiam

kochana, problemy z nogami, zylakami, pajeczynkami sa, obojetne, czy masz do tego sklonnosci, czy nie......oczywiscie zylaki pojawiaja sie po dobrych kilku latach, ale pajaczki po kilku miesiacach

do tego w samolotcie jest sztuczne, bardzo suche powietrze, co dziala na zdrowie dosc negatywnie, nie wspominajac o cerze, paznokciach i wlosach
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:20   #224
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

zdaje sobie z tego sprawe naprawde wiem jakie sa zalety tego, a jakie sa wady... przeciez zawsze samolot moga porwac terrorysci albo ktos wkroczy na poklad z bomba w torebce
Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:27   #225
calpe2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać stewardessą?

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-11-10 o 09:58 Powód: Próba sprzedaży
calpe2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:56   #226
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czesc ... ja probuje dostac jakies ksiazki o pracy stewardessy, ale aktualnie nic mi sie nie udaje... gdzie ja kupilas? a po polsku nie ma zadnych ksiazek?
Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:58   #227
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

przepraszam, jzu wiem gdzie kupilas ja mam inne pytanko:
slyszalam, ze Ryanair to straszne linie nie warto u nich aplikowac... jednak na kilku forach uslyszalam glosy od stewardess tam pracujacych, ze to bzdury... to jaka jest w koncu prawda? nie chcialabym sie na samym poczatku naciąć...
Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:56   #228
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ryanair to oboz pracy, mam 2 kolezanki, ktore tam pracowaly
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:47   #229
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

a czy moglabys powiedziec cokolwiek wiecej? jesli oczywscie nie sprawi ci to problemu... poniewaz jak juz pisalam, na kilku forach slyszalam glosy, ze ryanair to normalna firma, a te pogloski to bzdura... ale tweoje kolezanki stwierdzily to naocznie... wiec mozesz cos o tym opowieziec>
__________________
95 -94-93-92...-80-79-78...-75


Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 10:00   #230
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak zostać stewardessą?

wydaje mi się, że już o ryanair była wiele razy mowa. w tym wątku!
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:36   #231
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ja to wiem, palemko, nie denerwuj sie po prostu chcialam dowedziec sie dokladniej... bo o ryainarze bylo tyle, ze to oboz pracy, nie warto tam pracowac, stewardessy sa wykorzystywane... i to koniec... a jakies konkretne przyklady tego wykorzystywania? bo jak mowilam, na kilku forach slyszalam ze to wierutne bzdury i pisaly to pracujace tam stewardessy... dlatego to napisalam... z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi
__________________
95 -94-93-92...-80-79-78...-75


Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:15   #232
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Margo czyli już nie chcesz pracować w check-in'ie?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:23   #233
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

z ciekawostek- slyszalam dzisiaj o jakiejs tak katastrofce samolotu, bez ofiar... pokazali samolot... jak wol pisalo na nim RYANAIR
__________________
95 -94-93-92...-80-79-78...-75


Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:57   #234
MarGo Art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Hieromina Pokaż wiadomość
z ciekawostek- slyszalam dzisiaj o jakiejs tak katastrofce samolotu, bez ofiar... pokazali samolot... jak wol pisalo na nim RYANAIR
Droga Hieronimo:
Jeśli chodzi o ten wypadek to mógł by on miec miejsce w każdym innym samolocie danych linii. To, iż był to akurat Rayan nie ma tu myślę żadnego znaczenia - takie rzeczy się zdarzają. Ważne, że nikomu nic się nie stało (przynajmniej ja nie słyszałam).
Co do samego Rayana to i ja sama dostałam zaproszenie na rozmowę jakiś czas temu, ale sie rozmyśliłam. Dużo się na temat owych linni naczytałam, jak również dowiedziałam od koleżanki mojego męża, która (pracując tam) za jedno spóźnienie prawdopodobnie wyleci z pracy (czeka na swoją kolej). Ta dziewczyna ma złe zdanie o swoim poracodawcy, ale dodała też, że jeśli już przejdziesz przez ten okres próbny (tylko nielicznym sie to udaje), Twoja sytuacja ulega diametralnym zmianom. Chodzi tu mniej-więcej o traktowanie przez przełożonych, opłaty za mundur (nie ma ich) itp., a zycie staje się piękniejsze
Jednak jak wiadomo, lepiej nie pakowac się w długi (chodzi mi o formę zapłaty za kurs) i później zostac bez pracy...to pracodawca, który kieruje na kurs, powinien za niego zapłacic, nie pracownik! Czarna lista Rayana jest długa, więc nie chcę się powtarzac. W każdym razie ja zrezygnowałam.

Droga Justin:
nie było Cię na tej stronie wieki, więc i ja znikłam na jakiś czas. Z moją zmianą pracy na razie cisza. Troszkę mi się choruje, więc zaniedbałam poszukiwania (ale tylko na razie), natomiast nie wykluczam tego check-in. Chloestic troszkę przybliżyła nam szczególów , ale w sumie to nie dziwię się dziewczynie - stewki muszą stawiac czoła takim problemom, a w imię czego?! Ludzie-ludźmi, a praca wydaje się byc ciekawa, bo wiąźe się z lotnictwem, nie da sie zaprzeczyc.
Napisałąm do Ciebie wiadomośc na skrzynkę, ale nie wiem czy odebrałaś...
A Ty? Znalazłaś coś? Co u Ciebie?
Pozdrawiam!
MarGo Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:32   #235
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Hieromina Pokaż wiadomość
ja to wiem, palemko, nie denerwuj sie po prostu chcialam dowedziec sie dokladniej... bo o ryainarze bylo tyle, ze to oboz pracy, nie warto tam pracowac, stewardessy sa wykorzystywane... i to koniec... a jakies konkretne przyklady tego wykorzystywania? bo jak mowilam, na kilku forach slyszalam ze to wierutne bzdury i pisaly to pracujace tam stewardessy... dlatego to napisalam... z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez Hieromina Pokaż wiadomość
z ciekawostek- slyszalam dzisiaj o jakiejs tak katastrofce samolotu, bez ofiar... pokazali samolot... jak wol pisalo na nim RYANAIR
Ale czy Ty szukasz negatywnych opinii na temat Ryan Air? Katastrofa samolotu - zawsze może się zdarzyć...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:17   #236
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Margo dostałam i nawet Ci odpisałam, ale może nie dostałaś Narazie nie mam dostępu do gadu, ale jak będę miała to od razu napiszę do Ciebie!
Fajnie, że ciągle nie wykluczasz check-inu, bo już się zmartwiłam a tak nam będzie raźniej
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:42   #237
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale czy Ty szukasz negatywnych opinii na temat Ryan Air? Katastrofa samolotu - zawsze może się zdarzyć...

ja wiem, ze moze... ja nie napisalam tego, zeby podkreslic, ze katastrofa miala miejsce w samolocie ryanair, tylko ze wogole byla katastrofa.., a to ryanair jakos rzucilo mi sie w oczy...
__________________
95 -94-93-92...-80-79-78...-75


Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 01:59   #238
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale czy Ty szukasz negatywnych opinii na temat Ryan Air? Katastrofa samolotu - zawsze może się zdarzyć...
akurat w przypadku tych linii zdarza sie to dosc czesto, nie sa to katastrofy na miare ostatniej gałązki SAS, ale roznego rodzaju wypadki, a to na pasie startowym, a to przy ladowaniu, glownie dlatego, ze maszyny nie sa odpowiednio przegladane oraz zaloga w cockpicie przygotowana tak, ja byc powinna......trzeba siedziec glebiej w lotnictwie, wtedy mozna zglebiac 'fenomen' ryanaira, a nie opierajac sie o telewizje, czy gazety....
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:50   #239
Hieromina
Raczkowanie
 
Avatar Hieromina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu, sprzed komputera :)
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zostać stewardessą?

dziekuje ci bardzo Chloestic... dla mnie jestes wielka mam tylko jedno pytanko-a mianowicie- czy sa dostepne jakies polskie ksiazki na temat stewardessowania? a co do ryanaira nie wiem juz... opinie sa podzielone, a ja mowilam, ze czytalam od innych stewardess,m ze to calkiem porzadne linie sa
__________________
95 -94-93-92...-80-79-78...-75


Hieromina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 22:04   #240
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Jak zostać stewardessą?

nie sa porzadne, sa to linie, ktore nie dbaja o bezpieczenstwo jak nalezy....a ludzie, ktorzy tam pracuja doznaja doslownie obozu pracy, zdarzyly sie nawet przypadki omdlen stewardess z powodu zmeczenia.....mam znajomych, ktorzy tam pracowali


zreszta zastanowcie sie....dlaczego kazdy sie tam dostaje i musi jeszcze dodatkowo placic za zrobienie licencji ( kurs)? chora praktyka :x
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.