Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 06:09   #3001
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dzisiejsze pmki wszystkiego najpiękniejszego to będzie wspaniały dzień!
Dotka zdrówka

Dziś równe 3 tygodnie do ślubu zaraz jadę w droge po odbiór sukni i welonow i dzisiaj PANIENSKI :BROKUL:
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3

Edytowane przez mojakaren
Czas edycji: 2014-09-06 o 06:16
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 06:29   #3002
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

jestem niewyspana, mam katar do pasa, ale to nieważne, bo to DZIŚ
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 06:50   #3003
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dzisiejszym PMkom życzę wspaniałego, słonecznego i pełnego pozytywnych emocji dnia! A na Nową Drogę Życia duuuużo miłości, szczęścia i radości!


mojakaren udanego panieńskiego!
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 07:02   #3004
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

To już dziś
Nie mogę w to uwierzyć. Zaraz wstaje i zrobię sobie peeling enzymatyczny i maseczkę na twarz. Potem wezmę kąpiel. O 11 mam fryzjera a o 12:30 makijaż. Ślub o 17
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 07:05   #3005
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka, Aloffkowa, Monidot, zeby ten dzień był piękniejszy niż w Waszych marzeniach wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia

Jezeli kogoś pominęłam to przepraszam i również zycze wszystkiego najpiękniejszego
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 07:38   #3006
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny, przepięknych ślubów! mam nadzieję, że u każdej z Was tez jest takie słońce jak u mnie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:02   #3007
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kochane dzisiejsze PMki życzę Wam jak najpiękniejszego dnia mnóstwo miłości i radości
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 08:18   #3008
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka, monidot, alloffkowa, misia - wszystkiego najlepszego dla was!!Będzie pięknie!!! Mam nadzieję, że u was jest tak samo piękna pogoda jak i u mnie
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2014-09-06 o 08:19
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:35   #3009
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
mysza93 piękne zdjęcia
Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
mysza93 Ślicznie wyglądałaś
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mysza To czekam na relację Tż wyglądał bardzo elegancko, a Twoja sukienka robi wrażenie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Do tego nikt po sali czy po hetelu nie biegal w poszukiwaniu igły, dezodorantu czy rajstop.
U mnie na szczęsćie też nie koszyczków nie mielismy, ale u nas w pokoju były rozne drobiazgi

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
mysza, gratuluję:cmo k:


---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Dzisiejszym Pmkom-najlepszego!
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:53   #3010
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
o widzisz bardorja, a u mnie zniknęło sporo i był to strzał w 10, sporo gości mi dziękowało za ten pomysł - zwłaszcza za leki zresztą koszt był znikomy.
u mnie nie byly potrzebne bo wiekszosc gosci miala w hotelu zakwaterowanie, wiec pewnie mieli zasoby w pokojach.
no nie wiem czy to znikomy koszt, siostra miala koszyczki ratunkowe i koszt za jeden wyszedl nieco ponad 100zł jakos 110zł czy cos takiego. ale to wsyztsko zalezy co do tego koszyczka chcesz włożyć.


wszystkim dzisiejszym PMkom:
alloffkowa
Dotka
monidot
misia

i wszystkim pannom którę dziś będą ślubować życzę dużo uśmiechu-aż zeby was policzki bolałyod tego uśmiechania jak mnie hehehe; dużo radości i miłości oraz udanej zabawy, zmęcoznych nóg i dłuuuuuuuuuuuuuugiego odsypiania wesela!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:55   #3011
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka kochana to już dziś!!!!! Mama nadzieję że pogodę macie tak cudowną jak ja! Dobrze, że teściom już przeszło i że bratu podoba się twoja suknia Mama nadzieję że ten ślub poprawi wasze relacje

Ja się biorę za zamawianie tablic, kokardek i innych pierdół. Stacjonarnie nigdzie nie znalazłam TZ maluje pokój u siebie więc mam nadzieję że się jakoś ogarniemy do slubu

Boziu tylko tydzień został!!!!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 09:23   #3012
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka
monidot
aloffkowa

dużo słońca, uśmiechu, genialnej zabawy i szczęścia na nowej drodze życia!
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:36   #3013
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
u mnie nie byly potrzebne bo wiekszosc gosci miala w hotelu zakwaterowanie, wiec pewnie mieli zasoby w pokojach.
no nie wiem czy to znikomy koszt, siostra miala koszyczki ratunkowe i koszt za jeden wyszedl nieco ponad 100zł jakos 110zł czy cos takiego. ale to wsyztsko zalezy co do tego koszyczka chcesz włożyć.
ja na pewno dałam mniej niż 100 zł za oba. No i u mnie goście nie mieli pokoi, więc to też inaczej
Wrzucam kilka fot Moj mąż nie pozowala na publikację wizerunku, więc macie tylko mnie i gości też nie chciałam wrzucać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 029.jpg (78,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 028.jpg (80,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 047.jpg (70,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 078.jpg (107,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 106.jpg (74,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 137.jpg (53,3 KB, 81 załadowań)
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:46   #3014
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka, kochana wszystkiego najlepszego dla Was! Niech ten dzień będzie idealnym początkiem Waszego cudownego małżeństwa!

TYDZIEŃ!!! Wczoraj z emocji przez jakieś 2h nie mogłam zasnąć, mam cały czas ścisk w brzuchu z poddenerwowania, matko, nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę! Nie sądziłam, że emocje AŻ TAK mną zawładną!

PS: Proszę gorąco o kciuki żebym miała za tydzień taką samą pogodę, jak dziś
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 11:30   #3015
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Już mam fryzurę. Mam to co chciałam . Dużo lepiej niż na probnej . teraz czekam na makijaż. Pogoda jest piękna :-D
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 11:37   #3016
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Pogodę macie wymarzoną dziewczyny!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 11:42   #3017
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cześć dziewczyny, dołączam do Was jako szczęśliwa żona od miesiąca
Najlepsze życzenia dla tych z Was, które dzisiaj ślubują, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę i jak bym chciała przeżyć to wszystko jeszcze raz!
My przez jakieś dwa, trzy tygodnie po ślubie czuliśmy się jak nowo zakochani! To było niesamowite, czułam się jak nastolatka
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:54   #3018
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An ja mam taki ścisk w żołądku od momentu jak dziś wstałam... Oczywiście trzymam kciuki za pogodę i u mnie i u Ciebie
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:11   #3019
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dzisiejsze pmki wszystkiego najpiękniejszego to będzie wspaniały dzień!
Dotka zdrówka
Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
[CENTER][SIZE=4][B]Dzisiejszym PMkom życzę wspaniałego, słonecznego i pełnego pozytywnych emocji dnia! A na Nową Drogę Życia duuuużo miłości, szczęścia i radości!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dotka, Aloffkowa, Monidot, zeby ten dzień był piękniejszy niż w Waszych marzeniach wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
Jezeli kogoś pominęłam to przepraszam i również zycze wszystkiego najpiękniejszego
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepięknych ślubów! mam nadzieję, że u każdej z Was tez jest takie słońce jak u mnie

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Kochane dzisiejsze PMki życzę Wam jak najpiękniejszego dnia mnóstwo miłości i radości

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Dotka, monidot, alloffkowa, misia - wszystkiego najlepszego dla was!!Będzie pięknie!!! Mam nadzieję, że u was jest tak samo piękna pogoda jak i u mnie

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
wszystkim dzisiejszym PMkom:
alloffkowa
Dotka
monidot
misia

i wszystkim pannom którę dziś będą ślubować życzę dużo uśmiechu-aż zeby was policzki bolałyod tego uśmiechania jak mnie hehehe; dużo radości i miłości oraz udanej zabawy, zmęcoznych nóg i dłuuuuuuuuuuuuuugiego odsypiania wesela!
Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Dotka
monidot
aloffkowa
dużo słońca, uśmiechu, genialnej zabawy i szczęścia na nowej drodze życia!
Dziękuję dziewczyny :-*, ja już po obiedzie i czekam teraz aż bedzie godzina zero i będę się ubierać
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 13:28   #3020
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kochane Pmki, wszystkiego dobrego dla Was dzisiaj niech ten dzień będzie taki jaki sobie wymarzyłyście!

Ja ciągle czekam na zdjęcia od fotografa.. i na razie nie ma.. płytka aż w listopadzie.. nie wiem jak wytrzymam do tej pory

Jutro lecimy wraz z mężem na Kretę! To już jutro o 21:00 mamy samolot, ale musimy wyjechać z Białegostoku o 15:30 bo trzeba być dwie godziny wcześniej na lotnisku.
Mąż w pracy a ja zajęłam się pakowaniem
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:02   #3021
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

alloffkowa
Dotka
monidot
misia


Wszystkiego najlepszego w waszym dniu. U mnie jest piękne słońce i mam nadzieję, że u Was tak samo
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:28   #3022
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

PMki ,macie przepiękną pogodę dzisiaj

Życzę Wam aby każdy dzień na Nowej Drodze Życia była dla Was tak jak dzisiaj : piękny wyjątkowy i niezapomniany. Cieszcie się małżeństwem i odkrywajcie siebie nawzajem codziennie na nowo


Dotka-kochana, dzisiaj moje serce jest zwłaszcza z Tobą , mam nadzieję że czujesz się dobrze , a wszystko inne wyjdzie tak jak zaplanowałaś, masz najpiękniejszą suknie na świecie , jesteś piękna więc lepiej już być nie może
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 16:58   #3023
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

alloffkowa
Dotka
monidot
misia

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia i radości z mężami.
Pogodę macie faktycznie przecudną!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

zły jeż Jeśli tylko macie możliwość, odpocznijcie trochę. Mniej będzie nerwowych sytuacji
Dzięki. Staramy się jak możemy, już jest trochę lepiej.

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
Witam się jako żonka Wszystko w ten dzień było bardzo pokręcone i było pełno pomyłek ale nigdy nie będzie idealnie.
Moja druhna zapomniała bukietu dla Maryi ,zapomniały również bukiecików dla rodziców,ciągle deptałam sobie po sukni,na pierwszym tańcu zapomniałam rozpuścić trenu i w ogóle ten dzień był bardzo pokręcony.Ale najważniejsze ,że jestem już ŻONĄ mojego MĘŻA
Przy przysiędze nawet nie zająknęliśmy się, msza minęła bardzo szybko .Stres był jedynie przy kazaniu ,gdy wiedziałam,że za chwilę będzie przysięga,reszta dnia to totalny luzik.
Suknia zrobiła furorę,ogólnie goście mówili ,że to najlepsze wesele,dla mnie to i tak najlepsze wesele ze względu na to ,że moje
Zdjęcia pokażę dopiero za kilka miesięcy,gdyż swoich nie mam a pani fotograf da je nam razem z filmem,także musimy czekać
Chciałabym powtórzyć ten dzień. Wszystkie przyszłe mężatki cieszcie się tym dniem,gdyż on tak szybko mija
Pomyłki chyba małe, najważniejsze że jesteś szczęśliwa i jesteś Żoną.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
miałam wam powiedziec apropo koszyczków ratunkowych!
nikt, ale to nikt z nich nie skorzytsał.
fakt, ze koszyczki byly hotelowe. Menager hotelu powiedzial mi, ze jak zagladal do toalet czy jest czysto to ktos zrobil psikusa i do męskiego koszyczka wsadzil kilka prezerwatyw, co najsmieszniejsze nad ranem ich juz nie bylo :P a z koszyczka damskiego znikniela jedna paczka gum do żucia.
Do tego nikt po sali czy po hetelu nie biegal w poszukiwaniu igły, dezodorantu czy rajstop.
Ciesz sie ze te koszyczki byly hotelowe a nie moje, bo jak widac u mnie sie nie sprawdzily i bym miala zbęny wydatek.


w niedziele mamy plener ślubny i bede meic niebieskie oka niebieskie paznokcie i niebieskie szpilki ciekawe jak to bedzie wygladalo :P
Fajnie, uwielbiam niebieskie dodatki.
To ciekawe z koszyczkami, ja nie zamierzam ich robić, bo nigdy nie byłam na żadnym weselu z takowymi i jako gość nawet nie oczekiwałam, że ktoś mi cokolwiek załatwi.

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dzisiejsze pmki wszystkiego najpiękniejszego to będzie wspaniały dzień!
Dotka zdrówka

Dziś równe 3 tygodnie do ślubu zaraz jadę w droge po odbiór sukni i welonow i dzisiaj PANIENSKI :BROKUL:
3 tygodnie.
Udanej zabawy na panieńskim.

Ja odebrałam wczoraj suknię, bardzo ją ładnie przerobili, jestem pełna podziwu dla umiejętności skracania koronki. Nawet salonowe bolerko po przerobieniu nie jest tragiczne, byłabym skłonna je założyć, gdyby było mega zimno. Zasadniczo jednak planuję wykorzystać tę tiulową etolę, która również wczoraj przyszła i jest dużo ładniejsza.
Wrzucam fotę, nie zwracajcie uwagi na wiszące ramiączko od stanika, jak również moją niemądrą minę.

Poza tym kupiliśmy prezenty dla rodziców, a dziś jedziemy obczaić jak gra nasz zespół i pogadać z menedżerem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140905_131844.jpg (46,6 KB, 152 załadowań)
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:07   #3024
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ale Wam zazdroszczę dziewczyny - tym, które są jeszcze przed ślubem to naprawdę najwspanialsze chwile w życiu
Ja się nie mogę doczekać aż dostaniemy płytkę z filmem i wszystkie zdjęcia z wesela, bo to tak szybko minęło, że połowy rzeczy nie pamiętam
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:13   #3025
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja na pewno dałam mniej niż 100 zł za oba. No i u mnie goście nie mieli pokoi, więc to też inaczej
Wrzucam kilka fot Moj mąż nie pozowala na publikację wizerunku, więc macie tylko mnie i gości też nie chciałam wrzucać
piękne foty

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
alloffkowa
Dotka
monidot
misia

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia i radości z mężami.
Pogodę macie faktycznie przecudną!



Dzięki. Staramy się jak możemy, już jest trochę lepiej.



Pomyłki chyba małe, najważniejsze że jesteś szczęśliwa i jesteś Żoną.



Fajnie, uwielbiam niebieskie dodatki.
To ciekawe z koszyczkami, ja nie zamierzam ich robić, bo nigdy nie byłam na żadnym weselu z takowymi i jako gość nawet nie oczekiwałam, że ktoś mi cokolwiek załatwi.



3 tygodnie.
Udanej zabawy na panieńskim.

Ja odebrałam wczoraj suknię, bardzo ją ładnie przerobili, jestem pełna podziwu dla umiejętności skracania koronki. Nawet salonowe bolerko po przerobieniu nie jest tragiczne, byłabym skłonna je założyć, gdyby było mega zimno. Zasadniczo jednak planuję wykorzystać tę tiulową etolę, która również wczoraj przyszła i jest dużo ładniejsza.
Wrzucam fotę, nie zwracajcie uwagi na wiszące ramiączko od stanika, jak również moją niemądrą minę.

Poza tym kupiliśmy prezenty dla rodziców, a dziś jedziemy obczaić jak gra nasz zespół i pogadać z menedżerem.
bardzo ładnie wyglądasz w sukience
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:12   #3026
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Fajnie, uwielbiam niebieskie dodatki.
To ciekawe z koszyczkami, ja nie zamierzam ich robić, bo nigdy nie byłam na żadnym weselu z takowymi i jako gość nawet nie oczekiwałam, że ktoś mi cokolwiek załatwi.

Ja odebrałam wczoraj suknię
ja tez nie oczekiwalam tego nigdy na zadnym weselu. i na swoim tez nie chcialam tego miec, ale menager hotelu powiedzial ze oni sami wystawiaja takie koszyczki (hotelowe mini pordukty) za free wiec bylo. ale tAK jakk mowilam nie sprawdzily sie.

a suknie masz naprawde piękną!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:42   #3027
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wpadam się pochwalić, że zamknęliśmy listę gości
Będziemy mieć 53 osoby na 72 na liście (z nami). Odpadło nam sporo osób towarzyszących, jedna rodzina której się spodziewaliśmy, jedna ciocia która opiekuje się bardzo chorą mamą i trzy osoby/pary z pracy, które nam zrobiły dużą przykrość, podając wymyślne wymówki

Znaczy mamy dwie niepewne osoby i tak już zostanie do ostatniego tygodnia, bo jedna ciotka z mężem mają problem z teściową i niewiadomo, czy będą wolni, ale rozumiemy sytuację.

A gości zaczynamy gościć już od piątku-przyjeżdża brat TŻ z dziewczyną, na panieński i kawalerski i zostają do wesela
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:47   #3028
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Co do koszyczków, to u nas na weselu był koszyczek w damskiej toalecie - dezodorant, woda utleniona, plastry na odciski, igła i nitka i wkładki higieniczne. Sama nie słyszałam wcześniej o takich koszyczkach, ale okazały się strzałem w dziesiątkę, sama akurat potrzebowałam wkładek higienicznych a zapomniałam na śmierć, żeby je wziąć z sobą, także były wybawieniem tak samo wiem, że dziewczyny używały dezodorantu, więc u mnie się sprawdziło
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:02   #3029
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej, jestem żoną od tygodnia !!!
to naprawdę cudowny czas, żal mi trochę, że wesele jeszcze nie trwa, ale cieszę się tym, co mam, czyli życiem z moim mężem
Największy problem mam z mówieniem "mamo" "tato" do teściów, też macie taki problem?

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Zdrowia
Zawsze jak chce szybko wyzdrowiec to na noc szklanka ciepłego mleka z dwiema łyżkami miodu i wycisnięte dwa ząbki czosnku. Wypić duszkiem. Ohyda Ale pomaga. I wypocic się
Ja tam to akurat lubię
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:04   #3030
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Hej, jestem żoną od tygodnia !!!
to naprawdę cudowny czas, żal mi trochę, że wesele jeszcze nie trwa, ale cieszę się tym, co mam, czyli życiem z moim mężem
Największy problem mam z mówieniem "mamo" "tato" do teściów, też macie taki problem?


Ja tam to akurat lubię
Ja nie mam żadnego problemu z tym. już po weselu rano na śniadaniu mówiłam mamo tato do teściów i ok to samo mój mąż MÓJ MĄŻ jak to ładnie brzmi )


JAK MOŻNA lubią to okropienstwo?
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.