Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 15:03   #4981
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Staram sie. Ale ejst cięzko - z przykrością stwierdzam ze tyję na ilościach rzędu 1500kcal dziennie i to w zastraszajacym tępie, Chodze cała opuchnięta z brzuchem jak balon. Słowem - jest tragedia, ale sie trzymam. Tylko te mysli....
A tamtego dnia - cóż bło źle, ale ja sobie na prawde biore do serca to wszystkoo i dlatego teraz skoczyłam na 1500 i tyje..

Ewelkass - twój post sie pojawił w trakcie pisania mojego. Ja na kZ byłam i rok temu w czasie wakacji na pewno, wcześniej moze tez ale nie pamiętam jak dawno. No wiec gratulacje ze tak dużo zrobiłaś, podczas gdy ja tkwię w martwym punkcie. Problem z tym, że mi nigdy nie groził spzital (no może psychiatra wspomniała kilka razy, ale sądze ze to po to, aby mnie postraszyć...) nie byłam skrajnie wychudzona i dlatego pobnłażałam temu. Taks amo inni... No i ja tez mam taka opinie jak ty i mam dosyc ciagłego odmawiania - widze szczupłę dziewczyny które sobie ejdza a ja jak osioł stoje i sie patrze. Jutro półmetek - tz boje sie tego ze bede musiała pić jeść... Pewnie znowu ciagle bede wode popijać...Ale tka jak wyzej wziełam sie za siebie...Tylko to jets nie do zniesienia. Tak mi sie podobała moja figura a teraz.. jest coraz gorzej ..
Tyjesz ? A mi się wydaje, że po prostu masz skurczony żołądek i odnosisz takie wrażenie widzisz- zazdroscisz dziewczynom szczupłym, które normalnie jedzą i się niczym nie przejmują ? Sama też możesz tego dokonac i będąc szczupłąc jeść to na co masz ochotę i nie tyć. Sama myślałam, że nigdy tego nie 'będę miała'. A wręcz przeciwnie ! Zauważyłam, że przemianę mam świetną bo jedząc tyle przez 3,5 mca (przeraża mnie ta liczba...) dzień w dzień co ja jadłam szacuję, że przytyłabym o wiele więcej niż przytyłam. Trochę chęci i wiary, a będzie dobrze, uwierz, jeszcze będziesz nam się tutaj chwaliła jak wielki krok w przód zrobiłaś i wierzę, że będzie to niedługo
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:22   #4982
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Plameczka, nie żartuj z tymi 48 kg. To prawie tyle co ja teraz waze, a jem raczej mniej niz wiecej, ciągle słyszę nipochlebne omentarze, no proszę Cię.


Przepraszam, że nie napiszę czegoś każdej z
Was ale chyba jeszcze za mało mam na to sił
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:31   #4983
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
ALOHA

Noale jak się już miarka przebrała to I'M BACK


No to jeszcze napisze co u mła (jeżeli ktokolwiek jeszcze pamięta że taka euph tu się szlajała)
Więc mącą mi w głowie jak cholera: jedni mówią "jeszcze borderline nie masz" "a drudzy to już jest border" i bądz tu człowieku mądry no nic najważniejsze że mnie do szpitala nie dadzą
Tak wogóle to coraz bardziej zastanawiam się nad dietetykiem stwierdziłam że co za dużo to nie zdrowo chyba limit ED przypadający na 1 osobę przekroczyłam. Sama przytyć to nie bardzo potrafię bo nawet jak mam z 4 - 5 dni świetnych to potem przychodzi kaastrofa coś nie za bardzo poukładane to mam. Tylko problem będzie z kasą Jako studentka zaoczna nie chcialabym starszych na kolejne wydatki naciągać tymbardziej że do pracy psychicznie się nie nadaje jeszcze zbytnio. Pozatym psychiatra wciąż zwiększa mi dawkę leku Już biore 40mg jednorazowo Citalopraminy i nie zapowiada się, że to koniec no nic - jak świecić to jak halogen

No to tyle o sobie będę wpadać częściej więc się bójcie i płaczcie
no kto by nie pamiętał
i mam nadzieję że bedzie u Ciebie coraz lepiej


a u mnie.. jesc sie staram, mimo ze po kazdym obiedzie mnie brzuch boli..
i dziś mialam rozmowe z pedagogiem szkolnym i powiedziała, że zna jakiegos psychologa, pytala sie o miejsca i moglaby mi dac kontakt do niego. i mówila zebym porozmawiala o tym z mamą, bo zapewne ona sie martwi i chcialaby mi pomoc.. Ale ja jakos nie potrafie jej o tym powiedziec, nawet o tej rozmowie z pedagog i jakos chcem sama z tego wyjsc a nie z pomocą psychologa, bo ta wizyta u niego nawet nie jest dla mnie wyobrażalna, zebym tam poszla i mysle ze szkola nie powinna az tak sie tym interesowac, ale moze sie myle.. Ehh i nie wiem wogole co mam z tym zrobic..
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:51   #4984
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Plameczka, nie żartuj z tymi 48 kg. To prawie tyle co ja teraz waze, a jem raczej mniej niz wiecej, ciągle słyszę nipochlebne omentarze, no proszę Cię.


Przepraszam, że nie napiszę czegoś każdej z
Was ale chyba jeszcze za mało mam na to sił
Hej Musisz dodac 2,5 kg, bo moja waga zaniza i na mojej jest teraz 52,5 kg, a u lekarki jak sie wazylam to bylo 55 kg. Takze bedzie 50,5 kg Ale opis zostawilam zeby mi latwiej bylo liczyc A co tam u Ciebie?
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 08:05   #4985
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

a ja się muszę pochwalić, dziś pierwszy raz od dawna uznałam rano, ze podoba mi się mój brzuch, ze wygląda tak jak chce żeby wyglądał, ogólnie moje ciało od pasa w góre jest ok, jeszcze żeby troche zeszło z ud i pupy ( wiem ze to najtrudniejsze) i będe naprawdę z siebie dumna.

uff mnie samą razi wypowiedziane na głos słowa "Podoba mi się mój brzuch" ale tak jest i mam nadzieję, ze to nie bedzie jednodniowa poprawa humoru
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:35   #4986
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie napiszę czegoś każdej z
Was ale chyba jeszcze za mało mam na to sił
Coś się dzieje ?

Cytat:
Napisane przez xxaur Pokaż wiadomość
a u mnie.. jesc sie staram, mimo ze po kazdym obiedzie mnie brzuch boli..
i dziś mialam rozmowe z pedagogiem szkolnym i powiedziała, że zna jakiegos psychologa, pytala sie o miejsca i moglaby mi dac kontakt do niego. i mówila zebym porozmawiala o tym z mamą, bo zapewne ona sie martwi i chcialaby mi pomoc.. Ale ja jakos nie potrafie jej o tym powiedziec, nawet o tej rozmowie z pedagog i jakos chcem sama z tego wyjsc a nie z pomocą psychologa, bo ta wizyta u niego nawet nie jest dla mnie wyobrażalna, zebym tam poszla i mysle ze szkola nie powinna az tak sie tym interesowac, ale moze sie myle.. Ehh i nie wiem wogole co mam z tym zrobic..
wcale nie musisz iśc do pedagoga szkolnego, jeśli nie chcesz. jest wiele innych pschologów ale dlaczego nie powiesz o wszystkim mamie ? ona napewno będzie chciała Ci pomóc i będzie Ci łatwiej. w sumie to Cię rozumiem bo moi rodzice nadal nie wiedzą o moim ed, ale myśle, że warto byłoby się przełamac i im powiedziec.

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Hej Musisz dodac 2,5 kg, bo moja waga zaniza i na mojej jest teraz 52,5 kg, a u lekarki jak sie wazylam to bylo 55 kg. Takze bedzie 50,5 kg Ale opis zostawilam zeby mi latwiej bylo liczyc A co tam u Ciebie?
Hej Plameczko a ile masz wzrostu ?


Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
a ja się muszę pochwalić, dziś pierwszy raz od dawna uznałam rano, ze podoba mi się mój brzuch, ze wygląda tak jak chce żeby wyglądał, ogólnie moje ciało od pasa w góre jest ok, jeszcze żeby troche zeszło z ud i pupy ( wiem ze to najtrudniejsze) i będe naprawdę z siebie dumna.

uff mnie samą razi wypowiedziane na głos słowa "Podoba mi się mój brzuch" ale tak jest i mam nadzieję, ze to nie bedzie jednodniowa poprawa humoru
My też mamy nadzieję, że to będzie 'trwałe' i wierzymy w Ciebie ! Pamiętaj .


Eh, dziewczyny, może podpowiecie mi jak mogę chociaż trochę zmniejszyc apetyt ? Kurczę, ciągle tylko jem, i naprawdę sobie tego nie wyimaginowuje (tak się mówi?:p). Nie chcę więcej przytyc, chciałabym znów powrócic do zdrowszego odżyzwiania, ale gdy już przejdę to myślę sobie że przecież jestem młoda i co się mam tak przejmowac tym, i to takie błędne koło...

__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 17:31   #4987
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

są tabletki hamujące apetyt ale to nie jest zdrowe ... polecam małokaloryczne przekąski jak marchewki jesz do woli i nie tyjesz
women101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 18:46   #4988
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
Coś się dzieje ?


wcale nie musisz iśc do pedagoga szkolnego, jeśli nie chcesz. jest wiele innych pschologów ale dlaczego nie powiesz o wszystkim mamie ? ona napewno będzie chciała Ci pomóc i będzie Ci łatwiej. w sumie to Cię rozumiem bo moi rodzice nadal nie wiedzą o moim ed, ale myśle, że warto byłoby się przełamac i im powiedziec.


Hej Plameczko a ile masz wzrostu ?



My też mamy nadzieję, że to będzie 'trwałe' i wierzymy w Ciebie ! Pamiętaj .


Eh, dziewczyny, może podpowiecie mi jak mogę chociaż trochę zmniejszyc apetyt ? Kurczę, ciągle tylko jem, i naprawdę sobie tego nie wyimaginowuje (tak się mówi?:p). Nie chcę więcej przytyc, chciałabym znów powrócic do zdrowszego odżyzwiania, ale gdy już przejdę to myślę sobie że przecież jestem młoda i co się mam tak przejmowac tym, i to takie błędne koło...

165 cm, wszystko w normie i w ramach zdrowego rozsadku
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:18   #4989
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
wcale nie musisz iśc do pedagoga szkolnego, jeśli nie chcesz. jest wiele innych pschologów ale dlaczego nie powiesz o wszystkim mamie ? ona napewno będzie chciała Ci pomóc i będzie Ci łatwiej. w sumie to Cię rozumiem bo moi rodzice nadal nie wiedzą o moim ed, ale myśle, że warto byłoby się przełamac i im powiedziec.
ale rozmawiając z pedagogiem, powiedziala mi zebym zaprosila mame do szkoly i ona wtedy by z nia porozmawiala na moj temat i powiedziala o tym psychologu. Ale na początku musze porozmawiać z mamą, ale jakos wlasnie nie moge sie przelamac aby jej o tym powiedziec i wogole, a ona czasem sie pyta np czemu jestem smutna czy cos, to jej tylko mowie ze nic i sie usmiecham.. No i do konca nie jestem przekonana co do tego psychologa, bo nie wyobrazam sobie wizyt u niego i jakos sądze ze sama sobie poradze..
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:23   #4990
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Xxaur, a jak samopoczucie przed ważeniem??
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:39   #4991
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

założyłam już nowy wątek, bo ten przekroczy niebawem liczbę 5000 postów. oto odnośnik do cz. IV:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...40#post9720340
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.