Wymarzony pierścionek - cz. IV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 09:49   #3061
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Slub w przyszlym roku, ale dokladnie nie wiemy kiedy. I tak wezmiemy tylko cywilny, a tu jest tak, ze po zlozeniu dokumentow w ciagu tygodnia mozna wziasc slub.
Na moje oko to koniec wiosny, poczatek lata.
Uczucie super, kazdemu zycze. Jak w innym wymiarze bym byla.
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 09:52   #3062
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Kulbit to rzeczywiscie niedrogo, musze się zainteresować Tylko boję się, że wtedy moja SB weźmie w łeb
Wiesz mój mąz nie bedzie jadał tych gofrów kazdego dnia przy dziecku chyba bedzie trudniej jednak.. A ja zresztą po kolejnych sukcesach jestem tak zmotywowana, że nie tknę gofrów
Dokładne pomiary na wadze elektronicznej wskazują 7,5 kg mniej Słodycze nadal odstawione, bez chęcie na nie! A spodnie leca mi z tyłka.. Wczoraj jedne dzinsy zapiete zsunełam na biodra prawie przez nie przeszły Nieżle
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 09:57   #3063
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Kulbit! Gratuluje rezultatow!!! Tez musi byc super uczucie jak spodnie zjezdzaja z tylka!
Mam pytanko wzgledem SB. Same sobie komponujecie posilki czy wzorujecie sie na czyms? I gdzie sie mozna doczytac tych podzialow na pierwsza i druga faze diety, bo ze takie sa to wiem, ale szczegolow pozadam!
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:06   #3064
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Kulbit! Gratuluje rezultatow!!! Tez musi byc super uczucie jak spodnie zjezdzaja z tylka!
Mam pytanko wzgledem SB. Same sobie komponujecie posilki czy wzorujecie sie na czyms? I gdzie sie mozna doczytac tych podzialow na pierwsza i druga faze diety, bo ze takie sa to wiem, ale szczegolow pozadam!

A ja gratuluje planów ślubnych

Ja komponuje posiłki sama, ale nie ukrywam, że opieram się na zasobach interentu i na wizażu Na wizazu jest watek o SB a w internecie na prawde sporo stron o tej diecie wystarczy wklepac w google dieta plaż południowych

Przykładowo:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=201892

http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:06   #3065
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Slub w przyszlym roku, ale dokladnie nie wiemy kiedy. I tak wezmiemy tylko cywilny, a tu jest tak, ze po zlozeniu dokumentow w ciagu tygodnia mozna wziasc slub.
Na moje oko to koniec wiosny, poczatek lata.
Uczucie super, kazdemu zycze. Jak w innym wymiarze bym byla.
My latem już 19 lipca 2008

edit
KUlbit gratulacje spadku wagi !!! Ta dieta jest genialna sama w sobie, czy wiecie że w przypadku gdyby na taką dietę weszła osoba np. mająca niedowagę to ...nie chudłaby wcale ....Ciekawe prawda. SB automatycznie dostosowuje się do potrzeb danej osoby...
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:22   #3066
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Czesc dziwczynki.
Caperuci gratuluje . Cieszę sie Twoim szczęsciem.
Kulbitku powiem Ci pokaźne zakupki.
Dorinko zazdroszę popołudniowego zdrowego obzarstwa surowymi rybkami
Apolonio Slonko co się dzieje??

..... a ja mam piekny cynamon na głowie. TZ jest zachwycony i mówi do mnie słodki cynamonku
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:23   #3067
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Kulbit, piknie dziekuje. Ten pierwszy link juz znalam, ale tam juz wszyscy zaawansowani sa. Za to pierwszy to kopalnia wiedzy!Zaraz po swietach zaczynam. To bedzie moje noworoczne postanowienie. O!
Dorinko, pamietalam o Waszej dacie. To juz niedlugo! Zobaczysz jak po Nowym Roku czas Ci poleci! Cos mi sie zdaje, ze mniej wiecej w tym samym czasie bede sie cieszyc z zamazpojscia
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 10:23   #3068
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Czesc dziwczynki.


..... a ja mam piekny cynamon na głowie. TZ jest zachwycony i mówi do mnie słodki cynamonku
Cześć Cynamonku- pokaż, pokaż !!!
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:26   #3069
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

cześć dziewczyny
Gratuluję kapturki!
Apolonia :

Hania: pokaż!

Nema : no mnie też się oświadczyny podobały, spać potem nie mogłam, niesamowite emocje.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:27   #3070
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Czesc Haniu i dziekuje! Jak to milo nie cieszyc sie samej. Mama mi nawet na SMS-a nie odpisala jak sie pochwalilam.
Cynamonek kojarzy mi sie z jakims dobrym ciachem i kawusia z pianka! Mniam!
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:31   #3071
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Nie zrobiłam zdjęcia wczoraj bo strasznie zabiegany wieczór miałam....a pozatym nasz aparat u teściów. Dziś zrobię i wkleję jutro
Moja fryzjerak w kazdym razie jest genialna. Powiedziałam jej chce cynamon i mam cynamon. Wymieszała 3 rózne odciene farb ze soba i wyszło idealnie....jak ona to robi nie mam pojęcia
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 10:36   #3072
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

ostatnio farbowałam w sierpniu, to już 4 miesiące minęły...

ale ja mam balejaż (trzy kolory blondu) więc tak nie widzać tego odrostu...
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:37   #3073
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
KUlbit gratulacje spadku wagi !!! Ta dieta jest genialna sama w sobie, czy wiecie że w przypadku gdyby na taką dietę weszła osoba np. mająca niedowagę to ...nie chudłaby wcale ....Ciekawe prawda. SB automatycznie dostosowuje się do potrzeb danej osoby...
Dziekuję

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Kulbitku powiem Ci pokaźne zakupki.

No troszkę...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
..... a ja mam piekny cynamon na głowie. TZ jest zachwycony i mówi do mnie słodki cynamonku
Ja chcę zobaczyc!!! Proszę

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Kulbit, piknie dziekuje. Ten pierwszy link juz znalam, ale tam juz wszyscy zaawansowani sa. Za to pierwszy to kopalnia wiedzy!Zaraz po swietach zaczynam. To bedzie moje noworoczne postanowienie. O!
Nie wszyscy zaawansowani Są dziewczyny, które dopiero zaczynają



Dorinko!!! A jak twój fryzjer wczorajszy????
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:44   #3074
nema_
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość


wow, az 50? a co do talii - napewno nie jest tak źle, jak Ci sie wydaje nikt nie ma centymetra w oczach, wiec ocenia sie caloksztalt, prawda? a w Twoim przypadku to juz w ogole sie patrzy tylko na oczyska
haha taak Ale powiem Wam, że naprawe się nie czułam na tyle cm :P

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Ojej Nema Ty to masz kondycheWow..ja gora 15-20 minut max dalam rade
Sama się sobie dziwiłam. Postanowiłam, że pokręcę przez cały czas trwania serialu. W połowie tak mniej więcej mówiłam - no skończ się wreszcię!

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim!
Ale jestem niezywa. Cztery godziny spalam i wiecej z wrazenia nie moge. Zareczylam sie wczoraj!
Rano Tz kazal mi sie zbierac i powiedzial, ze jedziemy wybrac pierscionek. Myslalam, ze to zarty jakies, ale nie.
Jak juz kupilismy to nie chcial sie powiedziec kiedy mi go da. Myslalam, ze na nartach dopiero, a on mnie wieczorem zabral na kolacje i sie oswiadczyl! Ale jestem zakrecona!
Łaaa gratulacje Wprawdzie nie witam w gronie zapierścionkowanych, bo nie ma mnie samej w nim, ale gratuluje serdecznie

Dzień dooobry
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:44   #3075
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

No Kulbitku, zle sie wyrazilam. Moze nie zaawansowani, a zorientowani co i jak. Teraz sobie poczytalam o tych trzech fazach i oswajam sie. Bez owockow bedzie ciezko, bo ja kocham owoce i weglowodany. Buu

Nema, Madlen dziekuje!

Edytowane przez caperucitaroja
Czas edycji: 2007-12-13 o 10:46 Powód: dopisek
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:58   #3076
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
No Kulbitku, zle sie wyrazilam. Moze nie zaawansowani, a zorientowani co i jak. Teraz sobie poczytalam o tych trzech fazach i oswajam sie. Bez owockow bedzie ciezko, bo ja kocham owoce i weglowodany
No tak poczytac trzeba troszkę, by od poczatku nie robic błędów

Co do owoców, to cię rozumiem, ja tez tak miałam, straszny kłopot z tymi owocami, wytrzymałam ale było cięzko Teraz mogę juz jesć owoce, ale i tak poza jabłkami nie mam na nie ochoty Bo zrobiły sie za słodkie
Ale powiem ci, że te 2 tygodnie I fazy na prawdę robią super - odechciało mi sie słodyczy całkowicie A na to nigdy nie liczyłam...
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:03   #3077
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No wiesz...pewnie Ty jesteś idealna więc jakie efekty chcesz widzieć
oplułam monitor


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ćwiczysz przeciez systematycznie itd. itp. więc u Ciebie pewnie na efekty trzeba dłużej poczekać a ja w tym pierwszym etapie chłonę jak gąbka zarówno efekty diety jak i efekty ćwiczeń. Później już będzie constans, wiadomo że ten pierwszy etap jest najbardziej zauważalny.

A zresztą pisałaś, że na Dietę praktycznie dopiero weszłas od poniedziałku to jeszcze musisz poczekac na efekty....
no właśnie nie całkiem systematycznie ale wiem, ze wolniej idzie jak sie dobija resztki i dopiero zaczelam, racja

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim!
Ale jestem niezywa. Cztery godziny spalam i wiecej z wrazenia nie moge. Zareczylam sie wczoraj!
Rano Tz kazal mi sie zbierac i powiedzial, ze jedziemy wybrac pierscionek. Myslalam, ze to zarty jakies, ale nie.
Jak juz kupilismy to nie chcial sie powiedziec kiedy mi go da. Myslalam, ze na nartach dopiero, a on mnie wieczorem zabral na kolacje i sie oswiadczyl! Ale jestem zakrecona!
gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jak tam humorki

Ja się musze pochwalić wczorajszymi zakupami przedświątecznymi Zawsze na gwiazdkę kupujemy cos wpólnego dla domu
wow, ale zakupy

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
..... a ja mam piekny cynamon na głowie. TZ jest zachwycony i mówi do mnie słodki cynamonku
zdjecia! zdjecia!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:03   #3078
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Zmieniając temat: jaki typ muzyki/wykonawcy nadają się na wesele? Tak, aby uniknąc disco-polo...
Pytam o to, ponieważ będzie DJ ale płytę komponujemy sami. A nie chcę tego robić w ostatniej chwili, piosenki na calą noc to jednak dużo trochę.
Jakieś sprawdzone hiciory?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:07   #3079
nema_
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat: jaki typ muzyki/wykonawcy nadają się na wesele? Tak, aby uniknąc disco-polo...
Pytam o to, ponieważ będzie DJ ale płytę komponujemy sami. A nie chcę tego robić w ostatniej chwili, piosenki na calą noc to jednak dużo trochę.
Jakieś sprawdzone hiciory?
Jeśli chcesz Madlen, to porozmawiam o tym z moim tatą. Od 25lat się zajmuje graniem wszelakich imprez, a ślubów to on zagrał już pond 200 i nigdy, ale to nigdy nie było niezadowolonej pare. Także pewnie co nieco będzie w stanie polecić
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 11:35   #3080
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

O, super by było
Dzięki Nema.
Na razie jest trochę Brathanków 1)"Wesele", "2) gdzie ten, który powie mi", 3) Czerwone korale", 4) siebie dam po ślubie", 5) "w kinie w lublinie kochaj mnie", (, trochę De momo, kukiza("całuj mnie", "Zośka", "O Hela!", Maryna") ,
Kayah ("prawy do lewego"), wilki ("baśka"), urszula (jedna piosenka -"dmuchawce, latawce"), jeden track golców, bo nie lubię tego - "lornetka". kazik ("ty albo żadna" to na dedykację), Maanam ("nie poganiaj mnie bo tracę oddech", boskie buenos"), Wilki "baśka" , R. rynkowski "Jedzie pociąg"
.

To sa takie pierwsze które nam do głowy przyszły, żeby się dalo bawić, a jednak nie disco polo, zagraniczne hity jakieś też będa, chociaż z tego co wiem stawia się na polskie, i szybkie, żeby się nadawały do powtórzenia/zaśpiewania.


-----

Reszta dziewczyn, olejcie to, jak zawsze was męczę sprawami organizacyjnymi
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:37   #3081
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Zmieniając temat: jaki typ muzyki/wykonawcy nadają się na wesele? Tak, aby uniknąc disco-polo...
Pytam o to, ponieważ będzie DJ ale płytę komponujemy sami. A nie chcę tego robić w ostatniej chwili, piosenki na calą noc to jednak dużo trochę.
Jakieś sprawdzone hiciory?
Był taki wątek na ślubnym z hitami Jest tego mnóstwo, zależy co kto lubi. Ja np. wiem że na moim weselu nie zabraknie niezniszczalnych przebojów K. Krawczyka bo cała moja rodzina uwielbia jego muzykę , a co do młodych to wszystko zalezy od tego co Wy lubicie Wesele rzadzi się swoimi prawami, więc my mimo, że na codzień nie słuchamy to na weselu być musi- Ivan i Delfin "Czarne oczy"- mamy takie swoje hity, przy których lubimy się bawić, wydurniać itp

Kulbit ja mam fryzjera dopiero 17 czyli w przyszły poniedziałek, wcześniej tak sobie panikowałam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:38   #3082
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
No tak poczytac trzeba troszkę, by od poczatku nie robic błędów

Co do owoców, to cię rozumiem, ja tez tak miałam, straszny kłopot z tymi owocami, wytrzymałam ale było cięzko Teraz mogę juz jesć owoce, ale i tak poza jabłkami nie mam na nie ochoty Bo zrobiły sie za słodkie
Ale powiem ci, że te 2 tygodnie I fazy na prawdę robią super - odechciało mi sie słodyczy całkowicie A na to nigdy nie liczyłam...
Musze sprobowac, bo dziwuje mnie te niechec do slodyczy i motywuja Wasze rezultaty. Pelna podziwu jestem, zwlaszcza dla Ciebie Kulbitku, bo imponujaco brzmi 7,5 kg w dol, szczegolnie jak rodzinka sobie nie odmawia i wcina gofry, ha,ha.
Trzymam kciuki, zeby dlalej waga leciala na leb, na szyje, bo rozumiem, ze to jeszcze nie koniec.
A jak w Swieta sobie poradzisz?
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:38   #3083
nema_
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Z pewnościa z tego co pamietam to jeszcze możesz do repertuaru dodać Blue cafe, np. "You may be in love" czy "Do nieba" Przy tym ludzie zawsze się bawią
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:41   #3084
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Madlen ja ci moge pomóc ale po konsultacji z TZ bo to on zbierał muzę na nasza imprezkę weselna....i wszyscy byli zachwyceni. Był George michael, Sade, disco z lat 80-tych, Lady Pank (same stare numery) Mieczysław Fog, Hanna Banaszak, do obiadu Jezz, dla nas soul, Jamiroquai, Michael Jackson (same klasyki) - mnóstwo tego było zrobie listę i podam
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:41   #3085
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

O, fak, dodam
dornika, poszukam tego wątku, dzięki
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:42   #3086
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Hania - również bardzo dziękuję, jesteście niezastąpione wszystkie, wielka buźka*
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:45   #3087
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
O, super by było
Dzięki Nema.
Na razie jest trochę Brathanków 1)"Wesele", "2) gdzie ten, który powie mi", 3) Czerwone korale", 4) siebie dam po ślubie", 5) "w kinie w lublinie kochaj mnie", (, trochę De momo, kukiza("całuj mnie", "Zośka", "O Hela!", Maryna") ,
Kayah ("prawy do lewego"), wilki ("baśka"), urszula (jedna piosenka -"dmuchawce, latawce"), jeden track golców, bo nie lubię tego - "lornetka". kazik ("ty albo żadna" to na dedykację), Maanam ("nie poganiaj mnie bo tracę oddech", boskie buenos"), Wilki "baśka" , R. rynkowski "Jedzie pociąg"
.

To sa takie pierwsze które nam do głowy przyszły, żeby się dalo bawić, a jednak nie disco polo, zagraniczne hity jakieś też będa, chociaż z tego co wiem stawia się na polskie, i szybkie, żeby się nadawały do powtórzenia/zaśpiewania.
E to Ci nie pomogę.....bo my takich rzeczy NIE
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:45   #3088
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Madlen! Dady Cool- zawsze i wszedzie, caly repertuar Bonny M! Abba!

Vadi dzieki. Kochane jestescie wszystkie
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:48   #3089
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
E to Ci nie pomogę.....bo my takich rzeczy NIE
Haniu Wasz repertuar super, my taką muze kochamy ale zespół nas uświadomił, że wesele jest także dla gości...więc chcemy trochę wypośrodkować klimaty. Chyba najlepiej znaleźc kompromis
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:50   #3090
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. IV

To co ja wam przedstawiłam to wersja kompromisowa, bo ja generalnie słucham ciężkiego rocka (ale łagodny polski też może być), gotyku, metalu, takiego czegos przecież nie mogę na weselu puścić
Więc to wszystko będzie wielki kompromis, musi być znane przez większośc i do tańczenia (wolnych trochę też się przyda).
Więc w zasadzie jak podacie cokolwiek to już będzie dobrze, bo ja sama mam dużyy problem, przynajmniej będzie z czego wybierać
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.