Ząb a wstyd a TZ..;> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 11:47   #1
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86

Ząb a wstyd a TZ..;>


No wiec zacznę od początku, od kilku lat męczyłam się z leczeniem jednego, ciągle tego samego zęba. z jednej strony był ukruszony i ostatnio zaczął się ruszać..

No i w koncu w sobote mi wypadl! staly zab poprostu wypadl. Jest to 6 na dole, nie widac jej, ale czulam pewien dyskomfort. Oczywiscie poplakalam sie, TZ zobaczyl ze placze.. powiedzialam o co chodzi i ze jest mi przykro, i poprosilam TZ zeby nikomu o tym narazie nie mowil, bo musze przyzwyczaic sie do mysli, ze nie mam zeba

Myślałam, ze Tz tez się wkurzy ze nie mam zeba i ze "o ludzie co my teraz zrobimy".. jednak on zachowal sie calkiem inaczej, ucieszyl sie, powiedzial, ze nie bede musiala juz plakac przez tego zeba i ze to nic takiego, ze pomoglo mi to tylko, bo nie bede wiecej musiala leczyc i znosic bolu z tym zwiazanego. Tym bardziej jak go nie widac. ZE sam by chcial zeby tak nagle zniknal mu bolacy zab.

Poszlismy wiezorem do znajomych na urodziny mojej kolezanki. Kolege bolal strasznie zab..a moj TZ wypalil nagle nie myslac nawet, ze mi dzis wypadl zab.. poczualam sie strasznie.. mialam ochote zapasc sie pod ziemie.. a przeciez prosilam tz zeby nie mowil o tym nikomu.. akurat naszedl temat, tz tlumaczy sie ze wypalil i ze jest mu przykro, ze sie zle z tym czuje, ale zebym sie nie przejmowala, bo to nic takiego..

Dziewczyny, ja wiem, ze Ząb, to nie powod do rozstania, ale do wstydu? Wcale nie mam zaniedbanych zebow, sa dla mnie wazne i dbam o nie, a tu takie cos? Co byscie sobie pomyslaly o kims kto nie ma zeba? tak sie dziwnie z tym czuje.. I jeszcze to ze prosilam tz o jakas dyskrecje. Moze nie nalegalam ale wspomnialam, zeby nie mowil nikomu. Co myslecie o tym wszystkim?
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:55   #2
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Palnął, bo pomyślał, że to nic takiego. Ja też tak myślę.
Głowa do góry.
Na pocieszenie dodam, że nie mam 2 zębów jednej 6 i jednej 5. Żyję i mam się dobrze
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:02   #3
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Nie wiem czy żartujesz czy nie ale tak absurdalnego tematu nie widziałam dawno.


Też nie mam dwóch zębów,piątek na dole,żyje również i też mam się dobrze.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:03   #4
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

oczywiście, że TŻ nie miał niczego złośliwego na celu mówiąc o tym, pomimo tego, że poprosiłaś go o dyskrecję - pojawił się temat i on nawet nie pomyślał, że to może być dla ciebie aż tak ważne, że to taka tajemnica, nie złość się na niego
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:05   #5
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez DivineDisaster Pokaż wiadomość
Co byscie sobie pomyslaly o kims kto nie ma zeba?
Nie wiem naprawdę co myśleć. Czy ktoś taki może wogóle funkcjonować w cywilizowanym społeczeństwie? Życie bez szóstki może być prawdziwym koszmarem. Trudno mi sobie wyobrazic podobne nieszczęscie. A mężczyzna, który nie jest w stanie ogarnąć tego dramatu nadaje się wyłącznie na nawóz. A Tobie powinna pomóc wizyta u specjalisty .... psychiatry.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:07   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Głupio palnął, pewnie bez zastanowienia i to dlatego.
Ale wiesz, on w sumie ma chyba rację, już lepiej mieć święty spokój, nie biegać latami z jednym zębem do lekarza, bo to przecież nic przyjemnego a na dodatek pieniądze na to idą. Nie ma się czego wstydzić, po prostu ten ząb był uszkodzony i w końcu wypadł.

A masz już ósemki? Bo mnie te paskudy chciałyby urosnąć, a nie mają miejsca, więc na rękę by mi było, gdyby mi wyleciało parę zębów
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:07   #7
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Nie wiem naprawdę co myśleć. Czy ktoś taki może wogóle funkcjonować w cywilizowanym społeczeństwie? Życie bez szóstki może być prawdziwym koszmarem. Trudno mi sobie wyobrazic podobne nieszczęscie. A mężczyzna, który nie jest w stanie ogarnąć tego dramatu nadaje się wyłącznie na nawóz. A Tobie powinna pomóc wizyta u specjalisty .... psychiatry.

Oooo, a myślałam, że nic mnie dziś nie rozbawi!
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 12:12   #8
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A Tobie powinna pomóc wizyta u specjalisty .... psychiatry.

Postaram się skorzystać z rady


Dla mnie to ważne było, mam obsesje na punkcie czystych, zadbanych dłoni no i zębów.Dlatego tak mnie to zabolało. Myślałam, ze może ktoś ma podobnie..

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:14   #9
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Wstaw sobie nowy i będzie po temacie.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:15   #10
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Nie wiem naprawdę co myśleć. Czy ktoś taki może wogóle funkcjonować w cywilizowanym społeczeństwie? Życie bez szóstki może być prawdziwym koszmarem. Trudno mi sobie wyobrazic podobne nieszczęscie. A mężczyzna, który nie jest w stanie ogarnąć tego dramatu nadaje się wyłącznie na nawóz. A Tobie powinna pomóc wizyta u specjalisty .... psychiatry.

aaa..hahaha.

myśle, że Ząbek ( a zwłaszcza 6 której nie widac ) to żaden problem. Wiele moich koleżanek musiało usunąc właśnie 6, i może nawet ja będe zmuszona do usunięta jednej 6 bo jest po kanałowym leczeniu i nigdy nie wiadomo czy się jakis stan zapalny nie wytworzy.

Powinnas iśc do dentysty zabiezpieczyć miejsce z ktorego wypadła Ci ta 6, oczyścić itd. Jeżeli ten problem spędza Ci sen z powiek.. to jest wyjście: implant lub jakaś koronka czy cos. No ale cena tej wygody zaboli bardziej niż brak zęba..
__________________
  • Taking advantage of any situation
    that is what some people call... intelligence .

Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:24   #11
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy żartujesz czy nie ale tak absurdalnego tematu nie widziałam dawno.


Też nie mam dwóch zębów,piątek na dole,żyje również i też mam się dobrze.
Mniej więcej to samo pomyślałam. Bozia dała mi krzywe zęby i kiedy zaczęłam już nieco zarabiać (mniej więcej w wieku 22-23 lat) postanowiłam je wyprostować. W tym celu musiałam między innymi wyrwać jedynkę na dole i chodziłam bez niej rok (bo reszta zębów się prostowała).

Czasem obcy ludzie patrzyli na mnie dziwnie, ale ogólnie to się tym nie przejmowałam nigdy (a pracuję w kontakcie z ludźmi) i na pocieszenie zawsze myślałam sobie, że za rok będę mieć piękne, równe zęby których mi każdy pozazdrości. Nie rozumiem droga autorko wątku w którym miejscu jest ten twój wstyd? Bo z twojej opowieści wynika, że to wstyd opowiadać o wypadniętym zębie, to co ja maiłam powiedzieć bez zęba z przodu, może chodzić w kartonie na głowie przez ten rok?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 12:34   #12
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez DivineDisaster Pokaż wiadomość
No wiec zacznę od początku, od kilku lat męczyłam się z leczeniem jednego, ciągle tego samego zęba. z jednej strony był ukruszony i ostatnio zaczął się ruszać..

No i w koncu w sobote mi wypadl! staly zab poprostu wypadl. Jest to 6 na dole, nie widac jej, ale czulam pewien dyskomfort. Oczywiscie poplakalam sie, TZ zobaczyl ze placze.. powiedzialam o co chodzi i ze jest mi przykro, i poprosilam TZ zeby nikomu o tym narazie nie mowil, bo musze przyzwyczaic sie do mysli, ze nie mam zeba

Myślałam, ze Tz tez się wkurzy ze nie mam zeba i ze "o ludzie co my teraz zrobimy".. jednak on zachowal sie calkiem inaczej, ucieszyl sie, powiedzial, ze nie bede musiala juz plakac przez tego zeba i ze to nic takiego, ze pomoglo mi to tylko, bo nie bede wiecej musiala leczyc i znosic bolu z tym zwiazanego. Tym bardziej jak go nie widac. ZE sam by chcial zeby tak nagle zniknal mu bolacy zab.

Poszlismy wiezorem do znajomych na urodziny mojej kolezanki. Kolege bolal strasznie zab..a moj TZ wypalil nagle nie myslac nawet, ze mi dzis wypadl zab.. poczualam sie strasznie.. mialam ochote zapasc sie pod ziemie.. a przeciez prosilam tz zeby nie mowil o tym nikomu.. akurat naszedl temat, tz tlumaczy sie ze wypalil i ze jest mu przykro, ze sie zle z tym czuje, ale zebym sie nie przejmowala, bo to nic takiego..

Dziewczyny, ja wiem, ze Ząb, to nie powod do rozstania, ale do wstydu? Wcale nie mam zaniedbanych zebow, sa dla mnie wazne i dbam o nie, a tu takie cos? Co byscie sobie pomyslaly o kims kto nie ma zeba? tak sie dziwnie z tym czuje.. I jeszcze to ze prosilam tz o jakas dyskrecje. Moze nie nalegalam ale wspomnialam, zeby nie mowil nikomu. Co myslecie o tym wszystkim?
Pewnie mu sie wymsknelo ale dla pewnosci przypomnij mu jeszcze raz, ze to jest dla ciebie sytuacja krepujaca i nie kazdy musi wiedziec o tym, ze nie masz zeba.
Ja mam ten sam problem, i czuje sie z tym jeszcze gorzej bo wybralam nieodpowiednia dentystke. "Leczyla" mi zeba pare lat i bylo jeszcze gorzej, za pozno zmienilam dentyste i zab byl nie do uratowania. Jak sobie pomysle ile kasy na nia wydalam to robi mi sie slabo. Na szczescie jest dosc daleko i tego nie widac. Niektorzy dentysci to prawdziwi partacze.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:47   #13
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Droga DivineDisaster nie było moim zamiarem Cię urazić, ale ubytek którego nie widać a w dodatku można go bez większych komplikacji medycznych i nakładów finansowych uzupełnić jakoś mi nie współgrał z dramatycznością Twojego pierwszego posta.
A chłopak - gwarantuję, że nie zrobił Ci świadomie przykrości i nie zdawał sobie sprawy, że będzie to dla Ciebie problemem, nawet jeżeli coś mu na ten temat wspomniałas.

Tak z ciekawości (naprawdę bez sarkazmu) zapytam, czy np. złamanie paznkocia może wywołać podobne reakcje?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:50   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Paznokieć odrośnie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:58   #15
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Głupio palnął, pewnie bez zastanowienia i to dlatego.
Ale wiesz, on w sumie ma chyba rację, już lepiej mieć święty spokój, nie biegać latami z jednym zębem do lekarza, bo to przecież nic przyjemnego a na dodatek pieniądze na to idą. Nie ma się czego wstydzić, po prostu ten ząb był uszkodzony i w końcu wypadł.

A masz już ósemki? Bo mnie te paskudy chciałyby urosnąć, a nie mają miejsca, więc na rękę by mi było, gdyby mi wyleciało parę zębów
Nie śpiesz się do ósemek, moje też rosły pół w dziąśle, i ciągły je do góry - ból okropny, kiedyś nawet antybiotyk na to brałam co ciekawe - teraz kiedy już wszystkie urosły, muszę je wyrwać (usunąć chirirgiczine, aaaaa), bo zaczynają zniekształcać pozostałe zęby tak, że nachodzą na siebie


Ja nie mam 6 górnej (po kanałowym 'siadła', nie dało się jej uratować, a próbowałam dwa lata), i żyję Ostatnio połamała mi się ogromnie 5 górna, ale korzeń został, więc mogę założyć koronkę Natomiast 6 zostawiam na lepsze czasy, bo nietsety będę musiała zainwestować w implant bez 6 da się żyć
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:00   #16
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

przeciez mozna wstawic ja juz tez mialam miec 6 wyrywana ale nie przejmowalam sie strasznie bo wiedzialam ze odczekam az sie zagoi i zaraz wstawie implant, ale udalo sie go uratowac

bez zeba chodzic bym nie mogla - dla mnie to jedna z najwazniejszych rzeczy - bardzo dbalam o nie od dziecka i wolalabym zrezygnowac z kosmetykow i ciuchow przez pol roku niz nie wstawic sobie implantu
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:07   #17
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
przeciez mozna wstawic ja juz tez mialam miec 6 wyrywana ale nie przejmowalam sie strasznie bo wiedzialam ze odczekam az sie zagoi i zaraz wstawie implant, ale udalo sie go uratowac

bez zeba chodzic bym nie mogla - dla mnie to jedna z najwazniejszych rzeczy - bardzo dbalam o nie od dziecka i wolalabym zrezygnowac z kosmetykow i ciuchow przez pol roku niz nie wstawic sobie implantu
Ja przez pół roku nie wydaje na kosmetyki i ciuchy 3 tysięcy plnów, więc u mnie Twoja metoda się nie sprawdzi Tym bardziej że wolałabym te 3 tysiące przeznaczyć na usunięcie ósemek, bo koszt podobny

Mam śliczne, białe ząbki (A1), a u mnie 6 nie widać, więc na razie nie mam parcia na implant Co innego gdyby to był jeden z przednich zębów
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:14   #18
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

3 tysiaki chyba bym była gotowa dać, przynajmniej za tą moją piątkę, ale mnie zaśpiewali 5 tysiaków, a to już kosmos. Przyznam jednak, że nie szukałam jakoś intensywnie innych ofert.
Swoją drogą też bym 3 tysięcy nie uzbierała gdybym 6 miesięcy nie używała kosmetyków... Zresztą sytuacja jest czysto hipotetyczna, bo ja z kolei nie wyobrażam sobie jakbym się drapała, gdybym nie używała tych wszystkich nawilżających mazideł.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:24   #19
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

zanim zaczełam nosić aparat-ruchomy, musiałam sie pozbyc 4 zębów, dwóch czwórek na gorze, i dwóch piatek na dole, zanim zeby sie zeszły długo musiałam funkcjonowac ze szparami miedzy pozostałymi zebami-jakos sie udało
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 13:24   #20
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

...
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2013-10-28 o 22:21
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:30   #21
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Jak to mozliwe,zeby stala szostka ot tak sobie sama "wyleciala"?????Zeby stale same nie wypadaja ot tak sobie,zwlaszcza 6,ktora ma trzy korzenie.To pewnie byl zab mleczny...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:33   #22
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
3 tysiaki chyba bym była gotowa dać, przynajmniej za tą moją piątkę, ale mnie zaśpiewali 5 tysiaków, a to już kosmos. Przyznam jednak, że nie szukałam jakoś intensywnie innych ofert.
Swoją drogą też bym 3 tysięcy nie uzbierała gdybym 6 miesięcy nie używała kosmetyków... Zresztą sytuacja jest czysto hipotetyczna, bo ja z kolei nie wyobrażam sobie jakbym się drapała, gdybym nie używała tych wszystkich nawilżających mazideł.

Ja bym znowu włosów rozczesać nie mogła ^^
5 tys? O matko!
Ja się strasznie cieszę, że na tą moją 5 wystarczy koronka, a i jeszcze miałam opcje albo z porcelany za 400 albo z cyrkonu za 1200... doszlam do wniosku, ze 5 bardziej z tylu, wiec zdecydowalam się na porcelane, moja mama ma na 5 i 6 koronki z porcelany i nie widać różnicy
6 się będę zajmować, jak zacznę porządnie zarabiać

A powiedzcie mi dziewczyny - uslyszalam gdzieś, że z nfz naprawiają tylko przednie zęby (chyba do 4), czy to jest prawda? Mam nadzieje że nie, bo to już by jakaś masakra była chyba...
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2008-11-18 o 13:34
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:34   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Nie śpiesz się do ósemek, moje też rosły pół w dziąśle, i ciągły je do góry - ból okropny, kiedyś nawet antybiotyk na to brałam co ciekawe - teraz kiedy już wszystkie urosły, muszę je wyrwać (usunąć chirirgiczine, aaaaa), bo zaczynają zniekształcać pozostałe zęby tak, że nachodzą na siebie
Ja się wcale nie spieszę, wolałabym ich w ogóle nie mieć, bo właśnie tak mam, że rosną mi "po trochu", dziąsła bolą paskudnie, a jak je będę miała, też będę musiała usunąć (już teraz mam za mało miejsca na zęby w szczęce, a co dopiero z ósemkami do tego).
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:54   #24
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Myślę, że TŻ się po prostu głupio wygadał, wyszło jak wyszło, ale jestem zdania, że nie zrobił tego specjalnie.
A co do samego zęba, to co miałabym pomyśleć o kimś kto go nie ma? Gdyby ktoś miał co drugi ząb, nie miał ich w ogóle, byłyby zepsute, to mogłabym pomyśleć, że ktoś widocznie o nie w ogóle nie dbał. Ale jeśli jest to tylko jeden ząb, i to na dodatek bardzo mało widoczna 6, to nie ma powodu do obaw. Nikt na pewno nie będzie zwracał aż takiej uwagi. Nie masz się czego wstydzić, starałaś się go wyleczyć, ale skoro się to nie udało, to musiało się stać, to co stało. Głowa do góry, poza tym ząb zawsze można wstawić.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:01   #25
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy żartujesz czy nie ale tak absurdalnego tematu nie widziałam dawno.


Też nie mam dwóch zębów,piątek na dole,żyje również i też mam się dobrze.
ło matko!!!
Ja tez nie mam jednego zeba. Tez zyje

Mysle,ze przesadzasz
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:08   #26
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

myślę, że nikt z Twoich przycaiół bardzoe się tym faktem nie przejmie
uszka do góry, powiedz TŻetowi ze ta sprawa już Cie nie męczy, bo szkoda życia!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:29   #27
magna
Raczkowanie
 
Avatar magna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 37
Talking Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy żartujesz czy nie ale tak absurdalnego tematu nie widziałam dawno.
z ust mi to wyjęłaś, oops ))
magna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:33   #28
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Nie przejmuj się


Oni bardzo rzadko myslą zanim coś powiedzą, mój ostatnio wypalił ze jestem głupia


Jak się tłumaczył, to znaczy że naprawdę sie pomylił i nie chciał tego powiedzieć.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:37   #29
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

to taki straszny problem zab?

gdyby to byla jedynka to rofzumiem... ja nie mam gornej 5 i zyje...
boze;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:04   #30
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ząb a wstyd a TZ..;>

Cytat:
Napisane przez DivineDisaster Pokaż wiadomość
Postaram się skorzystać z rady


Dla mnie to ważne było, mam obsesje na punkcie czystych, zadbanych dłoni no i zębów.Dlatego tak mnie to zabolało. Myślałam, ze może ktoś ma podobnie..

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi


Jestes corka DETEKTYWA MONKA ?:con fused:: D
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.