Odnaleziona ciocia?Co dalej robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 18:03   #1
karolka170
Raczkowanie
 
Avatar karolka170
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104

Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?


Drogie Wizaż
Mam pewien nurtujący mnie problem,ale chyba musze zacząć od początku...
Mój tata pochodzi z Poznania teraz mieszkamy jakieś 400 km od Poznania.
Moja świętej pamięci babcia z dzidkiem mieli tylko jego ale adoptowali również dziewczynkę i właśnie o niej jest tytuł.
Adoptowali ją jako kilkuletnią dziewczynkę,była przecież dla mojego taty jak młodsza siostra.Ja dziadka nie pamiętam gdy byłam jeszcze w brzuchu umarł,za to mój brat starszy o prawie 4 lata tak.Gdy miałam 4-5 lat babcia też umarła.Przepisała tej "cioci" mieszkanie w Poznaniu bo mój tata i moja mama mieli już wybudowany domu tutaj gdzie właśnie mieszkamy.I od tego własnie wszystko się zaczyna.Ciocia sprzedała mieszkanie zerwała kontakt,gdy miałam 14 lat byliśmy na weselu u taty chrześnika choć od śmierci babci kontakt z rodziną taty bardzo się zatarł.Siostry mojej babci a miała ich 6 wiedziały tylko tyle że ożeniła sie prawdopodobnie mieszka w Krakowie i ma bliźniaki.Później myśl że chce ją odnaleźć coraz bardziej zaprzątała mi głowe.Od mamy dowiedziałam się jak się nazywa po mężu.Wiedziałam że mam marne szanse na odnalezienie jej.I własnie gdy pojawiła się NK szukałam jej na niej,z żadnym skutkiem.Aż do wczoraj,pomyslałam,że spróbuje jeszcze raz.Dziewczyny nawet nie wiecie jakiego doznałam szoku gdy ją znalażłamWszystko sie zgadzało z jej forum klasowego dowiedziałam się że jest parę lat po rozwodzie,ma dwie nastoletnie bliźniaczki i mieszka w Londynie,I teraz kochane moje pytanie:Co mam dalej robic?Tęsknie za rodziną z Poznania z nimi też chce nawiązać jakoś kontakt bo praktycznie zanikł ale to inna sprawa a ona?Napisać do niej-choc nie mam pojęcia co miałabym jej napisaćZaprosić do znajomych?Czy może zostawić to wszystko w spokoju bo może ona wcale nie chce z nami kontaktu
__________________
Tatusiu[*]
karolka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:07   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Przede wszytskim porozmawiac z rodzicami.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:14   #3
karolka170
Raczkowanie
 
Avatar karolka170
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Rodzice hmm...dla nich to temat tabu.Ja sama mam juz 20 lat więc uważam,że sama też mogę podjąć tą decyzję.Jeśli odpisała by mi lub coś takiego oczywiście powiem im o wszystkim.Po prostu sama nie wiem co mam dalej z tym zrobić.
__________________
Tatusiu[*]
karolka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:20   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Napisałąbym na nk, opisując sytuację i prosząc o kontakt - a jeśliby takiego nie chciała, też niech to napisze, będzie jasna sytuacja.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:50   #5
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

hmm NK. mysle ze to psuje zycie wielu ludziom, a w Twoim przypadku moze lepiej bylo jak jest, kto wie co to teraz bedzie...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:51   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

zgadzam się

dla rodziców to temat tabu z jakichś przyczyn, nie tak ot sobie - któregoś dnia postanowili przestać się odzywać i idą w zaparte.
nie zrozum mnie źle, ale 20 lat robi z ciebie średnio dorosłą osobę, tym bardziej jeśli chodzi o sprawy, o których pojęcie masz marne, a skoro to temat tabu - to masz pojęcie marne.

co zaś do samej instytucji nk - brzydko mówiąc cholera mnie trafia, jak ktoś o takim samym nazwisku wysyła mi zaproszenia, ktoś kogo imię mi nic nie mówi. zazwyczaj wysyłam "czy my się znamy?" i nawet na odpowiedzi pokroju "jestem córką kuzynki spod sfornych gaciów" odpowiadam "ale czy to oznacza, że my się znamy albo jesteśmy znajomymi?"
może i trochę niegrzecznie, ale na takie szpiegowanie przez obcych narzeka więcej osób niż ci się wydaje.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 23:27   #7
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

A ja bym napisała. Sama chciałabym mieć kontakt z jakąkolwiek rodziną, ale moi rodzice odcięli się od wszystkich i gonią za pieniądzem... Nie musisz jej wypytywać od razu o sprawy z przeszłości, wystarczy zwyczajne "zagajenie"
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 08:51   #8
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Ja dzięki NK nawiązalam kontakt z siostrą cioteczną, jej rodzice zerwali kontakt z całą rodziną, poszlo oczywiście o pieniądze, ale kiedyś wyszukalam ją na nk, ot tak z ciekawości, znalazłam, napisałam i czasem pisujemy do siebie wiadomości.
Moim zdaniem czasem tak się czlowiek zatnie w sobie, że ciężko mu zrobić krok.
Ja na Twoim miejscu bym napisala, ale w swoim imieniu, ze Ty chciałaś itd.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 09:09   #9
karolka170
Raczkowanie
 
Avatar karolka170
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Narazie wysłałam jej zaproszenie do znajomych bo sama nie wiedziałam co by jej napisac.Oczywiście jeśli sie odezwie wszystko będę pisała tylko i wyłącznie w swoim imieniu
__________________
Tatusiu[*]
karolka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 10:51   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Odnaleziona ciocia?Co dalej robić?

Zastanawiam się czego spodziewasz się po kontakcie z obca osobą?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.