cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 15:29   #781
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez lukasz542 Pokaż wiadomość
witam, mam 16 lat i chcialbym sie dowiedziec od ilu lat mozna zamykac naczynka na twarzy(policzkach) bo slyszalem ze od 18 jesli ktos wie to prosze o odpowiedz

od 18? Mnie tam dermatolog w wieku 16 lat wysyłała.

Jak ktoś mógłby polecić dobry gabinet we Wrocławiu byłabym wdzięczna
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:35   #782
katia105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
isssa1, IPL usuwa wlasnie rumien czyli te czerwone policzki ja ide w grudniu na zabieg bo czekam jeszzce jak mi zejdzie opalenizna.
ksmol, spróbuj dermacol, to taki puder ktory bardzo dobrze maskuje. ja uzywam go zawsze przed dyskoteka i rumiencow nie widac
merry a gdzie ten dermacol kupić w aptece??i ile on kosztuje?I chciałam was prosić czy moglibyście mi poradzić jakiś krem na naczynka i taki który wygładzi mi skórę na policzkach bo mam szorstką i sucha w dotyku aż wstydzę się z kimś w policzek pocałować bo mi zawsze mówią że mam szorstki...
katia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:58   #783
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
usunięcie pajączka

mam na nosie pajączek, nie jest taki mały bo ma 6 mm.
on jest bardzo czerwony i nakładam na niego korektor.

to jedyne moje pęknięte naczynko i nie wiem od kiedy je mam i skąd się wzięło

poradźcie czy warto takie coś usunąć. W gabinecie gdzie taki usuwają powiedzieli mi ze mrożą, to musi odpaść. Ale czy nie będę miała dziury? Skóra na nosie jest mocno naprężona więc wolę to przykryć korektorem niż szpecić się.
Ktoś usuwał takiego pajączka? są potem ślady? sama już nie wiem
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:34   #784
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: usunięcie pajączka

chodzi Tobie o takie pęknięte naczynko... też mam takie,pod okiem, kosmetyczka polecała mi laser (jest też prąd). Ranka goi sie 4-6 dni i powstaje ponoć taki mały strupek....
ale też się nie odważyłam... więc czekam na odpowiedź kogoś kto to zrobił
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:40   #785
asiunia0078
Raczkowanie
 
Avatar asiunia0078
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: usunięcie pajączka

Dwa miesiące temu miałam zamykane dwa naczynka - jedno na nosie, a drugie tuż nad wargą. To na nosie zamknęło się bardzo ładnie, tylko kilka dni był maleńki strupek, a później już było idealnie, natomiast to nad wargą chodziłam zamykać dwukrotnie, a i tak się nie zamknęło. Niestety w ostatnich dniach to naczynko na nosie, które uważałam za już zamknięte znów zaczyna być widać. Sama nie wiem czy chodzić do skutku na te zamknięcia czy sobie odpuścić.
asiunia0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:11   #786
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: usunięcie pajączka

czytałam, że otwieraniu się naczynek zapobiega Rutinoscorbin, 1 tabl. dziennie... nie próbowałam, bo mam to jedno i na razie nic innego mi nie wyskoczyło...

a robiłaś to w gabinecie kosmetycznym zwykłym czy med. estetycznej?
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:32   #787
asiunia0078
Raczkowanie
 
Avatar asiunia0078
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: usunięcie pajączka

Naczynka zamykałam w gabinecie kosmetycznym. W moim przypadku Rutinoscorbin niewiele mi pomógł. Stosuję go od kilku lat, a i tak mi naczynka pękają, z tym, że raczej na udach. Na twarzy to dopiero w tym roku mam z tym problem. Chyba jednak znów pójdę zamknąć tylko gabinet zmienię.
asiunia0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 20:00   #788
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: usunięcie pajączka

Moja mama usuwała sobie pajączki prądem i lekko zblakły ale poza tym, powiedziała, że szkoda cierpienia i kasy - efekt jest mizerny.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 07:09   #789
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: usunięcie pajączka

właśnie obawiam się że korektor będzie tutaj najlepszym wyjściem
rutinoscorbin też łykam codziennie
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:24   #790
blackmantra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: usunięcie pajączka

E tam dziewczyny rutinoscorbin. Witaminę K trzeba na takie sprawy jeść, najlepiej w naturalnej postaci...
blackmantra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:33   #791
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: usunięcie pajączka

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
czytałam, że otwieraniu się naczynek zapobiega Rutinoscorbin, 1 tabl. dziennie...
Jak najbardziej. W ogóle rutinscorbin jest bardzo dobry przy problemach z żyłami.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 21:36   #792
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: usunięcie pajączka

on jest dobry na wszystko, na niewyraźność też
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:36   #793
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez issssa1 Pokaż wiadomość
czyli nie da się usunąć na stałe rumienia? piszecie dziewuszki, że zabiegi laserowe trzeba powtarzać co kilka lat, czy możliwe jest, że zrobię laser, za 2 lata lub rok powtórze i tak kilka razy i naczyńka dadzą za wygraną i nie będzie więcej 'buraka' na twarzy? :/
Przebarwienia, cera naczynkowa, blizny - to są poważne sprawy. Ja bym poleciła jedynie kontakt z dermatologiem. Pytaj się o laser - mi się przypomina że jednak coś z Twoim 'burakiem' da się zrobić
Jak chcesz możesz zapytać online: wejdź na dermed .pl -> pytanie do eksperta
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:21   #794
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: krem na zimę do cery naczynkowej

Odnawaim wątek. Może ktoś mi doradzi jakiego rodzaju kremy mam stosować na zimę mając skóę tłustą, trądzikową ale przede wszystkim z pozostałoścaimi a zarazem naczynkową?? Weim ze tłuste kremy byłby najlepsze na zime dla naczynkowej ale nie moge takich stosowac bo mam rowniez skore tłustaCo byscie mi radziły?Może filtry 50+ takei jak na lato??Mogą być??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:21   #795
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

witam. jestem drugi dzien po zabiegu IPL. Pani Doktor dala mala moc lasera, bo bala sie ze poprzy mi skore, podczas zabiegu bol byl niewielki, najwiekszy odczuwalam w okolicach oczu ale podobno dlatego ze tam mam najwiecej naczynek. po zbiegu mialam nalozona maseczke z alg ktora dziala wyciszajaco, wiec z gabinetu wyszlam bledsza niz weszlam po dwoch dniach widze efekty, rumien sie zmiejszyl ale widoczne naczynka sa nadal. ile wogule trzeba czekac na efekt ostateczny? ogolnie to polecam ten zabieg bo dla mnie to nawet minimale zmiejszenie rumienia jest tego warte oczywiscie mam nadzieje ze po kilku zbiegach pozbede sie wiekszosci naczynek
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:17   #796
maslo1199
Raczkowanie
 
Avatar maslo1199
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 54
usuwanie naczynek - gdzie

zastanawiam sie gdzie usunąć naczynka metoda laserowa w warszawie . Waham sie pomiedzy gabinetem melitus (pani padlewska), czy lepiej moze w epicentrum (pani dr. iwona marycz- lange). jezeli ktos poleca ktorąś z tych klinik to prosze piszcie o swoich spostrzezeniach obiekcjach radaach co do wyboru
dziekuje i pozdrawiam
maslo1199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:10   #797
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: usuwanie naczynek - gdzie

Chodzi o naczynka na twarzy czy nogach?
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:49   #798
slonnkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do slonnkooo
mikrodermabrazja a naczynka

Witam, czy to prawda, ze nie powinno się wykonywac zabiegow mikrodermabrazji cery naczynkowej?? jakie zabiegi mozna stosowac?
slonnkooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:16   #799
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: mikrodermabrazja a naczynka

mikrodermabrazje mozna wykonywac na skorze z rozszerzonymi naczynkami.
Mikrodermabrazja jest znakomitym przygotowaniem do zabiegów laserowych rozszerzonych popekanych naczyń krwionosnych.

zabieg nalezy wykonywac od 2 do 10 zabiegow (srednio 5) w odstepach od 1 do 4 tygodni. Po kazdym zabiegu poprawa jest bardziej widoczna. w celu podtrzymania i utrwalenia efektow zaleca sie co 4-6 tygodni ponowne wykonanie zabiegu.

mikrodermabrazja ma wiele zalet:
-jest bezpieczna - kontrolowana glebokosc scierania
-pobudza produkcje kolagenu
-zabieg jest prawie bezbolesny - zalezy od wrazliwosci pacjenta ( niektorzy nawet moga przy tym usnac , a dla niektorych jest ten zabieg nieprzyjemny)
-eliminacja patogennych drobnoustrojow z pow skory (propionibacterium acnes)
-mozna czato powtarzac zabieg
-brak krwawienia i urazow skory
-brak dlugiego okresu gojenia
-jest to alternatywa dla osob nietolerujacych peelingu chemicznego


kosmetyczka powinna Ci powiedziec jak powinas pielegnowac skore po zabiegu:
-unikac opalania do miesiaca
-unikac kapieli w chlorowanej wodzie do 48 h po zabiegu
-na dzien stosowania kremow z wysokim filtrem - minimum faktor 25
-pic 8-12 szklanek wody mineralnej dziennie , co uelastycznia dodatkowo skóre
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 00:07   #800
crescendo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 55
Dot.: Cera naczynkowa - kremy, pielęgnacja itp. - wątek zbiorczy

Reaktywuje wątek, otóż dziewczyny mam problem nie tyle z cerą naczynkową co ciałem naczynkowym
Strasznie mi popekały naczynka na dekolcie,piersiach i plecach. Porobilo mi sie mnostwo malutkich pajączków.Zawsze w zimie mam tego typu problemy,ale teraz to jest naprawde jakis straszny wysyp
Na twarzy tez mi pekaja owszem,ale duzo zadziej.
Co mi mozecie poradzic? Czy są jakies balsamy do skóry naczynkowej, czy np. mam sie smarować kremem do twarzy na połowie ciała (na długo to on mi nie starczy ).
Oprócz rutyny,bo to wiadomo że trzeba brac,aczkolwiek nie wiele mi pomaga.A biore tez na codzien jakies tabletki ze wszystkimi mozliwymi witaminami. Bardziej mi zalezy na dobrym kremie niz na srodkach doustnych bo nie lubie za bardzo obciążać mojej wątróbki,wystarczy że jej zapodaje tabletki anty
crescendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:05   #801
maslo1199
Raczkowanie
 
Avatar maslo1199
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 54
Dot.: usuwanie naczynek - gdzie

chodzi mi o naczynka na nosie które są niezwykle intesywnie czerwone nie tylko na skrzydełkach nosa ale i na grzbiecie
maslo1199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 22:25   #802
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cera naczynkowa - kremy, pielęgnacja itp. - wątek zbiorczy

up
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 22:35   #803
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Cera naczynkowa - kremy, pielęgnacja itp. - wątek zbiorczy

a powiedzcie mi drogie koleżanki, co sądzicie o zabiegu zamykania naczyniek??
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:36   #804
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Proszę o rady. Mam na grzbiecie nosa widoczne rozchodzące się żyłki (1-2) i chciałabym się ich pozbyć. Oprócz tego mam bardzo różowy odcień cery, zwłaszcza na policzkach, ale żyłek nie widać. Często mocno się czerwienię, od wiatru, kiedy jest mi ciepło, w stresie i głupio mi, kiedy słyszę pytania, czy nic mi nie jest. Kosmetyczka, do której chodzę, powiedziała, że naczynka na nosie są malutkie i istnieje ryzyko, że po ich zamknięciu otworzą się inne i będzie gorzej. O policzkach nawet nie myślałam, bo nie widać na nich żyłek i zawsze mi się wydawało, że taka moja uroda. Nie wiem, czy mam naczynka rozszerzone, czy popękane. Policzki raz są mniej, raz bardziej zarumienione i być może jest to wynik podrażnienia kosmetykami. Proszę o rady zwłaszcza osoby z tym samym problemem: czy w moim przypadku warto podjąć ryzyko i próbować zamykać naczynka na nosie i czy zabiegi pomogłyby mi na ogólne zaczerwienienie twarzy? Jakie zabiegi mogłybyście mi doradzić?
Jestem z Rzeszowa. Proszę o polecenie mi zaufanego lekarza lub salonu kosmetycznego, gdzie wykonują takie zabiegi.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:19   #805
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam. Wczoraj bylam na zamknieciu(laserem) jednego naczynka pod okiem. Ogolnie nie mam problemow z naczynkami wiec to jedno zawsze mi przeszkadzalo. Niepokoi mnie jedynie poki co wyglad miejsca po tym zabiegu. Pod okiem skora jest opuchnieta oraz mam plame brazowo-bordowa. Lekarka przepisala mi krem Laticort i kazala stosowac zimny oklad. Najbardziej martwi mnie ta plama, czy ktoras z Was spotkala sie moze z takim czyms?
Nie wiem czy powinnam dokupic jakas masc na to bo jesli tak to mam czas do jutra bo zaraz po swietach wyjezdzam.

Edytowane przez styska
Czas edycji: 2008-12-23 o 21:28
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:19   #806
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: skleroterapia

Czy duże są te sińce? Rzucają się w oczy? Planuję skleroterapię w drugiej połowie lutego, wtedy mam ferie zimowe. Chciałabym mieć na wakacje ładne nóżki proszę o odp.
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 09:52   #807
Bambusowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Question Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam mam pytanka, odnośnie usuwania naczynek w okolicach oczu i nosa. Meczy mnie obecnosc gigantycznego 'koła' nieopodal skroni, i małe popekane zylki na nosie i pod nim.. Czy taki zabieg rzeczywiscie jest bolesny, i ile moze on trwac? Oraz czy po tym zabiegu mozna sie malowac ? a jesli nie, to przez jaki okres czasu ? Jest to dla mnie wazne pytanie, bo czuje sie starsznie zle bez fluidu wsrod ludzi... nie mam za pieknej cery, aby moc sie pokazywac ;]
Aha, i jeszcze jedno male pytanko. Czy daloby sie usunac cos w rodzaju 'przegryzienia' na wardze? juz sporo lat to mam, i mysle ze jest to od skubniecia sie zebami. i zrosło sie dosc paskudnie
licze na szybka odpowiedz, z góry dziekuje
Bambusowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:34   #808
gimbus19wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Cera naczynkowa?

Chłopakowi w moim wieku nie przystoi wybierać się do kosmetyczki (to moje zdanie i go nie zmienię ). Sam próbuje dbać o swoją skórę, jednak kiedy górę biorą czynniki niezależne ode mnie, zaczyna się problem... Mam chyba cerę naczynkową... żadnego trądziku na twarzy nie miałem, jedynie te wypieki. Pod wpływem emocji, mrozu, ciepła, wysiłku, poliki oraz nos czerwienią mi się. Wszystko to powoduje, że wyglądam jak istota prosto z pod sklepu monopolowego.
Trochę o tym czytałem, że istnieją kosmetyki do takiej cery, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby w stu procentach temu zapobiegły.
Zdecydować się na zamykanie naczynek? (zdaje sobie sprawę, że to dość kosztowny zabieg) To normalne u facetów? (już nie pytam o tych w moim wieku)

Co myślicie?
gimbus19wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:59   #809
gimbus19wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Chłopakowi w moim wieku nie przystoi wybierać się do kosmetyczki (to moje zdanie i go nie zmienię ). Sam próbuje dbać o swoją skórę, jednak kiedy górę biorą czynniki niezależne ode mnie, zaczyna się problem... Mam chyba cerę naczynkową... żadnego trądziku na twarzy nie miałem, jedynie te wypieki. Pod wpływem emocji, mrozu, ciepła, wysiłku, poliki oraz nos czerwienią mi się. Wszystko to powoduje, że wyglądam jak istota prosto z pod sklepu monopolowego.
Trochę o tym czytałem, że istnieją kosmetyki do takiej cery, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby w stu procentach temu zapobiegły.
Zdecydować się na zamykanie naczynek? (zdaje sobie sprawę, że to dość kosztowny zabieg) To normalne u facetów? (już nie pytam o tych w moim wieku)

Co myślicie?
gimbus19wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:18   #810
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

gimbus19wwa, kosmetyki do cery naczynkowej moga zapobiec pekaniu nowych naczynek, natomiast nie usuna problemu. polecam Ci zabieg laserem IPL tylko nie u kosmetyczki, a u lekarza bylam miesiac temu na IPL i powiem Ci ze widze efekty moze nie jakies ogromne ale sa, dermatolog powiedziala mi ze potrzeba bedzioe kilku zabiegow. aha powiem Ci jeszcze ze przedemna w kolejce na IPL bylo dwoch chlopakow, wiec nie przejmuj sie tylko poszukaj dobrego specjalisty i mowie Ci naprawde warto
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.