Wszystko o Avonie - cz.28 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 09:10   #3061
anusia_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
chyba od razu można złożyć informację, że paczka uszkodzona, bo wiem że jest pytanie o stan paczki, ale na szczęscie jeszcze nie miałam takiej sytuacji

wiesz co, to chyba Avon ma słaby klej i źle skleja te paczki, bo ja już raz (pamiętam) się szykowałam do obfocenia paczki, bo klej też puścił
Tak jest opcja jak jest z paczka cos nie tak ale to tam pisze ze tzreba ja zwrucic, wie oni by ja odeslali spowrotem i ja bym musiala bardz dlugo czekac na ta paczke.
Dobrze ze nieczeo nei brakowalo. Ale napisalam do avonu ze cos takiego mialo miejsce, zobaczymy co odp.
To jesli to wina kleju to powinni go sobie zmienic :P bo dlaczego my mamy na tym cierpiec, bo roznie mzoe byc, moze ktos sobie wziac cos z paczki przeciez, a my musimy za to zaplacic, bo nam nie uwierza ze ktos sobie zabral z paczki. U nich wsyztsko sie ilosciowo i wagowo zgadzalo wiec reklamacji by nie uwzglednili.
anusia_s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:13   #3062
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez anusia_s2 Pokaż wiadomość
Tak jest opcja jak jest z paczka cos nie tak ale to tam pisze ze tzreba ja zwrucic, wie oni by ja odeslali spowrotem i ja bym musiala bardz dlugo czekac na ta paczke.
Dobrze ze nieczeo nei brakowalo. Ale napisalam do avonu ze cos takiego mialo miejsce, zobaczymy co odp.
To jesli to wina kleju to powinni go sobie zmienic :P bo dlaczego my mamy na tym cierpiec, bo roznie mzoe byc, moze ktos sobie wziac cos z paczki przeciez, a my musimy za to zaplacic, bo nam nie uwierza ze ktos sobie zabral z paczki. U nich wsyztsko sie ilosciowo i wagowo zgadzalo wiec reklamacji by nie uwzglednili.
najlepiej robić zdjęcia, jak widzisz od razu, że paczka otwarta
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:17   #3063
anusia_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
najlepiej robić zdjęcia, jak widzisz od razu, że paczka otwarta
no wlasnie tez o tym pomyslalam ale troche za pozno, najpierw pomyslakmz eby sprawdzic zawartosc a potem o zdjeciu, no ale wazne ze niczego nei brakowalo.

ale nastepnym razem jelsi by sie cos takeigo trafilo to zrobie zdjecie i wysle do avonu
anusia_s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:18   #3064
migotka35
Raczkowanie
 
Avatar migotka35
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez anusia_s2 Pokaż wiadomość
Tak jest opcja jak jest z paczka cos nie tak ale to tam pisze ze tzreba ja zwrucic, wie oni by ja odeslali spowrotem i ja bym musiala bardz dlugo czekac na ta paczke.
Dobrze ze nieczeo nei brakowalo. Ale napisalam do avonu ze cos takiego mialo miejsce, zobaczymy co odp.
To jesli to wina kleju to powinni go sobie zmienic :P bo dlaczego my mamy na tym cierpiec, bo roznie mzoe byc, moze ktos sobie wziac cos z paczki przeciez, a my musimy za to zaplacic, bo nam nie uwierza ze ktos sobie zabral z paczki. U nich wsyztsko sie ilosciowo i wagowo zgadzalo wiec reklamacji by nie uwzglednili.
ja raz miałam taką sytuację, było sklejone szarą taśmą pakowną, która i tak była niedoklejona , też nic nie brakowało. Napisałam im meila i mi odpisali, że..... dziękują za przesłaną uwagę

tak to wyglądało, wklejałam nawet zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1339851160

Edytowane przez migotka35
Czas edycji: 2012-07-15 o 09:55
migotka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:20   #3065
anusia_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
ja raz miałam taką sytuację, było sklejone szarątaśmąpakowną , też nic nie brakowało. Napisałam im meila i miodpisali, że..... dziękują za przesłaną uwagę
dobre :P ich to jakos malo interesuje, wsumie tasma tez mialam sklejone keidys tez, i to tak ze bylo widac ze ona byla jzu odklejana.

Cos marnie oni zabezpieczaja te paczki. Czasem jest tak ze nawet paczki sie nei da otkleic bo tak mocno sklejona araz... ze nawet nie tzreba jej otklejac bo juz ktos za nas to zrobil
anusia_s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 10:51   #3066
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja jak potarłam kartkę w katalogu to i nikt mnie nie przekona do zakupu, podobnie oliwka-kwiat pomarańczy ohydne zielsko, blee... kupiłam bo tyle opini, że ładnie pachnie i że inaczej niż w katalogu a tu zonk nie zwróce tylko dlatego, że dobrze nawilża, pójdzie na nogi bo cała nie dam rady sie tym posmarować
Bo każdy zapachy czuje inaczej. Dla mnie praktycznie wszystkie zapachy z planet spa śmierdzą. A tu dużo osób pisze, że oliwka czy sake pachnie-a dla mnie oba śmierdzą, a sake to największy śmierdziel jaki miałam A mam koleżankę, która uwielbia zapach serii sake i ryż

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ładnie pachnie ale powiem szczerze , że nie czuję ani truskawek ani białej czekolady
Mi pachnie jakimiś cukierkami. Ale na żywo nie wąchałam, a dopiero wtedy można w sumie zapach poznać tak naprawdę.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 10:59   #3067
erytrocyt_161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Poproszę o opinię na temat odżywczej kuracji z marokańskim olejkiem arganowym do wszystkich rodzajów włosów, czy warto, czy rzeczywiście po użyciu tego olejku włosy są w lepszej kondycji?
erytrocyt_161 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 12:12   #3068
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że jak spełniłaś w pierwszym zamówieniu, to bez problemu w drugim przyślą (chyba, że pierwsze zamówienie + domówienie do niego) Musisz do nich napisać maila, że jest tak i tak i prosisz o uwzględnienie tego, dopisanie i wysłanie w najbliższej paczce. Inaczej system tego nie trawi, bo tak jest zaprogramowany, oni muszą to wklepać.
No teraz to mam właśnie domówienie. Aj zobaczymy jutro, jak się faktura pojawi. Dam znać jak to policzyli
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 13:38   #3069
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Dziewczyny, Avon chyba nieźle sobie namieszał. W kat. 12 Tajski Kwiat Lotosu z Planet Spa jest oznaczony "Do wyczerpania zapasów", a w 13 znów w standardowej ofercie. Ktoś wie, czy rzeczywiśćie go wycofują?
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 13:51   #3070
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 14:13   #3071
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

W podróż zabieram z pielęgnacji:
- wszystko co się kończy, bo wtedy nie muszę zabierać "flaszek" do domu :P
- balsam do ciała, żel pod prysznic, szampon, krem do stóp (reszty nie ma sensu bo na wyjazdach mam lenia i tak nic więcej nie użyję), a do twarzy krem pod oczy, krem do twarzy, tonik i żel do mycia buzi
z makijażu:
- puder, 2-3 błyszczyki i tusz do rzęs

To co jest w dużych opakowaniach przelewam do mniejszych - zawsze zostawiam sobie opakowanie po mini kosmetykach i słoiczki po kremach do oczu. Na wyjazdy są idealne jako opakowania zastępcze.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 15:55   #3072
kosmetoholiczka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetoholiczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 130
GG do kosmetoholiczka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Kochane, Avonowiczki, zwracam się do Was z ważnym pytaniem: dopiero zaczynam swoją "karierę" z Avonem, a do centrum obsługi klienta nie mogę się dodzwonić, gdyż trwają prace nad serwisem oraz jest weekend. Ale do rzeczy: w czwartek o 15 zlożyłam zamówienie, ok 19 dopatrzylam się, że jest fajna oferta pt "wachlarz" oraz zapomniałam dopisać kilku produktów i wchodząc na swoją stronę avonu zauważyłam opcję "domówienie". Przy regularnym zamówieniu widniała informacja (w historii zamówień) "pobrane". Złożyłam więc domówienie. Dopiero później przy regularnym pojawiła się informacja zafakturowane. A przy domówieniu wciąz tkwi informacja "pobrane". Regularne to wysłane do dostawcy, a domówienie "pobrane" i kiedy w nie klikam to jego wartość = 0zł. To znaczy, że nie zostało ono dodane do regularnego jako domówienie? Jednakże w "pomocy" doczytałam się, że żeby nie zostało wysłane musi przy nim widnieć informacja "usunięte lub dolaczone do innego"/"Zatrzymane"/"Odrzucone".
Wiem, że sporo niejasności w moim wpisie, ale ja sama nie wiem już co i jak...
kosmetoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:01   #3073
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez kosmetoholiczka Pokaż wiadomość
Kochane, Avonowiczki, zwracam się do Was z ważnym pytaniem: dopiero zaczynam swoją "karierę" z Avonem, a do centrum obsługi klienta nie mogę się dodzwonić, gdyż trwają prace nad serwisem oraz jest weekend. Ale do rzeczy: w czwartek o 15 zlożyłam zamówienie, ok 19 dopatrzylam się, że jest fajna oferta pt "wachlarz" oraz zapomniałam dopisać kilku produktów i wchodząc na swoją stronę avonu zauważyłam opcję "domówienie". Przy regularnym zamówieniu widniała informacja (w historii zamówień) "pobrane". Złożyłam więc domówienie. Dopiero później przy regularnym pojawiła się informacja zafakturowane. A przy domówieniu wciąz tkwi informacja "pobrane". Regularne to wysłane do dostawcy, a domówienie "pobrane" i kiedy w nie klikam to jego wartość = 0zł. To znaczy, że nie zostało ono dodane do regularnego jako domówienie? Jednakże w "pomocy" doczytałam się, że żeby nie zostało wysłane musi przy nim widnieć informacja "usunięte lub dolaczone do innego"/"Zatrzymane"/"Odrzucone".

Wiem, że sporo niejasności w moim wpisie, ale ja sama nie wiem już co i jak...
jeżeli już wystawili fakturę, a ty dopiero domówiłaś to już za późno, bo domówić można tylko do domemtu kiedy nie wystawią faktury (czasami może się zdarzyć, ze nie ma faktury, a jednak oni już pakują paczkę dla Ciebie i wtedy już tez za późno)

Każde złożone zamówienie ma od razu status: "pobrane"
a każde domówienie ma wartość "zero zł"

jeżeli masz to domówienie na ponad 50 zł (żebyś nie płaciła KRMZ) to zadzwoń do nich w poniedziałek i poprostu zmienią ci to domówienie na dostawę, ewentualnie coś zamów jako normalne zamówienie i wtedy to domówienie wejdzie Ci do wspólnego zamówienia i razem przyślą
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2012-07-15 o 16:03
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:39   #3074
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Wiecie czy mogę sobie zmieniać adres zamieszkania swobodnie co jakiś czas?
Chodzi o to, że czasem moja babcia odbiera paczki a mieszka w innym mieście, i żeby mogła odebrać z poczty to musi być jej adres na paczce, dlatego zmieniłabym mój adres zamieszkania na jej... tylko, że ja też mogę czasem chcieć zamówić coś do mnie, mogę sobie ot tak zmieniać np co miesiąc adres? Rozumiem, że nie przeniosą mnie do innego okręgu?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:52   #3075
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wiecie czy mogę sobie zmieniać adres zamieszkania swobodnie co jakiś czas?
Chodzi o to, że czasem moja babcia odbiera paczki a mieszka w innym mieście, i żeby mogła odebrać z poczty to musi być jej adres na paczce, dlatego zmieniłabym mój adres zamieszkania na jej... tylko, że ja też mogę czasem chcieć zamówić coś do mnie, mogę sobie ot tak zmieniać np co miesiąc adres? Rozumiem, że nie przeniosą mnie do innego okręgu?
adres zamieszkania zmieniasz swobodnie, wg potrzeb
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:53   #3076
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

czy któryś z Waszych TŻ-ów ma rewitalizujący krem do twarzy lub rewitalizujący krem pod oczy z serii QuadraFX ? Potrzebuje jakies opinie o działaniu
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:57   #3077
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wiecie czy mogę sobie zmieniać adres zamieszkania swobodnie co jakiś czas?
Chodzi o to, że czasem moja babcia odbiera paczki a mieszka w innym mieście, i żeby mogła odebrać z poczty to musi być jej adres na paczce, dlatego zmieniłabym mój adres zamieszkania na jej... tylko, że ja też mogę czasem chcieć zamówić coś do mnie, mogę sobie ot tak zmieniać np co miesiąc adres? Rozumiem, że nie przeniosą mnie do innego okręgu?
Jest opcja jednorazowej zmiany adresu i może z tego skorzystasz. Działa to w przypadku kuriera i chyba regularnej, niestety nie jestem pewna, czy włączyli w to dostawę pocztą.
Samo zmienianie adresu do korespondencji jest dosyć uciążliwe, mnie się udało za trzecim razem, bo ciągle sami nanosili poprawki, więc możesz nie dać rady, między jedną a drugą dostawą
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:03   #3078
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
adres zamieszkania zmieniasz swobodnie, wg potrzeb
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jest opcja jednorazowej zmiany adresu i może z tego skorzystasz. Działa to w przypadku kuriera i chyba regularnej, niestety nie jestem pewna, czy włączyli w to dostawę pocztą.
Samo zmienianie adresu do korespondencji jest dosyć uciążliwe, mnie się udało za trzecim razem, bo ciągle sami nanosili poprawki, więc możesz nie dać rady, między jedną a drugą dostawą
Korzystałam właśnie z tej opcji wcześniej, ale teraz wolałabym wysyłać na pocztę żeby babcia nie musiała czatować na kuriera i wtedy wybiera się tylko urząd pocztowy a adres na pewno będzie mój na paczce, a znowu upoważnienie do odbierania moich paczek na poczcie kosztuje 21 złotych i niezbyt mi się to opłaca
Jak nanosili poprawki? zmieniałaś w profilu adres a na drugi dzień był ten poprzedni?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:07   #3079
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
ja raz miałam taką sytuację, było sklejone szarą taśmą pakowną, która i tak była niedoklejona , też nic nie brakowało. Napisałam im meila i mi odpisali, że..... dziękują za przesłaną uwagę

tak to wyglądało, wklejałam nawet zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1339851160
Cytat:
Napisane przez anusia_s2 Pokaż wiadomość
dobre :P ich to jakos malo interesuje, wsumie tasma tez mialam sklejone keidys tez, i to tak ze bylo widac ze ona byla jzu odklejana.

Cos marnie oni zabezpieczaja te paczki. Czasem jest tak ze nawet paczki sie nei da otkleic bo tak mocno sklejona araz... ze nawet nie tzreba jej otklejac bo juz ktos za nas to zrobil
Dziewczyny, zwykłą taśmą to nie Avon klei tylko pracownicy InPostu jak widzą, że paczka jest otwarta.

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
czy któryś z Waszych TŻ-ów ma rewitalizujący krem do twarzy lub rewitalizujący krem pod oczy z serii QuadraFX ? Potrzebuje jakies opinie o działaniu
Mój Tż używa obu, ale jak go pytam jak działa to mówi "yyyy no wiesz, normalnie". Więc nie za bardzo pomogę
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 17:29   #3080
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Dziękuję
Korzystałam właśnie z tej opcji wcześniej, ale teraz wolałabym wysyłać na pocztę żeby babcia nie musiała czatować na kuriera i wtedy wybiera się tylko urząd pocztowy a adres na pewno będzie mój na paczce, a znowu upoważnienie do odbierania moich paczek na poczcie kosztuje 21 złotych i niezbyt mi się to opłaca
Jak nanosili poprawki? zmieniałaś w profilu adres a na drugi dzień był ten poprzedni?
Najpierw wprowadzałam jednorazowy, bo oficjalnie napisałam prośbę o zmianę na stałe adresu do korespondencji (inny niż zameldowania), a oni wprowadzili kod pocztowy po uważaniu Spowodowało to przydzielanie mnie nie tylko do innej dzielnicy, ale i innego urzędu pocztowego. Miało to też wpływ na przydział do kuriera, który nie mogąc mnie znaleźć, opóźniał dostawę
Jak zamawiam na punkt InPostu, to tam nie ma mojego adresu, jest tylko nazwisko i nr komórki, na paczkomat jest też adres, ale może z pocztą jest inaczej
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:31   #3081
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwykłą taśmą to nie Avon klei tylko pracownicy InPostu jak widzą, że paczka jest otwarta.
To zależy od wielkości paczki, małe są przecież taśmą zaklejone przez Avon
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:31   #3082
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość

Mój Tż używa obu, ale jak go pytam jak działa to mówi "yyyy no wiesz, normalnie". Więc nie za bardzo pomogę
Ach no tak...
bo mój się nad nimi zastanawia ale właśnie chciałby wiedziec czy naprawdę działają ożywiająco
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:35   #3083
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jak zamawiam na punkt InPostu, to tam nie ma mojego adresu, jest tylko nazwisko i nr komórki, na paczkomat jest też adres, ale może z pocztą jest inaczej

przy zamawianiu na pocztę na naklejce jest podany adres taki jaki mamy podany przy podpisaniu umowy
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:28   #3084
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Najpierw wprowadzałam jednorazowy, bo oficjalnie napisałam prośbę o zmianę na stałe adresu do korespondencji (inny niż zameldowania), a oni wprowadzili kod pocztowy po uważaniu Spowodowało to przydzielanie mnie nie tylko do innej dzielnicy, ale i innego urzędu pocztowego. Miało to też wpływ na przydział do kuriera, który nie mogąc mnie znaleźć, opóźniał dostawę
Jak zamawiam na punkt InPostu, to tam nie ma mojego adresu, jest tylko nazwisko i nr komórki, na paczkomat jest też adres, ale może z pocztą jest inaczej
Kurcze nieciekawie w ogóle myślałam, że mogę sobie sama zmienić adres a teraz w strefie widzę, że nie i trzeba do nich pisać, eh.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
przy zamawianiu na pocztę na naklejce jest podany adres taki jaki mamy podany przy podpisaniu umowy
Dzięki


Kurcze to ja już nie wiem. W sumie mój adres nie jest mi potrzebny, bo regularną i tak mogę wysłać gdzie chcę, na mojej poczcie też powinni mi wydać bo zawsze przesyłki mam na inny adres niż w dowodzie osobistym (ale Poznań i tu i tu) i jest ok, do niczego więcej adres nie jest potrzebny? Nie zależy mi na katalogu w razie nieaktywności
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:33   #3085
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwykłą taśmą to nie Avon klei tylko pracownicy InPostu jak widzą, że paczka jest otwarta.



Mój Tż używa obu, ale jak go pytam jak działa to mówi "yyyy no wiesz, normalnie". Więc nie za bardzo pomogę
Moj tz tez tak odpowiada mi na pytanie, ale normalnie tzn dobrze
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:49   #3086
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
przy zamawianiu na pocztę na naklejce jest podany adres taki jaki mamy podany przy podpisaniu umowy
Tylko, czy jest to adres do korespondencji, czyli zamieszkania, czy adres zameldowania, a może być też trzeci - dostawy paczki
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:56   #3087
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
czy któryś z Waszych TŻ-ów ma rewitalizujący krem do twarzy lub rewitalizujący krem pod oczy z serii QuadraFX ? Potrzebuje jakies opinie o działaniu
Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwykłą taśmą to nie Avon klei tylko pracownicy InPostu jak widzą, że paczka jest otwarta.



Mój Tż używa obu, ale jak go pytam jak działa to mówi "yyyy no wiesz, normalnie". Więc nie za bardzo pomogę
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Moj tz tez tak odpowiada mi na pytanie, ale normalnie tzn dobrze
Co do kremu, mój ma i krem i ten pod oczy. Krem do twarzy jakościowo zbliżony do jego ulubionego Loreal. Też mówi, że krem jak krem i że normalny, ale ja widzę poprawę jego twarzy przy regularnym stosowaniu Pod oczy stosuje jak sobie przypomni, znaczy się ja mu przypomnę... ale mój Tato podkradał TŻowi przy każdej wizycie ten pod oczy, aż w końcu mu sprezentowałam własny prywatny, bo sobie chwalił bardzo. Ma mniej opuchnięte oczy no i skóra jest bardziej napięta.

Taśmą miałam sklejane wszystkie paczki odbierane z poczty


Sarunieczka, lasko Ty nasza!!! Normalnie nie zauważyłam torebki na ostatnim zdjęciu, takie masz piękne oczy i usta No i ta figura
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami

Edytowane przez kejtiryba
Czas edycji: 2012-07-15 o 20:01
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:04   #3088
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Co do kremu, mój ma i krem i ten pod oczy. Krem do twarzy jakościowo zbliżony do jego ulubionego Loreal. Też mówi, że krem jak krem i że normalny, ale ja widzę poprawę jego twarzy przy regularnym stosowaniu Pod oczy stosuje jak sobie przypomni, znaczy się ja mu przypomnę... ale mój Tato podkradał TŻowi przy każdej wizycie ten pod oczy, aż w końcu mu sprezentowałam własny prywatny, bo sobie chwalił bardzo. Ma mniej opuchnięte oczy no i skóra jest bardziej napięta.
o dzięki
no mój ma 21 lat ale narzeka, że czasem jak się obudzi to jest jakiś opuchnięty czy cos i dlatego chciał wypróbować te kremy, ale może najpierw mu sprawdzę w drogeriach jak z cenami chyba, że się orientujecie czy tańsze czy droższe?
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:07   #3089
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
o dzięki
no mój ma 21 lat ale narzeka, że czasem jak się obudzi to jest jakiś opuchnięty czy cos i dlatego chciał wypróbować te kremy, ale może najpierw mu sprawdzę w drogeriach jak z cenami chyba, że się orientujecie czy tańsze czy droższe?
Mojego przerzuciłam na Avonowe właśnie ze względu na cenę. Jak siedział na Wyspach to tam kupował Loreala, a u nas to na promocję polować musiał... Próbował też innych z drogerii, wszystkie w podobnych pojemniczkach i stwierdził, że różnicy nie ma. Został więc przy Avonie, bo z naszą zniżką to już w ogóle się opłaca
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:29   #3090
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Sarunieczka, lasko Ty nasza!!! Normalnie nie zauważyłam torebki na ostatnim zdjęciu, takie masz piękne oczy i usta No i ta figura

ja też uważam że torebka jest tam ledwo zauważalna :P
zazdroszczę
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.