Suknia marzeń cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 08:12   #4981
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Suknia marzeń cz. II

pieeeeeeeękny tren jak i cała suknia, ale ja już i tak swoją znalazłam wiec ci nie zazdroszczę a kiedy ślub? Bo myślałam, że to tylko ja tak się spieszę, ja dopiero mam ślub 15 sierpnia
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:14   #4982
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Popłakałam się... piękną masz ... buźkę
O sukni to już nie wspomnę
Wyglądasz w niej ślicznie i nie opowiadaj głupot , że przestajesz się sobie podobać, bo Ci nie uwierzę
świetnie podkreśla figurkę i w ogóle bardzo ciekawy fason


Podobacie mi się dziewczynki
Dzieki kasienko

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Ogladalam w salonach, ale żadna mi się nie podobała, a ja mam dusze artystki, jak cos będzie nie tak do sierpnia przerobie, żeby było idealnie, nie mniej jednak wzór mnie ują :P
A ja niby jestem wybredna, ale jak poszlam do salonu, to podobalam sie sobie we wszystkim. Juz prawie moneta chcialam rzucac Moze to dlatego, ze nigdy nie mialam wizji sukni slubnej. W ogole na poczatku chcialam jakas krotka i skromna. Ale podpytywalam TZta i widzialam, ze on chce, zebym miala "normalna", bo ja troche dziwakiem jestem Wiec zaczely mi sie podobac rozne takie, najbardziej suknie typu A. U mnie bylo tak: suknie krotkie - styl empire - suknie skrojone na literke A, a ostatecznie wyszla ta moja rybka, chociaz ciagle nie moge siebie zapomniec w demetrios 914, ale nie dalabym za Chiny tyle kasy.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:15   #4983
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Suknia marzeń cz. II

oj już dojrzałam, wybacz
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:19   #4984
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Suknia marzeń cz. II

oj ja cię rozumiem, ja też chciałam bardzo skromna na poczatek, tylko, zeby rękawy miala takie zwiewne, potem były te w literke A, a na koniec jest moja zupełnie inna, ale latynoska, matko jak ja się boję tej przesyłki...
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:22   #4985
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
pieeeeeeeękny tren jak i cała suknia, ale ja już i tak swoją znalazłam wiec ci nie zazdroszczę a kiedy ślub? Bo myślałam, że to tylko ja tak się spieszę, ja dopiero mam ślub 15 sierpnia
dziekuje bardzo, a moj slub 27 czerwca 2009, moi znajomi tez sie dziwia ze tak szybko kupiłam ale tak to jest jak się znajdzie tą jedyną

rybcia2309 a masz jakies zdjecie Twojej z katalogu, koniecznie pochwal sie jak dostaniesz przesyłke
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień

Edytowane przez moonikkaa
Czas edycji: 2008-11-18 o 08:24
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:35   #4986
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Suknia marzeń cz. II

No jak dojdzie to zrobię zdjęcie...ojojoj dzisiaj ma być wysłana...
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 09:11   #4987
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
ja całkiem niedawno zakupiłam moją suknie marzeń, kiedy ją przymierzyłam poczułam że to ta jedyna. Na zdjeciach wyglada gorzej niz w rzeczywistosci, bo tych kamyczków i ich błysku nie widać. Mojej mamie na zdjeciach się niepodobała a jak ją zobaczyła w rzeczywistości to była zachwycona. Co o niej myślicie, oczywiscie wymaga kilku poprawek typu skrocenie i poszerzenie, ale moze do czasu slubu trochę schudnę a i ramiączka sa od biustonosza
Cos mi sie wydaje ze widzialam podobna na pokazie na Targach Slubnych w Warszawie w styczniu tego roku i ten blask pionowych pasow nas ujal, mnie i mojego meza . Fajny fason. Sliczna PM bedzie z Ciebie, teraz tylko delikatne dodatki i voila.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 09:50   #4988
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
ja całkiem niedawno zakupiłam moją suknie marzeń, kiedy ją przymierzyłam poczułam że to ta jedyna. Na zdjeciach wyglada gorzej niz w rzeczywistosci, bo tych kamyczków i ich błysku nie widać. Mojej mamie na zdjeciach się niepodobała a jak ją zobaczyła w rzeczywistości to była zachwycona. Co o niej myślicie, oczywiscie wymaga kilku poprawek typu skrocenie i poszerzenie, ale moze do czasu slubu trochę schudnę a i ramiączka sa od biustonosza
Bardzo ciekawa suknia
Rzeczywiście fajnie muszą wyglądać te pionowe pasy na żywo
Ja też tak miałam z suknią, jak pokazywałam na fotkach z przymiarek to nikomu się moja suknia nie odobała <tylko udawali i kiwali głowami>, a jak mnie zobaczyli w niej w dniu ślubu to... oniemieli
Na żywo prawie każda suknia powala!!
W dodatku z piękną fryzurką dopasowaną do nas, makijażem i dodatkami...
Będzie pięknie
Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
oj ja cię rozumiem, ja też chciałam bardzo skromna na poczatek, tylko, zeby rękawy miala takie zwiewne, potem były te w literke A, a na koniec jest moja zupełnie inna, ale latynoska, matko jak ja się boję tej przesyłki...
Odważna jesteś
Mnie też to przez myśl przeszło jak szukałam sukienek, ale stwierdziłam że najpierw pomierzę trochę róznych kroi , żeby wiedzieć w czym mi najlepiej
I się zakochałam
Trzymam kciuki żeby było ok wszystko!
NO I CZEKAMY NA FOTKI
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 09:57   #4989
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawa suknia
Rzeczywiście fajnie muszą wyglądać te pionowe pasy na żywo
Ja też tak miałam z suknią, jak pokazywałam na fotkach z przymiarek to nikomu się moja suknia nie odobała <tylko udawali i kiwali głowami>, a jak mnie zobaczyli w niej w dniu ślubu to... oniemieli
Na żywo prawie każda suknia powala!!
W dodatku z piękną fryzurką dopasowaną do nas, makijażem i dodatkami...
Będzie pięknie

haha, skąd ja to znam Mi mój braciszek wprost powiedział, jak zdjęcia zobaczył, że jemu się nie podoba, bo to i tamto. A jak zobaczył na żywo w trakcie ostatniej przymiarki (robił za kierowcę) to stwierdził, że teraz to mu się podoba Cóż, zdjęcia niestety bardzo często zabierają sukniom sporą część uroku...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:23   #4990
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Pochwalę się i tutaj swoją już zakupioną suknią

Trzeba jeszcze dopasować szczególnie, w biuście, i skrócić.
Fajna suknia. Mi się własnie jej dół przede wszystkim podoba, ale nigdy nie gustowałam w sukniach z kołem, więc takie właśnie luźne i zwiewne na dole mi się podobają. Ładnie podkreśla figurę, tylko szkoda że nie widzimy co się kryje z tyłu. Ma jakis tren podpinany??

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
A ja sie tutaj nie chwalilam jeszcze swoja, chociaz wybrana zostala juz w sierpniu.
Czekam na ochy i achy (moga byc udawane). Bo jak patrze na inne wizazanki w swoich sukniach to przestaje sie sobie podobac:P

Suknia wymaga paru drobnych poprawek, no i wiadomo, odpowiedniego stanika.
Wiem, opalenizna nie jest rownomierna, ale do kwietnia w miare sie wyrowna
Co prawda nie przepadam za gorsetami w kształcie serca, ale ca to dół Twojej sukni jest prześliczny. Świetnie podkreśla Ci figurę - na prawde super
Nie wiem co Ty w ogóle za bzdury opowiadasz, że niby źle w niej wyglądasz - idź se dziewczyno kubeł zimnej wody na głowe wylej - może pomoże . Masz świetną figurę, suknia się na Tobie rewelacyjnie układa

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
ja całkiem niedawno zakupiłam moją suknie marzeń, kiedy ją przymierzyłam poczułam że to ta jedyna. Na zdjeciach wyglada gorzej niz w rzeczywistosci, bo tych kamyczków i ich błysku nie widać. Mojej mamie na zdjeciach się niepodobała a jak ją zobaczyła w rzeczywistości to była zachwycona. Co o niej myślicie, oczywiscie wymaga kilku poprawek typu skrocenie i poszerzenie, ale moze do czasu slubu trochę schudnę a i ramiączka sa od biustonosza
No coś w tym musi być, że suknie w realu wyglądaja lepiej. Pionowe pasy na pewno wysmuklają no i te piękne długaśne treny - ech mam do nich sentyment

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-18 o 10:24
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:41   #4991
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ARM

druga, druga!!, Mam bardzo podobną;-) Lorna pronovias.
Pierwsza faktycznie zmniejsza biust. Druga cudna. A welon tylko długi, ja tylko takie uznaja, ktrótkie mi sie nie podobaja, bez wzgledu na to czy pasuja czy nie. jak dla mnie nigdy. Wolę wtedy kwiaty np.
jak ja kupisz może chciałabys pozbyc sie bolerka?
Ślicznie
hej! dzieki
na pewno bede chciala sprzedac suknie wiec bolerko tez
a kiedy slubujesz? ja 6 czerwca
arm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 11:37   #4992
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Suknia marzeń cz. II

fajnie dziewczynki, że Wam sie podoba, dzięki. A z tymi zdjęciami sukni ślubnych, to tak jest, najpierw podczas przymiarki zakochałam się z niej, jak potem oglądałam te zdjęcia to miałam mysli, ze zbyt pochopnie podjęłam decyzję, wszyscy w koło mnie jeszcze dołowali, ze za szybko, moja mama, ze to nie ładne, tamto. Drugi raz jak ją przymierzylam to znowu czułam się wspaniale i nie miałam zadnych wątpilowści
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 11:56   #4993
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
ja całkiem niedawno zakupiłam moją suknie marzeń, kiedy ją przymierzyłam poczułam że to ta jedyna. Na zdjeciach wyglada gorzej niz w rzeczywistosci, bo tych kamyczków i ich błysku nie widać. Mojej mamie na zdjeciach się niepodobała a jak ją zobaczyła w rzeczywistości to była zachwycona. Co o niej myślicie, oczywiscie wymaga kilku poprawek typu skrocenie i poszerzenie, ale moze do czasu slubu trochę schudnę a i ramiączka sa od biustonosza
Śliczna suknia Piękny tren i świecidełka na niej.

Gdzie Ty chcesz ją poszerzać? Skrócić owszem, ale nie widzę konieczności poszerzania.
Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Fajna suknia. Mi się własnie jej dół przede wszystkim podoba, ale nigdy nie gustowałam w sukniach z kołem, więc takie właśnie luźne i zwiewne na dole mi się podobają. Ładnie podkreśla figurę, tylko szkoda że nie widzimy co się kryje z tyłu. Ma jakis tren podpinany??
Nie robiłam zdjecia z tyłu. Ale jest długi podpinany na 8 guziczków tren.
Na zdjeciu katalogowym ta suknia wygląda tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liporio1.jpg (33,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liporio2.jpg (14,9 KB, 95 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:08   #4994
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
hej! dzieki
na pewno bede chciala sprzedac suknie wiec bolerko tez
a kiedy slubujesz? ja 6 czerwca
uu szkoda, bo ja 23 maja, miałam nadzieje, że Ty przede mną
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:47   #4995
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Śliczna suknia Piękny tren i świecidełka na niej.

Gdzie Ty chcesz ją poszerzać? Skrócić owszem, ale nie widzę konieczności poszerzania.


Nie robiłam zdjecia z tyłu. Ale jest długi podpinany na 8 guziczków tren.
Na zdjeciu katalogowym ta suknia wygląda tak:
azzis Twoja suknia piekna i teraz zobaczyłam Twoje zdjecie w niej - bardzo ładnie wygladasz i chyba tez z kolekcji Herm's. Ja nie wiem jaki model tej mojej sukienki, moze któras z dziewczyn kojarzy, na stronie jej nie ma, a z tego wszytkiego nie zapytałam w salonie.

jesli chodzi o poszerzanie, to odrobinke trzeba, zeby sie nie marszczyła i zebym nie czuła sie jak w pancerzu ale tak jak napisałam, zobacze po przymierzeniu jej pod koniec maja, mam nadzieję, że nie bedzie takiej potrzeby.
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:56   #4996
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Co prawda nie przepadam za gorsetami w kształcie serca, ale ca to dół Twojej sukni jest prześliczny. Świetnie podkreśla Ci figurę - na prawde super
Nie wiem co Ty w ogóle za bzdury opowiadasz, że niby źle w niej wyglądasz - idź se dziewczyno kubeł zimnej wody na głowe wylej - może pomoże . Masz świetną figurę, suknia się na Tobie rewelacyjnie układa
Ja tez nie przepadalam za gorsetami w ksztalcie serca, ale przymierzylam jedna suknie i pieknie tam w gorze wygladala i stwierdzilam, ze ten typu gorsetu jest jak najbardziej dla mnie. Ja opowiadam takie bzdury, bo Wy mi sie bardziej podobacie w swoich sukniach;P
Rybcia, czekamy na zdjecia Twojej
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:30   #4997
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjecia z tyłu. Ale jest długi podpinany na 8 guziczków tren.
Na zdjeciu katalogowym ta suknia wygląda tak:
no śliczna kiecunia i z tyłu jest bardzo fakjnie wykończona, bardzo ciekawie. Dobry wybór, a myślę, że jak już będzie wykończona na tip top, to będzie robiła jeszcze lepsze wrażenie

Popscene - bo tak to właśnie jest. Mi się może nie podobać taki kształ gorseu, ale jesli taki właśnie na Tobie leży najlepiej, to w ogóle nie ma tematu, bo wybór wtedy jest prosty. Nie ważne co nam się mogło do tej pory podobać, a ważne w czym dobrze wyglądamy
Dla tego jest tak bardzo ważne, by sobie zmierzyć kilka sukienek o różnych fasonach, krojach i porównać w czym jest nam najlepiej, co podkreśla nasze walory, a niedociągnięcia ukrywa

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-18 o 14:37
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:56   #4998
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Otoz to maugosiu
Chodzi o to, zeby wygladac najlepiej w ten dzien. Dlatego ja musze wygladac na wyzsza i na taka, co niby ma duzo grubych wlosow Taka mala sciemka, ale efekt musi byc oszalamiajacy.

O mein got! Przekroczylysmy 5000 postow!
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

Edytowane przez popscene
Czas edycji: 2008-11-18 o 15:00 Powód: dopisek
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:16   #4999
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

mam pytanko: poszukuje dl amojej przyjaciółki sukni w granicach do 4 tys nie wiecej. demetrios, cosmobella, agnes juz przerobiłysmy. macie jakies propozycje? pronovias , la sposa odpada cenowo....
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 15:32   #5000
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

a sincerity? mają suknie tak do 3 tys i w dodatku bardzo ładne, dobrze wykończone - wiem bo jestem posiadaczką jednej z nich
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:41   #5001
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
a sincerity? mają suknie tak do 3 tys i w dodatku bardzo ładne, dobrze wykończone - wiem bo jestem posiadaczką jednej z nich
przeglądnaełam stronkę, ale nic mi się nie podoba a liczyłam na to, że uda mi się coś w miare taniego znaleźć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:47   #5002
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Suknia marzeń cz. II

o ludzie suknia wysłana priorytetem, teraz tylko czekać, już normalnie wymiękam, najwyżej jak się okaże za ciasna to schudnę do sierpnia będzie jakaś motywacja w sumie i tak miałam przejść na dietę kurcze siedząc tutaj jeszcze bardziej przeżywam ten nadchodzący dzień
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:49   #5003
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
a sincerity? mają suknie tak do 3 tys i w dodatku bardzo ładne, dobrze wykończone - wiem bo jestem posiadaczką jednej z nich
obejrzymy dzieki

jakies inne propozycje?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:50   #5004
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
mam pytanko: poszukuje dl amojej przyjaciółki sukni w granicach do 4 tys nie wiecej. demetrios, cosmobella, agnes juz przerobiłysmy. macie jakies propozycje? pronovias , la sposa odpada cenowo....
szukasz sukni do 4000. Nie wiem czemu piszesz że Pronovias, la spoza cenowo odpada - w prawdzie może nie z najnowsej kolekcji, ale spoko znajdziesz tam sukienkę do tej kwoty. Zależy czego szukasz, jak ma wyglądać, jak bardzo ma być strojna, z jakiego materiału, bo jesli z koronki hiszpańskiej, to może być problem, choć są też i z koronki do 4000. Na przykład ta:
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=daven

napisz coś więcej jak takier cudo ma wyglądać
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:55   #5005
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

no wiec ma byc to suknia o linii A, nic opietego, i nie warstwowa, tzn warstwy nie moga byc widoczne jezeli wiecie o co mi chodzi
ma byc nowa nie uzywana , biała raczej,

postura Panny mlodej: to dosc pulchna osoba, wzrost okolo 170, niezbyt duzy biust.

to nie dla mnie a przyjaciółki
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:57   #5006
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
mam pytanko: poszukuje dl amojej przyjaciółki sukni w granicach do 4 tys nie wiecej. demetrios, cosmobella, agnes juz przerobiłysmy. macie jakies propozycje? pronovias , la sposa odpada cenowo....

san patric , ma suknie z tych co lepiej wygladaja na zywo niz w katalogach
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 16:16   #5007
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
azzis Twoja suknia piekna i teraz zobaczyłam Twoje zdjecie w niej - bardzo ładnie wygladasz i chyba tez z kolekcji Herm's. Ja nie wiem jaki model tej mojej sukienki, moze któras z dziewczyn kojarzy, na stronie jej nie ma, a z tego wszytkiego nie zapytałam w salonie.

jesli chodzi o poszerzanie, to odrobinke trzeba, zeby sie nie marszczyła i zebym nie czuła sie jak w pancerzu ale tak jak napisałam, zobacze po przymierzeniu jej pod koniec maja, mam nadzieję, że nie bedzie takiej potrzeby.
Jak zobaczyłam Twoją suknię, to wydawało mi się, że już gdzieś taką widziałam, ale nie pamiętam gdzie
Ale podoba mi się.

A za ostateczne poprawki weźmiesz się poźniej - na pewno jeszcze gdzie niegdzie Cię ubędzie

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
no śliczna kiecunia i z tyłu jest bardzo fakjnie wykończona, bardzo ciekawie. Dobry wybór, a myślę, że jak już będzie wykończona na tip top, to będzie robiła jeszcze lepsze wrażenie

Popscene - bo tak to właśnie jest. Mi się może nie podobać taki kształ gorseu, ale jesli taki właśnie na Tobie leży najlepiej, to w ogóle nie ma tematu, bo wybór wtedy jest prosty. Nie ważne co nam się mogło do tej pory podobać, a ważne w czym dobrze wyglądamy
Dla tego jest tak bardzo ważne, by sobie zmierzyć kilka sukienek o różnych fasonach, krojach i porównać w czym jest nam najlepiej, co podkreśla nasze walory, a niedociągnięcia ukrywa
Podoba mi się jak jest odpięty tren, ale już podpięty wygląda jakoś tak dziwnie
Poproszę krawcową o jakąś lekką modyfikację tego podpięcia - o ile się da
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 06:14   #5008
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
mam pytanko: poszukuje dl amojej przyjaciółki sukni w granicach do 4 tys nie wiecej. demetrios, cosmobella, agnes juz przerobiłysmy. macie jakies propozycje? pronovias , la sposa odpada cenowo....
Pronovias ze starszych kolekcji nie odpada cenowo-Lorna i India to ok 3 tys-3,4 tys zł, warto sprawdzić
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:11   #5009
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Rybcia, czekamy na fotki
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:30   #5010
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

A ja jestem załamana
Pokazywałam zdjęcie dziewczynom w pracy i powiedziały, że ta suknia na mnie wygląda za duża...(no bo trzeba ją dopasować), że tren źle upięty, że to , że tamto... już nawet nie pamiętam co
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.