Seks bez zobowiązań - friends with benefits - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 18:05   #271
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez donnabella Pokaż wiadomość
wtarapatach a Ty chcesz wejść w taką relację?
Mój był wczoraj na Słowacji z pracy i kupił mi kilka opakowań żelek
powiem Ci, ze teraz nie wiem... choc po wczesniejszm doswiadczeniu odkryłam w sobie, ze chyba jednak nie tak latwo sie zakochuje
o tamtym zapominam, ja do niego nie wypisuje, rozmawiamy tylko jak on zagada (teskni za mną, wiec to nie ja emocjonalnie sie zaangazowalam). Tak wiec chyba nie nadaje sie wogole do tego tematu
Z tym co teraz zaproponowal dzieli mnie jeszcze wiecej km niz z tamtym grrr wiec jak tu poradzic sobie jak sie ma ochote na seks a trzeba czekac do weekendu? lipa troche.
Nie wiem co zrobie... zobaczymy jak bedzie teraz ze mna rozmawial i czy wrocimy do tematu wogole
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:21   #272
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez wtarapatach Pokaż wiadomość
(teskni za mną, wiec to nie ja emocjonalnie sie zaangazowalam).
A po czym poznajesz, że tęskni?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 00:01   #273
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez dolinateczy Pokaż wiadomość
Jedno mądre zdanie napisała fantasmagorrrria : jestem od niego uzależniona emocjonalnie. To niestety nadzwyczaj częsta przypadłość, ale można sobie z nią jakoś radzić. Spróbujcie przeczytać książkę Robin Norwood- Kobiety, które kochają za bardzo.

Bo taka jest prawda, trzeba sobie z tym jakoś radzić. Jak będę miała więcej czasu to na pewno zajrzę w tą książkę. Wracając do tematu - tak niestety jest... Skończyłam z NIM już jakiś czas temu, bo poznałam kogoś innego, myslałam, że w końcu się wszystko ułoży, jednak się nie ułożyło i miało być pięknie i cudownie- w końcu normalny związek ale niestety... i teraz co? zamiast myśleć o tej osobie z którą tworzyłam - krótko bo krótko- ale tworzyłam normalny związek, to myśle o NIM. Jak go widzę to dzieje się ze mną coś dziwnego, nogi mi miękną, ręce się trzęsą i nie potrafie nad tym zapanować. Wiem, że nie chciałabym być z NIM w normalnym związku, bo to nie miałoby sensu, wiem, że to nie jest odpowiedni facet dla mnie, ale mimo wszystko nie jest mi łatwo zapomieć i nadal robie różne głupie rzeczy żeby mieć z nim jakiś tam kontakt. Żałosne ale prawdziwe, mam nadzieję, że jeszcze trochę czasu minie i w końcu wróce do 'normalnosci' , tymczasem pracuję nad sobą
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:10   #274
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
A po czym poznajesz, że tęskni?
bo mi to powiedział. Poza tym zawsze pierwszy do mnie pisze, zagaduje, pyta kiedy bede w jego miescie, ze moze sie spotkamy chociaz na spacer a ost.wyslal mi swoje 2 zdjecia mmsem...
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:13   #275
xxGala
Przyczajenie
 
Avatar xxGala
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Witam. Moj problem prezentuje sie nastepujaco...
Kocham chlopaka, z ktorym juz nie jestem, gdyz on swierdzil,ze nic do mnie nie czuje.. Moje uczucia do niego byly ogromne, i nic sie nie zmienilo. Po naszym rozstaniu bylo mi strasznie ciezko, nie bylo dnia abym nie plakala lub o nim nie myslala. Po kilku miesiacach odezwal sie, z zapytaniem 'co u mnie slychac'. Zaczelismy znowu pisac, a on zaproponowal mi prosty uklad.. tylko sex, nic wiecej...
Jestem w rozsypce, nie wiem co mam robic, myslec.. Kocham go, i nie wyobrazam sobie innego chlopaka przy sobie. Wiem jednak,ze on nigdy nie bedzie czul tego samego co ja, i nigdy nie bedzie tak jakbym chciala... Jestem gotowa zgodzic, sie na ten chory uklad, byle tylko byc blisko niego.. Nie chce znowu przezywac tego cierpienia od poczatku.. bo sobie z nim zupelnie nie radzilam... Mam mu dac niedlugo odpowiedz, i komplenie nie wiem co mam robic. Brnac w ten uklad mimo wszystko, czy zakonczyc, bo bedzie tylko gorzej? Dodam,ze on bylby ''moim pierwszym''..

Dodam,ze jakos od paru dni sie nie odzywa, kompletne odciecie. Slyszalam, ze spotyka sie z jakas inna dziewczyna.. Wiec ja juz poszlam w zapomnienie czuje sie jak zwykla zabawka, ktora on sie bawi , tylko wtedy gdy ma na to ochote..
xxGala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:36   #276
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

przeczytaj chocby ten watek..prawie wszystkie nasze historie koncza sie stwierdzeniem "nigdy wiecej".Ty jeszcze w to nie weszlas wiec masz szanse sie uratowac.Ten koles wie co Ty do niego czujesz?? Jesli wie,i wie tez ze bylby Twoim pierwszym to nawet nie chce mi sie go okreslac..;/ Moim zdaniem NIE WARTO za kilka chwil kiedy bedziesz miec go blisko (chociaz ciagle ze swiadomoscia ze dla niego to tylko seks) płacic takiej ceny.
Pomysl..Teraz jest zle,ALE...bedzie lepiej,jest niewielka szansa ze bedziesz za nim płakala do konca Twoich dni,a bardzo duza ze z czasem o nim zapomnisz,szczesliwie sie zakochasz i ułożysz życie..Tak bedzie jesli sie teraz odetniesz.Natomiast kierując sie przemozną chęcia zblizenia sie do niego choc na moment mozesz sprawic ze sytuacja zamiast polepszac,bedzie sie systematycznie pogarszac..
Wiem ze bedziesz o tym myslec dniami i nocami,ze może trzeba sie bylo zgodzic,ze teraz to juz koniec.Poprostu zastanow sie na trzezwo,pomysl do czego to doprowadzi,wyobraz sobie jak bedziesz sie czula..i podejmij decyzje.Nieodwołalną,ktor ej juz nigdy nie bedziesz kwestionować.I badz konsekwenta bez wzgledu na wszystko.Bedzie lepiej,zobaczysz,teraz badz dzielna i pomysl co bedzie dla Ciebie lepsze
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:03   #277
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez xxGala Pokaż wiadomość
Witam. Moj problem prezentuje sie nastepujaco...
Kocham chlopaka, z ktorym juz nie jestem, gdyz on swierdzil,ze nic do mnie nie czuje.. Moje uczucia do niego byly ogromne, i nic sie nie zmienilo. Po naszym rozstaniu bylo mi strasznie ciezko, nie bylo dnia abym nie plakala lub o nim nie myslala. Po kilku miesiacach odezwal sie, z zapytaniem 'co u mnie slychac'. Zaczelismy znowu pisac, a on zaproponowal mi prosty uklad.. tylko sex, nic wiecej...
Jestem w rozsypce, nie wiem co mam robic, myslec.. Kocham go, i nie wyobrazam sobie innego chlopaka przy sobie. Wiem jednak,ze on nigdy nie bedzie czul tego samego co ja, i nigdy nie bedzie tak jakbym chciala... Jestem gotowa zgodzic, sie na ten chory uklad, byle tylko byc blisko niego.. Nie chce znowu przezywac tego cierpienia od poczatku.. bo sobie z nim zupelnie nie radzilam... Mam mu dac niedlugo odpowiedz, i komplenie nie wiem co mam robic. Brnac w ten uklad mimo wszystko, czy zakonczyc, bo bedzie tylko gorzej? Dodam,ze on bylby ''moim pierwszym''..

Dodam,ze jakos od paru dni sie nie odzywa, kompletne odciecie. Slyszalam, ze spotyka sie z jakas inna dziewczyna.. Wiec ja juz poszlam w zapomnienie czuje sie jak zwykla zabawka, ktora on sie bawi , tylko wtedy gdy ma na to ochote..
CZY TY JESTES JAWNĄ MASOCHISTKĄ?! pogięło Cię? ze delikatnie zapytam
ty go kochasz!! nie mozesz miec z nim seksu bez zobowiazan, to niemozliwe! Bron Cie borze zielony nie gódź się na to dziewczyno bo twoje cierpienia nie będą mieć końca koleś zczaił, że ciągle o nim myslisz i postanowił to wykozystac... naprawde chcesz byc dla niego marionetką teraz?!
Nasze układy ( w tym wątku opisywane) są inne: z kolegami, przyjaciółmi...owszem, pozniej moze sie pojawic zakochanie/zauroczenie, ale nie odwrotnie!
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 08:06   #278
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

xxGala, ty nie chcesz być blisko niego, to się nazywa inaczej - to jest desperacja. Odpuść sobie tego chłopaka, nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:21   #279
rata_hono
Przyczajenie
 
Avatar rata_hono
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: city that never sleeps
Wiadomości: 26
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Bo taka jest prawda, trzeba sobie z tym jakoś radzić. Jak będę miała więcej czasu to na pewno zajrzę w tą książkę. Wracając do tematu - tak niestety jest... Skończyłam z NIM już jakiś czas temu, bo poznałam kogoś innego, myslałam, że w końcu się wszystko ułoży, jednak się nie ułożyło i miało być pięknie i cudownie- w końcu normalny związek ale niestety... i teraz co? zamiast myśleć o tej osobie z którą tworzyłam - krótko bo krótko- ale tworzyłam normalny związek, to myśle o NIM. Jak go widzę to dzieje się ze mną coś dziwnego, nogi mi miękną, ręce się trzęsą i nie potrafie nad tym zapanować. Wiem, że nie chciałabym być z NIM w normalnym związku, bo to nie miałoby sensu, wiem, że to nie jest odpowiedni facet dla mnie, ale mimo wszystko nie jest mi łatwo zapomieć i nadal robie różne głupie rzeczy żeby mieć z nim jakiś tam kontakt. Żałosne ale prawdziwe, mam nadzieję, że jeszcze trochę czasu minie i w końcu wróce do 'normalnosci' , tymczasem pracuję nad sobą
Kurcze, chyba znalazłam swoje odbicie w lustrze... "mam tak samo jak Tyyyy"
__________________

All I wanted was to know I'm safe

Don't want to lose the love I've found

Remember when you said that you would change

Don't let me down...



rata_hono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:50   #280
xxGala
Przyczajenie
 
Avatar xxGala
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Tak to jest desperacja. Jedyny sposob,zeby miec z nim jakikolwiek kontakt. Bo wiem,ze zwyklymi kumplami byc nie mozemy, i nigdy nie bedziemy mogli byc. Zawsze z mojej strony bedzie to cos wiecej...
Dalej sie nie odzywamy, odchodze powoli od zmyslow. Juz przeraza mnie ten okres, gdy nasz kontakt urwie sie calkowicie.
I ja rowniez mam tak samo jak dziewczyny powyzej. Gdy Go widze, nie potrafie nawet skladnie powiedziec ''czesc''.
xxGala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 11:50   #281
Beti_00
Przyczajenie
 
Avatar Beti_00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

hmm..to skomentujcie także i moją sytuację a więc byłam z facetem 4 miesiące (znaliśmy się wcześniej już 1,5 roku - jako kumple oczywiście), po czym związek się rozpadł z mojej winy (powód: wyjaśnianie spraw przeszłych z byłym {po %} przy tym "wyjaśnianiu" doszło do pocałunku aaaale obecny partner o tym nie wiedział i nie wie... zresztą jemu wystarczył sam fakt tego "wyjaśniania" - zresztą mniejsza z tym); noo to tak jak pisałam po 4 miesiącach rozstaliśmy się ale w zgodzie...wszystko wyjaśniliśmy itd i wróciliśmy na etap koleżeństwa. Należymy do 'jednej ekipy' - ze tak powiem więc spotykamy się na tych samych imprezach itd..iii każda impreza kończy się tak samo - sex. Nie mam do Was konkretnych pytań tylko po prostu chciała bym usłyszeć Wasze zdanie komentarze co do tej sytuacji..
Beti_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 12:26   #282
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez Beti_00 Pokaż wiadomość
hmm..to skomentujcie także i moją sytuację a więc byłam z facetem 4 miesiące (znaliśmy się wcześniej już 1,5 roku - jako kumple oczywiście), po czym związek się rozpadł z mojej winy (powód: wyjaśnianie spraw przeszłych z byłym {po %} przy tym "wyjaśnianiu" doszło do pocałunku aaaale obecny partner o tym nie wiedział i nie wie... zresztą jemu wystarczył sam fakt tego "wyjaśniania" - zresztą mniejsza z tym); noo to tak jak pisałam po 4 miesiącach rozstaliśmy się ale w zgodzie...wszystko wyjaśniliśmy itd i wróciliśmy na etap koleżeństwa. Należymy do 'jednej ekipy' - ze tak powiem więc spotykamy się na tych samych imprezach itd..iii każda impreza kończy się tak samo - sex. Nie mam do Was konkretnych pytań tylko po prostu chciała bym usłyszeć Wasze zdanie komentarze co do tej sytuacji..
No ale jakie komentarze? Chcecie czegoś więcej poza tym seksem? Nie? Jest Wam dobrze w łóżku? No to sie tylko cieszyć, lecicie na siebie, nikogo nie krzywdzicie to co tu komentować
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:07   #283
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Seks bez zobowiązań to zabawa dla twardych dziewczynek. Pozostałe będą cierpieć. Z "miłości".
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:57   #284
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

I znowu wszystkie moje postanowienia na marne... głupia baba ze mnie... Wciąż się karmie złudzeniami
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 22:10   #285
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Jak też mam tak samo jak fantasmagorrria, tylko w innym trochę sensie :P
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:23   #286
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Seks bez zobowiązań to zabawa dla twardych dziewczynek. Pozostałe będą cierpieć. Z "miłości".
to chyba jestem twarda dziewczynka.
bylam niedawno na wakacjach, przed urlopem sie z nim poklocilam, nie oddzywalismy sie. Na urlopie po tygodniu milczenia napisal mi smsa, ze mimo wszystko strasznie za mna teskni... ja odpisalam tylko, ze tez jestem zla (wina w klotni byla jego). Do tej pory milczymy ciekawe, czy tak właśnie to się skończy
Ja jednak nie tesknie za nim stricte... brakuje mi seksu poprostuuuuuuu!!!!!!!!!!
jak przypominam sobie namietne chwile z nim to az mnie laskocze w brzuszku heh no ale coz, nie bede sie rzucac na pierwszego lepszego chlopa byleby pobzykac

aha...okres dostalam, wiec dzieki Wam za to Niebiosa!!!

Edytowane przez wtarapatach
Czas edycji: 2011-09-06 o 20:36
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:47   #287
donnabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

A ja po raz kolejny przepadłam w jego ramionach i dzwoni codziennie tak na godzinkę,ale przecież nie kocha
wtarapatach rozumiem Twoja potrzebę seksu
donnabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:42   #288
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez donnabella Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny przepadłam w jego ramionach i dzwoni codziennie tak na godzinkę,ale przecież nie kocha
wtarapatach rozumiem Twoja potrzebę seksu
kurcze, jak codziennie dzwoni na pogaduchy to moze cos jednak w tym jest? tylko on sobie sprawy nie zdaje? ja nie wiem, faceci sa dziwni

no kurcze moj wibrator juz nie wyrabia a poza tym to nie to samo co ludzki dotyk, pocalunek, meskie cialo hehe
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 21:46   #289
rata_hono
Przyczajenie
 
Avatar rata_hono
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: city that never sleeps
Wiadomości: 26
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Któraś z Was napisała mi wcześniej, że jedynym sposobem, żebym wyleczyła się z tej chorej miłości jest dostanie kopa od "ukochanego", bo inaczej sama się nie ogarnę. I chyba miała rację...
Byłam na imprezie z przyjaciółmi. Nagle zadzwonił on... zapytał co robię, gdzie jestem i czy nie chciałabym się spotkać. Powiedziałam, że jestem na imprezie i że nie bardzo chcę się spotkać (próbowałam być asertywna ), poza tym strasznie bolały mnie stopy, bo założylam meeeega niewygodne szpilki Odpowiedział, że ok, że spotkamy się innym razem. No ale niestety. Zadzwonił po chwili, powiedział, że czeka na mnie jakieś 300m od klubu. Przyjaciółka jak usłyszała, że pomimo łez w oczach z powodu bólu stóp lecę do niego, obraziła się (w sumie to się nie dziwię) i oznajmiła, żebym nawet się u niej nie zjawiała - miałam u niej nocować tej nocy. Ja niczym się nie przejmując zdjęłam szpilki i "poszłam boso" Na miejscu okazało się, że nie czeka...nie było go. Dzwoniłkam - bez skutku. Albo poza zasiegiem albo nie odpowiadał. W końcu odebrał, usłyszałam jeden wielki szum, a w tle głos jakiejś laski (chyba nawet wiem której) i anons mojego "lubego": "Sorry, dzisiaj nie dam rady". Rozłączyłam się i jak w amoku wróciłam do klubu, gdzie się rozpłakałam. Niedawno napisał do mnie jak gdyby nigdy nic. On chyba serio nie widzi, że robi mi krzywdę
P.S. Zaczęłam czytać książkę, którą poleciła tutaj jedna z Wizażanek - "Kobiety, które kochają za bardzo". Całkiem zacna
__________________

All I wanted was to know I'm safe

Don't want to lose the love I've found

Remember when you said that you would change

Don't let me down...



rata_hono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 22:02   #290
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez rata_hono Pokaż wiadomość
Któraś z Was napisała mi wcześniej, że jedynym sposobem, żebym wyleczyła się z tej chorej miłości jest dostanie kopa od "ukochanego", bo inaczej sama się nie ogarnę. I chyba miała rację...
Byłam na imprezie z przyjaciółmi. Nagle zadzwonił on... zapytał co robię, gdzie jestem i czy nie chciałabym się spotkać. Powiedziałam, że jestem na imprezie i że nie bardzo chcę się spotkać (próbowałam być asertywna ), poza tym strasznie bolały mnie stopy, bo założylam meeeega niewygodne szpilki Odpowiedział, że ok, że spotkamy się innym razem. No ale niestety. Zadzwonił po chwili, powiedział, że czeka na mnie jakieś 300m od klubu. Przyjaciółka jak usłyszała, że pomimo łez w oczach z powodu bólu stóp lecę do niego, obraziła się (w sumie to się nie dziwię) i oznajmiła, żebym nawet się u niej nie zjawiała - miałam u niej nocować tej nocy. Ja niczym się nie przejmując zdjęłam szpilki i "poszłam boso" Na miejscu okazało się, że nie czeka...nie było go. Dzwoniłkam - bez skutku. Albo poza zasiegiem albo nie odpowiadał. W końcu odebrał, usłyszałam jeden wielki szum, a w tle głos jakiejś laski (chyba nawet wiem której) i anons mojego "lubego": "Sorry, dzisiaj nie dam rady". Rozłączyłam się i jak w amoku wróciłam do klubu, gdzie się rozpłakałam. Niedawno napisał do mnie jak gdyby nigdy nic. On chyba serio nie widzi, że robi mi krzywdę
P.S. Zaczęłam czytać książkę, którą poleciła tutaj jedna z Wizażanek - "Kobiety, które kochają za bardzo". Całkiem zacna
CO ZA FI.UT!!!!!!!!!!
jejku dziewczyno, wez go kopnij w , bo Cie kompletnie nie szanuje co jest podstawa w takiej 'relacji'. Gosc sypia do tego z innymi laskami, co dla mnie jest wykluczajace juz kompletnie
upokozyl Cie totalnie, zbesztalabym go jak burego psa i kazala sie walić
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 22:15   #291
rata_hono
Przyczajenie
 
Avatar rata_hono
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: city that never sleeps
Wiadomości: 26
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Po tej historii mam taki zamiar. Rano po imprezie zrozumiałam, że potraktował mnie jak zwykłą szma.tę, czułam się strasznie, że poleciałam tam jak głupia, czekałam, wydzwaniałam. Najgorsze jest to, że kumpel jak sie o tym dowiedział, zabrał mi mój telefon i zaczął do niego wydzwaniać. Oczywiście tamten nie odbierał, ale wyglądało to tak, jakbym to ja w desperacji do niego dzwoniła :/
Nie chcę, żeby znowu mnie tak potraktował, dlatego od tamtej nocy (zeszły piątek) staram się nie myśleć, nie odpisywać na smsy, kompletnie nic nie robić w jego kierunku. Chcę w końcu stanąć na nogi i zakochać się z wzajemnością... i każdej z nas tego życzę.
__________________

All I wanted was to know I'm safe

Don't want to lose the love I've found

Remember when you said that you would change

Don't let me down...



rata_hono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 23:44   #292
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

gadalam z tym moim spytalam, czy to koniec naszej znajomosci, on stwierdzil ze nie moglby sie teraz ze mna spotykac ot tak kolezensko, bo pewnie by sie ciagle do mnie dobieral ... wzajemna zlosc na siebie chyba nam przeszla za zeszle nieporozumienie no i tak sobie gadamy na necie jak zwykle.
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:40   #293
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Wink Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Czasem... człowiek potrzebuje takiej odskoczni...szczerze powiedziawszy nie zrobilam nigdy tak... Chociaz majac przyjaciela... wiernego bez zobowiazan mozna skorzystac;P


Moze z nim porozmawiaj... bo dojdzie do tego ze to ty sie zauroczysz a on bedzie Cie miał centralnie w.. wiadomo... ogarnij tematem
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:40   #294
MalgosiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 79
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

A ja właśnie przespałam się z byłym którego kocham... milczy od tygodnia, on seks ja wiara w cuda, walnijcie mnie w łeb... tak pięknie mówił o tęsknocie, że przeprasza... jaka ja jestem durnaaa, włeb i jeszcze poprosiłam o drugą szansę dla Nas... idiotka, idiotka, idiotka... co robic? mielismy porozmawiac, mial sie zastanawiac...
MalgosiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:55   #295
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM Pokaż wiadomość
A ja właśnie przespałam się z byłym którego kocham... milczy od tygodnia, on seks ja wiara w cuda, walnijcie mnie w łeb... tak pięknie mówił o tęsknocie, że przeprasza... jaka ja jestem durnaaa, włeb i jeszcze poprosiłam o drugą szansę dla Nas... idiotka, idiotka, idiotka... co robic? mielismy porozmawiac, mial sie zastanawiac...
OMG najwiekszy blad jaki moglas popelnic...
Tylko sie do niego nie oddzywaj teraz pierwsza
i ja bym radzila nic nie robic. zapomniec. isc dalej. nie wracac do tego. wiem, ze to bedzie trudne, ale nie mozesz dac sie dalej ponizac przez niego! ogarnij sie prosze Cie i wez sie na niego wypnij
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:58   #296
donnabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

hej.ja tak szybciutko dziś,bo czas mnie goni
rozmawiałam z tym moim wczoraj o nas i niestety jak zawsze jest na nie,niestety nie ma dla nas żadnych szans,bo on nie kocha,nie chce nawet spróbować.
Przyjaciel sie we mnie zakochał i zastanawiam sie czy nie wejść w związek z rozsądku,skoro tyle razy się już nie udało,bez przerwy propozycje samego seksu,bez zwiazku.Jakoś mi nie wychodzi z facetami.A tego znam bardzo dobrze,wszystko o nim wiem.Myślę o tym,potrzebuję faceta,który przy mnie będzie,będzie mnie wspierał,a on taki jest.
Strasznie mi smutno,że ten,którego kocham,mnie nie chce.
donnabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:25   #297
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez donnabella Pokaż wiadomość
hej.ja tak szybciutko dziś,bo czas mnie goni
rozmawiałam z tym moim wczoraj o nas i niestety jak zawsze jest na nie,niestety nie ma dla nas żadnych szans,bo on nie kocha,nie chce nawet spróbować.
Przyjaciel sie we mnie zakochał i zastanawiam sie czy nie wejść w związek z rozsądku,skoro tyle razy się już nie udało,bez przerwy propozycje samego seksu,bez zwiazku.Jakoś mi nie wychodzi z facetami.A tego znam bardzo dobrze,wszystko o nim wiem.Myślę o tym,potrzebuję faceta,który przy mnie będzie,będzie mnie wspierał,a on taki jest.
Strasznie mi smutno,że ten,którego kocham,mnie nie chce.
kurcze, strasznie mi przykro naprawdę...
Sporóbuj z tym przyjacielem, może z czasem go pokochasz. Tylko co, jeśli nieon będzie cierpiał ehh ciężka sytuacja, nie zazdroszczę
ale wierzę, że będzie dobrze. Wiem, że będziesz kochała i będziesz kochaną
pozdrawiam
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:24   #298
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Hej dziewczyny. Jak mnie tutaj daaawno nie było
Znowu wszystko zaczyna wracać...nie miałam z nim kontaktu przez ok 2 miesiące, może jakiś sporadyczny na gg, nic poza tym. Ale co? Mamy się spotkać w przyszłym tygodniu. Nie potrafię go sobie całkiem wybić z głowy ehh masakra jakaś;/ wiem, że po spotkaniu wszystko wróci tzn zacznę ciągle o nim myśleć, wspminać chwile razem spędzone, wracać do jego słów, gestów. Obłęd jednym słowem. Jak mam się uwolnić od niego raz na zawsze? Potrafię to zrobić gdy jestem z kimś w związku, wtedy liczy się tylko mój partner, ale na chwile obecną jestem sama. Domyślam się, że nasza znajomość mnie zatruwa, bo sprawia że jestem nim całkiem pochłonięta, przy czym zdaję sobie sprawę, że nigdy nie będziemy razem. Ale nie wyobrażam sobie też całkowitego usunięcia go z mojego życia
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:48   #299
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Wiesz przecież, co masz zrobić, jeśli chcesz się go pozbyć ze swojego życia - odwołać spotkanie.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:52   #300
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

ama4 wiem, że powinnam się go pozbyć z mojego życia. Problem w tym, że nie wiem sama czy chce to zrobić, jak pisałam, nie wyobrażam sobie tego że już więcej miałabym nie usłyszeć jego głosu, spojrzeć w jego oczy itp;/ działa na mnie jak narkotyk, ale wiemy że każdy narkotyk nas powoli zabija ehh wiem, że sama siebie ranię mając z nim kontakt i chyba zacznę mimo wszystko (w niemałym bólem serca) zastanawiać się nad detoxem i przestanę być narkomanką uzależnioną od takiego narkotyku jakim jest pan X
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 16:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.