Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 14:01   #3061
paulinak18
Raczkowanie
 
Avatar paulinak18
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 369
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Witam
Chyba nie uda mi się nadrobić tych 4 dni więc napiszę co tam u mnie a jak nadrobię to się odniosę do wcześniejszych postów
Więc tak:
1. W środę byłam podciąć włosy i umówiłam się na paznokcie (w czwartek przed ślubem, jak myślicie będzie ok? ), fryzurkę i makijaż, plus do tego fryzura mojej, mamy, siostry i kuzynki bo też się zadeklarowała. Wszystko w jednym salonie, więc będzie upust pani policzyła mi tylko za podcięcie końcówek więc zapłaciłam tylko 15zł,a z okazji dnia kobiet mieli promocję i dostałam bardzo fajną kulę do kąpieli
Jak myślicie wziąć przed ślubem piling kawitacyjny z multiwitaminą
Będę miała trochę upustu i sama nie wiem czy sie za ok.80zł opłaca


2. Byłam u dermatologa, za 10min konsultacji 80 zł, plus rachunek w aptece 101zł! Ale po paru dniach kuracji bardzo fajne efekty, więc przynajmniej to jest rekompensatą.

3. Moja teściowa zadeklarował się, że zrobi winietki Pocięła już kartki "konstrukcyjne", więc teraz tylko muszę wydrukować nazwiska i jeden problem z głowy

4. W niedziele byliśmy z TŻ szukać butów do sukienki i skarpetek, ale niestety nic ciekawego nie było jeśli już były jakieś fajne to miały chyba z 14 cm szplikę, a jak na wysokość mi odpowiadały to nie było pomarańczowych Ale za to skarpety dla tż upatrzyliśmy w h&m, chociaż nie braliśmy bo nie wiem jak z odcieniem będzie
paulinak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:04   #3062
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Dziewczyny co myslicie o pelnych tulipanach, to moje najnowsze odkrycie, dostalam od taty na dzien kobiet i dopiero wczoraj zauwazylam jak pieknie sie rozwinal i wygladem zblizony jest do piwonii, a z tego co wiem tulipany sa trwalsze od piwonii. Czy ktos moze cos powiedziec na ich temat? Widzialyscie moze w wiekszej ilosci na zywo?

http://1.bp.blogspot.com/_RWmRmJc8Q6...lack+hero2.jpg

http://img.bazarek.pl/161333/12063/1...1ab75e9cc6.jpg
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:06   #3063
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
W Czarciej obsługa troche taka niemrawa, ale jedzenie rekompensowało wszystko... no niebo w gębie - przyprawione tak, że z każdą łyżką zupy modliłam sie żeby nie dojść do dna miseczki, a potem dostałam meeeeega porcję (zwładałam 1/3) tagiatelle domowego ze szpinakiem, orzechami i gorgonzolą. Bardzo mi sie podobał fortepian na żywo - fajna muzyka, nie tak "sztywniacko" tylko The Beatles, Michael Jackson, tak w sam raz na niedzielne popołudnie

co do sytuacji z zaproszeniem - wpisałabym z os. Towarzyszącą i xxxx (imie dziecka). Sama mam taką sytuację w rodzinie i w sumie wydaje mi sie najbardziej rozsądnie...

Kocuur-wszystkim się tak podoba TŻ, że boimy sie ża nas złapiesz i wczyścisz jak powiemy o dwa słowa za dużo;p

a mój TŻ przed chwilą obronił MGRa!!!
Gratulację!!!!!!!!!!!!!!! 1

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a mi herbata i kawa wylewa się uszami i dodatkowo cioteczka przyjechała w delegację

koocurek
za gajer
Dzięki kochana!



Dziewczyny wiecie ile zgubiłam w pasie w ciagu 1,5 miesiaca???

z 72 doszłam do 64 a suknia juz jest poszerzana..chyba będą zwęzać znowu
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:07   #3064
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Zegarek nie jest drogi, więc pasek pewnie jest z jakichś chińskiej , śmierdzącej gumy, myślę że bedzie się bardzo pocić skóra pod nim, co może być uciążliwe...
To zależy jaka guma. Ja miałam taki z gumowym paskiem, nie śmierdział, pocić sie nie pocił. Tylko sie guma przetarła

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

tez tak mialam
A ja teraz zaczelam robic wykres z kalendarzyka i... albo mam jakis kiepski termometr, albo moje cialo nie miesci sie w zadnych teoriach kalendarzykowych

i ja!!
Ech u mnie to samo i tez mysle, że chyba cos ze mna nie tak, bo raz jest wyzsza a raz nizsza az jestem ciekawa jak pani w poradni to zinterpretuje

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam mojego Tz w garniturku. To jest koszula robocza no i bez krawata itp. Zdjęcie robiłam telefonem na szybko.

Odstwaiłam juz tabsy...mam straszne parcie na seks Po prostu szał macicy normalnie....
Trochę niewyraźni ten Twój Tż Myśle, że dobrze lezy ten garnitur

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Pokażesz
A pokaże tylko muszę znaleźć aparat
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:08   #3065
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o pelnych tulipanach, to moje najnowsze odkrycie, dostalam od taty na dzien kobiet i dopiero wczoraj zauwazylam jak pieknie sie rozwinal i wygladem zblizony jest do piwonii, a z tego co wiem tulipany sa trwalsze od piwonii. Czy ktos moze cos powiedziec na ich temat? Widzialyscie moze w wiekszej ilosci na zywo?

http://1.bp.blogspot.com/_RWmRmJc8Q6...lack+hero2.jpg

http://img.bazarek.pl/161333/12063/1...1ab75e9cc6.jpg

wg mnie mają podobnie a piwonie bardziej urokliwe - po za tym jak masz dobra kwiaciarke to zrobi tak ze nic sie niestanie ani jednym ani drugim kwiatom
__________________
Gotowanie z przyjemności

Edytowane przez baskaeta
Czas edycji: 2012-03-12 o 14:10
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:10   #3066
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Gratulację!!!!!!!!!!!!!!! 1

Dziewczyny wiecie ile zgubiłam w pasie w ciagu 1,5 miesiaca???

z 72 doszłam do 64 a suknia juz jest poszerzana..chyba będą zwęzać znowu
to ładnie zgubiłaś tych centymetrów

ja za to schudłam ogólnie o 5kg, TŻ kazał mi wejść na wagę i się zważyć bo powiedział że mi jakoś się spłaszczyła i ogólnie zrobiłam się mizerna i miał rację waga spadła nie odchudzam się po prostu tak na mnie nerwy działają
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:13   #3067
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez paulinak18 Pokaż wiadomość
Witam
4. W niedziele byliśmy z TŻ szukać butów do sukienki i skarpetek, ale niestety nic ciekawego nie było jeśli już były jakieś fajne to miały chyba z 14 cm szplikę, a jak na wysokość mi odpowiadały to nie było pomarańczowych Ale za to skarpety dla tż upatrzyliśmy w h&m, chociaż nie braliśmy bo nie wiem jak z odcieniem będzie
Ja dzisiaj połaziłam po sklepach i widziałam fajne pomarańczowe butki, tylko te akurat yły na takiej platformie. Także sezon wiosenny zaczyna wchodzić

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o pelnych tulipanach, to moje najnowsze odkrycie, dostalam od taty na dzien kobiet i dopiero wczoraj zauwazylam jak pieknie sie rozwinal i wygladem zblizony jest do piwonii, a z tego co wiem tulipany sa trwalsze od piwonii. Czy ktos moze cos powiedziec na ich temat? Widzialyscie moze w wiekszej ilosci na zywo?
Ostatnio również zaczęłam sie nad nimi zastanawiać, bo bardzo ładnie wyglądają. Choc ja za konkretnym rodzajem kwiatka nie byłam, tak te jakos zaczynają do mnie przemawiać

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie ile zgubiłam w pasie w ciagu 1,5 miesiaca???

z 72 doszłam do 64 a suknia juz jest poszerzana..chyba będą zwęzać znowu
Jak to zrobiłaś?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:14   #3068
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
to ładnie zgubiłaś tych centymetrów

ja za to schudłam ogólnie o 5kg, TŻ kazał mi wejść na wagę i się zważyć bo powiedział że mi jakoś się spłaszczyła i ogólnie zrobiłam się mizerna i miał rację waga spadła nie odchudzam się po prostu tak na mnie nerwy działają
Dość ostro trenuje bo miałam własnie płaska pupe a waże malutko i poprawila się pupka, w tali schudłam a waga prawie wciąz ta sama. (2 kg gdzieś uciekły, ale będą ) Ja mam 158 i teraz 46 kg. Musiałam coś ze sobą zrobić...:brzyda:


Ona odpowiednia dieta i odpowiednie ćwiczenia
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś

Edytowane przez kooocur
Czas edycji: 2012-03-12 o 14:16
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:15   #3069
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

A jakie ćwiczenia robisz??
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png

Edytowane przez justyna_g4
Czas edycji: 2012-03-12 o 14:16
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:23   #3070
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
A ja teraz zaczelam robic wykres z kalendarzyka i... albo mam jakis kiepski termometr, albo moje cialo nie miesci sie w zadnych teoriach kalendarzykowych
Jak byliśmy na drugim spotkaniu w poradni to mieliśmy omówić nasz kalendarzyk ale pani jak go zobaczyła to się załamała bo u mnie niczego nie mozna zbadać, porównać bo jednego dnia mam wysoką drugie niską i tak cały miesiąc. Teraz robimy kolejny miesiąc i jest jakby nienajgorzej tzn. chyba zaczęłam lepiej wkładać ten termometr bo przynajmniej nie ma takich skoków.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:24   #3071
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dość ostro trenuje bo miałam własnie płaska pupe a waże malutko i poprawila się pupka, w tali schudłam a waga prawie wciąz ta sama. (2 kg gdzieś uciekły, ale będą ) Ja mam 158 i teraz 46 kg. Musiałam coś ze sobą zrobić...:brzyda:


Ona odpowiednia dieta i odpowiednie ćwiczenia
Chudzinka jak ja zawsze marzyłam o tym żeby mało ważyc a móc duzo jeść



Oto ona nie byłam za kryształkami, ceny na allegro mnie powalały, a za ten dałam 60 zł, także nie jakiś majątek. Niby to taki alakomplet, bo bransoletka trochę inna, choć świeci sie tak samo jak kolczyki, nie wiem czemu na zdjęciu tego nie widać. I musze jeszcze tylko zmienić zapięcie kolczyków.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12

Edytowane przez ona8686
Czas edycji: 2012-03-18 o 20:15
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:31   #3072
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość

Gosza..Ty to już masz ostatki...
Noooooooo... wkurza mnie to, że z niektórymi rzeczami musze czekać, bo chciałabym je miec już z głowy, np spotkanie z zespołem, ustalenie menu, spotkanie z fotografem, 2ga spowiedź , wykończenie sypialni, potwierdzenie liczby gości i produkcja imiennych winietek, usadzanie gości, itp itd...

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość


a mój TŻ przed chwilą obronił MGRa!!!
Brata dla TŻta

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Kupiłam biżuterie a moim celem była tasiemka, w końcu sie ruszyłam po nia i od niechcenia weszłam do takiego jednego sklepu. A w sobote sie nachodziłam za nia jak nie powiem kto
Gratuluję a pokażesz co kupiłaś??

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
Gosza juz kilka stron dalej sie zachwycalam Twoja kieca, powiedz mi co do neij planujesz?? weluna ?? jesli nei to moze jakis stroik we wlosy albo woalka by cudnie wygladala
Dzięki śliczne
Planuję długi welon do kościoła, ale długi tylko do ziemi, tak by swobodnie opadał na ziemię i nie ciągnął się. Mam już od krawcowej takowy, obszyty koronką. Wkleję zdjęcie kiepskiej jakości, więc nie wygląda na nim za ciekawie, ale myślę, że do sukni jest ok. Do tego chciałam gładki kok. Bo niestety kok z fal mi zupełnie nie pasuje, robiłam w lutym i fryzura bardzo mnie postarzała, a tego chce uniknąć, ma byc młodo i świerzo. A make up coś jak w załączniku.
na sali odpinam welon i bawię sie bez. Wiem, że woalka wyglądałaby bardzo ładnie, ale niestety nie czuję jej i denerwowałoby mnie coś na głowie. Z biżuterii poluje na kryształowe kolczyki i bransoletkę, nad zawieszką się zastanawiam.
Na dole foty (welon, make up, 2x fryzurka i jeszcze jeden make up). Pani wizażystko makijażystko może być taka wizja mojego looku???

Cytat:
Napisane przez paulinak18 Pokaż wiadomość
Witam
Chyba nie uda mi się nadrobić tych 4 dni więc napiszę co tam u mnie a jak nadrobię to się odniosę do wcześniejszych postów
Więc tak:
1. W środę byłam podciąć włosy i umówiłam się na paznokcie (w czwartek przed ślubem, jak myślicie będzie ok? ), fryzurkę i makijaż, plus do tego fryzura mojej, mamy, siostry i kuzynki bo też się zadeklarowała. Wszystko w jednym salonie, więc będzie upust pani policzyła mi tylko za podcięcie końcówek więc zapłaciłam tylko 15zł,a z okazji dnia kobiet mieli promocję i dostałam bardzo fajną kulę do kąpieli
Jak myślicie wziąć przed ślubem piling kawitacyjny z multiwitaminą
Będę miała trochę upustu i sama nie wiem czy sie za ok.80zł opłaca


2. Byłam u dermatologa, za 10min konsultacji 80 zł, plus rachunek w aptece 101zł! Ale po paru dniach kuracji bardzo fajne efekty, więc przynajmniej to jest rekompensatą.

3. Moja teściowa zadeklarował się, że zrobi winietki Pocięła już kartki "konstrukcyjne", więc teraz tylko muszę wydrukować nazwiska i jeden problem z głowy

4. W niedziele byliśmy z TŻ szukać butów do sukienki i skarpetek, ale niestety nic ciekawego nie było jeśli już były jakieś fajne to miały chyba z 14 cm szplikę, a jak na wysokość mi odpowiadały to nie było pomarańczowych Ale za to skarpety dla tż upatrzyliśmy w h&m, chociaż nie braliśmy bo nie wiem jak z odcieniem będzie
Oj wiem cos o cenach dermatologów i lekarstw... Niestety całe życie będę już na nich skazana.
Peeling kawitacyjny polecam. Nie jest tak inwazyjny jak kwasy, ładnie odżywia i rozświetla buźkę. Przed ślubem w sam raz na odświeżenie, ale nie za blisko ślubu, by uniknąć ryzyka łuszczenia się cery (w sumie to chyba rzadko kto się łuszczy po nim, tylko ja mam takie przeboje delikatne).
I gratuluję załatwienia kolejnych spraw!

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o pelnych tulipanach, to moje najnowsze odkrycie, dostalam od taty na dzien kobiet i dopiero wczoraj zauwazylam jak pieknie sie rozwinal i wygladem zblizony jest do piwonii, a z tego co wiem tulipany sa trwalsze od piwonii. Czy ktos moze cos powiedziec na ich temat? Widzialyscie moze w wiekszej ilosci na zywo?

http://1.bp.blogspot.com/_RWmRmJc8Q6...lack+hero2.jpg

http://img.bazarek.pl/161333/12063/1...1ab75e9cc6.jpg
Bardzo ładne kwiaty. Najlepiej popytaj w kwiaciarni jak z ich trwałością i dostępnością

Edt. winietka na poprawe humoru! Zaraz wkleję jakie ja planuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070192.jpg (13,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070193.jpg (10,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warkoczyki.jpg (9,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c3_fryzury_slubne_na_rok_2010.jpg (10,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_4_19174.jpg (17,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1315380888.jpg (24,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winietki-01.jpg (19,1 KB, 35 załadowań)
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18

Edytowane przez gosza_m
Czas edycji: 2012-03-12 o 14:34
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:33   #3073
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Noooooooo... wkurza mnie to, że z niektórymi rzeczami musze czekać, bo chciałabym je miec już z głowy, np spotkanie z zespołem, ustalenie menu, spotkanie z fotografem, 2ga spowiedź , wykończenie sypialni, potwierdzenie liczby gości i produkcja imiennych winietek, usadzanie gości, itp itd...


Brata dla TŻta


Gratuluję a pokażesz co kupiłaś??


Dzięki śliczne
Planuję długi welon do kościoła, ale długi tylko do ziemi, tak by swobodnie opadał na ziemię i nie ciągnął się. Mam już od krawcowej takowy, obszyty koronką. Wkleję zdjęcie kiepskiej jakości, więc nie wygląda na nim za ciekawie, ale myślę, że do sukni jest ok. Do tego chciałam gładki kok. Bo niestety kok z fal mi zupełnie nie pasuje, robiłam w lutym i fryzura bardzo mnie postarzała, a tego chce uniknąć, ma byc młodo i świerzo. A make up coś jak w załączniku.
na sali odpinam welon i bawię sie bez. Wiem, że woalka wyglądałaby bardzo ładnie, ale niestety nie czuję jej i denerwowałoby mnie coś na głowie. Na dole foty (welon, make up, 2x fryzurka i jeszcze jeden make up). Pani wizażystko makijażystko może być taka wizja mojego looku???


Oj wiem cos o cenach dermatologów i lekarstw... Niestety całe życie będę już na nich skazana.
Peeling kawitacyjny polecam. Nie jest tak inwazyjny jak kwasy, ładnie odżywia i rozświetla buźkę. Przed ślubem w sam raz na odświeżenie, ale nie za blisko ślubu, by uniknąć ryzyka łuszczenia się cery (w sumie to chyba rzadko kto się łuszczy po nim, tylko ja mam takie przeboje delikatne).
I gratuluję załatwienia kolejnych spraw!


Bardzo ładne kwiaty. Najlepiej popytaj w kwiaciarni jak z ich trwałością i dostępnością

Edt. winietka na poprawe humoru! Zaraz wkleję jakie ja planuję.
Goszu a cóż to za joke z tą winietką:confus ed:
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:34   #3074
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A jakie ćwiczenia robisz??
4-5 razy w tygodniu

zaczynamy od bieżni (generalnie cardio)

dzien pierwszy
20-25 minut chodzę

biceps, triceps, brzuch

20-25 bieznia

dzień drugi

bieznia

nogi, brzuch

bieznia


dzień trzeci

bieznia

plecy, klatka, brzuch

bieznia

dzień czwarty

bieznia

pupa, pupa, pupa brzuch

bieznia

dzien piąty:

basen
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:38   #3075
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Oto ona nie byłam za kryształkami, ceny na allegro mnie powalały, a za ten dałam 60 zł, także nie jakiś majątek. Niby to taki alakomplet, bo bransoletka trochę inna, choć świeci sie tak samo jak kolczyki, nie wiem czemu na zdjęciu tego nie widać. I musze jeszcze tylko zmienić zapięcie kolczyków.
Gratuluje biżuteria jeszcze raz

A ja przytyłam. Już nic z tym nie zrobię Bo ja ze stresu tyję po prostu Trzeba się teraz pilnować, by suknia idealnie leżała.

A na dole to co chce zrobić z winietkami. Teżecik ma mi dziś drucik przywieźć i będę "kręciła"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg placecards.jpg (21,9 KB, 45 załadowań)
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:40   #3076
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Goszu a cóż to za joke z tą winietką:confus ed:
Bo przez przypadek ściągnęłam zdjęcie winietki z podpisem Adolf Hitler...

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
4-5 razy w tygodniu

zaczynamy od bieżni (generalnie cardio)

dzien pierwszy
20-25 minut chodzę

biceps, triceps, brzuch

20-25 bieznia

dzień drugi

bieznia

nogi, brzuch

bieznia


dzień trzeci

bieznia

plecy, klatka, brzuch

bieznia

dzień czwarty

bieznia

pupa, pupa, pupa brzuch

bieznia

dzien piąty:

basen
Bardzo dobry trening! Gratuluję determinacji
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:40   #3077
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość

Edt. winietka na poprawe humoru! Zaraz wkleję jakie ja planuję.
co do makijażu to kwestia bardzo idnywidualna nie wiem jaki masz typ urody , fajnie ze welon obszyty jest koronka bedzie dawal taki wlasnie retro klimat http://blog.fabrykafajnychfot.pl/wp-.../12/am_042.jpg jak np tu
jesli chodzi o makijaz to ja bym chyba delikatnie przydymila oko zeby bylo w klimacie albo dalabym jasny cien a kreske zrobila taka roztartą, "żyjącą" że tak to ujme
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:42   #3078
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Bo przez przypadek ściągnęłam zdjęcie winietki z podpisem Adolf Hitler...


Bardzo dobry trening! Gratuluję determinacji


Kochana nie stresuj się

Jeszcze tylko troszke i będzie po wszystkim

Zapowiadaja piekne słoneczko wiesz?
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:43   #3079
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
co do makijażu to kwestia bardzo idnywidualna nie wiem jaki masz typ urody , fajnie ze welon obszyty jest koronka bedzie dawal taki wlasnie retro klimat http://blog.fabrykafajnychfot.pl/wp-.../12/am_042.jpg jak np tu
jesli chodzi o makijaz to ja bym chyba delikatnie przydymila oko zeby bylo w klimacie albo dalabym jasny cien a kreske zrobila taka roztartą, "żyjącą" że tak to ujme
Dziękuję, chętnie skorzystam z Twoich rad
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:43   #3080
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Jak byliśmy na drugim spotkaniu w poradni to mieliśmy omówić nasz kalendarzyk ale pani jak go zobaczyła to się załamała bo u mnie niczego nie mozna zbadać, porównać bo jednego dnia mam wysoką drugie niską i tak cały miesiąc. Teraz robimy kolejny miesiąc i jest jakby nienajgorzej tzn. chyba zaczęłam lepiej wkładać ten termometr bo przynajmniej nie ma takich skoków.
ja mam tak samo!! TZ wlasnie dzwonil ze kupil mi nowy termometr
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:45   #3081
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Bo przez przypadek ściągnęłam zdjęcie winietki z podpisem Adolf Hitler...


Bardzo dobry trening! Gratuluję determinacji
ależ ktoś miał poczucie humoru
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:47   #3082
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość


Kochana nie stresuj się

Jeszcze tylko troszke i będzie po wszystkim

Zapowiadaja piekne słoneczko wiesz?
Zapowiadać mogą, byleby tylko te zapowiedzi się spełniły, bo ja chce piechotką iść z domu do kościoła, mam jakieś 250/ 300 m, więc fajnie byłoby z tego skorzystać i całym orszakiem iść.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
ależ ktoś miał poczucie humoru
Przepraszam...
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:55   #3083
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Zapowiadać mogą, byleby tylko te zapowiedzi się spełniły, bo ja chce piechotką iść z domu do kościoła, mam jakieś 250/ 300 m, więc fajnie byłoby z tego skorzystać i całym orszakiem iść.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


Przepraszam...
No przecież nie przepraszaj przecież to nie Ty te winietki robiłaś
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:58   #3084
paulinak18
Raczkowanie
 
Avatar paulinak18
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 369
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj połaziłam po sklepach i widziałam fajne pomarańczowe butki, tylko te akurat yły na takiej platformie. Także sezon wiosenny zaczyna wchodzić
Niestety ja na wysokie buty nie mogę sobie pozwolić bo mój TŻ, to chyba nie stał w kolejce po wzrost:co jest:
paulinak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:03   #3085
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

hejo

Gosza_m

fajna wizja "Ciebie"
masz idealna figurke do swojej sukienki bardzo podobaja mi sie Twoje bioderka i talia

a welon... cudo!
tak jak z filmu "Szkoła uczuć" zawsze o takim marzyłam, ale do mojej sukienki on nie pasuje. U Ciebie jest booossskooo



dziewczyny czy ktoras z was farbowala kiedys tkanine?
mam fajne rurki, ale sa siwe, marzą mi sie kobaltowe, zakupilam dzisiaj na all farbe do farbowania tkanin - niebieska.

Troche sie boje ze popsuje spodnie..
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:05   #3086
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hejo

Gosza_m

fajna wizja "Ciebie"
masz idealna figurke do swojej sukienki bardzo podobaja mi sie Twoje bioderka i talia

a welon... cudo!
tak jak z filmu "Szkoła uczuć" zawsze o takim marzyłam, ale do mojej sukienki on nie pasuje. U Ciebie jest booossskooo



dziewczyny czy ktoras z was farbowala kiedys tkanine?
mam fajne rurki, ale sa siwe, marzą mi sie kobaltowe, zakupilam dzisiaj na all farbe do farbowania tkanin - niebieska.

Troche sie boje ze popsuje spodnie..
Mój brat farbował i szczerze mówiąc nie polecam. Kolor jest blady i widać takie smugi gdzie farba nie do końca chwyciła.
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:08   #3087
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Mój brat farbował i szczerze mówiąc nie polecam. Kolor jest blady i widać takie smugi gdzie farba nie do końca chwyciła.
o kurcze

zamówiłam 3 farbki az zeby wiecej tego moglo wsiaknac w tkanine..

ale chyba i tak to zrobie, bo spodnie leza, nie nosze ich. I jak by wyszly lekkie smugi to moze by wygladalo ze ma tak byc :brzyda l:
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:11   #3088
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
o kurcze

zamówiłam 3 farbki az zeby wiecej tego moglo wsiaknac w tkanine..

ale chyba i tak to zrobie, bo spodnie leza, nie nosze ich. I jak by wyszly lekkie smugi to moze by wygladalo ze ma tak byc :brzyda l:
skoro i tak leżą to może warto zaryzykować. Może te farbki są lepszej jakości i lepiej pokryją
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:12   #3089
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Gosza_m

fajna wizja "Ciebie"
masz idealna figurke do swojej sukienki bardzo podobaja mi sie Twoje bioderka i talia

a welon... cudo!
tak jak z filmu "Szkoła uczuć" zawsze o takim marzyłam, ale do mojej sukienki on nie pasuje. U Ciebie jest booossskooo



dziewczyny czy ktoras z was farbowala kiedys tkanine?
mam fajne rurki, ale sa siwe, marzą mi sie kobaltowe, zakupilam dzisiaj na all farbe do farbowania tkanin - niebieska.

Troche sie boje ze popsuje spodnie..
Po pierwsze, to przepraszam, ale muszę
Taka była moja reakcja po przeczytaniu o moich bioderkach i talii. Ale miło mi bardzo, bo ja zawsze miałam bardzo krytyczny stosunek do mojego ciała.

Co do farbowani spodni- też nie polecam. Te zwykłe farby sklepowe wychodzą zupełnie inaczej na tkaninach, tym bardziej na tkaninach nie białych. Kiedyś farbowałam koszulki, efekt był bardzo fajny, ale to i gramatura i rodzaj tkaniny inny. Spodnie i sukienka siostry już tak ładnie nie wyszły.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:13   #3090
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Gratuluje biżuteria jeszcze raz

A ja przytyłam. Już nic z tym nie zrobię Bo ja ze stresu tyję po prostu Trzeba się teraz pilnować, by suknia idealnie leżała.

A na dole to co chce zrobić z winietkami. Teżecik ma mi dziś drucik przywieźć i będę "kręciła"
Dzieki. A winetki bardzo fajne Tylko wydaja sie pracochłonne.

Cytat:
Napisane przez paulinak18 Pokaż wiadomość
Niestety ja na wysokie buty nie mogę sobie pozwolić bo mój TŻ, to chyba nie stał w kolejce po wzrost:co jest:
Ech miało byc koturna taka z 2-3 cm


Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hejo

Gosza_m

fajna wizja "Ciebie"
masz idealna figurke do swojej sukienki bardzo podobaja mi sie Twoje bioderka i talia

a welon... cudo!
tak jak z filmu "Szkoła uczuć" zawsze o takim marzyłam, ale do mojej sukienki on nie pasuje. U Ciebie jest booossskooo



dziewczyny czy ktoras z was farbowala kiedys tkanine?
mam fajne rurki, ale sa siwe, marzą mi sie kobaltowe, zakupilam dzisiaj na all farbe do farbowania tkanin - niebieska.

Troche sie boje ze popsuje spodnie..
Mama kiedys farbowała, niestety kolor nie wyszedł taki jaki powinien, a innej tkaniny w ogole farba nie wzieła.
Ja tam kiedys próbowałam acze pieknie białe mi wyszły, po jednym załozeniu normalnie sie rozpadły najpierw poszło na tyłku, a za chwile cała reszta.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.