Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-07, 20:52   #3031
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ło kurde aż mi się przypomniało jak sama pisałam sms już pod koniec do promotorki zeby mi rozdział sprawdziła który ma na mailu od kilku dni


Plisy do wyzwanie
KLIK kieca

weekend, ale znowu cały zajęty

Piękna sukienka!
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 20:57   #3032
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Witam się w piątek!

Wracam z pracy i wiozę zaproszenia. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, na spokojnie w domu pooglądamy czy nie ma żadnych błędów. Zdecydowaliśmy się na te - https://artma-zaproszenia.pl/produkt...ne-z-kwiatami/ , i do nich koperty z takim samym nadrukiem i personalizacją. Zmieniliśmy tylko wierszyk w środku i dodaliśmy rebus.

Kurcze, może faktycznie nie powinnam tak bardzo przywiązywać się do terminu tej próbnej fryzury i makijażu i brać tę dziewczynę? Na dodatek mieszka na osiedlu obok mnie, więc nie będę tracić czasu na dojazdy w dniu ślubu. Chyba mnie przekonałyście.


Widzę wątki o mieszkaniu i urządzaniu, powiem Wam - cieszę się, że mamy to już za sobą. Mieliśmy to szczęście, że wszystko wykańczał nam mój tato, więc wszelkie ekipy nam odpadły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne zaproszenia!

No to jak ta makijażystka mieszka blisko to tym bardziej bierz.
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ło kurde aż mi się przypomniało jak sama pisałam sms już pod koniec do promotorki zeby mi rozdział sprawdziła który ma na mailu od kilku dni


Plisy do wyzwanie
KLIK kieca

weekend, ale znowu cały zajęty
Piękna ta sukienka!
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 01:10   #3033
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ładna sukienka, choć nie mój typ .

Ładne te zaproszenia! Niby kwiaty jak większość, ale wyglądają dość unikatowo.

Ja już wróciłam z pracy. Udało mi się o wiele szybciej zamknąć restaurację, yay! Już nawet jestem spakowana! Zaraz idę się zdrzemnąć na 3 godziny, bo o 5 rano wyjazd !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 05:40   #3034
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86885625]A ja jestem zaskoczona, bo potwierdzenie do 1.07., a już dużo osób się potwierdziło. Te najważniejsze będą i bardzo mnie to cieszy. Bałam się, że będzie pusto, ale jednak wszystko na dobrej drodze. Bardzo mnie cieszy ten ślub i nawet wesele
Postanowiliśmy, że po ślubie jakiś tydzień, dwa pomieszkamy u moich rodziców i wtedy urządzamy ostatecznie swoje lokum. Nie mogę doczekać się tego. Za trzy tygodnie mam urlop, jestem taka zadowolona.
Ckin, mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektu na włosach, bo ja jestem. Cerę jakoś też powoli doprowadzam do ładu, oby mi się udało
Aktogimka, umawiaj się na wizytę![/QUOTE]

Tez mam nadzieje, ze bede zadowolona, ide zaraz je umyc troche sie boje bo bylo tak goraco ze nie wiem jak te wlosy na to zareaguja, mam nadzieje ze po myciu beda ladne.. na razie sa brzydkie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 06:42   #3035
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Witam się w piątek!

Wracam z pracy i wiozę zaproszenia. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, na spokojnie w domu pooglądamy czy nie ma żadnych błędów. Zdecydowaliśmy się na te - https://artma-zaproszenia.pl/produkt...ne-z-kwiatami/ , i do nich koperty z takim samym nadrukiem i personalizacją. Zmieniliśmy tylko wierszyk w środku i dodaliśmy rebus.

Kurcze, może faktycznie nie powinnam tak bardzo przywiązywać się do terminu tej próbnej fryzury i makijażu i brać tę dziewczynę? Na dodatek mieszka na osiedlu obok mnie, więc nie będę tracić czasu na dojazdy w dniu ślubu. Chyba mnie przekonałyście.


Widzę wątki o mieszkaniu i urządzaniu, powiem Wam - cieszę się, że mamy to już za sobą. Mieliśmy to szczęście, że wszystko wykańczał nam mój tato, więc wszelkie ekipy nam odpadły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne zaproszenia
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ło kurde aż mi się przypomniało jak sama pisałam sms już pod koniec do promotorki zeby mi rozdział sprawdziła który ma na mailu od kilku dni


Plisy do wyzwanie
KLIK kieca

weekend, ale znowu cały zajęty
Ooo to już pamiętam Bardzo ładna jest.


Ja dzisiaj lecę na panieński koleżanki, Tż na łączony swój i swojego świadka, u którego on sam jest świadkiem. Teraz te weekendy będą wszystkie zajęte Za tydzień mój panieński, a za 2 tygodnie będzie tydzień do ślubu Idę wtedy do fryzjera na farbowanie i poza tym będzie pewnie trylion rzeczy do załatwienia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:07   #3036
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Likable piękna ta sukienka
Maria no teraz już końcówka wszystko już załatwione ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:15   #3037
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pozdrawiam Was z samolotu! Już za 2.5h będę w Polsce !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 08:17   #3038
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry!

Maria, masakra z tymi ludźmi.

U nas największą akcja była ze znajomymi. Potwierdzili o czasie, znajomy pracuje za granicą, więc tydzień wcześniej specjalnie przyleciał do Polski, a we wtorek przed weselem zadzwonili, że ich nie będzie i już. Listy podrukowane, wszystko pozamawiane...
Wcześniej kontaktowaliśmy się bardzo często, od tego czasu cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 09:37   #3039
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Dziękuję Dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu żeby ją zamówić


Maria my tak samo z weekendami ostatnio jak nie szkoła, to zaproszenia rozdajemy, to coś tam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 09:56   #3040
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Likable piękna ta sukienka
Maria no teraz już końcówka wszystko już załatwione ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co Ty Najgorsze, że zostały takie małe pierdółki. W tym tygodniu z większych rzeczy mamy ciasta i winietki do zamówienia. Plan stołów chyba sami będziemy drukować.
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję Dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu żeby ją zamówić


Maria my tak samo z weekendami ostatnio jak nie szkoła, to zaproszenia rozdajemy, to coś tam
Ja już marzę o wolnym weekendzie Jak już nic nie trzeba będzie załatwiać, nigdzie jeździć, tylko relaks
A najbardziej nie mogę doczekać się podróży Wczoraj gadaliśmy o tym z Tż i od razu po weselu kupujemy bilety i rezerwujemy hotel

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 11:07   #3041
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My już w Polsce . Ale tu jest piękna pogoda!
Jedziemy właśnie po obrączki, później na salę i dopiero po zobaczyć się z rodzinami. Tydzień przygotowań czas zacząć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 11:15   #3042
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
nie mozna myc wlosow przez ok 48 godzin i ich wtedy nie zwiazywac itd.. zeby one byly takie hm no proste, a juz po pierwszym myciu mozna robic co sie chce

i jest to meczace.. bo jest goraco, ciekawe jakie beda wlosy jutro jak umyje




Upieklam ciasto z jablkami i rabarbarem i beza

Aaa ok, ok teraz rozumiem

O mammmo musi byc pyszne

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zaproszenia Ooo to już pamiętam Bardzo ładna jest.


Ja dzisiaj lecę na panieński koleżanki, Tż na łączony swój i swojego świadka, u którego on sam jest świadkiem. Teraz te weekendy będą wszystkie zajęte Za tydzień mój panieński, a za 2 tygodnie będzie tydzień do ślubu Idę wtedy do fryzjera na farbowanie i poza tym będzie pewnie trylion rzeczy do załatwienia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ulala, udanej imprezy

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Witam się w piątek!

Wracam z pracy i wiozę zaproszenia. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, na spokojnie w domu pooglądamy czy nie ma żadnych błędów. Zdecydowaliśmy się na te - https://artma-zaproszenia.pl/produkt...ne-z-kwiatami/ , i do nich koperty z takim samym nadrukiem i personalizacją. Zmieniliśmy tylko wierszyk w środku i dodaliśmy rebus.

Kurcze, może faktycznie nie powinnam tak bardzo przywiązywać się do terminu tej próbnej fryzury i makijażu i brać tę dziewczynę? Na dodatek mieszka na osiedlu obok mnie, więc nie będę tracić czasu na dojazdy w dniu ślubu. Chyba mnie przekonałyście.


Widzę wątki o mieszkaniu i urządzaniu, powiem Wam - cieszę się, że mamy to już za sobą. Mieliśmy to szczęście, że wszystko wykańczał nam mój tato, więc wszelkie ekipy nam odpadły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo ładne zaproszenia

Ja tez bym brała te dziewczynę, wiesz w ten dzien trzeba brać poprawkę ze cos moze się wydłużyć, moze byc obsuwa z czasem, a jak ona bedzie blisko Ciebie to raz dwa pójdzie


Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Was z samolotu! Już za 2.5h będę w Polsce !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ale gorąco dzisiaj wpłaciliśmy z tż resztę pieniędzy z wesela na swoje konta, wymieniliśmy kasę na euro, ponieważ nie wiem czy wspominałam czy nie, jedziemy w czwartek na weekend do Pragi


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 08:05   #3043
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
i mamy w pryszlym tyg podpisac umowe na wykonczenie mieszkania, tylko czekam na ten kosztorys i az sie boje, jak wszysctko bedzie ok to w przyszlym tyg powinnna tam wejsc w koncu ekipa
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jejku, ale wam zazdroszczę tego mieszkania i urządzania Bardzo bym chciała już być na swoim. W tym momencie ten temat o wiele bardziej by mnie cieszył, niż wesele
Urządzanie mieszkania to też niezłe wyzwanie. U nas było różnie, czasem super euforia, a czasem nie chcieliśmy już w ogóle o tym myśleć, ale z perspektywy czasu miło wspominam ten okres (zwłaszcza jak przeglądamy zdjęcia, jak były jeszcze gołe ściany albo dopiero budowaliśmy sufity podwieszane ). Wszystko robił nam mój tato, więc przynajmniej odpadł nam problem ekip (tylko meble kuchenne i szafy zamawialiśmy u meblarzy), bo ekipy budowlane to już w ogóle temat rzeka.


Dzięki za opinie w sprawie zaproszeń. Myślimy podobnie jak Wy - niby kwiaty, których teraz w zaproszeniach pełno, ale jednak są inne. I wzięliśmy na prążkowanym papierze ecru, też mało takich widziałam. Dla rodziców mamy zamówione na drewnie z dopisaną prośbą o błogosławieństwo.


Umówiłam wczoraj makijaż i fryzurę. Napisałam do dziewczyny na mesendżerze o 22:30, nie spodziewałam się odpowiedzi wczoraj, ale odezwała się i wszystko załatwiłyśmy do północy. Czuć przez te wiadomości, że jest naprawdę sympatyczną i fachową osobą. Micha mi się cieszy, muszę jeszcze zdecydować na którą godzinę przyjść.

Miłej niedzieli.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 18:13   #3044
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zaproszenia Ooo to już pamiętam Bardzo ładna jest.


Ja dzisiaj lecę na panieński koleżanki, Tż na łączony swój i swojego świadka, u którego on sam jest świadkiem. Teraz te weekendy będą wszystkie zajęte Za tydzień mój panieński, a za 2 tygodnie będzie tydzień do ślubu Idę wtedy do fryzjera na farbowanie i poza tym będzie pewnie trylion rzeczy do załatwienia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję, że zabawa była super!

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję Dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu żeby ją zamówić
Mam nadzieję, że zamówiłaś Bo jest obłędna!

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
My już w Polsce . Ale tu jest piękna pogoda!
Jedziemy właśnie po obrączki, później na salę i dopiero po zobaczyć się z rodzinami. Tydzień przygotowań czas zacząć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, jest pięknie No to owocnego tygodnia!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86886849]

Ale gorąco dzisiaj wpłaciliśmy z tż resztę pieniędzy z wesela na swoje konta, wymieniliśmy kasę na euro, ponieważ nie wiem czy wspominałam czy nie, jedziemy w czwartek na weekend do Pragi


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Ale super pięknego wyjazdu!

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Umówiłam wczoraj makijaż i fryzurę. Napisałam do dziewczyny na mesendżerze o 22:30, nie spodziewałam się odpowiedzi wczoraj, ale odezwała się i wszystko załatwiłyśmy do północy. Czuć przez te wiadomości, że jest naprawdę sympatyczną i fachową osobą. Micha mi się cieszy, muszę jeszcze zdecydować na którą godzinę przyjść.

Miłej niedzieli.
No i super, masz to z głowy
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 19:14   #3045
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cześć dziewczyny przepraszam, ale nie jestem w stanie Was nadrobić nie mam ani chwili by do Was tu zajrzeć tyle się dzieje już się przeprowadziliśmy do naszego mieszkanka ale jest tyle do zrobienia, że nie mam chwili by nawet usiąść, a co dopiero włączyć laptopa

Ze ślubnych rzeczy byłam na próbnym makijażu i już mogę spać spokojnie wstawiałam zdjęcia na fb i jestem w ciężkim szoku, ale moja mama też chce na makijaż pozytywnie mnie zaskoczyła, chociaż gorzej już z godzinami, bo została 6, 7:30 i 15 :/ a na 9 fryzjer, na 6 jej za wczesnie, więc umówiłam ją na 7:30, przynajmniej nie będę się martwić jej wyglądem jutro prawdopodobnie zamówimy obrączki jednak bierzemy klasyczne, złote, bez żadnych brylantów. Chciałam bardzo nosić obrączkę z pierścionkiem, ale dziewczyny odradzały, bo niszczy się obrączka, a drugi jubiler odradza, bo może wypaść brylant z pierścionka a i tak mi kolorystycznie to nie leży (żółte złoto obrączki z białym złotem pierścionka ) więc zdecyduję się na szerszą - 3,5, Tż bierze 4,5.

Muszę jeszcze pozamawiać pudełko na koperty, na obrączki może też wezmę (bo akurat mam jedną aukcję, na któej jest zestaw ), księga gości, jeszcze buteleczki dla gości muszę zamówić, ale nie wiem jak ogarnąć naklejki macie coś do polecenia ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2019-06-09 o 19:16
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 05:05   #3046
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry!
TŻ jutro wyjeżdża, najbliższe 2 tygodnie będą trudne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 06:24   #3047
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Szo

KizdaM ale fajnie, ze juz na swoim

Karolina 2 tygodnie szybko zleca

Poniedziałek


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 17:54   #3048
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej u nas maraton z zaproszeniami wczoraj zostało nam ok 20

Wam też tak wizaż dzisiaj świruje? 3razy posta pisałam i nie dodało 🤨

Kicimordka oby wszystko udało się Wam załatwić jakie obrączki zamówiliście?

Kizda super że już na swoim :zazdroszczę: widziałam makijaż idealny

Mariamarysienka gdzie się w końce wybieracie? Jak panieński?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TŻ jutro wyjeżdża, najbliższe 2 tygodnie będą trudne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko zleci i znowu będziecie razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wiolkaa93
Czas edycji: 2019-06-10 o 17:53
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 18:42   #3049
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No co Ty Najgorsze, że zostały takie małe pierdółki. W tym tygodniu z większych rzeczy mamy ciasta i winietki do zamówienia. Plan stołów chyba sami będziemy drukować. Ja już marzę o wolnym weekendzie Jak już nic nie trzeba będzie załatwiać, nigdzie jeździć, tylko relaks
A najbardziej nie mogę doczekać się podróży Wczoraj gadaliśmy o tym z Tż i od razu po weselu kupujemy bilety i rezerwujemy hotel

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja też marzę o wolnym weekendzie, ale nie zanosi się. Ciągle coś załatwiamy ostatnio, jeszcze walczymy z zaproszeniami, choć to w tym tygodniu powinno się skończyć. Potem jednak tż ma dużo obowiązków i coraz mniej czasu ze sobą spędzamy

Karolina, trzymaj się. Też nie lubię, jak mój narzeczony wyjeżdża.

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny przepraszam, ale nie jestem w stanie Was nadrobić nie mam ani chwili by do Was tu zajrzeć tyle się dzieje już się przeprowadziliśmy do naszego mieszkanka ale jest tyle do zrobienia, że nie mam chwili by nawet usiąść, a co dopiero włączyć laptopa

Ze ślubnych rzeczy byłam na próbnym makijażu i już mogę spać spokojnie wstawiałam zdjęcia na fb i jestem w ciężkim szoku, ale moja mama też chce na makijaż pozytywnie mnie zaskoczyła, chociaż gorzej już z godzinami, bo została 6, 7:30 i 15 :/ a na 9 fryzjer, na 6 jej za wczesnie, więc umówiłam ją na 7:30, przynajmniej nie będę się martwić jej wyglądem jutro prawdopodobnie zamówimy obrączki jednak bierzemy klasyczne, złote, bez żadnych brylantów. Chciałam bardzo nosić obrączkę z pierścionkiem, ale dziewczyny odradzały, bo niszczy się obrączka, a drugi jubiler odradza, bo może wypaść brylant z pierścionka a i tak mi kolorystycznie to nie leży (żółte złoto obrączki z białym złotem pierścionka ) więc zdecyduję się na szerszą - 3,5, Tż bierze 4,5.

Muszę jeszcze pozamawiać pudełko na koperty, na obrączki może też wezmę (bo akurat mam jedną aukcję, na któej jest zestaw ), księga gości, jeszcze buteleczki dla gości muszę zamówić, ale nie wiem jak ogarnąć naklejki macie coś do polecenia ?
My też wybraliśmy klasyczne obrączki, z soczewką. Tak jak Ty chciałam nosić obrączkę i zaręczynowy, ale nie komponowało się, niestety. Tak więc, pierścionek powędruje na drugą rękę i tyle. Nad nie mamy pudełka na obrączki, nawet nie wiem, co wybrać.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 19:19   #3050
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny przepraszam, ale nie jestem w stanie Was nadrobić nie mam ani chwili by do Was tu zajrzeć tyle się dzieje już się przeprowadziliśmy do naszego mieszkanka ale jest tyle do zrobienia, że nie mam chwili by nawet usiąść, a co dopiero włączyć laptopa

Ze ślubnych rzeczy byłam na próbnym makijażu i już mogę spać spokojnie wstawiałam zdjęcia na fb i jestem w ciężkim szoku, ale moja mama też chce na makijaż pozytywnie mnie zaskoczyła, chociaż gorzej już z godzinami, bo została 6, 7:30 i 15 :/ a na 9 fryzjer, na 6 jej za wczesnie, więc umówiłam ją na 7:30, przynajmniej nie będę się martwić jej wyglądem jutro prawdopodobnie zamówimy obrączki jednak bierzemy klasyczne, złote, bez żadnych brylantów. Chciałam bardzo nosić obrączkę z pierścionkiem, ale dziewczyny odradzały, bo niszczy się obrączka, a drugi jubiler odradza, bo może wypaść brylant z pierścionka a i tak mi kolorystycznie to nie leży (żółte złoto obrączki z białym złotem pierścionka ) więc zdecyduję się na szerszą - 3,5, Tż bierze 4,5.

Muszę jeszcze pozamawiać pudełko na koperty, na obrączki może też wezmę (bo akurat mam jedną aukcję, na któej jest zestaw ), księga gości, jeszcze buteleczki dla gości muszę zamówić, ale nie wiem jak ogarnąć naklejki macie coś do polecenia ?
Ja dzisiaj zamówiłam naklejki na allegro Za 120 sztuk dałam z wysyłką 30 zł.
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TŻ jutro wyjeżdża, najbliższe 2 tygodnie będą trudne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę Myślałam że po ślubie już nie będzie wyjeżdżał
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Hej u nas maraton z zaproszeniami wczoraj zostało nam ok 20

Wam też tak wizaż dzisiaj świruje? 3razy posta pisałam i nie dodało

Kicimordka oby wszystko udało się Wam załatwić jakie obrączki zamówiliście?

Kizda super że już na swoim :zazdroszczę: widziałam makijaż idealny

Mariamarysienka gdzie się w końce wybieracie? Jak panieński?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Szybko zleci i znowu będziecie razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też dzisiaj świruje
Najprawdopodobniej lecimy na Seszele 22.08-02.09 [1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86893212]Ja też marzę o wolnym weekendzie, ale nie zanosi się. Ciągle coś załatwiamy ostatnio, jeszcze walczymy z zaproszeniami, choć to w tym tygodniu powinno się skończyć. Potem jednak tż ma dużo obowiązków i coraz mniej czasu ze sobą spędzamy

Karolina, trzymaj się. Też nie lubię, jak mój narzeczony wyjeżdża.



My też wybraliśmy klasyczne obrączki, z soczewką. Tak jak Ty chciałam nosić obrączkę i zaręczynowy, ale nie komponowało się, niestety. Tak więc, pierścionek powędruje na drugą rękę i tyle. Nad nie mamy pudełka na obrączki, nawet nie wiem, co wybrać.[/QUOTE]Ja też będę nosić pierścionek na drugiej dłoni. A w ogóle nie wiem, czy się tu chwaliłam, ale odebrałam w końcu obrączki Moja jest idealna, dokładnie taka, jaka mi się marzyła Cieszę się, że się na nią zdecydowałam mimo, że prawie wszyscy mi odradzali Do tego super wyczyścili mi pierścionek, wygląda chyba lepiej, niż w dniu zaręczyn 20190604_183715.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 19:26   #3051
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86893212]

My też wybraliśmy klasyczne obrączki, z soczewką. Tak jak Ty chciałam nosić obrączkę i zaręczynowy, ale nie komponowało się, niestety. Tak więc, pierścionek powędruje na drugą rękę i tyle. Nad nie mamy pudełka na obrączki, nawet nie wiem, co wybrać.[/QUOTE]

Dzisiaj zamówiliśmy obrączki wyszło nam 1600 zł po zniżce podpytałam i tego jubilera i on mówi, że może i faktycznie za jakieś 20-30 lat się może coś zniszczyć, więc wcale nie trzeba nosić oddzielnie zobaczę jak ostatecznie zdecyduję, bo ostatecznie to żółte złoto nie jest takie żółte i jak przymierzyłam jakąś inną obrączkę w tym docelowym kolorze, to nie wyglądało to tak źle

Wczoraj zamówiłam księgę gości, a teraz jestem w trakcie dogrywania szczegółów pudełka na koperty, obrączki i wieszkai (wszystko w komplecie od jednego sprzedawcy) kolejne rzeczy można odhaczać


mariamarysienka Podaj linka do naklejek
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2019-06-10 o 19:27
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 19:28   #3052
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

https://allegro.pl/oferta/naklejki-w...dShowitemShare

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 20:00   #3053
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
https://allegro.pl/oferta/naklejki-w...dShowitemShare

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja szukam na buteleczki ale bardzo ładne
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 20:20   #3054
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
https://allegro.pl/oferta/naklejki-w...dShowitemShare

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Hej u nas maraton z zaproszeniami wczoraj zostało nam ok 20

Wam też tak wizaż dzisiaj świruje? 3razy posta pisałam i nie dodało

Kicimordka oby wszystko udało się Wam załatwić jakie obrączki zamówiliście?

Kizda super że już na swoim :zazdroszczę: widziałam makijaż idealny

Mariamarysienka gdzie się w końce wybieracie? Jak panieński?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Szybko zleci i znowu będziecie razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez mi cos dzisiaj wariował, ale juz myślałam , ze to wina mojego telefonu

Powiem Wam, ze te upały mnie wykończą, z jednej strony mamy klimatyzacje w biurze, ale z drugiej jak wychodzę z pracy to mam takie uderzenie gorącego powietrza



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 20:46   #3055
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziś na FB zobaczyłam że jakaś para w tym kościele co my mamy miała ślub w plenerze, w takiej grocie czasami latem są tam też zwykłe msze ale rzadko normalnie zakochałam się, biały dywan, no jak w bajce też chce, muszę spytać księdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 20:52   #3056
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamówiłam naklejki na allegro Za 120 sztuk dałam z wysyłką 30 zł. O kurczę Myślałam że po ślubie już nie będzie wyjeżdżał Mi też dzisiaj świruje
Najprawdopodobniej lecimy na Seszele 22.08-02.09 Ja też będę nosić pierścionek na drugiej dłoni. A w ogóle nie wiem, czy się tu chwaliłam, ale odebrałam w końcu obrączki Moja jest idealna, dokładnie taka, jaka mi się marzyła Cieszę się, że się na nią zdecydowałam mimo, że prawie wszyscy mi odradzali Do tego super wyczyścili mi pierścionek, wygląda chyba lepiej, niż w dniu zaręczyn Załącznik 7679245

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ładna ta Twoja obrączka
Ja na pewno będę nosiła zaręczynowy z obrączką nawet specjalnie pod obrączkę wybieraliśmy pierścionek po prostu nie mogę nic nosić na lewej ręce bo mnie wkurza i utrudnia funkcjonowanie



Karolina
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 21:02   #3057
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ładna ta Twoja obrączka
Ja na pewno będę nosiła zaręczynowy z obrączką nawet specjalnie pod obrączkę wybieraliśmy pierścionek po prostu nie mogę nic nosić na lewej ręce bo mnie wkurza i utrudnia funkcjonowanie



Karolina
Mam to samo jak przełożyłam zaręczynowy na lewą żeby sprawdzić to tak dziwnie, nie umiem nosić na lewej i też będę nosić pierścionek z obrączka na prawej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 21:19   #3058
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria, śliczna ta Twoja obrączka. Zostawiasz to pudełko?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 05:45   #3059
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja się jeszcze zastanawiam jak będę nosić. Obrączka i zaręczynowy bardzo do siebie pasują i oba są delikatne, ale mi nie bardzo podobaja się zaręczynowe z obrączkami na jednym palcu. Może się przyzwyczaje do zaręczynowego na lewej

Maria śliczna ta Twoja obrączka!

Ja właśnie jadę do pracy. Będę się gęsto tłumaczyć, że przez sesje niewiele zrobiłam A jednocześnie chciałam prosić szefa, żeby został moim promotorem pomocniczym jeśli się dostanę na doktorat będzie zachwycony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 06:14   #3060
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Maria bardzo ładne obrączki

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Mam to samo jak przełożyłam zaręczynowy na lewą żeby sprawdzić to tak dziwnie, nie umiem nosić na lewej i też będę nosić pierścionek z obrączka na prawej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hi5 ja tez jakoś dziwnie mi z zaręczynowym na lewej ręce

Majka powodzenia



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.