Efekty biegania - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 14:31   #271
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

tak trochę OT
moje japoneczki już się do mnie usmiechają i czekają na cieplejszy moment
i jeszcze jedne klapusie (stare ukochane nie oddam ich za nic w świecie)
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:02   #272
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja biegam we Wrocławiu w tym samym parku co jest ta akcja Nike, nawet ich widziałam ze dwa razy, ale się nie przyłączałam bo biegać wolę własnym tempem i myśleć przy okazji o niebieskich migdałach poza tym dość wcześnie się spotykają, ok. 17, ja jestem wtedy jeszcze w pracy. sama idea baaardzo mi się jednak podoba, w ogóle jak widze jak ludzie uprawiają sport to mi jakoś miło, czuję z nimi taką.. no, duchową więź , o )))
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:49   #273
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez andzya
no bieganie zdecydowanie moze wciagac zgadzam sie z tym
ja dzisiaj robie dzien przerwy,ktory mi sie nalezy.
a dziewczyny powieccie,co robicie po bieganiu ?
Po bieganiu od razu lece pod prysznic a potem wcinam jakies papu
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:50   #274
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja pod prycznic, kubek z herbatą w łapkę i przed kompa albo do łóżka
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:16   #275
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez gadmarka
tak trochę OT
moje japoneczki już się do mnie usmiechają i czekają na cieplejszy moment
i jeszcze jedne klapusie (stare ukochane nie oddam ich za nic w świecie)
ja nie mam paznokci do klapek
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:23   #276
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja w lecie tylko w klapeczkach albo japonkach inaczej sobie nie wyobrazam,bo mozna sie usmazyc ale tylko plaskie,chociaz moj TŻ ostatnio stwierdzil,ze chcialby ,zebym nosila szpilki odpada .
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:49   #277
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

...po bieganiu rozciągam mięśnie, później ćwiczę na brzuch swój standardowy trening, następnie prysznic i jakaś lekka kolacyjka...

tylko zastanawiam się czy robię dobrze, bo czytałam, że na wieczór białek nie powinno się jeść bo podobno długo się trawią, ale po wysiłku to chyba wskazane jest uzupełnienie białka?
Może ktoś mnie oświecić jak to jest z tym posiłkiem po treningu...

ehhh... dzisiaj nie biegałam chciaż miałam ochotę... jutro to odrobię, jeszcze nic straconego


a co do bucików to wiosną "biegam" w eleganckich butach na obcasie (ok.4-5 cm),
latem tylko i wyłącznie japoneczki (mam kilka par więc dobieram ich kolor do swojego nastroju),
jesienią...to zależy od pogody, raczej eleganckie buty
a zimą tylko i wyłącznie kozaczki na obcasie (5-6cm)<=- takie najlepiej wbijają się w śnieg wiem bo już przetestowałam chyba wszystkie modele od płaskich do obcasów

Pozdrawiam
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 08:43   #278
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Maya, po wysiłku białko jest absolutnie niezbędne A że długo się trawia, to akurat plus.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:43   #279
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Maya, po wysiłku białko jest absolutnie niezbędne A że długo się trawia, to akurat plus.
święta racja!
po wczorajszym skakaniu zjadłam jajecznicę, którai do dziś się jeszcze trawi, a żołądek boli mnie jak 150
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:00   #280
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja lubie biegac wieczorem,wiec dlatego od razu po ide pod prysznic i jem jakas lekka kolacyjke
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:10   #281
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Maya, po wysiłku białko jest absolutnie niezbędne A że długo się trawia, to akurat plus.
a już myślałam że robię coś źle...

u mnie ostatnio troszkę coś z motywacją kiepsko... nie widzę żadnych efektów...ale kto by widział po tygodniu biegania? ehhh...
trzeba się zmobilizować, bo nic innego mi nie zostaje
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 18:02   #282
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Smutno mi.

Nie mam czasu biegac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 18:11   #283
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

a mi nie tyle co sie nie chce biegac,co sie dzisiaj zle czuje i nie poszlam jutro juz mam nadzieje bedzie dobrze
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:41   #284
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Maya, efekty będą po kilku tygodniach, jak we wszystkim potrzebna jest cierpliwość

Nati, to zrób cos dla siebie, coś co Ci poprawi humor


Dziewczyny, w życiu nie miałam takich zakwasów po bieganiu jak dziś. Ledwo zwlokłam się z łóżka
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:44   #285
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Inch- to ile Ty przebieglas?
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:01   #286
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Coca cola, w czwartki trenuje bardzo mocno Trochę kilometrów było, ale robiłam rytmy i 40sekundówki i dziś mam tego skutek. Nic mi się nie chce
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:11   #287
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Widze, ze nie tylko ja wczoraj nie mialam mocy w sobie Caly dzien czekalam na to, ze wieczorem pojde pobiegac,a gdy juz zaczelam to po pierwszym okrazeniu glowa mnie zaczela bolec wysiadlam po kilku kolkach
Mam nadzieje,ze jutro tak nie bedzie

aha..latem tylko japońce

milego dzionka
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:14   #288
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Musze się koniecznie przyłączyć, uwielbiam bieganie- do tej pory biegałam tylko wieczorkiem, ale teraz z tej racij że tatuś wreszcie się dał namówić na jakiś sport to biegamy rano o 6.00 ...ale jakoś dajemy radę
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:56   #289
_carrot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Hm.. Ja prezentuje tendencje odwrotna - nienawidze biegac;p. Straszliwie mnie to meczy i nudzi, ale o to przeciez chodzi, zeby sie przelamywac i pokonywac swoje slabosci.. Wiec wczoraj poszlam biegac. Nie wiem ile czasu, nie wiecej niz 20 minut, wlasnym tempem, co jakis czas przerwa na marsz. I.. Wrocilam ledwo zywa! Ajj, musze nad soba popracowac
Poki co lepiej idzie mi bieganie w miejscu, przy filmie albo muzyczce -> myslicie ze takie daje mniejsze efekty? Hmm, pewnie tak..
Ale coz, bede probowac dalej
_carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 14:30   #290
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

jak zaczynałam kiedyś dawno temu biegać, to też miałam ciężko, nie lubiłam biegania - złe wspomnienia ze szkoły itp., w końcu chciałam się przemóc, poprawić sobie kondycje, zaczynałam na bieżni na siłowni - bieg na zmiane z marszem (5min marszu, 2 minuty biegu i stopniowa zmiana tych proporcji na korzyść biegu), po kilku tygodniach już mogłam biec bez przerwy i tak jest do dzisiaj, co więcej - nie wyobrażam sobie żebym nie biegała!
co do jedzonka po treningach, to białko oczywiście obowiązkowe ale troche węglowodanów też jest potrzebnych (po 1sze lepiej wchłania się białko, po drugie, zapasy glikogenu w mięśniach MUSZĄ być uzupełnione abyśmy miały siłę na trening następnego dnia), to nie musi być wcale tona chleba, wystarczy banan lub nawet szklanka soku pomarańczowego, ja najczęściej miksuje sobie jakiś koktail owocowy z mlekiem i łyżką odżywki białkowej
pozdrawiam biegaczki
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:02   #291
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

No proszę, nareszcie jest wątek dla biego-maniaków A ja ostatnio prawie nie miałam czasu na wizażowanie i go dopiero dziś odkryłam. Jaka miła niespodzianka

Biegam rano, średnio 5 razy w tygodniu, przeważnie pomiędzy 7 a 8, w parku, którego mi szczęśliwie nie zachodnikowali (i chyba nie zachodnikują w tym roku). Przebiegam wolnym truchtem ok. 6-7 km, zajmuje mi to ok. 40-45 minut. Jak jest zimno, biegam w takich długich opiętych spodniach rowerowych i bluzie, jak ciepło - w spodenkach sportowych (krótkich). O dziwo, nikt się specjalnie nie przygląda ani nie komentuje. Tylko raz jeden pan, co sobie rano piwko na kaca pod drzewem pił, mnie skomplementował, że po co ja jeszcze biegam z taką figurą A biegam głównie, żeby poprawić/utrzymać kondycję, chociaż po ostatnim pobycie z wizytą u rodziców to i parę cm by się przydało zrzucić...

Zaczęłam przypadkiem rok temu i się w bieganiu zakochałam. Biegam sama i nareszcie mam czas, żeby sobie wszystko, co się w głowie nazbiera w ciągu doby, przmyśleć W zeszłym roku kilka razy biegałam z koleżanką, ale jakoś mnie to trochę nudziło, bo rozmowa się kiepsko kleiła, no i o zadyszkę łatwiej.

Po bieganiu jakieś 5 minut rozciągam nogi, biorę prysznic i jem śniadanie - duuuże No to chyba odpowiedziałam na wszystkie pytania z wątku

Aha, a szpilek nigdy nie miałam na nogach, ale chyba bym nie umiała w nich chodzić Na innych mi się bardzo podobają, ale ja już nawet pantofli na obcasach prawie nie noszę, jakoś z wiekiem człowiekowi bardziej na wygodzie zaczyna zależec, niż na wyglądzie.

Inch, a propos butów do biegania - czy Ty je wymieniasz po każdym 1000 km, jak zalecają wszyscy specjaliści? Bo moje wygladają dobrze, ale pod koniec lata to już im na pewno ten 1000 stuknie i nie wiem, co myśleć...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:16   #292
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

no ciesze sie,ze grono zwolenniczek biegania sie powieksza
ja nie biegalam wczoraj,dzisiaj tez nie bede bo jestem przeziebiona i gardlo mnie boli.ale jutro juz powracam na trase
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:39   #293
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Maya, efekty będą po kilku tygodniach, jak we wszystkim potrzebna jest cierpliwość
inch mam nadzieję, że te efekty niedługo zobaczę...

Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj dałam radę biegać przez 20 minut bez zbytniego zmęczenia..
sama byłam w szoku jak zobaczyłam na zegarek, że to już 20 minut minęło... w sumie mogłam biegać dłużej, ale narazie nie chcę przesadzać z tymi treningami żeby nie nabawić się zakwasów albo jakiejś kontuzji bo ja dopiero zaczynam swoją przygodę z tym sportem

Wczoraj żeby pobiegać o ustalonej przez siebie godzinie (21) to nawet wygoniłam TŻ-ta z domu całe szczęśnie on to rozumie i się nie gniewa...

a co do motywacji to po każdym takim bieganiu melduję posłusznie mojemu TŻ jak długo biegałam a on zawsze mnie chwali i mówi (pisze w smskach), że jest ze mnie bardzo dumny i żebym biegała dalej <=- każdemu polecam taką motywację

Pozdrawiam
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:50   #294
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez _Maya_
Wczoraj żeby pobiegać o ustalonej przez siebie godzinie (21) to nawet wygoniłam TŻ-ta z domu całe szczęśnie on to rozumie i się nie gniewa...

a co do motywacji to po każdym takim bieganiu melduję posłusznie mojemu TŻ jak długo biegałam a on zawsze mnie chwali i mówi (pisze w smskach), że jest ze mnie bardzo dumny i żebym biegała dalej <=- każdemu polecam taką motywację

Pozdrawiam
moja motywacja jest to,ze ja ze swoim TŻ biegam i glupio byloby mi odpasc po drodze,wiec daje z siebie wszysto
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:08   #295
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Maya, a widzisz, jak super. Tak trzymaj



Midi, brakowało mi Ciebie w tym wątku. Gdzie Ty się podziewałas, kobieto! Poza tym powinnam Cię planąć za to "wraz z wiekiem (...)"
Wracając do tematu, jeśli amortyzacja (przypuszczam, że takową masz) jest starta to konieczna jest wymiana, bo już nie chroni nogi tak jak przedtem. U mnie to zachodzi dość szybko ale prawda jest taka, że czas pomyśleć o nowych butach, Midi. Teraz lato, mnóstwo imprez biegowych, można kupić coś dobrego po niskiej cenie
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:41   #296
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja musze koniecznie kupic nowe buty.
stawy mi wysiadaja.a te dwa dni przerwy w bieganiu naprawde dobrze mi zrobily.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:07   #297
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Midi, brakowało mi Ciebie w tym wątku. Gdzie Ty się podziewałas, kobieto!
Byłam w Polsce i przez trzy tygodnie nie biegałam bo mi się nie chciało butów wozić. Kondycja sobie w tym czasie jakoś niepostrzeżenie zanikła - po dwóch joggingach mam zakwasy, a wczoraj dostałam nawet kolki mimo, że biegam na czczo

Cytat:
Napisane przez inch
Wracając do tematu, jeśli amortyzacja (przypuszczam, że takową masz) jest starta to konieczna jest wymiana, bo już nie chroni nogi tak jak przedtem. U mnie to zachodzi dość szybko ale prawda jest taka, że czas pomyśleć o nowych butach, Midi. Teraz lato, mnóstwo imprez biegowych, można kupić coś dobrego po niskiej cenie
Amortyzacja? Mam porządne AdiPreny, które stały w dziale running shoes, więc pewnie mają amortyzację A poważnie - amortyzacją jest w nich miękka 2-warstwowa zelówka i żadna warstwa nie jest starta, a przynajmniej nie widzę, żeby cokolwiek było starte, bo ja biegam głównie po takich miękkich ziemno-piaskowych ścieżkach. Ale mam wrażenie, że się lekko spałszczyła od zeszłego roku. Biega się nadal wygodnie, ale wszędzie na joggingowych stronach radzą, żeby niezależnie od wyglądu i odczuć zmieniać buty co 900-1000 km
Chyba na jesieni, po sezonie, powinno być taniej, nie? Teraz nic ciekawego nie widziałam, ale byłam tylko w Decathlonie. Tzn. widziałam ciekawe buty, ale w cenie ok. 260-280 zł, a to jednak drogawo. Następny trip mam zaplanowany na koniec lipca, może się wtedy rozjerzę.
A w ogóle to szkoda, że nie wiedziałam o tej akcji Nike, może by mnie to zmobilizowało, żeby jednak zapakować ze sobą buty i się poruszać, a tak to się czuję jak stara baba (Inch, przecież ja żartuję ) z zadyszką.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:09   #298
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

strasznie chce mi sie isc pobiegac,ale jestem chora.. mam nadzieje, ze niedlugo bede mogls wrocic do 'kicania' na stadionie
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:15   #299
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Midi, adipreny mają amortyzację (sama taką mam ). Jak żel jest nietknięty, a z tego co piszesz biegasz nawet po 'miękawym' podłożu, to można się wstrzymać jakiś czas, ale na lato, czy jesień (zależy jak intensywnie planujesz biegać) trzeba się zaopatrzyć w nowe I te 200 zl to wcale nie jest tak dużo, wierz mi
Na jesień są obniżki, ale zalezy jakich- czy tych letnich, w których pobiega się już tylko ze 2 tygodnie bo te bardziej zabudowane są w jak zwykle wysokich cenach.

Powoli się rozbiegasz, zobaczysz. Na zadyszkę też są sposoby!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:16   #300
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Czytam tak Wasze wypowiedzi o butach...i dochodze do wniosku, ze moje stawy na starość będą do wymiany. Shit!

Mam ochote pobiegac. Wróciłam z pracy wlasnie. Zjadlam obiad. O 18 ide na randke . Warto isc biegac?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.