Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 12:05   #2971
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz wizytę.
Ja chodzę na KTG raz w tygodniu. A wizytę mam 2 dni po terminie 22 lipca. Wtedy pewnie mnie do szpitala skieruje…
Ja się boję, że przenoszę ciążę… że coś nie tak będzie na końcu… :-(
Tak długo te przepowiadające bóle, a porodu ani widu…
Szyjkę mam krótką. Rozwarcie na 2 cm (niby, bo badał mnie taki lekarz, do którego kompletnie nie mam zaufania, bo mojej doktor nie było) ech… boję się… bardziej o małą się martwię niż porodem… choć wiem, że będzie ciężko. Boję się też komplikacji, że np. tętno zacznie spadać… będę wyć jak głupia… nadwrażliwa jestem :/ jak mi powiedział, że mam rozwarcie to już wyłam jak głupia...
ja bym sie cieszyła jakbym miała już chodzić na ktg, tak samo cieszyłabym się jak bym miała większe rozwarcie, w książeczce mam tak z/o,5/0 więc niby na pół palca ale nie wiem czy tam wpisuje się na ile palców czy na ile cm

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

fame teściowa się nie zna nie ma co jej słuchać i tak najważniejsze że wam ma się podobać
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:06   #2972
aliile
Raczkowanie
 
Avatar aliile
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 45
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
EEeeej nie myśl teraz o tym… a w ciąży jak będziesz to po prostu będziesz kontrolować sytuację przez np. częstsze wizyty u lekarza.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Nautiz - gratulacje
Staram się właśnie. Myślę tylko o tym żeby szybko zajść i już wiedzieć że będę miała już dzidzi
__________________
14.07.2014 r - Odstawiłam tabletki

WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2014 r zaczynamy starania
aliile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:09   #2973
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja bym sie cieszyła jakbym miała już chodzić na ktg, tak samo cieszyłabym się jak bym miała większe rozwarcie, w książeczce mam tak z/o,5/0 więc niby na pół palca ale nie wiem czy tam wpisuje się na ile palców czy na ile cm

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

fame teściowa się nie zna nie ma co jej słuchać i tak najważniejsze że wam ma się podobać
Ja nie mam nigdzie wpisanego rozwarcia… nie wierzę temu lekarzowi… moja lekarka nic takiego nie mówiła… nie chce podważać pewnie zdania swego kolegi.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:41   #2974
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

zbieram się powoli do wyjscia, jeszcze muszę coś zjeść i na wizytę - trzymajcie kciuki za dobre wiadomości dam znać po
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:53   #2975
aliile
Raczkowanie
 
Avatar aliile
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 45
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
zbieram się powoli do wyjscia, jeszcze muszę coś zjeść i na wizytę - trzymajcie kciuki za dobre wiadomości dam znać po
Trzymam mocno kciuki
__________________
14.07.2014 r - Odstawiłam tabletki

WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2014 r zaczynamy starania
aliile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:54   #2976
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ok, leć
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:01   #2977
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Nautiz, gratulacje!

Malwiska, za wizytę!


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 13:21   #2978
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

malwiska,

Kurczę, nie wiem o co chodzi. Zaczęłam dzisiaj krwawić, pojawił sie skrzep Na kontroli miałam robione USG, wszystko oczyszczone, obkurczone... Nie wiem o co chodzi. Możliwe, ze to miesiaczka w sumie Nic mnie nie boli, tylko ta krew...
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:40   #2979
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście.. wczoraj była u mnie położna i jak się dowiedziała, że Iza wypija ok 90ml mleka to stwierdziła, że je dużo.. jak miesięczne już dziecko i aż się zmieszałam, ale stwierdziłam potem, że ona na prawdę jest głodna, bo tak jak Jeremi śpi ok 3-4 h i wiem, że nie chce zaspokoić odruchu ssania, bo próbowałam też smoczka i wypluwa

a co do leżenia a brzuszku to wczoraj spróbowaliśmy pierwszy raz i się bardzo Małej spodobało
aaah! i odpadł dzisiaj pępuszek
za kikuta

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Dziewczyny i mnie udało się w końcu rozpakować. Boss zdecydował sam - jak mówiłyście - na nic zdały się moje czary mary i wywoływania.

11 lipca o godzinie 20.00 urodził się nasz synek Boguś, 3930 g, 56cm, 10 pkt.
Poród siłami natury, trwał 16h w szpitalu, wcześniej w domu jeszcze 8h skurczów.
Dziś dopiero jesteśmy pierwszy dzień w domu, ze szpitala wyszliśmy wczoraj popołudniu.
Opisze co i jak jak się trochę ogarniemy z maluchem. Jestem zmęczona ale szczęśliwa. Tż oszalał na punkcie synka. Teraz uczymy się siebie nawzajem i pracujemy nad laktacją.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki za mamy nierozpakowane.
Przeglądałam pierwszą stronę - wszystkim świeżym mamusiom gratuluję i życzę żeby wszystko układało się dobrze. Co pisałyście nadrobię jak będę miała wolniejszą chwilę.
Gratulację!!!k laski: super,że się odezwałaś. jak tylko dojdziecie do siebie to czekamy na szczegóły, zdrowka
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
zbieram się powoli do wyjscia, jeszcze muszę coś zjeść i na wizytę - trzymajcie kciuki za dobre wiadomości dam znać po
kciuki zaciśnietę
Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
malwiska,

Kurczę, nie wiem o co chodzi. Zaczęłam dzisiaj krwawić, pojawił sie skrzep Na kontroli miałam robione USG, wszystko oczyszczone, obkurczone... Nie wiem o co chodzi. Możliwe, ze to miesiaczka w sumie Nic mnie nie boli, tylko ta krew...
hmmm może to faktycznie okres ale niech sie wypowie jakaś doświadczona mama
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:02   #2980
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki daaaaawno mnie tu nie bylo, ale teraz telefon okazjonalnie w rece
Klusek skonczyl juz tydzien i trzy dni, glodomorek z Niego okropny, ale ladnie przybiera na wadze, wiec nasze godzinne karmienia to przyjemnosc wszyscy sa w Niego zapatrzeni i nie moga sie nazachwycac dzisiejsza noc byla przelomowa, bo przespal ja w calosci u siebie, ale serce mi sie kroilo, jak go odkladalam to niesamowite, jak taka mala istotka duzo zmienia w czlowieku

Gratuluje wszystkim rozpakowanym Mamusiom zdrowka dla Was

Milego dnia

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
u nas na odwrót pierw mały skał w lozeczku a teraz jak TŻ ma kwarantannę to wzielam go do siebie tez pewnie mi ciężko będzie go odłożyć

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było
Gratuluję wszytskim nowym Mamusiom

Tak jak napisała Iza - dziękuję Ci bardzo
Urodziłam 8.07. o godzinie 16 córeczkę Ulę poród naturalny niedobrze go wspominam ale najważniejsze że już za mną. Córeczka wynagradza każdy ból. Wyszłyśmy ze szpitala dopiero w poniedziałek bo Mała miała infekcję i brała antybiotyk ale jest już naszczęście zdrowa. A już wczoraj wróciłam na IP bo szwy mi się rozeszły , ale naszczęście nie trzeba było szyć ponownie .
Dziękuję wszystkim za gratulacje , nie miałam netu w szpitlu ale Iza mi przekazała.
W wolnej chwili ponadrabiam bo jestem bardzo ciekawa co u Was słychać.

Iza dużo zdrówka dla Ciebie i Mikołajka gdzieś się schowałaś na oddziale dlatego się nie pożegnałam mam nadzieję że szybko wyjdziecie bo w domu dużo lepiej niż w szpitalu mimo że na opiekę nie można narzekać
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście.. wczoraj była u mnie położna i jak się dowiedziała, że Iza wypija ok 90ml mleka to stwierdziła, że je dużo.. jak miesięczne już dziecko i aż się zmieszałam, ale stwierdziłam potem, że ona na prawdę jest głodna, bo tak jak Jeremi śpi ok 3-4 h i wiem, że nie chce zaspokoić odruchu ssania, bo próbowałam też smoczka i wypluwa

a co do leżenia a brzuszku to wczoraj spróbowaliśmy pierwszy raz i się bardzo Małej spodobało
aaah! i odpadł dzisiaj pępuszek
Kochana każde dziecko jest inne nasz narwaniec tez je dużo ale jak rośnie to chyba tyle mu potrzeba

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
To ja tez sie jeszcze wypowiem w kwestii jedzenia Dziecka
Dziecko powinno jeść tyle, ile chce, ile potrzebuje Wiadomo, jeśli je ekstremalnie mało i nie przybiera na wadze to trzeba to skonsultować z lekarzem, jeśli je z kolei tyle, ze ulewa non stop czy nawet wymiotuje to tez wymaga to konsultacji. Ale w każdym innym przypadku Dziecko ma jeść tyle, ile chce
To rownież zdanie naszego pediatry, który jest także gastrologiem dziecięcym, a wiec zna sie na rzeczy
No tez jestem za tym zęby bylo na żądanie karmienie i ile dziecko chce
I tak tez mojemu dawalam
Ale teraz nieraz go oszukuje bo jak się tak naje jak głupi to potrafi zwymiotowac

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Dziewczyny i mnie udało się w końcu rozpakować. Boss zdecydował sam - jak mówiłyście - na nic zdały się moje czary mary i wywoływania.

11 lipca o godzinie 20.00 urodził się nasz synek Boguś, 3930 g, 56cm, 10 pkt.
Poród siłami natury, trwał 16h w szpitalu, wcześniej w domu jeszcze 8h skurczów.
Dziś dopiero jesteśmy pierwszy dzień w domu, ze szpitala wyszliśmy wczoraj popołudniu.
Opisze co i jak jak się trochę ogarniemy z maluchem. Jestem zmęczona ale szczęśliwa. Tż oszalał na punkcie synka. Teraz uczymy się siebie nawzajem i pracujemy nad laktacją.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki za mamy nierozpakowane.
Przeglądałam pierwszą stronę - wszystkim świeżym mamusiom gratuluję i życzę żeby wszystko układało się dobrze. Co pisałyście nadrobię jak będę miała wolniejszą chwilę.
Gratulacje

Moje 4.500 kg szczęścia SPI sobie spokojnie
Męczy się biedaczek bo kupy nie może zrobić
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:10   #2981
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Nautiz gratulacje!

Malwiska kciuki trzymam.

Mamaya a dawno na tej kontroli byłas?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 14:16   #2982
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
malwiska,

Kurczę, nie wiem o co chodzi. Zaczęłam dzisiaj krwawić, pojawił sie skrzep Na kontroli miałam robione USG, wszystko oczyszczone, obkurczone... Nie wiem o co chodzi. Możliwe, ze to miesiaczka w sumie Nic mnie nie boli, tylko ta krew...
jak słabo leci, to się nie martw tylko obserwuj co dalej... jak tak miesiączkowo to też nie skoro lekarz Ci powiedział że lada dzień będzie...

ja po drugiej ciąży (po pierwszej nie...) miałam zawsze na 2tyg przed miesiączką (czyli w okresie owulacji, ale się nie zgadzało z krwawieniem owulacyjnym wg. tego co o takim krwawieniu mówił mój lekarz) lekkie krwawienia - 1-3dni, na początku też z pojedynczymi skrzepami i bardziej obfite, z każdym kolejnym cyklem mniej więcej coraz mniejsze, ale nie można było powiedzieć że to reguła, bo czasem było minimalnie większe - a miałam spokojnie z 13 cykli po porodzie jak nie więcej, bo zaszłam w ciążę po niecałych 2 latach, a miesiączkę dostałam szybko po porodzie... lekarz na początku mówił że to pewnie przez laktację, potem że może mi tak już zostać na zawsze, albo minąć kiedyś bo jednak cc to inwazyjna rzecz... a do środka tak naprawdę nie da się zajrzeć... więc skoro to koło owulacji, to żeby się nie przejmować, bo niektóre kobiety tak mają i tyle... może to też coś takiego, jeśli nie okaże się okresem
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:17   #2983
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Czekam przed drzwiami, ale mam stresa... plakac mi sie chce... glupie uczucie ...

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:18   #2984
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Nautiz: gratulacje
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:26   #2985
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Czekam przed drzwiami, ale mam stresa... plakac mi sie chce... glupie uczucie ...

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
spokojnie
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:15   #2986
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Celebrinfea, równo tydzien temu byłam U świetnej ginekolog, bardzo dokładnej. Zbadała mnie i na fotelu i zrobiła dokładne USG dopochwowe. Nie wiem co o tym myślec Teraz krwawienie sie zmniejszylo, ale dwie podpaski poszły zakrwawione w połowie...
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:54   #2987
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Wyszlam. Malej juz nie miezyla, szyjka miekka ale rozwarcie sie nie powiekszylo. Powiedziala ze sluz sie zrobil galaretowaty i to moze odchodzic czop w malych ilosciach po kawaleczku i ze wcale nie musi byc to od razu duzy kawal. Dala skierowanie na ktg w dniu terminu porodu ale nie napisala daty i kazala isc w piatek bo termin mam na sobote
Od tej pory szpital bedzie decydowal o kolejnycb ktg i ewentualnym wywolywaniu.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

po powrocie do domu stwierdzam że jednak naprawdę odchodzi mi czop ale póki co po kawałku - przynajmniej tak mi się wydaje bo na zdjęciach jakie widziałam jest on sporo większy... może coś mi tam poruszyła swoim badaniem :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:27   #2988
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

no widzisz i po co stres? Dżi niech deszcz przyjdzie bo mała rady nie daje uspokaja się na rękach tylko u mnie. Siedzimy na fotelu i się bujamy. A mi się chce siiiiku
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:37   #2989
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Dziewczyny i mnie udało się w końcu rozpakować. Boss zdecydował sam - jak mówiłyście - na nic zdały się moje czary mary i wywoływania.

11 lipca o godzinie 20.00 urodził się nasz synek Boguś, 3930 g, 56cm, 10 pkt.
Poród siłami natury, trwał 16h w szpitalu, wcześniej w domu jeszcze 8h skurczów.
Dziś dopiero jesteśmy pierwszy dzień w domu, ze szpitala wyszliśmy wczoraj popołudniu.
Opisze co i jak jak się trochę ogarniemy z maluchem. Jestem zmęczona ale szczęśliwa. Tż oszalał na punkcie synka. Teraz uczymy się siebie nawzajem i pracujemy nad laktacją.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki za mamy nierozpakowane.
Przeglądałam pierwszą stronę - wszystkim świeżym mamusiom gratuluję i życzę żeby wszystko układało się dobrze. Co pisałyście nadrobię jak będę miała wolniejszą chwilę.
biedactwo tyle godzin się męczyłaś ja rodziłam 3h i to dało mi w kość
najważniejsze, że Boguś jest już z Wami gratulacje! w wolnej chwili czekamy na fotkę

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Wyszlam. Malej juz nie miezyla, szyjka miekka ale rozwarcie sie nie powiekszylo. Powiedziala ze sluz sie zrobil galaretowaty i to moze odchodzic czop w malych ilosciach po kawaleczku i ze wcale nie musi byc to od razu duzy kawal. Dala skierowanie na ktg w dniu terminu porodu ale nie napisala daty i kazala isc w piatek bo termin mam na sobote
Od tej pory szpital bedzie decydowal o kolejnycb ktg i ewentualnym wywolywaniu.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

po powrocie do domu stwierdzam że jednak naprawdę odchodzi mi czop ale póki co po kawałku - przynajmniej tak mi się wydaje bo na zdjęciach jakie widziałam jest on sporo większy... może coś mi tam poruszyła swoim badaniem :P
mnie też przy badaniu zaczął odchodzić czop i też po kawałeczku.
no to czekamy na piątek! i ciekawe co Ci powiedzą w szpitalu. mogliby Ci od razu wywołać, miałabyś z głowy
najgorsze jest leżenie kilka dni na porodówce zwariować można..


Jeszcze 7 kg i wrócę do wagi z przed ciąży a brzucha to już w ogóle nie mam, tzn nie jest taki jędrny, ale dopiero tydzien po porodzie więc daje mu jeszcze czas
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 16:46   #2990
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
no widzisz i po co stres? Dżi niech deszcz przyjdzie bo mała rady nie daje uspokaja się na rękach tylko u mnie. Siedzimy na fotelu i się bujamy. A mi się chce siiiiku
nie wiem czemu sie tak zestresowałam, ale przed wejsciem myslalam ze nie powstrzymam łez.. przecież wizyta jak wizyta ale tym razem jakiś taki niepokój miałam
no ale juz jestem po... w piątek przejdę się do szpitala i spytam jak to jest z tym ktg czy przyjmą mnie w piątek czy w sobote (bo wg gin w sobote mogą nie robić - nie wiem czemu )
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:55   #2991
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Najważniejsze że wszystko jest dobrze
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 17:19   #2992
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ide was nadrobic dziewczynki u mojego malego chyba sie kolki zaczely odrywa sie na chwile od cyca po czym zaczyna ssac znowu, prezy sie, puszcza bączury, zaczelo mu sie ulewac troszke co wczesniej wcale. Jej jak mi go dzis szkoda bylo to szok takie male a cierpiace. Wczoraj tez tak było ale myslałam ze moze chwilowe.

mamaya moze to okres juz albo cos podniosłas ciezszego i cos sie tam znowu podkrwawilo. Mnie to juz wkurza ten polog bo ciagle cos.

malwiska porod puka do wych drzwi
nautiz super ze juz w domku jednak dom to dom wszystko inaczej wyglada
fame tesciowej powiedz ze ona w nim jezdzic nie bedzie a corce sie podoba wrr jak mnie wkurza takie cos. Co kogos obchodzi co kupujesz dziecku co dajesz jesc czy jak bedzie miało naimie. Wózek mi sie podoba tez mialam kupowac na poczatku laret albo mohicana ale ze zdecydowalam sie pozniej na uzywany to staneło na mohicanie bo akurat był dostepny a kupowalam tutaj nie w pl wiec wyboru za duzego nie było

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2014-07-16 o 17:23
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 17:37   #2993
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Agnes czop może odchodzić nawet dwa tygodnie
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 17:45   #2994
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Agnes czop może odchodzić nawet dwa tygodnie
Moze ale nie musi tak czy tak juz czai sie dzidzia za rogiem
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 17:45   #2995
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Agnes czop może odchodzić nawet dwa tygodnie
Mnie zaczął odchodzić 2 dni przed porodem, ale nie wiem czy to się liczy bo w końcu wywolywany poród miałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 18:09   #2996
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Moze ale nie musi tak czy tak juz czai sie dzidzia za rogiem
wiem wiem, terminu porodu i tak nie oszukam - z perspektywy czasu żałuję trochę że nie wybrałam sobie gin która pracuje w szpitalu, bo teraz nie wiem czy jak pójdę do szpitala ze skierowaniem na którym jest napisane aby zrobić ktg w dniu terminu porodu to na który termin oni będą patrzyć i czy mogą mi odmówić i kazać przyjsc później

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Mnie zaczął odchodzić 2 dni przed porodem, ale nie wiem czy to się liczy bo w końcu wywolywany poród miałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
po cichu też tak liczę :P maks dwa dni, zwłaszcza że ciągle mam te skurcze b-h - może nie non stop ale parenascie razy dziennie sie pojawiają
ostatnio coraz czesciej mam też kłucia w pachwinie tak że nie mogę się ruszać ale nie wiem czy to kłucie mam powiązywać ze zbliżającym się porodem
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 18:35   #2997
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej.
Nautiz gratulacje

Naszemu Niuniowi odpadl dzis pępuszek ma dopiero 3dni.

Troche malo czasu mam na wizaz :/ wlasciwie to wcale, synek czesto je, duzo ulewa, wiec przebieram jego, siebie, on znow glodny i tak wkolo a najlepiej mu sie spi na mnie.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 18:36   #2998
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

malwiska, z całego serca Ci zycze, żebyś szybko juz urodziła

Skoczylam do lekarza, bo te krwawienie mnie zmartwiło i generalnie endometrium ma 14 mm, wiec tak juz miesiaczkowo. Na wszelki wypadek dostałam leki na obkurczenie naczyń krwionośnych i mam zalecenie zrobic badania krwi (ale kiedy?!). Reasumując wszystko jest w porządku, takie krwawienia mogą sie pojawiać, prawdopodobnie zwiastują juz miesiączke, ktora niedługo sie pojawi.

No i chwale sie jakiego mam zdolnego Syna


Przegięłam z wielkością zdjęcia

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-07-16 o 18:42
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 19:44   #2999
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
malwiska, z całego serca Ci zycze, żebyś szybko juz urodziła

Skoczylam do lekarza, bo te krwawienie mnie zmartwiło i generalnie endometrium ma 14 mm, wiec tak juz miesiaczkowo. Na wszelki wypadek dostałam leki na obkurczenie naczyń krwionośnych i mam zalecenie zrobic badania krwi (ale kiedy?!). Reasumując wszystko jest w porządku, takie krwawienia mogą sie pojawiać, prawdopodobnie zwiastują juz miesiączke, ktora niedługo sie pojawi.

No i chwale sie jakiego mam zdolnego Syna


Przegięłam z wielkością zdjęcia
W Alfalek przyjadą Ci pobrać

A ja mam @ wrzeszczące dziecko i dość.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 19:50   #3000
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

mamaya dzięki
a zdjęcie rzeczywiście wielkie
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.