szara cera, gęba jak popielniczka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-03, 19:03   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

szara cera, gęba jak popielniczka...


Nie mogę przestać palić. Palę dużą pakę dziennie (25szt) i nie jestem w stanie nawet sie ograniczyć. Próbowałam tyle razy! Samodzielnie, z gumami, z plasterkami, 2 razy byłam za biorezonansie, akupunktura i nic... Nie daję sobie rady, czuję się pokonana. Mam szaroziemistą cerę, paskudne zęby, wiecznie śmierdzące włosy i nie mogę przestać
Mam 25 lat - palę od 9ciu...a w zasadzie biernie to od "wód płodowych"
Co ja mam zrobić? Kiedy tylko próbuję zaraz zaczynam robić sie płaczliwa i wybuchowa, dostaję ślinotoku na myśl o papierosie, tyję, nie potrafię się skupić, kołacze mi serducho. Wystarczy jakiś stresior w pracy i wszystko zaczyna się od początku. Niedługo mój ślub, nie chcę wyglądać jak nieboszczka - blad-szaro-zielona, dostawać zadyszki przy wejściu na 1wsze piętro, być niewolnikiem białego patyczka!!!!!!!!
Jak to jest, że takie gówno jest silniejsze od człowieka? Jak sobie z tym dać radę?
Sorry za pesymistyczny post, ale nie wytrzymuję
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 06:53   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Jejku nie ma tu nikogo, komu się udało? Ktoś doradzi jakąś metodę? A Może któraś z Was właśnie próbuje? PLS
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 07:37   #3
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 200
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Mnie się udało. Paliłam jakieś 16 - 17 lat. Dosć długo razem z mężem nosiliśmy się z zamiarem rzucenia i ciągle przesuwaliśmy termin od kiedy. W końcu umówiliśmy się na konkretną datę - i poszłam do pracy - oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam paczkę. W pracy paliłam, ale nie wiedziałam czy mój mąż pali czy się zawziął i wytrzymuje, więc napoczętą paczkę zostawiłam w pracy i w domu udawałam, że przecież od rana nie palę. Okazało się, że on nie pali więc było mi głupio przyznać się że nie wytrzymałam. To popołudnie jakoś przebiedowałam, a potem następnego dnia było mi szkoda tego czasu który się męczyłam - i postanowiłam to pociągnąć dalej. To było 3,5 roku temu - od tego czasu nie palę (mój mąż nie wytrzymał i pali do tej pory). Najgorsze jest pierwszych parę dni - potem wpadłam niemal w euforię że potrafię i nie jest ze mną tak źle. I koniecznie trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie - coś w zamian. Ja zaczęłam nałogowo czytać książki. Poza tym nie możesz przejmować się wagą - ja przytyłam bardzo - około 10 kg ale postanowiłam, że wagą zajmę się później (do tej pory jakoś mi to nie wychodzi ). Uwierz w siebie i nie poddawaj się .
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 07:44   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Podobnie jak Ty kopciłam niemilosiernie...rzucałam kilka razy i różnymi metodami..bez skutku..Aż któregoś dnia wkurzyłam się, dotego doszlo marudzenie córki i szefa i strach o stan buzi rzuciłam! z dna na dzień przestałam palić! nie palę 2 lata! MOżNA!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:05   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Nawet nie wiecie, jak wam zazdroszczę, że już to macie za sobą ufff...
Dzięki serdeczne z odzew. Bedę próbować do skutku, bo jak widać można
Mój narzeczony rzucał kilkakrotnie, też z dnia na dzień, zawsze potem znów zaczynał. Teraz znowu rzucił, a ja chyba coś sobie wymyślę na nagrodę, np - co tydzień za kwotę którą wydajwałabym na fajki (ok 50zł tygodniowo) kupie sobie coś fajnego, albo pójdę do kosmetyczki... Może poskutkuje...Tylko utyć nie mogę, bo się w sukienkę ślubną nie zmieszczę i dopiero będzie checa
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:14   #6
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

aaa nagroda ja kupiłam sobie okrutnie drogie perfumy na które nigdy nie bylo mnie stać ..a potem to już głupio bylo mi palić..sąsiad rzuciał jak przeliczył że przepalił samochód...acha u mnie teraz w domu się nie pali żeby mnie nie kusić ..na balkonie a papierosów w domu być nie może
I wcale tak nie utyłam ..Powodzenia!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:17   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Ja zawsze jak rzucałam, to miałam w domu zachomikowaną głęgoko otwartą paczkę. Nie ruszałam jej, ale czułam się jakoś spokojniej i bezpieczniej, wiedząc, że ONA TAM JEST. Może to był mój błąd?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-04, 08:20   #8
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 200
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

U mnie w domu też się nie pali - męża wyrzucam na balkon (nawet przy minusowych temperaturach - liczę na to , że to będzie dodatkowy bodziec dla niego do rzucenia), ale mnie już nie ciągnie. Natomiast mój brat, który rzucił jakieś pól roku po mnie - miał ostatnio incydent z papierosami - i jak sam mówi dobrze że się w porę spamiętał, bo mało brakowało a wróciłby do nałogu. Trzeba sobie powiedzieć dość - już nigdy więcej. Ja wiem że gdybym zapaliła tego jednego jedynego (przecież jeden to nie zaszkodzi... ) to w przeciągu dwóch tygodni palę jak paliłam.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:34   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Nie znam palacza, ktory by od czasu do czasu nie rzucał palenia. Najciekawiej to wyglada jak taki/taka zwierza sie ze swoich zamierzeń przy kuflu z piwem i z papierosem w ręce... Jednak ci, ktorym sie naprawde udalo zawsze opowiadaja o jakims wydarzeniu, ktore wtrząsnęło je tak bardzo, ze az rzucili palenie. Moj tata palil ok 20 lat i dochodzil juz do 2 paczek dziennie. Podobno kiedyś wychodzil z pracy 24 grudnia kolo 15 i jak sie domyslacie spieszyl sie na kolacje wigilijna. Po drodze zorientowal sie, ze nie ma juz papierosow i poszedl do kiosku, gdzie je zazwyczaj kupowal. Ale on byl juz zamkniety. Wiec poszedl do innego, to samo. Następnego tez juz zamknęli, no i w ten sposob zszedl spory kawalek miasta a czas lecial... wtedy dopiero uswiadomil sobie do jakiego stopnia jest niewolnikiem nalogu. Nie pali do dzis.

Jeden z moich kolegów ze studiów dostal sie na atrakcyjne stypendium zagraniczne i jako nalogowy palacz wzial ze soba caly zapasik papierosow. Po jakims czasie sie skonczyl, a papierosy w sklepach byly kosmicznie drogie jak na jego studencka kieszeń. Mial do wyboru papieros albo chleb. Wrocil do Polski i nikt nie byl w stanie uwierzyć, ze on naprawde rzucil...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:36   #10
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Z tego co piszesz Aferko, to chyba jest jak z alkoholem - nałogowcem zostaje sie do końca życia .
Można być najwyżej nałogowcem niepalącym.

Oj dziewczyny, zmotywowałyście mnie OGROMNIE!!!
Dzięki
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 08:43   #11
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Ja ostatnio jak byłam na wakacjach to kiedy skończył się polski zapasik fajek i kasa, to wyciągałam na debet z bankomatów w Alpach i kupowałam po 4,5 EURO paczkę w automatach, bo nie byłam w stanie wytrzymać, aż mną trzepało. Po powrocie do kraju musiałam spłacić spory debet...
Oto, co nałog robi z człowiekiem
Dlatego, kurcze blade, muszę z tym skończyć raz na zawsze!!!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-04, 09:48   #12
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 200
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Słuszna decyzja - będę trzymać kciuki - napewno w końcu Ci się uda
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 10:13   #13
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Dzięki!
Nikt z moich przyjaciół i rodziny już nie wierzy, że mi sie uda.
Przyda mi się wsparcie z zewnatrz

Może ktoś teraz też rzuca? Razem byłoby raźniej...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:03   #14
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar amo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Re: szara cera, gęba jak popielniczka...

Ank@, wiem że wątek jest trochę stary, ale czy udało Ci się? Ja postanowiłam wyzwolić się od tego paskudnego nałogu właśnie dziś! Nie palę od rana i jestem bardzo szczęśliwa!!! Jak ja chciałabym wytrwać! Dodam tylko, że największą motywacją jest dla mnie wygląd skóry!! Ja nie chcę wyglądać jak papier toaletowy!!!
amo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:28   #15
nniunieczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Ja nie palę od 18 listopada.. ale ciagnie mnie starsznie. Nie wiem czy wytrzymam bo checi mam ogromne.... do zapalenia....
Nie wiem co zorbic by wytrzymac....
To juz moj drugi raz, za pierwszym razem rzucilam na plasterkach, na pol roku, stres i nalog wrocil a moze to ja do niego wrocilam.. teraz biorezonans.. ale ciagnie strasznie!!!!
ktos ma pomysl na to by niemyslec w kolko o fajkach????
nniunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:46   #16
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Ja brałam Tabex, bardzo pomaga
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:17   #17
nniunieczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

A co to jest ten Tabex i jak ci pomogl? mozesz napisac cos wiecej?
nniunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:30   #18
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar amo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

A ja rzuciłam w niedzielę!!! (ostatni papiero w sobotę o 24:00)

Mam nicorette gumy i tabletki pod język. W chwilach słabości, kiedy chciałabym zapalić, myślę sobie o tym, jak będę wyglądać za parę lat, gdybym wróciła do palenia... (A w pracy mam kilka koleżanek które palą i widzę te okrutne zmiany na twarzy u nich...) I przechodzi mi szybko

Jakoś się trzymam!!! Odkładam sobie też pieniążki, które normalnie bym przepaliła. Czyli co drugi dzień 7zł i już sobie planuję co sobie niedługo kupię

Aha i ja też jestem bardzo ciekawa co to ten Tabex!!!
amo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:46   #19
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Faktycznie nie rozpisałam się Tabex zawiera cytyzynę, która "pobudza, a następnie poraża zwoje wegetatywne układu nerwowego oraz powoduje na zasadzie odruchu stymulację oddychania; powoduje też wydzielanie adrenaliny z części rdzeniowej nadnercza i wzrost ciśnienia krwi. Działanie cytyzyny jest podobne do nikotyny. Cytyzyna wchłonięta z preparatu Tabex, ze względu na podobny mechanizm działania, stopniowo wypiera nikotynę, konkurując z nią o te same receptory. Pozwala to na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji."

Czyli własciwie lek sam wypiera nikotynę, ale wiadomo - silna wola też jest potrzebna. Na początku bierze się 1 tabletkę co 2 godziny. W sumie ochota na papierosa sama przechodzi; fajka strasznie nie smakuje. Po pięciu dniach trzeba całkiem przestać palić.
Działa świetnie właśnie dlatego, że nie zawiera nikotyny (jak np. Nicorette czy inne) i faktycznie można się łatwo odzwyczaić, jak się chce. Ja zaczęłam rzucać na gumach Nicorette i myślałam, że ściany z głodu pogryzę, nic nie działało.
W opakowaniu jest 100 tabletek, płaciłam za nie 36,70 zł. Ja dostałam na nie receptę, kiedys były dostępne bez, ale nie wiem, jak jest teraz (poszłam do lekarza też tak kontrolnie, żeby sprawdzić, jak się ma mój organizm po dwóch latach fajczenia, na szczęście było ok). TŻ palił o wiele dłużej niż ja, a poszło mu jeszcze szybciej rzucanie na Tabexie .
Lekarka mówiła mi jeszcze o jednym środku, ale on kosztuje 700 zł (!!!), heh - ciekawe, co to za cudo
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 10:53   #20
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar amo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Laura wielkie dzięki
Na pewno wypróbuję!!!

Ps. Widzę tu fankę DM
amo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:57   #21
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Nie ma za co Powodzenia i wytrwałości

Ps. No tak, na DM nie ma żadnego Tabexu
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:06   #22
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 16:11
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:22   #23
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

No to ja tez.Pale 9 lat.Ostatnio postanowilam skonczyc,jakies trzy tygodnie temu kupilam gumy Nicorette,ale leza na polce nie rozpakowane Za kazdym razem siegam po papierosa.Trzeba miec naprawde silna wole,checi nie wystarcza,ale to jest silniejsze ode mnie.Przeczytalam ten watek,prady fajne,zachecajace,ale poprostu nie moge,no.Chociaz strasznie tego chce.Tyle,ze ja mam klopot,bo u mnie wszyscy pala,niejednokrotnie byly chwile,ze nie palilam pol dnia,nawet dluzej,ale czulam sie wtedy taka slaba,wiec musialam zapalic.Boze,zeby istnial jakis cudowny srodek na to.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:58   #24
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Nie wiem czy to mozna nazwac juz powodem do dumy ale potroszce tak sie czuje-dumna.Palilam 6 lat i niemialam ochoty wogle rzucac a nawet podobalo mi sie. W pewnym czasie sie ograniczylam i udawalo mi sie palic 3-5 papierosow dziennie to juz wogle myslam ze ze mnie to zaden palacz Poznalam chlopaka ktory nie palil i doszlo do pewnej sytuacji w kterej jego slowa( bo jemu bardzo zalezalo abym nie palila) tak na mnie podzialaly ze wtedy wiedzialam ze wiecej papierosa nei wezme.I to juz 2 miesiace .Czuje sie dobrze,lepiej mi sie spi,nie smierdze dymem fujjjj.Jestem szczesliwsza
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:59   #25
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Nie palę od ok.3 miesięcy i wiem,ze warto rzucić.Nie pomagałam sobie niczym,nie przytyłam,wystarczy,że powącham TŻ kiedy wraca z balkonu,po wypaleniu papieroska.To od razu stawia mnie do antynikotynowego pionu
Trzymam za Was kciuki Będzie dobrze.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:00   #26
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Aneta, mój TŻ też nie miał zamiaru rzucać, dowcipkował sobie nawet ze mnie. Powiedziałam mu: "Pal sobie ile chcesz, ale tabletki też bierz, zobaczymy, jak działają gdy ktoś nie chce rzucać" i odechciało mu się samo, bez motywacji, tak zadziałały. Wtedy dopiero przyłączył się do mnie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:14   #27
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Tabex.Musze je miec A dlaczego po 5 dniach trzeba przestac palic zazywajac te tabletki?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:40   #28
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Chyba chodzi o to, żeby nie rzucać od razu. Przez te 5 dni stopniowo trzeba zmniejszać ilość wypalanych papierosów aż do całkowitego rzucenia. Mnie już pierwszego dnia przestały smakować fajki (gryzły w gardle i dusiły). Trzeba tylko potem zapanować nad chęcia zapalenia (odruchem trzymania czegoś w ręce), ale sam smak powoduje, że zaraz zgasisz papierocha
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:27   #29
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

Dzieki.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:40   #30
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: szara cera, gęba jak popielniczka...

a jakie byly wasze poczatki palenia??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.