problemy z cerą.... pomocy.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 08:41   #1
kamila1993r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9

problemy z cerą.... pomocy....


Rok temu miałam śliczną promienną cerę.... teraz nie wiem co się stało... jest strasznie sucha(schodzą newet całe białe płaty naskórka), a gdzieniegdzie pojawiły się pryszcze... na mojej twarzy jest pełno czerwonych plam. Bardzo zależy mi aby moja twarz była taka jak przedtem chociaż wiem, że to pewnie niemożliwe... Bardzo proszę o pomoc...
kamila1993r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:13   #2
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: problemy z cerą.... pomocy....

sadze, ze moze cos nie tak masz z odzywianiem sie, skora nie dostaje substancji, musisz jesc wiecej tluszczu i jajek, masla i smietany
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:02   #3
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: problemy z cerą.... pomocy....

Cytat:
Napisane przez kamila1993r Pokaż wiadomość
Rok temu miałam śliczną promienną cerę.... teraz nie wiem co się stało... jest strasznie sucha(schodzą newet całe białe płaty naskórka), a gdzieniegdzie pojawiły się pryszcze... na mojej twarzy jest pełno czerwonych plam. Bardzo zależy mi aby moja twarz była taka jak przedtem chociaż wiem, że to pewnie niemożliwe... Bardzo proszę o pomoc...

1. Wizyta u dermatologa to koniecznosc, lepiej zapobiec pogarszaniu.
2.NIby nie udowodniono wplywu diety na tradzik ale nic nie zaszkodzi jak przerzucisz sie na zdrowa zywnosc i wode.
3.Da się z tym wygrac, niestety trzeba czekac na efekty..

Tak jak wspomnialem dermarmatolog, odpowiednie leki i bedzie dobrze Mysle ze jak masz ciagle pojawiajace sie stany zapalne to pewnie dostaniesz doustny antybiotyk albo antybiotyk do smarowania, na te przebarwienia cos typu skinoren, polecam ci maseczke jakas robic raz w tygodniu (np z glinki zielonej) i jesli myjesz twarz mydlem to przerzuc sie na jakis zel do cery tradzikowej.

Pozdrawiam i zycze sukcesow.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:34   #4
CzasemSlonce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: problemy z cerą.... pomocy....

Ja miałam Tetralysal i Acne Derm. Kuracje antybiotykiem skończyłam, teraz tylko AD. No i jest super, cera i skóra zupełnie inna. A jeżeli chodzi o Twoje dolegliwości, to możesz zapytac na stronie AC czy mozesz go stosować na twoje dolegliwości (www.acnederm.pl) . Z tego co widziałam tam na pytania odpowiada specjalista, więc jak przedstawisz problem to może ci cos podpowiedziec. ...powodzenia
CzasemSlonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.